پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
۰۹:۴۷ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۲۰۶۰۳
فیلم و سینمای ایران

دانلود قسمت ۴۹ جیران | قسمت ۷ سرگیجه | قسمت ۳ رهایم کن

پخش سومین قسمت سریال رهایم کن با قسمت ۴۹ جیران و قسمت هفتم سریال سرگیجه همزمان شده است که در این هفته به همراه قسمت نهم سریال سقوط و قسمت اول لیونل مسی در وبسایت کول دانلود منتشر خواهند شد. خبر قابل توجه دیگر این که به زودی فصل دوم سریال مهمونی هم به کنداکتور پخش این سایت افزوده خواهند شد!

-    قسمت ۳ سریال رهایم کن

سریال رهایم کن Rahayam kon محصول ۱۴۰۱ به تهیه کنندگی: مجید مولایی و کارگردانی: شهرام شاه حسینی از جدیدترین سریال های نمایش خانگی است که به تازگی در سایت کول دانلود پخش شده است.

سریال جدید کارگردان میخواهم زنده بمانم احتمالا یکی از مهم ترین سریال های امسال خواهد بود. داستان سریال «رهایم کن» در دهه پنجاه خورشیدی خواهد گذشت و … نام این سریال که در آغاز طوطیا نام داشت، به «رهایم کن» تغییر پیدا کرده است. این نام در حالی برای سریال جدید شاه حسینی انتخاب شده که در سال ۱۳۹۷ سریالی با عنوانی شبیه به این به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور برای پخش از شبکه سه تولید شده بود.

دانلود سریال های ایرانی,سریال رهایم کنسریال رهایم کن

 شما می توانید قسمت ۳ سریال رهایم کن و همچنین سایر قسمت های این درام زیبا را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

دانلود قانونی: قسمت سوم سریال رهایم کن

چه بازیگرانی در رهایم کن حضور دارند؟

آزاده صمدی , بابک کریمی , حسن معجونی , محسن تنابنده , مهدی حسینی نیا , هدی زین العابدین , هوتن شکیبا , یوسف تیموری , مونا احمدی، مایده تهماسبی، شهرام قایدی، رابعه مدنی و محمدصادق میرمحمدی

موضوع و خط داستانی سریال رهایم کن درباره چه چیزی ست؟

«هاتف» و «حاتم» دو برادر از یک خانواده سرشناس ساکن سیاهرود هستند. حاتم پسر ارشد خانواده دلداده پرستار بچه اش، «مارال» است. در حالی که هنوز ابهامات زیادی در رابطه با سرنوشت زن سابقش در میان اهالی سیاهرود وجود دارد. مارال می فهمد جان برادرش در خطر است. حاتم در پی کمک به مارال و پیگیری ماجرا متوجه می شود داستان برادر او به برادر کوچک خودش هاتف که چند سالی است به تهران مهاجرت کرده، گره خورده است. با بازگشت هاتف به سیاهرود، دو برادر درگیر موقعیت پیچیده عاشقانه ای می شوند که خروج از آن ممکن است آن ها را تا مرزهای غریبی از عشق و نفرت بکشاند…

در قسمت های پیشین رهایم کن چه دیدیم؟

در قسمت نخست دیدیم که نائب خان صاحب معدنی بزرگ و از خان ها و بزرگ زادگان در روستایی سر سبز و زیباست، فرزند ارشد و بزرگش حاتم(با بازی محسن تنابنده) صاحب همسر و فرزندی است که از سلامت جسمی برخوردار نیست و به اوتیسم مبتلاست. در همان ابتدای سریال ما با این واقعیت رو به رو می‌شویم که همسر حاتم به دلیل خیانت و خطایی که مرتکب شده مورد خشم و غضب حاتم قرار گرفته و تمام خواهش و التماس های همسرش(با بازی آزاده صمدی) کارساز نیست و از خانه ترد می‌شود.

اپیزود دوم رهایم کن با سکانسی از گذشته آغاز می شود در حالی که افسانه و هاتف (خواهر و بردار حاتم) بر بالین فرزند بیمار حاتم هستند. ورود آشفته و پریشان حاتم خواهر و برادرش را مجبور به واکنش و پرسش می‌کند که چه اتفاقی برای فرزندش افتاده؟ چه بر سر نغمه( همسر حاتم)آمده؟ حاتم دلیل ترک و ترد کردن نغمه را اینگونه بیان می کند که نغمه قصد کشتن و خفه کردن فرزندشان را داشته است و به گفتن همین جملات کوتاه بسنده می‌کند. یونس (برادر مارال)عضو تشکیلات و گروهی است که هنوز هویتشان برای ما مشخص نیست،اقدام یونس برای ترور شخصی با شکست مواجه می شود و این ناکامی او را به دردسر بزرگی انداخته است. یونس برای پنهان و آرام شدن اوضاع به صرف دوستی و همشهری بودن به سراغ هاتف می رود اما تمام  آنچه اتفاق افتاده است را از او مخفی نگه مي دارد. اما با پیدا شدن اسلحه هاتف به ماجرا پی می برد و اینکه یونس باعث شده به چنین دردسر بزرگی بیفتد ناراحت و عصبانی است. هاتف با رفتن به سمت شخصی که حکم رابط یونس برای رهایی از این مخمصه و فرار او را دارد تلاش می‌کند با تسریع بخشیدن به انجام این کار هر چه زودتر خود را از این شرایط نجات دهد. اما شکنجه شدن رابط توسط افرادی ناشناس و لو دادن محل قرار یونس باعث می‌شود یونس جانش را از دست بدهد و کشته شود. افسانه بعد از دیدار دانیال(خواننده معروف) و اتفاق ناگواری که برایش رخ داد اکنون دچار  شرایط روحی سخت و بغرنجی است و لحظات وخیم و  حادی را سپری می‌کند. کشته شدن عبدالله(کارگر معدن )که قصد داشت جریان پیدا شدن کهربا را با حاتم خان در میان بگذارد با پیگیری های همسرش و عدم حضورش به منزل حاتم خان را مجبور می‌کند که قضیه را با ژاندارمری در میان بگذارد. در چنین شرایط ملتهب و پر از تنش بهرام برای گفتن حقیقت و آنچه بر سر افسانه آمده به سراغ حاتم خان می رود. گفتن ماجرا  و کتک زدن به قصد کشتن،باعث می شود بهرام خود را در یک قدمی مرگ ببیند. حالا حاتم خان به سراغ افسانه رفته است باید در قسمت بعد دید چه در انتظار افسانه است و حاتم خان چه قصد و نیتی را در سر می پروراند؟؟ واکنش مارال به مرگ برادرش چه خواهد بود؟آیا از این اتفاق مطلع خواهد شد؟؟

رهایم کن چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال رهایم کن ساعت ۰۸:۰۰ آدینه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

-    قسمت ۹ سریال سقوط!

سریال سقوط – Soghoot محصول سال ۱۴۰۱ که از ۱۴ دی ۱۴۰۱ در شبکه نمایش خانگی آغاز به پخش کرد، به تهیه کنندگی: محمد منصوری، نویسندگی: اعظم بهروز و کارگردانی مشترک: سجاد پهلوان زاده و محمدحسین مهدویان تهیه و تولید شده است. این سریال همینک در وبسایت کول دانلود، آماده جهت دانلود و یا تماشا می باشد.

دانلود سریال های ایرانی,سریال سقوطسریال سقوط

شما می توانید قسمت ۹ سریال سقوط و همچنین سایر قسمت های این سریال را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

لینک دانلود: قسمت نهم سریال سقوط

چه بازیگرانی در سقوط حضور دارند؟

الناز ملک (آیسان) , سجاد بابابی (ژاکان) , پدرام شریفی , حمید فرخ نژاد, وحید آقاپور و عباس جمشیدی فر در این سریال حضور دارند.

موضوع و خط داستانی سریال سقوط درباره چه چیزی ست؟

داستان سقوط درباره یک درام عاشقانه کردی است. بخش هایی از این سریال در شهر سقز در استان کردستان ایران و بخش هایی در اطراف آنتالیای ترکیه فیلمبرداری شد. گفته می شود که محمدحسین مهدویان و سجاد پهلوان زاده به گونه مشترک، کارگردانی این اثر را بر عهده دارند! سریال سقوط یک داستان عاشقانه را بر بستر یک رخداد سیاسی و جاسوسی روایت می کند . سرگردی در کردستان (حمید فرخ نژاد) به همراهی دستیارش (سجاد بابایی) ماموریت دارد تا دختری را (الناز ملک) که دل در گروی عشق همکلاسی اش (پدرام شریفی) دارد از اسارت داعشی ها نجات دهد! پیوند عاشقانه آیسان و ژاکان در عبور از روزهای سخت آغازین زندگی مشترک شان، جانی دوباره می گیرد. آن ها برای آبیاری درخت عشق شان راهی ماه عسل می شوند… سفری که پایان اش تاریکی است.

سریال سقوط چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال سقوط ساعت ۰۸:۰۰ چهارشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

-    قسمت ۷ سریال سرگیجه

سریال سرگیجه – Sargijeh محصول سال ۱۴۰۱ که از ۲۶ دی ماه ۱۴۰۱ به وسیله وبسایت کول دانلود در شبکه نمایش خانگی پخش شد، به تهیه کنندگی: مهدی بدرلو، نویسندگی: محمد منعم و کارگردانی: بهرنگ توفیقی تولید و ساخته شده است. این سریال که در سکوت کامل خبری مراحل ساخت را سپری کرده بود، بدون تبلیغات و اخبار از پیش تعیین شده، به یک باره آغاز به پخش کرد. جهت دانلود و یا تماشای این سریال می توانید به وبسایت کول دانلود، از طریق لینک هایی که در ادامه می آید، مراجعه کنید.

دانلود سریال های ایرانی,سریال سرگیجهسریال سرگیجه

شما می توانید قسمت ۷ سریال سرگیجه و همچنین سایر قسمت های این سریال زیبا و پرطرفدار را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

دریافت لینک: قسمت هفتم سریال سرگیجه

چه بازیگرانی در سرگیجه حضور دارند؟

رعنا آزادی ور , شبنم مقدمی , علی عمرانی , مهراوه شریفی نیا , هادی حجازی فر ,هومن سیدی , پیام دهکردی, ژرژ هاشم زاده, فرید سجادی حسینی، عرفان ناصری، مریم شیرازی با معرفی میلاد معیری، شایسته سجادی در این سریال به هنرآفرینی پرداخته اند.

موضوع و خط داستانی سریال سرگیجه درباره چه چیزی ست؟

پیمان (حامد بهداد) پس از یک سوتفاهم خانوادگی با کامران (هادی حجازی فر) درگیر می شود. درگیری که اگرچه به واسطه وکیل شرکت یعنی فریبا (رعنا آزادی ور) بوده است، ولی داستان را به سمت و سویی دیگر می برد که بی بازگشت است. گمان ها به این سمت می رود که پیمان کامران را کشته. ماجرایی که شاید به قیمت زندگی پیمان تمام شود.

در قسمت های پیشین سرگیجه چه گذشت؟

در قسمت پنجم سریال سرگیجه دیدیم که بهرام که از دوستان و شرکای کامران و پیمان است در تماسی تلفنی مشکوک با شخصی که با او در حال گفتگو است این ذهنیت را به ببینده القا می‌کند که شاید کامران زنده است و با بهرام همدست و در حال تبانی هستند. خانم سپهری که مشاور حقوقی شرکت است نیز در این اثنا با ارتباط پنهانی و مخفیانه ی خود با رامین رستگار که از اشخاص اخراج شده از شرکت است و درز اخبار و اطلاعات شرکت به او در لیست افراد مظنون قرار میگیرد و معلوم نیست به همراه رستگار چه قصد و نیتی را دنبال می کنند.

قسمت ششم از سریال سر گیجه در حالی آغاز می ‌شود که افراد ناشناسی که طی روزهای گذشته در حال ارسال عکس و فیلم از جنازه بهرام بودند با فریبا تماس می‌گیرند و در قبال تحویل جنازه بهرام خواستار دریافت مبلغ ۵۰۰ میلیون می‌شوند. پیمان و فریبا در تکاپوی جور کردن مبلغ مورد نظر هستند اما در ادامه شاهد هستیم که قرار است همه چیز طبق نقشه و برنامه ریزی پیمان پیش برود. پیمان بر اساس زمان و مکانی که دریافت می‌کند کیف پول را در سطل زباله پرتاب می‌کند و با هماهنگی ای که با یکی از دوستانش انجام داده و او را مامور کرده که از دور مراقب اوضاع باشد منتظر خبر می‌ماند. بعد از طی ساعت های مدید انتظار به سر می‌رسد و تعقیب اشخاص مورد نظر توسط (دیلمی) دوست پیمان آغاز میشود اما آنها که متوجه حضور و تعقیبشان شده بودند با زیر گرفتن دیلمی او را نقش بر زمین می‌کنند و موفق به فرار می شوند. ارتباط پیمان و دیلمی در طول مسیر باعث می‌شود پیمان خود را سریع به موقعیت مورد نظر برساند و با اطلاعات دیلمی افراد مورد نظر توسط پیمان شناسایی می‌شوند. در این لحظات تعقیب و گریز پیمان آغاز می‌شود و در نهایت با پیدا کردن محل اسکان و ورود به داخل خانه پیمان با صحنه ای شوک آور رو به رو می شود. کسی که در نهایت تعجب می بینیم کسی نیست جز کامران. اما پیمان در خانه گرفتار، و آنها موفق به فرار می شوند. با موبایل با جا مانده در خانه،پیمان (گوشی ای که پسورد دارد و پیمان از طریق دوست ملودی که هکر است و در قسمت قبل شاهد بودیم که پسورد لپ تاپ کامران هم توسط او هک شده بود،موفق می شود رمز گوشی را باز کند) در نهایت به یک شماره که متعلق به یک ضایعاتی است می رسد. در این سکانس، کش و قوش فروان پیمان و نگهبان آنجا بسیار هیجان انگیز و اوج داستان و سریال به نمایش در می آید. پیمان از طریق آدرسی که می تواند از نگهبان بدست آورد به یک خانه ی ویلایی می رسد اما رفتن پیمان به تنهایی به آنجا جز اسیر و گرفتار شدن دستاوردی ندارد. باید در قسمت بعد دید چه اتفاقاتی در انتظار پیمان است. آیا با کامران رو به رو خواهد شد؟ یا بخاطر فهمیدن پیمان و لو رفتن نقشه و آنچه در سر کامران می گذرد پیمان محکوم به مرگ خواهد شد؟

حال باید دید که در قسمت هفتم سرگیجه چه اتفاقاتی خواهد افتاد. شما را دعوت به تماشای اپیزود ۷ سرگیجه از سایت کول دانلود و از طریق لینکی که در بالاتر ذکر شد، می کنیم.

سریال سرگیجه چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال سرگیجه ساعت ۲۰:۰۰ دوشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

-    قسمت ۴۹ سریال جیران

سریال جیران جدیدترین اثر حسن فتحی است که از بهمن ماه آغاز به پخش کرد. این سریال در ژانر عاشقانه/تاریخی و با حضور جمعی از بهترین و مشهورترین بازیگران ایرانی ساخته شده است. به گفته منتقدین، جیران در ادامه عاشقانه های دیگر حسن فتحی یعنی مدار صفر درجه، شب دهم، میوه ممنوعه و شهرزاد بوده است و بنابراین پیش بینی می شود که یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین سریال های امسال باشد. تا این جا واکنش ها بسیار متفاوت بوده است. برخی از منتقدین تاکید بر تکراری بودن و عدم خلق فضای تازه از حسن فتحی داشتند و برخی دیگر نیز قلم به تحسین این اثر زده اند. در هر حال، همانند همیشه بهترین قاضی، بینندگان و مخاطبین هستند کا باید نظر خود را اعلام کنند.

دانلود سریال های ایرانی,سریال جیرانسریال جیران

شما می توانید قسمت ۴۹ و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب جیران را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

دانلود کنید: قسمت ۴۹ سریال جیران

موضوع سریال جیران درباره چه چیزی است؟

زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌ خواهد. قلعه ‌ای می‌خواهد که جان ‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه ‌جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد… ناصرالدین شاه جوان، به تازگی فرمان قتل صدراعظم محبوبش امیرکبیر را صادر کرده و دربار و حرم و دولت و مملکت دستخوش تحولات مهمی شده اند. در همین زمان و در روستای کوهسار تجریش، خدیجه دختر محمدعلی نجار، عشق شورانگیز جوانی به نام سیاوش را در سینه پنهان کرده است.

چه هنرپیشه هایی در جیران حضور دارند؟

امیر جعفری , امیرحسین فتحی , بابک حمیدیان , بهرام رادان , پریناز ایزدیار , رعنا آزادی ور , گلاره عباسی , مریلا زارعی , الهام نامی , پاشا جمالی , رویا تیموریان , ستاره پسیانی , سمیرا حسن پور , غزل شاکری , مهدی پاکدل , نهال دشتی , هومن برق نورد , کتانه افشاری نژاد، مرتضی اسماعیل کاشی، مهدی کوشکی، فاطمه مسعودی‌فر،بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، سینا رازانی، بهنام شرفی، انوش معظمی، حسن موذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، عباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی

-    قسمت ۱ سریال لیونل مسی در راه است!

سریال طنز و کمدی پرستاره لیونل مسی – Lionel Messi  ، جدیدترین ساخته منوچهر هادی با فیلمنامه ای از بابک کایدان است که از تابستان ۱۴۰۱ ساخته شده است. منوچهر هادی در این سال ها با کمدی های محبوب و پرفروش خود مانند نیسان آبی و آینه بغل، توانسته است که موفقیت های بسیاری را به دست آورد. هادی به محض پایان فیلمبرداری لیونل مسی به فکر ساخت فصل دوم نیسان آبی نیز افتاده است و ظاهرا مقدمات پیش تولید این سریال نیز آغاز شده است و احتمالا پس از نوروز ۱۴۰۲ این پروژه نیز کلید بخورد. انتظار می رود که در تابستان ۱۴۰۲ شاهد پخش نیسان آبی ۲ باشیم.

دانلود سریال های ایرانی,سریال لیونل مسیسریال لیونل مسی

شما می توانید قسمت اول سریال کمدی و طنز جذاب لیونل مسی را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

دریافت لینک: قسمت اول سریال لیونل مسی

هنرپیشه های سریال لیونل مسی چه کسانی هستند؟

اکبر عبدی , امیر جعفری , ایمان صفا , بهاره افشاری , بهرام افشاری , حامد آهنگی , حسن معجونی , فرزاد فرزین , لیلا اوتادی , یکتا ناصر

داستان و موضوع لیونل مسی حول چه محوری است؟

خانواده‌ ای برای فرار از یک بحران مالی، روی بازی ایران و آرژانتین شرط می بندند. آن ها در صورت پیروزی یا مساوی ایران به پول هنگفتی دست پیدا می کنند، اما گل دقیقه ۹۲ لیونل مسی همه چیز را خراب می کند.

درباره سریال لیونل مسی یا نیوکمپ چه می دانیم؟

سریال لیونل مسی که در آغاز نیوکمپ نام داشت و قرار بود به کارگردانی کمال تبریزی ساخته شود، در نهایت به لبونل مسی تغییر نام داد و با کارگردانی منوچهر هادی ساخته شد و اکنون با پشت سر گذاشتن مراحل تولید، در آستانه پخش خانگی قرار گرفته است. بنابر آخرین اخبار رسیده، این سریال کمدی به زودی پخش خواهد شد.

زمان و تاریخ پخش سریال لیونل مسی؟

بنابر اخبار واصله غیررسمی و تقریبی، به احتمال زیاد، سریال لیونل مسی از اسفندماه ۱۴۰۱ هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش خواهد شد که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

منبع: کول دانلود | CoolDl.Net

  • 19
  • 6
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
درک لانسفورد شگفتی های زندگی درک لونسفورد: بیوگرافی یکی از برجسته ترین بدنسازان جهان

تاریخ تولد: ۱۴ می ۱۹۹۳

محل تولد: آمریکا

حرفه: بدنساز حرفه ای

قد: ۱۶۷/۵ سانتی متر

وزن: ۱۰۲ تا ۱۰۸ کیلوگرم

ادامه
حمید الدین بلخی حمید الدین بلخی، شاعر و نویسنده قرن ششم

ملیت: ایرانی

دوران زندگی: قرن ششم هجری قمری

حرفه: نویسنده، ادیت و شاعر ایرانی

اثر: مقامات حمیدی

درگذشت: ۵۵۹ هجری قمری

ادامه
بدیع الزمان جزری بدیع الزمان جزری، دانشمند مسلمان و پدر علم رباتیک

تاریخ تولد: ۱۱۳۶ میلادی

محل تولد: جزیره ابن عمر

حرفه: همه‌چیزدان، مخترع، ریاضی‌دان، صنعت‌گر و مهندس مکانیک

درگذشت: ۱۲۰۶ میلادی

آثار: الجامع بین العلم و العمل النافع فی صناعة الحیل

ادامه
بیوگرافی آماندا سایفرد آماندا سایفرد؛ از مدلینگ تا سینما و تلوزیون

تاریخ تولد: ۳ دسامبر ۱۹۸۵

محل تولد: آلن تاون، پنسیلوانیا

حرفه: بازیگر، خواننده، صداپیشه و مدل

آغاز فعالیت: ۲۰۰۰

تحصیلات: دیپلم

ادامه
عبدالله بن علی زندگینامه عبدالله بن علی فرزند امام علی (ع)

تاریخ تولد: ۳۵ هجری قمری

نام پدر: امام علی (ع) 

نام مادر: ام البنین

وفات: ۶۱ هجری قمری در کربلا

از یاران: امام حسین (ع)

ادامه
ابوالقاسم زهراوی پدرعلم جراحی نوین؛ ابوالقاسم زهراوی

تاریخ تولد: ۹۳۶ هجری قمری

محل تولد: مدینة الزهراء اسپانیا

ملیت: اسپانیایی

حرفه: پزشک و جراح

شهرت: پدر جراحی مدرن

آثار: التصریف لمن عجر عن التالیف

ادامه
ایمان صفا بیوگرافی هنرمند مردمی؛ ایمان صفا

چکیده ای از بیوگرافی ایمان صفا:

نام کامل: ایمان صفا

تاریخ تولد: ۳۰ آذر ۱۳۶۲

محل تولد: تهران

حرفه: هنرپیشه، بازیگر

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: لیسانس هنر و معماری از دانشگاه آزاد تهران مرکز

ادامه
احمد شاه قاجار زندگینامه احمد شاه قاجار؛ آخرین پادشاه سلسله قاجاریه

تاریخ تولد: ۱۲ بهمن ۱۲۷۵

محل تولد: تبریز، آذربایجان غربی، ایران

سلطنت: ۲۵ تیر ۱۲۸۸ تا ۹ آبان ۱۳۰۴

پیشین: محمدعلی شاه

جانشین: رضا شاه، موسس حکومت پهلوی

درگذشت: ۹ اسفند ۱۳۰۸ در نویی سورسن، اودوسن، فرانسه

ادامه
جمال الدین عبدالرزاق جمال الدین عبدالرزاق اصفهانی، شاعر قرن ششم

زندگی: قرن ششم

محل تولد: اصفهان

حرفه: شاعر، حکیم 

آثار: دیوان اشعار به دو زبان فارسی و عربی

وفات: ۵۸۸ هجری قمری

مدفن: اصفهان

ادامه
دیالوگ ونزدی,دیالوگ سریال ونزدی,دیالوگ هایی از ونزدی

دیالوگ ونزدی ونزدی ( Wednesday) مجموعه ای تلویزیونی در ژانر کمدی، ترسناک، ماوراء طبیعی و داستان بلوغ است که بر اساس شخصیت ونزدی آدامز ساخته شده‌ است. جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز، یک دختر ۱۶ ساله که دارای قدرت‌های فرا حسی است. او به دلیل ایجاد شرارت در مدارس دیگر به آکادمی نِوِرمور فرستاده می‌شود. یکی از ویژگی های ونزدی این هست که به هیچ کسی اهمیت نمی دهد و نگرانی های دیگران برای او ارزشی نداره و بسیار حاضر جواب است. در ادامه این مقاله سرپوش  به معروف ترین دیالوگ های سریال ونزدی پرداخته ایم. دیالوگ معروف از ونزدی آدامز: آماتورهایی مثل شما آبروی گروگان گیری را میبرند. دیالوگ های سریال ونزدی: من فکر نمیکنم از همه بهترم، فقط اینکه از تو بهترم دیالوگ ونزدی  به دوستش: هر وقت حالم بهم خورد به تو فکر میکنم. دیالوگ هایی از ونزدی: من طوری رفتار می‌کنم که انگار مهم نیست اگر کسی من رو دوست نداشته باشه. در اعماق وجودم پنهانی از آن لذت می برم. دیالوگ هایی از ونزدی آدامز: من به انتقام باور دارم، معمولا هم خیلی گرم و با درد زیاد درستش می‌کنم. حاضرجوابی های ونزدی: دوست شما بودن باید با یک برچسب هشدار دهنده همراه باشد. دیالوگ های به یاد ماندی ونزدی آدامزی جالب ترین دیالوگ های ونزدی:  احساسات مساوی با ضعف است. دیالوگ هایی مشهور در سریال ونزدی: ونزدی دختر رویاهای شما نیست. او کابوس شماست. دیالوگ جذاب ونزدی: جالب ترین گیاهان در سایه رشد می کنند. پاسخ های ونزدی به دوستانش: من به بهشت یا جهنم اعتقاد ندارم، اما به انتقام اعتقاد دارم! دیالوگ مشهور ونزدی آدامز: هرکس کفش های پاشنه بلند را اختراع کرد، به وضوح یک شکنجه گر در کنارش بوده. دیالوگ های کاراکتر اصلی سریال ونزدی: تو دلیلی هستی که میفهمم چقدر ضروری است که هرگز خود را از دست ندهم. گردآوری: بخش هنر و سینما بیتوته

ویژه سرپوش