چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
۱۵:۰۳ - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۲۰۲۸۳۶
لیگ برتر و جام حذفی

آمادگی پرسپولیسی ها برای قهرمانی در لیگ برتر

بازیکنان پرسپولیس، مشکوک به کرونا نیستند/ اظهارات گل‌محمدی و بازیکنان در جریان تست گیری!

اظهارات بازیکنان پرسولیس,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
اعضای تیم فوتبال پرسپولیس برای شروع تمرینات تست کرونا دادند.

دور جدید تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از روز شنبه آغاز خواهد شد و به همین خاطر تمام اعضای تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۱ صبح امروز چهارشنبه در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شدند تا در این تست گیری شرکت کنند.

در این تست گیری نفرات خارجی غایب بودند اما برخی از مدیران باشگاه و مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه هم در محل حاضر شد و تست کرونا داد.

این تست‌گیری شامل انجام تست کرونا با کیت‌های مخصوص، تب سنجی و آزمایش خون بود.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس: بازیکنان، مشکوک به کرونا نیستند

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در شرح حالی که از بازیکنان، کادر اجرایی و عوامل باشگاه گرفته شد خوشبختانه هیچکدام علایم بالینی یا حیاتی مبنی بر داشتن کرونا را نداشتند.

بازیکنان و اعضای کادر فنی هم در جریان این تست گیری با اصحاب رسانه گفت‌وگویی را انجام دادند که در زیر می خوانید:

یحیی گل‌محمدی:بازیکنانم نباید خودشان را قهرمان بدانند/نگفتم استوکس را نمی‌خواهم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه آنتونی استوکس مهاجم خارجی این تیم باید برای تعیین تکلیفش به ایران بازگردد، گفت: دوست ندارم بازیکنانم از الان خودشان را قهرمان لیگ بدانند.

حیی گل محمدی که امروز چهارشنبه برای انجام تست کرونا همراه بازیکنان پرسپولیس در ورزشگاه درفشی فر حضور داشت، گفت: در این مدت نمی شد خیلی حضوری بازیکنان را کنترل کرد. البته بازیکنان در این نسل خیلی مراقب خودشان هستند. فکر می کنم آنها در بحث تغذیه رعایت کرده اند و چند نفری را هم که دیدم، اضافه وزن نداشتند!

وی درباره اینکه آیا پرسپولیس می تواند با همان قدرت قبلی به روند صعودی اش ادامه بدهد، تصریح کرد: یک ماه برای تمرین به ما فرصت داده شده است. زمان خوبی برای انجام تمرین و بازی است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا این مدت زمان در نظر گرفته شده برای تمرین مناسب است؟ تاکید کرد : یک ماه فرصت داده اند که زمان خوبی برای آمادگی است.

گل محمدی درباره بازی های پیش روی پرسپولیس و شانس قهرمانی این تیم یادآور شد: در فوتبال نمی توان تضمین داد چه اتفاقاتی می افتد. نمی خواهم در ذهنیت بچه ها اینطور جا بیافتد که از الان قهرمانیم. درست است که جایگاه خوبی در جدول داریم و با تیم های بالای جدول هم بازی کرده ایم ولی حالا با تیم هایی بازی داریم که برای سقوط نکردن و یا سهمیه آسیایی می جنگند. کار راحتی نداریم. باید تمرکز بیشتری داشته باشیم. دوست ندارم بازیکنی از الان خودش را قهرمان بداند. تا جام را بالای سرمان نبرده ایم باید تلاش و تمرکز کنیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص وضعیت بازیکنان خارجی این تیم از جمله استوکس گفت: پیروانی به بازیکنان خارجی اطلاع داده است که برگردند. آنها دنبال اولین پرواز برای بازگشت هستند. گرفتن پرواز در این شرایط سخت است ولی دارند تلاش می کنند سریع این اتفاق رخ بدهد. استوکس هم از نظر بحث حقوقی بازیکن پرسپولیس است و باید تکلیفش را روشن کند.

وی درباره اینکه اعلام کرده بود استوکس را دیگر نمی خواهد، گفت: از طرف من با این صراحت که بگویم استوکس را نمی خواهم صحبتی نبوده است. برای استوکس پرونده باز کرده ایم و موظف است که در ایران باشد و به وضعیتش رسیدگی کند. قرارداد محکمی با استوکس بسته شده است و فکر می کنم اگر نیاید به مشکل بخورد.

اظهارات بازیکنان پرسولیس,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

سرمربی پرسپولیس در واکنش به انتقاد بعضی از باشگاه ها به پرسپولیس برای آغاز دوباره لیگ گفت: این حرف ها به نظرم درست نیست. خیلی از مشاغل پر ریسک باز شده است. از صحبت بعضی ها تعجب می کنم که می خواهند فوتبال تعطیل شود تا خودشان زیر فشار هوادارانشان نروند و بخواهند این فشار را از سر خودشان باز کنند. اگر اینطور باشد باید منتظر باشیم واکسن کرونا بیاید و بازی ها را شروع کنیم. در این صورت فوتبالی ها لطمه می خورند.

گل محمدی ادامه داد: تمام مشاغل باز شده است و هیچکس هم نمی تواند تضمین بدهد کرونا می گیرد یا نه. مهم رعایت پروتکل های بهداشتی است و باید سعی کنیم فضایی را ایجاد کنیم تا یک نشاط اجتماعی هم ایجاد شود. تمام زندگی و کار ما فوتبالی ها بسته به فوتبال است.  کمتر از ۵ درصد مربیان شاید کارهای دیگری هم داشته باشند ولی ۹۵ درصد کارشان فوتبال است و از این طریق خرج زندگی را به دست می آورند. توصیه می کنم به این فاز نروند که بازی ها تعطیل شود. سه ماه دیگر که لیگ بیستم شروع می شود کسی تضمین می کند کرونا نباشد؟ باید با این شرایط کنار بیاییم.

سرمربی پرسپولیس در پایان درباره برگزاری بازی ها هر چهار روز یکبار گفت: فشردگی مسابقات به بازیکنان فشار می آورد. هنوز که برنامه ای نداده اند و فکر می کنم بازی ها پنج روز یکبار هم برگزار شود. قانون ۵ تعویض هم تصویب شده است که روی کمتر خسته شدن بازیکنان تاثیر دارد.

شجاع خلیل زاده:با پراید ۱۰۰ میلیونی قرارداد بازیکنان را به موقع پرداخت کنند

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی پراید ارزش ۱۰۰ میلیونی پیدا کرده است قرارداد بازیکنان را به موقع پرداخت کنند تا ارزش پول کمتر نشود.

شجاع خلیل زاده درباره حضور بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در مجموعه ورزشی درفشی فر برای انجام تست کرونا گفت: امیدواریم بتوانیم بار دیگر دور هم جمع شویم تا فوتبال بازی کنیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره ادعای مدیرعامل تراکتور تبریز مبنی بر انتخاب قهرمان با برگزاری بازی رایانه ای فوتبال افزود: به نظرم مشکلی ندارد. آنجا هم جام برگزار کنند ما قهرمان می شویم.

وی درباره دوران کرونا نیز صحبت کرد و گفت: خیلی سخت گذشت. حوصله مان سر رفته بود هیچ بازی و ورزشی هم برگزار نشدتا با آن سرگرم شویم. خوشبختانه جامعه به حالت عادی بازگشته است و می توانیم فوتبالمان را ادامه دهیم.

خلیل زاده درباره مخالفت برخی باشگاه ها با برگزاری ادامه رقابت ها تاکید کرد: آنها هم اگر جایگاه پرسپولیس را داشتند می گفتند که لیگ برگزار شود. البته هنوز قهرمانی پرسپولیس قطعی نیست و باید حواس خودمان را جمع کنیم تا در ۹ بازی باقیمانده به موفقیت برسیم.

خلیل زاده درباره صحبت های مطرح شده مبنی بر جدایی از پرسپولیس در پایان فصل تصریح کرد: با پرسپولیس قرارداد دارم اما همه‌جا گفتم وقتی با یک بازیکن خارجی به ارزش ۵۰۰ هزار دلار قرارداد می بندید چرا قراردادی که به مبلغ ۱۰۰ هزار دلار با ما منعقد شده است را به موقع پرداخت نمی کنید؟ من نمی گویم با فوتبالیست ایرانی قرارداد ۵۰۰ هزار دلاری ببندید ولی وقتی پراید شده ۱۰۰ میلیون تومان قرارداد بازیکن را به وقتش بدهید تا ضرر کمتری کنیم.

مدافع سرخپوشان یاداور شد: در وضعیت اقتصادی فعلی هر کس نتواند ماهیانه ۱۰ - ۱۵ میلیون تومان درآمد داشته باشد کار سختی دارد. آنوقت به فوتبالیست ها می گویند قرارداد میلیاردی می بندند.

بیرانوند: می‌خواهم بعد از ۶ ماه از آنتورپ بروم

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اینکه قرارداد من با تیم بلژیکی ۳ ساله است دلیل نمی‌شود که در تمام این مدت در این تیم بمانم و می‌خواهم بعد از ۶ ماه از آنتورپ بروم.

اظهارات بازیکنان پرسولیس,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

علیرضا بیرانوند پس از انجام تست کرونا از پرسپولیسی‌ها گفت: این تست وحشتناک و سخت بود و به زور تحمل کردیم. باید این آزمایش را می‌دادیم. از سایر تیم‌ها هم می‌خواهیم اگر بازیکنی از آنها مشکلی دارد آن را اعلام کنند چرا که مسابقات باید وقتی شروع شود کسی مشکل نداشته باشد. در حال حاضر در ورزشگاه شهید کاظمی محل تمرین ما تونل ضدعفونی کننده هم وصل شده و اتفاق خوبی رخ داده است. ما هم منتظر شروع لیگ هستیم.

وی با اشاره به تمرینات انفرادی خود افزود: نزدیک ۳ ماه بود که لیگ تعطیل بود. از زمانی که کرونا آمده من ۳ روز استراحت داشتم. تمرینات انفرادی خودم را انجام دادم. انفرادی تمرین کردن البته شاید زیاد کمک نکند و بهتر است کادر فنی نکات مخصوص را به ما گوشزد کند. من با مربی اختصاصی تمرین کردم و شرایط خوبی دارم و  برای دیدن بازیکنان و مربیان لحظه شماری می‌کنم. امیدوارم تمرینات خوبی را انجام دهیم تا مسابقات آغاز شود.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: صحبت برخی تیم‌ها کار ما را سخت کرده است. خیلی‌ها فکر می‌کنند شروع مجدد لیگ فشار پرسپولیس بوده و به خاطر پرسپولیس لیگ را آغاز کردند. اگر امسال قهرمان نشویم قهرمانی سه سال قبل دیده نمی‌شود و خود ما هم زیر سوال می رویم. این کار ما را به شدت سخت کرده است و باید نشان دهیم که حق ما قهرمانی است و به هدفمان برسیم.

وی در رابطه با سفرش به بلژیک اضافه کرد: من تمام تمرکزم را برای پرسپولیس گذاشتم و در حال حاضر با تیم بلژیکی هیچ ارتباطی ندارم. ابتدا دوست دارم با پرسپولیس قهرمان شوم و بعد به رفتن فکر کنم. آنتورپ هم با پرسپولیس در ارتباط است نه من.

بیرانوند در مورد کوهنوردی با وریا غفوری کاپیتان استقلال هم گفت: ما به کوه رفتیم اما هنگامی که من عکسی را گذاشتم وریا جواب نداد. من هم گفتم شاید او دوست ندارد هوادارانشان بدانند که با من به کوه رفته است. من از او سوال کردم که چرا تو عکس را منتشر نکردی که جواب داد به خاطر آرم پرسپولیس روی پیراهن من. وریا دوست صمیمی من است و در این مدت با هم تمرین کردیم. من پیش خودم فکر کردم شاید او دوست نداشته باشد هوادارانشان بدانند که با من بیرون آمده است. من دیروز از حمله هواداران استقلال ناراحت شدم. از ابتدای فوتبالم همیشه هوادارانی بودند که به من حمله کنند.

وی در مورد تیم ملی هم گفت: دلمان برای تیم ملی تنگ شده است. البته از فوتبال دور هستیم. وقتی من در پلی استیشن هم تیم ملی را انتخاب کردم به حدی دلم تنگ شده بود که احساس کردم خودم درون زمین هستم و دارم بازی می‌کنم. دلم در مجموع برای فوتبال تنگ شده است و تا شنبه لحظه شماری می‌کنم تا بتوانیم به زمین بازگردیم و تمرینات را آغاز کنیم.

بیرانوند در مورد حضور مارک ویلموتس در تیم بعدی او یعنی آنتورپ بلژیک اضافه کرد: ویلموتس مربی بزرگی در بلژیک است. برای من مهم نبود چه کسی سرمربی آنتورپ است و پیشرفت بیش از هر چیز برای من اهمیت داشت. اگر قرارداد من با تیم بلژیکی ۳ ساله است نیت من این است که بعد از ۶ ماه از آنتورپ جدا شوم و به کشور دیگری بروم.

کمال کامیابی نیا:۸۰ درصد راه قهرمانی را رفته‌ایم/ از فوت متین سوء استفاده شد

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ۸۰ درصد راه قهرمانی را طی کرده ایم و امیدوارم بتوانیم در پایان فصل برای چهارمین بار قهرمان شویم.

کمال کامیابی نیا در حاشیه انجام تست کرونای بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز آمدیم و این تست را انجام دادیم تا ان شاءالله بدون مشکل لیگ را ادامه دهیم. امیدوارم هیچ کس دچار این ویروس خطرناک نشده و همه در سلامت کامل به سر ببرند.

کامیابی نیا درباره اینکه برخی هجمه ای علیه پرسپولیس به راه افتاده که می خواهند این تیم را قهرمان کنند، تصریح کرد: همیشه از این صحبت ها در فوتبال ما زیاد بوده است و نمی توان جلوی آن را گرفت. ما با ۱۰ امتیاز اختلاف صدر جدول هستیم و باید این امتیاز را حفظ کنیم. امیدوارم حالا که وزارت بهداشت اجازه برگزاری بازی ها را داده، لیگ ادامه پیدا کند تا مردم هم از این فوتبال لذت ببرند.

وی در ادامه بیان کرد: ما ۸۰ درصد راه قهرمانی را رفته ایم. اگرچه ۹ بازی باقیمانده و روزهای سختی در پیش داریم اما به دنبال این هستیم که برای چهارمین بار به قهرمانی دست پیدا کنیم.

 • 9
 • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
شادمهر عقیلی,کنسرت شادمهر عقیلی,تصاویر شادمهر عقیلی بیوگرافی شادمهر عقیلی (+ تصاویر خانوادگی)

تولد: ۷ بهمن ۱۳۵۱

محل تولد: تهران

ملیت: ایرانی

ساکن: ایالات متحده آمریکا

سبک ها: موسیقی پاپ فارسی

آغاز سال فعالیت: ۱۳۷۵

ادامه
بابک جهانبخش,کنسرت بابک جهانبخش,آهنگهای بابک جهانبخش بیوگرافی بابک جهانبخش خواننده پاپ ایرانی (+ عکس همسر و فرزند بابک جهانبخش)

نام اصلی: علی جهانبخش

سال تولد: ۱ فروردین ماه ۱۳۶۲

محل تولد: بوخوم، کشور آلمان

ملیت: ایران

سبک: پاپ

همسران: مروارید شهریاری (سابق)، پریا پرتوی فرد

ادامه
تایگر وودز,بیوگرافی تایگر وودز,عکس های تایگر وودز بیوگرافی تایگر وودز از کودکی تا به شهرت رسیدنش (+ تصاویر خانوادگی)

نام عامیانه: تایگر

زاده: ۳۰ دسامبر ۱۹۷۵

محل تولد: کیپرس، کالیفرنیا

قد: ۱٫۸۵ متر

ملیت: ایالات متحده آمریکا

ادامه
پوریا یلی,زندگینامه پوریا یلی,تصاویر پوریا یلی بیوگرافی پوریا یلی مشهورترین بازیکن والیبال جوانان (+ تصاویر اینستاگرامی)

متولد: ۱ بهمن ۱۳۷۷

محل تولد: قوچان، ایران

قد: ۲۰۹ سانتی متر

رشته ورزشی: والیبال

پست: پشت خط زن

ادامه
استفن کری,تصاویر اینستاگرامی استفن کری,ازدواج استفن کری بیوگرافی استفن کری(+ تصاویر همسر و فرزندانش)

تاریخ تولد: ۱۴ مارس ۱۹۸۸

محل تولد: اکران، اوهایو

ملیت: American

قد: ۱٫۹۱ متر

دبیرستان: Charlotte Christian(شارلوت، کارولینای شمالی)

ادامه
کاکا,تصویر کاکا,سن کاکا بیوگرافی کاکا، یکی از مشهورترین بازیکن تاریخ فوتبال برزیل(+ تصاویر خانوادگی)

نام کامل: ریکاردو ایزکسون دوس سانتوز لیته

زادروز: ۲۲ آوریل ۱۹۸۲

زادگاه: گاما، برزیل

قد: ۱٫۸۶ متر 

پست: هافبک هجومی

وضعیت تاهل: متاهل

ادامه
میلاد عبادی‌ پور,بیوگرافی میلاد عبادی پور,زندگینامه میلاد عبادی پور بیوگرافی میلاد عبادی‌ پور بازیکن قدرتی تیم والیبال ایران (+ تصاویر)

متولد: ۲۵ مهر ۱۳۷۲

محل تولد: قره حسنلو، ارومیه، ایران

قد: ۱۹۶ سانتی متر

پست: دریافت کنندهٔ قدرتی

وضعیت تاهل: متاهل 

ادامه
علی مطهری,تصاویر علی مطهری,علی مطهری کیست بیوگرافی علی مطهری، فرزند آیت الله مطهری (+ تصاویر خانوادگی)

تاریخ تولد: ۶ بهمن ۱۳۳۶

محل تولد: تهران

ملیت: ایرانی

همسر: نرگس انصاری

فرزندان: مرتضی، رضا، لیلا، زهرا

ادامه
رضا عابدینی والیبالیست,رضا عابدینی,رضا عابدینی بازیکن والیبال بیوگرافی رضا عابدینی بهترین بازیکن والیبال در پست سرعتی (+ تصاویر)

نام کامل: رضا عابدینی

تاریخ تولد: ۱۹/ ۵/ ۱۹۹۱ 

پست: مدافع

قد: ۲۰۳ سانتیمتر 

آخرین تیم باشگاهی: وزارت دفاع

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • ﺳﻪشنبه ۱۷ تير
  هفته ۳۴ لیگ برتر انگلیس
  کریستال پالاس - چلسی
  ساعت: ۲۱:۳۰
 • هفته ۳۴ لیگ برتر انگلیس
  آرسنال - لسترسیتی
  ساعت: ۲۳:۴۵
 • چهارشنبه ۱۸ تير
  هفته ۳۱ سری آ ایتالیا
  آث میلان - یوونتوس
  ساعت: ۰۰:۱۵
 • هفته ۳۴ لیگ برتر انگلیس
  منچسترسیتی - نیوکسل
  ساعت: ۲۱:۳۰
 • پنجشنبه ۱۹ تير
  هفته ۲۹ سری آ ایتالیا
  آاس رم - پارما
  ساعت: ۰۰:۱۵
 • هفته ۳۵ لالیگا اسپانیا
  بارسلونا - اسپانیول
  ساعت: ۰۰:۳۰
 • لیگ برتر پرتغال
  ریوآوه - پورتیموننز
  ساعت: ۲۰:۳۰
 • جمعه ۲۰ تير
  هفته ۲۴ لیگ برتر ایران
  ماشین‌سازی‌ - پرسپولیس
  ساعت: ۲۰:۱۵
 • هفته ۲۴ لیگ برتر ایران
  شاهین شهرداری‌بوشهر - ذوب آهن
  ساعت: ۲۱:۰۰
ویژه سرپوش