پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۵۷ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۳۱۹۲۳
فیلم و سینمای ایران

قسمت اول سریال مگه تموم عمر چندتا بهاره + دانلود قسمت های جدید رهایم کن و سیاه چاله

اگر در پی جستجوی لینک قسمت اول مگه تمام عمر چندتا بهاره و قسمت ۱۸ رهایم کن جهت دانلود هستید به ادامه این مطلب مراجعه کنید. همچنین لینک دانلود قسمت چهارم قهوه ترک  قسمت هفتم سریال نیوکمپ و قسمت اول سریال حیثیت نیز در این پست گنجانده شده است. پیشنهاد می کنیم که حداقل برای یک بار هم که شده از وبسایت معتبر و به روز کول دانلود بازدید به عمل بیاورید، حتم داشته باشید که پشیمان نخواهید شد.

-    قسمت ۱ مگه تموم عمر چندتا بهاره؟

مگه تمام عمر چند تا بهاره – Mage Tamame Omr Chand Ta Bahareh

محصول سال ۱۴۰۰ که قرار است از این هفته در سایت کول دانلود پخش شود، این سریال در واقع جدیدترین اثر سروش صحت می باشد که به تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان و نویسندگی ایمان صفایی تهیه و تولید شده است. این گونه به نظر می رسد که جدیدترین اثر سروش صحت یک سریال طنز می باشد که مضمون کمدی و فان دارد! حضور بازیگرانی چون پژمان جمشیدی و حمید لولایی در این پروژه، این نظر را بیشتر تقویت می کند. لازم به ذکر است که تصویربرداری سریال جدید سروش صحت با نام «مگه تموم عمر چند تا بهاره» در شهرهای تهران، اصفهان و جزایر قشم و کیش انجام شده است.

این سریال بنا بر گفته منتقدین و صاحب نظران یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین سریال های امسال خواهد بود. به نظر می رسد که سروش صحت با این اثر، حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشد. سبک سیاق این اثر تا حدی شبیه به فیلم سینمایی "جهان با من برقص" می باشد. فیلمی که در زمان اکران و پخش خود بسیار مورد توجه مخاطبین قرار گرفت و در نوع خود یک اثر بی نظیر بود. باید دید که آیا سروش صحت می تواند برای یک بار دیگر این موفقیت را تکرار کند یا خیر؟

مگه تمام عمر چند تا بهارهمگه تمام عمر چند تا بهاره

شما می توانید جهت دانلود سریال بسیار زیبای مگه تمام عمر چند تا بهاره بر روی لینک زیر، کلیک کنید:

لینک قانونی: دانلود سریال مگه تمام عمر چند تا بهاره

چه بازیگرانی در مگه تمام عمر چند تا بهاره حضور دارند؟

آناهیتا افشار , بهاره افشاری , پژمان جمشیدی , حمید لولایی , علی مصفا , کاظم سیاحی , محمد نادری , هوتن شکیبا ، وحید آقاپور، گیدا ویشکی و قدرت الله ایزدی

موضوع و خط داستانی سریال مگه تمام عمر چند تا بهاره درباره چه چیزی ست؟

زندگی آرام اعضای خانواده ربانی با ورود ناخواسته یک مار، پیدا شدن یک نسخه خطی نفیس و یک حفره اسرارآمیز دچار تحولاتی می شود…‌

مگه تمام عمر چند تا بهاره چه روزهایی و در چه سایتی پخش می شود؟

مگه تمام عمر چند تا بهاره ساعت ۰۸:۰۰ پنج شنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

-    قسمت ۴ سریال قهوه ترک

سریال قهوه ترک – Ghave Turk  به کارگردانی علیرضا امینی قرار است که جایگزین سریال پوست شیر شود. قهوه ترک سال ساخت: ۱۴۰۱ است که برای پخش در اردیبهشت ۱۴۰۲ در سایت کول دانلود در نظر گرفته شده است. همچنین تهیه کننده این اثر محمد شایسته و نویسندگی بر عهده محمد رضایی می باشد.

سریال قهوه ترکسریال قهوه ترک

شما می توانید قسمت ۴ و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب و تماشایی قهوه ترک را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

دریافت لینک: قسمت چهارم سریال قهوه ترک

هنرپیشه های سریال قهوه ترک چه کسانی هستند؟

امیر جعفری , حامد بهداد , رعنا آزادی ور , سارا رسول زاده , مجتبا پیرزاده , محمدرضا فروتن

داستان و موضوع قهوه ترک حول چه محوری است؟

می‌ شنوی؟ نبایدم بشنوی! چون کسی اجازه نداده که این صدا به گوشت برسه! چرا؟ چون ترجیح میدن پرنده توی قفس بمونه تا از دیدن صورت غم انگیزش لذت ببرن! اما نه! من هر طور که شده از این قفس بیرون میام و خودمو نجات میدم، من پرواز می‌ خوام! حتی اگه همه جلومو بگیرن از هر راهی که بشه پرواز می‌ کنم، کلی آرزو دارم که هر شب چشمامو بستم و خوابشو دیدم. تو از حال دل من دیگه با خبری بی من می خوای غمتو به کجا ببری بسته شده چمدون سفر...

در قسمت های پیشین قهوه ترک چه دیدیم؟

در قسمت ۳ قهوه ترک با دلیل ترک و فرار کردن ترانه بیشتر آشنا می شویم. زمانی که وی به عنوان یک پرستار در بیمارستان مشغول به کار بود با اشتباهی که مرتکب می شود و تزریق آمپول پتاسیم به فرد بیمار باعث مرگ وی می شود. پس از این هاست که وی از بیمارستان اخراج شده و احتمالا در پیامد آن و پس از برگزاری جلسه شورای پزشکان (که پس از مهاجرت وی انجام می شود) ممکن است که تحت تعقیب قانونی قرار بگیرد. ولی مشکلات ترانه تمامی ندارد. قضیه بازداشت وی در استانبول بیخ پیدا می کند. گرچه وی از اتهام اقدام در راستای بمب گذاری در فرودگاه آتاتورک مبرا می شود ولی در همین حال است که با چک کردن پاسپورت وی از سوی مامورین سیکوریتی، این قضیه مشخص می شود که وی به گونه غیر قانونی از مرز به ترکیه آمده است چرا که پاسپورت وی مهر ورود ندارد. به این ترتیب ترانه در خطر این ماجرا قرار می گیرد که ممکن است بازداشت شود. شخصی که از افراد سفارت ایران در ترکیه بود و در مقام کمک کردن به ترانه وارد شده بود به وی پیشنهاد داد که با معرفی کردن خود به سفارت ایران در ترکیه و در پی آن با دریافت یک گذرنامه موقت به ایران بازگردد که البته در این صورت نیز پس از بازگشت به ایران در معرض بازداشت و حبس در ایران به جرم خروج غیر قانونی قرار خواهد گرفت که به این ترتیب ترانه به هیچ وجه زیر بار این قضیه نمی رود و تصمیم به اعلام پناهندگی می گیرد. با ضبط پاسپورت ترانه، از هتل نیز در واقع اخراج می شود و کارمند هتل به وی دو روز وقت می دهد تا آن جا را ترک کند. از سویی دیگر، پرهام همچنان پاسخ تماس ها و پیام های ترانه را نمی دهد و اضطراب و تشویش وی بیشتر می شود.

بلاتکلیفی ترانه بیش از پیش می شود. تلاش های وی برای گرفتن پناهندگی نیز بی ثمر می ماند و می داند که به این آسانی ها به وی پناهندگی نمی دهند، حتی اگر هم موفق به اخذ این مهم شود، تا سال ها باید در کمپ زندگی کند تا شاید پس از چند سال به وی پاسپورت اهدا شود. به این ترتیب وی متوجه می شود که نمی تواند به آلمان نیز رود. چرا که وی پاسپورت ندارد. خواهر ترانه متوجه قرض هایی که ترانه از ناصر (یکی از پزشکان بیمارستان) گرفته بود می شود. او ۳۵ میلیون پیش از ترک ایران از ناصر به امانت گرفته بوده است. در ادامه ماجرا و تلاش های ترانه برای راه نجات، با چند نفر که در کار قاچاق و خروج غیر قانونی افراد هستند آشنا می شود ولی همه آن ها به قصد سوریه و داعش این کار را انجام می دهند. تا جایی که یکی از آن ها (با بازی امیر جحعفری) به وی قول ورود به سوریه را می دهد در قبال این که در آن جا به عنوان یک پرستار به داعشی ها کمک کند که مورد قبول ترانه نیست. در همین اثنا و روزهای ناامیدی ترانه است که سروکله حامد بهداد به داستان پیدا می شود. باید دید که نقش بهداد که به یقین نقشی کلیدی و تعیین کننده نیز است چیست؟ آیا او از طرف پرهام مامور کمک به ترانه شده است؟ یا این که نه کلا یک شخصیت جدید، ناآشنا و دیگر است که به تازگی قرار است با ترانه دیدار کند.

حال باید دید که در قسمت چهارم سریال قهوه ترک چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. در این جا شما را دعوت به تماشای قسمت ۴ قهوه ترک از سایت کول دانلود می کنیم.

قهوه ترک چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال قهوه ترک ساعت ۰۸:۰۰ چهارشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

-    قسمت ۱۸ سریال رهایم کن

سریال رهایم کن Rahayam kon محصول ۱۴۰۱ به تهیه کنندگی: مجید مولایی و کارگردانی: شهرام شاه حسینی از جدیدترین سریال های نمایش خانگی است که به تازگی در سایت کول دانلود پخش شده است.

سریال جدید کارگردان میخواهم زنده بمانم احتمالا یکی از مهم ترین سریال های امسال خواهد بود. داستان سریال «رهایم کن» در دهه پنجاه خورشیدی خواهد گذشت و … نام این سریال که در آغاز طوطیا نام داشت، به «رهایم کن» تغییر پیدا کرده است. این نام در حالی برای سریال جدید شاه حسینی انتخاب شده که در سال ۱۳۹۷ سریالی با عنوانی شبیه به این به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور برای پخش از شبکه سه تولید شده بود.

سریال رهایم کنسریال رهایم کن

 شما می توانید قسمت ۱۸ سریال رهایم کن و همچنین سایر قسمت های این درام زیبا را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

لینک دانلود: قسمت ۱۸ سریال رهایم کن

چه بازیگرانی در رهایم کن حضور دارند؟

آزاده صمدی , بابک کریمی , حسن معجونی , محسن تنابنده , مهدی حسینی نیا , هدی زین العابدین , هوتن شکیبا , یوسف تیموری , مونا احمدی، مایده تهماسبی، شهرام قایدی، رابعه مدنی و محمدصادق میرمحمدی

موضوع و خط داستانی سریال رهایم کن درباره چه چیزی ست؟

«هاتف» و «حاتم» دو برادر از یک خانواده سرشناس ساکن سیاهرود هستند. حاتم پسر ارشد خانواده دلداده پرستار بچه اش، «مارال» است. در حالی که هنوز ابهامات زیادی در رابطه با سرنوشت زن سابقش در میان اهالی سیاهرود وجود دارد. مارال می فهمد جان برادرش در خطر است. حاتم در پی کمک به مارال و پیگیری ماجرا متوجه می شود داستان برادر او به برادر کوچک خودش هاتف که چند سالی است به تهران مهاجرت کرده، گره خورده است. با بازگشت هاتف به سیاهرود، دو برادر درگیر موقعیت پیچیده عاشقانه ای می شوند که خروج از آن ممکن است آن ها را تا مرزهای غریبی از عشق و نفرت بکشاند…

رهایم کن چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال رهایم کن ساعت ۰۸:۰۰ آدینه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

-    قسمت ۷ سریال نیوکمپ!

سریال طنز و کمدی پرستاره نیوکمپ – Camp Nou  ، جدیدترین ساخته منوچهر هادی با فیلمنامه ای از بابک کایدان است که از تابستان ۱۴۰۱ ساخته شده است. منوچهر هادی در این سال ها با کمدی های محبوب و پرفروش خود مانند نیسان آبی و آینه بغل، توانسته است که موفقیت های بسیاری را به دست آورد. هادی به محض پایان فیلمبرداری نیوکمپ به فکر ساخت فصل دوم نیسان آبی نیز افتاده است و ظاهرا مقدمات پیش تولید این سریال نیز آغاز شده است و احتمالا پس از نوروز ۱۴۰۲ این پروژه نیز کلید بخورد. انتظار می رود که در تابستان ۱۴۰۲ شاهد پخش نیسان آبی ۲ باشیم.

سریال نیوکمپسریال نیوکمپ

شما می توانید قسمت ۷ سریال کمدی و طنز جذاب نیوکمپ را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

دریافت لینک: قسمت هفتم سریال نیوکمپ

هنرپیشه های سریال نیوکمپ چه کسانی هستند؟

اکبر عبدی , الهه منصوریان , ایمان صفا , بهاره افشاری , حامد آهنگی , حسن معجونی , حمید گودرزی , سهیلا منصوریان , فرزاد فرزین , لیلا اوتادی , ملیکا شریفی نیا , یوسف کرمی , لادن ژافه‌وند, گیتی قاسمی, بهشاد شریفیان, سعید نعمتی, صفر کشکولی, کریم قربانی, شیرین منجمی, معین محمودزاده, پیمان قربانی صفا, امیرحسین موسوی, افشین حیدری سروستانی,ساناز سعیدی, امین عسکراوی

داستان و موضوع نیوکمپ حول چه محوری است؟

خانواده‌ ای برای فرار از یک بحران مالی، روی بازی ایران و آرژانتین شرط می بندند. آن ها در صورت پیروزی یا مساوی ایران به پول هنگفتی دست پیدا می کنند، اما گل دقیقه ۹۲ لیونل مسی همه چیز را خراب می کند. «نیوکمپ» قصه خانواده سرچشمه را در جستجوی رویاهای کوچکشان روایت می کند که رویایی بزرگ در خانه آن ها را می زند.

درباره سریال نیوکمپ یا نیوکمپ چه می دانیم؟

سریال نیوکمپ که پیش تر قرار بود با نام لیونل مسی و البته به کارگردانی کمال تبریزی ساخته شود، در نهایت مجدد به نیوکمپ تغییر نام داد و با کارگردانی منوچهر هادی ساخته شد و اکنون با پشت سر گذاشتن مراحل تولید، در آستانه پخش خانگی قرار گرفته است. بنابر آخرین اخبار رسیده، این سریال کمدی به زودی و تا چند روز دیگر پخش خواهد شد.

زمان دقیق پخش سریال نیوکمپ چه روزی است؟

سریال نیوکمپ ساعت ۰۸:۰۰ یک شنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

در قسمت های پیشین نیوکمپ چه خبر؟

در قسمت ششم نیوکمپ دیدیم که مرتضا به خانه گندم می رود که او را ببیند تا بلکه بتواند باری دیگر رضایت وی را جلب کرده و وی را از درخواست طلاق منصرف کند ولی در آن جا با واکنش تند گندم روبرو می شود و او این گونه ابراز می کند که پدرش این اجازه را از او سلب کرده است که بتواند مرتضا را ببیند. در همین جاست که موری متوجه می شود چشم های گندم در واقع لنز بوده است و از این بابت ضربه سهمگینی می خورد. در ادامه، مجتبا بنا به سفارش های لیلا اوتادی و پس از این که در سانجه سقوط از دره و نجات دادن خانم اوتادی، به یک دفتر فیلمسازی و کارگردانی که برای فیلم جدیدش به دنبال یک بازیگر تازه کار است مراجعه می کند. در آغاز وی قرار بود که در نقش یک بازی کند ولی سپس به نقش فرعی و در نهایت به یک نقش تک سکانس بدل شد. او برای همین نیز چند سکانس مختلف از فیلم های شعله و آتش را به زبان های مختلف (پارسی، هندی، انگلیسی، کره ای و گیلکی) بازی می کند تا بلکه بتواند رضایت کارگردان را جلب کند. در ادامه برای مریم مشخص می شود که شهاب از وی کلاه برداری کرده است و با دروغ و فریب قصد اخاذی از وی را داشته و با نقش بازی کردن از وی مبالغی را قرض گرفته و سپس ناپدید شده است. مریم به بیمارستانی که شهاب برای درمان و عمل سختی که داشته مراجعه می کند ولی متوجه می شود که اصلا مریضی به این نام در این بیماستان بستری نشده است. در همین حال است که بنا به گفته سارا ویزاهای افراد خانواده سرچشمه صادر می شود تا زودتر راهی آرژانتین بشوند جهت دیدار با مسی ولی مرتضی پس از جریاناتی که با گندم داشته است از زندگی ناامید شده و به فکر خودکشی می افتد. وی در پیامی به مادرش این گونه ابراز می کند که "مرا حلال کنید" .

سرانجام سروکله شهاب پیدا شده و به دیدار شخصی می رود که استاد مدیتیشن است، گرچه در اصل وی فروشنده مواد مخدر و قرص های روانگردان می باشد. سارا که جاسوس چندجانبه ست و همواره به طرزی موذیانه سعی در دوبهم زنی و ایجاد اختلاف و تفرقه بین افراد است در آخرین اقدام خود به دیدار گندم می رود و با سخنان غیرواقع درباره رابطه خود و مرتضا سعی در تشدید حس حسادت او و همچنین دور کردن وی از مرتضا می کند. گندم از همه جا بی خبر هم سخنان وی درباره صمیمیت و روابط خود با مرتضا را به کل باور کرده و بنابراین دیگر خیلی سفت و سخت از مرتضا دل می کند. مرتضا که می بیند گندم دیگر حتی پاسخ تماس هایش را هم نمی دهد بر روی یک پل هوایی می رود تا آن جا خودکشی کند. در همین حال که وی در پی پریدن از روی پل است یک فرد معتاد با وی درگیر شده و سپس با گذشت چند دقیقه مامور پلیسی که خانواده مرتضا به وی گزارش مفقودی مرتضا را داده بود، از راه می رسد و وی را دستگیر می کند. در سکانس آخر، مریم با شهاب قرار ملاقاتی را تنظیم کرده و پس از جدا شدن از او، به همراه برادرش مجتبا شهاب را تعقیب کرده و به خانه ای که او وارد شده بود می رسند، در آن جا با وی درگیر شده و از او می خواهند که درباره جریان این اتفاقات توضیح بدهد.

حال باید دید که در قسمت هفتم نیوکمپ چه اتفاقاتی در انتظار خانواده سرچشمه است. در این جا شما را دعوت به تماشای قسمت ۷ این سریال می کنیم.

حیثیت؛ جدیدترین سریال نمایش خانگی

سریال حیثیت – Heysiyat Serial از جمله کارهای جدید و تازه ساز در سال ۱۴۰۲ از کارگردان سریال سقوط است که بسیار نیز مورد توجه قرار گرفت و بسیاری چشم به راه این کار نیز هستند. تهیه کنندگی حیثیت با محمدرضا منصوری و کارگردانی همان جور که گفته شد بر عهده سجاد پهلوان زاده می باشد.

سریال حیثیتسریال حیثیت

دانلود سریال حیثیت

الناز ملک, مهدی حسینی نیا , الناز حبیبی , ستاره پسیانی , نادر فلاح از جمله بازیگران سریال حیثیت هستند که قرار است به زودی زود در سایت کول دانلود پخش شود. هنوز خلاصه داستانی از این اثر در دست نیست. به محض انتشار از سوی سازندگان، در پست درج خواهیم کرد! الناز حبیبی در این سریال نقش تهمینه و مهدی حسینی نیا نقش امیر برادر او را ایفا می کند.

منبع: کول دانلود | CoolDl.Net

کول دانلود یکی از معتبرترین، به روزترین و در عین حال قدیمی ترین و سابقه دارترین وبسایت ها در زمینه پخش، توزیع و  دانلود فیلم و سریال های ایرانی و خارجی است که سال هاست با داشتن مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه به صورت قانونی به عرضه آثار نمایش خانگی پرداخته است و در همه این سال ها در صف نخست و از بهترین و جامع ترین سایت ها در این زمینه بوده است. این وبسایت، عناوین ایرانی را در دو بخش فروش قانونی و طرح "رایگان ولی قانونی" و همچنین آثار خارجی را به صورت کاملا رایگان و با زیرنویس چسبیده و دوبله اختصاصی برای علاقمندان در بستری کاملا امن و آسوده مهیا کرده است. جهت رفاه حال کاربران، لینک های دانلود این سایت مستقیم و با سرعت بالا می باشد تا با خیال آسوده به دانلود فیلم های جدید بپردازید. پیشنهاد می کنیم که حتما از این وبسایت مفید و به روز بازدید به عمل آورید. این اطمینان را به شما می دهیم که تحت هیچ عنوانی پشیمان نخواهید شد. با کول دانلود همیشه به روز باشید.

  • 18
  • 6
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه لقمان حکیم زندگینامه لقمان حکیم و روایت های قرآنی وی

دوران زندگی: دوران حضرت داوود

محل تولد: حبشه

شهرت: لقمان حکیم

محل دفن: فلسطین یا ناحیه راشدیه در شمال بغداد

زندگینامه لقمان حکیمبیوگرافی لقمان حکیم

ادامه
سروش صحت بیوگرافی سروش صحت بازیگر و مجری پرطرفدار ایرانی

تاریخ تولد: ۸ آذر ۱۳۴۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و مجری

آغاز فعالیت: ۱۳۷۶ تاکنون

تحصیلات: لیسانس آلودگی شیمیایی دریا

ادامه
عبدالقادر گیلانی زندگینامه عبدالقادر گیلانی شاعر و عارف قرن ششم

تاریخ تولد: ۱ رمضان ۴۷۱ هجری قمری

محل تولد: صومعه سرا، گیلان

محل زندگی: گیلان، بغداد

حرفه: عارف، صوفی، محدث، و شاعر

درگذشت: ۸ ربیع الاول ۵۶۱ هجری قمری

محل دفن: محله باب ‌الشیخ بغداد

ادامه
استیو جابز زندگینامه ثروتمند بزرگ استیو جابز و بنیان گذار شرکت اپل (+ تصاویر دوران جوانی)

تاریخ تولد: ۲۴ فوریه ۱۹۵۵

محل تولد: سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

ملیت: آمریکایی

حرفه: کارآفرین، مخترع، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای اپل

سال های فعالیت: ۱۹۷۴ تا ۲۰۱۱

درگذشت: ۵ اکتبر ۲۰۱۱ در پالو آلتو، کالیفرنیا

ادامه
پاتریک دمپسی بیوگرافی پاتریک دمپسی جذابترین مرد ۲۰۲۳

تاریخ تولد: ۱۳ ژانویه ۱۹۶۶

محل تولد: لوئیستون، مین

ملیت: آمریکایی

حرفه: بازیگر، رانندهٔ اتومبیل‌رانی

شروع فعالیت: ۱۹۸۵ تاکنون

ادامه
 محمدرضا حیاتی بیوگرافی محمدرضا حیاتی مجری اسبق صدا و سیما / حواشی زندگی وی

تاریخ تولد: ۲۷ دی ۱۳۳۴

محل تولد: آبادان

محل زندگی: تهران

حرفه: گوینده و مجری صدا و سیما 

شروع فعالیت: ۱۳۵۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس رشته علوم سیاسی

ادامه
زندگینامه آرتمیس یکم زندگینامه آرتمیس یکم نخستین بانوی دریاسالار ایرانی

تولد: سده ۵ (پیش از میلاد)، هالیکارناس

سلطنت: ۴۶۰–۴۸۴ پیش از میلاد

جانشین: ۴۸۴ پیش از میلاد

تاجگذاری: پیسیندلیس

درگذشت: سده ۵ (پیش از میلاد)

ادامه
یسنا میرطهماسب بیوگرافی یسنا میرطهماسب بازیگر نوظهور سینما

تاریخ تولد: ۲۸ فروردین ۱۳۷۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت:  سال ۱۳۹۱ تاکنون

تحصیلات: دانشجوی رشته معماری

ادامه
زر امیرابراهیمی بیوگرافی زر امیرابراهیمی و حواشی زندگی او (+تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۸ تیر ۱۳۶۰ 

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: سال ۱۳۷۸ تاکنون

تحصیلات: فارغ‌التحصیل رشته بازیگری تئاتر

ادامه
دیالوگ ونزدی,دیالوگ سریال ونزدی,دیالوگ هایی از ونزدی

دیالوگ ونزدی ونزدی ( Wednesday) مجموعه ای تلویزیونی در ژانر کمدی، ترسناک، ماوراء طبیعی و داستان بلوغ است که بر اساس شخصیت ونزدی آدامز ساخته شده‌ است. جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز، یک دختر ۱۶ ساله که دارای قدرت‌های فرا حسی است. او به دلیل ایجاد شرارت در مدارس دیگر به آکادمی نِوِرمور فرستاده می‌شود. یکی از ویژگی های ونزدی این هست که به هیچ کسی اهمیت نمی دهد و نگرانی های دیگران برای او ارزشی نداره و بسیار حاضر جواب است. در ادامه این مقاله سرپوش  به معروف ترین دیالوگ های سریال ونزدی پرداخته ایم. دیالوگ معروف از ونزدی آدامز: آماتورهایی مثل شما آبروی گروگان گیری را میبرند. دیالوگ های سریال ونزدی: من فکر نمیکنم از همه بهترم، فقط اینکه از تو بهترم دیالوگ ونزدی  به دوستش: هر وقت حالم بهم خورد به تو فکر میکنم. دیالوگ هایی از ونزدی: من طوری رفتار می‌کنم که انگار مهم نیست اگر کسی من رو دوست نداشته باشه. در اعماق وجودم پنهانی از آن لذت می برم. دیالوگ هایی از ونزدی آدامز: من به انتقام باور دارم، معمولا هم خیلی گرم و با درد زیاد درستش می‌کنم. حاضرجوابی های ونزدی: دوست شما بودن باید با یک برچسب هشدار دهنده همراه باشد. دیالوگ های به یاد ماندی ونزدی آدامزی جالب ترین دیالوگ های ونزدی:  احساسات مساوی با ضعف است. دیالوگ هایی مشهور در سریال ونزدی: ونزدی دختر رویاهای شما نیست. او کابوس شماست. دیالوگ جذاب ونزدی: جالب ترین گیاهان در سایه رشد می کنند. پاسخ های ونزدی به دوستانش: من به بهشت یا جهنم اعتقاد ندارم، اما به انتقام اعتقاد دارم! دیالوگ مشهور ونزدی آدامز: هرکس کفش های پاشنه بلند را اختراع کرد، به وضوح یک شکنجه گر در کنارش بوده. دیالوگ های کاراکتر اصلی سریال ونزدی: تو دلیلی هستی که میفهمم چقدر ضروری است که هرگز خود را از دست ندهم. گردآوری: بخش هنر و سینما بیتوته

ویژه سرپوش