یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۴۰۲
۱۵:۳۸ - ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۱۱۰۵۶
لیگ برتر و جام حذفی

آقای بنیادی فر از پنالتی ما گذشت

گل محمدی: آقای بنیادی فر از پنالتی ما گذشت | رحمتی: تنها نگرانی من، مساله داوری است

گل محمدی و رحمدی,پرسپولیس صدرنشین لیگ برتر
سرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمش برای کسب سه امتیاز وارد زمین خواهد شد.

به گزارش ورزش سه، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم حضور یافت و در ابتدای صحبت‌هایش با اشاره به زلزله‌زدگان خوی عنوان کرد: قبل از هرچیز جا دارد تسلیت بگویم به خاطر زلزله‌ای که در آذربایجان غربی و خصوصا شهر خوی آمد. مردم واقعا در شرایط سختی هستند و از همین تریبون، از همه مردم می‌خواهم نسبت به رفع مشکلات تلاش کنند و همچنین از مسئولین که هرچه سریعتر مشکلات را برطرف کنند. ما در باشگاه پرسپولیس انشالله هفته بعد کمک‌ های انجام شده را ارسال خواهیم کرد. به هر حال وضعیت سختی است در زمستان، اسکان و گرمایش آنها دشوار است.

* حتما فوتبال هجومی خواهیم داشت

وی افزود: بازی مهمی را پیش رو داریم و باتوجه به وضعیت جدول، برای ماندن در صدر کسب سه امتیاز هدف اول ماست. امیدوارم این اتفاق بیفتد. آلومینیوم تیم قابل احترام و حریف سخت برای ماست. واقعا بازی راحتی نخواهیم داشت و یکی از سخت‌ترین بازی‌های لیگ است. هرتیمی که با آلومینیوم بازی دارد، دشواری خاصی را خواهد داشت. امیدوارم فردا تمرکز خوبی مقابل این تیم داشته باشیم و حتما فوتبال هجومی را مقابل آن‌ها نشان می‎‌دهیم.

* از ورود تماشاگران خوشحالیم

سرمربی پرسپولیس درباره ورود تماشاگران عنوان کرد: از طرفی خوشحالیم که تماشاگران وارد استادیوم خواهند شد و بی صبرانه منتظر حضور آنها هستیم. امیدوارم فردا بتوانند شاهد یک بازی خوب از طرف تیم ما باشند.

* تمرکز سرمربی باید روی کارهای فنی باشد

یحیی در خصوص اتفاقات بازی هفته گذشته با فولاد گفت: در هر صورت ما مربیان یک وظیفه داریم و آن هم تمرکز در کارهای فنی است. کنار زمین شما نیاز به تمرکز بیشتری دارید تا تعویض کنید و تغییرات بدهید. این شرایطی که در بعضی بازی‌ها به وجود می‌آید، باید یک جایی تمام شود. در فوتبال اروپا شما همچین چیزی نمی‌بینید. اعضای تیم‌ها متمرکز بازیها هستند و امیدوارم در ایران هم دیگر شاهد این مسائل نباشیم. کار فدراسیون، سازمان لیگ، کمیته انضباطی و اخلاق خیلی در این موارد مهم است که دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.

* چرا اینطور برنامه ریزی می‌کنید؟

او همچنین در مورد زمان بازی پرسپولیس که زودتر از استقلال است، اظهار داشت: من از باشگاه خواستم نسبت به برنامه ریزی مسابقات با مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ صحبت داشته باشد. یک سری اتفاقات می‌افتد و برنامه‌ریزی عجیب و غریب برای تیم ما اتفاق می‌افتد که فقط ما آسیب می‌بینیم. من با آقای مهدی صحبت کردم و از باشگاه خواستم تا نسبت به این مسائل حساس باشند. مهم است که تیم‌ها با استراحت مناسب و در ساعات مناسب با حریفان بازی کنند. نمی‌دانم چرا این مسائل اتفاق می‌افتد؟ چرا یک‌جور برنامه ریزی می‌کنند که یک تیم ۴ روز بعد بازی می‌کند و تیم دیگر یک هفته بعد؟ فکر می‌کنم اتفاقاتی در یک ماه بعد برای ما اتفاق بیفتد و پیش‌برنامه‌هایی دادند که خیلی کار را مشکل می‌کند.

* اطلاع دقیقی از حساب باشگاه ندارم

گل‌محمدی درباره بسته بودن حساب باشگاه پرسپولیس گفت: متاسفانه بسته است اما می‌خواهند باز کنند. البته اطلاع دقیقی ندارم و باید از آقای درویش بپرسید.

* مهاجم برزیلی فردا می‌آید

یحیی راجع به جذب مهاجم برزیلی عنوان کرد: بازیکن خوبی دیدیم او را. امیدوارم بتواند کمک کند. قرارداد یک و نیم ساله بستیم و فردا صبح زود وارد ایران خواهد شد تا کارهای اولیه را انجام دهد. چند ماهی است از بازی دور است اما انفرادی تمرین کرده و هرچه سریعتر باید سعی کنیم از نظر آمادگی جسمانی، او را به بازی برسانیم. امیدوارم بتواند به ما کمک کند.

* سه امتیاز را به فولاد واگذار کردیم اما...

او در مورد اظهارات مربیان فولاد و این صحبت علوی که می‌خواست یحیی را بزند، نظر خود را به این شکل بیان کرد: ببینید من بعد از بازی در نشست خبری یک مصاحبه کردم و این تنها مصاحبه من بعد از بازی بود. بالاخره این بازی تمام شد و ما سه امتیاز را واگذار کردیم اما آنجا اتفاقاتی افتاد که واقعا عجیب و غریب بود. دوستان صحبتهایی کردند که واقعیت نداشت. من هیچ توهینی به مردم خوب خوزستان نکردم، من خودم سه سال آنجا بودم و فوتبالم را مدیون مردم خوب خوزستان هستم.

* نگذاشتیم فولاد به لیگ یک سقوط کند

وی افزود: در شرایطی که من آنجا رفتم با آمادگی کامل رفتم و در تمام بازیها هم به میدان رفتم. فولاد در شرایط بدی بود و شرایط سقوط داشت و به همراه چند تا از بچه‌ها بهنام سراج، نعیم سعداوی و حسین عبدی، توانستیم تیم را در لیگ نگه داریم و سال بعد پایه‌های قهرمانی تیم را چیدیم. به هر حال نقش کوچکی در فوتبال خوزستان داشتیم. از آن طرف فولاد خوزستان کمک زیادی به ما کرد و ما خودمان را همیشه مدیون فوتبال خوزستان و مردم خوب آنجا می‌کنیم. من هرگز توهین نخواهم کرد و حتما آنها اشتباه کردند. من دوست داشتم در این باره صحبت کنم اما بعد از بازی نخواستم زیاد وارد جزئیات شوم. آن بازی تمام شد و چیزی که الان برای ما اهمیت دارد، این است که روی بازی فردا تمرکز داشته باشم.

* باید فضا را برای داوران امن کنیم

یحیی در خصوص اظهارنظر مهدی رحمتی مبنی بر اینکه دوست دارد بهترین فرد زمین داوری باشد، توضیح داد: داوری یک بحث حساسی است. من در دوران فوتبالی چه زمانی که بازی می‌کردم و چه وقتی که مربیگری می‌کنم، سعی کردم برای داوران احترام قائل شوم و هستم. شرایط داوران واقعا سخت است و خیلی بازیها آنها حتی هدست هم ندارند. وی ای آر بماند که گفتند قرار است از نیم فصل دوم بیاید و هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده. آنها صحبتهایی کردند که واقعیت نداشت. شرایط داوری ما سخت است و چیزی که برای ما مهم است، این است که فضا را برای داوران یک فضای خوب و امنیتی کنیم تا با خیال راحت سوت بزنند و تمرکز کامل داشته باشند.

* آقای بنیادی فر از پنالتی ما گذشت

سرمربی سرخپوشان ادامه داد:چند بازی آخر که ما بازی را بردیم، نظرات کارشناسان هست که داوری به ضرر ما باشد. سعی کردیم زیاد در این مورد صحبت نکنیم که تمرکز آنها بهم نریزد؛ اتفاقی که در بازی این هفته افتاد و آقای بنیادی فر از پنالتی ما گذشت. شما ببینید بعد از بازی هم هیچ مانوری از طرف ما نبود و اگر بعضی دوستان دیگر بودند، می‌آمدند داوری را تخریب می‌کردند اما ما سعی کردیم احترام داور را نگه داریم. هیچوقت دوست نداریم داوران را تحت فشار مصاحبه‌ای یا تبلیغاتی قبل از بازی و بعد از بازی بگذاریم. امیدوارم آقای منصوریان فردا قضاوت خوب و سالم داشته باشند و عدالت در همه بازیها خواسته همه تیمهاست.

* ته دلم از ماندن سیامک خوشحال شدم
گل‌محمدی راجع به قرارگیری نعمتی در لیست مازاد و بازگشت به تیم گفت: سیامک شرایط سختی برای بازی کردن داشت. من این تصمیم را گرفتم تا بتواند در تیمهای دیگر بیشتر بازی کند. سیامک [نعمتی] از نظر اخلاقی جزو بهترین بازیکنان ایران است. الان که این اتفاق افتاده و مانده در تیم، من از ته دلم خوشحالم و انشالله از بعد بازی آلومینیوم وارد تیم می‌شود و از وجودش استفاده می‌کنیم. صددرصد می‌تواند به بازی کردن امیدوار باشد و ما بازیکنان تیم امید را هم بازی می‌دهیم.

* تیم ملی؟ دوست دارم در پرسپولیس بمانم
یحیی در پاسخ به سوالی پیرامون تیم ملی بزرگسالان و امید اینطور نظر داد: ماها نمی‌توانیم نظر خاصی بدهیم چون تصمیمات از جاهایی گرفته می‌شود به نظرم کارشناسان فوتبال زیاد نقشی در آنها ندارند. در هر صورت آقای کی‌روش هم در این ۸-۹ سال که سرمربی تیم ملی بودند، نظم خاصی وارد فوتبال کردند و تاثیرات خودش را در فوتبال ما داشته. فرصت کافی هم به ایشان داده شد. نظرشخصی خودم را می‌گویم که شاید اگر به یک مربی ایرانی زمان بدهیم و وقت بیشتری به او اعتماد کنیم، می‌تواند به تیم ملی فوتبال ما کمک کند. البته نظرات فوتبالی ها هیچوقت ملاک نیست. من در پرسپولیس هستم و از شرایطم راضی هستم و دوست دارم تا پایان قراردادم در پرسپولیس بمانم و بعد تصمیم بگیرم.

* همه بازیها را محکوم به برد هستیم
او درباره ضد حملات حریف گفت: آنها تیمی هستند که در ضد حملات خیلی خطرناک هستند و خصوصا فردا کار دفاع‌های ما خیلی مهم است. ما باید گل بزنیم تا ببریم و از فورواردها انتظار زیادی دارم ولی از آنطرف دفاع کردن هم خیلی مهم است که باید خیلی تمرکز داشته باشیم. ما همه بازیهای آینده را محکوم به برد هستیم و گرفتن سه امتیازات هدف ماست.

* چهل جلسه گذاشتند تا بگویند ورود وی ای آر لازم است
سرمربی پرسپولیس درباره خرید بازیکنان بزرگ توسط تیمهای عربستانی توضیح داد: ببینید الان قوانین جدیدی که ای اف سی گذاشته، واقعا کار را برای ایرانی‌ها سخت کرده است. چیزی که آنها دارند، برنامه ریزی و امکانات است و چیزی که ما داریم استعداد است. تقابل تیمهای ایرانی با تیمهای عربی و حتی آسیای شرقی، تقابل امکانات و برنامه ریزی با استعداد است. یک جایی جواب می‌دهد و تیم ما می‌رود فینال آسیا و یک جایی هم جواب نمی‎‌دهد. اما این روند که طی می‌شود، فوتبال ما روز به روز عقب تر می‌رود. آنها اسب را زین کردند و می‌تازند و ما لنگ زمین تمرین و زمین استادیوم هستیم. ما لنگ وی ای آر هستیم که چه زمانی بیاید و چه زمانی نیاید. باید ۴۰ جلسه بگذارند که به نتیجه برسند باید بیاید. واقعا عقبیم، خیلی عقبیم. نمی‌دانم این عقب ماندگی را بشود جبران کرد؛ بعید می‌دانم حالا حالاها بتوانیم به سایر کشورها برسیم.

* هواداران بازیکنان را دلگرم می‌کنند
او در پایان راجع به ورود تماشاگران عنوان کرد: ببینید من همیشه گفته ام، باتوجه به اینکه پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیاست، قطعا با نبودشان، تیم ما بیشترین ضرر را خواهد کرد. خوشحالم که بازی با تماشاگر است و منتظر حضور پرشور آنها هستیم. برگ برنده ما همیشه هواداران هستند که بازیکنان را دلگرم می‌کنند.

رحمتی: به فوتبال کثیف اعتقاد ندارم/ ایران جلوی انگلیس چطور بازی کرد؟

سرمربی آلومینیوم اراک درباره نوع بازی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: ممکن است شرایطی پیش بیاید که شما دفاع کنید اما به فوتبال کثیف علاقه ندارم. الان تیم ایران جلوی انگلیس چطور بازی کرد؟

گل محمدی و رحمدی,پرسپولیس صدرنشین لیگ برتر

به گزارش ایسنا، مهدی رحمتی سرمربی آلومینیوم اراک در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل پرسپولیس در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: در حساس‌ترین برهه زمانی در لیگ برتر هستیم چون همه بازی‌ها سخت و نزدیک به هم است. در این برهه‌ زمانی، ما چهار بازی حساس در لیگ‌برتر و یک بازی حساس در جام‌حذفی داریم. سعی کردیم در هفته گذشته شرایط را به بازیکنان تفهیم کنیم و خدا را شکر بازیکنان من نشان دادند که به بلوغ فکری و تکامل تاکتیکی رسیدند و شرایط را درک می‌کنند. بازی تیم خوب پرسپولیس بازی داریم. تیم ما هم نشان داده است که در بازی‌های بزرگ خوب بازی می‌کند. در هفته گذشته تلاش خود را کردیم و سعی می‌کنیم یک بازی خوبی ارائه دهیم.

از دوران مدرسه شاگرد گل‌محمدی بودم

او  در پاسخ به سوالی درباره اینکه بازی با پرسپولیس می‌تواند یک داربی باشد؟ گفت: با توکل بر خدا تلاش می‌کنیم سربلند بیرون بیایم. از آن نظر نمی‌تواند حساس باشد. من از دوران مدرسه شاگرد گل‌محمدی بودم و در تیم ملی هم‌بازی بودیم و در پدیده شاگرد ایشان بودیم. در فصل گذشته هم در جام حذفی با ایشان تقابل داشتیم. تمام تلاش و تمرکز خود را در این بازی می‌گذاریم. تنها نگرانی من، با توجه به بازی قبلی پرسپولیس، مساله داوری است.

نگرانی‌ من مساله داوری است

سرمربی آلومینیوم اراک با بیان اینکه از عملکرد داور بازی نگران است گفت: من در بازی‌های گذشته به اندازه کافی از داوری ضرر  دیدم. من هم در چهار هفته گذشته از داوری متضرر شدم و تمام تلاش ما این است که بعد از بازی، بهترین فرد مسابقه داور بازی باشد و ما هم تلاش می‌کنیم اتفاقی رخ ندهد و عدالت رعایت شود.

سرمربی‌ آلومینیوم اراک درباره شرایط تیمش گفت: طبق قول و قراری که گذاشتیم، تصمیم گرفتیم از ابتدای فصل تغییراتی ایجاد کنیم. بازیکن جوان آوردیم و سعی کردیم به جوانان بازی دهیم. جوان‌گرایی فقط شعار نبوده است. با هماهنگی‌هایی که میان بازیکنان جدید پیش آمد، توانستیم روند خوبی داشته باشیم اما با تعطیلات جام جهانی مواجه شدیم. خودتان می‌دانید بازی بدون تماشاگر کیفیت ایده‌آلی ندارد. بازیکنی که بازی‌اش تماشاگر داشته باشد، احساس مسئولیت بیشتری می‌کند. در شروع فصل سروصدای زیادی در نقل و انتقالات نداشتیم و بودجه ما چهار و نیم میلیارد تومان بود. روی جوانان تمرکز داشتیم. اگر به لیست بازیکنان ما نگاه کنید، بازیکن زیر ۲۰ داشتیم. جوان‌گرایی ما به حرف نبوده است و سعی کردیم به جوانان میدان دهیم. امیدوارم در ادامه راه از جوانان بیشتری استفاده کنیم. جا دارد از باتجربه‌های تیم تشکر کنم که تجربه خود را به جوانان منتقل می‌کنند.

رحمتی درباره شرایط تیم ملی فوتبال ایران و تیم ملی امید و جایگاه سرمربی‌گری این تیم گفت:‌ چند سال تیم ملی به المپیک نرفته است؟ این مساله جای خود دارد. شما از تیم امید صحبت کردید و هر دوره که حذف می‌شویم، یک وضعیت مشخصی داریم. فوتبال ما هم وضعیت خودش را دارد. امیدوارم سر و سامانی به این وضعیت بدهیم. یک آماری دیدم و به لحاظ سنی آمار بازیکنان بالا رفته است. هواداران توقع دارند و روی سرمربی‌ها فشار است و به بازیکنان جوان کمتر بها داده می‌شود. ایران جزو معدود کشورهایی است که استعدادهای زیادی دارد و می‌توانیم با برنامه‌ریزی درست و به موقع نتیجه بگیریم.

واکنش رحمتی به انتخاب سرمربی آینده تیم ملی

او در پاسخ به این سوال که سرمربی تیم ملی باید داخلی باشد یا خارجی‌؟ گفت: در چیزی که حوزه اختیارات من نیست صحبت نمی‌کنم. امیدوارم مسئولان بتوانند تصمیم خوبی بگیرد.

سرمربی آلومینیوم اراک درباره اضافه کردن سیستم VAR به فوتبال ایران از ابتدای فصل آینده گفت: من گفتم که در ۱۰ سال آینده این سیستم به کشور ما نمی‌آید. داوران باید مصمم باشند که اشتباهات‌شان کمتر باشد.

او درباره حضور تماشاگر در استادیوم آزادی و در دسترس نبودن طبقه دوم ورزشگاه گفت:‌ لذت فوتبال به بودن تماشاگر است. امیدوارم این تعداد محدود هم بتواند شور و حال خاصی به بازی بدهد.

واژه اتوبوسی را نمی‌فهمم

سرمربی آلومینیوم اراک درباره نوع بازی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: از روزی که به آلومینیوم آمدیم، سعی کردیم یک فوتبال خوب و تماشاگر پسند بازی کنیم. شما بازی‌ها را رصد می‌کنید. من واژه اتوبوسی را نمی‌فهمم. ممکن است شرایطی پیش بیاید که شما دفاع کنید اما به فوتبال کثیف علاقه ندارم. نسبت به پرسپولیس و گل‌محمدی شناخت دارم و می‌دانم آن‌ها هم می‌خواهند فوتبال بازی کنند اما باید شرایط را هم در نظر گرفت. الان تیم ایران جلوی انگلیس چطور بازی کرد؟ فصل گذشته در جام حذفی پرسپولیس را بردیم اما حریف دقایقی بود که به ما فشار آورد. در بازی رفت لیگ‌برتر هم بازی دست ما بود و این مساله برای پرسپولیس رقم خورد. امیدوارم فوتبال خوبی در این بازی به نمایش بگذاریم.

می‌خواهم خودم را به جایگاه‌های بالاتر ببرم

رحمتی درباره صحبت‌های آجرلو، مدیرعامل سابق استقلال مبنی بر پیشنهاد سرمربی‌گری این تیم به رحمتی گفت: آقای آجورلو به من لطف دارند. وقتی من وارد عرصه مربی‌گری شدم، برای خودم اهدافی داشتم و نمی‌خواهم بدون مشورت و آگاهی تصمیم بگیریم. می‌خواهم وقتی خودم را اثبات کردم، خودم را به جایگاه‌های بالاتر ببرم.

او درباره عملکرد خوب محمدرضا آزادی گفت:‌ آزادی ۲۳ ساله است و سال به سال بهتر می‌شود. بازیکنان ما در کنار هم دارند کمک می‌کنند و اولویت‌شان موفقیت آلومینیوم است. مطمئن باشید از جوانان ما بیشتر خواهید شنید. سعی می‌کنیم آن‌ها توانایی خود را به نمایش بگذارند.

شوخی رحمتی با گل‌محمدی

 مهدی رحمتی پس از پایان نشست خبری به دیدار یحیی گل‌محمدی رفت و به او گفت: این‌قدر داد زدی صدایت گرفته است!

 • 14
 • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
سارا خادم الشریعه,بیوگرافی سارا خادم الشریعه بیوگرافی سارا سادات خادم الشریعه استاد بزرگ شطرنج

تاریخ تولد: ۲۰ اسفند ۱۳۷۵

محل تولد: تهران

حرفه: شطرنج باز

عناوین: استاد بین‌المللی (۲۰۱۵)، استادبزرگ زنان (۲۰۱۳)، استاد بین‌المللی زنان (۲۰۱۱)، استاد فیده زنان

(۲۰۰۸)

وضعیت تاهل: متاهل 

ادامه
رسول خادم,بیوگرافی رسول خادم,تصاویر رسول خادم رسول خادم ورزشکار و سیاستمدار مردمی

تاریخ تولد: ۲۷ اسفند ۱۳۵۰

محل تولد: مشهد، ایران

حرفه: کشتی گیر، مدیر ورزشی و سیاستمدار

سبک ورزشی: کشتی آزاد

تحصیلات: دکتری جامعه شناسی

ادامه
ژیلا شاهی,بیوگرافی ژیلا شاهی,عکس های ژیلا شاهی بیوگرافی ژیلا شاهی، بازیگر توانمند سینمای ایران (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۲ اسفند ۱۳۶۴

محل تولد: اردبیل، ایران

حرفه: بازیگر سینما و تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۹ تا کنون

آثار برنده جایزه: قصر شیرین، موقعیت مهدی

ادامه
هجویری,زندگینامه هجویری,بیوگرافی هجویری درباره زندگی هجویری دانشمند بزرگ سده پنجم

لقب: داتا گنج بخش

دوره زندگی: سده پنجم هجری

محل تولد: غزنین

نام اثر: کشف المحجوب

درگذشت: ۴۸۱ و ۵۰۰ هجری قمری

محل دفن: میان دروازه بهاتی لاهور

ادامه
گری وینر,بیوگرافی گری وینر,عکس های گری وینر گری وینرچاک کارآفرین و نویسنده موفق آمریکایی

تاریخ تولد: ۱۴ نوامبر ۱۹۷۵

محل تولد: اتحاد جماهیر شوروی

ملیت: آمریکایی- بلاروسی

حرفه: کارآفرینی، رسانه‌های دیجیتال و بازاریابی

شناخته شده برای: کارآفرینی و نویسندگی

دارایی: ۱۶۰ میلیون دلار

ادامه
میترا رفیع,بیوگرافی میترا رفیع,زندگینامه میترا رفیع بیوگرافی میترا رفیع، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران (+ تصاویر)

تولد:۱۲ آذر ۱۳۷۳

زادگاه:تهران

پیشه:بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون

تحصیلات:فوق لیسانس بازیگری

ملیت:ایرانی

ادامه
محمود صادقی,بیوگرافی محمود صادقی,عکس های محمود صادقی بیوگرافی محمود صادقی نماینده مجلس شورای اسلامی

تاریخ تولد: ۲ فروردین ۱۳۴۱

محل تولد: الیگودرز، ایران

حرفه: سیاستمدار ایرانی

تحصیلات: دکترای حقوق خصوصی

حزب سیاسی: روحانیون مبارز

ادامه
زانکو,بیوگرافی زانکو,عکس های زانکو زانکو خواننده محبوب و جوان ایرانی

حرفه: خواننده

سبک فعالیت: پاپ

سال شروع: ۱۳۹۸

ساز تخصصی: گیتار

زانکو,بیوگرافی زانکو,تصاویر زانکوبیوگرافی زانکو

ادامه
میرفندرسکی,ابوالقاسم میرحسینی فندرسکی,زندگینامه میرفندرسکی ابوالقاسم میرحسینی فندرسکی عارف و دانشمند دوران صفوی

تاریخ تولد: ۹۴۲ خورشیدی

محل تولد: فندرسک، گرگان، ایران

دلیل شهرت: دانشمند و حکیم

دوران زندگی: صفویه

وفات: ۱۰۱۹

محل دفن: تخت فولاد اصفهان

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • یکشنبه ۶ فروردين
  جام ملت‌های فوتبال ساحلی آسیا
  امارات - عمان
  ۱۵:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  قزاقستان - دانمارک
  ۱۶:۳۰
 • جام ملت‌های فوتبال ساحلی آسیا
  ژاپن - ایران
  ۱۷:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  انگلیس - اوکراین
  ۱۹:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  لوکزامبورگ - پرتغال
  ۲۲:۱۵
 • جام ملت های اروپا
  مالت - ایتالیا
  ۲۲:۱۵
 • دوشنبه ۷ فروردين
  جام ملت های اروپا
  جمهوری ایرلند - فرانسه
  ۲۲:۱۵
 • جام ملت های اروپا
  هلند - جبل الطارق
  ۲۲:۱۵
 • سه شنبه ۸ فروردين
  جام ملت های اروپا
  گرجستان - نروژ
  ۱۹:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  اسکاتلند - اسپانیا
  ۲۲:۱۵
 • جام ملت های اروپا
  ترکیه - کرواسی
  ۲۲:۱۵
 • پنج شنبه ۱۰ فروردين
  لیگ برتر ایران
  نفت مسجدسلیمان - تراکتور
  ۱۹:۱۵
 • جمعه ۱۱ فروردين
  لیگ برتر ایران
  استقلال - ذوب آهن
  ۱۹:۱۵
 • لیگ برتر ایران
  سپاهان - صنعت نفت آبادان
  ۱۹:۱۵
 • لیگ برتر ایران
  مس رفسنجان - پرسپولیس
  ۲۱:۱۵
ویژه سرپوش