یکشنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۲
۱۹:۵۹ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۳۰۷۰۱
لیگ برتر و جام حذفی

بحران در اردوی استقلال؛ دومین ستاره آبی‌ها هم مصدوم شد | همراه اول دوباره بدقولی کرد❗️

آخرین اخبار استقلال,مصدومیت بازیکنان استقلال
مدافع میانی استقلال بخاطر مصدومیت تمرین امروز تیمش را ترک کرد و احتمالا در دربی غایب است.

به گزارش ورزش سه، ریکاردو ساپینتو در روزهای گذشته یکی از دغدغه‌های اصلی خود را روی بازی کردن کوین یامگا در دربی ۱۰۱ گذاشته بود؛ چراکه این ستاره فرانسوی خیال سرمربی تیمش را از سمت راست خط دفاعی راحت می‌کرد و علاوه بر آن، می‌توانست در فاز هجومی موثر باشد و در گلزنی تاثیرگذار ظاهر شود ولی علاوه بر او، یک بازیکن دیگر این تیم هم با مصدومیت مواجه شد.

در شرایطی که کوین یامگا در روزهای گذشته نتوانسته در تمرینات گروهی شرکت کند و بعید به نظر می‌رسد بتواند مقابل پرسپولیس به میدان برود، در تمرین امروز استقلال مشخص شد عارف غلامی هم احتمالا به فینال جام حذفی نمی‌رسد و دیگر غایب مهم آبی‌ها در دربی پیش رو خواهد بود.

عارف غلامی که در مسابقه مرحله نیمه نهایی جام حذفی مقابل نساجی مازندران نتوانست تا پایان در زمین بماند و بخاطر آسیب دیدگی در دقیقه ۸۵ از زمین بیرون رفت و خط دفاعی استقلال را در لحظات پایانی این دیدار دچار تغییر کرد، امروز هم نیمه کاره از تمرین آبی‌پوشان رفت تا ریکاردو ساپینتو را با چالش جدید و مشکل بزرگی مواجه کند.

این مدافع با تجربه استقلال بخاطر درد شدید در عضله زیر شکم در دیدار مقابل نساجی تعویض شد و پس از آن در تمرینات به سختی کار می‌کرد که امروز از شدت درد نتوانست تا پایان در کار گروهی بماند و از محل تمرین آبی‌ها رفت تا احتمالا یکی از غایبان این تیم در دیدار فینال مقابل پرسپولیس باشد.

غلامی در یک هفته اخیر از همین ناحیه احساس درد داشته و سعی کرد با گرفتن ام‌آر‌آی و انجام فیزیوتراپی خود را در شرایط بازی و تمرین حفظ کند، اما امروز آسیب دیدگی او جدی‌تر شد تا احتمال حضورش در دربی خیلی کم شود.

مصدومیت عارف غلامی به طور جدی و طولانی مدت نخواهد بود، اما او حداقل باید یک هفته استراحت کند و بخاطر درد شدید شرایط بازی برای او وجود ندارد تا بدین ترتیب ساپینتو علاوه بر کوین یامگا، امروز هم یک مدافع اصلی دیگرش را از دست بدهد.

همراه اول، آخرین تلاش‌های استقلال به در بسته خورد!

 آخرین امیدهای استقلال برای دریافت مبلغی از شرکت همراه اول به در بسته خورده و تمام جلسات و پیگیری‌ها بی‌نتیجه مانده است. 

آخرین اخبار استقلال,مصدومیت بازیکنان استقلال

چالش باشگاه استقلال و شرکت همراه اول مربوط به امروز و دیروز نیست. از ماه‌ها قبل و بعد از برکناری مصطفی آجورلو از مدیریت باشگاه استقلال این کشمکش ادامه داشته و حالا هم ادامه دارد. اگرچه استقلالی‌ها هفته گذشته با این شرکت اپراتور تلفن همراه تفاهم‌نامه جدیدی امضا کردند اما همچنان خبری از پرداخت پول به باشگاه آبی پوش پایتخت نیست.

**جزییات قرارداد استقلال و همراه اول چیست؟

قرارداد همکاری و اسپانسری همراه اول با باشگاه استقلال در اواخر آبان سال ۱۴۰۰ و حدود یکماه بعد از مدیرعاملی مصطفی آجورلو در این باشگاه به امضای طرفین رسید. قراردادی که یکساله و به مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان بود و در ازای حک شدن نام شرکت روی پیراهن استقلال،‌ این شرکت مبلغ مذکور را در قسط های متوالی پرداخت می‌کرد.

در شرایطی که مصطفی آجورلو در اواخر دوره مدیریتی خود به دنبال تمدیدقرارداد با همراه اول به مدت یک فصل دیگر بود، اما ناگهان او در تاریخ ۲۵ مهر ۱۴۰۱ از کار برکنار شد و این درحالی بود که قرارداد قبلی اواخر آبان ماه خاتمه پیدا می‌کرد.

جالب اینجا است که از قرارداد سال اول استقلال و همراه اول مبلغی در حدود ۱۲ میلیارد تومان باقی مانده بود که بعد از روی کار آمدن علی فتح‌الله‌زاده، اسپانسر آن را به مدیرعامل جدید پرداخت کرد.

**قرارداد تمدید نشد، نام اسپانسر روی پیراهن ماند!

بعد از برکناری آجورلو از مدیرعاملی استقلال، علی فتح‌الله‌زاده به عنوان جایگزین در یکی از اولین اقدامات خود برای تمدید قرارداد با همراه اول اقدام کرد. او جلسه‌ای را با مدیران این شرکت اپراتور تلفن همراه داشت اما در هیچ کدام از آنها توافق برای تمدید صورت نگرفت.

مساله مهم اما اینجا است با وجود اینکه قرارداد اسپانسر اواخر آبان ماه تمام شده و تمدیدی هم در کار نبود،‌ با دستور علی فتح‌الله زاده نام این شرکت روی پیراهن استقلال باقی ماند و تا همین چند هفته قبل هم همراه اول در قسمت جلوی پیراهن استقلال به ثبت می‌رسید!

فتح‌الله‌زاده با این کار قصد داشت به نوعی مدیران همراه اول را در عمل انجام شده قرار بدهد تا شاید در جلسات آینده ای که با آن‌ها برگزار می‌کند بتواند قرارداد جدید را به امضا برساند و پول دریافت کند. موضوعی که هیچ وقت به نتیجه نرسید و فتح‌الله‌زاده در نهایت بدون موفقیت در اجرای آن از سمتش کنار رفت!

**ادعای کریمی در بدو ورود: طلب ۱۶۰ میلیاردی

بعد از قطعی شدن سرپرستی حجت کریمی در باشگاه استقلال و حضور او روی صندلی علی فتح‌الله‌زاده، این مدیر در یکی از اولین مصاحبه‌های خود ادعا کرد که شرکت همراه اول ۱۶۰ میلیارد تومان به باشگاه استقلال بدهکار است! این در حالی بود که قرارداد شرکت با استقلال آبان ماه ۱۴۰۱ تمام شده بود و کریمی اوایل سال ۱۴۰۲ این صحبت را مطرح کرد. ظاهرا در آن زمان حجت کریمی که در زمان مدیریت آجورلو نیز عضو هیات مدیره باشگاه استقلال اطلاع دقیقی از جزییات اتفاقات نداشته است.

ماجرا از این قرار است که مصطفی آجورلو در روزهای آخر مدیریت خود در استقلال با مدیران شرکت همراه اول صحبت‌هایی را انجام داده بود تا قرارداد جدیدی برای سال دوم میان طرفین به امضا برسد. بر اساس کسب اطلاع خبرنگار ما آجورلو در جلسات برگزار شده مبلغ ۱۶۰ میلیارد تومان را برای تمدید پیشنهاد کرده و این در حالی است که نظر مدیران اسپانسر روی ۱۲۰ میلیارد تومان بوده است. در نهایت هم آجورلو برکنار شده و قراردادی روی کاغذ نیامده است.

۱۶۰ میلیاردی که کریمی درباره اش صحبت کرده بود نیز احتمالا همان مبلغی است که آجورلو قصد داشته وارد قرارداد با همراه اول شود اما در نهایت از کار برکنار شده و به نتیجه نرسیده است. خصوصا اینکه کریمی دیگر هیچ‌گاه حرف از طلب ۱۶۰ میلیارد تومانی از همراه اول نزد.

**ناگهان ماجرا گره خورد

ماجرای استقلال و همراه اول وقتی گره خورد که باشگاه استقلال در تعطیلات نوروز برای پرداخت طلب استراماچونی تا پایان ددلاین مربوط به تکمیل مدارک حرفه‌ای سازی(۱۱ فروردین) نیاز به پول داشت و از این شرکت درخواست کمک کرد. در آن مقطع فتح‌الله‌زاده که چند ماه بدون قرارداد نام همراه اول را روی پیراهن استقلال زده بود،‌ می‌خواست از این شرکت سریعا پول دریافت کند که البته توافقی حاصل نشد و پولی هم به باشگاه پرداخت نشد.

از طرفی بازیکنان استقلال در روز ۱۱ فروردین و قبل از مصاف با ذوب‌آهن به نشانه اعتراض دستان خود را روی نام اسپانسر بردند و این در حالی است که شاید بازیکنان نمی‌دانستند اسپانسر روی پیراهن قراردادی با باشگاه ندارد!

**ادامه مذاکرات توسط کریمی و حصول نتیجه

یکی از موضوعاتی که حجت کریمی از روزهای اول حضور در استقلال پیگیری کرد، امضای قرارداد جدید با همراه اول بود. او بعد از آنکه متوجه شد ادعای ۱۶۰ میلیاردی‌اش به واسطه صحبت‌های مدیران قبلی درست نبوده، با مدیران همراه اول جلسات متعددی داشت و در نهایت کار به جایی رسید که هفته گذشته دوطرف به توافق رسیدند و تفاهم نامه جدیدی را به امضا رساندند. تفاهم‌نامه ای که تاریخ آن از آبان ۱۴۰۲ تا آبان ۱۴۰۳ است و البته اطلاع دقیقی از مبلغ آن در دست نیست اما ظاهرا مبلغی بسیار پایین تر از ۱۶۰ میلیارد تومانی است که آجورلو قصد داشت در قرارداد بیاورد. کریمی بعد از این تفاهم در مصاحبه‌ای اعلام کرد که بر اساس وعده مدیران همراه اول تا روز یکشنبه (۷ خرداد) مبلغی به حساب باشگاه واریز می‌شود تا یک قسط دیگر از مطالبات اعضای تیم پرداخت شود.

**یکشنبه و دوشنبه گذشت و پول نیامد

در چنین شرایطی از صبح روز یکشنبه بازیکنان و مربیان استقلال که ماه‌ها است به جز چند پاداش بابت بردهای خود پولی بابت رقم قراردادهای خود دریافت نکرده‌اند، پیگیر واریز پول به حساب باشگاه از سمت همراه اول بودند. بازیکنان استقلال حتی تا آخرین دقایق وقت اداری و تعطیلی بانک‌ها در خصوص پیگیری هایی را از مدیران باشگاه انجام دادند اما در نهایت یکشنبه هم تمام شد و پولی به حساب استقلال نرفت. با اینکه امیدواری‌ها درباره واریز پول به حساب باشگاه تا پایان وقت اداری دوشنبه ادامه داشت، اما بازهم خبری از پر شدن حساب باشگاه استقلال نشد تا ناراحتی مدیریت استقلال را در پی داشته باشد.

**طعنه به اپراتور با یک بانک

با وجود اینکه از زمان پرداخت بدهی سنگین به استراماچونی توسط بانک شهر و در قالب یک وام چند هفته‌ای می‌گذرد ، مدیران استقلال ناگهان امروز تصمیم به تشکر از این شرکت روی رسانه رسمی خود گرفتند! ظهر روز دوشنبه با ادامه خالی ماندن حساب باشگاه استقلال، پست تشکر از مدیران بانک شهر و به خصوص احمدی مدیرعامل این بانک روی کانال رسمی باشگاه استقلال رفت که به نظر می‌رسد به نوعی طعنه به همراه اول نیز باشد.

**نه کریمی و نه همراه اول، کسی مقصر نیست

اصل ماجرای پیش آمده میان استقلال و همراه اول این است که نباید کار به اینجا می‌کشید! اگرچه مدیران استقلال با همراه اول تفاهماتی در هفته گذشته داشته‌اند تا مبلغی را دریافت کنند اما با توجه به اینکه یک بازی بیشتر تا پایان فصل جاری باقی نمانده دریافت پول از این شرکت سخت به نظر می‌رسد. از کل ماجرا اینطور به نظر می‌رسد که همراه اول اساسا از ابتدا موافق این قرارداد نبوده و کشاندن ماجرا به بازی اسپانسرینگ در مدیریت قبلی استقلال تلاشی عبث به حساب می‌آید.

حالا اما حسین قربانزاده رییس سازمان خصوصی سازی به عنوان یک سازمان واسطه تلاش‌هایی کرده تا اتفاق بزرگ رخ بدهد و مبلغی را به باشگاه استقلال کمک کند. البته طبیعی است وقتی یک بازی به پایان فصل باقی مانده شرکتی که با هیات مدیره و با مدیریتی گسترده اداره می‌شود، راضی به پرداخت پول به باشگاه استقلال نباشد، مگر اینکه اراده قوی‌تری واسطه شود و این شرکت را مجاب به این امر کند.

در کنار این مساله اما عدم واریز پول از سمت همراه اول به حساب باشگاه استقلال باعث شده تا مدیران باشگاه پیش اعضای کادرفنی و بازیکنان هم بدقول شوند و این مساله در فاصله کوتاه تا دربی پایتخت اصلا اتفاق خوبی برای این باشگاه نیست.

استقلالی‌ها عصر چهارشنبه در شرایطی حساس‌ترین بازی فصل خود را انجام می‌دهند که میزان دریافتی کادرفنی و بازیکنان بین ۴۷ تا ۵۵ درصد است و از آخرین پولی که به عنوان قسط قرارداد به آن‌ها پرداخت شد، بیش از ۵ ماه می‌گذرد! اگرچه بازیکنان استقلال مثل دیدارهای گذشته در دربی روز چهارشنبه نیز با تمام توان خود به میدان می‌روند اما بدون تردید اینکه چند روز قبل از دربی بازهم به آن‌ها وعده واریز پول داده شده و اجرا نشده شاید عواقبی مثل گلایه بازیکنان و کادرفنی بعد از پایان مسابقه با پرسپولیس از بی‌پولی‌های ادامه دار باشگاه را به همراه داشته باشد.

حالا مدیران استقلال در این برهه امیدوار هستند که حتی تا صبح چهارشنبه هم واریزی به باشگاه انجام شود تا آن‌ها بتوانند نهایتا ساعتی قبل از بازی با پرسپولیس به اعضای تیم پول پرداخت کنند اما اگر این اتفاق رخ ندهد، شاید شاهد واکنشی جدید از سوی حجت کریمی و همکارانش در استقلال باشیم.

 • 10
 • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مهران احمدی بیوگرافی مهران احمدی؛ بازیگر حرفه سینما تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۹ اسفند ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان، مدیر تولید، برنامه ریز

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی بازیگری از دانشگاه هنر و معماری تهران

ادامه
سراج قمری زندگینامه سراج قمری، شاعر هجو گوی سده شش و هفت

شهرت: سراج قمری، قمری آملی

دوران زندگی: سده ششم و هفتم قمری

محل تولد: خوارزم یا گلستان

حرفه: شاعر پارسی گو

آثار: دیوان اشعار سراج قمری

وفات: ۶۲۵ قمری

ادامه
زندگینامه کیان ایرانی زندگینامه دلیر ایرانی؛ کیان و نقش او در قیام مختار

از فعالیت ها و سوابق کیان ایرانی قبل از قیام مختار اطلاعاتی در دسترس نیست البته بعد از اضافه شدن به لشکر مختار از جمله افراد تاثیرگذار و بسیار مهم وقایع قیام شناخته شد. 

در سال ۶۶ قمری مختار با هدف گرفتن انقام از عاملان واقعه کربلا و شکست قاتلان امام حسین در کوفه، کیان ایرانی را به عنوان حرس به عبارتی رئیس نگهبانان خود انتخاب کرد. 

اعتماد و اطمینان مختار به کیان به قدری بود که ریاست انتظامات کوفه و فرماندهی شرطه های کوفه به وی سپرده شد. اموال بسیاری از افراد حین برخورد با جنایتکاران کربلا با فرمان مختار مصادره شد. کیان این موال را بین ایرانیان مسلمانی که عملیات را به عهده داشتند، تقسیم کرد. این موضوع از جمله خدمات بسیار مهمی بود که کیان نسبت به حکومت مختار انجام داد.

کیان ایرانی در جریان دستگیری و هلاکت جنایتکاران کربلا، همچنین اشراف جائن کوفه نقش اصلی را برعهده داشت به طوریکه جنایتکاران اصلی کربلا بعد از شنیدن نام ایشان به وحشت می افتادند. 

ادامه
رسول خطیبی بیوگرافی رسول خطیبی + تصاویر

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
گیتی قاسمی بیوگرافی گیتی قاسمی بازیگر خوش سابقه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۶ آذر ۱۳۵۵

محل تولد: ملایر، همدان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ویلهلم رونتگن بیوگرافی ویلهلم رونتگن دانشمند تاثیرگذار صنعت پزشکی

تاریخ تولد: ۲۷ مارس ۱۸۴۵

محل تولد: رمشاید، پادشاهی پروس، کنفدراسیون آلمان

ملیت: آلمانی

حرفه: دانشمند

محل تحصیل: مؤسسه فناوری فدرال زوریخدانشگاه زوریخ

درگذشت: ۱۰ فوریه ۱۹۲۳

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • شنبه ۸ مهر
  لیگ برتر انگلیس
  ولورهمپتون - منچسترسیتی
  ۱۷:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  بورنموث - آرسنال
  ۱۷:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  نیوکسل - برنلی
  ۱۷:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  وستهم - شفیلد یونایتد
  ۱۷:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  اورتون - لوتون
  ۱۷:۳۰
 • اردیویسه هلند
  فاینورد - ایگلز
  ۱۸:۰۰
 • لیگ یک فرانسه
  کلرمون - پاری سن ژرمن
  ۱۸:۳۰
 • سری آ ایتالیا
  آث میلان - لاتزیو
  ۱۹:۳۰
 • سوپرلیگ ترکیه
  گالاتاسرای - آنکاراگوچو
  ۱۹:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  تاتنهام - لیورپول
  ۲۰:۰۰
 • لالیگا اسپانیا
  خیرونا - رئال مادرید
  ۲۰:۰۰
 • بوندسلیگا آلمان
  لایپزیش - بایرن مونیخ
  ۲۰:۰۰
 • والیبال انتخابی المپیک
  ایتالیا - جمهوری چک
  ۲۰:۰۰
 • اردیویسه هلند
  آیندهوون - وولندام
  ۲۰:۱۵
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الاهلی عربستان - الاتفاق
  ۲۱:۳۰
 • سری آ ایتالیا
  سالرنیتانا - اینتر
  ۲۲:۱۵
 • لالیگا اسپانیا
  رئال سوسیداد - اتلتیک بیلبائو
  ۲۲:۳۰
 • لیگ یک فرانسه
  موناکو - مارسی
  ۲۲:۳۰
 • اردیویسه هلند
  والویک - آژاکس
  ۲۲:۳۰
 • لیگ برتر پرتغال
  فارنسی - اسپورتینگ
  ۲۳:۰۰
 • والیبال انتخابی المپیک
  ایران - آلمان
  ۲۳:۳۰
 • یکشنبه ۹ مهر
  لیگ MLS آمریکا
  اینتر میامی - نیویورک سیتی
  ۰۳:۰۰
 • والیبال انتخابی المپیک
  آرژانتین - کانادا
  ۰۵:۳۰
 • والیبال انتخابی المپیک
  صربستان - تونس
  ۰۷:۳۰
 • لیگ یک فرانسه
  رنس - لیون
  ۱۴:۳۰
 • چمپیونشیپ انگلیس
  بلکبرن - لسترسیتی
  ۱۴:۳۰
 • لالیگا اسپانیا
  آلمریا - گرانادا
  ۱۵:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  ناتینگهام فارست - برنتفورد
  ۱۶:۳۰
 • سری آ ایتالیا
  اودینزه - جنوا
  ۱۶:۳۰
 • سوپرلیگ ترکیه
  فنرباغچه - ریزه اسپور
  ۱۶:۳۰
 • بوندسلیگا آلمان
  دارمشتات - وردربرمن
  ۱۷:۰۰
 • لالیگا اسپانیا
  آلاوس - اوساسونا
  ۱۷:۴۵
 • بوندسلیگا آلمان
  فرایبورگ - آگزبورگ
  ۱۹:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  آتالانتا - یوونتوس
  ۱۹:۳۰
 • سوپرلیگ ترکیه
  قونیه اسپور - بشیکتاش
  ۱۹:۳۰
 • سری آ ایتالیا
  آاس رم - فروزینونه
  ۲۲:۱۵
 • لیگ یک فرانسه
  رن - نانت
  ۲۲:۱۵
 • لالیگا اسپانیا
  اتلتیکومادرید - کادیز
  ۲۲:۳۰
 • لالیگا اسپانیا
  رئال بتیس - والنسیا
  ۲۲:۳۰
 • دوشنبه ۱۰ مهر
  لیگ قهرمانان آسیا
  آلمالیق - نیروی هوایی عراق
  ۱۵:۳۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  نسف قارشی - السد
  ۱۹:۳۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  سپاهان - الاتحاد
  ۱۹:۳۰
 • سوپرلیگ ترکیه
  کایسری اسپور - باشاک شهیر
  ۲۰:۳۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  النصر - استقلال تاجیکستان
  ۲۱:۳۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  الدحیل - پرسپولیس
  ۲۱:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  فولام - چلسی
  ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش