پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
۲۱:۵۹ - ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۱۱۱۷۱۶
لیگ برتر و جام حذفی

چشمی: گفتند طلب‌تان را از مدیر سابق بگیرید!

انتقاد تند بازیکنان استقلال از مدیریت باشگاه | حامدی فر: پول ندارم غذا بخرم

انتقدهای از خطیر,وضعیت بازیکنان استقلال
امید حامدی فر می گوید که بابت مصدومیت یامگا خیلی ناراحت است و فحاشی های زیادی به او شده است.

به گزارش ورزش سه، امید حامدی فر هافبک استقلال در پایان دیدار برابر صنعت نفت و در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر توانستیم بازی را برنده شویم و از این موضوع خیلی خوشحالم و امیدوارم این صدرنشینی ادامه داشته باشد. ما هم وظیفه مان را انجام دادیم و امیدوارم که تداوم داشته باشد و به قهرمانی منجر شود.

او ادامه داد: یکسری حواشی پیش آمدم و خودم خیلی ناراحت هستم. هوادار خیلی چیزها را نمی‌داند. اولا که همه بازیکنان می دانیم باعث افتخارمان است که این پیراهن را پوشیده‌ایم و بزرگترین افتخار زندگی‌مان این است که در استقلال بازی می کنیم، اما هر فوتبالیستی برای خرج و مخارجش به پول احتیاج دارد. اگر ما درست زندگی نکنیم، هوادار هم به ما ایراد می‌گیرد و این به حق است.

وی گفت: می‌خواهم بی پرده حرف بزنم، چون فشار زیادی رویم است. قرارداد من هشت تا نه میلیارد تومان بوده و به خاطر سقف بودجه به یک میلیارد رسید و اسنادش موجود است. قراردادم را به عشق استقلال پایین آوردم، ۶ ماه هم خانه نداشتم، خانه یکی از دوستانم در یک اتاق بودم و وعده غذایی نداشتم که بخورم.

او می گوید: من در این ۶ ماه مصاحبه نکرده‌ام، اما الان که روبه‌روی هواداران قرار گرفته‌ام، اذیت می‌شوم. من گناهی نکرده ام و به استقلال عشق دارم و هفت، هشت میلیارد از قراردادم کم کردم. کمتر کسی این کار را انجام می‌دهد. با عشق دست به این کار زدم، اما دیگر هیچ پولی در کارتم نیست. برای اینکه زندگی‌ام را بچرخانم و یک وعده غذایی داشته باشم، پول ندارم. من از این یک میلیارد هم ۶۰۰،۷۰۰ میلیون گرفتم.

هافبک استقلال عنوان کرد: سال قبل هم پایین‌ترین دریافتی را داشتم، یعنی ۴۲ درصد از قراردادم را گرفتم و امسال هم از قراردادم کم کردم.

حامدی فر در مورد اینکه باشگاه چه پاسخی داده است، گفت: به من گفتند قرارداد را درست می‌کنیم، اما کسی نیست جوابگو باشد. هایتش می گویند همان یک میلیارد را ببندیم.

او در پایان و درخصوص مصدومیت یامگا نیز می گوید: من از همه بیشتر ناراحت هستم، خیلی هم غمگینم، چه بگویم. آن اتفاق سهوی بود. یامگا از پشت آمدم و ندیدم. او مانند داداشم است ولی خانواده‌ام نیز فحش خوردند، اما چه بگویم.

چشمی: گفتند طلب‌تان را از مدیر سابق بگیرید!

 بعد از برتری استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته شانزدهم لیگ برتر بیان کرد: از بیرون می‌گویند تیم باید نتیجه بگیرد و کاملاً هم به حق است، ولی تمرکز بازیکن باید بیشتر روی فوتبالش باشد. نمی‌شود که بازیکن در طول هفته روی ۱۰ چیز دیگر درگیری ذهنی داشته باشد و مشکلات هم حل نشود. بازی را می‌برید اما ممکن است یک جایی این ذهن ناآرام مشکل‌ساز شود.

