سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۵۰۰۲۲

بدون دانستن این ۶  نکته دست به خرید یونیفرم نزنید

همواره در محیط های کاری و رسمی، پوشیدن لباس یکسان که نشان دهنده وحدت و هویت آن مکان باشد، بسیار رایج است. این یونیفرم ها در مدارس، ادارات، شرکت های دولتی و خصوصی و برای تعریف مشاغل خاص مانند پزشکان، آشپزها و غیره نیز کاربرد دارد. 

حال از آنجا که این لباس ها دارای اهمیت هستند، باید برای خرید یونیفرم مناسب برخی نکات را مد نظر داشته باشید. بدون در نظر گرفتن این نکات شما نمی توانید یک لباس که به خوبی کسب و کار و محیط مورد نظر شما را تعیین کند، انتخاب کنید. از آنجا که استفاده از یونیفرم به صورت انبوه و در طولانی مدت است، این نکات اهمیت دو چندان پیدا می کنند. با معیار قرار دادن این نکات شما می توانید یک خرید خوب و بدون پشیمانی از ما داشته باشید.

لباس فرم های مردانه شیک,پوشیدن یونیفرم,تهیه یونیفرملباس فرم برای مشاغل مختلف

۱.    تعیین کنید که این یونیفرم برای چه کسانی است.

گام نخست در انتخاب یونیفرم اداری و کاری این است که تشخیص دهید، این لباس را چه کسانی می پوشند. اگر این لباس برای کارمندان یک اداره است، باید طبق موازین و قوانین آن اداره طراحی شود. برای مثال، معمولا در محیط های اداری دولتی محدودیت های پوشش برای خانم ها وجود دارد. این محدودیت ها باید در انتخاب استانداردهای طراحی لباس مد نظر گرفته شوند. 

حتی ممکن است این لباس برای مشاغل خاصی باشد. آشپزها یا آتش نشان ها را تصور کنید. این افراد در شرایط خاصی کار می کنند و به همین دلیل باید طرح لباس آنها، جنس پارچه، رنگ آن و بسیاری از موارد دیگر با توجه به شرایط کاری آنها باشد. 

۲.    کیفیت یونیفرم را مد نظر داشته باشید.

پارچه ای که لباس یونیفرم از آن دوخته می شود باید دارای نهایت کیفیت باشد. این لباس ها قرار است تا به صورت طولانی مدت و هر روز پوشیده شوند. هر چه کیفیت آن بالاتر باشد، یعنی به صورت مستمر قابلیت استفاده دارد. این موضوع به معنی صرفه جویی اقتصادی نیز می باشد. اینگونه لازم نیست تا به عنوان کارفرما یا حتی کارمند، در بازه های کوتاه مدت لباس تازه خریداری کنید. 

همچنین جدای از کیفیت پارچه، سطح کیفیت اعمال استانداردهای خیاطی و دوخت نیز مهم است. کیفیت پایین دوخت باعث می شود تا احتمال پارگی و باز شدن درزها زیاد باشد. این یعنی هزینه بیشتر و صرف انرژی کارکنان روی موارد حاشیه ای. 

یونیفرم های تولید شده توسط برند ما، کیفیت دوخت بالایی دارند. این لباس ها به سبب همین کیفیت دوخت و استفاده از پارچه مرغوب، طول عمر بالایی نیز دارند. سابقه ای که در این حوزه داریم، به خوبی گواه این است که توانسته ایم با کیفیت بالای محصولات خود، رضایت مشتریان را جلب کنیم.

۳.    بعد طراحی و زیبایی شناختی کار را معیار کنید.

یکی از مهم ترین چیزهایی که باید به آن توجه کنید، بحث زیبایی یونیفرم ها است. این زیبایی چه برای یونیفرم مدارس چه برای لباس فرم مردانه و زنانه مهم است. طراحی زیبا باعث افزایش اعتماد به نفس و کارایی در آن محیط می شود. برای مثال، در محیط مدرسه یک لباس شاد و زیبا باعث می شود تا فضای آنجا، تولید انرژی مثبت کند. یا برای مثال، برای بیمارستان ها استفاده از لباس فرم هایی که استانداردهای زیبایی را رعایت کرده اند، مهم است تا روحیه بیماران تقویت شود.

این زیبایی باید در دو بعد مد نظر گرفته شود. اولین بعد، بحث طراحی و دوخت است. دومین بعد انتخاب رنگ مناسب و تزئینات لباس در هماهنگی با کلیت آن است. تک تک جزئیاتی که در چنین لباس هایی به چشم می خورد باید با دقت فراوان انتخاب شود. 

تمام یونیفرم هایی که توسط ما ارائه می شود، توسط کارشناسان مد و طراحی لباس تایید شده اند. این لباس ها با زیبایی خود، هرگونه مقاومت و حس انزجار نسبت به یکپارچگی در پوشش را از بین می برند. 

۴.    لباس فرم را به صورت هویت بخش انتخاب کنید.

لباس های یکپارچه برای چه استفاده می شوند؟ چرا کارکنان و کارمندان یا دانش آموزان نمی توانند به صورت آزادانه لباس بپوشند؟ هدف اصلی انتخاب چنین لباس هایی، هویت بخشیدن به آن محیط و افراد حاضر در آن محیط است. محیط هایی که از یونیفرم استفاده می کنند، به دنبال هویت بخشی و نشان دادن یکپارچگی هستند. 

در محیط مدرسه هدف نشان دادن برابری و سادگی دانش آموزان است. در محیط های اداری هدف اعمال بدون تبعیض استانداردهای پوشش اخلاقی است. در محیط های دیگر مانند آشپزخانه ها و بیمارستان ها، این لباس ها اهداف دیگری در راستای حفظ بهداشت و سلامت نیز دارند. در بعضی مشاغل مانند آتش نشانی و یا اداره آگاهی، لباس ها تلاش در نشان دادن جایگاه اجتماعی آنها برای محافظت از مردم است. 

تعیین لباس یونیفرم,یونیفرم اداری مردانه مناسب,مشاوره کارشناسانلباس فرم زنانه اداری

بنابراین افراد با پوشیدن یونیفرم حتی برای چند ساعت در روز، هویت خود را تعریف می کنند. هر چه این لباس ها در طراحی و کیفیت سطح بالاتری داشته باشند، پروسه هویت بخشی به محیط و افراد نیز حرفه ای تر و عمیق تر خواهد بود. 

۵.    اندازه و سایز لباس ها را با دقت سفارش دهید. 

برای سفارش دقیق سایزهای مناسب باید محیط کاری خود را در نظر بگیرید. تصور کنید شما یک شرکت خدماتی دارید که کار نظافت انجام می دهد. اگر اکثر کارکنان شما خانم هستند، مسلما باید تعداد بیشتر لباس زنانه سفارش دهید. یا برای سفارش یونیفرم مدرسه دخترانه باید با توجه به مقطع تحصیلی آنها و متوسط تعداد دانش آموزان در هر پایه سفارش داده شود. کارشناسان ما به شما کمک می کنند تا قبل از خرید، با بهره مندی از مشاوره های تخصصی، به خوبی این مشکلات و دغدغه ها را برطرف کنید. 

خرید لباس فرم,یونیفرم های تولید شده,لباس برای مشاغل خاصلباس فرم های مردانه شیک

۶.    مسائل اقتصادی را در پس ذهن داشته باشید. 

تهیه یونیفرم بسته به شغلی که قصد خرید برای آن را دارید، می تواند کمی چالش برانگیز باشد. اگر برای مشاغلی خرید می کنید که بهداشت و سلامت در آن اولویت اول است، باید برای هر کارمند بیش از یک لباس تهیه کنید. از طرفی در برخی محیط های کاری ممکن است یک فرد، دو یونیفرم داشته باشد. برای مثال، در برخی محیط های آموزشی، لباس فرم مدرسه در روزهای عادی با لباس زنگ ورزش فرق دارد. در این صورت، باید هزینه جداگانه ای را برای هر فرد به صورت مازاد در نظر بگیرید. 

اگر در مسائل اقتصادی دچار محدودیت بودجه شدید، به شما پیشنهاد می کنیم هرگز سراغ جنس بی کیفیت نروید. شاید یک جنس بی کیفیت با سطح زیبایی متوسط، در ابتدای راه یک انتخاب عاقلانه و اقتصادی باشد اما با گذشت مدتی کوتاه، نه تنها موجب صرفه جویی نمی شود که هزینه بیشتری را نیز برای شما ایجاد می کند. 

سخن پایانی

خرید لباس فرم یکی از مهم ترین بخش های ایجاد یکپارچگی در هر محیطی است. اگر به هر دلیل برای کسب و کار خود به لباس های واحد نیاز دارید، باید نکات گفته شده در بالا را مد نظر داشته باشید. خرید یک یونیفرم اداری زنانه شیک یا یک یونیفرم اداری مردانه مناسب، با معیار قرار دادن نکات بالا کار سختی نیست. 

شما با انتخاب ما به راحتی می توانید تمام این معیارها را در یکجا پیدا کنید. چه از لحاظ کیفیت، چه از لحاظ زیبایی و بعد اقتصادی ماجرا، کارآمدی مجموعه ما به واسطه سابقه درخشانش در این حوزه ثابت شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بهترین و زیباترین یونیفرم ها با ما در ارتباط باشید تا از مشاوره کارشناسان ما نیز بهره مند شوید. 

  • 13
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
وریا غفوری,بیوگرافی وریا غفوری,عکس وریا غفوری بیوگرافی وریا غفوری، فوتبالیست مشهور ایرانی (+ تصاویر)

تاریخ متولد :۲۹  شهریور ۱۳۶۶

محل تولد:کردستان

ملیت:ایران

پست :مدافع، هافبک

قد:۱۷۸ سانتیمتر

ادامه
افسانه بایگان,بیوگرافی افسانه بایگان,عکس افسانه بایگان بیوگرافی افسانه بایگان بازیگر و ماجرای کشف حجابش (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۱۳۴۰/۱۰/۲۶

محل تولد:تهران

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل:متاهل

پیشه:هنرپیشه

ادامه
میریام فارس,بیوگرافی میریام فارس,میریام فارس خواننده لبنانی بیوگرافی میریام فارس خواننده، رقاص و بازیگر لبنانی (+ تصاویر)

متولد:۳ مهٔ ۱۹۸۳ روستای كفر شلال٫ جنوب لبنان

ملیت:لبنانی

سبک( ها):پاپ عربی

حرفه( ها):خواننده، رقاص، بازیگر

زمینهٔ فعالیت:موسیقی

ادامه
داوود عابدی,بیوگرافی داوود عابدی,داوود عابدی مجری بیوگرافی داوود عابدی، گوینده و مجری سابق صدا و سیمای ایران (+ تصاویر)

زاده:یک تیر ۱۳۵۴

زادگاه:تهران

تحصیلات:کارشناسی روزنامه نگاری

پیشه:مجری و گوینده خبر

ملیت:ایرانی

ادامه
سحر زکریا,بیوگرافی سحر زکریا,عکس سحر زکریا بیوگرافی سحر زکریا و ماجرای کشف حجابش (+ تصاویر)

زمینه فعالیت:بازیگر

تولد:۲۸ آذر ۱۳۵۲

محل تولد:اراک 

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل: مجرد

ادامه
المیرا شریفی مقدم,عکس المیرا شریفی,تصاویر خانم المیرا شریفی مقدم المیرا شریفی مقدم، گوینده و مجری ایرانی (+تصاویر خانوادگی)

سال تولد:۱۳۶۰

محل تولد:تبریز

تحصیلات:دانشجوی رشته میکروبیولوژی

پیشه:گویندگی خبر

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل:متاهل

ادامه
کتانه افشاری نژاد,بیوگرافی کتانه افشاری نژاد,زندگینامه کتانه افشاری نژاد بیوگرافی کتانه افشاری نژاد، بازیگر سینما و تئاتر (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۳ مرداد ۱۳۵۲

محل تولد:تهران

فعالیت:بازیگر و گوینده

سالهای فعالیت:۱۳۷۰- تاکنون

ملیت:ایرانی

ادامه
شقایق دهقان,بیوگرافی شقایق دهقان,عکس شقایق دهقان بیوگرافی شقایق دهقان بازیگر و نویسندهٔ ایرانی (+ تصاویر)

زاده:۴ اسفند ۱۳۵۷

زادگاه:آلمان

وضعیت تاهل:متاهل

ملیت:ایرانی

سمت:بازیگر و نویسندهٔ ایرانی

ادامه
راضیه جانباز,بیوگرافی راضیه جانباز,عکس های راضیه جانباز بیوگرافی راضیه جانباز و ماجرای اخراج او از فولاد مبارکه

تاریخ تولد: ۱ دی ۱۳۷۰

محل تولد: کرمان

حرفه: هندبالیست

تیم: تیم ملی هندبال بانوان

شروع فعالیت در تیم ملی: سال ۲۰۱۰ میلادی

ادامه
ویژه سرپوش