پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۵۰۰۲۲

بدون دانستن این ۶  نکته دست به خرید یونیفرم نزنید

همواره در محیط های کاری و رسمی، پوشیدن لباس یکسان که نشان دهنده وحدت و هویت آن مکان باشد، بسیار رایج است. این یونیفرم ها در مدارس، ادارات، شرکت های دولتی و خصوصی و برای تعریف مشاغل خاص مانند پزشکان، آشپزها و غیره نیز کاربرد دارد. 

حال از آنجا که این لباس ها دارای اهمیت هستند، باید برای خرید یونیفرم مناسب برخی نکات را مد نظر داشته باشید. بدون در نظر گرفتن این نکات شما نمی توانید یک لباس که به خوبی کسب و کار و محیط مورد نظر شما را تعیین کند، انتخاب کنید. از آنجا که استفاده از یونیفرم به صورت انبوه و در طولانی مدت است، این نکات اهمیت دو چندان پیدا می کنند. با معیار قرار دادن این نکات شما می توانید یک خرید خوب و بدون پشیمانی از ما داشته باشید.

لباس فرم های مردانه شیک,پوشیدن یونیفرم,تهیه یونیفرملباس فرم برای مشاغل مختلف

۱.    تعیین کنید که این یونیفرم برای چه کسانی است.

گام نخست در انتخاب یونیفرم اداری و کاری این است که تشخیص دهید، این لباس را چه کسانی می پوشند. اگر این لباس برای کارمندان یک اداره است، باید طبق موازین و قوانین آن اداره طراحی شود. برای مثال، معمولا در محیط های اداری دولتی محدودیت های پوشش برای خانم ها وجود دارد. این محدودیت ها باید در انتخاب استانداردهای طراحی لباس مد نظر گرفته شوند. 

حتی ممکن است این لباس برای مشاغل خاصی باشد. آشپزها یا آتش نشان ها را تصور کنید. این افراد در شرایط خاصی کار می کنند و به همین دلیل باید طرح لباس آنها، جنس پارچه، رنگ آن و بسیاری از موارد دیگر با توجه به شرایط کاری آنها باشد. 

۲.    کیفیت یونیفرم را مد نظر داشته باشید.

پارچه ای که لباس یونیفرم از آن دوخته می شود باید دارای نهایت کیفیت باشد. این لباس ها قرار است تا به صورت طولانی مدت و هر روز پوشیده شوند. هر چه کیفیت آن بالاتر باشد، یعنی به صورت مستمر قابلیت استفاده دارد. این موضوع به معنی صرفه جویی اقتصادی نیز می باشد. اینگونه لازم نیست تا به عنوان کارفرما یا حتی کارمند، در بازه های کوتاه مدت لباس تازه خریداری کنید. 

همچنین جدای از کیفیت پارچه، سطح کیفیت اعمال استانداردهای خیاطی و دوخت نیز مهم است. کیفیت پایین دوخت باعث می شود تا احتمال پارگی و باز شدن درزها زیاد باشد. این یعنی هزینه بیشتر و صرف انرژی کارکنان روی موارد حاشیه ای. 

یونیفرم های تولید شده توسط برند ما، کیفیت دوخت بالایی دارند. این لباس ها به سبب همین کیفیت دوخت و استفاده از پارچه مرغوب، طول عمر بالایی نیز دارند. سابقه ای که در این حوزه داریم، به خوبی گواه این است که توانسته ایم با کیفیت بالای محصولات خود، رضایت مشتریان را جلب کنیم.

۳.    بعد طراحی و زیبایی شناختی کار را معیار کنید.

یکی از مهم ترین چیزهایی که باید به آن توجه کنید، بحث زیبایی یونیفرم ها است. این زیبایی چه برای یونیفرم مدارس چه برای لباس فرم مردانه و زنانه مهم است. طراحی زیبا باعث افزایش اعتماد به نفس و کارایی در آن محیط می شود. برای مثال، در محیط مدرسه یک لباس شاد و زیبا باعث می شود تا فضای آنجا، تولید انرژی مثبت کند. یا برای مثال، برای بیمارستان ها استفاده از لباس فرم هایی که استانداردهای زیبایی را رعایت کرده اند، مهم است تا روحیه بیماران تقویت شود.

این زیبایی باید در دو بعد مد نظر گرفته شود. اولین بعد، بحث طراحی و دوخت است. دومین بعد انتخاب رنگ مناسب و تزئینات لباس در هماهنگی با کلیت آن است. تک تک جزئیاتی که در چنین لباس هایی به چشم می خورد باید با دقت فراوان انتخاب شود. 

تمام یونیفرم هایی که توسط ما ارائه می شود، توسط کارشناسان مد و طراحی لباس تایید شده اند. این لباس ها با زیبایی خود، هرگونه مقاومت و حس انزجار نسبت به یکپارچگی در پوشش را از بین می برند. 

۴.    لباس فرم را به صورت هویت بخش انتخاب کنید.

لباس های یکپارچه برای چه استفاده می شوند؟ چرا کارکنان و کارمندان یا دانش آموزان نمی توانند به صورت آزادانه لباس بپوشند؟ هدف اصلی انتخاب چنین لباس هایی، هویت بخشیدن به آن محیط و افراد حاضر در آن محیط است. محیط هایی که از یونیفرم استفاده می کنند، به دنبال هویت بخشی و نشان دادن یکپارچگی هستند. 

در محیط مدرسه هدف نشان دادن برابری و سادگی دانش آموزان است. در محیط های اداری هدف اعمال بدون تبعیض استانداردهای پوشش اخلاقی است. در محیط های دیگر مانند آشپزخانه ها و بیمارستان ها، این لباس ها اهداف دیگری در راستای حفظ بهداشت و سلامت نیز دارند. در بعضی مشاغل مانند آتش نشانی و یا اداره آگاهی، لباس ها تلاش در نشان دادن جایگاه اجتماعی آنها برای محافظت از مردم است. 

تعیین لباس یونیفرم,یونیفرم اداری مردانه مناسب,مشاوره کارشناسانلباس فرم زنانه اداری

بنابراین افراد با پوشیدن یونیفرم حتی برای چند ساعت در روز، هویت خود را تعریف می کنند. هر چه این لباس ها در طراحی و کیفیت سطح بالاتری داشته باشند، پروسه هویت بخشی به محیط و افراد نیز حرفه ای تر و عمیق تر خواهد بود. 

۵.    اندازه و سایز لباس ها را با دقت سفارش دهید. 

برای سفارش دقیق سایزهای مناسب باید محیط کاری خود را در نظر بگیرید. تصور کنید شما یک شرکت خدماتی دارید که کار نظافت انجام می دهد. اگر اکثر کارکنان شما خانم هستند، مسلما باید تعداد بیشتر لباس زنانه سفارش دهید. یا برای سفارش یونیفرم مدرسه دخترانه باید با توجه به مقطع تحصیلی آنها و متوسط تعداد دانش آموزان در هر پایه سفارش داده شود. کارشناسان ما به شما کمک می کنند تا قبل از خرید، با بهره مندی از مشاوره های تخصصی، به خوبی این مشکلات و دغدغه ها را برطرف کنید. 

خرید لباس فرم,یونیفرم های تولید شده,لباس برای مشاغل خاصلباس فرم های مردانه شیک

۶.    مسائل اقتصادی را در پس ذهن داشته باشید. 

تهیه یونیفرم بسته به شغلی که قصد خرید برای آن را دارید، می تواند کمی چالش برانگیز باشد. اگر برای مشاغلی خرید می کنید که بهداشت و سلامت در آن اولویت اول است، باید برای هر کارمند بیش از یک لباس تهیه کنید. از طرفی در برخی محیط های کاری ممکن است یک فرد، دو یونیفرم داشته باشد. برای مثال، در برخی محیط های آموزشی، لباس فرم مدرسه در روزهای عادی با لباس زنگ ورزش فرق دارد. در این صورت، باید هزینه جداگانه ای را برای هر فرد به صورت مازاد در نظر بگیرید. 

اگر در مسائل اقتصادی دچار محدودیت بودجه شدید، به شما پیشنهاد می کنیم هرگز سراغ جنس بی کیفیت نروید. شاید یک جنس بی کیفیت با سطح زیبایی متوسط، در ابتدای راه یک انتخاب عاقلانه و اقتصادی باشد اما با گذشت مدتی کوتاه، نه تنها موجب صرفه جویی نمی شود که هزینه بیشتری را نیز برای شما ایجاد می کند. 

سخن پایانی

خرید لباس فرم یکی از مهم ترین بخش های ایجاد یکپارچگی در هر محیطی است. اگر به هر دلیل برای کسب و کار خود به لباس های واحد نیاز دارید، باید نکات گفته شده در بالا را مد نظر داشته باشید. خرید یک یونیفرم اداری زنانه شیک یا یک یونیفرم اداری مردانه مناسب، با معیار قرار دادن نکات بالا کار سختی نیست. 

شما با انتخاب ما به راحتی می توانید تمام این معیارها را در یکجا پیدا کنید. چه از لحاظ کیفیت، چه از لحاظ زیبایی و بعد اقتصادی ماجرا، کارآمدی مجموعه ما به واسطه سابقه درخشانش در این حوزه ثابت شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بهترین و زیباترین یونیفرم ها با ما در ارتباط باشید تا از مشاوره کارشناسان ما نیز بهره مند شوید. 

  • 13
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
محمدرضا احمدی بیوگرافی محمدرضا احمدی؛ مجری و گزارشگری ورزشی تلویزیون

تاریخ تولد: ۵ دی ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

حرفه: مجری تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی حسابداری و تحصیل در رشته مدیریت ورزشی 

ادامه
رضا داوودنژاد بیوگرافی مرحوم رضا داوودنژاد

تاریخ تولد: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: ۱۳۶۵ تا ۱۴۰۲

تحصیلات: دیپلم علوم انسانی

درگذشت: ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

ادامه
فرامرز اصلانی بیوگرافی فرامرز اصلانی از تحصیلات تا شروع کار هنری

تاریخ تولد: ۲۲ تیر ۱۳۳۳

تاریخ وفات : ۱ فروردین ۱۴۰۳ (۷۸ سال)

محل تولد: تهران 

حرفه: خواننده، آهنگساز، ترانه‌سرا، نوازندهٔ گیتار 

ژانر: موسیقی پاپ ایرانی

سازها: گیتار

ادامه
علیرضا مهمدی بیوگرافی علیرضا مهمدی؛ پدیده کشتی فرنگی ایران

تاریخ تولد: سال ۱۳۸۱ 

محل تولد: ایذه، خوزستان، ایران

حرفه: کشتی گیر فرندگی کار

وزن: ۸۲ کیلوگرم

شروع فعالیت: ۱۳۹۲ تاکنون

ادامه
ابراهیم بن جعفر ابی طالب زندگینامه ابراهیم بن جعفر ابی طالب

نام پدر: جعفر بن ابی طالب

سن تقریبی: بیشتر از ۵۰ سال

نسبت های مشهور: برادر محمد بن ابی طالب

ابراهیم بن جعفر ابی طالبزندگینامه ابراهیم بن جعفر بن ابی طالب

زندگینامه ابراهیم بن جعفر بن ابی طالب

ابراهیم بن جعفر بن ابی طالب فرزند جعفر بن ابی طالب بوده است، برخی از افراد ایشان را همراه با محمد از نوه های جعفر می دانند که عمال بن زیاد وی را به شهادت رساند. برخی از منابع می گویند که ابراهیم و محمد هر دو از لشکر ابن زیاد فرار کرده بودند که بانویی در کوفه آنها را پناه می دهد، اما درنهایت سرشان توسط همسر این بانو که از یاران ابن زیاد بود از جدا شد و به شهادت رسیدند. 

ادامه
مریم طوسی بیوگرافی مریم طوسی؛ سریع ترین دختر ایران

تاریخ تولد: ۱۴ آذر ۱۳۶۷

محل تولد: تهران

حرفه: ورزشکار، دونده دوهای سرعت

تحصیلات: کارشناسی تربیت بدنی از دانشگاه تهران

قد: ۱ متر ۷۲ سانتی متر

ادامه
زهرا گونش بیوگرافی زهرا گونش؛ والیبالیست میلیونر ترکی

چکیده بیوگرافی زهرا گونش

نام کامل: زهرا گونش

تاریخ تولد: ۷ جولای ۱۹۹۹

محل تولد: استانبول، ترکیه

حرفه: والیبالیست

پست: پاسور و دفاع میانی

قد: ۱ متر و ۹۷ سانتی متر

ادامه
سوگل خلیق بیوگرافی سوگل خلیق بازیگر جوان سینمای ایران

تاریخ تولد: ۱۶ آبان ۱۳۶۷

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۸۷ تاکنون

تحصیلات: لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه هنر تهران

ادامه
شیگرو میاموتو سفری به دنیای بازی های ویدیویی با شیگرو میاموتو

تاریخ تولد: ۱۶ نوامبر ۱۹۵۲

محل تولد: سونوبه، کیوتو، ژاپن 

ملیت: ژاپنی

حرفه: طراح بازی های کامپیوتری و نینتندو 

تحصیلات: کالج هنر کانازاوا

ادامه
ویژه سرپوش