او ادامه داد: من باز هم امید حامدی‌فر را می‌گویم؛ اصلاً نمی‌دانم برای این بچه باید چه کار کنیم. تا جایی که می‌دانم قرارداد او اول فصل یک میلیارد بسته شده است. قرار بوده در نیم‌فصل یک مبلغی روی آن بگذارند اما الان پاسخگو نیستند، مثل قرارداد سعید مهری. الان شرایط حامدی‌فر هم مقابل مهری است. مثلاً‌ هفته پیش یک واریزی داشتند، اما باز هم برای او پولی نریختند.

هافبک استقلال درباره اینکه مرادمند گفته باشگاه به او اعلام کرده مطالباتش را از مدیران سابق بگیرد، گفت: بچه‌ها در مورد مطالبات فصل قبل حرف می‌زدند من گفتم باید فراموش کنیم. آنقدر گفتیم که به نظرم دیگر باید فراموش کنیم. می‌گویند چرا سال پیش نگرفتید؛ شما حداقل شاهد هستید که ما این حرف‌ها را سال قبل هم می‌زدیم. شخص برای ما مهم نیست. واقعاً گفتند مطالبات را از مدیران قبلی بگیرید و چرا هفت ماه پیش حرف نمی‌زدید؟!

چشمی در پاسخ به این پرسش که به نظرش چه زمانی این اختلافات بین کادر فنی و مدیریت استقلال حل خواهد شد، عنوان کرد: نمی‌دانم باید آرزو کنیم، به خدا متوسل شویم یا انشاالله بگوییم.

هافبک آبی‌ها درباره مبلغ طلبش تاکید کرد: این یک بحثی است که مفصل است. مثلاً من می‌گویم ۲۰ درصد، ولی باشگاه می‌گوید ۱۰ درصد. در این مورد هم اختلاف داریم. مثلاً‌ ما آپشن گذاشتیم اگر من به این چیز دست بزنم ۱۰۰ میلیون آپشن می‌گیرم، اما الان می‌گویند تو نباید به آن شی آبی دست می‌زدی، باید به سبز دست می‌زدی! یعنی می‌گویند یکسری از بندها قابل اجرا نیست با اینکه سال قبلش قابل اجرا بوده است. الان خودشان از سیستم مالیاتی این مبلغ‌ها را در آوردند. یعنی درصدها بدون این آپشن‌هاست، ولی ما بازیکن هستیم و روی آن حساب کردیم. ما باید مالیات را از روی آن قرارداد بدهیم، ولی باشگاه آن مبلغ را کم می‌کند و آنطور که می‌خواهد پول می‌دهد.

مرادمند: شکاف بین مدیریت و کادرفنی وجود دارد

محمد مرادمند در ابتدای صحبت های خود عنوان کرد:خداروشکر بعد از تعطیلات لیگ توانستیم اولین سه امتیاز را کسب کنیم، خوب تمرین کردیم و دستورات کادرفنی را اجرا کردیم،درسته برنده می‌شویم اما همچنان هنوز مشکل داریم، تکلیف پول پارسالمان مشخص نیست، بعضی از بازیکنان امسال پول گرفتند و بعضی از بازیکنان پول نگرفتند و این باعث خواهد شد تا در ادامه کار در روند کاری ما تاثیر بگذارد و انگیزه بازیکنان را کم کند، این مشکلاتی است که داریم.

مرادمند ادامه داد: ما الان صحبت میکنیم که اگر روزی نتیجه نگرفتیم و مساوی کردیم بیاییم صحبت کنیم و بگویند که الان باختند و بهانه گیری می‌کنند، ما هنوز مشکل داریم و مدیریت باشگاه باید مشکلات را رفع کنند، اول زمان نداشتند اما الان زمان هست و پنجاه روز لیگ تعطیل بوده است، نمیدانم دیگر چه بهانه ای دارند، دریافتی های بازیکنان در این فصل و فصل گذشته متغییر است.

او درباره مشکلات مدیریتی باشگاه استقلال گفت: شک نکنید که شکاف بین مدیریت و کادرفنی استقلال از ابتدا وجود داشته است و همچنان ادامه دارد ، وقتی کسی بتواند کار خود را به بهترین شکل انجام دهد برای چی باید دعوا کند؟ ما مشکل داریم و مشکلاتمان برطرف نمی‌شود.

مرادمند در صحبت‌های خود به غیبتش در جام ملت‌های آسیا هم اشاره کرد و گفت: خیلی دوست داشتم که حضور داشته باشم اما دچار مصدومیت از رباط داخلی شدم و جام را از دست دادم.

 حسین حسینی: غیبت هاشمی‌نسب به دلیل مشکلات مالی است؛ تنهاترین تیم ایران هستیم 
سید حسین حسینی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت اظهار کرد:    خدا را شکر سه امتیاز خوب را گرفتیم. بازی با تیم‌های پایین جدولی سخت است چون دفاع می‌کنند. خدا را شکر بازی را بردیم.

      
او درباره اختلاف بین سرمربی و مدیرعامل استقلال گفت:    این اختلافات واقعا به تیم ضرر می‌زند. سال گذشته هم اختلافات باعث شد تیم به جایگاهش نرسید. این داستان اگر ادامه داشته باشد، تیم ضرر می‌کند. ما مشکلات زیادی داریم. ۳۵ تا ۴۰ درصد از مطالبات پارسالمان مانده است. یک نفر بگوید چه تلاشی انجام شده است تا به پولمان برسیم. هیچ تلاشی از هیچ جا نمی‌بینیم. اگر بگویند مجانی قرارداد ببندید، بازیکن تکلیفش را می‌داند. مدیرعامل هم می‌گوید بروید از مدیرعامل قبلی این پول را بگیرید. این درست نیست چنین صحبت‌هایی را بشنویم.
      

کاپیتان استقلال اضافه کرد: می‌دانستیم مدیرعاملی در استقلال سختی‌های خودش را دارد. آقای خطیر هم این موضوع را می‌دانست. ما چند اسپانسر هم داریم اما امسال فقط ۳۵ درصد گرفتیم و ۴۵ درصد از پارسال باقی مانده است. تنهاترین تیم ایران استقلال است. اول فصل تلاش کردم مشکلات حل شود. حتی واسطه شدم که قراردادهایمان را پایین بیاوریم اما بعد دیدیم تیم‌های دیگر رعایت نکردند. من شرمنده بازیکنان شدم. امید حامدی‌فر قراردادش را به همین دلیل کم کرد و قرار بود در نیم‌فصل قراردادش درست شود. بد بود بازیکن به باشگاه لطف کرد و حالا به قولشان عمل نمی‌کنند؟
      

او درباره غیبت مهدی هاشمی‌نسب در تمرین‌های تیم عنوان کرد:اطلاع دقیقی ندارم اما فکر می‌کنم به دلیل همین مشکلات است. امیدوارم مشکلاتمان حل شود چون کادر خوب و یکدلی داریم. اگر مسائل حل نشود حتما به مشکل می‌خوریم.
      

حسینی درباره حذف تیم ملی گفت:همه تلاشمان را کردیم. واقعا یک تیم خیلی خوب داشتیم. می‌توانستیم بازی آخر را ببریم اما واقعا حقمان نبود حذف شویم. ما مقابل قطر زود گل زدیم و انگیزه داشتیم اما روی اتفاق گل‌ها را دریافت کردیم. بازی بیشتر دست ما بود که متاسفانه آن‌گونه شد.

      
او درباره بازی‌ نکردنش در تیم ملی بیان کرد:  درست نیست علیه کسی صحبت کنم. ما تا همین ۱۰ روز پیش یک هدف داشتیم و آن هم قهرمانی بود. من هم سعی کردم تلاش و تمرین کنم. 

 • 19
 • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
محمدرضا احمدی بیوگرافی محمدرضا احمدی؛ مجری و گزارشگری ورزشی تلویزیون

تاریخ تولد: ۵ دی ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

حرفه: مجری تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی حسابداری و تحصیل در رشته مدیریت ورزشی 

ادامه
رضا داوودنژاد بیوگرافی مرحوم رضا داوودنژاد

تاریخ تولد: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: ۱۳۶۵ تا ۱۴۰۲

تحصیلات: دیپلم علوم انسانی

درگذشت: ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

ادامه
فرامرز اصلانی بیوگرافی فرامرز اصلانی از تحصیلات تا شروع کار هنری

تاریخ تولد: ۲۲ تیر ۱۳۳۳

تاریخ وفات : ۱ فروردین ۱۴۰۳ (۷۸ سال)

محل تولد: تهران 

حرفه: خواننده، آهنگساز، ترانه‌سرا، نوازندهٔ گیتار 

ژانر: موسیقی پاپ ایرانی

سازها: گیتار

ادامه
علیرضا مهمدی بیوگرافی علیرضا مهمدی؛ پدیده کشتی فرنگی ایران

تاریخ تولد: سال ۱۳۸۱ 

محل تولد: ایذه، خوزستان، ایران

حرفه: کشتی گیر فرندگی کار

وزن: ۸۲ کیلوگرم

شروع فعالیت: ۱۳۹۲ تاکنون

ادامه
ابراهیم بن جعفر ابی طالب زندگینامه ابراهیم بن جعفر ابی طالب

نام پدر: جعفر بن ابی طالب

سن تقریبی: بیشتر از ۵۰ سال

نسبت های مشهور: برادر محمد بن ابی طالب

ابراهیم بن جعفر ابی طالبزندگینامه ابراهیم بن جعفر بن ابی طالب

زندگینامه ابراهیم بن جعفر بن ابی طالب

ابراهیم بن جعفر بن ابی طالب فرزند جعفر بن ابی طالب بوده است، برخی از افراد ایشان را همراه با محمد از نوه های جعفر می دانند که عمال بن زیاد وی را به شهادت رساند. برخی از منابع می گویند که ابراهیم و محمد هر دو از لشکر ابن زیاد فرار کرده بودند که بانویی در کوفه آنها را پناه می دهد، اما درنهایت سرشان توسط همسر این بانو که از یاران ابن زیاد بود از جدا شد و به شهادت رسیدند. 

ادامه
مریم طوسی بیوگرافی مریم طوسی؛ سریع ترین دختر ایران

تاریخ تولد: ۱۴ آذر ۱۳۶۷

محل تولد: تهران

حرفه: ورزشکار، دونده دوهای سرعت

تحصیلات: کارشناسی تربیت بدنی از دانشگاه تهران

قد: ۱ متر ۷۲ سانتی متر

ادامه
زهرا گونش بیوگرافی زهرا گونش؛ والیبالیست میلیونر ترکی

چکیده بیوگرافی زهرا گونش

نام کامل: زهرا گونش

تاریخ تولد: ۷ جولای ۱۹۹۹

محل تولد: استانبول، ترکیه

حرفه: والیبالیست

پست: پاسور و دفاع میانی

قد: ۱ متر و ۹۷ سانتی متر

ادامه
سوگل خلیق بیوگرافی سوگل خلیق بازیگر جوان سینمای ایران

تاریخ تولد: ۱۶ آبان ۱۳۶۷

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۸۷ تاکنون

تحصیلات: لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه هنر تهران

ادامه
شیگرو میاموتو سفری به دنیای بازی های ویدیویی با شیگرو میاموتو

تاریخ تولد: ۱۶ نوامبر ۱۹۵۲

محل تولد: سونوبه، کیوتو، ژاپن 

ملیت: ژاپنی

حرفه: طراح بازی های کامپیوتری و نینتندو 

تحصیلات: کالج هنر کانازاوا

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • پنج شنبه ۳۰ فروردين
  فوتسال جام ملت‌های آسیا
  تاجیکستان - کره جنوبی
  ۱۰:۳۰
 • فوتسال جام ملت‌های آسیا
  ایران - افغانستان
  ۱۲:۳۰
 • فوتسال جام ملت‌های آسیا
  ژاپن - قرقیزستان
  ۱۴:۳۰
 • لیگ برتر هندبال
  زغال سنگ طبس - سپاهان
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر هندبال
  مس کرمان - نفت و گاز گچساران
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر هندبال
  پیکان سبزوار - پرواز هوانیروز
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر هندبال
  گیتی پسند - آلومینیوم اراک
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر هندبال
  پلیمر خرم آباد - شهید شاملی کازرون
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  پیکان - هوادار
  ۱۶:۳۰
 • فوتسال جام ملت‌های آسیا
  کویت - بحرین
  ۱۷:۳۰
 • لیگ برتر ایران
  گل گهرسیرجان - استقلال خوزستان
  ۱۷:۴۵
 • لیگ برتر هندبال
  فراز بام دهدشت - سپاهان نوین
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر ایران
  صنعت نفت آبادان - پرسپولیس
  ۱۹:۰۰
 • لیگ کنفرانس اروپا
  فیورنتینا - ویکتوریا پلژن
  ۲۰:۱۵
 • لیگ کنفرانس اروپا
  لیل - استون ویلا
  ۲۰:۱۵
 • لیگ اروپا
  آتالانتا - لیورپول
  ۲۲:۳۰
 • لیگ اروپا
  مارسی - بنفیکا
  ۲۲:۳۰
 • لیگ اروپا
  آاس رم - آث میلان
  ۲۲:۳۰
 • لیگ اروپا
  وستهم - بایرلورکوزن
  ۲۲:۳۰
 • لیگ کنفرانس اروپا
  فنرباغچه - المپیاکوس
  ۲۲:۳۰
 • جمعه ۳۱ فروردين
  فوتسال جام ملت‌های آسیا
  چین - ویتنام
  ۱۰:۳۰
 • فوتسال جام ملت‌های آسیا
  استرالیا - عربستان
  ۱۲:۳۰
 • فوتسال جام ملت‌های آسیا
  میانمار - تایلند
  ۱۴:۳۰
 • لیگ برتر ایران
  نساجی مازندران - تراکتور
  ۱۶:۳۰
 • لیگ برتر بسکتبال
  شهرداری گرگان - مهرام
  ۱۶:۳۰
 • فوتسال جام ملت‌های آسیا
  عراق - ازبکستان
  ۱۷:۳۰
 • لیگ برتر ایران
  استقلال - شمس آذر قزوین
  ۱۸:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  فولاد - مس رفسنجان
  ۱۸:۱۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  النصر - الفیحا
  ۱۸:۳۰
 • لیگ ستارگان قطر
  شمال - السد
  ۱۹:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  جنوا - لاتزیو
  ۲۰:۰۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الاهلی عربستان - الهلال
  ۲۱:۳۰
 • سری آ ایتالیا
  کالیاری - یوونتوس
  ۲۲:۱۵
 • لالیگا اسپانیا
  اتلتیک بیلبائو - گرانادا
  ۲۲:۳۰
 • شنبه ۱ اردیبهشت
  فوتسال جام ملت‌های آسیا
  قرقیزستان - تاجیکستان
  ۱۰:۳۰
 • فوتسال جام ملت‌های آسیا
  افغانستان - کویت
  ۱۲:۳۰
 • فوتسال جام ملت‌های آسیا
  کره جنوبی - ژاپن
  ۱۴:۳۰
 • فوتسال جام ملت‌های آسیا
  بحرین - ایران
  ۱۷:۳۰
 • جام حذفی انگلیس
  منچسترسیتی - چلسی
  ۱۹:۴۵
 • بوندسلیگا آلمان
  یونیون برلین - بایرن مونیخ
  ۲۰:۰۰
 • لیگ برتر امارات
  الوحده امارات - عجمان
  ۲۰:۰۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الحزم - الاتحاد
  ۲۱:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  ولورهمپتون - آرسنال
  ۲۲:۰۰
 • لالیگا اسپانیا
  خیرونا - کادیز
  ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش