یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
۱۴:۰۴ - ۱۱ آذر ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۹۰۲۰۷۶
اخبار خواندنی ها و دیدنی ها

تصاویری عجیب و جالب از پدیده‌های نادر اتفاقی

با اختراع اینترنت و شبکه‌ی جهانی وب، ارتباط مردم با یک‌دیگر روز به روز بیشتر می‌شود. گاهی کاربران شبکه‌های اجتماعی عکس‌هایی را به اشتراک می‌گذارند که عده‌ی زیادی از مردم را کنجکاو می‌کند. عکس‌هایی که در آن‌ها اتفاقات عجیب و جالب رخ داده است و گاهاً هیچ توضیحی نیز برای آن‌ها وجود ندارد. در ادامه با ما همراه باشید تا ۲۲ عکس را مشاهده کنیم که احتمالاً شما نیز با دیدن آنها، در مورد نحوه وقوع و شکل گیری آن‌ها کنجکاو خواهید شد.

تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۱. قسمتی از خاک که بر اثر برخورد صاعقه به شیشه تبدیل شده است.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۲. وقتی که یک درخت مدتی طولانی در گلدان پلاستیکی بماند، این اتفاق رخ می‌دهد.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۳. شمعی که بیرون از خانه روشن بوده و با آب باران مخلوط شده است و این عکسی که مشاهده می‌کنید شکل گرفته است.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۴. دود ناشی از آتش‌سوزی این تار‌های عنکبوت را به رنگ سیاه درآورده است و عکسی جالب به ثبت رسیده است.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۵. جای پنجه‌های دو گربه بر روی چمن که همیشه از یک مسیر معین عبور می‌کنند.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۶. این کتاب که در سال ۱۷۸۷ میلادی چاپ شده است توسط موجوداتی ذره‌بینی که به نام «لارو‌های کتاب» شناخته می‌شوند، خورده شده است.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۷. دو کشمش که یکی از آن‌ها یک روز در آب گرم غوطه‌ور بوده است و آب را به خود جذب کرده است.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۸. کارتریج تونر که بر روی آن هشدار داده شده است که نباید آن را کج کنید. جای پای کسی که دسته گل به آب داده است را می‌توانید در این تصویر مشاهده کنید.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۹. وقتی که هر روز از یک تی‌شرت استفاده کنید، این اتفاق هم پیش می‌آید.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۱۰. به همین دلیل است که باید از کلاه ایمنی استفاده کنید. به خطوط روی این کلاه توجه کنید.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۱۱. خودکاری که در اثر گرما در درون ماشین، به این شکل درآمده است.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۱۲. قوطی نوشابه‌ی بازنشده‌ای که بر اثر گرمای درون ماشین ترکیده است و همه‌جا را نوشابه‌ای کرده است!
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۱۳. بطری نوشابه‌ای دیگر که در اثر گرمای زیاد هوا به این شکل درآمده است.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۱۴. پیازی که به طور اتفاقی ۴ ماه در صندوق عقب یک ماشین جا مانده است.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۱۵. ببینید چطور این درخت این جسم را بلعیده است. عکسی جالب که از یک اتفاق نادر، گرفته شده است.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۱۶. لطفاً به این فرش نامرئی نگاه کنید. واقعاً جالب به‌نظر می‌رسد.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۱۷. چوبی که یک گربه، سال‌ها پنجه‌های خود را به آن مالیده است و به این شکل جالب درآمده است.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۱۸. برگی که مورد حمله‌ی نوعی لارو خاص قرار گرفته است. عجب تصویر زیبایی!
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۱۹. این همان اتفاقی است که وقتی مدت زیادی یویو بازی می‌کنید برای شما اتفاق می‌افتد. تصویر اشعه‌ی ایکس از دست کسی را مشاهده می‌کنید که مدت‌ها یویو بازی می‌کرده است.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۲۰. پیتزایی سوخته شده که مدت ۸ ساعت در فر مانده است و به یک کیک شکلاتی تبدیل شده است!
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۲۱. شخصی که فراموش کرده است در فریزر خانه‌اش را ببندد و بعد از چند ماه با این صحنه مواجه شده است.
تصاویری عجیب از پدیده‌های نادر اتفاقی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها ۲۲. قطره‌های خون پاشیده شده بر روی شن که شکلی جالب به خود گرفته‌اند.

bartarinha.ir
  • 11
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مرتضی شریفی,زندگینامه مرتضی شریفی,عکس های مرتضی شریفی بیوگرافی مرتضی شریفی والیبالیست (+ مصاحبه و جدیدترین تصاویر)

محل تولد: ارومیه

تاریخ تولد: ۱۳۷۸/۳/۶

قد: ۱متر و ۹۳ سانتیمتر

ورزش: والیبال

شروع فعالیت در والیبال: ۱۳۸۸

ادامه
علی علیپور,تصاویر اینستاگرام علی علیپور,علی علیپور فوتبالیست بیوگرافی علی علیپور و موفقیت های آن در عرصه فوتبال (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۰ آبان ماه ۱۳۷۴

محل تولد: قائم شهر

پست: مهاجم

قد: ۱۸۱ سانتی متر

وضعیت تاهل: متاهل

ادامه
شادمهر عقیلی,کنسرت شادمهر عقیلی,تصاویر شادمهر عقیلی بیوگرافی شادمهر عقیلی (+ تصاویر خانوادگی)

تولد: ۷ بهمن ۱۳۵۱

محل تولد: تهران

ملیت: ایرانی

ساکن: ایالات متحده آمریکا

سبک ها: موسیقی پاپ فارسی

آغاز سال فعالیت: ۱۳۷۵

ادامه
بابک جهانبخش,کنسرت بابک جهانبخش,آهنگهای بابک جهانبخش بیوگرافی بابک جهانبخش خواننده پاپ ایرانی (+ عکس همسر و فرزند بابک جهانبخش)

سال تولد: ۱ فروردین ماه ۱۳۶۲

محل تولد: بوخوم، کشور آلمان

ملیت: ایران

سبک: پاپ

همسران: مروارید شهریاری (سابق)، پریا پرتوی فرد

فرزند: آرتا

ادامه
تایگر وودز,بیوگرافی تایگر وودز,عکس های تایگر وودز بیوگرافی تایگر وودز از کودکی تا به شهرت رسیدنش (+ تصاویر خانوادگی)

نام عامیانه: تایگر

زاده: ۳۰ دسامبر ۱۹۷۵

محل تولد: کیپرس، کالیفرنیا

قد: ۱٫۸۵ متر

ملیت: ایالات متحده آمریکا

ادامه
پوریا یلی,زندگینامه پوریا یلی,تصاویر پوریا یلی بیوگرافی پوریا یلی مشهورترین بازیکن والیبال جوانان (+ تصاویر اینستاگرامی)

متولد: ۱ بهمن ۱۳۷۷

محل تولد: قوچان، ایران

قد: ۲۰۹ سانتی متر

رشته ورزشی: والیبال

پست: پشت خط زن

ادامه
استفن کری,تصاویر اینستاگرامی استفن کری,ازدواج استفن کری بیوگرافی استفن کری(+ تصاویر همسر و فرزندانش)

تاریخ تولد: ۱۴ مارس ۱۹۸۸

محل تولد: اکران، اوهایو

ملیت: American

قد: ۱٫۹۱ متر

دبیرستان: Charlotte Christian(شارلوت، کارولینای شمالی)

ادامه
کاکا,تصویر کاکا,سن کاکا بیوگرافی کاکا، یکی از مشهورترین بازیکن تاریخ فوتبال برزیل(+ تصاویر خانوادگی)

نام کامل: ریکاردو ایزکسون دوس سانتوز لیته

زادروز: ۲۲ آوریل ۱۹۸۲

زادگاه: گاما، برزیل

قد: ۱٫۸۶ متر 

پست: هافبک هجومی

وضعیت تاهل: متاهل

ادامه
میلاد عبادی‌ پور,بیوگرافی میلاد عبادی پور,زندگینامه میلاد عبادی پور بیوگرافی میلاد عبادی‌ پور بازیکن قدرتی تیم والیبال ایران (+ تصاویر)

متولد: ۲۵ مهر ۱۳۷۲

محل تولد: قره حسنلو، ارومیه، ایران

قد: ۱۹۶ سانتی متر

پست: دریافت کنندهٔ قدرتی

وضعیت تاهل: متاهل 

ادامه
ویژه سرپوش