دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۵۰۰۲۲

بدون دانستن این ۶  نکته دست به خرید یونیفرم نزنید

همواره در محیط های کاری و رسمی، پوشیدن لباس یکسان که نشان دهنده وحدت و هویت آن مکان باشد، بسیار رایج است. این یونیفرم ها در مدارس، ادارات، شرکت های دولتی و خصوصی و برای تعریف مشاغل خاص مانند پزشکان، آشپزها و غیره نیز کاربرد دارد. 

حال از آنجا که این لباس ها دارای اهمیت هستند، باید برای خرید یونیفرم مناسب برخی نکات را مد نظر داشته باشید. بدون در نظر گرفتن این نکات شما نمی توانید یک لباس که به خوبی کسب و کار و محیط مورد نظر شما را تعیین کند، انتخاب کنید. از آنجا که استفاده از یونیفرم به صورت انبوه و در طولانی مدت است، این نکات اهمیت دو چندان پیدا می کنند. با معیار قرار دادن این نکات شما می توانید یک خرید خوب و بدون پشیمانی از ما داشته باشید.

لباس فرم های مردانه شیک,پوشیدن یونیفرم,تهیه یونیفرملباس فرم برای مشاغل مختلف

۱.    تعیین کنید که این یونیفرم برای چه کسانی است.

گام نخست در انتخاب یونیفرم اداری و کاری این است که تشخیص دهید، این لباس را چه کسانی می پوشند. اگر این لباس برای کارمندان یک اداره است، باید طبق موازین و قوانین آن اداره طراحی شود. برای مثال، معمولا در محیط های اداری دولتی محدودیت های پوشش برای خانم ها وجود دارد. این محدودیت ها باید در انتخاب استانداردهای طراحی لباس مد نظر گرفته شوند. 

حتی ممکن است این لباس برای مشاغل خاصی باشد. آشپزها یا آتش نشان ها را تصور کنید. این افراد در شرایط خاصی کار می کنند و به همین دلیل باید طرح لباس آنها، جنس پارچه، رنگ آن و بسیاری از موارد دیگر با توجه به شرایط کاری آنها باشد. 

۲.    کیفیت یونیفرم را مد نظر داشته باشید.

پارچه ای که لباس یونیفرم از آن دوخته می شود باید دارای نهایت کیفیت باشد. این لباس ها قرار است تا به صورت طولانی مدت و هر روز پوشیده شوند. هر چه کیفیت آن بالاتر باشد، یعنی به صورت مستمر قابلیت استفاده دارد. این موضوع به معنی صرفه جویی اقتصادی نیز می باشد. اینگونه لازم نیست تا به عنوان کارفرما یا حتی کارمند، در بازه های کوتاه مدت لباس تازه خریداری کنید. 

همچنین جدای از کیفیت پارچه، سطح کیفیت اعمال استانداردهای خیاطی و دوخت نیز مهم است. کیفیت پایین دوخت باعث می شود تا احتمال پارگی و باز شدن درزها زیاد باشد. این یعنی هزینه بیشتر و صرف انرژی کارکنان روی موارد حاشیه ای. 

یونیفرم های تولید شده توسط برند ما، کیفیت دوخت بالایی دارند. این لباس ها به سبب همین کیفیت دوخت و استفاده از پارچه مرغوب، طول عمر بالایی نیز دارند. سابقه ای که در این حوزه داریم، به خوبی گواه این است که توانسته ایم با کیفیت بالای محصولات خود، رضایت مشتریان را جلب کنیم.

۳.    بعد طراحی و زیبایی شناختی کار را معیار کنید.

یکی از مهم ترین چیزهایی که باید به آن توجه کنید، بحث زیبایی یونیفرم ها است. این زیبایی چه برای یونیفرم مدارس چه برای لباس فرم مردانه و زنانه مهم است. طراحی زیبا باعث افزایش اعتماد به نفس و کارایی در آن محیط می شود. برای مثال، در محیط مدرسه یک لباس شاد و زیبا باعث می شود تا فضای آنجا، تولید انرژی مثبت کند. یا برای مثال، برای بیمارستان ها استفاده از لباس فرم هایی که استانداردهای زیبایی را رعایت کرده اند، مهم است تا روحیه بیماران تقویت شود.

این زیبایی باید در دو بعد مد نظر گرفته شود. اولین بعد، بحث طراحی و دوخت است. دومین بعد انتخاب رنگ مناسب و تزئینات لباس در هماهنگی با کلیت آن است. تک تک جزئیاتی که در چنین لباس هایی به چشم می خورد باید با دقت فراوان انتخاب شود. 

تمام یونیفرم هایی که توسط ما ارائه می شود، توسط کارشناسان مد و طراحی لباس تایید شده اند. این لباس ها با زیبایی خود، هرگونه مقاومت و حس انزجار نسبت به یکپارچگی در پوشش را از بین می برند. 

۴.    لباس فرم را به صورت هویت بخش انتخاب کنید.

لباس های یکپارچه برای چه استفاده می شوند؟ چرا کارکنان و کارمندان یا دانش آموزان نمی توانند به صورت آزادانه لباس بپوشند؟ هدف اصلی انتخاب چنین لباس هایی، هویت بخشیدن به آن محیط و افراد حاضر در آن محیط است. محیط هایی که از یونیفرم استفاده می کنند، به دنبال هویت بخشی و نشان دادن یکپارچگی هستند. 

در محیط مدرسه هدف نشان دادن برابری و سادگی دانش آموزان است. در محیط های اداری هدف اعمال بدون تبعیض استانداردهای پوشش اخلاقی است. در محیط های دیگر مانند آشپزخانه ها و بیمارستان ها، این لباس ها اهداف دیگری در راستای حفظ بهداشت و سلامت نیز دارند. در بعضی مشاغل مانند آتش نشانی و یا اداره آگاهی، لباس ها تلاش در نشان دادن جایگاه اجتماعی آنها برای محافظت از مردم است. 

تعیین لباس یونیفرم,یونیفرم اداری مردانه مناسب,مشاوره کارشناسانلباس فرم زنانه اداری

بنابراین افراد با پوشیدن یونیفرم حتی برای چند ساعت در روز، هویت خود را تعریف می کنند. هر چه این لباس ها در طراحی و کیفیت سطح بالاتری داشته باشند، پروسه هویت بخشی به محیط و افراد نیز حرفه ای تر و عمیق تر خواهد بود. 

۵.    اندازه و سایز لباس ها را با دقت سفارش دهید. 

برای سفارش دقیق سایزهای مناسب باید محیط کاری خود را در نظر بگیرید. تصور کنید شما یک شرکت خدماتی دارید که کار نظافت انجام می دهد. اگر اکثر کارکنان شما خانم هستند، مسلما باید تعداد بیشتر لباس زنانه سفارش دهید. یا برای سفارش یونیفرم مدرسه دخترانه باید با توجه به مقطع تحصیلی آنها و متوسط تعداد دانش آموزان در هر پایه سفارش داده شود. کارشناسان ما به شما کمک می کنند تا قبل از خرید، با بهره مندی از مشاوره های تخصصی، به خوبی این مشکلات و دغدغه ها را برطرف کنید. 

خرید لباس فرم,یونیفرم های تولید شده,لباس برای مشاغل خاصلباس فرم های مردانه شیک

۶.    مسائل اقتصادی را در پس ذهن داشته باشید. 

تهیه یونیفرم بسته به شغلی که قصد خرید برای آن را دارید، می تواند کمی چالش برانگیز باشد. اگر برای مشاغلی خرید می کنید که بهداشت و سلامت در آن اولویت اول است، باید برای هر کارمند بیش از یک لباس تهیه کنید. از طرفی در برخی محیط های کاری ممکن است یک فرد، دو یونیفرم داشته باشد. برای مثال، در برخی محیط های آموزشی، لباس فرم مدرسه در روزهای عادی با لباس زنگ ورزش فرق دارد. در این صورت، باید هزینه جداگانه ای را برای هر فرد به صورت مازاد در نظر بگیرید. 

اگر در مسائل اقتصادی دچار محدودیت بودجه شدید، به شما پیشنهاد می کنیم هرگز سراغ جنس بی کیفیت نروید. شاید یک جنس بی کیفیت با سطح زیبایی متوسط، در ابتدای راه یک انتخاب عاقلانه و اقتصادی باشد اما با گذشت مدتی کوتاه، نه تنها موجب صرفه جویی نمی شود که هزینه بیشتری را نیز برای شما ایجاد می کند. 

سخن پایانی

خرید لباس فرم یکی از مهم ترین بخش های ایجاد یکپارچگی در هر محیطی است. اگر به هر دلیل برای کسب و کار خود به لباس های واحد نیاز دارید، باید نکات گفته شده در بالا را مد نظر داشته باشید. خرید یک یونیفرم اداری زنانه شیک یا یک یونیفرم اداری مردانه مناسب، با معیار قرار دادن نکات بالا کار سختی نیست. 

شما با انتخاب ما به راحتی می توانید تمام این معیارها را در یکجا پیدا کنید. چه از لحاظ کیفیت، چه از لحاظ زیبایی و بعد اقتصادی ماجرا، کارآمدی مجموعه ما به واسطه سابقه درخشانش در این حوزه ثابت شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بهترین و زیباترین یونیفرم ها با ما در ارتباط باشید تا از مشاوره کارشناسان ما نیز بهره مند شوید. 

  • 13
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
گروه بی تی اس,گروه BTS,بیوگرافی گروه بی تی اس بیوگرافی اعضای گروه بی تی اس (BTS)، گروه موسیقی کره ای

تعداد اعضا: هفت نفر

نام اعضا: شوگا، جین، جی-هوپ، آراِم، جیمین، وی، جونگ‌کوک

خواستگاه: کره جنوبی، سئول

تاریخ تشکیل گروه: ۲۰۱۰

تاریخ آغاز فعالیت: ۲۰۱۳

زمینه فعالیت: کی-پاپ،  پاپ ، هیپ هاپ، آراندبی، ئی‌دی‌ام

ادامه
پارسا پیروزفر,بیوگرافی پارسا پیروزفر,عکس های پارسا پیروزفر بیوگرافی و عکس های پارسا پیروزفر

تاریخ تولد: ۲۲ شهریور ۱۳۵۱

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر ،کارگردان نمایش، نقاش، نمایشنامه نویس و مترجم

تحصیلات: کارشناسی در رشته نقاشی

وضعیت تاهل: مجرد

ادامه
خشایار اعتمادی,زندگینامه خشایار اعتمادی,بیوگرافی خشایار اعتمادی بیوگرافی خشایار اعتمادی خواننده سبک‌ موسیقی پاپ کلاسیک (+ آثار)

نام مستعار : خشایار

تولد : ۱۱ فروردین ۱۳۵۰

ملیت : ایرانی

سبک‌ : موسیقی پاپ کلاسیک

ساز : پیانو، آكاردئون

سال‌های فعالیت : ۱۳۷۴ تا کنون

ادامه
شهره لرستانی,بیوگرافی شهره لرستانی,تغییر جنسیت شهره لرستانی بیوگرافی شهره لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون و ماجرای تغییر جنسیت او(+ تصاویر)

نام خانوادگی:صالحی لرستانی

تاریخ تولد:۳۱ خرداد ۱۳۴۵

تحصیلات:فوق لیسانس فیلمنامه نویسی

سالهای فعالیت:از ۱۳۶۴ تاکنون

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل:مجرد

ادامه
عکس های امیرحسین اسفندیار,امیرحسین اسفندیار والیبالیست,امیرحسین اسفندیار در پاریس بیوگرافی امیرحسین اسفندیار؛ بازیکنن حرفه ای والیبال ایران

تاریخ تولد: ۴ بهمن ۱۳۷۷

محل تولد: ایران، آمل

حرفه: بازیکن حرفه ای والیبال

قد: دو متر و ۹ سانتی متر

وزن: ۱۱۰ کیلوگرم

ادامه
ریکاردو ساپینتو,بیوگرافی ریکاردو ساپینتو,تصاویر ریکاردو ساپینتو بیوگرافی ریکاردو ساپینتو، بازیکن سابق و مربی فوتبال (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۱۰ اکتبر ۱۹۷۲( ۱۸ مهر ۱۳۵۱)

محل تولد:پرتغال

حرفه:بازیکن و مربی فوتبال

وضعیت تاهل:متاهل

قد:۱٫۷۸ متر

ادامه
امین اسماعیل نژاد,بیوگرافی امین اسماعیل نژاد,زندگینامه امین اسماعیل نژاد بیوگرافی امین اسماعیل نژاد، فوق ستاره جدید والیبال آسیا و دنیا (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۲۷ آذر ۱۳۷۵

محل تولد:ملکان تبریز

قد:۲۰٣ سانتیمتر

پیشه:ورزشکار( والیبالیست)

پست:پشت خط زن

ادامه
سها نیاستی,سها نیاستی در فیلم سال دوم دانشکده من,سال دوم دانشکده من بیوگرافی و عکس های سها نیاستی بازیگر نوظهور سینما

تاریخ تولد: ۱۳۷۳

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر 

سال فعالیت: ۱۳۹۷ تا به حال

مدرک تحصیلی: مهندسی معماری از دانشگاه تهران

ادامه
عکس آرامگاه باباافضل کاشانی,بابا افضل الدین کاشانی,زندگی نامه افضل الدین کاشانی زندگی نامه افضل الدین کاشانی؛شاعر، حکیم و فیلسوف بزرگ ایرانی

شهرت: بابا افضل

تاریخ تولد: نیمۀ اول قرن شش

محل تولد: کاشان 

وفات: حدود سال ۶۱۰

محل دفن: کوه ‌های مَرَق از قراء کاشان

ادامه
ویژه سرپوش