یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
۲۰:۵۱ - ۱۲ آذر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۹۰۷۱۱
جام ملت های اروپا

برنامه کامل و ساعت بازی‌های یورو ۲۰۲۴ اعلام شد

یورو 2024,برنامه کامل و ساعت بازی‌های یورو 2024
با مشخص شدن گروه‌های ۶ گانه جام ملت‌های اروپا، برنامه کامل این تورنمنت یک ماهه اعلام شد.

به گزارش تسنیم، قرعه‌کشی مرحله نهایی یورو ۲۰۲۴ شب گذشته (شنبه) در شهر هامبورگ آلمان، میزبان این دوره از رقابت‌ها برگزار شد و ۲۱ تیمی که مستقیماً صعود کرده‌اند، از سرنوشت خود مطلع شدند.

در همین حال سه تیم دیگر هم که از میان ۱۲ تیم مرحله پلی‌آف به جمع تیم‌های صعود کننده اضافه خواهند شد، همگروهان خود در مرحله نهایی را از همین حالا می‌شناسند.

طبق اعلام یوفا برنامه کامل بازی‌های مرحله نهایی یورو ۲۰۲۴ به شرح زیر است:

مرحله گروهی

جمعه ۲۵ خرداد

آلمان – اسکاتلند (مونیخ؛ ۲۲:۳۰ به وقت تهران)

شنبه ۲۶ خرداد

اسپانیا – کرواسی (برلین؛۲۰:۳۰)

ایتالیا – آلبانی (دورتموند؛ ۲۲:۳۰)

مجارستان – سوئیس (کلن؛ ۱۶:۳۰)

یکشنبه ۲۷ خرداد

صربستان – انگلیس (گلزن‌کرشن؛ ۲۳:۳۰)

برنده پلی‌آف A – هلند (هامبورگ؛ ۱۶:۳۰)

اسلوونی – دانمارک (اشتوتگارت؛ ۱۹:۳۰)

دوشنبه ۲۸ خرداد

اتریش – فرانسه (دوسلدورف؛ ۲۳:۳۰)

بلژیک – اسلواکی (فرانکفورت؛ ۱۹:۳۰)

رومانی – برنده پلی‌آف B (مونیخ؛ ۱۶:۳۰)

سه‌شنبه ۲۹ خرداد

پرتغال – کرواسی (لایپزیگ؛ ۲۳:۳۰)

ترکیه – برنده پلی‌آف C (دورتموند؛ ۱۹:۳۰)

چهارشنبه ۳۰ خرداد

کرواسی – آلبانی (هامبورگ؛ ۱۶:۳۰)

اسکاتلند – سوئیس (کلن؛ ۲۲:۳۰)

آلمان – مجارستان (اشتوتگارت؛ ۱۹:۳۰)

پنجشنبه ۳۱ خرداد

اسپانیا – ایتالیا (گلزن‌کرشن؛ ۲۲:۳۰)

دانمارک – انگلیس (فرانکفورت؛ ۱۹:۳۰)

اسلوونی – صربستان (مونیخ؛ ۱۶:۳۰)

جمعه ۱ تیر

برنده پلی‌آف A – اتریش (برلین؛ ۱۹:۳۰)

هلند - فرانسه (لایپزیگ؛ ۲۲:۳۰)

اسلواکی – برنده پلی‌آف B (دوسلدورف؛ ۱۶:۳۰)

شنبه ۲ تیر

برنده پلی‌آف C – جمهوری چک (هامبورگ؛ ۱۶:۳۰)

ترکیه – پرتغال (دورتموند؛ ۱۹:۳۰)

بلژیک – رومانی (کلن؛ ۲۲:۳۰)

یکشنبه ۳ تیر

سوئیس – آلمان (فرانکفورت؛ ۲۲:۳۰)

اسکاتلند – مجارستان (اشتوتگارت ۲۲:۳۰)

دوشنبه ۴ تیر

کرواسی – ایتالیا (لایپزیگ؛ ۲۲:۳۰)

آلبانی – اسپانیا (دوسلدورف؛ ۲۲:۳۰)

سه‌شنبه ۵ تیر

هلند – اتریش (برلین؛ ۱۹:۳۰)

فرانسه – برنده پلی‌آف A (دورتموند؛ ۱۹:۳۰)

انگلیس – اسلوونی (کلن؛ ۲۲:۳۰)

دانمارک – صربستان (مونیخ؛ ۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۶ تیر

جمهوری چک – ترکیه (هامبورگ؛ ۲۲:۳۰)

برنده پلی‌آف C – پرتغال (گلزن‌کرشن؛ ۲۲:۳۰)

اسلوواکی – رومانی  (فرانکفورت؛ ۱۹:۳۰)

برنده پلی‌آف B – بلژیک (اشتوتگارت؛ ۱۹:۳۰)

مرحله یک هشتم نهایی

شنبه ۹ تیر

بازی ۳۷: تیم اول گروه A – تیم سوم گروه C (دورتموند؛ ۲۲:۳۰)

بازی ۳۸: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه B (برلین؛ ۱۹:۳۰)

یکشنبه ۱۰ تیر

بازی ۳۹: تیم اول گروه B – تیم سوم یکی از گروه‌های A،D،E یا F (کلن؛ ۲۲:۳۰)

بازی ۴۰: تیم اول گروه C – تیم سوم یکی از گروه‌های D، E یا F (گلزن‌کرشن؛ ۱۹:۳۰)

دوشنبه ۱۱ تیر

بازی ۴۱: تیم اول گروه F – تیم سوم یکی از سه گروه A، B یا C (فرانکفورت؛ ۲۲:۳۰)

بازی ۴۲: تیم دوم گروه D – تیم دوم گروه E (دوسلدورف؛ ۱۹:۳۰)

سه‌شنبه ۱۲ تیر

بازی ۴۳: تیم اول گروه E – تیم سوم یکی از گروه‌های A، B، C یا D (مونیخ؛ ۱۹:۳۰)

بازی ۴۴: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه F (لایپزیگ؛ ۲۲:۳۰)

مرحله یک چهارم نهایی

جمعه ۱۵ تیر

بازی ۴۵: برنده بازی ۳۹ – برنده بازی ۳۷ (اشتوتگارت؛ ۱۹:۳۰)

بازی ۴۶: برنده بازی ۴۱ – برنده بازی ۴۲ (هامبورگ؛ ۲۲:۳۰)

شنبه ۱۶ تیر

بازی ۴۷: برنده بازی ۴۳ – برنده بازی ۴۴ (برلین؛ ۲۲:۳۰)

بازی ۴۸: برنده بازی ۴۰ – برنده بازی ۳۸ (دوسلدورف؛ ۱۹:۳۰)

مرحله نیمه نهایی

سه‌شنبه ۱۹ تیر

بازی ۴۹: برنده بازی ۴۵ – برنده بازی ۴۶ (مونیخ؛۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۲۰ تیر

بازی ۵۰: برنده بازی ۴۷ – برنده بازی ۴۸ (دورتموند؛ ۲۲:۳۰)

فینال

یکشنبه ۲۴ تیر

برنده بازی ۴۹ – برنده بازی ۵۰ (برلین؛ ۲۲:۳۰)

  • 16
  • 3
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
ندا قاسمی بیوگرافی ندا قاسمی؛ بازیگر تازه کار و خوش چهره تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی ندا قاسمی

نام کامل: ندا قاسمی

تاریخ تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۰

محل تولد: کرمانشاه

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، مجری و صداپیشه

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: دکترای شیمی آلی

ادامه
غلامعلی حداد عادل بیوگرافی غلامعلی حداد عادل؛ سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۲۴

محل تولد: تهران

حرفه: سیاستمدار ایرانی، عضور مجمع تشخیص مصلحت نظام، دانشیار بازنشسته دانشگاه، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و بنیاد سعدی

آغاز فعالیت: ۱۳۵۷ تاکنون

حزب سیاسی: اصولگرا

تحصیلات: لیسانس و فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه تهران و شیراز (پهلوی قدیم)، دکتری فلسفه از دانشگاه تهران

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
فرزان عاشورزاده بیوگرافی فرزان عاشورزاده تکواندوکار ایرانی

تاریخ تولد: ۵ آذر ۱۳۷۵

محل تولد: تنبکابن، مازندران

محل زندگی: آمریکا

حرفه: تکواندوکار

لقب جهانی: سونامی تکواندو جهان

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
  • یکشنبه ۲۷ خرداد
    جی لیگ ژاپن
    اف سی توکیو - جوبیلو ایواتا
    ۱۲:۳۰
  • جام ملت های اروپا
    لهستان - هلند
    ۱۶:۳۰
  • جام ملت های اروپا
    اسلوونی - دانمارک
    ۱۹:۳۰
  • جام ملت های اروپا
    صربستان - انگلیس
    ۲۲:۳۰
  • سری آ برزیل
    کورینتیانس - سائوپائولو
    ۲۲:۳۰
  • دوشنبه ۲۸ خرداد
    جام ملت های اروپا
    رومانی - اوکراین
    ۱۶:۳۰
  • جام ملت های اروپا
    بلژیک - اسلواکی
    ۱۹:۳۰
  • جام ملت های اروپا
    اتریش - فرانسه
    ۲۲:۳۰
  • سه شنبه ۲۹ خرداد
    سری آ برزیل
    اتلتیکو مینیرو - پالمیراس
    ۰۳:۰۰
  • بسکتبال حرفه‌ای NBA
    بوستون سلتیکس - دالاس ماوریکس
    ۰۴:۰۰
  • لیگ ملت‌های والیبال
    هلند - برزیل
    ۱۲:۳۰
  • لیگ ملت‌های والیبال
    کانادا - ژاپن
    ۱۶:۰۰
  • لیگ ملت‌های والیبال
    بلغارستان - ترکیه
    ۱۸:۰۰
  • جام ملت های اروپا
    ترکیه - گرجستان
    ۱۹:۳۰
  • لیگ ملت‌های والیبال
    اسلوونی - آرژانتین
    ۲۲:۰۰
  • جام ملت های اروپا
    پرتغال - جمهوری چک
    ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش