سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
۱۵:۴۱ - ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۱۰۲۲۱۵
اقتصاد کلان

سایت ثبت نام دریافت وام یارانه (refahi.ir) نیست/ توضیحات جدید سخنگوی سازمان برنامه و بودجه در مورد وام یارانه

سایت ثبت نام دریافت وام یارانه,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اقتصاد کلان
درحالی دو خبرگزاری دولتی از اعلام سایت هدفمندی برای ثبت‌نام وام ۱میلیونی خبر دادند که سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد بعد از فراهم‌شدن تمهیدات و تدوین دستورالعمل ثبت‌نام متقاضیان وام یارانه نقدی، مراتب از طریق اطلاعیه رسمی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش تسنیم، پس از آنکه دو خبرگزاری دولتی سایت هدفمندی یارانه‌ها را به‌عنوان سایت ثبت‌نام برای دریافت وام ۱میلیون‌تومانی اعلام کردند و دیگر رسانه‌ها هم این خبر را منتشر کردند، سازمان برنامه و بودجه کشور در اطلاعیه‌ای با انتقاد از رفتار غیرحرفه‌ای برخی خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها در اعلام نشانی یک سایت اینترنتی برای ثبت‌نام متقاضیان دریافت تسهیلات یک‌میلیون‌تومانی اعلام کرد: رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در مصاحبه امروز خود اعلام کردند که نشانی سایت بعداً اعلام خواهد شد و هنوز نحوه، زمان‌بندی و نشانی هیچ سایتی جهت انجام اقدامات لازم برای متقاضیان این تسهیلات نهایی و اعلام نشده است.

در این اطلاعیه تأکید شده است: بلافاصله بعد از فراهم شدن تمهیدات و تدوین دستورالعمل ثبت‌نام متقاضیان، مراتب از طریق اطلاعیه رسمی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

گفتنی است، خبر مربوط به اعلام سایت refahi.ir به‌عنوان سایت ثبت‌نام یارانه نقدی از سوی دو خبرگزاری دولتی اعلام شده بود، ضمن اینکه آقای نوبخت هم امروز هیچ صحبتی درباره اینکه نشانی سایت مربوطه بعداً اعلام می‌شود نکرده بود.

لازم به ذکر است، برخی شهروندان با مراجعه به سایت refahi.ir به‌اشتباه گزینه اهدای یارانه را انتخاب کردند که لازم است تکلیف این افراد هم از سوی دولت مشخص شود.

بیشتر بخوانید:

اطلاعیه‌ وزارت رفاه در خصوص «ثبت‌نام وام یک میلیون تومانی»: به شایعات توجه نکنید

در این اطلاعیه آمده است: به دنبال اعلام خبر ثبت نام وام یک میلیون تومانی، مطالبی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است مبنی بر این که برای ثبت درخواست خود، به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایت‌های مربوط به این وزارتخانه مراجعه شود. به اطلاع رسانه‌ها و هموطنان  می‌رساند همان‌گونه که در اطلاعیه سازمان برنامه و بودجه منتشره در تاریخ ۲۰ فروردین ماه آمده است، هنوز نحوه، زمان‌بندی و نشانی هیچ سایتی جهت انجام اقدامات لازم برای متقاضیان این تسهیلات نهایی و اعلام نشده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: بر همین اساس، ضمن عنایت ویژه به این موضوع و پرهیز از توجه به اخبار ساختگی، جعلی و شایعه پراکنی‌ها تأکید می شود اخبار و اطلاعیه‌ها در این خصوص را صرفا از منابع و پایگاه اطلاع‌رسانی رسمی این وزارتخانه دنبال کنید.

«نگران نباشید، یارانه‌تان برقرار است»

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد: تاکید می‌شود بدنبال اشتباه برخی رسانه ها در اعلام سایت refahi.ir برای ثبت نام وام یک میلیون تومانی که بلافاصله سازمان برنامه و بودجه کشور آن را تکذیب کرد، کسانی که از روز گذشته با مراجعه به این سایت سهوا گزینه اهداء یارانه را انتخاب کردند نگران نباشند. یارانه این افراد همچنان برقرار و پرداخت می‌شود.


‌بلافاصله بعد از فراهم شدن تمهیدات و تدوین دستورالعمل ثبت نام متقاضیان، مراتب از طریق اطلاعیه رسمی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

سایت و زمان ثبت‌نام وام یک میلیون تومانی هنوز مشخص نیست

سخنگوی سازمان برنامه و بودجه گفت: هنوز سایت و سازوکار ثبت‌نام وام یک میلیون تومانی اعلام نشده است.

«مهدی قمصریان» روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا گفت: امروز به اشتباه به نقل از رییس سازمان برنامه و بودجه اینگونه بیان شده است که متقاضیان وام یک میلیون تومانی برای ثبت نام به سایت هدفمندی یارانه ها مراجعه کنند که اینگونه نیست و سایت محل ثبت نام هنوز اعلام نشده است.

وی خاطر نشان کرد: در اظهارات رییس سازمان برنامه و بودجه، هیچ نامی از سایت سازمان هدفمندی یارانه ها برده نشده است.

قمصریان اضافه کرد: همچنین هنوز زمان ثبت نام متقاضیان این وام نیز مشخص نشده است.

سخنگوی سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: هر زمان که سایت ثبت نام، زمان و سازوکار ثبت نام متقاضیان این وام تعیین شده، درباره آن اطلاع رسانی خواهد شد.

جزئیات و زمان اجرای تسهیلات یک میلیون تومانی به یارانه‌بگیران مشخص شد

رییس سازمان برنامه و بودجه خاطرنشان کرد:طبق مصوبه هیئت دولت ، به همه یارانه بگیران با ضمانت حساب یارانه، یک میلیون تومان تسهیلات داده می شود.

به گزارش مهر، محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه در حاشیه جلسه هیأت دولت ذکر کرد:آئین نامه افزایش حقوق شاغلین، بازنشستگان و مستمری بگیران به تصویب هیئت وزیران رسید زیرا باید از ماه فروردین افزایش حقوق اعمال شود.

وی در خصوص مصوبات ستاد اقتصادی دولت، عنوان کرد :افزون بر ۷۵ هزار میلیارد تومانی که برای کسب و کارهای اسیب دیده از کرونا به تصویب رسیده بود، مقرر شد علاوه بر افردی که در حد ۴ میلیون نفر میتوانند از یک تا دو میلیون تومان به نوعی وام دریافت کنند ، کارت های هدفمندی یارانه ها شارژ می شود و طی دو سال آينده با تنفس چند ماهه از محل یارانه افراد کسر خواهد شد.

رییس سازمان برنامه و بودجه افزود :همچنين مقرر شد تمام کسانی که یارانه دریافت می کنند، سرپرستاران خانوار آنها می توانند از یک میلیون تومان شارژ کارت استفاده کنند. این مصوبه از ماه آينده به دستور رییس جمهور اجرایی خواهد شد.

نوبخت خاطر نشان نمود:بر این مبنا، افردی که یارانه دریافت می کنند، می توانند اگر متقاضی دریافت این وام باشند، بدون مراجعه به بانک ها، در سایت با دریافت این مبلغ موافقت کنند. یارانه این افراد را بانک ها به عنوان ضمانت قبول می کنند و یک میلیون تومان کارت های این افراد با نرخ سود ۱۲ درصد شارژ خواهد شد.

وی در مورد حمایت از کسب و کارهای اسیب دیده نیز، ذکر کرد:تخصیص اعتبارات مربوط به حمایت از کسب و کارهای اسیب دیده نیاز به دستورالعمل داشت. بعد از مصوبه ستاد اقتصادی، بخشی از این دستورالعمل نوشته و امروز و فردا تکمیل خواهد شد. تخصیص این اعتبارات از روزهای آتی شروع خواهد شد.

آقای رئیس جمهور آن چیزی که دولتها به مردم می دهند کمک است نه وام/ پر کردن جیب دولت از محل فرصت کرونا با وام دوازده درصدی به یارانه بگیران

دولت می فرماید قرار است به مردم وام یک میلیون تومانی با بهره دوازده درصد بدهد اما آقای روحانی هزاران دلاری که امریکا و اروپا و کشورهای عربی برای عبور از بحران کرونا به مردمشان می دهند وام نیست، کمک بلا عوض است!


قرار است وام یک میلیون تومانی با سود ۱۲ درصد را همراه یارانه اردیبهشت ماه به حساب یارانه بگیران واریز کنند. فارغ از اینکه بسیاری از یارانه بگیران مخالف واریز وام یک میلیون تومانی بابهره روحانی هستند اما دولت بگوید چرا بر خلاف دیگر کشورهای جهان حتی حاضر نشده در بحران کرونا وام قرض الحسنه به ملت بدهد.


اعطای وام با سود ۱۲ درصد ظلم به مردم است
محمد اسماعیل سعیدی، نماینده مردم تبریز  با بیان اینکه در سالهای گذشته یارانه بسیاری از نیازمندان نیز قطع شده است، خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی که یارانه بگیران اقشار ضعیف جامعه هستند این سود ۱۲ درصد ظلم به مردم است و به دولت اعلام کردیم که اگر منابع پرداخت وام بلاعوض ندارد حداقل وام قرض‌الحسنه به مردم بدهد.

  • 1302
  • 266
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۴۲۰
در انتظار بررسی: ۴۴۸
غیر قابل انتشار: ۴۴۹
جدیدترین
قدیمی ترین
مدت دوسال درامدی ندارم کرونا وضعیت معیشتمان رابکلی برهم زد تقاضا دارم دولت بماکه درزمان جنگ تحمیلی رفتیم جبهه ومصدوم وبعد از برگشتن ازجیبمون هزینه میکنیم وحالا درامدی نداریم بیمه هم نداریم بما توجه داشته وفکری برای ما انجام دهند
باسلام آقایان مسئولین محترم من یک مرد۵۳ساله هستم زنم سرطان کبد داشت بعدازپنج سال شیمی درمانی فوت کردتنهام با دوتادختردانشجو دم بخت خونه اجاره ایی ازهیچ جا بیمه نیستیم راننده بودم بعلت بیماری فشارخون چربی خون دیسک کمر و ضعیف بودن چشم دکترها کارت سلامت وکارت هوشمندندادن ازاونروزبیکار شدم نزدیک دوسال است بس ازکجابیارم خرج خانه اجاره شهریه دوتادختروخرج دکتروبدم ندارم این یارانه دومیلیونی یا۲۰۰الی ۶۰۰را بهم بدن ماه رمضان خرج مامیشد
والا فکر میکنم هیچ کس بسته معیشتی ۲۰۰تا۶۰۰ تومنو نگرفته تا حالا نشنیدم کسی بگه ما گرفتیم
تنها منبع در امدمان یه مغازه گیم نت هستش که اونم بسته است و معلوم نیست تا کی از کجا بیاریم بسته معیشتی هم که نگرفتیم البته فکر کنم هیشکی نگرفته با این مبلغ ناچیز با ۲تا بچه چکار کنیم خودشون خرید نمیرن قیمتها لحظه ای بالا میره
اقایان محترم دست اندر کاران عزیز این ماییم که تاوان ویروس کرونا را میدهیم بیکار شدیم فقیر شدیم مریض شدیم الان عاجزانه تقاضا داریم مثل دولت های همجوار خودومون که کمک شایانی به ملت خودشون مکنند از دلت محترم نیز انتظار داریم به ما روستاییان دست مساعدت بدهند منی که بایارانه قسط میدهم واز یارانه کمک معیشتی نیز محرومم وکسی نیست به اواز احوال امرار معاشم بگویم به ما برسید که زبان شکایت نداریم ونمیتوانیم حق مسلم خودمون را بستانیم درحالی که بنده برادر ناقص العقل دارم که حتی بهزیستی هم گوش شنوا ندارد
سلام ب ما ک اصلا پرداخت ۲۰۰تا۶۰۰ت کلا ندادن ،خانواده۳نفری هستیم، لطفا صدای مارو ب دولت برسونید،ن اینکه الکی اینجا مشکلو بگیم و انتظار بکشیم.خواهش میکنم
لطفا کسانی که اطلاع دارند دومین مرحله از پرداخت دویست تا ششصد هزار تومانی واریز شده یا نه
لطفا کسانی که اطلاع ...
نه
لطفا کسانی که اطلاع ...
سلام خیر فقط یه بار پرداخت شده اونم به تاریخ ۱/۱/۱۳۹۹
من همسرم خارجی هستن بچه هام الان دوسالی هست شناسنامه گرفتن یارانه دخترم را میدهند و ولی پسرم را نمیدن چه کار کنم
منم گزینه اهدا روزدم ولی تایید نکرد دوباره بر می گشت از اول گزینه انصراف را نزدم حالا نمیدونم اهدا شده یا نه لطفا راهنمایی کنید
من اهدا را زدم ولی تایید نمیشد دوباره برمی گشت از اول یه بارهم گفت سایت دردسترس نیست گزینه انصراف را اصلا نزدم حالا نمیدونم اهدا شده یانه؟ لطفا راهنمایی کنید
من اهدا را زدم ولی ت...
یارانه ومعیشتی من در فروردین ماه بدون اطلاع من قطع شده لطفا جواب دهید
سلام پیام های هم وطن های عزیزمونو که خوندم واقعا ناراحت منقلب شدم و در صدد اطلاع از موضوع شدم کسی نگران نباشه هیچگونه تغییراتی در یارانه ها تو سال جدید اتفاق نیافتاده پس خودتونو نگران نکنید طبق روال یارانتون واریز میشه و در ضمن فعلا در رابطه با وام یک میلیونی هیچ چیز معلوم نیس شاید اصلا ثبت نام نیاز نباشه و با یارانه اردیبهشت ماه به حسابتون واریز بشه واگر ثبت نامی هم باشه اطلاع رسانی خواهد شد پس فعلا کاری نکنید و اطلاعات خودتونو در اختیاری کسی هم نزارید شاید کلاهبرداری هم بشه پس خواهشا از هول حلیم تو دیگ نیافتیم تو این شرایط تورو خدا مواظب همدیگه باشیم دولت که واسه ما کاری نمیکنه بغیر از بدبختی چیزی واسه ما نداشته یعنی بدترین دولت از بی دولتی بهتره ما الآن دولت نداریم مثل بچه های یتیم موندیم وسط فقط باید خودمون هوای همدیگرو داشته باشیم
بعضیا فکر میکنن این سایت مسبب این برنامه هاست اینا اطلاع رسانی میکنن هرکی اشتباهی اهدا کرده بره از فرمانداریه شهر سکونتش اقدام کنه مطمئن باشید دولت ما کاری به صلاح مردم نمیکنه فقط صلاح خودشو میبینه که جیب خودشو پر کنه هی ما بگیم مرگ بر آمریکا از همه بدبخت تر و بی انگیزه ترین کشور ماییم اینا تو جریان دلار خیلی هارو خونه خراب کردن ولی خزانه های خودشونو پر کردن فکر نان باشین که خربزه آب است
سلام بخاطروام یک میلیون تومانی به اشتباه وارداین سایت شدم وگزینه های اهدا وانصراف رازدم یک کارگرفصلی ساختمانی هستم لطفا یارانه راقطع نکنید.
سلام لطفایارانه ام راقطع نکنید بخاطروام یک میلیون تومانی به اشتباه به این سایت واردشدم واول گزینه اهداراانتخاب کردم وبعد از مطالعه نظریات مردم متوجه اشتباه خودشدم ویک باردیگر گزینه انصراف رازدم ویک کارگرفصلی ساختمان هستم خواهشا یارانه من وخانواده ام راقطع نکنید.
سلام منم اشتباهی بخاطر همین وام اول اهداروزدم بعدش که دیدم اشتباهی زدم یک باردیگه گزینه انصراف روزدم خواهشن یارانهمن خانواده ام روقطع نکنین کارگرفصلیه ساختمانی هستم
سلام من یک کارگر فصلی ساختماتی هستم الانم بخاطر کرونا بیکارهستم اشتباهی به خاطر وام یک میلیونی وارد سایت شدم واهداروزدم خواهشن یارانه منو قطع نکنین
امیدوارم به جای پرداخت وام این یارانه ناچیز و قطع نکنید،به اندازه کافی به مردم سخت میگذره،دیگه تحمل اشتباهات پشت سر هم این دولت و با این همه تدبیر کمر شکن و نداربم
امیدوارم به جای پرداخت وام این یارانه ناچیز و قطع نکنید،به اندازه کافی به مردم سخت میگذره،دیگه تحمل اشتباهات پشت سر هم این دولت و با این همه تدبیر کمر شکن و نداربم
یه حرف راست بزنید ببینیم چی به چیه تکلیفمون چیه
این چه وضعیت است که سایت اشتباه معرفی میکنند اهدا را زدم بعدهم انصراف را زدم الان به کجا بریم؟ اگه یارانه قطع بشه بدبخت میشم .
وام.یارانه.برای.خرجی.زن.وبچه.هام
سلام.ببخشید گفتن برو تو سایت برای ثبت نام وام یک میلیونی رفتیم گزیته اهدا یارانه زدیم گفتن اشتباه بوده پشت بندش گزینه انصراف ک این مربوط انصراف اهدا یارانه است توروخدا کمک کنید یارانه ما قطع نشه خواهش میکنم التماس میکنم
سلام ببخشیدگفتن برن توسایت refahi.ir گزینه اهدایارانه زدم بعد گفتن اشتباه بعد گزینه انصراف زدم تورو خدا کمک کنید یارانه قطع نشه تورو قران نمیدونستم فک کردم انصراف مبنی بر گزینه اهدا یارانه است تورو خدا فکری ب این حال کنید
سلام ببخشیدگفتن برن ...
یارانه شما همچنان سر جای خودش هست هنوز معلوم نیست در کدام سایت باید ثبت نام کرد این سایت رو هم خبرگزاری ها بدون مجوز منتشر کردند
متاسفم
من نمیدونم کسی نیست جوابگو باشه بابت این سایتها نوستن اهدا یارانه این چه وضعشه یارانه احتیاج داریم حالا قطع بشه چی
من به اشتباه هر۴گزینه رو پر کردم و فرستادم.دو تابچه دارم.معلول هم هستم.حالا تکلیف یارانه ماکه کل زندگیمون با یارانه میچرخه چیه.ورودی سایت نوشته وام۱#۲میلیونی.داخل سایت از بی،سوادی هم اهدا هم انصراف همه رو پر کردم .تو روخداتکلیف ما بدبختهاچیه
چطور میتونم شماره حساب یارانه را عوض کنم
یعنی یارانه شون سر جاشه جای نگرانی نیست .
اصلا نگران نباشید اونایی که اهدا رو زدن یارانه شون قطع نمیشه .
سلام نمیدونم که اشتباهی سایت اهداکنندگان رازدم یانه اگ میخایدچیزی به کسی بدهیداینقدر صغراوکبرا میکنیدخوب بدید اگ اشتباهی زدباشم چه خاکی بسرم بکنم من بااین یارانه زندگی میکنم خدایاچکارکنم
منم اهداروزدم اشتباهی چیکاربایدبکنم
منم اشتباهی اهدارو زدم حالا باید چیکارکنم یعنی یه میلیون به حسابم واریز نمیشه
این چه کمکیه آخه به مردم وام میده باسود۱۲درصددولت ازمردم بیچاره یارانه بگیرنزول میخوره متاسفیم بااین مملکت داریشون
اقای مسول اول گفتی اخرفروردین پرداخت میکنید الان هم شد الان هم میشه اخر اردیبهشت میخوای چیکار میخوای مردم کرونا بگیرن از خانوارت کم بشه نه فقط میتونم بگم کاش بفهمی الان مردم احتیاج دارن نه که بکی کرونا تموم شد دیگه واریز نمیکنیم
اقای مسول اول گفتی ا...
بیچاره با یک میلیون خانوادت نمیمیره بدبخت حق شماست این بدبختی بیچارگی متاسفم برات
بیچاره با یک میلیون...
آقای محترم مسخره کردن بدبختیه دیگران هنر نیس شاید شما نیازی نداشته باشی ولی کسایی هستن که با ماهی سیصد چهارصد زنده مانی میکنن هرکس با زندگیه خودش مقایسه میکنه مطمئن باش اگر کسی درآمدش طوری باشه که این پولا مثل شما واسش چیزی نباشه اینجوری زجه نمیزنه
سلام من کارگر رویه کوبی مبل هستم و روز مزد و بدون بیمه چون کارفرما بیمه نمیکنه.من الان دوماه کلا بیکار هستم و کارفرما کارگاهو تعطیل کرده چون کار نیست..من با کلی مشکل اقتصادی و یه بچه ۱۰ساله و خانواده و قسط وام عقب افتاده شما بگید چیکار کنم ایا دولت نباید بفکر اممثال من باشه ایا من جز اون ۴میلیون نفر قرار میگیرم وکجا باید ثبت نام کنم چون جزو اون دسته از کارگرای اسیب دیده کرونا هستم ترو خدا اگه میشه منو راهنمایی کنید و بازتاب بدید که چکار کنیم که اون وام معیشتی به منم برسه ..دیگه نمیدونم باید چیکار کرد که فقط بتونیم شکمو سیر کنیم ترو خدا راهنمایی کنید
سلام من کارگر رویه ک...
سلام داداش فعلا سایتی معرفی نکردن گفته شده اگر مشخص بشه به وسیله تلویزیون و دیگر ابزارهای ارتباط رسانی از جمله اخبار و روزنانه و سایت های اطلاع رسانی اعلام میشه منتظر باشین فعلا شایدم خودکار خودشون به حساب هاتون همراه با یارانه اردیبهشت ماه پرداخت بشه
من هم اشتباهی فرم اهدا را پرکردم الان باید چکار کنم .
من هم اشتباهی فرم اه...
توروخداکمکم بکنیدمن اشتباهی فرم اهدارانزدباشم من مریض وی بچه مریض ومستاجروشوهربیکارومریض بااین یارانه زندگی میکنیم بدادم برسیداگ اشتبازدم فرم اهدارا
خاک فقط خاک برسرشون با این مدیریت
سلام من توقسمت شماره حساب ثبت نام کردم اشتباها تورو خدابهم بگید اونقسمت برای چی بود
اقا من بزور کارت ملی مادر بزرگمو گرفتم تو سایت ثبت نامش کردم حال نمیدونم چی بگم بهش رسییدگی کنید لطفا
اقا ما اشتباهی انصراف زدیم تکلیف چی میشه؟؟کلا این سایت و ببندید ی اینکه هیچ درخواستی و قبول نکنید
اقا ما اشتباهی انصرا...
آقا بهروز اینا کاره ای نیستن که دست اینا باشه این یه سایت اطلاع رسانیه مسئولیت خاصی نداره
اقایون خانوما‌اونایی که اهدا زدن نگران نباشند کلیه عملیات لغو شده یعنی انگار نه انگار اهدا زدین نگران یارانه نباشید
اقایون خانوما‌اونایی...
اگه لغو کردن چرا پس یارانه فروردین واسه ما واریز نشد؟ کسی میدونه؟
اگه لغو کردن چرا پس ...
برید از فرمانداریه شهر سکونتتون جویای احوال بشین ببینید چرا واریز نشده
اقایون خانوما‌اونایی...
واقعا همینطوره؟
اقایان عزیز شما که گزینه اهدا رو زدید تاییدیه هم گرفتید یعنی سامانه تایید کرد یا خیر؟
عزیزان خودشان مردم به اشتباه انداختند.حالابایدمردم بدوندتادرستش کنند.اخه این چه صیغه ای هست.
عزیزان خودشان مردم ب...
اعلام کردن مشکلی نیست اونایی که اهدا زدن لغو شده نگران‌نباشید
کلاه بردارها
توروخدا پیگیری کنید تا درست بشه ماهم اشتباهی اهدا کردیم واقعا من دیگه تحمل این رو ندارم به خاطر شیربچه ام یارانه میگرفتم
توروخدا پیگیری کنید ...
نگران نباشید دولت اعلام کرد اونایی که اهدا زدن لغو شد
من هم برای خودم ومادرم رو هم اشتباه زدم چکار کنم
باسلام ،این دیگه کرونا نیست که درمان نداشته باشه ،اطلاعات روز ۲۰فروردین حذف شود و فکر می کنم خیلی ها در جریان نیستند چون همچنان سایت براحتی بارگزاری نمی شود .صدا وسیما اعلام کنه که داستان همین جا منتفی شود.خدایا فرج آقا امام زمان را برسون
باسلام ،این دیگه کرو...
انشاالله به زودی زود
سلام ماهم اشتباه زدیم لطفاپیگیری کنید بایدچیکارکنیم
سلام ماهم اشتباه زدی...
اگرفقط یک مرحله مشخصات ثبت کردین قطع نمیشه
من هم از رسانه ها و فضای مجازی اشتباهی برای وام یک ودو میلیونی فرم را پرکردم خواهشها بررسی سود .این هم از امیدوتدبیرروحانی و مسئول بودجه اش مردم را گول و کلافه میکنند
ای بابا باید چیکار کنیم باید درست کنن
سلام من امدم واسه وام یک میلیونی ثبت نام کنم که اشتباهی اهدا رو زدم حالا باید چکار کنیم
واقعا نیاز سازمان برنامه و بودجه و وزارت رفاه، اطلاع رسانی دقیق در خصوص افرادی که اهدا زدن بکنه. مردم در این اوضاع و احوال روحیه خوبی ندارن
سلام من امدم واسه وا...
باسلام جناب اقای شفیعی وقتی گزینه اهدا روزدید تاییدیه هم گرفتی یعنی تایید شد یا خیر؟
با سلام واقعا بسیار بسیار متاسفم برای تصمیم دولت که میخواهد وام یک میلیونی با بهره ۱۲درصدیبه ما افراد بی بضاعت بده تمام کشورها بلاعوض کمک میکنند اما دولت ما میخواد بگه منم کاری کردم اما بسه دیگه شعار دروغ تا کی
منم توی اون سایت رفتم برای درخواست وام یک میلیونی ولی متاسفانه اهدای یارانه بوده حالا موندم چیکار کنم تو این بی پولی. لطفا مسئولین رسیدگی کنین ما واسه خرج خودمون موندیم تو این شرایط بی پولی اهدای یارانه از کجا پیدا شد
منم اشتباهی گزینه اهدا رو زدم.البته اشتباهی نبود وبه فرمایش خودشون بود.امیدواریم هرچه زودتر دولت مردم رو از نگرانی در بیاره.و اما از قوه قضاییه خواستاریم به این مساله ورود پیدا کنه و مسبب این برنامه چه افراد در هر سمتی وچه خبر گزاریهایی که مردم رو دچار نگرانی کردن به اشد مجازات برسونه
سلام.... ینی چی واقعا سرمردم کلاه میزارن...میگن سایت ثبت نام کنین بجای اینکه پول بدن مردم تواین اوضاع مردمو بازی میدن سرشون کلامیزارن واقعامتاسفم به این دولت
سلام.... ینی چی واقع...
سلام‌منم‌به‌اشتباه‌اهدای‌یارانه‌را‌زدم‌تو‌راخدا‌مسیو‌لین‌محتر‌م‌به‌داد‌ما‌بیچا‌ره‌ها‌بر‌سید‌داریم‌سکته‌مژکنیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌۱۳۹۹‌/‌‌۱/۲۱
سلام من به اشتباه گزینه اهدا یارانه زدم باید چکار کنم چرا تو این وضعیت بحرانی که همه مردم اینهمه مشکلات دارن و درگیر این ویروس خطرناک هستن تو این وضعیت که دیگر مغز آدم کار نمی کنه همه محتاج کمک هستن کی میاد یارانه اهدا بکنه واسه چیت این سایت تو این موقعیت میارید که همه میخواهن یک ملیون بگیرن ولی به اشتباه همین یارانه هم ازشون میگرید خدا را خوش نمیاد من نزدیک دوماهه تو قرنطینه هستم و پول نان هم ندارم و دیگه اعصاب درست و حسابی هم ندارم به خدا کار درستی نمیکنید مردم گناه دارن کم بدبختی ندارن
سلام من به اشتباه گز...
من هم اشتباها گزینه اهدا یارانه را دادم
واقعا زحمت میکشند مسولان ما وام یک تومانی با ۱۸درصدجای تاسفه که کشورهای دیگه چه جور به فکر مردمن ؟ مسولان ما چه جوروالا بیشتر به نفع دولته تا مردم .نمیشد بدون بهره باشه اگر واقعا قصدتون کمک به مردمه
با توجه اعلام سایت از طریق برخی از خبرگزاری ها ما هم اشتباها در سایت قسمت اهدا یارانه را پر کردیم . خواهشا پیگیری کنید
سلام ما هم اشتباه زدیم تکلیف ما چیه تو رو حذف کنید مسئولین بررسی کنن
دوستان من الان رفتم سایت رفاهی شماره ملی خودم رو زدم من سرپرست خانوار نیستم ما بقی مشخصاتم الکی پر کردم و گزینه اهدا یارانه رو زدم بازم تایید کرد و سایت رفرش شد حتی قسمت انصراف هم رفتم و یه مشت مشخصات چرت و پرت نوشتم و باز هم سایت رفرش شد فکر کنم کلا سایت مشکل داره کلا هر چی بزنی حتی اشتباه باز هم تایید می‌کنه.احتمال میدم سایت در حال بروزرسانی به خاطر همین هیچ اطلاعاتی از دیروز تا الان در سایت ثبت نشده باشه . چون خیلی ها گفتن بعد از اهدا یارانه یک صفحه دیگه میاره که می‌پرسه کجا میخواید اهدا کنید ولی برای هیچ کس همچین گزینه ای نیومده. احتمالا مشکلی پیش نیاد ولی بازم پیگیر باشید که خدا نکرده یارانمون قطع نشه . در ثانی تا چند روز دیگه قسمت ثبت نام وام باز میشه هر کی بتونه این وام ثبت نام کنه به احتمال زیاد یعنی یارانه اش قطع نشده. از الان نا امید نباشید و به خدا توکل کنید. انشاالله که اتفاقی نیفته.
دوستان من الان رفتم ...
خداکنه
دوستان من الان رفتم ...
سلام مال ماهم اشتباه شد خدا کند حذف نشیم
دوستانی که اشتباه زدید به این سایت مراجعه کنید و اشتباهتون رو اعلام کنید تا مسئولین در جریان قرار بگیرند: https://www.mcls.gov.ir/fa/porseshvapasokh
سلام‌ منم گزینه اهدا رو اشتباهی زدم لطفا پیگیری کنید
اين چي بود که ما پر کرديم.شيادهاي مال مردم خور.
من تو ۲۰ اهدای یارانه را اشتباه زدم حالا تکلیف اون های که اشتباه زدن چه میشه خواهشا خذف نکنید
من تو ۲۰ اهدای یاران...
من هم برای دریافت وام اشتباها اهدا یارانه رو پر کردم حالا تکلیف چی چکار کنیم
خیلی از دوستان ما هم این کار کردند که خودشون واقعا نیازمند هستند و شبی عید خیلیها با زدن اهدا یارانه به عزا تبدیل شده خواهش میکنم پیگیر این قضیه باشید
منم اشتباهي اهدائ رو زدم ولي هيچ پيغامي نيومد و هيچ صفحه اي باز نشد، ايا بعد از زدن گزينه اهدابايد صفحه ديگه باز بشه يه خير؟ لطفا كمك كنيد
منم اشتباهي اهدائ رو...
اره دومرحله دیگه بایدبیاد قطع نمیشه
منم اشتباهي اهدائ رو...
سلام. بعضی جاها نقل شده که برای ثبت ۳ مرحله باید پیش برید بعد گزینه تاییدرو بزنید
با سلام این چه کاری بود که سره مردم اوردید خدا ازتون نگذره منم اشتباهی گزینه اهدا رو زدم یعنی چی که یارانه ام رو اهدا کنم به دولت
منم اشتباهزدم تکلیف چیست
آیا کسانی که اشتباه اهدا زدن بهتون کد پیگیری داد؟ یا اینکه چند مرحله پیش رفتین برای ثبت ؟ آخه منم اشتباه زدم ولی نمیدونم ثبت شده یا نه
واااي منم اشتباه زدم اهداي يارانه حالاچي ميشه؟؟
آقا من هم اشتباهی اهدا رو پر کردم دولت باید افرادی که از روز ۲۰ فروردین اهدای یارانه رو پر کردن اتوماتیک وار کنسل کنه و مردم را از گرفتاری های بعدی نجات بده
متاسفانه منم مثل دوستان اشتباه زدم حالا برنامه چیه چی میشه
الان چیکار کنیم
تروخداکمکم کنید منم اهدارو زدم
منم به اشتباه یارانه ام رو تقدیم دولت کردم
دولت اول بفکر ۱۲درصدسود خودشه
میشه کمک کنید؟؟؟؟اشتباهی اهدا پر کردم
میشه کمک کنید؟؟؟؟اشت...
من هم اشتباه زدم ولی پیامک قطع یارانه دریافت نکردم نمیدونم ثبت شده یا نه خواهشها اگه کسی میدونه چه طور باید پیگیری کرد کمک مان کنه
میشه کمک کنید؟؟؟؟اشت...
منم اشتباه زدم تکلیف چیست
منم اشتباه زدم
وااای ماشاالله برشرفشان....منم اشتباهی اهداء کردم یارانه رو.... یعنی چکار کنیم الان؟؟
سلام خواهش میکنم کسی جواب بده .ما هم گزینه اهدارو زدیم برای چند تا خانواده بی بضاعت هم انجام دادیم .لطفا یه نفر پاسخ بده توروخدا
چه جوری با اعصاب مردم بازی میکنن خیلی ها از دیروز تا الان اعصابشون خرده و اصلا نمیدونیم ماه دیگه یارانه شون پرداخت میشه یا نه ؟ همه خبرگزاری ها سایت رفاهی رو برای ثبت نام وام معرفی کردند و خیلی ها به اشتباه گزینه اهدا یارانه رو زدن . خود دولت می‌دونه تو این اوضاع کی یارانه اش رو اهدا می‌کنه چه برسه این همه آدم با هم تو یک روز یارانه شون را اهدا کنند. برام جالب خبرگزاری های معتبری که سایت رفاهی را برای ثبت نام اعلام کردن الان حتی به خودشون زحمت نمی‌دن که این موضوع رو پیگیری کنن و ببینن تکلیف کسانی که یارانه رو اهدا کردن چی میشه ؟
منم اشتباهی گزینه اهدا رو زدم،اگه کسی این گزینه رو زده بگه بعد تایید ایا پیامی برای سرپرست خانوار میاد؟ یا مثلا بعد تایید صفحه دیگه ای باز میشه؟ من نمیدونم هدف اینا از اینکار چیه،میخوان مردم رو سرگردان و عاصی کنن.
مردم دارن به دولت یارانه میدن که جیب اقا زادها پر بشه دست چوپان دروغوگو را از پشت بسته
سلام.متاسفانه منم اشتباه اهداء یارانه رو زدم.
متاسفانه اين حركت عامدانه از طرف خبر گزاري هاي رسمي خود دولت انجام گرفت تا بخشي از مردم به زور يارانه هاشون و اهدا كنن
سلام.کسانی که گزینه اهدا رو زدن صفحه بعدش چه پیامی داد؟من همون لحظه که گزینه اهدا رو زدم متوجه اشتباهم شدم و از سایت دراومدم هیچ پیام تایید دریافت نکردم.لطفا راهنمایی کنید
متاسفانه اين حركت عا...
کسی هست جواب اشتباه زدیم
سلام.کسانی که گزینه ...
منم اشتباهی اهدا یارانه رو زدم ولی وارد صفحه ای دیگه نشد. یارانمم واریز شد نگران نباشید هچون مراحل دیگه ای داره ک باید تکمیل بشه و بطور قطع سیستم مشکل داشته وکسی نتونسته مراحل بعد رو بره و ب طور قطعی یارانه قطع نمیشه
امروز اشتباهی یارانه دولت رو اهدا کردم تو این بیماری شما که میدونید مردم بیچاره و فقیر هستند دردسر براشون درست میکنید که از فردا این اداره و اون اداره دنبال یارانه دورتری باشن
من هم اشتبا زدم گزینه اهدا رهنمای کنین
من که نه یارانه میگیرم نه معیشتی شغلم آزاده فقط واریزیهام را حساب کردن که توسط مشتریها خرید میکنند ولی پرداختیهام رو بابت خرید مغازم انجام میدم رو حساب نکردن .بخاطر همین بهم هیچ چیزی تعلق نمیگیره فقط دارم چک پاس میکنم والانم یکماه هست مغازم بسته هست .وام رو هم به من نمیدن
اااا منم زدم اهدا اینکار بیشتر باعث میشه ملت برن دفاتر پیشخوان و ادرات دیگه
من نه تنها برای خودم برای چند نفر دیگه هم گزینه اهدا رو زدم، باید چکار کرد حالا اشتباه کردیم به این خبر گزاری رسمی اعتماد کردیم
سلام.دیشب تواخبار ۲۳اون سایتی که اعلام شد برای ثبت نام وام یک میلیونی من الان رفتم سایت بعد از اتمام ثبت نام متوجه شدم که ندانسته یارانه ام را اهداکرده ام.آیا این کلاه برداری نیست.از شما خواهش می‌کنم یه فکری به حالم بکنید
من هم این اشتباه رو کردم برای خودم وخانواده ام .ولی فکر کنم درست میشه نگران نباشید
سلام اصلا این سایت اهدا یارانه تو این موقعیت کار درستی نبود همه مردم واسه دریافت کمک هستن اینقدر مشکلات گرفتاری دارن که دیگه مغزشان هنگ کرده به خدا من اینقدر مشکلات دارم و محتاج کمک هستم امدم تو سایت که مثلا وام یک ملیون بگیرم به اشتباه گزینه اهدا یارانه زدم دارم دیونه میشم مشکل این ویروس مشکل بیکاری مشکل بی پولی تو را خدا به فکر ما مردم باشید
من هم اشتباهی برای مادر پیرم ، اهدا را زدم ، لطفا زودتر رسیدگی و پیگی شود ، بنده خدا خیلی غصه دار شده
چرا اینکار سر مردم میارید دیگه نغز چون کار نمی کنه میخواهیم دولت کمک کنه به اشتباه همین یه ذره یارانه که داریم بهتون اهدا کردیم تو را خدا اینکار نکنید من به این پول وی ادامه احتیاج دارم
چرا اینکار سر مردم م...
دوستان نگران نباشید سایت به روز رسانی میشه
سلام ماامروز ظهر وارد سایت رفاهی شدیم اشتباه اهدای یارانه رو زدیم شوهرم فشارش رفته بالا داره سکته میکنه کسی میدونه چطور میشه برگردوند یارانه رو بدبخت شدیم
سلام ماامروز ظهر وار...
منم اشتباه اهداء رازدم حال بايد چكاركنيم
سلام ماامروز ظهر وار...
سلام من چن جا پاسخ باشگاه خبرنگاران و دیدم میگن اتفاقی نمی افته سایت به روز رسانی میشه
با سلام خيليها طى ديروز و امروز به اشتباه گزينه اهدا يارانه را زده اند. حتى خيليها به جهت كمك به خانواده هاى نيازمند كه دسترسي به اينترنت و گوشى هوشمند و ... نداشته اند وارد اين سايت كه اعلام شده بود براى وام يك ميليونى شدند و به اشتباه اطلاعات را در همان صفحه اول وارد كردند به گمان آنكه قرار است يارانه اى به آنها اهدا شود نه اينكه آنها قرار است يارانه خود را اهدا كنند. بمنظور اينكه اين كمك براى مقابله با ويروس كرونا بوده و الان خيليها مجبور ميشوند جهت پيگيرى اين اشتباه به بانكها و ادارات ديگر مراجعه كنند كه خود خطر انتقال ويروس را چندين برابر مى كند لذا تقاضا داريم نام تمام كسانيكه در اين تاريخها اين اشتباه را كرده اند از ليست اهداى يارانه حذف كرده تا مردم هم به مشكل مالى بر نخورند و هم مجبور به مراجعه حضورى به ارگانهاى مربوطه نشوند. يعنى هم مجددا يارانه دريافت كنند و هم مشمول دريافت وام يك ميليون تومانى شوند. با تشكر
باسلام ....کاربران محترم گول دولت نخورید ...سایت الکی میباشد ...دولت به جایی که کاری کنه که مردم بیرون نیان تو قرنطینه باشند اقای روحانی باکابینه کم اثرش خودش یه کاری میکنه که مردم رو به بیرون دعوت میکنه ...امار دارید کی فقیره وکی بیکار ...میتونیدبه این افراد پرداخت کنید نه به تجارپرداخت کنید ....الان چطور این بدبخت ها وفقرا امدن ثبت نام کردن برا وام اخرش اهدا زدن ...می خوان چکار کنند ....اهدا به روحانی..یا به سارقان مملکت ....
منم اهدا یارانه رو اشتباهی زدم پیگیری کنید
اگه دولت میخواد مردم سیستم دفاعی بدنشون ضعیف نشه زودتر تکلیف این اشتباه که خودشون مرتکب شدن و حل و فصل کنن چون خیلیا دارن سکته میکنن
منم اشتباه زدم لطفا دولت رسیدگی کنه
اگه دولت میخواد مردم...
م د مومن کجای کاری اینا خودشون برنامه ای ریختن که طی این برنامه۷۰الی۸۰درصد مردم بگیرن که هم یهو آمار مبتلایان بیاد پایین هم یه سری مردم که بدونشون ضعیفه یا بیمارن بمیرن و هزینه های درمانی که بابت اینا پرداخت میکنه بمونه تو جیبشون و میانگین سنی بیاد پایین
اگه دولت میخواد مردم...
نگران نباشید من چن جا پاسخ باشگاه خبرنگاران و دیدم میگم برا منم به اشتباه اهدایارانه را زدیم میگن اتفاقی نمی افته سایت به روز رسانی میشه
سلام گزینه اهدا یارانه برای چیه
سلام گزینه اهدا یارا...
منم اشتباهی اهدارو زدم اونم چند بااار ترو خزا یه کتری بکنید
توروخدا خودتون پیگری کنید منم اشتباهی زدم اهدا یارنه لطفا کمکم کنید
توروخدا خودتون پیگری...
سلام منم اشتباه اهدا زدم باید چیکار کنیم
منم اشتباه نوشتم تکلیف ماروهم روشن کنید
من اهدای یارانه رو زدم اشتباها.یعنی من دیگه یارانه نمیگیرم .پسره فلجمو چکار کنم.
یه چند نفر بنده خدا اشتباهی اهدا رو زدن دولت محترم الان چکار کنن؟؟خبرگزاری ها اعلام کردن اینام رفتن اهدا کردن فکری به حالشون بشه
من هم به اشتباهی اهدا یارانه رو زدم چکا باید بکنم
سلام من به اشتباه برای یه خانواده نیازمند رفتم ثبت نام کنم، اهدا رو زدم باید چیکارکنم
سلام من به اشتباه بر...
منم اشتباهی اهدا یارانه زدم
سلام من به اشتباه بر...
وای بدبخت شدیم منم اشتباه زدم دارم سکته میکنم
سلام من به اشتباه بر...
منم اشتباهی زدم این رسمش نیست حالا چکار کنیم با دوتا بچه کلی قسط
دوستان به سایت زیر که برای وزارت کار و رفاه هست مراجعه و موضوع را اطلاع دهید https://www.mcls.gov.ir/fa/porseshvapasokh
سلام منم قسمت اهدا یارانه رو زدم اشتباهی چکار کنم؟
سلام منم قسمت اهدا ی...
سلام من اشتباه اهدا رو زدم حالا چکار کنم
سلام اون سایت برای اهدای یارانه است اگر کسی زده باید زود تر پیگیری کنه
سلام من اشتباه اهدا رو زدم خواهان پیگیری هستم باید چه کار کنیم
سلام منم اشتباه وارد کردم الان چکار بکنم
سلام منم کافینتی هستم برا هزاران نفر این اشتباه انجام دادم خواهشا راهنمایی کنید مردم چه گناهی دارن
سلام منم کافینتی هست...
سلام.منم همچین اشتباهی کردم میشه بپرسم چه اطلاعاتی وارد کردین. من فقط دکمه اهدا رو زدم ولی بعدش صفحه ای باز نشد. ایا شهر و استان هم میخواد فرایند تکمیلش رو میفرمایید.
سلام.منم همچین اشتبا...
منم اشتباهی اهدا یارانه رو زدم ولی وارد صفحه ای دیگه نشد. یارانمم واریز شد نگران نباشید چون مراحل دیگه ای داره ک باید تکمیل بشه و بطور قطع سیستم مشکل داشته وکسی نتونسته مراحل بعد رو بره و ب طور قطعی یارانه قطع نمیشه
وتی چکتر کنم منم اهدا را زدن
سلام‌‌من‌هم‌اشتباهی‌اهدای‌یارانه‌رو‌زودم‌چیکارحالابایدبکنم
سلام‌‌من‌هم‌اشتباهی‌...
سلام من اشتباه اهدایارانه روزدم چکارکنم توروخدا
سلام‌من‌هم‌اشتباهی‌به‌جای‌وام‌یک‌میلیونی‌.اهدا‌یارانه‌رو‌زدم‌خواهش‌میکنم‌یارانه‌منو‌قطع‌نکنیدباتشکر
گزینه ی اهدا یارانه رازدم توروخدایارانه مان راقطع نکنیدماهیچ درامدی نداریم لطفادولت رسیدگی کند
بابا این چه کاریه همش ناراحتی گفتید برید سایت ثبت نام کنید منم اهدا رو زدم الان باید چیکار کنم صدای مارو کسی هست بشنوه
گزینه ی اهدا یارانه ...
سلام.منم اشتباه اهدا رازدم چکارکنم.
سلام تو رو خدا پیگیری کنید یه جواب درست بدید منم همین اشتباهو انجام دادم
سلام منم رفتم برای یه خانواده نیازمند ثبت نام کنم فکر کردم میخان بررسی کنن به بعضی خانوادهها یارانه اهدا کنند قسمت اهدا یارانه رو براشون پر کردم
منم اشتباه زدم تو رو خدا اهدا نکنین
آقای نوبخت هنوز نمی دونه که این وام ثبت نامی نیست دولت دیشب اعلام کرد بصورت خودکار برای بیست سه میلیون نفر با یارانه اردیبهشت واریز میشه چقدر بی برنامه هست این دولت
سلام من اشتباهی اهدایارانه زدم چکارکنم
سلام من هم اشتباهی گزینه اهدا را زدم اطفا بعنوان رسانه معتبر پیگیری کنید و گزینه اعلام اشتباه رو اعلام کنید وقتی ادرس سایت رو میزنند معلومه که ملت میرن ثبت نام کنن تو این اوضاع حال مردم خرابه حواسشون نیست که شاید اشتباه اعلام کنن
من اشتباهی به جای ثبت یارانه اهدا یارانه رو زدم
منم به اشتباه گزینه اهداروزدم حالابایدچکارکنیم تکلیف ماچیه
من هم اشتباهی ثبت اهدا یارانه رو زدم
ترافیک سایت زیاد هست اصلا نمیشه وارد شد بعدشم دوستان از اسم اهدا یارانه پیداست که معنیش چی هست چرا این گزینه رو انتخاب کردین
من هم اشتباهی ثبت اه...
چکار کنم اهدا رازدم خدا
اینجانب سعیدتابدارمورخ ۹۹/۱/۲۱بعدازاعلام دولت با معرفی سایتrefahi.irبرای درخواست وام یارانه یک میلیون تومانی به اشتباه وارد این سایت شدم و گزینه اهدا یارانه روزدمواشتباه کردم ازمسعولین خواهشمندم یاران منو قطع نکنن من واقعا به این یارانه نیازمندم
سلام من هم اشتباهی اهدای یارانه هاروزدم وبعدرفتم قسمت انصراف وزدم لطفاقطع نشه
سلام متاسفانه من هم جز کسانی هستم که با اعتماد به خبرگزاری ها وارد سایت شدم و ثبت نام انجام دادم اما درواقع برای اهدا یارانه!!! ممنون میشم ما رو برای اشتباه صورت گرفته راهنمایی بفرمایید
