یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۲۰۱۰۱۰۶

استایل های زیبا و شیک مشکی رنگ

استایل مشکی
بدون شک یکی از بهترین و شیک ترین رنگ هایی که در کمد هر زن و مردی پیدا می شود، مشکی است. استایل با مشکی بسیار زیبا و کاربردی خواهد بود. در ادامه این مقاله سرپوش چند استایل با رنگ مشکی آورده شده است.

استایل با مشکی:

استایل هایی که با رنگ مشکی شکل می گیرند گزینه ای جذاب برای همه گروه های سنی و جنسی محسوب می شوند، البته باید توجه کرد که چگونه لباس ها انتخاب می شوند و از چه اکسسوری یا لباسی دیگر جهت ست کردن استفاده می کنید. درحالت کلی لباس مشکی به عنوان آیتم اصلی کمد همه افراد محسوب می شود که انتخاب هوشمندانه آن یک استایل جذاب و شیک ایجاد خواهد کرد. 

همین موضوع سبب می شود تفاوتی بین انتخاب رنگ مشکی برای مجلس، ملاقات کاری، اداری یا قراری عاشقانه قرار نگیرد به طوری که تنها با اضافه کردن چند گزینه مناسب و اصولی یک ست ساده و مشکی به استایلی زیبا، عالی و بی نظیر تبدیل می شود. 

استایل مشکی، تیپ های زیبا با مشکی

نحوه استایل با رنگ مشکی:

شاید برای شما هم ثابت شده باشد که استایل با رنگ مشکی بسیار جذاب است، این موضوع از نظر همه تایید شده است. جذابیت این رنگ بیشتر از آنچه شما تصور می کنید خواهد بود به خصوص اگر نکات ضروری رعایت شوند.

مشکی به عنوان رنگی کلاسیک درنظر گرفته می شود که هیچگاه از مد نمی افتد پس تفاوتی ندارد که موسسه رنگ پنتون چه رنگی را برای سال جدیدی معرفی کرده باشد شما می توانید این رنگ را درکنار اولین های صنعت مد قرار دهید. 

علاوه بر زیبایی ذاتی این رنگ، مشکی نمایی بصری خنثی دارد که خود را به خوبی با سایر رنگ ها ترکیب کرده و تقریبا با همه رنگ ها ست می شود. انتخاب هوشمندانه و دقیق اکسسوری در کنار مشکی، زیبایی و جلوه بیشتری به لباس خواهد داد. 

برای اینکه استایلی زیبا با مشکی داشته باشید باید پیش از هرچیزی مشخص کنید که قصد دارید لباس را برای چه ملاقاتی استفاده کنید. درصورتی که مجلس دوستانه و مهمانی طور دارید وضعیت شما کاملا با یک ملاقات کاری، مجلس مهمانی رسمی یا قرار عاشقانه متفاوت خواهد بود. 

علاوه بر این موضوع باید به یاد داشته باشید که پوشیدن لباس مشکی نیازی به اغراق ندارد، به عبارتی نباید همه لباس های انتخابی شما کاملا مشکی باشند، بهتر است کمی خلاقیت به خرج دهید تا تنها یک لباس مشکی همراه با شلوار و کت با همین رنگ استفاده نکنید. در ادامه این نوشتار انواع تیپ با رنگ مشکی را با هم بررسی می‌کنیم.

نکات مهم استایل مشکی:

در ادامه به نکات کلیدی درخصوص خوش پوشی همراه با رنگ مشکی اشاره می شود که با رعایت آنها می توانید جذابیت و زیبایی را به استایل خود اضافه کنید. 

لوازم جانبی و تزئینی طرح دار:

زمانی که استایل شما از سرتاپا مشکی باشد، بهتر است لوازم جانبی و تزئینات استفاده شده، جذاب باشند. پس سعی کنید بهترین نوع را انتخاب کنید. کیف شما می توانید استایل را از حالت کسلی خارج کند. کیف های طرح و نقش دار برای مثال با پوست پلنگی گزینه بسیار خوبی خواهند بود. 

استایل زیبای مشکی

استفاده از یک روسری ابریشمی:

یکی از پیشنهادات مخصوص برای افرادی که قصد دارند تیپ مشکی بزنند، استفاده از رنگ های تکی برای مثال روسری ابریشمی با رنگ روشن خواهد بود، برای این کار می توانید آن را دور گردن خود گره بزنید. 

استفاده از کمربند رنگی یا فلزی:

باید اشاره کرد که رنگ مشکی سبب لاغر دیده شدن افراد خواهد شد اگر قصد دارید لباسی سرتاپا مشکی بپوشید باید بدانید که درکنار جذابیت ممکن است لاغرتر دیده شوید، پس می توانید از یک کمربند فلزی یا رنگی استفاده کنید. کمربند شما می تواند روی زمینه شیک مشکی خود را بسیار نشان دهد و قدرت لاغری را به مراتب کاهش خواهد داد. 

پیشگیری از بیرون زدگی پوست بدن:

درصورتی که دامن کوتاه مشکی دارید باید لباس بالاتنه شما بلندتر باشد تا از بیرون زدن پوست جلوگیری شود، البته این نکته درخصوص همه رنگ ها صادق است و نه تنها تیپ مشکی. 

استایل شیک با رنگ مشکی

استفاده از زیورآلات مناسب:

استفاده از زیورآلات درکنار لباس مشکی می تواند استایل شما را بسیار جذاب نشان دهد به خصوص اگر زیورآلات متالیک انتخاب شما باشد به طوریکه هرچه براقیت زیورآلات بیشتر شود، رنگ مشکی زیباتر خواهد بود. این طلایی بهتر است روشن باشد تا به زردی نزند. 

پیشنهاد می شود که زیورآلات براق و روشن ترجیحا مواردی که سنگ هایی مثل کریستال یا برلیان دارند، استفاده کنید زیرا آنها روی رنگ مشکی و پوست سایه ایجاد می کند. این سنگ ها انعکاس نور را روی سطح پوست ایجاد می کند و تاحدودی سایه از بین نمی رود. برای زیباتر به نظر رسیدن همراه لباس مشکی تان از یک ست دستبند و گردنبند مروارید استفاده کنید.

بور نپوشید:

تمام زیبایی رنگ مشکی به پر بودن آن است اگر قرار باشد لباستان با تناژ کاهش یافته استفاده شود به طوری که اصطلاحا بور دیده شود، تمام زیبایی استایل از بین می رود. 

استایل مشکی عدم استفاده از لباس های بور

انتخاب سایز درست:

درصورتی که قصد دارید با پوشیدن رنگ مشکی اندام را خوش فرم و لاغر به نظر برسانید می توانید به جای لباس های گشاد و آزاد از لباس های کاملا اندازه استفاده کنید، توجه داشته باشید که انتخاب سایز درست هر لباس اهمیت بسیار زیادی در استایل شما دارد.  

انتخاب کفش های زیبا:

برای افزایش جذابیت استایل مشکی خود باید از لوازم جانبی شیک استفاده کنید، انتخاب کفش های شما بستگی به سرتاپای استایل دارد. استفاده از یک کتانی زیبا یا کفش مشکی پاشنه بلند می تواند جذابیت بسیار زیادی داشته باشد. کیف و کفشتان یک رنگ و مغایر با رنگ مشکی باشد تا جذاب تر شوید.

ترکیب جنس ها تیپتان را جذاب می کند:

درصورتی که لباس های مشکی شما از جنس کتان باشد سعی کنید که از جنس دیگری مانند چرم، جیر، خز مصنوعی یا ترکیب این موارد باشد تا جذابیت شما افزایش پیدا کند. 

استایل مشکی؛ توجه به ترکیب پارچه ها

استفاده از تضادهای زیبا:

یکی از موارد بسیار مهم برای افزایش جذابیت تیپ های تک رنگ تعادل در اندازه ها خواهد بود، این یعنی باید لباس های بالاتنه گشاد را با لباس پایین تنه تنگ و یا شلوار های گشاد را با پیراهن های تنگ بپوشید و با تضاد ها بازی کنید.

انتخاب لباس های مشکی دارای جزئیات ظریف:

تیپ های مشکی برخی از مواقع بسیار خشک و سفت به نظر می رسند، انتخاب لباس های مشکی جذابیت بسیار زیادی دارد اما می تواند این تیپ را سیال و زیباتر کرد، به همین دلیل توصیه می شود لباسی را انتخاب کنید که جزئیات ظریف داشته باشد برای مثال بلوز مشکی که بالای آن و آستین های آن توری باشد در این صورت مقداری از پوست بدن نشان داده می شود که تیپ کاملا استاندارد و شیک ایجاد شود. 

یا به جای پوشیدن یک شلوار معمولی، شلواری انتخاب نمایید که جزییات ظریفی داشته باشد تا چشم همگان را متوجه زیبایی شلوارتان گردد.

استایل مشکی؛ توجه به نکات ظریف

استایل با رنگ شیک مشکی

استایل های مجلسی با مشکی

استفاده از استایل مشکی

گردآوری: بخش مد سرپوش

  • 18
  • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
رودریگو هرناندز بیوگرافی «رودریگو هرناندز»؛ ستاره ای فراتر از یک فوتبالیست | هوش و تفکر رمز موفقیت رودری

تاریخ تولد: ۲۲ ژوئن ۱۹۹۶

محل تولد: مادرید، اسپانیا

حرفه: فوتبالیست 

پست: هافبک دفاعی

باشگاه: منچسترسیتی

قد: ۱ متر ۹۱ سانتی متر

ادامه
کیلیان امباپه بیوگرافی کیلیان امپاپه؛ اعجوبه جوان فوتبال اروپا

تاریخ تولد: ۲۰ دسامبر ۱۹۹۸

محل تولد: پاریس، فرانسه

حرفه: فوتبالیست

پست: وینگر چپ فوروارد

باشگاه: پاریسن ژرمن

آغاز فعالیت: ۲۰۰۴ تاکنون

ادامه
عین الله دریایی بیوگرافی عین الله دریایی پیشکسوت تئاتر ایران

تاریخ تولد: دهه ۱۳۲۹ 

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر تئاتر و سینما

سال های فعالیت: پیش از انقلاب تاکنون

شهرت: با سریال مگه تموم عمر چندتا بهار

ادامه
مارکوس گالپرین بیوگرافی مارکوس گالپرین؛ میلیاردر آرژانتینی

تاریخ تولد: ۳۱ اکتبر ۱۹۷۱

محل تولد: بوینس آیرس، آرژانتین

حرفه: سرمایه گذار، کارآفرین

شناخته شده برای: یکی از بنیانگذاران MercadoLibre

تحصیلات: دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه استنفورد

دارایی: ۵.۳ میلیارد دلار 

ادامه
اردشیر کاظمی بیوگرافی اردشیر کاظمی؛ پیشکسوت سینمای ایران

تاریخ تولد: ۲۹ آبان ۱۳۱۷

محل تولد: بندرانزلی، ایران

محل زندگی: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

آغاز فعالیت: سال ۱۳۴۹ تاکنون

همسر: ندارد

ادامه
ژاوی هرناندز بیوگرافی ژاوی هرناندز؛ فوتبالیست افسانه‌ای و مربی آینده‌دار

تاریخ تولد: ۲۵ ژانویه ۱۹۸۰

محل تولد: تراسا، اسپانیا

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

پست: هافبک میانی

باشگاه: بارسلونا

قد: ۱ متر ۷۰ سانتی متر

ادامه
یورگن کلوپ بیوگرافی یورگن کلوپ، یکی از برجسته‌ترین مربیان فوتبال جهان

تاریخ تولد: ۱۶ ژوئن ۱۹۶۷

محل تولد: اشتوتگارت، آلمان

پست سابق: مهاجم، دفاع راست، مدافع میانی

حرفه: بازیکن سابق فوتبال، مربی فوتبال

قد: ۱ متر ۹۴ سانتی متر

ادامه
گیلدا ویشکی بیوگرافی گیلدا ویشکی بازیگر جوان سینما ایران

تاریخ تولد: ۱۰ مهر ۱۳۷۰

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، نوازنده

تحصیلات: ارشد بازیگر از مدرسه گارجنیدزه لهستان

شروع فعالیت: سال ۱۳۹۳ تاکنون

ادامه
اردلان سرافراز بیوگرافی اردلان سرافراز؛ شاعر آهنگ های پرخاطره

تاریخ تولد: ۲۴ تیر ۱۳۲۹

محل تولد: داراب، استان فارس، ایران

محل زندگی: فرانکفورت، آلمان

ملیت: ایرانی

حرفه: شاعر و ترانه سرا

زمینه کاری: ادبیات فارسی

ادامه
ویژه سرپوش