سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
۰۸:۰۰ - ۱۳ تير ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۴۱۱۹۳
لیگ برتر و جام حذفی

کانون هواداران استقلال منحل شد/ واکنش حجازی به حواشی تمرین استقلال

عذرخواهی معاون باشگاه استقلال از حواشی تمرین آبی‌ها/ واکنش نکونام به حضور آزمون در تمرینات استقلال

تیم استقلال,عذرخواهی معاون باشگاه استقلال از حواشی تمرین آبی‌ها
قائم باشگاه استقلال به شایعاتی که در حوزه نقل و انتقالات این تیم به گوش می‌رسد پاسخ داد.

به گزارش ایرنا، علی امیری قائم‌مقام باشگاه استقلال در یک گفت‌وگوی تلویزیونی درباره اتفاقات تلخ اولین تمرین استقلال، گفت:جمعیت زیادی به کمپ آمد و ازدحام سبب شد که نیروهای انتظامات نتوانند فضا را کنترل کنند. رخ دادن این اتفاقات روی سکوهای کمپ که اسم ناصر حجازی روی آن است تاسف عمیقی را به وجود آورد و باز هم از هواداران عذرخواهی می‌کنم و مسئولان انتظامی در حال بررسی هستند که این اتفاقات هیج جای دیگری تکرار نشود.

امیری با اشاره به اینکه در آرامش به دنبال بستن یک تیم قوی هستیم و در اتفاقات تمرین کسی از باشگاه دست نداشت، افزود: وقتی تمرین باز اعلام می‌شود، هر کسی حضور پیدا می‌کند و مسئولیتی متوجه باشگاه نیست و این افراد در فصل‌های گذشته هم در تمرینات حضور داشته‌اند.این افراد داخل رختکن نبودند اما با عملکرد ضعیف انتظامات وارد زمین شدند.برخورد با انتظامات انجام شد و در اولین اقدام کانون هواداران منحل شد و لیدرها تعلیق شدند.

قائم مقام باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: چرا باید مدیریت باشگاه از سکوها بترسد،در حالی که با شروع به کار حجت کریمی به عنوان سرپرست باشگاه، تیم از نظر مالی منضبط شده است و بدهی‌ها پرداخت و جواد نکونام به عنوان سرمربی معرفی شد، تنش در سکوها جای شک و شبهه دارد.

امیری درباره بنرهایی که برای او و سرپرست باشگاه در کمپ نصب شده بود و حاشیه‌ساز شد، گفت: در جریان این بنر نبودیم، یکی از بچه‌های کمپ ناصر حجازی این بنر را نصب کرده بود و با او برخورد شد. هر کسی که این بنر را پاره کرد، کار خوبی کرد و با وجود بزرگانی مانند منصور پورحیدری، ناصر حجازی و دیگر بزرگان، ما در این باشگاه محسوب نمی‌شویم.

وی درباره احوالپرسی سرپرست باشگاه با یکی از ارازل و اوباش حاضر در تمرین که درگیری با هواداران را کلید زد، خاطرنشان کرد: کریمی وی را نمی شناسد و مدیرعامل به هر حال چهره شناخته‌شده‌ای است و همه با وی سلام و علیک می‌کنند.

امیری در ادامه درباره تلاش‌های این تیم در فصل نقل و انتقالات هم تصریح کرد: با توجه با لیست نکونام با ۱۰ بازیکن در حال مذاکره هستیم. هواداران صبوری کنند و اگر اسم مطرح شود قیمت بازیکن بیشتر می‌شود و کار ما را خراب می‌کند اما هواداران مطمئن باشند که یک تیم خوب و قوی با بازیکنان ملی‌پوش خواهیم ساخت.

قائم‌مقام باشگاه استقلال با بیان اینکه نکونام لیست خروجی و مازاد به باشگاه نداده است، خاطرنشان کرد:با مرادمند تمدید کرده ایم، چون بقیه قرارداد داشتند در تمرینات حضور پیدا کردند.

وی در ادامه درباره استوری خداحافظی سیدحسین حسینی دروازه‌بان این تیم، گفت: سید حسین بازیکن بزرگی است و کاپیتان تیم است و هر زمان در لیست نکونام قرار بگیرد، با او مذاکره می‌شود.برداشت باشگاه از این استوری خداحافظی نبود.حسینی خودش گفت این استوری به معنی خداحافظی نبوده و این بازیکن برای باشگاه زحمت کشیده است.

امیری درباره ماندن یا نماندن مهدی قایدی برای فصل آینده، اظهار کرد:کریمی مشغول مذاکره با باشگاه اماراتی و خود قایدی است و تمام تلاشمان را می‌کنیم و اگر بحث مالی در سقف بگنجد انجام می‌دهیم. باشگاه اماراتی هنوز به ما عدد و رقم نداده است.

وی در ادامه با رد پرداخت ۶۰۰ هزار دلار به باشگاه سانتاکلارای پرتغال برای رضایتنامه محمد محبی، تصریح کرد :سانتاکلارا با توجه به اینکه سال گذشته بخشی از۲۴۰ هزار یورو پول رضایتنامه محبی به دلیل تحریم‌ها به حساب این باشگاه ننشست، با ابطال قرارداد، به دادگاه عالی ورزش شکایت کرده است. با این حال نماینده باشگاه استقلال در پرتغال در حال مذاکره با این باشگاه است.

قائم‌مقام باشگاه استقلال درباره ادعای پرسپولیسی‌ها که می‌گویند استقلال قبل از فسخ قرارداد با بیرانوند مذاکره کرده است، گفت: این را تکذیب می‌کنم، استقلال یک باشگاه حرفه‌ای است و همان طور که وکیل این دروازه‌‎بان اشاره کرد بعد از فسخ، کریمی با وی یک جلسه مفصل داشته و این مذاکرات فردا ادامه پیدا می‌کند.

امیری درباره شکایت پرسپولیس از استقلال به دلیل مذاکره با بیرانوند پیش از فسخ قرارداد، گفت:باشگاه پرسپولیس هر موضوعی را می‌تواند بگوید و بعد از فسخ با وکیل وی صحبت شده است و این حق هر باشگاهی است. ما کار غیرقانونی انجام ندادیم و بعد از فسخ مذاکره کردیم، اینکه فسخ قانونی بوده است یا نه، را ما دیگر تشخیص نمی‌دهیم.

وی در ادامه با بیان اینکه سرپرست باشگاه نظم و انضباط مالی خاصی را حاکم کرده است، خاطرنشان کرد: با توجه به سقف بودجه، نکونام از برخی بازیکنان خواسته است قراردادشان را پایین بیاورند. یکی از بازیکنان تعریف می‌کرد سال گذشته به قرارداد ۸ میلیاردی هم قبل از صحبت با مدیران وقت استقلال راضی بوده است اما وقتی پای مذاکره می‌رود،مسئول تیم به او گفته بود ۱۵ میلیارد خوب است؟ که این بازیکن گفته است با ۱۶ میلیارد امضا می‌کند.با توجه به بستن چنین قراردادهای به دنبال اصلاح آنها هستیم.خیلی از بازیکنان همراهی کردند و اگر این قراردادها اصلاح نشود استقلال با چالش عجیبی روبه‌رو می شود.

امیری در ادامه درباره وضعیت مدافع برزیلی این تیم هم افزود:سیلوا قراردادش را یک طرفه به واسطه طلبش فسخ کرده است اما در حال مذاکره برای بازگشت وی هستیم اما وکیل او درخواستی دارد که مورد قبول باشگاه نیست. قرارداد سیلوا برای فصل آینده ۵۰۰ هزار دلار است که وکیل درخواست افزایش آن به ۸۰۰ هزار دلار را دارد که مورد قبول کریمی و نکونام قرار نگرفت.

وی درباره سعید مهری هم گفت:او با مدیرعامل و سرمربی جلسه داشت و ظرف امروز و فردا به تمرین برمی‌گردد.

قائم مقام باشگاه استقلال در پایان درباره اینکه گفته می‌شود مهدی هاشمی‌نسب قرار است به کادر فنی اضافه شود، گفت: این در حوزه اختیارات سرمربی تیم است و کادر فنی هر درخواستی داشته باشد، باشگاه آن را اجابت می‌کند.

***

واکنش حجازی به حواشی تمرین استقلال

آتیلا حجازی، بازیکن سابق استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره حوادث اولین جلسه تمرین استقلال در کمپ زنده یاد حجازی اظهار کرد: اتفاقات روز پنج شنبه را همه دنیا دیده‌اند! حالا اگر من ناراحت هم شده باشم مگر چه اتفاقی می‌افتد؟ در باشگاهی که بی‌ دروپیکر باشد این چیزها طبیعی است.

این چیزها برای ما عجیب و غریب نیست

وی ادامه داد: افرادی را که در راس باشگاه هستند، ببینید! خودتان دیگر انتهای این داستان را بخوانید. البته خب همه چیز ما باید به همه چیزمان بیاید و دیدن این رفتارها و چنین صحنه‌هایی در حاشیه یک تمرین فوتبال دیگر برای ما موضوع عجیب و غریبی نیست.

حجازی درباره اینکه با توجه به حوادث و اتفاقاتی که در کمپ ناصرحجازی رقم خورد، نام پدرش باید از روی کمپ باشگاه استقلال برداشته شود یا خیر بیان کرد: قطعا باید نام این کمپ را تغییر بدهند. در کمپی که این اتفاق‌ها می افتد و این آدم‌ها به آنجا رفت و آمد دارند اصلا درست نیست نام ناصر حجازی روی آن گذاشته شود. یک زمانی این باشگاه ابهت و اقتدار داشت، اما هربار یکسری آدم کوچک وارد این باشگاه می‌شوند؛ نه فقط اینها، حتی گروه‌های قبل از این‌ها. این آدم‌ها آن‌قدر کوچک‌اند و در حد نام استقلال نیستند که برای عرضه و نشان دادن خودشان به کارها و برنامه‌های‌ مختلف متوسل می‌شوند. بنرها را دیدید؟ واقعا مسخره است! منصورپورحیدری بیش از ۴۰ سال در این باشگاه بود و از این کارها (نصب بنر) نکرد.

استقلال را کوچک و کوچک‌تر کرده‌اند

بازیکن سابق استقلال در ادامه گفت: متاسفانه این آدم‌ها و امثال این آدم‌ها که هربار به باشگاه آمده‌اند استقلال را کوچک و کوچک‌تر کرده‌اند و شان آن را پایین آورده‌اند. ما خانواده ناصر حجازی می‌خواهیم این تابلو و این نام از سردر چنین کمپی برداشته شود.

***

حضور سردار آزمون در استقلال ادامه‌دار شد!

سردار آزمون عصر روز گذشته برای دومین بار در تمرینات استقلال حضور فعالی داشت.

تیم استقلال,عذرخواهی معاون باشگاه استقلال از حواشی تمرین آبی‌ها

حضور در ایران و آغاز تمرینات برای فصل جدید سبب شده تا سردار آزمون چند روزی را در تمرین استقلال حضور پیدا کند. اتفاقی که روز گذشته رخ داد و در روزهای آینده و تا زمان بازگشت وی به آلمان ادامه خواهد داشت.

مهاجم بایرلورکوزن که هنوز وضعیتش برای فصل بعد نامشخص است، از آغاز تمرینات استقلال در کمپ مرحوم ناصر حجازی نهایت استفاده را برده و پس از اینکه روز گذشته باعث سورپرایز هواداران این تیم شد، امروز نیز با بازیکنان این تیم مشغول انجام تمرینات شد.

تیم استقلال,عذرخواهی معاون باشگاه استقلال از حواشی تمرین آبی‌ها

گفته می‌شود که آزمون حداقل یک هفته دیگر مهمان تمرین استقلال است و تا زمانی که در ایران حضور دارد، زیر نظر جواد نکونام برای آغاز فصل جدید تمرینات خود را برگزار می‌کند تا از لحاظ بدنی در وضعیت ایده‌آلی قرار بگیرد.

ستقلال از چهار روز پیش و زیر نظر نکونام تمرینات خود را در دو نوبت برگزار می‌کند که آبی‌ها صبح‌ها مشغول انجام تمرینات بدنسازی می‌شوند و عصر نیز روی چمن و در کمپ حجازی تمرینات خود را برگزار می‌کنند که آزمون نیز در این جلسات، آبی‌ها را همراهی می‌کند.

این در شرایطی است که وضعیت سردار برای فصل بعد نامشخص است و بسیاری از رسانه‌ها اعلام کرده‌اند وی بایرلورکوزن را ترک خواهد کرد و راهی تیم دیگری می‌شود. با وجود اینکه چند باشگاه به دنبال جذب مهاجم لورکوزن هستند اما وضعیت او هنوز نامشخص است.

از زمان حضور آزمون در تمرینات استقلال، هواداران این تیم برای زمان بازگشت وی به فوتبال ایران برنامه‌ریزی کرده‌اند و علاقه‌مند هستند که با بازگشت وی به کشور در سال‌های آینده، سردار لباس آبی را بر تن کند.

واکنش نکونام به حضور آزمون در استقلال

در شرایطی که گفته می‌شود تا زمان حضور آزمون در ایران او در تمرینات استقلال حضور پیدا می‌کند، جواد نکونام نیز با انتشار یک استوری در صفحه شخصی خود، از این بازیکن تشکر کرد.

در این استوری، نکونام تصویری از خودش و سردار آزمون را به اشتراک گذاشته و بابت حضور او در استقلال، از این بازیکن تشکر کرده است.

تیم استقلال,عذرخواهی معاون باشگاه استقلال از حواشی تمرین آبی‌ها

در ادامه نیز سردار آزمون با بازنشر استوری نکونام نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و خطاب به سرمربی استقلال نوشت: بدون شک بهترینی ۶ معروف

تیم استقلال,عذرخواهی معاون باشگاه استقلال از حواشی تمرین آبی‌ها

 • 13
 • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه لقمان حکیم زندگینامه لقمان حکیم و روایت های قرآنی وی

دوران زندگی: دوران حضرت داوود

محل تولد: حبشه

شهرت: لقمان حکیم

محل دفن: فلسطین یا ناحیه راشدیه در شمال بغداد

زندگینامه لقمان حکیمبیوگرافی لقمان حکیم

ادامه
سروش صحت بیوگرافی سروش صحت بازیگر و مجری پرطرفدار ایرانی

تاریخ تولد: ۸ آذر ۱۳۴۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و مجری

آغاز فعالیت: ۱۳۷۶ تاکنون

تحصیلات: لیسانس آلودگی شیمیایی دریا

ادامه
عبدالقادر گیلانی زندگینامه عبدالقادر گیلانی شاعر و عارف قرن ششم

تاریخ تولد: ۱ رمضان ۴۷۱ هجری قمری

محل تولد: صومعه سرا، گیلان

محل زندگی: گیلان، بغداد

حرفه: عارف، صوفی، محدث، و شاعر

درگذشت: ۸ ربیع الاول ۵۶۱ هجری قمری

محل دفن: محله باب ‌الشیخ بغداد

ادامه
استیو جابز زندگینامه ثروتمند بزرگ استیو جابز و بنیان گذار شرکت اپل (+ تصاویر دوران جوانی)

تاریخ تولد: ۲۴ فوریه ۱۹۵۵

محل تولد: سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

ملیت: آمریکایی

حرفه: کارآفرین، مخترع، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای اپل

سال های فعالیت: ۱۹۷۴ تا ۲۰۱۱

درگذشت: ۵ اکتبر ۲۰۱۱ در پالو آلتو، کالیفرنیا

ادامه
پاتریک دمپسی بیوگرافی پاتریک دمپسی جذابترین مرد ۲۰۲۳

تاریخ تولد: ۱۳ ژانویه ۱۹۶۶

محل تولد: لوئیستون، مین

ملیت: آمریکایی

حرفه: بازیگر، رانندهٔ اتومبیل‌رانی

شروع فعالیت: ۱۹۸۵ تاکنون

ادامه
 محمدرضا حیاتی بیوگرافی محمدرضا حیاتی مجری اسبق صدا و سیما / حواشی زندگی وی

تاریخ تولد: ۲۷ دی ۱۳۳۴

محل تولد: آبادان

محل زندگی: تهران

حرفه: گوینده و مجری صدا و سیما 

شروع فعالیت: ۱۳۵۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس رشته علوم سیاسی

ادامه
زندگینامه آرتمیس یکم زندگینامه آرتمیس یکم نخستین بانوی دریاسالار ایرانی

تولد: سده ۵ (پیش از میلاد)، هالیکارناس

سلطنت: ۴۶۰–۴۸۴ پیش از میلاد

جانشین: ۴۸۴ پیش از میلاد

تاجگذاری: پیسیندلیس

درگذشت: سده ۵ (پیش از میلاد)

ادامه
یسنا میرطهماسب بیوگرافی یسنا میرطهماسب بازیگر نوظهور سینما

تاریخ تولد: ۲۸ فروردین ۱۳۷۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت:  سال ۱۳۹۱ تاکنون

تحصیلات: دانشجوی رشته معماری

ادامه
زر امیرابراهیمی بیوگرافی زر امیرابراهیمی و حواشی زندگی او (+تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۸ تیر ۱۳۶۰ 

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: سال ۱۳۷۸ تاکنون

تحصیلات: فارغ‌التحصیل رشته بازیگری تئاتر

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • شنبه ۱۱ آذر
  بسکتبال حرفه‌ای NBA
  فنیکس سانز - دنور ناگتس
  ۰۶:۳۰
 • جام جهانی نوجوانان
  نوجوانان آلمان - نوجوانان فرانسه
  ۱۵:۳۰
 • چمپیونشیپ انگلیس
  وست برومویچ - لسترسیتی
  ۱۶:۰۰
 • لالیگا اسپانیا
  خیرونا - والنسیا
  ۱۶:۳۰
 • بوندسلیگا آلمان
  بایرن مونیخ - یونیون برلین
  ۱۸:۰۰
 • لیگ برتر انگلیس
  آرسنال - ولورهمپتون
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  برنتفورد - لوتون
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  برنلی - شفیلد یونایتد
  ۱۸:۳۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الاخدود - الاتفاق
  ۱۸:۳۰
 • لیگ یک فرانسه
  لانس - لیون
  ۱۹:۳۰
 • سوپرلیگ ترکیه
  پندیک اسپور - گالاتاسرای
  ۱۹:۳۰
 • سری آ ایتالیا
  لاتزیو - کالیاری
  ۲۰:۳۰
 • لالیگا اسپانیا
  رئال مادرید - گرانادا
  ۲۱:۰۰
 • لیگ برتر انگلیس
  ناتینگهام فارست - اورتون
  ۲۱:۰۰
 • بوندسلیگا آلمان
  اشتوتگارت - وردربرمن
  ۲۱:۰۰
 • لیگ برتر پرتغال
  فامالیسائو - پورتو
  ۲۱:۳۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الشباب - التعاون
  ۲۱:۳۰
 • سری آ ایتالیا
  آث میلان - فروزینونه
  ۲۳:۱۵
 • لیگ برتر انگلیس
  نیوکسل - منچستریونایتد
  ۲۳:۳۰
 • لالیگا اسپانیا
  اوساسونا - رئال سوسیداد
  ۲۳:۳۰
 • یکشنبه ۱۲ آذر
  اردیویسه هلند
  فاینورد - آیندهوون
  ۱۴:۴۵
 • لیگ یک فرانسه
  لو آور - پاری سن ژرمن
  ۱۵:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  چلسی - برایتون
  ۱۷:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  لیورپول - فولام
  ۱۷:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  منچسترسیتی - تاتنهام
  ۲۰:۰۰
 • بوندسلیگا آلمان
  بایرلورکوزن - دورتموند
  ۲۰:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  ناپولی - اینتر
  ۲۳:۱۵
 • لالیگا اسپانیا
  بارسلونا - اتلتیکومادرید
  ۲۳:۳۰
ویژه سرپوش