کارگر فصلی حتی پول نان هم ندارم
محتاج پول نان کرایه منزل پول داروی مریض
همش اشتباه میکنید بعدش مگه سایت دست خداست برین اشتباه امثال من بدبخت رو پاک کنید.ما گزینه اهدا رو زدیم از فقر ما سو استفاده نکنین
در این وضعیت کسی نمیخواد به دولت یارانه اهدا کنه بلکه میخواد از دولت یارانه اهدا بشه
اهدا یارانه از طرف دولت به مردم ،ما هم اهدا یارانه زدیم که وام یک میلیونی بگیریم نه اینکه در این وضعیت بی پولی به دولت یارانه اهدا کنیم خواهشا از مردم سو استفاده نکنید
سلام منم اشتباهی اهدازدم لطفا قطع نکنید
سلام من اشتباهی اهدا رو زدم الان چیکار کنم؟ از کجا پیگیری کنم؟ یارانم قطع شده
منم اشتباهاتی اهدا یارانه رو زدم چیکارکنم
فکر کنم همش کلکه یارانه ملتو قطع کنن چون صفحه ی اهدا میاد فقط.
واقعا که آدم نمیدونم حرف کیو قبول کنه اخبار میگه به سایت مراجعه کنید بعدماهم از حولش اشتباهی زدیم حالا باید چیکار کنیم نمیدونم یه گزینه یم نداره که حداقل بشه اصلاحش کرد هرکی درست کرده بلد بوده چطوری میتونن این چندرغاز پولواز مردم بدبخت پس بگیرن خدا عوضشون بده
دیروزاشتباهی برای ثبت وام۱میلیونی اهدا یارانه زدم یارانه نریختن ب حساب حالا چیکار کنم تو رو خدا یکاری کنین برای اونایی ک اشتباه کردن
من هم اشتباهی اهدارو زدم چکار کنم؟
اگر همه مردم یکدست نه به وام یارانه باسود۱۲درصدبدهند دولت مجبور به عقب نشینی خواهد شد ..چون در وام باز کسی که ضرر می کند خود یارانه بگیرها هستند و دولت از این راه سود کلانی کسب می کند
دیروز اشتباهی برای ثبت نام وام۱تومنی اهدا رو زدم و یارانم نریختن تورو خدا پیگیری کنید بخدا هیچی تو یخچال نداریم دلم خوش بود امروز با همون ۱۸۰تومن کمی وسیله بگیرماونم پرید خدا از تون نگذره
حالا تکلیف ما چیه که اشتباه ثبت نام کردیم امروز ۲۱ یارانه ما رو هم نریختیم
منم اشتباه اهدا یارانه روزدم یارانه ماروهم قطع نکنید توروخدا
منم اشتباه زدم واقعا خواهش می کنم یارانه مرا قطع نکنید من به هوای وام به این آدرسی که دادید وارد شدم وگزینه ای به جز اهدا نیافتم وفکر کردم باید این گزینه زده شود.
اقا منم اشتباهی اهدا یارانه رو زدم از ساعت دوازده هم موجودی میگیرم یارانه فروردین و نریختن در حالی که الان بیکاریم خونه به این اب باریکه نیاز داریم تورو خدا به داد مردم برسین
به گفته ی اکثر خبرگزاری ها منم اشتباه کردم و اهدا رو ...ترو خدا پیگیری کنید وبرگردونید ..یک میلیون نخواستم همون چهل و پنج تومن رو برگردونید ..بخدا فقط به همین دلم خوش بود که همینم اهدا کردم اشتباهی با اینکه اطلاعات هم تکمیل نکردم ولی یارانه ام اهدا شد و واریز نشد بخدا من خودم بیشتر از همه به اهدا نیازمند پیگیری کنید
سلام. اکثر خبرگزاری ها و حتی خود صدا و سیما سایت رفاهی رو برای ثبت نام معرفی کردند. بعد از مراجعه به سایت رفاهی فقط ۴ تا گزینه موجود است که اولیش اهدا یارانه ، انصراف ، شماره حساب ، اطلاعات یارانه پرداختی می باشد که تنها گزینه ای که هر کس احتمال ثبت نام وام را میداد گزینه اهدا یارانه بود اما دریغ از اینکه حتی ۴ خط توضیح بده اهدا یارانه یعنی چی ؟ و اصلا چرا یکی باید یارانه اش رو اهدا کنه ؟ و جالب اینکه بعد از تایید اهدا نه گزینه ای برای تایید نهایی نه سوالی و نه حتی تشکری بابت اهدا یارانه نمیکنه خیلی راحت یارانه رو میخوره یه آبم روش. الان از این به بعد ما به خبر کی اعتماد کنیم وقتی خبرگزاری های معتبر و صدا و سیما خبر دروغ میزنن و با اعصاب مردم بازی میکنن ، دیگه میشه به خبر های دیگه شون هم اعتماد کرد. خواهشاً شما موضوع رو پیگیری کنید من هر سایتی میرم مردم نگران هستند و اعصابشون بابت این اشتباه که خودشون هم مقصر نیستن خرد شده. ما وام هم نخواستیم فقط یارانه مون قطع نکنید
سعید صفرزاده: سلام با توجه به مطلبی که بعضی خبرگزاري ها در باره ثبت نام وام یک میلیونی در سامانه refahi مطرح کرده‌اند تعدادی از هموطنان ضمن‌ مراجعه به این سایت به اشتباه اهدای یارانه را ثبت کرده اند که به این ترتیب با دست خودشان یارانه خود را قطع کرده‌اند. لطفا این موضوع را پیگیری کرده. تا مشخص شود چگونه این مشکل برطرف شود ممنون از لطف شما
سلام منم اشتباه اهدای یارانه رو زدم به جای وام یه میلیونی یارانم قطع شد.تورو خدا بگین چجوری اهدای یارانه رو لغو کنیم.
من هم بازنشسته ام اشتباهی زدم کمکم کنید
با سلام این فرم رو چرا گذاشتن. بعد میگن برین ثبت نام کنین. منم اشتباهی زدم
نتیجه یک اشتباه دوطرفه باعث شده حق ما که از جهت نیاز شدید مالی گزینه اهدا یارانه رو بزنیم پایمال بشه شما رو به این روزها قسم نزارید حقمان پایمال بشه اشتباه ما از روی نیاز بود
مشکلی واستوپیشنمیاد
منم هم اشتباهی گزینه اهداروزدم لطفا یارانه ماروقطع نکنین منم کارگرم
لعنت به مسببان این راهنمایی غلط که باعث اهدا یارانه اقشار کم درآمد شدن تکلیف چی میشه حالا
منم اشتباه وارد کروم حالاوچی میشه
یعنی چی منم اهدای یارانه زدم ومشخصاتو پرکردم .خدایا نجاتم بده دیگه روم نمیشه توصورت زن وبچه هام نگاه کنم چهار روزه عرضه ندارم یک کیلو میوه واسه خونه بخرم کارگرم نقاش ساختموتم دوماهه واسه کرنا بیکارم جلو عروسمم باید خجالت بمیرم .اگه خودکشی گناه نبود یک دقیقه زنده نمیموندم دلم داره آتیش میگیره آخه به کی بگم ای خدا
آقا تورو خدا یکی جواب بده به خدا تا صبح بیدارم منم ثبت نام کردم آخه تو این وضعیت نون شب نداریم جواب خونوادمو چی بدم تو رو خدا دارم دق میکنم ازخدا خسته شدیم
منم اشتباه اهدا دو پر کردم حالا چی میشه
منم همینطور زدم
من هم به اشتباه گزینه اهدا رو زدم اونم دوبار.فکرکردم باید گزینه دیگه ای باز بشه.متأسفانه سرپرست خواهر و برادر کوچکترم هستم.پدرومادرم درقید حیات نیستند.هیچ درآمدی جز یارانه و کمک مردم نداریم.توروخدا یارانه مارو حذف نکنید بیچاره میشم
من اشتباهی اهدا زدم چکار کنم من پول نون ندارم دوتا پسر ده پان ره ساله دارم خودم مریضیم یکی جواب بده چکار باید کرد به باد رفت
منم اهدارو زدم و نمیدونستم موضوع چیه بخدا با مادرم داریم گریه میکنیم توروخدا یارانمو قطه نکنین
میخواستم‌ درخواست وام بدم اشتباه گزینه اهدا را زدیم الان باید چه کار کنیم، مابه یارانه احتیاج داریم،، مسئولین رسیدگی کنند
سلام.وای خدا من بیکار شدم انروز اومدم ثبت نام برای وام یک میلیونی کنم گزینه اهدایی رو زدم.خاک تو سرم شد بخدا پول نان خالی هم با دست خودم اهدا کردم.خواهش میکنم راهنمایی کنید چکار کنم.لطفا بهم بگید
لعنت خدا بر رسانه هایی که گفتن وارد سایت بشید. والله نقشه ی کثیف خودشان بوده
سلام توروخدا بفرمایید تکلیف ما چی میشه با توجه به گفته وزیر وارد رفاهی شدیم و اشتباهی اهدا را زدیم در حالی که نیاز به این یارانه و یک میلیون داریم
اشتباها اهدا یارانه رو زدم میخواستم وام درخواست بدهم
این چه کاریه ملت رو سرکار میزارید منم میخواستم وام یک میلیونی بگیرم دیگه دقت نکردم اهدا یارانه را پر کردم کلید ثبت رو زدیم حالا چی میشه
اشتباها اهدا یارانه رو زدم میخواستم وام درخواست بدهم الان این رایانه مون قطع میشه
منم اشتباه زدم آخه این چه خبر اشتباهیه اه
سلام من هم اشتباه اهدا رو زدم چیکار باید بکنیم خبرگزاری ها باید کمک کنم اطلاع رسانی بشه
اقا منم اشتباها گزینه اهدا رو زدم خداوکیلی به همین یارانه نیاز دارم قطع نشه اگه راهکاری داره لطف کنید راهنمایی کنید
سلام من هم اشتباه زدم اهدا یارانه هارو فکر کنم اوکی کردم اما وارد صفحه دیگری نشدم لطفا پیگیری کنید یارانمون قطعنشه ما امیدمون به همین یارانه ها بوده
سلام منم ب اشتباه همین گزینه رو زدم تو رو خدا بگین باید چکار کنیم
بنده نیز اشتباهی اهدا یارانه زدم درحالی که من نیتم ثبت نام وام بود .وگزینه ای جز اهدا یارانه نبود طراحیصفحه درست نیست اگر من به پول احتیاج نداشته باشم چرا دنبال وام می گردم هرماه امیدمان به این یارانه است .
من هم اشتباه اهدا یارانه روزدم خواهشا راهنمایی کنید دارم سکته میکنم
عمدا اینطوری طراحیش کردین همون چل پنچ تومنم به مردم ندین بجای گزینه ورود اهدا رو گذاشتین هر سایت استانداردی موقع انتخاب یه همچین چ گزینه ای مثل آیا مطمئن هستید را اضافه می کنن و بدتر از کاری که کردین توهین به مردم نجیب و مظلومه خدای این مردم خیلی بزرگه
اقا منم اشتباها اهدا رو زدم خداوکیلی یه راهکاری بدید من به مبلغ یارانم نیاز دارم
سلاممن یک خانواده ۵نفره هستموشغلم کارگر ساختمانی نه بیمه دارم ونهدرامدی بیکارم هیچی تو زندگی ندارم نمی دانم چکار کنم تورا بهخدا یک کاری بزام کنید یهوام یک کمک کنید تا از این بهران بریم بیرون
اقامنم به خدانمیدونستم زدم اهدای یارانه ولی صفحه دیگه ای باز نشد چی میشه یعنی
س.کارگرساختمانی.مستجر خانواده۵نفره.صاحب خانه دستور تخلیه داده.خدا به دادم برس.
من خواستم برا وام بزنم اهداء رو زدم که در صورتی گزینه انصراف هم بود این کلاهبرداری در روز روشنه.واقعا متاسفم برا این دولت بی در و پیکر.خیرتون رو نخواستیم شر رو کم کنید.عاقبت بخیر نشید
منم به اشتباه اهدا یارانه رو زدم...خواهشا پیگیری کنید زودتر اصلاح کنند وگرنه مراجعات حضوری افزایش پیدا میکنه
سلام من هم اشتباه اهدا را زدم
من هم اهدای یارانه رو زدم
من هم اشتباه اهدا را زدم
فریبا قادریان از اصفهان اشتباها گزینه اهدا یارانه را زدم فکر کردم سایت وام یارانه است خواهش میکنم یارانه ام را حذف نکنید من جز اقشار کم در آمد هستم التماس میکنم کیج بازی در آوردم
بنده بازنشسته جهت وام یک میلیونی ثبت نام کردم گذینه آخر قابل دیدنبوده بعدامشخص شده اهدا رایانه بنده قبول ندارم یارانم قطع شود.
منم اشتباه اهدا زدم تورو خدا راه حلی بذارید ما جزو کم درامدها هستیم
منم هم اشتباه کمه اهدازدم چرا ادرس غلط میدین اخه اینچه کاری
سلام من اشتباه اهدای یارانه روزدم قطع نشه
ب اشتباه اهدای یارانه رو زدم چند ساعت گیج بودم از ناراحتی.همین الان یارانه فروردینم واریز شد.از این میترسم یارانه ماه بعدم قطع شه.اینم از وضعیت بد ما ی ماهه درامد ندارم
سلام .بعضی از خبر گزارها اشتباه کرده و باعث اشتباه ما که دنبال وام کرونا بودیم شدن لطفا پی گیری شود یارانه ها قطع نشوند . اشتباه کردیم /رضا محسنی فرد
سلام دوستان من هم اهدا رو زدم باید چیکار کرد
سلام منم اشتباهی زدم چیکار باید بکنم
سلام به جای ثبت نام وام یه تومانی اهدا یارانه زدم حالا باید چکار کرد
سلام من هم به اشتباه متاسفانه فرم اهدای یارانه رو پر کردم چیکار کنیم یارانه مارو قطع نکنید خودمم کارگر ساختمانی هستم محتاجم و دستم تنگه لطفا یه کاری بکنید
سلام من شکر زیادی خوردم بد غلطی کردم به فریادم برسید
منم اشتباهی پر کردم حالا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟
من اشتباه گزینه اهدای یارانه رو زدم فقط قطع نشود خیلی لازم دارم ممنون
سلام وقت بخیر متاسفانه منم اشتباهی اهدای یارانه روزدم خودم کم نبودم واسه خانوادمم اینکارو کردم الان چیکازکنیم تکلیف چیه
سلام من هم اشتباه زدم اهدا یارانه هارو فکر کنم اوکی کردم اما وارد صفحه دیگری نشدم لطفا پیگیری کنید یارانمون قطعنشه ما امیدمون به همین یارانه ها بوده
میخواستم وام یارانای ثبت نامکنم اشتباهی اهدازدم من برای پول نانم موندم جز افراد کمدرامدر جامعه هستم تورخدا یارانه من قطع نکنید اشتباه شده
منم به اشتباه گزینه اهدا یارانه رو زدم خدا لعنتتون کنه که مردم رو سر در گم میکنید واسه چندر غاز پول که اونم میخواین سودش رو بگیرین....
میخواستم وام یارانای...
وام نگیرید ۱تومان بهتون میدن۱۳۰۰میگیرن
من هم اشتباه کردم الان تواین موقعیت فکر کسی کار نمیکنه دولت باید بدونه اشتباه شده ترکیب اثر نده امیدوارم
من بیچاره هم همینطور اهدا زدم و خیلی به همین مبلغ ناچیز نیاز دارم قطع نشه یارانه ام.
منم اشتباه زدم.چیکارکنم حالا
سلام من هم اشتباه اهدا یارانه رو زدم هم برای خودم هم پدرم که یک بازنشسته هست. باید چیکارکنیم؟
اشتباها اهدا یارانه رو زدم میخواستم وام درخواست بدهم آخه چرا این سایت اینوره اخه
سلام من هم اشتباه اه...
شفیعی ازایلام،منم بااین سایت اشتباهی ک دادین اهدا یارانه رو زدم ،قط نکنین همین پول ناچیزم بابت وامم داره میره،ازکجا بیارم بپردازم،توروخدا رسیدگی کنین
اشتباها اهدا یارانه ...
ببخشید میخواستم در خواست وام بدم،اشتباه گزینه اهدا رو زدیم، الان باید چه کار کنیم، تو رو خدا قطع نکنید یارانه ما رو، احتیاج داریم،،مسئولین رسیدگی کنند
سلام من هم اشتباه اه...
نگران نباشید خدا کریم است، امیدتان به خدا باشد نه به یارانه این مسولین بی انصاف
منم اشتباه زدم.چیکار...
سلام من اشتباه اهدای یارانه روزدم چی میشه توروخدا یارانه مون قطع نشه
من هم به اشتباه گزینه ی اهدا را زدم. لطفاً یارانه مان قطع نشود.
من هم به اشتباه گزین...
توروخدا من هم اشتباه اهدا یارانه روزدم راهنمایی کنید چطور این اشتباه رو درست کنم
من هم به اشتباه گزین...
من هم به اشتباه اهدای یارانه زدم. تکلیف چیست
من م بخدااشتباه کردم ،یه فکری کنید همه خواهرانم هم بدلیل احتیاج همگی ثبت نام کردیم ،لطفا یه کاری کنید
نگران نباشید
منم اشتباه زدم
منم اهدا یارانه رو زدم ب اشتباه .ی ماهه در آمد نداشم الانم ب اشتباه اهدا یارانه رو زدم دیگه بدتر از این نمیشه نمیدونم چیکار کنم
منم این اشتباه رو کردم الان تکلیف چیه
با سلام و خسته نباشید من هم اشتباه برای دریافت وام صفحه اهدا یارانه را کامل کردم و تایید کردم الان چیکار کنم. همین یارانه هم قطع بشه دیگه کرایه خانه و ,,,,,,,,, لطفا راهنمایی کنید تا یارانه قطع نشه وگر نه خانمم تو خونه راهم که نمیده فکر کنم طلاقم بده بچه هام که دیگه هیچ اگه خدایی نکرده قطع بشه بچه ها بازم ازم میگیرن یارانه هاشون رو ممنون
اشتباه واشتباه وای برمن بااین سایت شان ویا از قصد این کار کردن
من هم اشتباهی زدم حالا چکارکنم
من هم به اشتباه اهدا را زدم، لطفاً رسیدگی شود.
اشتباهی اهدا یارانه را زدم حالا باید چکار کنم
اشتباهی اهدا یارانه را زدم حالا باید چکار کنم
من اشتباها اهدا یارانه زدم. لطفا بررسی کنید. کسانی که امروز اینکار رو کردن یارانه هاشون رو قطع نکنید. ما میخواستیم برای اینکه خونه اجاره ای رو تحویل بدیم و دوباره خونه اجاره کنیم وام رو بگیریم لااقل پول املاک و کارگر در بیاد فردا باید شارژ ساختمون رو بدیم. اگر پدر و مادرم بفهمن من یارانه ۵ نفری مون رو قطع کردم سکته میکنن. تو رو خدایارانمون رو ازمون نگیرین. ما مستاجریم و پدرم بازنشسته است. خدا منو بکشه از این زندگی راحت بشم
من اشتباها اهدا یارا...
منم زدم ب اشتباه چیکار کنم
سلام رفتم ثبت نام وام یک میلیونی کنم.اشتباهی گزینه اهداء یارانه رو پر کردم اما وارد صفحه دیگه ای نشد.یارانم قطع نشه
من برای ثبت نام وام وارد سایت شدم و اشتباها متوجه نشدم و گزینه اهدا یارانه امد تو رو خدا درستش کنید یارانه ها رو قطع نکنید. من میخواستم بدون اینکه خانواده متوجه بشن وام بنویسم که خوشحال بشن. ما مستاجریم و ۵ نفریم ما ۳ تا بچه بیکاریم و پدرم حقوق بازنشستگی ۲۸۰۰۰۰۰ میگیره که ۱ تومنش رو اجاره خونه میدیم. خاک بر سرم جواب پدر و مادر و خواهرام رو چی بدم. چه جوری درستش کنم. چکار کنیم. کجا بریم. توی این کرونا و گرونی. چرا اخبار اشتباه میگین. چرا مردم رو دچار اشتباه میکنید.
سلام به اشتباه قسمت اهداء یارانه رو زدم اما وارد صفحه دیگه ای نشد.یارانم قطع نشه
منم متاسفانه اشتباهی زدم اهدا یارانه بجای وام
منم به اشتباه اهدا یارانه رو زدم.چکار باید کرد
منم به اشتباه اهدا رو زدم در صورتیکه هرماه اجاره میدادم با یارانه خانواده حالا چیکار کنم
حالا چی مشه
منم متاسفانه اشتباهی...
برو بانکی که شماره حساب دادی درستش میکنند
سلام به اشتباه قسمت ...
گفتند برید بانک درستش کنید
منم اشتباهی زدم چکار کنم
سلام من اشتباه اهداء یارانه زدم یارانه ام قطع نشه چیکار باید کرد
سلام من اشتباه اهداء...
منم اشتباهی زدم چیکارکنم
سلام من اشتباه اهداء...
قطع میشه دوباره برو ثبت نام
منم اشتباهی اهدا یارانه رو پر کردم آخه توقسمت وام رفته بودم که اهدا یارانه اومد منم زدم حالا چکار کنم؟
همه به اشتباه فرم اهدا رو زدن....
منم اشتباهی اهدایارانه روزدم
کثیفتر از این کار دیگه نمیشه کرد چرا مردم را گول میزنیین الان خیلی ها رفتن تو این سایت یکی هم خود من یارانمان را بادست خودمان اهدا کردیم اقای روحانی خجالت بکش
اشتباه بی اشتباه سرخودم هم اومد قصد اخاذی داشتن کلاه گذاستن یارانه کل شماقطع قطع وصل شدن محال بریم سراغ دعا والتماس
خدا لعنتتون کنه
اشتباهی در سایت بارانه گزینه اهدا زدم حالا باید چکار کنم یارانه قطع نشه
بده با نرخ ۱۲ درصد
من به اشتباه اهدا یارانه را کلیک کردم
من به اشتباه اهدا یا...
من هم
من ب اشتباه سایت اهدا رایانه رو ثبت نام کردم حالا باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید
من ب اشتباه سایت اهد...
منم گیج بازی درآوردم همون زدم
من یه دختر۲۶ساله ویه مادرعمل بازانجام داده دارم خودم کارمیکردم وخرج خونه وداروهای مامان مودرمی اوردم باشرایط کروناکه اومده خونه نشین شدم کلی بدهکاری روسرم ریخته بایک میلیون داروی مامانم بگیریاخرج خونه شماخودتون قضاوت کنید میخواین بهمون کمک کنیدلطف کنیدیه مبلغی بهمون بدید که بتونیم یه کوچلوخودمون جمع کنیم نه بیشترغرق بشیم اونم باسود۱۲درصد
من به اشتباه کلمه اهدا یارانه را کلیک کردم لطفا یارانه بنده قطع نشود
من به اشتباه کلمه اه...
اشتباهی اهدا یارانه زدم حالا باید چکار کنم که یارانمون قطع نشه
اشتباهی اهدا یارانه ...
منم اشتباهی گزینه اهدا یارانه رو زدم حالا باید چکار کنم
سایت بسته‌ هست
من اشتباهی فرم اهدا یارانه را پر کردم شما رو بخدا یارانه منو قطع نکنین
موافقم
یکی یه چسم زخم بده به دولت
آیا راننده تاکسی با چهار سر عائله،مستأجر ۹۰۰هزارتومان،نبودن درآمد،بدهکارانی که برای حفظ آبرویمان مجبورم با قرض طلبکار را رد کنم،،حالا شما بگوئید از کجا وچگونه امرار معاش کنیم
یه سایت بود به اسم refahi.irکه فرم یارانه واعلام نیاز یارانه یک میلیونی بود کد ملی سرپرست وشماره سریال شناسنامه و یک رمز داده بود باید وارد میکردیم من اونو پر کردم بعد اخبار گفت هنوز سایتی اعلام نشده تو رو خدا چطوری میتونم بفهمم ستیت معتبری بوده یا نه یارانمون قطع نشه هکر نبوده باشن
خیلی محتاج وام هستم
هیچ سایتی برای نام نویسی وجودنداره دولت هرچی میگه فقط روی کاغذه
با دریافت وام موافقم
باوام سه میلیونی موافقم
بااین یک میلیون نمیشه یک ماه هم تحمل کرد ولی بازهم بهتره باتشکر
خودتون وبذاریدجای مردم یک میلیون روبدیدبه خانواده خودتون ببینیدمیتونن بایک میلیون یک ماه زندگی کنن یک روزهم طاقت نمیارن
چرا نمیشه ثبت نام کرد
چرا نمیشه ثبت نام کر...
اشتباه اهدا رو زدم
من اشتباه سایت اهدا یارانه را پر کردم برای وام خواهشمندم یارانه را قطع نکنید
من اشتباه سایت اهدا ...
پیگیری کنید که یارانه تون به عنوان هدیه برندارن
وام دو میلیون تومنی
با وام ۱۲ درصد نظری ندارم
به من وام پولی بدهید لازم دارم
با وام ۱۲ درصد نظری ...
اقای روحانی خجالت داره از ۱۵ اسفند یک ریال درامد نداشتیم کلی بدهکاری داریم بعدش دومیلیون یک میلیون میخای با وام بدی بهمون
جناب اقای دکتر حسن فریدون،خجالت بکش مارابه خیرتو امیدنیست،شرنرسان
باسلام ماکه کارگرساختمانی هستیم بجزیارانه هیچ درآمدی نداریم تکلیف خانواده بنده چی هست بایدازکجاخرج ومخارج زندگیم راتآمین کنم چرابه من که خانواده ۳نفره هستم معیشتی کروناتعلق نمیگیره
اقای روحانی وام نمیخوام..هیچی نمیخوام.دست از‌سر ما بردار خوهشا
درود کمک کردن دولت پیشکش جیب ما مردم نزنن!!واقعا چه تصوری کردین این تصمیم قرن گرفتید؟قهوه قجری که به کام قشر ضعیف مثل مرگ تدریجی رویا»»[وام یارانه کرونایی ]......
یه خانواده چهار نفری بایک میلیون یک هفته میتونه زندگی بکنه البته اگه قناعت بکنه وگرنه تویه روز میتونه خرجش کنه اقای روحانی کلاهتو بزار بالاتر
چرا نمیشه ثبت نام کرد؟
وام دومیلیون میخواهم
دولت محترم تو ابن شرایط مرگ و زندگی شما دنبال سواستفاده هستید واقعا از ایثار و ادب این ملت شرم کنید ما که چهل ساله مرده ایم ولی این اخلاق از پیکره مملکت محو کنید بازم متاسفم مردم این سرزمین کاشتن شما خوردین شما کاشتید دورش سیم خاردار کشیدید من مخالفم نتونستم برای دو فرزندم و خودم و خانممم نفری یک ماسک تهیه کنیم و دولتت میکشی برخ جهانیان دولتیان ما همیشه تنهایم تو این جامعه ما هم خدایی داریم
چرا من به جای ثبت نام وام برام انصراف از یارانه میاد
اینم دولت اسلامی
وام میخواهم
وام با سود ۱۲درصد تو روخدا چجوری پس بدیم مگه با تاجر و سرمایه دارای بزرگ طرفید مردم نون شبو محتاجن که مجبور شدید از قرنطینه صرف نظر کنید که برن کار کنن کرایه خونه و نون شب درارن شما سود میخایید خوبه بیشتر مردم زیر خط فقرن و یارانه های ناچیز دولت رو اقدام میکنن و میگیرن رحم کنید تا خدا بهتون رحم کنه
بنده کارگر نقاش هستم دوماه کار داشت به عید یارانه منو قطع کردن تکلیف من چطور میشه
واقعا زحمت می کشید تو این دوران هم فکر خودشون هستن حداقل کاری که می تونید بکنید قرض الحسنه باشه.
این چه وضعیتیه اخه وام دادن خوبه اما قرض الحسنه باشه اونم برا این مردم یارانه بگیر که از نظر اقتصادی وضعیت خوبی ندارن و خیلیا هم که بیکار شدن و یه سری هستن که ناعادلانه و با وجود داشتن شرایط بد یارانه و بسته معیشتی اونا قطع شده خواهشا بیشتر تدبیر بشه و دست مردم رو بگیرید
براي خانواده هاي كم درامد خوبه
سلام.وام یک میلیون یا دو میلیون تومان با این همه گرونی خرج چند روز میشه پول یه شاخه و نصف آهن واسه من ...
فکنم کمکم داره آب_برق_گاز(رایگان) میشه!به روشون نمیارن.
موافقم دولت وام بلاعوض که نمیده لااقل بدون بهره که میتونه باشه
سلام.بنده مستاجرهستم ماهی ۵۰۰هزارتومان کرایه میدهم وهیچ شغلی هم ندارم راننده مردم هستم یک ماهه خانه نشستم واسه این برج کرایه خانه ام رفتم قرض کردم من واسه این وام موافق هستم لطف کنید۲تومان بدید
این سایت فعال نیست باز نمیشه
معلوم‌نیست.کدام‌ازشما‌حرف‌راست‌را میزند.امامن‌کارگرکه‌نان‌ندارم‌‌ونه‌شغلی‌دارم‌ونه‌حقوقی‌‌چه‌گناهی‌کردم‌جواب‌خانواده‌‌وبچه‌هاروچی‌‌بدم‌تواین‌روزهای‌قرنطینه‌‌‌؟؟؟ پیگیرباشین‌آقای‌ریس‌جمهور
سلام من کار گر نقاش هسستم یارانه منو شب عید قطع کردین تکلیف من چطور میشه
اگه این کمک هس دیگه باز پس گرفتن با سود ۱۲ درصد چیه.کشور اسلامی ما اصلا سخاوت مند نیست
واقعا متاسفم که دراین اوضاع بفکر مردم خودتون نیستین.یعنی این مردم ازاین مملکت حقی ندارن. فقط مملکت شده واسه یه عده.این چه کمکیه.الان ملت رو باز بکشین بیرون واسه ثبت نام.
مردم رو گدا بار آوردن و احمق فرض کردن دیگه!انگار میخوان بچه گول بزنن!
وام برا جی!!ملت کمک بلا عوض میخاند.
وام دومیلیون رامخوام
_وام دومیلیونی مخوام
باسود ۱۲درصد مخافم
حداقل وام وبیشترکنن بشه به دردی بخوره
بعد از ۴۱ سال قراره مبلغ ناچیزی به ما بدن اینقدر بازی در میارن که مردم اذیت بشن وقت لیست یارانه بگیران در اختیار خودشون هست دیگه ثبت نام دو باره برا چیه منی که نه مسکن دارم نه حقوق دارم با این سن وسال اگر واقعا میخوان بدن لطف کنن بدن دیگه مارو اینقدر اذیت نکنن
شما جیب مارون نزن.کمک نخواسته.آبروی دین رو هم بردین با این کاراتون
موافقم
با سود ۱۲درصد مخالفم
وام حتی باید بلاعوض باشد چون مردم نیاز دارند تو این وضعیت والا یک اختلاسگر محترم به جای مردم بالا می کشد
بخدا ۱۲درصد عین ظلمه!!!!
باسلام و خسته نباشید و خدا قوت به دولت تدبیر و امید .آبروی هر چه تدبیر و امید را بردید واقعا .همه دولتها کمک بلاعوض میکنند به مردم خودشان بعد شما پول خود مردم را به خودشان وام میدهید خجالت چیزی خوبیه در این مواقع که بکشید . علی برکته الله
از اسمش معلومه کمک ۲ م دولت به مردم ازطریق وام بسیارعالی حالااز طرف دولت بلاعوض چه میده سبد کالا یامبلغ ۵۰۰هزار تومانی ببینیم ممنون
کاش حالاکه بلاعوض نیست وبرگشتش باسود۱۲درصد حداقل ۴یا۵میلیون بود که بشه کاری کرد...
اقای دولت مردان عزیز من یک کارگر ساختمانم و مستاجر از ۱۹ اسفند تا امروز یک روزم سرکار نرفتم حالا خرج خانه بماند الان این یک تومانم که گفتین اردیبهشت واریز میشه من الان این ماه اجاره چجوری پرداخت کنم برادر من تا کی میخاین حق ما رو بخورین و دزدی کنین از بیت المال و مال مردم بخورین شما برین دنبال کسب و کارها واقعا ببینین از این کارگر ساختمانی و کارگر های چهارراهی بد بخت تر داریم که به این اقشار توجه نمیکنین
واقعاسود ۱۲/بسیار زیاد حداقل با ۴ درصد به مردم بدین
به نظرم جناب روحانی مردم را گدا فرض نکنید که اگر بنا بر گدایی باشد شما گدای این ملت غیور و آزاده اید
واقعا رفتار حکومت خجالت آوره همه کشورها کمک بلاعوض به مردم بیکار میدن
این قد تو این چند سال کوش مردمو بریدید که بیشتر از اینم از شماها توقع نمیرفت آخه یک میلیون پوله که اونم با سود ۱۲ درصد میدید اون کشور آمریکا هست که هر ماه به هر یک از شهروندانش ماهی سه میلیون میده برید یاد بگیرید تازه شماها دم از اسلام هم میزنید
اینچه وضعشه بسته معیشتی کرونا که به تعلق نگرفت حالا میخوان یه ملیون بدن اونم با دوازده درصد
آقای روحانی وام و امشب بریز ماه بعد به چه درد مردم میخوره بریز من و امسال من راننده مجبور به کار نسیم مریض بشیم
ممنون‌ازحمایت دولت‌‌توی‌این‌اوضاع کرونایی
سلام واقعا خجالت داره با شرایطی که مردم دارن می‌خواین از مردم سود هم بگیرید
اگه شرایط عادی بود خودمون کار میکردیم نیاز نبود وام بگیریم اونم از بیت المال که حق خودمونه و با بهره ۱۲ درصد. واقعا چرا اسم این دولت، دولت اسلامیه
گشتم نبود نگرد نیست
باسلام و خسته نباشی این طرح خوب هست ولی مبلغ وام را بیشتر بکنن
باوام موافقم اما بابهره اش نه اگر با بهره میدهید لاقل مبلغی بدهید که بدرد مردم بخورد
اونایی‌که‌‌وام‌میلیاردی‌میگیرن‌ ثبت نام‌میکنن.یک‌میلیون‌‌‌‌روخودتون‌بریزید‌‌ضمانت‌یارانه‌که‌داریم.ممنون‌ازاین دولت‌‌‌با‌این‌وضع‌‌کرونا‌بازم ازمردم‌حمایت‌میکنه.ممنون
واقعا مسخره است.تو این اوضاع باید به مردمت کمک کنی نه اینکه دست کنی تو جیبشون.بعدشم یه تومن میخوای بدی این همه دنگ وفنگ چیه در میارید.همین الانم خیلیا به نون شبشون محتاجن.بعد شما داری میگی باید اول ثبت نام کنید بعد معلوم هم نیست کی بدید.زشته بخدا.رئیس جمهور که گفت اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت به همه یارانه بگیران میدیدم.امروز دیگه میگه بیستم اردیبهشت میدیم.معلوم هست شما با خودتون چندچند هستید.یه حرف راست نمیزنید.این نوبخت هم که هرچی دلش میخواد میگه.اصلا کاری به مصوبات مجلس نداره.مجلس یه چیز دیگه تصویب میکنه نوبخت یه چیز دیگه میگه
کاره خوبیه اگ اون ۱۲درصدش نبود
با وام یارانه موافقم
باسلام،اینجانب با دریافت وام موافقت مینمایم.باتشکر
با سود ۱۲ درصد موافق نیستم بهتر است وام قرض الحسنه باشد و دولت از این راه درآمدزایی نکند.
خیلی عالیه با وام یک میلیونی میتونیم دوتا پفک بخریم
خوب
با وام ۲میلیون تومانی موافقم اما با این شرایط بد کسب کار وبیماری کرونایی بدون سود به مردم اختصاص داده بشه
با وام ۲میلیون تومان...
واقعا باعث خجالت اقایان است گرانیها کمرمان را شکست کرونا داغونمون کرد حرفهاووعدهانابودمان خواهد کردتورو فاطمه زهرا(س) بس کنید
با وام ۲میلیون تومان...
موافقم دولت وام بلاعوض نمیده لااقل بدون بهره باید باشد
درخواست وام یک میلیونی
با یک میلیون ۱۰ روز هم نمیشه زندگی کرد این چه وضعی آخه مردم چه گناهی دارن اخه
با وام یارانه موافقم
به جای اینکه تو این وضعیت بد اقتصادی و تعطیلی تمام مشاغل به جای کمک میخواهید این ۲تومن وام روهم ازمردم بگیرید اونم باسود ۱۲درصد. واقعا دولت اسلامی.....
با یک میلیون ۱۰ روز...
کلا ما ماهی ۲ تومن حقوق میگیریم .شما با یک تومن ۱۰ روز نمیتونی زندگی کنی معلومه در رفا بسر میبری
با یک میلیون ۱۰ روز...
موافقم
بد ترین کاری که مبشه کرد همین مردم اگر داشتن که نیاز به وام نبود اونم برای قشر بی درامد چرا باید ۱۲ درصد صود بده
باوام یارانه موافقم.
بایستی ۱۶۴۰۰۰۰تومان بازپرداخت کنیم به مردم بگوییدفکرمیکنندقرضالحسنه است وبهره ندارد
وام دو میلیونی
وام یارانه
بایستی ۱۶۴۰۰۰۰تومان ...
وام دومیلیونی مخوام
سلام. وام با سود ۱۲ درصد واقعا واقعا ظلم هست. اگر می خواهید کمکی کنید حداقل قرض‌الحسنه بدید
باوام یارانه موافق هستم
سلام من یه مرد متاهل هستن وبیکار چی درامدی هم ندارم و هیچ وام یارانه به من تعلق نگرفته لطفن پیگیری کنین
واقعا متاسفم توی این اوضاع و رکود اقتصادی و نفت ده دلاری دوباره دوت دستش کرد تو جیب مردم واین بهترین راه درآمدزادیی برای دولت هست..اخه وام ۱۲ درصد اسمش کمک هست؟ بی وجدان ها
وام ۲ میلیونی باش خیلی خوبه
باوام یارانه موافقم
باوام یارانه موافقم
بااین اوضاع وخیم اقتصادی،بازهم از عوامل اجرایی تشکر و قدردانی می کنم.
وام احتیاج دارم
یک میلون ثبت نام هم میخواد خوب بحساب همه بریزید
کار خوبی است
باوام یارانه موافق هستم
وام یارانه
مشاهده کامنت های بیشتر
محمدرضا حضرت ‌پور,بیوگرافی محمدرضا حضرت ‌پور,زندگینامه محمدرضا حضرت ‌پور بیوگرافی محمدرضا حضرت ‌پور (+تصاویر)

تاریخ تولد:۱۱ فروردین ۱۳۷۸

زادگاه:ارومیه، کشور ایران

شغل:بازیکن والیبال

پست در والیبال:لیبرو

قد:۱۸۷

وزن:۸۷ کیلوگرم

ادامه
شهرام محمودی,شهرام محمودی و سوگند خورشیدی,اینستاگرام شهرام محمودی بیوگرافی شهرام محمودی والیبالیست ایرانی (+تصاویر خانوادگی)

تولد: ۱۳۶۷/۰۴/۲۹

زادگاه: میانه - آذربایجان شرقی 

قد: ۱۹۸ سانتیمتر 

پُست: پشت خط زن

وضعیت تاهل: متاهل

ادامه
مجتبی میرزاجانپور,بیوگرافی مجتبی میرزاجانپور,زندگینامه مجتبی میرزاجانپور بیوگرافی مجتبی میرزاجانپور(+تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۵ مهر ۱۳۷۰

زادگاه: بابل ، ایران

ملیت : ایرانی

شغل: بازیکن والیبال

پست در والیبال: دریافت کننده قدرتی زن

قد: ۲۰۵ سانتی متر

ادامه
بوریس جانسون,تولد بوریس جانسون,همسر بوریس جانسون بیوگرافی بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا (+ تصاویر خانوادگی)

تاریخ تولد: ۱۹ ژوئن ۱۹۶۴

محل تولد: نیویورک 

حزب سیاسی: حزب محافظه کار بریتانیا

والدین: استنلی جانسون (پدر)، شارلوت فاوست (مادر)

همسران: الگرا ماستین- اوون (۱۹۸۷ تا ۱۹۹۳)، ماریانا ویلر (۱۹۹۳ تا ۲۰۱۸)

ادامه
کارل ایکان,بیوگرافی کارل ایکان,زندگینامه کارل ایکان زندگینامه کارل ایکان سرمایه گذار موفق

تاریخ تولد: ۱۶ فوریهٔ ۱۹۳۶

زادگاه: کویینز، نیویورک، ایالات متحده آمریکا

محل تحصیل:دانشگاه پرینستون، مدرسه پزشکی دانشگاه نیویورک

شغل: بنیانگذار آیکان اینترپرایسز

همسران: لیبا تریبال،  گیل گولدن

فرزندان: برت آیکان، میشل آیکان

ادامه
سعید واسعی,سعید واسعی فوتبالیست,بیوگرافی سعید واسعی بیوگرافی سعید واسعی و فعالیت های ورزشی آن (+ تصاویر)

تاریخ تولد: دوشنبه ۲۸ آذر ۱۳۷۳

محل تولد: مشهد

ملیت: ایران

پست بازی: هافبک

قد: ۱٫۸۳ متر

ادامه
محمدرضا موذن,بیوگرافی محمدرضا موذن,زندگینامه محمدرضا موذن بیوگرافی محمدرضا موذن(+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۹ شهریور ۱۳۷۰

زادگاه: تهران، ایران

شغل: بازیکن والیبال

پست در والیبال: لیبرو

قد:۱۷۵  سانتی متر

وزن: ۷۵ کیلوگرم

ادامه
آرمین 2,زندگینامه آرمین 2afm,بیوگرافی آرمین 2afm بیوگرافی آرمین زارعی(ارمین ۲fm)+ عکس

نام اصلی:آرمین زارعی

نام مستعار:آرمین ۲ای اف ام(ارمین ۲fm)

تاریخ تولد:۵ اردیبهشت ماه ۱۳۶۵

زادگاه:تهران، ایران

شغل:خواننده

سبک( ها):پاپ، رپ

ادامه
ایمان سلیمی,ایمان سلیمی فوتبالیست,ایمان سلیمی بازیکن فوتبال بیوگرافی ایمان سلیمی، بازیکن فوتبال ایرانی (+تصاویر)

ملیت: ایرانی

تاریخ تولد: ۱۲ خرداد ماه سال ۱۳۷۵

محل تولد: بندرعباس

قد: ۱٫۸۷ متر

پست: مدافع میانی

ادامه
ویژه سرپوش