جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۳۶ - ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۶۱۹۶۰
لیگ برتر و جام حذفی

محمود فکری: تمام هم و غم ما شده اگر دست کشتی‌گیر ما را داور زن گرفت، سانسور کنیم

سرمربی تیم فوتبال هوادار تهران,مسابقه فوتبال هوادار تهران با تراکتور تبریز
سرمربی تیم فوتبال هوادار تهران گفت: امیدوارم آنقدر حرفه ای کار کنیم و از فوتبال مان در آمدزایی کنیم که بتوانیم چنین بازیکنانی را به تیم بیاوریم.

به گزارش  فارس، محمود فکری در نشست خبری پیش از مسابقه با تراکتور تبریز اظهار داشت: نمی‌دانم برای بازی فردا وضعیت تیم ما به چه شکلی است. اولین تیم بودیم که تمرینات را با برنامه شروع کردیم، اما لیگ برت با تاخیر ۱۰ روزه و یک هفته‌ای انجام شد، بعد بازی اصفهان هم یک روز زودتر انجام شد. بعد از ۴ هفته لیگ تعطیل شد و بی برنامگی به تیم ضربه زد. این اتفاقات کار ما را خراب کرد.

وی افزود: ما روی یک برنامه کارمان را انجام دادیم. مدیر باشگاه سرمربی را انتخاب کرد و من هم برنامه‌ام را دادم ولی تاریخ شروع بازی‌ها تغییر کرد. این عقب افتادن و جلو افتادن‌ها کار را سخت می‌کند. بعد از ۴ مسابقه در شرایط بازی قرار گرفتیم ولی لیگ تعطیل شد و هرچقدر هم از سرپرست تیم برای شروع لیگ می‌پرسیدیم خبر نداشت و تاریخ حدودی را به ما می‌گفت و ما هم روی همان تاریخ حدودی استراحتی به بازیکنان دادیم و بعد یکباره زمان بازی‌ها را ۲۸ و ۲۹ شهریور اعلام کردند. با توجه  به اینکه فکر می‌کردیم بازی‌ها ۷ و ۸ مهر ماه آغاز می‌شود استراحت به بازیکنان داده بودیم. فردا با تراکتور بازی داریم و بعد مسابقه هفته آینده ما با استقلال لغو شده است این مساله روی روند کیفیت تیم و آسیب‌پذیری بازیکنان و خستگی بازیکنان تاثیر می‌گذارد.

فکری تصریح کرد: خواهش می‌کنم برنامه‌ریزی بهتری انجام شود تا تیم‌ها کمتر آسیب بینند. تیم امید از مسابقات حذف می‌شود، همه تقصیرها را گردن سرمربی و عوامل دیگر می‌اندازیم ولی اگر لیگ برنامه‌ریزی بهتر و درستی داشته باشد بازیکن‌ها رشد می‌کنند و توقع از بازیکنان در زمین پیاده می‌شود و کیفیت بازی‌ها و فوتبال‌مان افزوده می‌شود و همه از آن فوتبال و زندگی لذت می‌بریم.

وی افزود: ما روی یک برنامه کارمان را انجام دادیم مدیر باشگاه سرمربی را انتخاب کرد و من هم برنامه ام را دادم ولی تاریخ شروع بازی ها تغییر کرد. این عقب افتادن و جلو افتادن ها کار را سخت می کند  بعد از ۴ مسابقه در شرایط بازی قرار گرفتیم ولی لیگ تعطیل شد و هرچقدر هم از سرپرست تیم برای شروع لیگ می پرسیدیم  خبر نداشت و تاریخ حدودی را به ما می گفت و ما هم روی همان تاریخ حدودی استراحتی به بازیکنان دادیم و بعد یکباره زمان بازی ها را ۲۸ و ۲۹ شهریور اعلام کردند. با توجه  به اینکه فکر می کردیم بازی ها ۷ و ۸ مهر ماه اغاز می شود استراحت به بازیکنان داده بودیم. فردا با تراکتور بازی داریم و بعد مسابقه هفته آینده ما با استقلال لغو شده است این مساله روی روند کیفیت تیم و اسیب پذیری بازیکنان و خستگی بازیکنان تاثیر می گذارد.

