شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۹
۱۲:۵۹ - ۰۷ شهریور ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۶۰۰۴۰۷
لیگ برتر و جام حذفی

واکنش ایجنت استراماچونی به شایعه بازگشت او به استقلال: فکر نمی کنم که این اتفاق بیفتد

مجیدی: استراماچونی کجا بود، جانشین من در تهران است/ سعادتمند: مجیدی قرارداد دارد و باید بماند

فرهاد مجیدی و آندره آ استراماچونی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
شایعات حضور استراماچونی در استقلال و واکنش ها به استعفای فرهاد مجیدی همچنان ادامه دارد.

فرهاد مجیدی اعتقاد دارد بازي با اسم استراماچونی یک بازی تبلیغاتی است و این مرد ایتالیایی به هیچ وجه قرار نیست سرمربی استقلال شود.

به گزارش طرفداری، فرهاد مجیدی بسیار شاکی بوده و برخی از گلایه های خود را با خلیل زاده مطرح کرده است. همینطور فرهاد مجیدی دلخوری های خود را با یکی از اعضای تیم (که احتمالا سعید رمضانی بوده چرا‌که سرپرست استقلال در این روزها بیشتر از همه به فرهاد مجیدی نزدیک بوده است) مطرح کرد.

فرهاد مجیدی و آندره آ استراماچونی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

حالا شنیدیم این دلخوری ها حتی به گوش وزیر ورزش و مدیران ارشد وزارت خانه هم رسیده است.

فرهاد مجیدی در صحبت های دوستانه و غیر رسمی خود با اطرافیان در این مورد گفته است: اصلاً بحث آندره‌ آ استراماچونی مطرح نیست و آنها اسم استراماچونی را مطرح کردند تا مرا عصبانی کنند. آنها با جانشین من در تهران از قبل توافق کردند. شاید هم فکر می کردند من دربی را می بازم و بعد از دربی می روم. استراماچونی در کار نیست. نه قرار است استراماچونی به تهران بیاید و نه قرار است استراماچونی دوباره سرمربی استقلال شود. آن ها با جانشین من در تهران توافق کردند.

سعادتمند: مجیدی قرارداد دارد و باید بماند/ او باید تیم را جمع کند

مهر نوشت: احمد سعادتمند در مورد استعفای فرهاد مجیدی سرمربی این تیم اظهار‌کرد: ما یک باشگاه حرفه ای هستیم. باشگاه استقلال ۱۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بابت بدهی از سال ۱۳۹۴ پرداخت کرده تا مجوز حرفه ای بگیریم. کاری ندارم چقدر پرداخت این پول چقدر سخت است. بنابراین باید با تمام مسایل حرفه ای برخورد کنیم.

او ادامه داد: لیونل مسی هفته گذشته اعلام‌کرد من سال گذشته نیستم. ما هم انتظار داریم اگر قرار است نباشم، رسماً استعفا بدهم. اگر قرار است سرمربی، سرپرست و یا معاونان نباشند، رسماً اقدام کنند. بعنوان مدیرعامل باشگاه استقلال می گویم سرمربی یک فصل دیگر قرارداد دارد و مجیدی باید روی نیمکت بنشیند. در آستانه فینال جام حذفی هستیم. بعد از ماهها با برد در دربی دل هواداران شاد شده است. در آستانه یک جام هستیم و بازی مهمی داریم. سرمربی هم باید تیم را برای قهرمانی جمع کند.

مدیرعامل استقلال در مورد این که آیا با آندره استراماچونی برای بازگشت مذاکره کرده بود؟ تأکید کرد: روز ششم مرداد ششمین جلسه هیأت مدیره بود و پرونده استراماچونی بررسی شد. هیات مدیره بنده مرا به سفر به ایتالیا ملزم کرد. بند هفت مصوبه شش مردادماه استقلال سفر فوري مدیرعامل به ایتالیا برای تعامل و تخفیف از استراماچونی بود. شکایت استراماچونی از استقلال ۲۸۵ صفحه است.

سعادتمند با تشریح روند سفرش به ایتالیا و این که این سفر از قصد پیش از دربی هماهنگ نشده بود، درباره در جریان نبودن وزارت ورزش از این سفر اظهار‌کرد: ما صحبت زيادي کردیم. حدود دو ماه حضوری و شفاهی صحبت کردیم. هیچ قصد و غرضی برای رفتن به ایتالیا قبل از دربی و آوردن استراماچونی در کار نبود.

مدیرعامل استقلال اظهار‌کرد: بخاطر منافع باشگاه، صرف و صلاح دولت به ایتالیا رفتم نه این که بخواهم استراماچونی را بیاورم. بند هفت شکایت استراماچونی چند بند دارد. پس از رأی فیفا باشگاه استقلال ملزم است کل رقم را در هفت روز پرداخت کند. در بند دیگر آمده که باشگاه همه را پذیرفته و جای اعتراض نیست. آیا ما توان پرداخت دو تا سه میلیون یورو یعنی ۵۰ تا ۸۰ میلیارد را در یک هفته دارد؟

فرهاد مجیدی و آندره آ استراماچونی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

او افزود: واقعا سفر سختی به ایتالیا داشتیم. دو روز پنج جلسه داشتیم و روی بند به بند مذاکره کردیم. هوادار بداند در رسیدی که استراماچونی در ایتالیا دارد با حساب ما ۱۴۰ هزار دلار اختلاف دارد و نمی دانیم کجا است. این را به کجا بگوییم؟

سعادتمند درباره این اختلاف قیمت تأکید کرد: پرونده، فرم قرارداد و امضاها و رسیدها وجود دارد.

او یادآور شد:استراماچونی ۳۰۵ هزار یورو گرفته و چیزی که ما داده ایم و اینجا گرفته ایم فرق دارد.

مدیرعامل استقلال تأکید کرد: استراماچونی تصمیم ندارد هدایت تیمی را بر عهده بگیرد. امکان اینکه روی شکایت استراماچونی به فیفا بند غرامت برود و یک میلیون یورو دیگر جریمه شویم، هست. از روزی که آمده ام، ۵ ماه مطالبات دیاباته و میلیچ را داده ام و هنوز هم دو ماه بدهکار هستیم. قصد نداریم بازیکن خارجی بگیریم چون پولی هم نداریم. شرایط یک باشگاه حرفه ای را فراهم کردیم.

سعادتمند درباره اینکه چرا بحث بازگشت استراماچونی مطرح شد، گفت: ما رفتیم که تخفیف بگیریم. اینکه گفته بودند ۴۸ ساعت مهلت داده تا تصمیم بگیرد؛ باید بگویم این ۴۸ ساعت تا الان تمام شده است. چه اتفاقی افتاد؟ من در بدو ورودم به استقلال همان روز باید ۲ هزار فرانک می دادم تا پرونده میگوئل فریز و روی آن کار شود. موفق شدیم ۱۷۰ هزار دلار جریمه در این پرونده را به ۳۰ هزار دلار تبدیل کنیم.

مدیرعامل آبی ها اظهار کرد: به فیفا برای حق رشد امید نورافکن شکایت کردیم تا ۲۴۰ هزار دلار بگیریم. همین الان مهدی قائدی پیشنهاد ۲ میلیون یورویی دارد ولی او را نمی فروشیم چون به این بازیکن نیاز داریم.

وی افزود: باید واقعیت ها را بگویم. یک روز گفتم نمی گذارم یک آجر از باشگاه کم شود و روی حرفم هستم. نمی دانم چه عزمی پشت ماجرا است که بحث استراماچونی را اینطور جلو ببریم. هدف من دفاع از حقانیت باشگاه و کسر جرایم نقدی است.

مدیرعامل استقلال مذاکراتش با استراماچونی را موفقیت آمیز دانست و ادامه داد: سازمان بازرسی نظارت کند و ببیند چه اتفاقی افتاد؛ آیا مذاکرات برای برای این بود که بار مالی به باشگاه اضافه کنیم یا بار یک و نیم میلیون یورویی از باشگاه برداشته شود؟

سعادتمند گفت: ما در جلساتمان بدون واسطه صحبت کردیم. استراماچونی و مدیر برنامه اش گفتند آنقدر از ما سوء استفاده شد و فایل صوتی از ما خارج شد که دیگر اجازه نمی دهیم هیچکس در جلسات حاضر شود. در هواپیما، در ایتالیا، حتی در ترن هر جا می رفتیم می گفتند برای مذاکره با استراماچونی می روید که می گفتیم برای گرفتن تخفیف از استراماچونی به ایتالیا آمده ایم.

وی در ادامه صحبت هایش از عملکرد فرهاد مجیدی هم انتقاد و خاطرنشان کرد: البته این حق قانونی ما است که برای فصل بعد هم تصمیم بگیریم. اگرچه استقلال نایب قهرمان شده ولی با تیم اول ۱۴ امتیاز فاصله دارد. این در شان باشگاه ما نیست. باید در هیات مدیره صحبت کنیم. باید در کمیته فنی بحث شود که به چه بازیکنانی نیاز داریم. فرصت زیادی نداریم. باید در چارچوب قوانین و مقررات اقدام کنیم.

مدیرعامل درباره ارزیابی هیات مدیره از عملکرد باشگاه تاکید کرد: من شخصا بارها بعد از شکست های استقلال از کادر فنی حمایت کردم. 

سعادتمند درباره مباحثی که در جلسه با استراماچونی گذشته است، تصریح کرد: مذاکرات ما در راستای تخفیف و شکستن رای فیفا و خارج کردن از فیفا بوده است یعنی با استراماچونی به توافق برسیم. رای دو هفته دیگر صادر می شود و باید ظرف ۷ روز غرامت را بدهم. این توان را با شرایط اقتصادی نداریم. 

وی افزود: اصلا بحث تعارف سرمربیگری با استراماچونی نشد. یکی از بندها این بود که مثلا ظرف ۱۰ روز ۷۰۰ هزار یورو بدهیم و طرف پرونده را از فیفا بیرون بیاورد. همین می شود فریز کردن یک اتفاق خوب در فیفا. می خواستیم با شفر هم همین کار را کنیم که مذاکره تلفنی صورت گرفت ولی موفق نشدیم به توافق برسیم. 

مدیرعامل استقلال تاکید کرد: برای بویان ۲۰۰ هزار دلار هفته گذشته دادیم. ۲۰۰ هزار دلار پول کمی نیست. روز گذشته هم ۷۶ هزار دلار دادیم و باید ۵۰ - ۶۰ هزار دلار دیگر بدهیم تا پنجره باشگاه باز شود. برای شفر باید ۶۰۰ هزار یورو نزدیک ۱۵ میلیارد تومان بدهیم. جا دارد از وزارت ورزش و هیات مدیره تشکر کنم. تلاش کردیم این پول را هم تامین کنیم.

سعادتمند اظهار کرد:  اگر پرونده شفر را خارج نکنیم و پرونده استراماچونی اضافه شود، فیفا درباره ما چه فکری می کند. ۳۳۰ هزار دلار به بویان، ۶۰۰ هزار یورو به شفر، حدود ۲ میلیون یورو به استراماچونی بدهیم. باید ۱۲۵ هزار دلار به بودروف بدهیم که ۲۵ روز وقت نداریم. ایسما سال گذشته نیم فصل به استقلال آمد. قراردادی که بستند گفتند ۵۰ هزار دلار می دهند اگر ندهند باید ۲۵ هزار دلار غرامت بدهند که حالا باید ۷۵ هزار دلار بدهیم. بازهم توافق کردند که در نهایت باید به باشگاه پاختاکور ۱۵۰ هزار دلار بدهیم. باید ۹۳ هزار دلار هم به جباروف بدهیم.

وی گفت: نگرانی بزرگتر دارم. وقتی به باشگاه استقلال آمدم با پادوانی مذاکره کردیم و گفتیم از مطالباتمان در فیفا به پادوانی بدهیم که فیفا موافقت کرد ولی پادوانی خودش امضا نکرد. ۱۰۰ هزار دلار باید به این بازیکن بدهیم. غرامتش در دادگاه کاس ۹ میلیون یورو است. اگر همان موقع ۱۰۰ هزار دلار را داده بودیم، زیر یک میلیارد تومان با او تسویه می شد. حالا باید تاوانش را بدهیم. باید چند پرونده را جمع کنم؟ دلم پر است. 

مدیرعامل استقلال درباره جزئیات بیشتر مذاکراتش با استراماچونی گفت: وقتی می خواهید جنس را نقد بخرید یک جور حساب می کنید و وقتی قسطی، جور دیگر. 

سعادتمند گفت: سرمربی ما (مجیدی)  زمان شفر و استراماچونی خودش چطور به استقلال آمد؟ باشگاه حق دارد. ما در آستانه دربی بودیم و حالا فینال حذفی را در پیش داریم. همه شرایط مورد نیاز تیم را فراهم کردیم. شب عید وقتی به استقلال آمدم بازیکنانم سه ماه چیزی نگرفته بودند. در شرایط بحران کرونا، هر زمانی که گفتیم پول بچه ها را دادیم. تا الان ۷۵ درصد هم قراردادشان را داده ایم و هر پاداشی لازم بوده، پرداخت کرده ایم.

وی ادامه داد: برای بازی با فولاد خودم به اهواز رفتم و خودم هم کرونا گرفتم. ۱۲ روز در خانه بودم و هیچکس هم متوجه نشد. حقوق پیشکسوتان را نزدیک به ۱۰ ماه است پرداخت کرده ایم. حقوق پایه ها را پرداخت کرده ایم. فقط مشکل من این شده است که چرا قبل دربی به ایتالیا رفته ام که از استراماچونی تخفیف بگیرم؟

مدیرعامل استقلال در واکنش به این جمله که در شان سرمربی نیست که خبر مذاکره با سرمربی دیگری منتشر شود، گفت: باور کنید تاریخ سفر به ایتالیا دست ما نبود. 

سعادتمند در پاسخ به این سئوال که آیا با مجیدی صحبت کرده است؟ گفت: من استعفایی از مجیدی ندیدم. صبح روز دربی با مجیدی صحبت کردم و مشکلی با هم نداشتیم. حتی برایش توضیح دادم مذاکره با استراماچونی برای گرفتن تخفیف است. حتی از ایتالیا برایش پیامک زدم. گلایه کرده بود چرا بعد از بازی به رختکن نرفتم. رمضانی سرپرست تیم شاهد است که با او تماس گرفتم اگر پروتکل بهداشتی اجازه می دهد، با اعضای هیات مدیره به رختکن بیاییم و پاداش بدهیم. اتفاقا آقای عبدیان عضو هیات مدیره می خواست از جیب خودش پاداش را بدهد ولی سعید رمضانی پاسخ داد شما سر تمرین این کار را کنید بهتر است.

وی درباره اینکه پاداش دربی چقدر بوده است، گفت: پاداش یک عرفی دارد که از سرمربی شروع می شود و تا بازیکنان می رسد. تا الان همه پاداش ها به جز پاداش بازی با پرسپولیس و شاهین پرداخت شد. البته برای پرسپولیس را آقای عبدیان پرداخت کرد. بلافاصله بعد از بازی هم در واتس اپ برای سرمربی پیام تبریک فرستادم. اینکه گفته بود از باخت به سپاهان خوشحال می شدم حرف سنگینی است. تار و پود من و خانواده ام از استقلال است. این یک تهمت است. 

مدیرعامل استقلال تاکید کرد: فرهاد مجیدی باید با این پستش به کمیته انضباطی برود. او گفته است یک ماه است لیست داده ام. به کجا لیست داده اید؟ دو ماه و نیم است که زبانم مو در آورده است لیست بازیکنان مدنظر را بدهید. هیچ لیستی دریافت نکرده ام و در باشگاه ثبت نشده است. حتی معاون ورزشی ام دو سه بار نامه زده است. خودم شروع کردم به تمدید با بازیکنان. هواداران بدانند با شش، هفت بازیکن مطرح مذاکره کرده ایم. مجیدی به چه کسی لیست داده است؟ 

سعادتمند افزود: برادرم فوت کردم ولی سرمربی تیم حتی یک تسلیت نگفت. آمدم باشگاه سرمربی تیم یک تبریک نگفت. او حتی به دفتر من نیامد و من پیش او رفتم. حتی وقتی سر تمرین رفتم، از اتاقش بیرون نیامد و من خودم به اتاقش می رفتم. من از مجیدی لیست خواستم؛ هم تمدیدی هم بازیکن جدید. یک ماه و نیم دنبال تمدید با دانشگر و کریمی هستیم. دو ماه و نیم است می گوییم لیست تمدیدی ها را بدهید و کسانی که نیاز دارید. 

وی گفت: الان لیست کامل آسیا را داده ام. این را مجیدی اعلام کرده است. اینها چه حرفی است. مجیدی سرمربی ما است و اگر ادعاهایش صحت داشته باشد، استعفا می کنم. هیچکدام واقعیت ندارد. اگر واقعیت داشته باشد استعفا می دهم. من خوشحالم بشوم به سپاهان ببازیم؟ من لیست گرفته ام؟ 

مدیرعامل استقلال ادامه داد: نیامده ام بگویم من و فرهاد مقابل هم هستیم. ما همه یک تیم هستیم. اینها یک سوء تفاهم است. مجیدی می گوید یک روز بعد از آنکه فشار آمد سعادتمند مصاحبه کرد. نه ما حتی از ایتالیا مصاحبه کردیم. من را هیات مدیره ملزم کرده است. سرخود که به ایتالیا نرفتم. تا حالا سعی کردم سالم زندگی کنم. سرم بالا است. گذرم به دستگاه های نظارتی نخورده است. از این دستگاه ها خواهش می کنم به پرونده های ما ورود کنند. بعضی از گزارش ها را خودم داده ام. اتفاقات خوبی نیفتاده است. چرا با بازیکنانی قرارداد بسته شده که حتی از نظر جسمانی سالم نیست. همان آدم ها بیایند پولش را بدهند. چرا ما باید جان بکنیم و این پول را بدهیم.

سعادتمند گفت: هفته آینده گزارش کامل سفر را به وزارت ورزش می دهم. من بارها از فرهاد مجیدی حمایت کردم. بعد از باخت به فولاد، بعد از یکسری مساوی با تراکتور، نساجی و سایپا همیشه حمایت کردم. الان هم حمایت می کنم. من مدیرعامل باشگاه هستم و باید اختیار داشته باشم تصمیم بگیرم. به هیچکس اجازه نمی دهم در شرح وظایفم دخالت کند. 

وی درباره اینکه گفته می شود وزیر ورزش موافق بازگشت استراماچونی است، تصریح کرد: دلم می خواهد بیشتر راجع به جام حذفی صحبت کنم! ما در آستانه جام حذفی هستیم. حق هوادارانمان است که یک جام ببریم. یک باشگاه حرفه ای هستیم. سرمربی تیم یک سال دیگر قرارداد دارد. لیست کادر فنی برای لیگ قهرمانان ارسال شده است. اگر می خواستم مربی جدید بیاورم لیست را ارسال نمی کردم. انتظارم این است مجیدی به کارش با قدرت ادامه بدهد و هم فینال حذفی را برایمان در بیاورد و هم لیگ قهرمانان آسیا را. مجیدی برای فصل جدید با ما قرارداد دارد اما باید از طریق هیات مدیره و کمیته فنی صحبت کنیم. سال آینده نباید اختلاف تیم من با تیم اول جدول ۱۴ امتیاز باشد و باید تیم من باید قهرمان شود.

مدیرعامل استقلال درباره اینکه تمام نتایج به پای فرهاد مجیدی نیست، گفت: تیم ما سه چهار هفته مربی نداشت و امتیاز زیادی از دست دادیم. بعد از حضور مجیدی در استقلال هم با یک بازی کمتر ۵ اختلاف امتیاز با صدر داشتیم و اگر فولاد را می بردیم می شد ۲ امتیاز اختلاف. این اختلاف با صدر جدول در شان باشگاه استقلال نیست. توقع من این است. شاید من زیاد از بالا نگاه می کنم! ما با این بازیکنانی که داریم الان باید قهرمان آسیا شویم. باید با همین کادر و بازیکنان قهرمان آسیا شویم. این انتظار من است. اگر انتظار برآورده نشود باید با خود مجیدی صحبت کنیم که مشکل کار کجا است. 

سعادتمند تاکید کرد: حدود ۲۳ میلیارد تومان باید به شفر و بویان بدهیم. حتی می توانیم با بچه ها تسویه کنیم و ۳۰ درصد قرارداد فصل جدید را هم بدهیم. هفته دیگر می خواهیم کلنگ مجموعه بزرگ هتلینگ استقلال را در کمپ حجازی با کمک یک هوادار بزنم. 

وی افزود: داریم کاری می کنیم به درآمد پایدار برسیم. اگر ۳۰ درصد قرارداد فصل بعد بازیکن را بدهیم، دیگر بازیکن حرفه ای چه می خواهد؟ دیگر نه پست علیه باشگاه می گذارند و نه مصاحبه می کنند.

مدیرعامل استقلال درباره اینکه گفته می شود یک میلیون و ۶۰۰ هزار یورو غرامت استراماچونی است نه بیشتر، گفت: ۲۰ درصد به کل قرارداد به خاطر غرامت قرارداد طی دو سال اضافه نشده است. بعد از آن هر ماه ۱۰ هزار یورو غرامت اضافه می شود. استقلال در بهترین حالت باید ۲ میلیون یورو پرداخت کند چون ۳۲۵ هزار یورو هم به خاطر لکه دار شدن شرایط سرمربی در کارش ایجاد شده است. 

سعادتمند در خصوص اینکه استراماچونی خودش قرارداد را فسخ کرده است، اظهار کرد: متاسفانه همان زمان از باشگاه استقلال نامه زده بودند که چون ما قرارداد را فسخ کردیم بیا و پیشنهادات جدید می دهیم. دوستان اصرار دارند رقم غرامت کم است. خودشان بیایند قرارداد را شخم بزنند.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سئوال که اگر استراماچونی بخواهد برگردد پول کمتری به وی می دهید؟ گفت: الان مربی ما فرهاد مجیدی است و باید روی نیمکتش بنشیند. او اسطوره باشگاه بوده است. باید این سوء تفاهمات برطرف شود. مجیدی هم باید درباره این مواردی هم که عنوان کرده توضیح بدهد. مجیدی تا پایان لیگ قهرمانان آسیا سرمربی است. نتایج خوب هم بگیرد، به کارش ادامه می دهد. کدام عقل سلیم می گوید سرمربی با نتایج خوب را عوض کنیم. اما حق باشگاه است که برای فصل بعد تصمیم بگیرد.

سعادتمند گفت: استراماچونی هم می تواند یکی از گزینه های ما برای فصل بعد باشد. استراماچونی با ما قرارداد دارد. در این صورت قرارداد و شکایت از فیفا جمع می شود. این هدف اصلی ما و مصوبه هیات مدیره بوده است. اما انتظار من از استقلال بالاست. شش سال است مردم منتظر قهرمانی هستند حتی قهرمانی در آسیا. این حق طبیعی ما است. اگر نتایج خوب باشد فرهاد ادامه می دهد چون برای استقلال است. اگر نتایج خوب نباشد تصمیم می گیریم.

وی افزود: با آمدن استراماچونی یک میلیون یورو خسارتمان کمتر می شود. البته می تواند گزینه های دیگری هم باشد چون حق ما است. الان فرصت این حرفها نیست. خود دوستان این شرایط را ایجاد کردند. ما همیشه گفتیم از کادر فنی حمایت می کنیم. از سرمربی حمایت می کنم و باید جام حذفی را در بیاوریم و در آسیا هم موفق باشیم.

سعادتمند در خصوص اینکه فرهاد مجیدی عنوان کرده جانشینش در تهران است، گفت: من با هیچکس صحبت نکرده ام. ماه عزیزی است و اهل دروغ نیستم. نمی توانم دروغ بگویم. با هیچ مربی داخلی صحبت نکرده ام.

وی درباره اینکه آیا خوشبین است مجیدی در استقلال بماند؟ تاکید کرد: خوشبین نیستم چون اصلا استعفایی ندارم. استعفا هم بیاید باید به هیات مدیره برود و صد درصد هم رد می کنیم. 

مدیرعامل استقلال در پایان در خصوص پیش بینی اش از دیدار فینال حذفی با تراکتور گفت: صد درصد می بریم. اگر از آقای زنوزی مالک تراکتور هم بپرسید او هم می گوید صد درصد می بازیم (باخنده) به زنوزی ارادت داریم. آنها تیم بسیار خوب و گردن کلفتی دارند. 

فرهاد مجیدی به کمیته انضباطی احضار شد!
مدیرعامل باشگاه استقلال از احضار فرهاد مجیدی سرمربی آبی‌پوشان به کمیته انضباطی باشگاه خبر داد.

واکنش پاستورلو به شایعه بازگشت استراماچونی

فرهاد مجیدی و آندره آ استراماچونی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

ورزش سه نوشت: فردای پیروزی مهم استقلال در نیمه نهایی جام حذفی مقابل پرسپولیس بود که فرهاد مجیدی در کمال تعجب و ناباوری با قرار دادن پستی در صفحه اینستاگرام خود به شکل رسمی از هدایت استقلال استعفا داد.

با توجه به متن استعفای مجیدی بنظر میرسد که مهمترین دلیل استعفای او شایعه مذاکره مدیران استقلال با آندره آ استراماچونی برای بازگشت به این تیم بوده است؛ موضوعی که ناراحتی سرمربی استقلال و در نهایت استعفای او را بهمراه داشته است.

اگرچه بازگشت استراماچونی به ایران و همکاري مجدد او با استقلال به دلیل برخی مسایل بسیار بعید به نظر می رسد ولی با این حال هنوز هیچ چیزی در این باره قطعی نیست.

حالا و در همین رابطه ایجنت معروف سرمربی سابق استقلال یعنی فدریکو پاستورلو به شایعه بازگشت استراماچونی به ایران واکنش نشان داده است. پاستورلو در پاسخ به سؤال یکی از هواداران استقلال مبنی بر احتمال بازگشت استراماچونی به ایران در اینستاگرام گفته است: "من فکر نمی کنم که این اتفاق بیفتد."

فرهاد مجیدی و آندره آ استراماچونی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

واکنش معاون وزیر ورزش به خبر بازگشت استراماچونی به استقلال
تسنیم نوشت: روز گذشته نقل قولی از عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان مطرح شد که وی بیان کرده بود استراماچونی نمی‌تواند به استقلال بازگردد.

احمدی که میهمان برنامه ورزش و مردم بود، در این باره گفت: به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ابلاغ شده است که بازیکن و مربی خارجی جذب نکنند. به‌هرحال با این چالش‌هایی که با مربیان و بازیکنان خارجی وجود دارد و همچنین نوسانات قیمت ارز، به نظرم وزارت ورزش هوشمندانه از این مسئله پیشگیری کرد.

 • 23
 • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
شیخ بهایی,درباره شیخ بهایی,لقب شیخ بهایی زندگی نامه شیخ بهایی شاعر و عارف ایرانی (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۸ فوریهٔ ۱۵۴۷

زادگاه: بعلبک، لبنان

تاریخ مرگ: ۱ سپتامبر ۱۶۲۱

آثار برجسته: کشکول

محل دفن: حرم امام رضا (علیه السلام)، مشهد، ایران

ملیت: ایرانی

ادامه
محسن ربیع خواه,افتخارات محسن ربیع خواه,بازی های باشگاهی محسن ربیع خواه بیوگرافی محسن ربیع خواه و تصاویری از وی

زادروز: ۳ دی ۱۳۶۶ ‏

زادگاه: تهران

قد: ۱٫۷۹ متر

پست: هافبک دفاعی، مدافع

ملیت: ایرانی

ادامه
مهدی کوشکی,ازدواج اول مهدی کوشکی,گروه لیو مهدی کوشکی بیوگرافی مهدی کوشکی بازیگر و کارگردان سینمای ایران + تصاویر همسرانش

تاریخ تولد: مرداد ماه ۱۳۵۹

محل تولد: خرم آباد، ایران

حرفه: بازیگر، نویسنده

ملیت: ایرانی

تحصیلات: لیسانس ادبیات نمایشی

قد: ۱.۷۰

ادامه
حضرت زینب (س),زندگینامه حضرت زینب (س),سرگذشت حضرت زینب (س) زندگی نامه حضرت زینب (س) از کودکی تا به شهادت رسیدنش

نام پدر: حضرت امیرالمؤمنین (علیه السلام)

نام مادر: حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

ناریخ ولادت: پنجم جمادی الأولی سال پنجم (یا ششم) هجری قمری

محل تولد: مدینه منوره

همسر: عبدالله بن جعفر بن ابی‎طالب

وفات: شب یکشنبه ۱۵ رجب سال ۶۲ هجری قمری

ادامه
خواهران منصوریان,زندگی نامه خواهران منصوریان,زندگینامه خواهران منصوریان بیوگرافی خواهران منصوریان ( شهربانو - الهه - سهیلا ) + تصاویر

ملیت: ایران

زادهٔ: ۸ بهمن ۱۳۶۴

محل تولد: سمیرم

قد: ۱٫۷۵ متر

وزن: ۶۰ کیلوگرم

ورزش: ووشو

ادامه
نظامی گنجوی,کتاب نظامی گنجوی,زندگی نامه ی نظامی گنجوی زندگینامه نظامی گنجوی و آثارش (+ تصاویر)

زادروز: ۵۳۷ هـ. ق گنجه

محل زندگی: گنجه

ملیت: ایرانی

پیشه: شاعر، تاریخ نگار و داستان سرا 

سبک: عراقی

عنوان: حکیم نظامی

ادامه
محمود فکری,عکس محمود فکری,تعداد بازی ملی محمود فکری بیوگرافی محمود فکری و فوتبالیست شدن او (+ تصاویر)

زادروز: ۴ مرداد ۱۳۵۲

زادگاه: جوی بار، ایران

پُست: مدافع

ملیت: ایرانی

سال فعالیت: ۱۳۶۵

ادامه
سحر قریشی,طلاق سحر قریشی از همسرش,زندگی نامه سحر قریشی بیوگرافی سحر قریشی و علت مشهور شدنش (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۶ دی ماه ۱۳۶۶

زادگاه: تهران

قد: ۱٫۷۰ متر

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر، مدل

ادامه
مارکوپولو,زندگینامه مارکوپولو,کتاب سفرهای مارکوپولو بیوگرافی مارکوپولو و کتاب سفرهای او (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۵ سپتامبر ۱۲۵۴

زادگاه: ونیز، ایتالیا

تاریخ مرگ: ۹ ژانویهٔ ۱۳۲۴

ملیت: ونیزی

حرفه: تاجر و جهانگرد

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • جمعه ۲ آبان
  هفته ۶ لیگ برتر انگلیس
  استون ویلا - لیدز
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • شنبه ۳ آبان
  هفته ۶ لیگ برتر انگلیس
  وستهام - منچسترسیتی
  ساعت: ۱۵:۰۰
 • هفته ۵ بوندسلیگا
  بایرن مونیخ - فرانکفورت
  ساعت: ۱۷:۰۰
 • هفته ۶ لیگ برتر انگلیس
  منچستریونایتد - چلسی
  ساعت: ۲۰:۰۰
 • هفته ۶ لیگ برتر انگلیس
  لیورپول - شفیلد یونایتد
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • یکشنبه ۴ آبان
  هفته ۶ لیگ برتر انگلیس
  آرسنال - لسترسیتی
  ساعت: ۲۲:۴۵
 • دوشنبه ۵ آبان
  هفته ۶ لیگ برتر انگلیس
  برایتون - وست برومویچ
  ساعت: ۲۱:۰۰
 • هفته ۵ سری آ ایتالیا
  آث میلان - آاس رم
  ساعت: ۲۳:۱۵
ویژه سرپوش