پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۸:۴۹ - ۲۲ مهر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۷۱۶۴۷
لیگ برتر و جام حذفی

گل‌محمدی: قراردادی با باشگاه پرسپولیس ندارم/ اعتصاب سرخ‌ها شکست

یحیی گل‌محمدی,سرمربی تیم پرسپولیس
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به نامه‌ای که به دادم، قراردادی با باشگاه ندارم.

به گزارش فارس، یحیی گل محمدی در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس، اظهار داشت: همانطور که در جریان هستید چند روز پیش نامه فسخ قراردادم را به باشگاه دادم. ۲ روز بعد آقایان تازه در جلسه هیات مدیره مطرح کردند. عملا قراردادی با باشگاه ندارم. درست است به فدراسیون نرفتم فسخ کنم. این بحث دیگری است ولی با توجه به نامه‌ای که به دادم، قراردادی با باشگاه ندارم.

*به خاطر روح مربیگری و وظیفه اخلاقی بچه‌ها را متقاعد کردم که تمرین کنند

وی افزود: به خاطر روح مربیگری و وظیفه اخلاقی که داشتم، خودم را موظف کردم بیایم با بچه‌ها صحبت و آن‌ها را متقاعد کنم که تمرین کنند. خداراشکر از امروز هم تمرینات ما شروع می‌شود. الان می‌روم و لباس‌هایم را عوض می‌کنم. مشکلی نیست. ان‌شاءلله تصمیمات خوبی گرفته شود. فردا ظاهرا جلسه هیات مدیره است و باید ببینیم چه تصمیمی گرفته می‌شود.

*بین من و باشگاه پرسپولیس قراردادی وجود ندارد

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه آیا در جلسه فردا شرکت می‌کند، گفت: نه، الان بین من و باشگاه قراردادی وجود ندارد که بخواهم در جلسه هیات مدیره با آن‌ها صحبت کنم. فسخم را به سازمان لیگ نفرستادم. اگر بخواهم به باشگاه دیگری بروم این کار را انجام می‌دهم. الان دلیلی ندارد به فدراسیون بروم.

*ادامه همکاری با پرسپولیس؟ به جلسه فردا بستگی دارد

وی در مورد اینکه چه تصمیمی برای ادامه همکاری با پرسپولیس دارد، عنوان کرد: تصمیم من به جلسه فردای هیات مدیره و اینکه در آن چه تصمیمی گرفته می‌شود، بستگی دارد.

*اطلاعی ندارم که پرسپولیس با مربیان دیگر حرف زده یا نه

گل‌محمدی در مخصوص اینکه گفته می‌شود مطلع شده باشگاه با مربیان دیگری صحبت کرده، گفت: من اطلاعی از اینکه با مربیان دیگر صحبت کردند، واقعا ندارم. چنین چیزی هم نشنیده‌ام. این هم که در بعضی از رسانه‌ها و پیج‌های دست نشانده خودشان گفته می‌شود؛ به خاطر پول، آپشن، مسائل مالی و تمدید قرارداد بوده، ممکن است بخشی از تصمیمات باشد ولی بخش بزرگش به خاطر وعده وعیدهای توخالی بود.

*بدقولی‌ها و عدم تعهد به قرارداد باعث شد کار به اینجا کشیده شود

وی افزود: خودشان به من نامه زدند که تسویه می‌کنیم و قبل از شروع بازی‌ها آپشن‌ها را می‌دهیم. این نامه‌ای بود که درویش به من داد. بعد از شروع بازی‌ها ۱۹درصد دادند و گفتند پول قراردادتان است. بحث خودم نیست. بدقولی‌های اینطوری، عدم تعهد به صحبت‌ها و نوشته‌های خودشان و عدم تعهد به قراردادهایی که ما بستیم، باعث شد کار به اینجا کشیده شود و متاسفانه این اتفاقات بیفتد.

*به دنبال این نیستم که درویش برکنار شود

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چه چیزی باعث برگشت به قراردادش می‌شود و آیا ممکن است برکناری مدیرعامل سبب ماندن گل‌محمدی شود، عنوان کرد: اصلا این بحث‌ها را نکنید. کسی دنبال این نیست که کسی برکنار شود. حالا درویش برکنار شود چه اتفاقی قرار است در باشگاه بیفتد؟ این باشگاه احتیاج به کارهای زیربنایی و درآمدهای پایدار دارد. با قهرمانی‌هایی که درچند سال اخیر گرفته، باشگاه ما باید الان پول پارو کند. باید سالی ۳-۲ هزار میلیارد درآمدزایی داشته باشد. اینکه به تیم‌های صنعتی، فولادی و خصوصی گیر بدهیم، اصلا درست نیست.

*باید با برند پرسپولیس درآمد زایی کنید

وی افزود: چیزی که باعث درآمدزایی می‌شود برند پرسپولیس است. باید از این برند بتوانید درآمدزایی کنید. همین قراردادی که با ایرانسل بستند برای ۴سال پیش با آتیه پرداز بود. بعد از ۴ سال دوباره همین مقدار؟ با توجه به این تورم، خرج و مخارجی که تیم دارد؟ چرا باید اینطور شود؟ بعد تیمی که یک جام هم در چندسال اخیر نگرفته برای چه باید قرارداد بالاتر ببندد؟ این‌ها متاسفانه ضعف‌های بزرگ درآمدزایی است و باید برطرف شود. اگر قرار باشد فقط پشت و جلوی پیراهن را بفروشیم و قرارداد اسپانسری ببندیم، واقعا نمی‌شود تیمداری کرد.

*یک هزارتومانی بیشتر از حقمان نمی‌خواهیم

گل‌محمدی گفت: باید فکر اساسی کرد. آقایان دیروز هم در جلسه با بچه‌ها گفتند ممکن است منابع درآمدزایی به وجود بیاید ولی این منابع باید ۶-۵ ماه پیش به سرانجام می‌رسید که کار به اینجا نکشد. حرفمان این است که آقایان علیرغم نامه‌نگاری‌های خودشان به تعهدات عمل نکردند. با توجه به قراردادی که با ما بسته شده مگر چیزی غیر از حقمان می‌خواهیم؟ یک هزارتومانی بیشتر از حقمان نمی‌خواهیم. موعد قرارداد دیر می‌شود، چند هفته یا یک ماه بعد می‌شود تحمل کرد اما اینکه قول بدهید عمل نکنید و انقدر طول بکشد واقعا درست نیست. ناراحتی ما و بچه‌ها هم همین است. زحمت کشیده شده و در یکسال ۳ جام بردند. چه انتظاری دارید که امسال هم جام بگیرند؟ پیش خودشان نمی‌گویند که ما ۳ جام گرفتیم حالا امسال بگیریم نگیریم چه فرقی دارد؟ این احساس ناخودآگاه به آدم دست می‌دهد.

*اگر قراردادم مشکلی دارد رسانه‌ای کنید و شفاف بگویید

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه درویش و باشگاه اعلام کرده‌اند نهادهای نظارتی به قراردادش ایراد گرفته‌اند، اظهار داشت: ۳سال پیش قراردادی بستم، اگر مشکلی داشت، باید تا الان نمایان می‌شد. اگر قراردادم مشکلی دارد رسانه‌ای کنید و شفاف بگویید. خداراشکر با رسانه‌ها و فضای مجازی که در ارتباط هستید. اصلا قرارداد من را روی سایت و فضای مجازی‌تان بگذارید. قرارداد من اگر مشکلی دارد معلوم می‌شود.

*پولی که قرار بود پارسال بدهند، دلار ۳۰هزارتومان بود

وی افزود: فرض کنیم اصلا در قرارداد من مشکلاتی وجود دارد، باید در رسانه و دوربین این حرف‌ها را بزنید؟ چه دلیلی دارد؟ همینطور درمورد قرارداد بازیکنان، گفتند تیم‌های دیگر ۴۰-۳۰ درصد ، تیم ما صددرصد پارسال و ۲۰درصد امسال را گرفته‌اند. اصلا اینطور نیست. این صحبت درستی نبود. از ۲ سال پیش و پارسال بچه‌ها طلب دارند. پولی که قرار بود پارسال بدهند، دلار ۳۰هزارتومان بود. آنقدر دیر دادند که دلار ۶۰-۵۰ هزارتومان شد. ارزش پولشان نصف شد. همه مشکلاتی دارند. این‌ها بازیکنان حرفه‌ای هستند و احتیاج به رسیدگی دارند. آنچه در تفکرات برخی هست و می‌گویند این‌ها میلیاردی می‌گیرند، نیست. ۵سال خیلی زرنگ باشند ۱۰ سال فوتبال حرفه‌ای بازی می‌کنند. نه بیمه هستند نه بازنشستگی دارند. هیچ چیزی ندارند.

*دوستان متاسفانه خط گرفتند یا تعلقات رنگی دارند

سرمربی پرسپولیس در خصوص موضع گیری سخت صداوسیما  و برخی رسانه‌ها و همچنین واکنش‌های فضای مجازی و هواداری، گفت: به نظرم این دوستان متاسفانه خط گرفتند یا تعلقات رنگی دارند. صحبت‌های لازم را گفتم. واقعا بحث مالی نیست. این نیست بگوییم که چون آپشن یا پول من را ندادند. بحث احترام است. به این بچه‌ها و من باید احترام بگذارید. ۶ نوتیس و ۲ اخطار دادم. از آخرین اخطار من یک ماه گذشته، یکبار زنگ نزدند بگویند بیا صحبت کنیم. حتی بعد از بازی با الدحیل به درویش شفاهی گفتم چون گل گهر نزدیک است من کاری نمی‌کنم اما بعد از این بازی... حداقل یک جلسه کوچک نگذاشتند که بگویند مشکل چیست.

*بحث ریلکسی نیست! بی‌خیالی است!

وی درمورد اینکه درویش با نوتیس‌ها ریلکس برخورد می‌کند، اظهار داشت: بحث ریلکس نیست! بیخیالی است! دوست دارند خودشان تیم را به این مسیر ببرند؟

*این تیم سال قبل باعث خوشحالی ۴۰میلیون نفر شده

گل‌محمدی در خصوص اینکه آیا ممکن است با این فشارها به دنبال جدایی‌اش از این تیم باشند، گفت: همیشه دوست دارم به اتفاقات نگاه مثبت داشه باشم ولی بعضی اوقات به خودم می‌گویم شاید جریانی درست می‌کنند که بخواهند این اتفاقات بیفتد. واقعا از نیت‌شان خبر ندارم و نمی‌دانم ولی حیف این تیم است. این تیم سال قبل باعث خوشحالی ۴۰ میلیون نفر شده و نمی‌توانید برای این نشاط اجتماعی که به وجود آمده ارزش قائل نشوید. نمی‌توانید نسبت به این بی تفاوت باشید. چندسال است ما زمین اضافی داریم پول هم بود، چرا نمی‌سازید؟ چرا دنبال زیرساخت نیستید؟ فقط یک نامه نگاری می‌خواست.

*آدم اقتصادی باشگاه سرِ برج دنبال حقوق خودش است!

وی درمورد اینکه اتوبان رفاقتش با درویش یک طرفه است یا ۲طرفه، عنوان کرد: به اسامی کاری ندارم. او هم سختی‌های خودش را دارد و زحمت می‌کشد ولی باید یک تیم اقتصادی قوی در باشگاه وجود داشته باشد. این تیم اقتصادی نیست. آدم اقتصادی داریم سرِبرج به مالی زنگ می‌زند که حقوق من را کِی می‌دهند؟! اینطور که نمی‌توان تیمداری کرد. باید ایده و تیم قوی داشته باشید. باید از این برند پرسپولیس پول دربیاورید. اگر نتوانید این کار را انجام بدهید یک تیم معمولی می‌شویم. همیشه به مشکل می‌خوریم و همین اتفاقات می‌افتد.

*درویش جواب خاصی نمی‌دهد!

گل‌محمدی درمورد اینکه آیا اخیرا هم با درویش صحبت کرده، گفت: تماس داشتیم و من مشکلات را گفتم. جواب خاصی نداد.

*کاش ۱۰ برابر این مشکل داشتیم ولی یاسین مصدوم نمی‌شد

سرمربی پرسپولیس درخصوص مصدومیت یاسین سلمانی، اظهار داشت: ای کاش ۱۰برابر اتفاقاتی که الان در تیم افتاده می‌افتاد ولی یاسین مصدوم نمی‌شد. واقعا همه مجموعه تیم برای او ناراحت شدیم. شرایطی داشت که احساس خیلی خوبی نسبت به او داشتیم. گفتیم بهتر می‌شود ولی متاسفانه خیلی بدموقع مصدوم شد. دلیل مصدومیت هم به خاطر فشارهایی بود که به او آمد. از این شهر به آن شهر، اردوی تیم ملی امید، رفت و برگشت‌ها، به نظرم خیلی در این مصدومیت تاثیر منفی گذاشت.

* شفاف حرف بزنیم، نه اینکه جلوی دوربین مبهم صحبت کنیم

وی درمورد اینکه گفته می‌شود نباید آپشن در قرارداد بازیکنان پرسپولیس وجود داشته باشد، گفت: چه کسی گفته؟ نه، گفتند پاداش بازی نباید باشد. پاداش نگرفتیم. پاداش هربازی در قراردادها نیست ولی در همه باشگاه‌ها انگیزه مضاعفی است که بازیکنان داده می‌شود. اینکه پاداش را بدهند یا ندهند واقعا برای ما مهم نیست ولی تعهد قرارداد را که باید بدهید. بحث ما این است. اگر مشکلی در قرارداد است و جریمه‌ای اعمال شده، بیایید حرف بزنید بگویید دلیلش چه بود و چرا جریمه شدیم و چرا این اتفاق افتاد. شفاف حرف بزنیم. نه اینکه جلوی دوربین مبهم صحبت کنیم و باعث دلخوری همه مجموعه شویم. 

*مدیران باید شرایط را برای ادامه کارم مهیا کنند

سرمربی پرسپولیس درمورد اینکه در جلسه فردای مدیران چه اتفاقی باید بیفتد که باشد یا نباشد، اظهار داشت: باید شرایط را برای ادامه کار مهیا کنند. دنبال پول اضافه یا امکانات خیلی زیاد نیستیم. امکانات به موقع بدهند، حواسشان به تیم باشد. از دیروز غذای بچه‌ها را قطع کردند. برای چه؟ غذا برای یک بازیکن حرفه‌ای که تمرین سخت می‌کند، موردی حیاتی است. برای ریکاوری و اینکه بدنش دوباره انرژی بگیرد باید تغذیه خوب بعد از تمرین داشته باشید.

*بحث اینکه غذا بخورند یا نخورند نیست، بحث یک زندگی حرفه‌ای است

وی افزود: یک بازی مساوی می‌کردیم غذا را قطع می‌کردند. می‌باختیم غذا را قطع می‌کردند. از دیروز دوباره این اتفاق افتاده، فردا می‌برند در فضای مجازی و رسانه‌ها می‌گویند این‌ها پول غذا ندارند. بحث اینکه غذا بخورند یا نخورند نیست، بحث یک زندگی حرفه‌ای و بازیکن حرفه‌ای است. ۳۰-۲۰ نفر مثل این بازیکنان می‌توانند در پرسپولیس باشند و برای مردم افتخار کسب کنند. باید به این‌ها رسیدگی شود.

* من دنبال افزایش یا تمدید قرارداد نیستم

گل‌محمدی درخصوص اینکه اگر پس از جلسه فردا تصمیم به ماندن بگیرد آیا باید قرارداد جدید منعقد کند، گفت: من دنبال افزایش یا تمدید قرارداد نیستم. اگر بحث تمدید قرارداد باشد، نه من می‌توانم تصمیم بگیرم، نه مدیرعامل و نه هیات مدیره، اگر قرار باشد کسی تصمیم بگیرد هواداران هستند. برای آن‌ها بازی می‌کنیم. تصمیم‌شان باشد، می‌مانم و نباشد می‌روم. این ذات مربیگری است. اینکه بخواهم با این کارها دنبال تمدید یا افزایش قرارداد یا پول باشم، صحبت‌هایی است که متاسفانه در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی، خودشان مطرح می‌کنند و چو می‌اندازند اما واقعا اینطور نیست.

*دنبال امکانات اضافه یا اضافه شدن به قرارداد کسی نیستیم

وی تصریح کرد: هواداران بدانند فقط می‌خواهیم تیم به آرامش برسد، مشکلات کمتر شود و بتوانیم راحت تر و بهتر تمرین کنیم. مگر من می‌خواهم زمین تمرین را به خانه خودم ببرم و به سقف خانه‌ام اضافه کنم؟ زمین تمرین را برای این می‌خواهیم که تمرینات با کیفیت داشته باشیم. کار ما امسال خیلی سخت تر است. می‌خواهیم پیشرفت کنیم و افتخار آفرینی داشته باشیم. دنبال امکانات اضافه یا اضافه شدن به قرارداد کسی نیستیم. همان چیزی که در قرارداد نوشتید و اول فصل هم روی آن تاکید داشتید، جاری کنید.

* چرا قرارداد بستید؟ مگر اول فصل مشکلات مردم کم بود؟

سرمربی پرسپولیس افزود: اینکه می‌گویند مشکلات جامعه زیاد است و در این شرایط... مشکلات زیاد است و شما هم مشکل دارید قبول، چرا قرارداد بستید؟ مگر اول فصل مشکلات مردم کم بود یا نبود؟ اگر نگران مشکلات اقتصادی جامعه یا باشگاه هستید، قرارداد نمی‌بستید. می‌رفتید بازیکن ۳-۲ میلیاردی می‌آوردید. وقتی تعهد دادید می‌گویید چون جامعه مشکلات دارد بازیکنان نباید دنبال گرفتن حقشان باشند؟ این صحبت‌ها باعث دلخوری شدید بازیکنان شده و باید برطرف شود.

*قرارداد ولسیانی را مثل قراردادهای آل کثیر و دابو اصلاح می‌کردیم

وی درخصوص کسر یک امتیاز از پرسپولیس به خاطر قانون سقف بودجه، اظهار داشت: با توجه به این شرایط برای باشگاه سقف ۱۵ میلیاردی گذاشتیم و تنها باشگاهی که این سقف و موارد گفته شده را رعایت کرد، پرسپولیس بود. خیلی از بازیکنان خارجی که در تیم‌های دیگر هستند و در ارتباط هستیم، مالیاتشان را باشگاه می‌دهد. در بحث قرارداد ولسیانی مثل قرارداد آل کثیر یا دابو که اصلاح کردند، این را هم اصلاح می‌کردیم و مشکل حل می‌شد.نه اینکه به این راحتی یک امتیاز از ما کم شود. این مساله باید در استیناف بیشتر بررسی شود.

*نگاه من مثبت است و امیدوارم فردا اتفاقات خوبی بیفتد

گل‌محمدی در مورد اینکه هنگام اعلام فسخ قراردادش، هیات مدیره جلسه داشت اما پس از آن هیچ بویی از حل شدن مشکلات دیده نشد و آیا ممکن است امروز، آخرین روز حضورش در تمرین پرسپولیس باشد، گفت: نگاه من مثبت است و امیدوارم فردا اتفاقات خوبی بیفتد.

***

اعتصاب بازیکنان پرسپولیس شکست

در شرایطی که قرار بود تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از ۲ روز اعتصاب از ساعت ۱۶ امروز در زمین ورزشگاه کاظمی برگزار شود، این تمرین با ۷۵ دقیقه تاخیر از ساعت ۱۷:۱۵ شروع شود.

* یحیی گل‌محمدی که پس از جلسه با بازیکنانش با لباس شخصی در گفت و گو با رسانه‌ها شرکت کرده بود، برای تعویض لباس خود به اتاق سرمربی رفت. البته تا وقتی خبرنگاران در محل تمرین حضور داشتند او با نشستن پشت یک میز در این اتاق مشغول بررسی یک کاغذ بود‌.

* افشین پیروانی پس از رویت عکاس سابق تیم فوتبال استقلال به شوخی با او پرداخت و اعلام کرد پس از یک دهه به تمرین تیم محبوبت آمدی!

* بازیکنان پرسپولیس پس از انجام کارهای بدنی به ۲ گروه تقسیم شدند. برخی از آنها به شوتزنی به سمت دروازه و تعدادی دیگر به به تمرین شوتزنی در قالب ۲ گروه با کاورهای سفید و مشکی به دروازه‌‌های کوچک مشغول شدند.

* وحید امیری و مهدی ترابی، بازیکنان مصدوم پرسپولیس مشغول فیزیوتراپی بودند.

* در زمان مصاحبه گل‌محمدی حرکت عجیب یک هواپیما در آسمان توجه مربیان پرسپولیس را به خود جلب کرد.

* مرتضی پورعلی گنجی، علیرضا بیرانوند و حسین کنعانی‌زادگان به دلیل حضور در اردوی تیم ملی و وحدت هنانوف به دلیل حضور در اردوی تاجیکستان در این تمرین غایب بودند.

* یک اتومبیل اتش‌نشانی برای خاموش کردن آتش مربوط به زباله های اطراف ورزشگاه کاظمی در این محل حضور داشت.

یحیی گل‌محمدی,سرمربی تیم پرسپولیس

 • 12
 • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مارکوس گالپرین بیوگرافی مارکوس گالپرین؛ میلیاردر آرژانتینی

تاریخ تولد: ۳۱ اکتبر ۱۹۷۱

محل تولد: بوینس آیرس، آرژانتین

حرفه: سرمایه گذار، کارآفرین

شناخته شده برای: یکی از بنیانگذاران MercadoLibre

تحصیلات: دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه استنفورد

دارایی: ۵.۳ میلیارد دلار 

ادامه
اردشیر کاظمی بیوگرافی اردشیر کاظمی؛ پیشکسوت سینمای ایران

تاریخ تولد: ۲۹ آبان ۱۳۱۷

محل تولد: بندرانزلی، ایران

محل زندگی: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

آغاز فعالیت: سال ۱۳۴۹ تاکنون

همسر: ندارد

ادامه
ژاوی هرناندز بیوگرافی ژاوی هرناندز؛ فوتبالیست افسانه‌ای و مربی آینده‌دار

تاریخ تولد: ۲۵ ژانویه ۱۹۸۰

محل تولد: تراسا، اسپانیا

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

پست: هافبک میانی

باشگاه: بارسلونا

قد: ۱ متر ۷۰ سانتی متر

ادامه
یورگن کلوپ بیوگرافی یورگن کلوپ، یکی از برجسته‌ترین مربیان فوتبال جهان

تاریخ تولد: ۱۶ ژوئن ۱۹۶۷

محل تولد: اشتوتگارت، آلمان

پست سابق: مهاجم، دفاع راست، مدافع میانی

حرفه: بازیکن سابق فوتبال، مربی فوتبال

قد: ۱ متر ۹۴ سانتی متر

ادامه
گیلدا ویشکی بیوگرافی گیلدا ویشکی بازیگر جوان سینما ایران

تاریخ تولد: ۱۰ مهر ۱۳۷۰

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، نوازنده

تحصیلات: ارشد بازیگر از مدرسه گارجنیدزه لهستان

شروع فعالیت: سال ۱۳۹۳ تاکنون

ادامه
اردلان سرافراز بیوگرافی اردلان سرافراز؛ شاعر آهنگ های پرخاطره

تاریخ تولد: ۲۴ تیر ۱۳۲۹

محل تولد: داراب، استان فارس، ایران

محل زندگی: فرانکفورت، آلمان

ملیت: ایرانی

حرفه: شاعر و ترانه سرا

زمینه کاری: ادبیات فارسی

ادامه
کارلو آنچلوتی بیوگرافی استاد فوتبال کارلو آنچلوتی و تاکتیک های او

تاریخ تولد: ۱۰ ژوئن ۱۹۵۹

محل تولد: رجیولو، ایتالیا

حرفه: فوتبالیست سابق، سرمربی

پست: هافبک

باشگاه کنونی: رئال مادرید

قد: ۱ متر و ۷۹ سانتی متر

ادامه
آناهیتا افشار بیوگرافی آناهیتا افشار، بازیگر سینما، تلویزون و تئاتر (+ تصاویر)

چکیده بیوگرافی آناهیتا افشار

نام کامل: آناهیتا افشار

تاریخ تولد: ۷ مرداد ۱۳۶۵

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: لیسانس نقاشی

ادامه
غلامرضا تختی زندگینامه جهان پهلوان، غلامرضا تختی و ماجرای مرگ او

تاریخ تولد: ۵ شهریور ۱۳۰۹

محل تولد: تهران

حرفه: ورزشکار، کارمند راه‌آهن

حزب سیاسی: جبهه ملی ایران

درگذشت: ۱۷ دی ۱۳۴۶

آرامگاه: گورستان ابن‌بابویه، شهر ری

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • سه شنبه ۱ اسفند
  لیگ قهرمانان آسیا
  کاوازاکی - شاندونگ تایشان
  ۱۱:۳۰
 • فینال لیگ برتر والیبال زنان
  سایپا تهران - مهرسان تهران
  ۱۳:۰۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  پوهانگ استیلرز - چونبوک موتورز
  ۱۳:۳۰
 • لیگ آزادگان
  فجر سپاسی - سایپا
  ۱۴:۴۵
 • لیگ آزادگان
  مس شهر بابک - چادرملو اردکان
  ۱۴:۴۵
 • جام جهانی فوتبال ساحلی
  بلاروس - کلمبیا
  ۱۵:۰۰
 • لیگ آزادگان
  استقلال آبی پوش ملاثانی - داماش گیلان
  ۱۵:۱۵
 • جام جهانی فوتبال ساحلی
  عمان - پرتغال
  ۱۶:۳۰
 • جام جهانی فوتبال ساحلی
  ژاپن - سنگال
  ۱۹:۰۰
 • لیگ ستارگان قطر
  الریان - شمال
  ۲۰:۳۰
 • لیگ ستارگان قطر
  الدحیل - العربی
  ۲۰:۳۰
 • جام جهانی فوتبال ساحلی
  مکزیک - برزیل
  ۲۰:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  منچسترسیتی - برنتفورد
  ۲۳:۰۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  اینتر - اتلتیکومادرید
  ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  آیندهوون - دورتموند
  ۲۳:۳۰
 • چهارشنبه ۲ اسفند
  فینال لیگ برتر هندبال بانوان کشور
  فولاد هرمزگان - سنگ آهن بافق یزد
  ۱۱:۰۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  ونتفورت کوفو - اولسان هیوندای
  ۱۲:۳۰
 • لیگ برتر ایران
  گل گهرسیرجان - پیکان
  ۱۴:۳۰
 • لیگ آزادگان
  دریا بابل - نفت و گاز گچساران
  ۱۴:۴۵
 • لیگ برتر ایران
  استقلال خوزستان - آلومینیوم اراک
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  سایپا - ایفاسرام اردکان
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  گیتی پسند - پیکان تهران
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  چادرملو اردکان - پاس گرگان
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  فولاد سیرجان - شهداب یزد
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  مس رفسنجان - شهرداری ارومیه
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  شهرداری گنبد - نیان الکترونیک
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  طبیعت - هورسان رامسر
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  نساجی مازندران - مس رفسنجان
  ۱۶:۳۰
 • لیگ برتر ایران
  پرسپولیس - تراکتور
  ۱۷:۱۵
 • لیگ قهرمانان آسیا
  العین امارات - نسف قارشی
  ۱۹:۳۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  النصر - الفیحا
  ۲۱:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  لیورپول - لوتون
  ۲۳:۰۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  پورتو - آرسنال
  ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  ناپولی - بارسلونا
  ۲۳:۳۰
 • پنج شنبه ۳ اسفند
  لیگ برتر ایران
  هوادار - شمس آذر قزوین
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  صنعت نفت آبادان - فولاد
  ۱۶:۰۰
ویژه سرپوش