یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
۱۵:۳۶ - ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۶۱۹۶۰
لیگ برتر و جام حذفی

محمود فکری: تمام هم و غم ما شده اگر دست کشتی‌گیر ما را داور زن گرفت، سانسور کنیم

سرمربی تیم فوتبال هوادار تهران,مسابقه فوتبال هوادار تهران با تراکتور تبریز
سرمربی تیم فوتبال هوادار تهران گفت: امیدوارم آنقدر حرفه ای کار کنیم و از فوتبال مان در آمدزایی کنیم که بتوانیم چنین بازیکنانی را به تیم بیاوریم.

به گزارش  فارس، محمود فکری در نشست خبری پیش از مسابقه با تراکتور تبریز اظهار داشت: نمی‌دانم برای بازی فردا وضعیت تیم ما به چه شکلی است. اولین تیم بودیم که تمرینات را با برنامه شروع کردیم، اما لیگ برت با تاخیر ۱۰ روزه و یک هفته‌ای انجام شد، بعد بازی اصفهان هم یک روز زودتر انجام شد. بعد از ۴ هفته لیگ تعطیل شد و بی برنامگی به تیم ضربه زد. این اتفاقات کار ما را خراب کرد.

وی افزود: ما روی یک برنامه کارمان را انجام دادیم. مدیر باشگاه سرمربی را انتخاب کرد و من هم برنامه‌ام را دادم ولی تاریخ شروع بازی‌ها تغییر کرد. این عقب افتادن و جلو افتادن‌ها کار را سخت می‌کند. بعد از ۴ مسابقه در شرایط بازی قرار گرفتیم ولی لیگ تعطیل شد و هرچقدر هم از سرپرست تیم برای شروع لیگ می‌پرسیدیم خبر نداشت و تاریخ حدودی را به ما می‌گفت و ما هم روی همان تاریخ حدودی استراحتی به بازیکنان دادیم و بعد یکباره زمان بازی‌ها را ۲۸ و ۲۹ شهریور اعلام کردند. با توجه  به اینکه فکر می‌کردیم بازی‌ها ۷ و ۸ مهر ماه آغاز می‌شود استراحت به بازیکنان داده بودیم. فردا با تراکتور بازی داریم و بعد مسابقه هفته آینده ما با استقلال لغو شده است این مساله روی روند کیفیت تیم و آسیب‌پذیری بازیکنان و خستگی بازیکنان تاثیر می‌گذارد.

فکری تصریح کرد: خواهش می‌کنم برنامه‌ریزی بهتری انجام شود تا تیم‌ها کمتر آسیب بینند. تیم امید از مسابقات حذف می‌شود، همه تقصیرها را گردن سرمربی و عوامل دیگر می‌اندازیم ولی اگر لیگ برنامه‌ریزی بهتر و درستی داشته باشد بازیکن‌ها رشد می‌کنند و توقع از بازیکنان در زمین پیاده می‌شود و کیفیت بازی‌ها و فوتبال‌مان افزوده می‌شود و همه از آن فوتبال و زندگی لذت می‌بریم.

وی افزود: ما روی یک برنامه کارمان را انجام دادیم مدیر باشگاه سرمربی را انتخاب کرد و من هم برنامه ام را دادم ولی تاریخ شروع بازی ها تغییر کرد. این عقب افتادن و جلو افتادن ها کار را سخت می کند  بعد از ۴ مسابقه در شرایط بازی قرار گرفتیم ولی لیگ تعطیل شد و هرچقدر هم از سرپرست تیم برای شروع لیگ می پرسیدیم  خبر نداشت و تاریخ حدودی را به ما می گفت و ما هم روی همان تاریخ حدودی استراحتی به بازیکنان دادیم و بعد یکباره زمان بازی ها را ۲۸ و ۲۹ شهریور اعلام کردند. با توجه  به اینکه فکر می کردیم بازی ها ۷ و ۸ مهر ماه اغاز می شود استراحت به بازیکنان داده بودیم. فردا با تراکتور بازی داریم و بعد مسابقه هفته آینده ما با استقلال لغو شده است این مساله روی روند کیفیت تیم و اسیب پذیری بازیکنان و خستگی بازیکنان تاثیر می گذارد.

فکری تصریح کرد:  خواهش می کنم برنامه ریزی بهتری انجام شود و تیم ها کمتر آسیب می بینند . بعد تیم امید از مسابقات حذف می شود همه تقصیرها را گردن سرمربی و عوامل دیگر می اندازیم ولی اگر لیگ برنامه ریزی بهتر و درست داشته باشد بازیکن ها رشد می کنند و توقع از بازیکنان در زمین پیاده می شود کیفیت بازی ها و فوتبال مان افزوده می شود و همه از آن فوتبال و زندگی لذت می بریم.

سرمربی هوادار در مورد دیدار با تراکتور گفت: فردا بازی داریم اما نمی دانیم شرایط وضعیت بدنی بازیکنان چگونه است چون بازیکنان مان استراحت داده بویم این وسط هم یک بازی تدارکاتی انجام دادیم. تراکتور هم تیمی مردمی و خوب است. در  دو بازی اول فصل نتیجه نگرفته است اما بعد دو برد آورد که نشان داد می تواند مدعی باشد. بازی سختی با این تیم داریم امیدوارم بازیکنان ما در شرایط خوب خودشان باشند و تمام تلاش شان را انجام بدهند و ان شالله بتوانیم در این بازی امتیاز بگیریم و نیم نگاهی به سه امتیاز بازی هم داریم تا خودمان را در موقعیت جدول بهتر کنیم.

فکری در مورد اینکه سه چهار مسابقه سخت پیش رو دارید با تراکتور، استقلال و گل گهر بازی دارید و این برنامه ریزی به تیم شما لطمه نمی زند، عنوان کرد: الان تمام هم وغم ما شده اینکه مثلا کشتی گیری قهرمان می شود یا می بازد و داور دست کشتی گیر را بالا نیاورد و  نشان ندهد! در حالیکه دنیا الان خیلی جلو می رود باید برنامه ریزی مان درست باشد. اگر بتوانیم فضایی به وجود بیاوریم برای فوتبال حرفه ای و پیشرفت من مربی هم می توانم برنامه ریزی کنم برای  این مسابقات، نمی دانیم در چه شرایطی بازی می کنیم  ما برای این مسابقات برنامه داریم و خودمان را برای این بازی ها آماده می کنیم مطمئنا بازیکنان ما انگیزه بهتری مقابل تیم های بزرگ دارند و آمادگی خود را بهتر حفظ می کنند تا بهتر نتیجه بگیریم و اگر بازی را ببازیم  شاید فضایی را به وجود بیاوریم که در بازی بعدی امتیاز بگیریم و بازی بعدی را ببریم. ما برای قهرمانی بسته نشدیم و برای اینکه میانه جدول را برای خودمان بگیریم کافی است. در این چند بازی سخت می توانیم برنامه ریزی خوبی داشته باشیم و امتیاز لازم را بگیریم به شرطی که برنامه کلی داشته باشیم و فوتبال مان را به سمت حرفه ای شدن پیش ببریم.

وی با اشاره به قانون سقف بودجه باشگاه ها  گفت: من خودم مخالف این قانون بودم و فوتبال  ما به اندازه کافی  به جامعه سرویس می دهد اگر این فوتبال خصوصی باشد می تواند درآمد خودش را داشته باشد.  اگر هم دولتی است که ظاهرا این شکلی است پس باید بودجه فوتبال را تامین کنند و تیم هایی که ازشان توقع هست هزینه ها را بدهند و خواسته های هواداران شان را برآورده کنند اما برخی باشگاه ها این قانون را دور می زنند اگر این قانون  درست است سفت و سخت آن را اجرا کنیم و ضمانت اجرایی داشته باشیم  و تیم های متخلف برخورد شدید بشود اینکه امتیاز کم کنیم یا جریمه مالی بشوند اصلا قشنگ نیست. یا این قانون را نگذارید یا ضمانت داشته باشد و قدرتی یقه تیم های متخلف را بگیرد من خودم مخالف این قانون هستم این مسایل  فوتبال مانع پیشرفت ما می شود.

وی ادامه  داد: بحث آمدن کریس رونالدو و بازیکنان بزرگ در فوتبال آسیا است این ها هزینه نیست بلکه چندین برابر صدها میلیون دلاری که هزینه می کنند درآمدزایی کنند. ما هم باید راه درآمدزایی را یاد بگیریم و برنامه ریزی را تا انتظارات از فوتبال و ورزش مان برآورده شود. تا هواداران و ببیندگان ورزش و فوتبال از آن لذت ببرند. امیدوارم یواش یواش و گام به گام هم به سمت حرفه ای شدن قدم برداریم. سال بعد این قانون سقف بودجه را برمی دارند چون قانون  درستی نیست.

فکری در مورد اینکه تیم شما هم بازیکن جوان دارد  و هم بازیکن با تجربه گفت: بازیکن جوان مزایایی دارد و بازیکن با تجربه هم خوبی ها خود را دارد باید نگاه کنیم هم به جوان فرصت و میدان بدهیم تا بتوانند باتجربه تر شوند تا بهمون کمک کنند و هم  به با تجربه ها میدان بدهیم تا از تجربه شان استفاده کنیم. فردا تلفیقی از جوان و باتجربه را به میدان می فرستیم. تجربه باتجربه ها به ما کمک خواهد کرد و نیروی جوان و دوندگی و حضور در دفاع و حمله به ما کمک می کنند.

سرمربی تیم هوادار در مورد مصدوم ومحروم تیمشان گفت: مصدوم و محرومی نداریم. یکی دو مصدوم داشتیم که مصدومیتشان برطرف شد.

وی در مورد شرایط حقیقی گفت: هر کدام از بازیکنان که بتوانند خودشان را با نظم و انضباطی که در تیم داریم، وفق داده و از حاشیه‌ها  دوری کنند، می‌توانند توانایی هایشان را نشان دهند. بازیکنان با تجربه‌ای در تیم داریم که همه آنها توانمند هستند و بودند. شاید برخی وقت‌ها بخاطر مصدومیت، شرایط زندگی یا وضعیت تیمی دچار افت‌هایی شوند اما وقتی بیایند کار کنند می‌توانند به روزهای خوب شان برگردند. هم به ما کمک کنند و هم خودشان از سرحال بودن شان  لذت ببرند و بازی‌های خوبی که ارائه می‌دهند. حقیقی هم بیماری برایش پیش آمد که ان شالله این مریضی‌ها برطرف شود و روند خوب شدن و بازگشت به روزهای خوبش را ادامه بدهد.

وی در مورد حضور رونالدو در ایران و شکل بد استقبال هواداران گفت:حداقل ۱۵ سال است که از هنر رونالدو لذت می‌بریم و در تلویزیون او را می بینیم و کیف می‌کنیم. همه مردم جهان از این هنر لذت می‌برند و از اینکه به کشورمان آمده و با پرسپولیس بازی دارند جای خوشحالی است و تعدادی از مردم او را از نزدیک دیده اند وشاید این وضعیت در همه کشورها رقم نخورد. امیدوارم آنقدر حرفه ای کار کنیم و از فوتبال مان در آمدزایی کنیم که بتوانیم چنین بازیکنانی را به تیم بیاوریم. مردم می‌دانند که این روزها تکرار نمی شود و به هر شکلی هست به دنبال عشق شان هستند. نمی‌شود از مردم ایراد بگیریم ایراد را باید از خودمان بگیریم که فضایی به وجود بیاوریم  تا بازیکنان بزرگ را به کشورمان بیاوریم و  هر روز وقتی در تمرین تیم شان هستند نظمی در تمرین به وجود بیاوریم تا مردم بتوانند هفتگی بازیکنان محبوب را ببیند و امیدوارم امشب بازی خوبی شود و نماینده کشورمان برنده شود.

وی افزود: به نساجی هم برد تاریخی شان را در لیگ تبریک می‌گویم واتفاق قشنگی رخ داد. به سپاهان هم خسته نباشید می‌گویم آنها هم خوب بازی کردند و می توانستند برنده شوند و امیدوارم همه آنها را در جمع ۴ تیم پایانی ببینیم.

 • 13
 • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
ندا قاسمی بیوگرافی ندا قاسمی؛ بازیگر تازه کار و خوش چهره تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی ندا قاسمی

نام کامل: ندا قاسمی

تاریخ تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۰

محل تولد: کرمانشاه

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، مجری و صداپیشه

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: دکترای شیمی آلی

ادامه
غلامعلی حداد عادل بیوگرافی غلامعلی حداد عادل؛ سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۲۴

محل تولد: تهران

حرفه: سیاستمدار ایرانی، عضور مجمع تشخیص مصلحت نظام، دانشیار بازنشسته دانشگاه، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و بنیاد سعدی

آغاز فعالیت: ۱۳۵۷ تاکنون

حزب سیاسی: اصولگرا

تحصیلات: لیسانس و فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه تهران و شیراز (پهلوی قدیم)، دکتری فلسفه از دانشگاه تهران

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
فرزان عاشورزاده بیوگرافی فرزان عاشورزاده تکواندوکار ایرانی

تاریخ تولد: ۵ آذر ۱۳۷۵

محل تولد: تنبکابن، مازندران

محل زندگی: آمریکا

حرفه: تکواندوکار

لقب جهانی: سونامی تکواندو جهان

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • شنبه ۲۶ خرداد
  جی لیگ ژاپن
  سرزو اوزاکا - اوراوا ردز
  ۱۳:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  مجارستان - سوئیس
  ۱۶:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  اسپانیا - کرواسی
  ۱۹:۳۰
 • جام حذفی ایران
  سپاهان - گل گهرسیرجان
  ۱۹:۴۵
 • جام حذفی ایران
  آلومینیوم اراک - مس رفسنجان
  ۲۰:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  ایتالیا - آلبانی
  ۲۲:۳۰
 • یکشنبه ۲۷ خرداد
  لیگ MLS آمریکا
  فیلادلفیا یونیون - اینتر میامی
  ۰۳:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  لهستان - هلند
  ۱۶:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  اسلوونی - دانمارک
  ۱۹:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  صربستان - انگلیس
  ۲۲:۳۰
 • سری آ برزیل
  کورینتیانس - سائوپائولو
  ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش