یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۲۰۱۰۱۰۶

استایل های زیبا و شیک مشکی رنگ

استایل مشکی
بدون شک یکی از بهترین و شیک ترین رنگ هایی که در کمد هر زن و مردی پیدا می شود، مشکی است. استایل با مشکی بسیار زیبا و کاربردی خواهد بود. در ادامه این مقاله سرپوش چند استایل با رنگ مشکی آورده شده است.

استایل با مشکی:

استایل هایی که با رنگ مشکی شکل می گیرند گزینه ای جذاب برای همه گروه های سنی و جنسی محسوب می شوند، البته باید توجه کرد که چگونه لباس ها انتخاب می شوند و از چه اکسسوری یا لباسی دیگر جهت ست کردن استفاده می کنید. درحالت کلی لباس مشکی به عنوان آیتم اصلی کمد همه افراد محسوب می شود که انتخاب هوشمندانه آن یک استایل جذاب و شیک ایجاد خواهد کرد. 

همین موضوع سبب می شود تفاوتی بین انتخاب رنگ مشکی برای مجلس، ملاقات کاری، اداری یا قراری عاشقانه قرار نگیرد به طوری که تنها با اضافه کردن چند گزینه مناسب و اصولی یک ست ساده و مشکی به استایلی زیبا، عالی و بی نظیر تبدیل می شود. 

استایل مشکی، تیپ های زیبا با مشکی

نحوه استایل با رنگ مشکی:

شاید برای شما هم ثابت شده باشد که استایل با رنگ مشکی بسیار جذاب است، این موضوع از نظر همه تایید شده است. جذابیت این رنگ بیشتر از آنچه شما تصور می کنید خواهد بود به خصوص اگر نکات ضروری رعایت شوند.

مشکی به عنوان رنگی کلاسیک درنظر گرفته می شود که هیچگاه از مد نمی افتد پس تفاوتی ندارد که موسسه رنگ پنتون چه رنگی را برای سال جدیدی معرفی کرده باشد شما می توانید این رنگ را درکنار اولین های صنعت مد قرار دهید. 

علاوه بر زیبایی ذاتی این رنگ، مشکی نمایی بصری خنثی دارد که خود را به خوبی با سایر رنگ ها ترکیب کرده و تقریبا با همه رنگ ها ست می شود. انتخاب هوشمندانه و دقیق اکسسوری در کنار مشکی، زیبایی و جلوه بیشتری به لباس خواهد داد. 

برای اینکه استایلی زیبا با مشکی داشته باشید باید پیش از هرچیزی مشخص کنید که قصد دارید لباس را برای چه ملاقاتی استفاده کنید. درصورتی که مجلس دوستانه و مهمانی طور دارید وضعیت شما کاملا با یک ملاقات کاری، مجلس مهمانی رسمی یا قرار عاشقانه متفاوت خواهد بود. 

علاوه بر این موضوع باید به یاد داشته باشید که پوشیدن لباس مشکی نیازی به اغراق ندارد، به عبارتی نباید همه لباس های انتخابی شما کاملا مشکی باشند، بهتر است کمی خلاقیت به خرج دهید تا تنها یک لباس مشکی همراه با شلوار و کت با همین رنگ استفاده نکنید. در ادامه این نوشتار انواع تیپ با رنگ مشکی را با هم بررسی می‌کنیم.

نکات مهم استایل مشکی:

در ادامه به نکات کلیدی درخصوص خوش پوشی همراه با رنگ مشکی اشاره می شود که با رعایت آنها می توانید جذابیت و زیبایی را به استایل خود اضافه کنید. 

لوازم جانبی و تزئینی طرح دار:

زمانی که استایل شما از سرتاپا مشکی باشد، بهتر است لوازم جانبی و تزئینات استفاده شده، جذاب باشند. پس سعی کنید بهترین نوع را انتخاب کنید. کیف شما می توانید استایل را از حالت کسلی خارج کند. کیف های طرح و نقش دار برای مثال با پوست پلنگی گزینه بسیار خوبی خواهند بود. 

استایل زیبای مشکی

استفاده از یک روسری ابریشمی:

یکی از پیشنهادات مخصوص برای افرادی که قصد دارند تیپ مشکی بزنند، استفاده از رنگ های تکی برای مثال روسری ابریشمی با رنگ روشن خواهد بود، برای این کار می توانید آن را دور گردن خود گره بزنید. 

استفاده از کمربند رنگی یا فلزی:

باید اشاره کرد که رنگ مشکی سبب لاغر دیده شدن افراد خواهد شد اگر قصد دارید لباسی سرتاپا مشکی بپوشید باید بدانید که درکنار جذابیت ممکن است لاغرتر دیده شوید، پس می توانید از یک کمربند فلزی یا رنگی استفاده کنید. کمربند شما می تواند روی زمینه شیک مشکی خود را بسیار نشان دهد و قدرت لاغری را به مراتب کاهش خواهد داد. 

پیشگیری از بیرون زدگی پوست بدن:

درصورتی که دامن کوتاه مشکی دارید باید لباس بالاتنه شما بلندتر باشد تا از بیرون زدن پوست جلوگیری شود، البته این نکته درخصوص همه رنگ ها صادق است و نه تنها تیپ مشکی. 

استایل شیک با رنگ مشکی

استفاده از زیورآلات مناسب:

استفاده از زیورآلات درکنار لباس مشکی می تواند استایل شما را بسیار جذاب نشان دهد به خصوص اگر زیورآلات متالیک انتخاب شما باشد به طوریکه هرچه براقیت زیورآلات بیشتر شود، رنگ مشکی زیباتر خواهد بود. این طلایی بهتر است روشن باشد تا به زردی نزند. 

پیشنهاد می شود که زیورآلات براق و روشن ترجیحا مواردی که سنگ هایی مثل کریستال یا برلیان دارند، استفاده کنید زیرا آنها روی رنگ مشکی و پوست سایه ایجاد می کند. این سنگ ها انعکاس نور را روی سطح پوست ایجاد می کند و تاحدودی سایه از بین نمی رود. برای زیباتر به نظر رسیدن همراه لباس مشکی تان از یک ست دستبند و گردنبند مروارید استفاده کنید.

بور نپوشید:

تمام زیبایی رنگ مشکی به پر بودن آن است اگر قرار باشد لباستان با تناژ کاهش یافته استفاده شود به طوری که اصطلاحا بور دیده شود، تمام زیبایی استایل از بین می رود. 

استایل مشکی عدم استفاده از لباس های بور

انتخاب سایز درست:

درصورتی که قصد دارید با پوشیدن رنگ مشکی اندام را خوش فرم و لاغر به نظر برسانید می توانید به جای لباس های گشاد و آزاد از لباس های کاملا اندازه استفاده کنید، توجه داشته باشید که انتخاب سایز درست هر لباس اهمیت بسیار زیادی در استایل شما دارد.  

انتخاب کفش های زیبا:

برای افزایش جذابیت استایل مشکی خود باید از لوازم جانبی شیک استفاده کنید، انتخاب کفش های شما بستگی به سرتاپای استایل دارد. استفاده از یک کتانی زیبا یا کفش مشکی پاشنه بلند می تواند جذابیت بسیار زیادی داشته باشد. کیف و کفشتان یک رنگ و مغایر با رنگ مشکی باشد تا جذاب تر شوید.

ترکیب جنس ها تیپتان را جذاب می کند:

درصورتی که لباس های مشکی شما از جنس کتان باشد سعی کنید که از جنس دیگری مانند چرم، جیر، خز مصنوعی یا ترکیب این موارد باشد تا جذابیت شما افزایش پیدا کند. 

استایل مشکی؛ توجه به ترکیب پارچه ها

استفاده از تضادهای زیبا:

یکی از موارد بسیار مهم برای افزایش جذابیت تیپ های تک رنگ تعادل در اندازه ها خواهد بود، این یعنی باید لباس های بالاتنه گشاد را با لباس پایین تنه تنگ و یا شلوار های گشاد را با پیراهن های تنگ بپوشید و با تضاد ها بازی کنید.

انتخاب لباس های مشکی دارای جزئیات ظریف:

تیپ های مشکی برخی از مواقع بسیار خشک و سفت به نظر می رسند، انتخاب لباس های مشکی جذابیت بسیار زیادی دارد اما می تواند این تیپ را سیال و زیباتر کرد، به همین دلیل توصیه می شود لباسی را انتخاب کنید که جزئیات ظریف داشته باشد برای مثال بلوز مشکی که بالای آن و آستین های آن توری باشد در این صورت مقداری از پوست بدن نشان داده می شود که تیپ کاملا استاندارد و شیک ایجاد شود. 

یا به جای پوشیدن یک شلوار معمولی، شلواری انتخاب نمایید که جزییات ظریفی داشته باشد تا چشم همگان را متوجه زیبایی شلوارتان گردد.

استایل مشکی؛ توجه به نکات ظریف

استایل با رنگ شیک مشکی

استایل های مجلسی با مشکی

استفاده از استایل مشکی

گردآوری: بخش مد سرپوش

  • 18
  • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
درک لانسفورد شگفتی های زندگی درک لونسفورد: بیوگرافی یکی از برجسته ترین بدنسازان جهان

تاریخ تولد: ۱۴ می ۱۹۹۳

محل تولد: آمریکا

حرفه: بدنساز حرفه ای

قد: ۱۶۷/۵ سانتی متر

وزن: ۱۰۲ تا ۱۰۸ کیلوگرم

ادامه
حمید الدین بلخی حمید الدین بلخی، شاعر و نویسنده قرن ششم

ملیت: ایرانی

دوران زندگی: قرن ششم هجری قمری

حرفه: نویسنده، ادیت و شاعر ایرانی

اثر: مقامات حمیدی

درگذشت: ۵۵۹ هجری قمری

ادامه
بدیع الزمان جزری بدیع الزمان جزری، دانشمند مسلمان و پدر علم رباتیک

تاریخ تولد: ۱۱۳۶ میلادی

محل تولد: جزیره ابن عمر

حرفه: همه‌چیزدان، مخترع، ریاضی‌دان، صنعت‌گر و مهندس مکانیک

درگذشت: ۱۲۰۶ میلادی

آثار: الجامع بین العلم و العمل النافع فی صناعة الحیل

ادامه
بیوگرافی آماندا سایفرد آماندا سایفرد؛ از مدلینگ تا سینما و تلوزیون

تاریخ تولد: ۳ دسامبر ۱۹۸۵

محل تولد: آلن تاون، پنسیلوانیا

حرفه: بازیگر، خواننده، صداپیشه و مدل

آغاز فعالیت: ۲۰۰۰

تحصیلات: دیپلم

ادامه
عبدالله بن علی زندگینامه عبدالله بن علی فرزند امام علی (ع)

تاریخ تولد: ۳۵ هجری قمری

نام پدر: امام علی (ع) 

نام مادر: ام البنین

وفات: ۶۱ هجری قمری در کربلا

از یاران: امام حسین (ع)

ادامه
ابوالقاسم زهراوی پدرعلم جراحی نوین؛ ابوالقاسم زهراوی

تاریخ تولد: ۹۳۶ هجری قمری

محل تولد: مدینة الزهراء اسپانیا

ملیت: اسپانیایی

حرفه: پزشک و جراح

شهرت: پدر جراحی مدرن

آثار: التصریف لمن عجر عن التالیف

ادامه
ایمان صفا بیوگرافی هنرمند مردمی؛ ایمان صفا

چکیده ای از بیوگرافی ایمان صفا:

نام کامل: ایمان صفا

تاریخ تولد: ۳۰ آذر ۱۳۶۲

محل تولد: تهران

حرفه: هنرپیشه، بازیگر

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: لیسانس هنر و معماری از دانشگاه آزاد تهران مرکز

ادامه
احمد شاه قاجار زندگینامه احمد شاه قاجار؛ آخرین پادشاه سلسله قاجاریه

تاریخ تولد: ۱۲ بهمن ۱۲۷۵

محل تولد: تبریز، آذربایجان غربی، ایران

سلطنت: ۲۵ تیر ۱۲۸۸ تا ۹ آبان ۱۳۰۴

پیشین: محمدعلی شاه

جانشین: رضا شاه، موسس حکومت پهلوی

درگذشت: ۹ اسفند ۱۳۰۸ در نویی سورسن، اودوسن، فرانسه

ادامه
جمال الدین عبدالرزاق جمال الدین عبدالرزاق اصفهانی، شاعر قرن ششم

زندگی: قرن ششم

محل تولد: اصفهان

حرفه: شاعر، حکیم 

آثار: دیوان اشعار به دو زبان فارسی و عربی

وفات: ۵۸۸ هجری قمری

مدفن: اصفهان

ادامه
ویژه سرپوش