جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
۲۳:۰۶ - ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۶۰۱۳۶
لیگ برتر و جام حذفی

پیروانی: از ورزشگاه آزادی فقط یک اسم مانده است/ بیرانوند: چمن ورزشگاه آزادی در حد لیگ چهار است

گل محمدی: با چه رویی رونالدو را به این ورزشگاه خراب بیاوریم؟/ برقکار اگر نیست، خودمان بیاوریم

یحیی گل‌محمدی,سرمربی تیم پرسپولیس
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از شرایطی که ورزشگاه آزادی دارد، خجالت می کشم، با چه رویی می خواهیم رونالدو را به این ورزشگاه بیاوریم.

به گزارش فارس، یحیی گل محمدی بعد از تساوی خانگی یک بر یک مقابل ذوب آهن اظهار داشت: همه بازی هایی که ما انجام دادیم و قرار است انجام بدهیم احتمال مساوی شدنش زیاد است چون شرایط خوبی برای بازی کردن نیست. نمی شود در این زمین بازی کرد. خدا پدر علی نعمتی را در هفته اول بیامرزد که معلوم نیست از کجا آمد و یک گل زد و بردیم.

*گفته ام نامه بزنند بازی های پرسپولیس را در ورزشگاه کاظمی برگزار کنند

وی افزود: همه بازی هایی که قرار است انجام بدهیم از هر ۱۰ بازی ۸ تای آن مساوی است و دو بازی هم یک بر صفر است یا ما برنده می شویم یا حریف، این وضعیت چمن، نور افکن های ورزشگاه و برق، سکوهای ورزشگاه،  مجبور نیستید بازی ها را برگزار کنید. الان به پیروانی گفتم زحمت بکشد نامه بزند که بازی ها را در ورزشگاه کاظمی برگزار کنیم تماشاگر که نمی آید به ورزشگاه، چمن هم که داغون است حداقل در ورزشگاه کاظمی چمنی داریم که می شود فوتبال بازی کرد. نمی دانم در مورد مسایل فنی چه صحبتی باید بکنم.  ذوب آهن تیم شایسته ای بود. بازی در این چمن برای حریفان آسان تر است ما تیمی هستیم که باید بتوانیم بهم پاس بدهیم. بتوانیم به بازی سرعت بدهیم وقتی این کار را نمی توانیم بکنیم یک تیم معمولی می شویم. نمی خواهیم نتیجه ای که گرفتیم را توجیه کنیم. واقعا دنبال این کار نیستم.

*جور کچل بودن چمن را من باید بکشم

گل محمدی ادامه داد: اگر بتوانیم روی یک چمن خوب و نور خوب بازی کنیم شک نکنید که همه تقصیرها و مسئولیت گردن من است الان هم گردن من است همه چیز را گردن می گیرم اما دفعه بعد آقای درویش آقایان هیات مدیره باشگاه نمی دانم به کی باید بگویم شما دارید برای هر بازی یک میلیارد و خرده ای برای هر بازی پول می دهید حداقل کاری که می توانند انجام بدهند چمن را کوتاه کنند، کاری دارد مگر! به ناظر بازی می گوییم چمن را کوتاه کنید، می گوید این تهش بوده است نخیر این تهش نبود. به مسئول زمین می گوییم، میگوید اگر چمن را کوتاه کنیم کچلی های زمین معلومی می شود! به من چه که کچلی ها معلوم می شود، من باید جورش را بکشم و جواب پس بدهم. با این وضعیت استادیوم و چمن نه تماشاگر داریم نه چمن خوب و نور خوب و سکو داریم، چه کار می توانیم بکنیم. من در مورد مسایل فنی نمی توانم صحبت کنم. تیم ها دوست دارند ما کند بازی کنیم این اتفاق در همان بازی اول هم می توانست رخ بدهد و هم این بازی که در این بازی رخ داد. بازهم دست بازیکنان درد نکند بازی سختی را مساوی کردیم. موقعیت درست کردن در این شرایط سخت است. نمی دانم در مورد بازی چه باید بگویم. تیم حریف به این وضعیت اعتراض داشت اما بازیکنان ما در زمین گرم کردن با ناراحتی به رختکن آمدند، هرکاری کردیم که در ذهن بازیکنان بیرون بکنیم که بازی خودتان را بکنید نمی شود.

*درباره مسائل فنی نمی توانم حرف بزنم

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: وقتی چمن بلند است بازی سرعت پیدا نمی کند و آنطوری که می خواهیم بازی نمی شود. در مورد مسایل فنی نمی توانم حرف بزنم به تیم خوب ذوب آهن خدا قوت می گویم و برایشان آرزوی موفقیت می کنم.

*برقکار اگر نیست، خودمان بیاوریم

گل محمدی در مورد اینکه درویش گفته کادرفنی چندین مهاجم را دید اما نپسندید، گفت: همانطوری که تمرین می کنیم انتظار داریم در زمین مسابقه هم همانطور باشند. ما در تمرین سرعتی بازی می کنیم اما در ورزشگاه آزادی حال بچه ها بد می شود. نمی توانیم از بازیکنان ایراد بگیرم. نمی توانند توانایی های خودشان را در زمین ارایه بدهند این مشکل هفته اول بود و اعتراض کردیم. این هفته هم اتفاق افتاد همین برقی که رفت در هفته اول در همین دکل رخ داد. مشکل است مشکل چی هست؟، یک برقکار اگر نیست خودمان بیاوریم. برق ورزشگاه درست شود. در مورد مهاجمان و بازیکنان هجومی باید بگویم که انتظاراتی که وجود دارد انتظارات به جایی است، دو سه مساله هست که کار را سخت می کند. اول بحث مالی باشگاه است که نمی رسد بازیکن خوب جذب کنیم یا بخاطر ساختاری که وجود دارد به ایران نمی آیند. مربیان خارجی وقتی به ایران می آیند امکانات را می بینند فرار می کنند. یکی بحث های مالی است و دیگری اینکه با این وضعیت نمی آیند. مهاجمی که مد نظر داریم هم گران است هم شرایط جذبش نیست اما بازهم می گردیم و تلاش می کنیم همانطور که درویش گفته ۴۰-۵۰ مهاجم دیدیم اما مهاجمی که بیاید و کار را برایمان در بیاورد فعلا نیست. فشار روی ما هست باید به یک مهره خوب برسیم و بعد تصمیم بگیریم.

*به جای عبدی، یاسین سلمانی را جذب کردیم

وی در مورد اینکه چرا با این شرایط اجازه جدایی مهدی عبدی را دادید، گفت: ما به جای او یاسین سلمانی را جذب کردیم. یاسین مهره‌ای است که حتی می‌تواند مهاجم هم بازی کند. اینکه عبدی جدا شده به این دلیل بود که شرایط برای همکاری در پرسپولیس آنطور که ما باید و شاید انتظار داشتیم وجود نداشت. 

*اشتباهات تیم به خاطر ذهنیت بدی بود که وجود داشت

سرمربی پرسپولیس در مورد گل به خودی که پرسپولیس خورد به خاطر پایین بودن آگاهی محیطی رفیعی بود یا مشکل دیگری وجود داشت، عنوان کرد: مشکلات ما قبل از شروع بازی رقم خورد. زمانی که بازیکنان برای گرم کردن آمدند حال‌شان خوب نبود. خیلی هم تلاش کردیم که ذهنیت‌شان بهتر شود و فکر بازی کردن باشند  اما سخت بود. وقتی اینجا بازی می‌کنیم همه انتظار گل داریم. خود ما و بازیکنان انتظار گل داریم. وقتی جلو می‌رویم کار سخت‌تر می‌شود. وقتی که در بازی هستیم بازیکنان به خودشان فشار می‌آورند که چرا نمی‌توانیم گلزنی کنیم. این اشتباهات به خاطر ذهنیت بدی بود که وجود داشت. بالاخره سروش در ۱۰-۱۲ بازی گذشته جزو بهترین‌های ما بوده و شکی در آن نیست که یکی از بازیکنان تأثیرگذار است، حالا این اتفاق رخ داد. ممکن است با این شرایطی که وجود دارد این اتفاق در بازی‌های دیگر هم رخ بدهد.

*با چه رویی می‌خواهیم رونالدو را به این رختکن بیاوریم؟

گل‌محمدی در مورد اینکه پرسپولیس با این وضعیت ورزشگاه آزادی در لیگ قهرمانان آسیا چه خواهد کرد، گفت: نمی‌دانم می‌شود نامه‌نگاری کرد تا بازی با النصر در ورزشگاه کاظمی برگزار شود یا نه، اما شخصاً دوست دارم برای بازی اینجا نباشیم. از شرایطی که وجود دارد خجالت می‌کشم به یکی از همکاران می‌گفتم با چه رویی می‌خواهیم رونالدو را در این رختکن بیاوریم و مربی‌اش از این خرابه‌ها بالا بیاید تا به سالن کنفرانس برسد، واقعاً آدم حالش بد می‌شود به این چیزها فکر می‌کند.

وی در مورد اینکه بیرانوند در هفته اول گفت دوست دارد بازی‌های پرسپولیس به مشهد یا شهر دیگری منتقل شود، عنوان کرد: الان شرایطی پیش آمده که می‌گوییم فقط بازی در ورزشگاه آزادی نباشد. واقعاً با این وضعیت نمی‌توانیم در این ورزشگاه بازی کنیم. حیف است که این همه سرمایه ملی، این همه هوادار خوب داریم. امروز می‌توانست ۵۰-۶۰ هزار هوادار در ورزشگاه باشند و از بازی لذت ببرند. اینها را باید شما بگویید و بنویسید. این مسائل در رسانه‌ها هم بازتاب ندارد. شما باید در مورد این مسائل مطلب بنویسید. 

*شاید نورافکن های ورزشگاه هوشمند است

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چرا در دو بازی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برق رفت اما برای تیم‌های دیگر این اتفاق نیفتاد، اظهار داشت: شاید نورافکن های ورزشگاه هوشمند است یک هفته در میان خراب می‌شود.

گل‌محمدی در مورد اینکه چرا پرسپولیس عطش گلزنی اواخر بازی را نداشت، گفت: حرف شما درست است. ما تا یک سوم دفاعی حریف می‌رفتیم اما کار پیش نمی‌رفت آنها در دفاع فشرده بودند. شاید هم یک مقدار زیادش به خاطر این بود که کیفیت پاس ما پایین بود و برای بازیکنان نمی‌رسید به خاطر همین شرایطی که گفتم. وقتی عقب افتادیم بیشتر تلاش کردیم. مهره‌های هجومی‌تری آوردیم چون می‌خواستیم جبران کنیم این مسائل طبیعی است. اگر ما هم یک صفر پیش می‌افتادیم همین اتفاقات برای حریف می‌افتاد. بخش زیادی از این مسائل طبیعی است اما خودمان دوست داریم بازی خودمان را ارائه بدهیم. اما وقتی به اینجا می‌آییم حس منفی به ما دست می‌دهد که حال‌مان گرفته می‌شود. ما  تیمی هستیم که می‌خواهیم فوتبال بازی کنیم اما وقتی امکانات فراهم نمی‌شود به مشکل می‌خوریم. بازی‌های بعدی هم اگر این شرایط باشد قطعاً به مشکل می‌خوریم. 

وی افزود: باشگاه باید یک فکر اساسی برای این مسئله بکند چون چمن ورزشگاه بلند نگه داشته می‌شود. برای اینکه بگوییم یک چمن خوب در ورزشگاه داریم به من ربطی ندارد. من چمن کوتاه می‌خواهم چمنی که بشود روی آن فوتبال بازی کرد. امیدوارم که به فکر باشند. 

بیرانوند: دعا کنید تیمی از آسیا به ایران نیاید/ چمن ورزشگاه آزادی در حد لیگ چهار است

علیرضا بیرانوند پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته سوم لیگ برتر، گفت: هوادار که به ورزشگاه آزادی نمی‌آید، پس می‌خواهیم ورزشگاه شهید کاظمی را هم خراب کنیم که آنجا هم هوادار نیاید و بازی‌های‌مان را آنجا برگزار کنیم.

وی با انتقاد از شرایط چمن ورزشگاه آزادی عنوان کرد: دعا کنید به بهانه VAR تیمی از لیگ قهرمانان آسیا به ایران نیاید که آبروریزی می‌شود. روز به روز در حال پسرفت کردن هستیم. چمن ورزشگاه آزادی در حد لیگ دسته چهارم است.

پیروانی: از ورزشگاه آزادی فقط یک اسم مانده است

افشین پیروانی بعد از تساوی یک بر یک مقابل ذوب آهن اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بهتر است بحث فنی را افراد دیگری صحبت کنند با این اتفاقاتی که رخ داده است. امروز قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا را داریم. متاسفانه وضعیت چمن ورزشگاه، برق و اتفاقاتی که شاید در هیچ جای دنیا رخ ندهد! به کسی هم نمی‌شود خرده گرفت ما هم تحت فشار هستیم اگر حرفی می زنیم برای دفاع  از منافع باشگاه و تیم  است. هواداران هم به ورزشگاه نیامدند و در ورزشگاه خالی بازی کردیم.

یحیی گل‌محمدی,سرمربی تیم پرسپولیس

وی افزود: اگر قرار است تماشاگران را به ورزشگاه راه ندهیم بهتر است در همان ورزشگاه شهید کاظمی بازی کنیم چون هم چمن خوبی دارد و هم برقش قطع نمی شود! ورزشگاه آزادی الان فقط یک اسم است!

مدیر پرسپولیس تصریح کرد: اگر صحبت کنیم باز برخی ناراحتی می شوند اما این شرایط مدیریت نیست که هیچ حرکتی برای ورزشگاه انجام نداده اند باعث تاسف است.

پیروانی در مورد همگروهی با تیم النصر عربستان و نداشتن VAR گفت: من برای قرعه کشی لیگ قهرمانان نرفتم تا در کنار تیم بمانم بازی های پرسپولیس همیشه مهم هستند. با مشکلاتی که هست ممکن است اجازه میزبانی را نداشته باشیم. با تیم‌هایی همگروه هستیم که حرف های زیادی برای گفتن دارند ولی ما هم پرسپولیس هستیم و تلاش می کنیم نتیجه دلخواهمان را بگیریم.

رفیعی: نگذارید النصر به ایران بیاید!

سروش رفیعی، هافبک تیم پرسپولیس که در بازی مقابل ذوب‌آهن یک گل به خودی را به ثمر رساند، پس از تساوی سرخ پوشان مقابل حریف اصفهانی گفت: به دلیل اتفاقی که افتاد عذرخواهی می‌کنم. روز خوبی را نداشتم و از هواداران، کادرفنی و هم تیمی‌هایم عذرخواهی می‌کنم.

او ادامه داد: صمیمانه از هم تیمی‌هایم تشکر می‌کنم که به قدری بزرگ هستند که با تلاش زیاد بازی را به تساوی کشاندند. با اشتباهی که کردم آن‌ها خیلی بیشتر تحت فشار قرار گرفتند و شاید اگر شرایط نرمال پیش می‌رفت، در نیمه دوم نتیجه بازی متفاوت می‌شد. با این حال هم تیمی‌های من به قدری با معرفت بودند که اصلا به روی من نیاوردند و کنارم بودند. این نشان از بزرگی تیم ما است.

هافبک پرسپولیس گفت: چند ماه قبل ما اینجا بازی را به سپاهان باختیم، اما در ادامه ۷ بازی را بردیم و قهرمان شدیم. نگران شرایط فعلی تیم نیستم چون تازه شروع کار است، اما دوست داشتم این سوال را از اعضای تیم خوب ذوب‌آهن می‌پرسیدید که آیا وضعیت چمن ورزشگاه آزادی را تا کنون اینگونه دیده بودند؟ اصلا اشتباه خودم را توجیه نمی‌کنم، اما واقعا وضعیت چمن اصلا خوب نیست. در بازی اول هم کیفیت چمن عالی نبود، اما در این بازی واقعا بد بود. کیفیت زمین تمرین ما با وجود اینکه در هفته ۶ - ۷ بار روی آن تمرین می‌کنیم خیلی بهتر از این چمن بود.

او با انتقاد از وضعیت استادیوم آزادی ادامه داد: در دقایقی که روی تیم حریف فشار می‌آوردیم به یک‌باره برق ورزشگاه می‌رود. از من و هم دوره‌های بنده که گذشت، از نسل ما گذشت، خدا به داد نسل بعد فوتبال برسد. نمی‌دانم چرا این اتفاقات می‌افتد؟ نمی‌دانم چه چیزی بگویم؟ یک دلیلی دارد که وضعیت چمن افتضاح است و باید رسیدگی شود.

رفیعی در پاسخ به این سوال که آیا با این وضعیت آزادی راضی هستند که در جای دیگر میزبان تیم‌های آسیایی باشند؟ تاکید کرد: قطعا همین طور است. وقتی هوادار نداریم یک معضل است. فوتبال بدون هوادار هیچ مزه‌ای ندارد. فوتبال برای هوادار است و اینکه بدون هوادار است، دلایلش را شما بهتر از ما می‌دانید. از سکوهای سالم ورزشگاه استفاده کنید. من درباره دلایل راه ندادن هواداران صحبت نمی‌کنم که فردا جایی جواب پس بدهم اما همه شما دلایل را می‌دانید.

او تصریح کرد: خواهش می‌کنم رسانه‌ها کمک کنند که چرا این اتفاقات می‌افتد. فقط باید تاسف بخوریم و ناراحت باشیم از این اتفاقات. چون جوابی نمی‌گیریم و کسی نیست که درد دل ما را بشنود. همینطور دور هم یک بازی انجام می‌دهیم. سال قبل با آن شرایط سه قهرمانی آوردیم اما هیچ اتفاقی نیفتاد. اتفاقی در فوتبال ما نمی‌افتد.

هافبک پرسپولیس درباره رقبای این تیم در لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: باید پیش بینی این را داشته باشیم که حریفان ما قطعا رقبای خوبی هستند. این که رونالدو وارد ایران شود باید لذتش را هوادار ببرد. برای خود ما هم جذاب هست که بین النصر و یک تیم هندی به النصر بخوریم، اما اینکه نشود اینجا (ورزشگاه آزادی) بازی‌ کنیم و اگر هم بازی کردیم هوادار نباشد، به نظرم نباید این اتفاق بیفتد. اگر شرایط این است نباید مسئولان بگذارند چنین بازی‌هایی در ایران برگزار شود چون آبروی ما می‌رود. اصلا اتفاق خوبی نیست. این اتفاقات برای فرهنگ ایرانی خوب نیست و آبروی ما می‌رود.

 • 13
 • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
ندا قاسمی بیوگرافی ندا قاسمی؛ بازیگر تازه کار و خوش چهره تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی ندا قاسمی

نام کامل: ندا قاسمی

تاریخ تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۰

محل تولد: کرمانشاه

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، مجری و صداپیشه

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: دکترای شیمی آلی

ادامه
غلامعلی حداد عادل بیوگرافی غلامعلی حداد عادل؛ سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۲۴

محل تولد: تهران

حرفه: سیاستمدار ایرانی، عضور مجمع تشخیص مصلحت نظام، دانشیار بازنشسته دانشگاه، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و بنیاد سعدی

آغاز فعالیت: ۱۳۵۷ تاکنون

حزب سیاسی: اصولگرا

تحصیلات: لیسانس و فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه تهران و شیراز (پهلوی قدیم)، دکتری فلسفه از دانشگاه تهران

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
فرزان عاشورزاده بیوگرافی فرزان عاشورزاده تکواندوکار ایرانی

تاریخ تولد: ۵ آذر ۱۳۷۵

محل تولد: تنبکابن، مازندران

محل زندگی: آمریکا

حرفه: تکواندوکار

لقب جهانی: سونامی تکواندو جهان

ادامه
زندگینامه امامزاده داوود زندگینامه امامزاده داوود در تهران

عنوان شده است که ایشان همراه با برخی از بستگان خود در همراه با امام رضا به ایران می آیند اما در منطقه شمال غربی تهران به شهادت رسیدند. مرقد ایشان در زمان صفویه ساخته شد و سپس در زمان فتحعلی شاه گسترش پیدا کرد. 

دلیل مرگ این امامزاده را به صورت دقیق نمی دانند اما براساس روایات بومیان آن منطقه مشخص می شود که وی همزمان با بستگان خود به همراه امام رضا به ایران می آیند که همزمان با امام ایشان نیز به شهادت رسیدند و سال شهادت را نیز به سال ۴۸۰ هجری قمری نسبت داده اند، البته باز هم باید اشاره کرد که این تاریخ دقیق نیست و تنها براساس شواهد محاسبه شده است. 

براساس آنچه مردم محلی می گویند، امامزاده داوود در آبادی کیگا که در نزدیکی روستای کن قرار دارد، شهید شده، همجنین برخی می گویند وی با همدستی فردی به اسم نجیم گبر و یکی از درویش های روستا به شهادت رسیده است. ز منظر دیگر قاتل این حضرت شخصی به نام محمود فرح‌زادی می باشد.

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • جمعه ۲۵ خرداد
  جام ملت های اروپا
  آلمان - اسکاتلند
  ۲۲:۳۰
 • شنبه ۲۶ خرداد
  بسکتبال حرفه‌ای NBA
  دالاس ماوریکس - بوستون سلتیکس
  ۰۴:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  مجارستان - سوئیس
  ۱۶:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  اسپانیا - کرواسی
  ۱۹:۳۰
 • جام حذفی ایران
  سپاهان - گل گهرسیرجان
  ۱۹:۴۵
 • جام حذفی ایران
  آلومینیوم اراک - مس رفسنجان
  ۲۰:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  ایتالیا - آلبانی
  ۲۲:۳۰
 • یکشنبه ۲۷ خرداد
  لیگ MLS آمریکا
  فیلادلفیا یونیون - اینتر میامی
  ۰۳:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  لهستان - هلند
  ۱۶:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  اسلوونی - دانمارک
  ۱۹:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  صربستان - انگلیس
  ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش