پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
۲۰:۵۱ - ۱۲ آذر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۹۰۷۱۱
جام ملت های اروپا

برنامه کامل و ساعت بازی‌های یورو ۲۰۲۴ اعلام شد

یورو 2024,برنامه کامل و ساعت بازی‌های یورو 2024
با مشخص شدن گروه‌های ۶ گانه جام ملت‌های اروپا، برنامه کامل این تورنمنت یک ماهه اعلام شد.

به گزارش تسنیم، قرعه‌کشی مرحله نهایی یورو ۲۰۲۴ شب گذشته (شنبه) در شهر هامبورگ آلمان، میزبان این دوره از رقابت‌ها برگزار شد و ۲۱ تیمی که مستقیماً صعود کرده‌اند، از سرنوشت خود مطلع شدند.

در همین حال سه تیم دیگر هم که از میان ۱۲ تیم مرحله پلی‌آف به جمع تیم‌های صعود کننده اضافه خواهند شد، همگروهان خود در مرحله نهایی را از همین حالا می‌شناسند.

طبق اعلام یوفا برنامه کامل بازی‌های مرحله نهایی یورو ۲۰۲۴ به شرح زیر است:

مرحله گروهی

جمعه ۲۵ خرداد

آلمان – اسکاتلند (مونیخ؛ ۲۲:۳۰ به وقت تهران)

شنبه ۲۶ خرداد

اسپانیا – کرواسی (برلین؛۲۰:۳۰)

ایتالیا – آلبانی (دورتموند؛ ۲۲:۳۰)

مجارستان – سوئیس (کلن؛ ۱۶:۳۰)

یکشنبه ۲۷ خرداد

صربستان – انگلیس (گلزن‌کرشن؛ ۲۳:۳۰)

برنده پلی‌آف A – هلند (هامبورگ؛ ۱۶:۳۰)

اسلوونی – دانمارک (اشتوتگارت؛ ۱۹:۳۰)

دوشنبه ۲۸ خرداد

اتریش – فرانسه (دوسلدورف؛ ۲۳:۳۰)

بلژیک – اسلواکی (فرانکفورت؛ ۱۹:۳۰)

رومانی – برنده پلی‌آف B (مونیخ؛ ۱۶:۳۰)

سه‌شنبه ۲۹ خرداد

پرتغال – کرواسی (لایپزیگ؛ ۲۳:۳۰)

ترکیه – برنده پلی‌آف C (دورتموند؛ ۱۹:۳۰)

چهارشنبه ۳۰ خرداد

کرواسی – آلبانی (هامبورگ؛ ۱۶:۳۰)

اسکاتلند – سوئیس (کلن؛ ۲۲:۳۰)

آلمان – مجارستان (اشتوتگارت؛ ۱۹:۳۰)

پنجشنبه ۳۱ خرداد

اسپانیا – ایتالیا (گلزن‌کرشن؛ ۲۲:۳۰)

دانمارک – انگلیس (فرانکفورت؛ ۱۹:۳۰)

اسلوونی – صربستان (مونیخ؛ ۱۶:۳۰)

جمعه ۱ تیر

برنده پلی‌آف A – اتریش (برلین؛ ۱۹:۳۰)

هلند - فرانسه (لایپزیگ؛ ۲۲:۳۰)

اسلواکی – برنده پلی‌آف B (دوسلدورف؛ ۱۶:۳۰)

شنبه ۲ تیر

برنده پلی‌آف C – جمهوری چک (هامبورگ؛ ۱۶:۳۰)

ترکیه – پرتغال (دورتموند؛ ۱۹:۳۰)

بلژیک – رومانی (کلن؛ ۲۲:۳۰)

یکشنبه ۳ تیر

سوئیس – آلمان (فرانکفورت؛ ۲۲:۳۰)

اسکاتلند – مجارستان (اشتوتگارت ۲۲:۳۰)

دوشنبه ۴ تیر

کرواسی – ایتالیا (لایپزیگ؛ ۲۲:۳۰)

آلبانی – اسپانیا (دوسلدورف؛ ۲۲:۳۰)

سه‌شنبه ۵ تیر

هلند – اتریش (برلین؛ ۱۹:۳۰)

فرانسه – برنده پلی‌آف A (دورتموند؛ ۱۹:۳۰)

انگلیس – اسلوونی (کلن؛ ۲۲:۳۰)

دانمارک – صربستان (مونیخ؛ ۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۶ تیر

جمهوری چک – ترکیه (هامبورگ؛ ۲۲:۳۰)

برنده پلی‌آف C – پرتغال (گلزن‌کرشن؛ ۲۲:۳۰)

اسلوواکی – رومانی  (فرانکفورت؛ ۱۹:۳۰)

برنده پلی‌آف B – بلژیک (اشتوتگارت؛ ۱۹:۳۰)

مرحله یک هشتم نهایی

شنبه ۹ تیر

بازی ۳۷: تیم اول گروه A – تیم سوم گروه C (دورتموند؛ ۲۲:۳۰)

بازی ۳۸: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه B (برلین؛ ۱۹:۳۰)

یکشنبه ۱۰ تیر

بازی ۳۹: تیم اول گروه B – تیم سوم یکی از گروه‌های A،D،E یا F (کلن؛ ۲۲:۳۰)

بازی ۴۰: تیم اول گروه C – تیم سوم یکی از گروه‌های D، E یا F (گلزن‌کرشن؛ ۱۹:۳۰)

دوشنبه ۱۱ تیر

بازی ۴۱: تیم اول گروه F – تیم سوم یکی از سه گروه A، B یا C (فرانکفورت؛ ۲۲:۳۰)

بازی ۴۲: تیم دوم گروه D – تیم دوم گروه E (دوسلدورف؛ ۱۹:۳۰)

سه‌شنبه ۱۲ تیر

بازی ۴۳: تیم اول گروه E – تیم سوم یکی از گروه‌های A، B، C یا D (مونیخ؛ ۱۹:۳۰)

بازی ۴۴: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه F (لایپزیگ؛ ۲۲:۳۰)

مرحله یک چهارم نهایی

جمعه ۱۵ تیر

بازی ۴۵: برنده بازی ۳۹ – برنده بازی ۳۷ (اشتوتگارت؛ ۱۹:۳۰)

بازی ۴۶: برنده بازی ۴۱ – برنده بازی ۴۲ (هامبورگ؛ ۲۲:۳۰)

شنبه ۱۶ تیر

بازی ۴۷: برنده بازی ۴۳ – برنده بازی ۴۴ (برلین؛ ۲۲:۳۰)

بازی ۴۸: برنده بازی ۴۰ – برنده بازی ۳۸ (دوسلدورف؛ ۱۹:۳۰)

مرحله نیمه نهایی

سه‌شنبه ۱۹ تیر

بازی ۴۹: برنده بازی ۴۵ – برنده بازی ۴۶ (مونیخ؛۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۲۰ تیر

بازی ۵۰: برنده بازی ۴۷ – برنده بازی ۴۸ (دورتموند؛ ۲۲:۳۰)

فینال

یکشنبه ۲۴ تیر

برنده بازی ۴۹ – برنده بازی ۵۰ (برلین؛ ۲۲:۳۰)

  • 16
  • 3
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
رودریگو هرناندز بیوگرافی «رودریگو هرناندز»؛ ستاره ای فراتر از یک فوتبالیست | هوش و تفکر رمز موفقیت رودری

تاریخ تولد: ۲۲ ژوئن ۱۹۹۶

محل تولد: مادرید، اسپانیا

حرفه: فوتبالیست 

پست: هافبک دفاعی

باشگاه: منچسترسیتی

قد: ۱ متر ۹۱ سانتی متر

ادامه
یزدگرد سوم زندگینامه یزدگرد سوم؛ آخرین پادشاه حکومت ساسانی

تاریخ تولد: ۶۲۴ میلادی

محل تولد: استخر، ایران شهر

سلطنت: ۶۳۲ – ۶۵۱ میلادی

خاندان: ساسانی

پدر: پسر شهریار

جانشین: مرگ او همراه با نابودی حکومت ساسانی بود

ادامه
فابیو کاپلو بیوگرافی فابیو کاپلو؛ اسطوره فوتبال جهان

تاریخ تولد: ۱۸ ژوئن ۱۹۴۶

محل تولد: سن کانزیان دیسونزو، ایتالیا

لقب: دن فابیو

حرفه: فوتبالیست پیشین و سرمربی 

پست: هافبک پیشین و مربی 

آغاز فعالیت: ۱۹۶۴ تاکنون

ادامه
ارنست رادرفورد زندگینامه ارنست رادرفورد؛ نابغه‌ای که اتم را دگرگون کرد

تاریخ تولد: ۳۰ اوت ۱۸۷۱

محل تولد: حومه برایت‌واتر شهر نلسون، ساحل شمالی جزیره جنوبی، نیوزیلند

ملیت: بریتانیایی

حرفه: فیزیک دان، استاد دانشگاه

محل تحصیل: دانشگاه کانتربوری، دانشگاه کمبریج

درگذشت: ۱۹ اکتبر ۱۹۳۷

ادامه
مجتبی حیدرپور بیوگرافی مجتبی حیدرپور هندبالیست تیم ملی ایران

تاریخ تولد: ۲۹ شهریور ۱۱۳۶۷

محل تولد: سرخس

حرفه: هندبالیست

پست: گوشه چپ

باشگاه کنونی: سپاهان

قد: ۱ متر ۸۰ سانتی متر

ادامه
کیلیان امباپه بیوگرافی کیلیان امپاپه؛ اعجوبه جوان فوتبال اروپا

تاریخ تولد: ۲۰ دسامبر ۱۹۹۸

محل تولد: پاریس، فرانسه

حرفه: فوتبالیست

پست: وینگر چپ فوروارد

باشگاه: پاریسن ژرمن

آغاز فعالیت: ۲۰۰۴ تاکنون

ادامه
عین الله دریایی بیوگرافی عین الله دریایی پیشکسوت تئاتر ایران

تاریخ تولد: دهه ۱۳۲۹ 

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر تئاتر و سینما

سال های فعالیت: پیش از انقلاب تاکنون

شهرت: با سریال مگه تموم عمر چندتا بهار

ادامه
مارکوس گالپرین بیوگرافی مارکوس گالپرین؛ میلیاردر آرژانتینی

تاریخ تولد: ۳۱ اکتبر ۱۹۷۱

محل تولد: بوینس آیرس، آرژانتین

حرفه: سرمایه گذار، کارآفرین

شناخته شده برای: یکی از بنیانگذاران MercadoLibre

تحصیلات: دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه استنفورد

دارایی: ۵.۳ میلیارد دلار 

ادامه
اردشیر کاظمی بیوگرافی اردشیر کاظمی؛ پیشکسوت سینمای ایران

تاریخ تولد: ۲۹ آبان ۱۳۱۷

محل تولد: بندرانزلی، ایران

محل زندگی: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

آغاز فعالیت: سال ۱۳۴۹ تاکنون

همسر: ندارد

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
  • چهارشنبه ۹ اسفند
    لیگ برتر ایران
    تراکتور - استقلال خوزستان
    ۱۴:۳۰
  • لیگ برتر ایران
    شمس آذر قزوین - مس رفسنجان
    ۱۵:۰۰
  • لیگ برتر ایران
    پیکان - صنعت نفت آبادان
    ۱۵:۰۰
  • لیگ برتر والیبال
    سایپا - پاس گرگان
    ۱۵:۰۰
  • لیگ برتر والیبال
    گیتی پسند - ایفاسرام اردکان
    ۱۶:۰۰
  • لیگ برتر والیبال
    چادرملو اردکان - مس رفسنجان
    ۱۶:۰۰
  • لیگ برتر والیبال
    شهداب یزد - شهرداری گنبد
    ۱۶:۰۰
  • لیگ برتر والیبال
    شهرداری ارومیه - طبیعت
    ۱۶:۰۰
  • لیگ برتر والیبال
    نیان الکترونیک - هورسان رامسر
    ۱۶:۰۰
  • لیگ برتر ایران
    ذوب آهن - پرسپولیس
    ۱۷:۱۵
  • لیگ برتر والیبال
    پیکان تهران - فولاد سیرجان
    ۱۸:۰۰
  • سری آ ایتالیا
    ساسولو - ناپولی
    ۲۰:۳۰
  • جام حذفی ترکیه
    بشیکتاش - قونیه اسپور
    ۲۱:۱۵
  • جام حذفی انگلیس
    چلسی - لیدز
    ۲۳:۰۰
  • سری آ ایتالیا
    اینتر - آتالانتا
    ۲۳:۱۵
  • جام حذفی انگلیس
    ناتینگهام فارست - منچستریونایتد
    ۲۳:۱۵
  • جام حذفی انگلیس
    ولورهمپتون - برایتون
    ۲۳:۱۵
  • جام حذفی انگلیس
    لیورپول - ساوتهمپتون
    ۲۳:۳۰
  • پنج شنبه ۱۰ اسفند
    بسکتبال حرفه‌ای NBA
    ایندیانا پیسرز - نیو اورلینز پلیکانز
    ۰۴:۰۰
  • بسکتبال حرفه‌ای NBA
    لس آنجلس کلیپرز - لس آنجلس لیکرز
    ۰۶:۳۰
  • فینال لیگ برتر بسکتبال زنان
    مهرسان تهران - گروه بهمن تهران
    ۱۶:۴۵
  • لیگ حرفه‌ای عربستان
    الرائد - الفیحا
    ۱۷:۳۰
  • لیگ ستارگان قطر
    شمال - معيذر
    ۱۸:۳۰
  • جام حذفی پرتغال
    سانتا کلارا - پورتو
    ۱۹:۳۰
  • لیگ حرفه‌ای عربستان
    النصر - الحزم
    ۲۰:۳۰
  • جام حذفی ترکیه
    گالاتاسرای - کاراگومروک
    ۲۱:۱۵
  • جام حذفی هلند
    فاینورد - خرونینگن
    ۲۲:۳۰
  • جمعه ۱۱ اسفند
    جام حذفی اسپانیا
    اتلتیک بیلبائو - اتلتیکومادرید
    ۰۰:۰۰
  • بسکتبال حرفه‌ای NBA
    نیویورک نیکس - گلدن استیت واریرز
    ۰۴:۰۰
  • بسکتبال حرفه‌ای NBA
    دنور ناگتس - میامی هیت
    ۰۶:۳۰
ویژه سرپوش