فکری تصریح کرد:  خواهش می کنم برنامه ریزی بهتری انجام شود و تیم ها کمتر آسیب می بینند . بعد تیم امید از مسابقات حذف می شود همه تقصیرها را گردن سرمربی و عوامل دیگر می اندازیم ولی اگر لیگ برنامه ریزی بهتر و درست داشته باشد بازیکن ها رشد می کنند و توقع از بازیکنان در زمین پیاده می شود کیفیت بازی ها و فوتبال مان افزوده می شود و همه از آن فوتبال و زندگی لذت می بریم.

سرمربی هوادار در مورد دیدار با تراکتور گفت: فردا بازی داریم اما نمی دانیم شرایط وضعیت بدنی بازیکنان چگونه است چون بازیکنان مان استراحت داده بویم این وسط هم یک بازی تدارکاتی انجام دادیم. تراکتور هم تیمی مردمی و خوب است. در  دو بازی اول فصل نتیجه نگرفته است اما بعد دو برد آورد که نشان داد می تواند مدعی باشد. بازی سختی با این تیم داریم امیدوارم بازیکنان ما در شرایط خوب خودشان باشند و تمام تلاش شان را انجام بدهند و ان شالله بتوانیم در این بازی امتیاز بگیریم و نیم نگاهی به سه امتیاز بازی هم داریم تا خودمان را در موقعیت جدول بهتر کنیم.

فکری در مورد اینکه سه چهار مسابقه سخت پیش رو دارید با تراکتور، استقلال و گل گهر بازی دارید و این برنامه ریزی به تیم شما لطمه نمی زند، عنوان کرد: الان تمام هم وغم ما شده اینکه مثلا کشتی گیری قهرمان می شود یا می بازد و داور دست کشتی گیر را بالا نیاورد و  نشان ندهد! در حالیکه دنیا الان خیلی جلو می رود باید برنامه ریزی مان درست باشد. اگر بتوانیم فضایی به وجود بیاوریم برای فوتبال حرفه ای و پیشرفت من مربی هم می توانم برنامه ریزی کنم برای  این مسابقات، نمی دانیم در چه شرایطی بازی می کنیم  ما برای این مسابقات برنامه داریم و خودمان را برای این بازی ها آماده می کنیم مطمئنا بازیکنان ما انگیزه بهتری مقابل تیم های بزرگ دارند و آمادگی خود را بهتر حفظ می کنند تا بهتر نتیجه بگیریم و اگر بازی را ببازیم  شاید فضایی را به وجود بیاوریم که در بازی بعدی امتیاز بگیریم و بازی بعدی را ببریم. ما برای قهرمانی بسته نشدیم و برای اینکه میانه جدول را برای خودمان بگیریم کافی است. در این چند بازی سخت می توانیم برنامه ریزی خوبی داشته باشیم و امتیاز لازم را بگیریم به شرطی که برنامه کلی داشته باشیم و فوتبال مان را به سمت حرفه ای شدن پیش ببریم.

وی با اشاره به قانون سقف بودجه باشگاه ها  گفت: من خودم مخالف این قانون بودم و فوتبال  ما به اندازه کافی  به جامعه سرویس می دهد اگر این فوتبال خصوصی باشد می تواند درآمد خودش را داشته باشد.  اگر هم دولتی است که ظاهرا این شکلی است پس باید بودجه فوتبال را تامین کنند و تیم هایی که ازشان توقع هست هزینه ها را بدهند و خواسته های هواداران شان را برآورده کنند اما برخی باشگاه ها این قانون را دور می زنند اگر این قانون  درست است سفت و سخت آن را اجرا کنیم و ضمانت اجرایی داشته باشیم  و تیم های متخلف برخورد شدید بشود اینکه امتیاز کم کنیم یا جریمه مالی بشوند اصلا قشنگ نیست. یا این قانون را نگذارید یا ضمانت داشته باشد و قدرتی یقه تیم های متخلف را بگیرد من خودم مخالف این قانون هستم این مسایل  فوتبال مانع پیشرفت ما می شود.

وی ادامه  داد: بحث آمدن کریس رونالدو و بازیکنان بزرگ در فوتبال آسیا است این ها هزینه نیست بلکه چندین برابر صدها میلیون دلاری که هزینه می کنند درآمدزایی کنند. ما هم باید راه درآمدزایی را یاد بگیریم و برنامه ریزی را تا انتظارات از فوتبال و ورزش مان برآورده شود. تا هواداران و ببیندگان ورزش و فوتبال از آن لذت ببرند. امیدوارم یواش یواش و گام به گام هم به سمت حرفه ای شدن قدم برداریم. سال بعد این قانون سقف بودجه را برمی دارند چون قانون  درستی نیست.

فکری در مورد اینکه تیم شما هم بازیکن جوان دارد  و هم بازیکن با تجربه گفت: بازیکن جوان مزایایی دارد و بازیکن با تجربه هم خوبی ها خود را دارد باید نگاه کنیم هم به جوان فرصت و میدان بدهیم تا بتوانند باتجربه تر شوند تا بهمون کمک کنند و هم  به با تجربه ها میدان بدهیم تا از تجربه شان استفاده کنیم. فردا تلفیقی از جوان و باتجربه را به میدان می فرستیم. تجربه باتجربه ها به ما کمک خواهد کرد و نیروی جوان و دوندگی و حضور در دفاع و حمله به ما کمک می کنند.

سرمربی تیم هوادار در مورد مصدوم ومحروم تیمشان گفت: مصدوم و محرومی نداریم. یکی دو مصدوم داشتیم که مصدومیتشان برطرف شد.

وی در مورد شرایط حقیقی گفت: هر کدام از بازیکنان که بتوانند خودشان را با نظم و انضباطی که در تیم داریم، وفق داده و از حاشیه‌ها  دوری کنند، می‌توانند توانایی هایشان را نشان دهند. بازیکنان با تجربه‌ای در تیم داریم که همه آنها توانمند هستند و بودند. شاید برخی وقت‌ها بخاطر مصدومیت، شرایط زندگی یا وضعیت تیمی دچار افت‌هایی شوند اما وقتی بیایند کار کنند می‌توانند به روزهای خوب شان برگردند. هم به ما کمک کنند و هم خودشان از سرحال بودن شان  لذت ببرند و بازی‌های خوبی که ارائه می‌دهند. حقیقی هم بیماری برایش پیش آمد که ان شالله این مریضی‌ها برطرف شود و روند خوب شدن و بازگشت به روزهای خوبش را ادامه بدهد.

وی در مورد حضور رونالدو در ایران و شکل بد استقبال هواداران گفت:حداقل ۱۵ سال است که از هنر رونالدو لذت می‌بریم و در تلویزیون او را می بینیم و کیف می‌کنیم. همه مردم جهان از این هنر لذت می‌برند و از اینکه به کشورمان آمده و با پرسپولیس بازی دارند جای خوشحالی است و تعدادی از مردم او را از نزدیک دیده اند وشاید این وضعیت در همه کشورها رقم نخورد. امیدوارم آنقدر حرفه ای کار کنیم و از فوتبال مان در آمدزایی کنیم که بتوانیم چنین بازیکنانی را به تیم بیاوریم. مردم می‌دانند که این روزها تکرار نمی شود و به هر شکلی هست به دنبال عشق شان هستند. نمی‌شود از مردم ایراد بگیریم ایراد را باید از خودمان بگیریم که فضایی به وجود بیاوریم  تا بازیکنان بزرگ را به کشورمان بیاوریم و  هر روز وقتی در تمرین تیم شان هستند نظمی در تمرین به وجود بیاوریم تا مردم بتوانند هفتگی بازیکنان محبوب را ببیند و امیدوارم امشب بازی خوبی شود و نماینده کشورمان برنده شود.

وی افزود: به نساجی هم برد تاریخی شان را در لیگ تبریک می‌گویم واتفاق قشنگی رخ داد. به سپاهان هم خسته نباشید می‌گویم آنها هم خوب بازی کردند و می توانستند برنده شوند و امیدوارم همه آنها را در جمع ۴ تیم پایانی ببینیم.

 • 13
 • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
گوستاوو بلانکو بیوگرافی گوستاوو بلانکو بازیکن مهاجم آرژانتینی

تاریخ تولد: ۵ نوامبر ۱۹۹۱

محل تولد: مندوسا، آرژانتین

حرفه: فوتبالیست

پست: مهاجم

باشگاه کنونی: استقلال

شماره پیراهن: ۹

ادامه
جواد خواجوی بیوگرافی جواد خواجوی کمدین پرطرفدار ایرانی (+تصاویر)

چکیده بیوگرافی جواد خواجوی

نام کامل: جواد خواجوی

تاریخ تولد: ۲۴ خرداد ۱۳۷۱

محل تولد: مشهد

حرفه: کمدین، بازیگر و دوبلور

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: دانشجوی انصرافی رشته سینما

ادامه
کیم تهیونگ کیم تهیونگ از اعضای گروه محبوب BTS

تاریخ تولد: ۳۰ دسامبر ۱۹۹۵

محل تولد: دگو، کره جنوبی

حرفه: خواننده، ترانه سرا، بازیگر و مدل 

ژانر: آراندبی، نئو سول، ایندی پاپ، کی-پاپ

ساز تخصصی: آواز

آغاز فعالیت: ۲۰۱۳ تاکنون

ادامه
زندگینامه لقمان حکیم زندگینامه لقمان حکیم و روایت های قرآنی وی

دوران زندگی: دوران حضرت داوود

محل تولد: حبشه

شهرت: لقمان حکیم

محل دفن: فلسطین یا ناحیه راشدیه در شمال بغداد

زندگینامه لقمان حکیمبیوگرافی لقمان حکیم

ادامه
سروش صحت بیوگرافی سروش صحت بازیگر و مجری پرطرفدار ایرانی

تاریخ تولد: ۸ آذر ۱۳۴۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و مجری

آغاز فعالیت: ۱۳۷۶ تاکنون

تحصیلات: لیسانس آلودگی شیمیایی دریا

ادامه
عبدالقادر گیلانی زندگینامه عبدالقادر گیلانی شاعر و عارف قرن ششم

تاریخ تولد: ۱ رمضان ۴۷۱ هجری قمری

محل تولد: صومعه سرا، گیلان

محل زندگی: گیلان، بغداد

حرفه: عارف، صوفی، محدث، و شاعر

درگذشت: ۸ ربیع الاول ۵۶۱ هجری قمری

محل دفن: محله باب ‌الشیخ بغداد

ادامه
استیو جابز زندگینامه ثروتمند بزرگ استیو جابز و بنیان گذار شرکت اپل (+ تصاویر دوران جوانی)

تاریخ تولد: ۲۴ فوریه ۱۹۵۵

محل تولد: سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

ملیت: آمریکایی

حرفه: کارآفرین، مخترع، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای اپل

سال های فعالیت: ۱۹۷۴ تا ۲۰۱۱

درگذشت: ۵ اکتبر ۲۰۱۱ در پالو آلتو، کالیفرنیا

ادامه
پاتریک دمپسی بیوگرافی پاتریک دمپسی جذابترین مرد ۲۰۲۳

تاریخ تولد: ۱۳ ژانویه ۱۹۶۶

محل تولد: لوئیستون، مین

ملیت: آمریکایی

حرفه: بازیگر، رانندهٔ اتومبیل‌رانی

شروع فعالیت: ۱۹۸۵ تاکنون

ادامه
 محمدرضا حیاتی بیوگرافی محمدرضا حیاتی مجری اسبق صدا و سیما / حواشی زندگی وی

تاریخ تولد: ۲۷ دی ۱۳۳۴

محل تولد: آبادان

محل زندگی: تهران

حرفه: گوینده و مجری صدا و سیما 

شروع فعالیت: ۱۳۵۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس رشته علوم سیاسی

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • پنج شنبه ۱۶ آذر
  -
  ۱۱:۳۰
 • لیگ برتر ایران
  گل گهرسیرجان - تراکتور
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر بسکتبال
  ذوب آهن - مهرام
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر بسکتبال
  کاله - پالایش نفت آبادان
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر فوتسال
  فوتسال مس سونگون - کراپ الوند
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر فوتسال
  فرش آرا - فولاد زرند ایرانیان
  ۱۶:۰۰
 • اسنوکر شوت اوت
  حسین وفایی - رایلی پاول
  ۱۶:۳۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  ضمک - الاتحاد
  ۱۸:۳۰
 • اردیویسه هلند
  آیندهوون - هیرنفین
  ۲۱:۱۵
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الشباب - الاتفاق
  ۲۱:۳۰
 • لیگ یک فرانسه
  برست - استراسبورگ
  ۲۳:۰۰
 • اردیویسه هلند
  فاینورد - وولندام
  ۲۳:۳۰
 • جمعه ۱۷ آذر
  اردیویسه هلند
  -
  ۱۱:۴۵
 • لیگ برتر ایران
  ملوان - شمس آذر قزوین
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  پیکان - ذوب آهن
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  صنعت نفت آبادان - آلومینیوم اراک
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر امارات
  الجزیره امارات - عجمان
  ۱۶:۱۵
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الطائی - الهلال
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر پرتغال
  ویزلا - براگا
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر امارات
  الوحده امارات - الوصل امارات
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر امارات
  شباب الاهلی امارات - الامارات
  ۱۹:۰۰
 • سوپرلیگ ترکیه
  گالاتاسرای - آدانا دمیراسپور
  ۲۰:۳۰
 • لیگ برتر پرتغال
  بنفیکا - فارنسی
  ۲۱:۳۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  النصر - الریاض
  ۲۱:۳۰
 • بوندسلیگا آلمان
  هوفنهایم - بوخوم
  ۲۳:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  یوونتوس - ناپولی
  ۲۳:۱۵
 • شنبه ۱۸ آذر
  لیگ برتر ایران
  نساجی مازندران - استقلال خوزستان
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  سپاهان - مس رفسنجان
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  پرسپولیس - هوادار
  ۱۵:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  کریستال پالاس - لیورپول
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر روسیه
  احمد گروژنی - روستوف
  ۱۶:۳۰
 • لیگ برتر ایران
  فولاد - استقلال
  ۱۷:۴۵
 • بوندسلیگا آلمان
  آینتراخت فرانکفورت - بایرن مونیخ
  ۱۸:۰۰
 • لیگ برتر انگلیس
  منچستریونایتد - بورنموث
  ۱۸:۳۰
 • لالیگا اسپانیا
  رئال بتیس - رئال مادرید
  ۱۸:۴۵
 • لیگ برتر امارات
  الاتحاد کلبا - العین امارات
  ۱۹:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  آتالانتا - آث میلان
  ۲۰:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  استون ویلا - آرسنال
  ۲۱:۰۰
 • بوندسلیگا آلمان
  دورتموند - لایپزیش
  ۲۱:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  اینتر - اودینزه
  ۲۳:۱۵
 • لیگ یک فرانسه
  پاری سن ژرمن - نانت
  ۲۳:۳۰
 • یکشنبه ۱۹ آذر
  لیگ برتر پرتغال
  پورتو - کاساپیا
  ۰۰:۰۰
ویژه سرپوش