پنجشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹
۱۹:۳۴ - ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۶۰۱۳۹۴
لیگ برتر و جام حذفی

پاسخ منفی سازمان لیگ به باشگاه استقلال در مورد بازگشت استراماچونی

مدیربرنامه استراماچونی: هیچ اقدام مشخصی برای بازگشت او انجام نشده است!/ نامه دادستانی به فدراسیون فوتبال در مورد سرمربی ایتالیایی

استراماچونی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
استراماچونی برای بازگشت به ایران تمایل دارد. او اکنون در خانه اش است و دوست دارد به استقلال برگردد و با یک قرارداد جدید کارش را شروع کند.

به گزارش ورزش سه، در حالی که این روزها بحث های زیادی در مورد حضور آندره آ استراماچونی در ایران وجود دارد ، یوسف دانشیار مترجم سابق این سرمربی ایتالیایی در گفتگویی اختصاصی با ورزش سه نسبت به شایعات و اخبار این روزها در مورد استراماچونی واکنش نشان داد.

در حالیکه این روزها صحبت های زیادی پیرامون بازگشت آندره آ استراماچونی به ایران و قبول هدایت این تیم شنیده می شود و حتی برخی از مسئولین این تیم ادعا کردند که کارهای بازگشت او تا حدود زیادی انجام شده است ، اما یوسف دانشیار مترجم سابق استراماچونی در گفتگوی اختصاصی با ورزش سه اعلام کرد که تاکنون هیچ پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه استقلال برای استراماچونی ارسال نشده و مذاکرات انجام شده فقط در سطح توافقات شفاهی بوده است.

دانشیار که از نزدیکان و معدود افراد مورد اعتماد استراماچونی است و بطور کامل در جریان روند مذاکرات استقلال با سرمربی ایتالیایی قرار دارد، در گفتگویی اختصاصی با ورزش سه درباره پیشنهاد باشگاه استقلال و شایعاتی که درخصوص حضور استراماچونی در قطر برای تماشای بازی های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا منتشر می شود، گفت:این روزها اخبار تعجب برانگیزی را در مورد استراماچونی شنیده ایم و افراد مختلفی به صورت مداوم این خبرها را برای استرا می فرستند که خیلی از آنها حقیقت ندارد.

دانشیار افزود:از ۱۰ روز گذشته تاکنون هیچ اتفاق جدیدی در روند مذاکرات استراماچونی با باشگاه استقلال رخ نداده است. استرا و مدیران استقلال با همدیگر مذاکره کرده اند و یک سری صحبت هایی انجام شده است که مذاکرات مثبتی بوده است. اما بعد از آن هرگز هیچ فعالیت رسمی از طرف باشگاه استقلال برای رسمی شدن قرارداد اتفاق نیفتاده است.

مترجم سرمربی سابق استقلال ادامه داد :پروسه ای که در ثبت یک قرارداد باید طی شود، شامل پیش نویس قرارداد و پیشنهاد هایی است که به صورت رسمی از طرف باشگاه ارسال می شود و نمایندگان استراماچونی و مدیران استقلال روی این مسئله با همدیگر بحث می کنند. من از اینجا می خواهم به اطلاع هواداران استقلال برسانم هیچ پیشنهاد رسمی از طرف باشگاه استقلال به استراماچونی داده نشده است و اگر چه باشگاه استقلال برای بازگشت استرا به ایران ابراز علاقه کرده است ولی این درخواست رسمی و قانونی ارسال نشده است.

دانشیار در مورد ارسال پست ها و توئیت های حاوی درخواست هواداران استقلال برای بازگشت استراماچونی در فضای مجازی گفت:خود استراماچونی شخصا در جریان فعالیت های هواداران استقلال قرار دارد. او پیام های زیادی در اینستاگرام دریافت کرده و حتی هشتگی که برای بازگشت او در توئیتر داغ شده را دیده است. اما او دوست ندارد که با هواداران استقلال در این موضوع بازی شود و اخبار نادرست در اختیارشان قرار بگیرد.

وی ادامه داد :اصل ماجرا این چیزی است که مطرح کردم. استراماچونی برای بازگشت به ایران تمایل دارد. او اکنون در خانه اش است و دوست دارد به استقلال برگردد و با یک قرارداد جدید کارش را شروع کند اما در هر صورت این اتفاق برای استراماچونی، از سمت باشگاه استقلال رخ نداده است و اگر باشگاه بگوید که ما پول کافی نداریم و یا مشکل قانونی از طرف فدراسیون هست، استراماچونی این قضیه را درک میکند ولی موافق عدم شفافیت نیست.

استراماچونی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

پست پاستورلو، مدیربرنامه استراماچونی؛ پاستورلو:

هیچ اقدام مشخصی توسط باشگاه استقلال برای بازگشت استراماچونی انجام نشده است!!!

پاستورلو: تاکنون ، هیچ اقدامی توسط باشگاه برای بازگشت استراماچونی انجام نشده است. همچنین لازم به یادآوری است که در حال حاضر اختلاف حقوقی بین طرفین در فیفا در جریان است و بنابراین ، به دلیل صلاحدید و رازداری، ترجیح داده می شود که اطلاعیه های بعدی منتشر نشود. استقلال در شرف دیدارهای مهم لیگ قهرمانان آسیا است، از این رو مناسب نیست که صحبتهایی را انجام دهیم که به سود تیمی که آندره به همراه هواداران فراموش نشدنی و محبوب خود بهترین موفقیت را دارد ، نباشد!

خلیل زاده: تهدید به استعفای سعادتمند صحت ندارد/ وزارت ورزش ابلاغیه ای در موضوع استراماچونی نداشته است

رییس هیئت مدیره باشگاه استقلال تهدید سعادتمند به استعفا را تکذیب کرد و گفت: تا این لحظه هیچ بحثی در مورد استعفا وجود نداشته است.

استراماچونی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

اسماعیل خلیل زاده در گفت و گو با فارس، در خصوص ادعای دی مارتزیو، خبرنگار ایتالیایی که مدعی شده احمد سعادتمند تهدید کرده اگر استراماچونی برنگردد استعفا می کند و آیا این موضوع صحت دارد؟ اظهار داشت: تا این لحظه هیچ بحثی در مورد استعفای آقای سعادتمند وجود نداشته و خود او هم در واکنش به شایعات برخی رسانه های مجازی حاشیه ساز و دروغ پرداز، این ادعاها را چند روز پیش تکذیب کرد.

وی در پاسخ به اینکه موضع وزارت ورزش در مورد بازگشت استراماچونی به استقلال چیست، گفت: تا جایی که ما به‌ عنوان هیئت مدیره در جریان هستیم، وزارت ورزش در این مورد ابلاغیه ای نداشته و دخالتی نکرده است. هیئت مدیره و مدیرعامل اختیار کامل دارند.

خلیل زاده ادامه داد: طبق گفته مدیرعامل در جلسه هیئت مدیره، مشکل درخواست استراماچونی برای پرداخت کامل دستمزد دو ساله قرارداد قبلی اوست. ثانیا مصوبه سازمان لیگ و فدراسیون در خصوص منع بکارگیری مربی و بازیکنان خارجی به دلیل مشکلات تامین ارز و چگونگی انتقال آن به خارج از کشور به دلیل تحریم‌های سنگین و ناعادلانه آمریکا علیه کشورمان است باید لغو شود وگرنه تاکنون وزارت ورزش سوالی در مورد بازگشت استراماچونی یا مفاد مذاکرات از ما نپرسیده است.

رئیس هیئت مدیره استقلال در خصوص شایعه اختلاف در هیئت مدیره و مخالفت برخی اعضا با بازگشت استراماچونی گفت: این دروغ بزرگ را هم مدیرعامل تکذیب کرد. متاسفانه برخی رسانه های مجازی همه همت خود را برای ایجاد حاشیه به کار گرفته اند که البته ما از مراجع قانونی پیگری حقوقی می کنیم. در مورد بازگشت استراماچونی هیچ کدام از اعضای هیئت مدیره نه تنها مخالفتی ندارند بلکه به مدیرعامل اختیار تام داده و برای تامین منابع مالی هم آمادگی داریم.

پاسخ منفی سازمان لیگ به باشگاه استقلال در مورد بازگشت استراماچونی

سازمان لیگ فوتبال ایران در نامه ای رسمی به باشگاه استقلال اعلام کرد این باشگاه نمی تواند سرمربی ایتالیایی فصل گذشته خود را مجددا در اختیار داشته باشد.

به گزارش مهر، باشگاه استقلال در راستای بازگرداندن آندره استراماچونی سرمربی پیشین و ایتالیایی این باشگاه درخواست کتبی خود را به سازمان لیگ ارسال کرد که سازمان لیگ به صورت رسمی پاسخ منفی خود را به این باشگاه ارائه داد.

آبی پوشان در تاریخ ۱۶ شهریور به صورت کتبی درخواست رسمی شان را به منظور اخذ مجوز بازگشت آندره استراماچونی به سازمان لیگ ارسال کردند که سازمان لیگ با این توضیح که چون استراماچونی تا پایان فصل با استقلال نبوده و بعد از ترک تهران قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ و این باشگاه فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی انتخاب و معرفی کرده، بنابراین عقد قرارداد آن باشگاه با استراماچونی بر خلاف مصوبه سازمان لیگ بوده و ممنوع می باشد. 

نامه معاون قضایی دادستان کل کشور به فدراسیون فوتبال درباره ماجرای استراماچونی و استقلال

هفته پیش مهدی عبدیان عضو هیئت مدیره استقلال در نامه ای به ریاست قوه قضاییه خواستار به رسیدگی به موضوع بازگشت استراماچونی به این تیم شد. حال او در استوری اینستاگرامش از نامه دادستان کل کشور به فدراسیون فوتبال خبر داد.

استراماچونی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

 • 18
 • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
شیخ بهایی,درباره شیخ بهایی,لقب شیخ بهایی زندگی نامه شیخ بهایی شاعر و عارف ایرانی (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۸ فوریهٔ ۱۵۴۷

زادگاه: بعلبک، لبنان

تاریخ مرگ: ۱ سپتامبر ۱۶۲۱

آثار برجسته: کشکول

محل دفن: حرم امام رضا (علیه السلام)، مشهد، ایران

ملیت: ایرانی

ادامه
محسن ربیع خواه,افتخارات محسن ربیع خواه,بازی های باشگاهی محسن ربیع خواه بیوگرافی محسن ربیع خواه و تصاویری از وی

زادروز: ۳ دی ۱۳۶۶ ‏

زادگاه: تهران

قد: ۱٫۷۹ متر

پست: هافبک دفاعی، مدافع

ملیت: ایرانی

ادامه
مهدی کوشکی,ازدواج اول مهدی کوشکی,گروه لیو مهدی کوشکی بیوگرافی مهدی کوشکی بازیگر و کارگردان سینمای ایران + تصاویر همسرانش

تاریخ تولد: مرداد ماه ۱۳۵۹

محل تولد: خرم آباد، ایران

حرفه: بازیگر، نویسنده

ملیت: ایرانی

تحصیلات: لیسانس ادبیات نمایشی

قد: ۱.۷۰

ادامه
حضرت زینب (س),زندگینامه حضرت زینب (س),سرگذشت حضرت زینب (س) زندگی نامه حضرت زینب (س) از کودکی تا به شهادت رسیدنش

نام پدر: حضرت امیرالمؤمنین (علیه السلام)

نام مادر: حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

ناریخ ولادت: پنجم جمادی الأولی سال پنجم (یا ششم) هجری قمری

محل تولد: مدینه منوره

همسر: عبدالله بن جعفر بن ابی‎طالب

وفات: شب یکشنبه ۱۵ رجب سال ۶۲ هجری قمری

ادامه
خواهران منصوریان,زندگی نامه خواهران منصوریان,زندگینامه خواهران منصوریان بیوگرافی خواهران منصوریان ( شهربانو - الهه - سهیلا ) + تصاویر

ملیت: ایران

زادهٔ: ۸ بهمن ۱۳۶۴

محل تولد: سمیرم

قد: ۱٫۷۵ متر

وزن: ۶۰ کیلوگرم

ورزش: ووشو

ادامه
نظامی گنجوی,کتاب نظامی گنجوی,زندگی نامه ی نظامی گنجوی زندگینامه نظامی گنجوی و آثارش (+ تصاویر)

زادروز: ۵۳۷ هـ. ق گنجه

محل زندگی: گنجه

ملیت: ایرانی

پیشه: شاعر، تاریخ نگار و داستان سرا 

سبک: عراقی

عنوان: حکیم نظامی

ادامه
محمود فکری,عکس محمود فکری,تعداد بازی ملی محمود فکری بیوگرافی محمود فکری و فوتبالیست شدن او (+ تصاویر)

زادروز: ۴ مرداد ۱۳۵۲

زادگاه: جوی بار، ایران

پُست: مدافع

ملیت: ایرانی

سال فعالیت: ۱۳۶۵

ادامه
سحر قریشی,طلاق سحر قریشی از همسرش,زندگی نامه سحر قریشی بیوگرافی سحر قریشی و علت مشهور شدنش (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۶ دی ماه ۱۳۶۶

زادگاه: تهران

قد: ۱٫۷۰ متر

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر، مدل

ادامه
مارکوپولو,زندگینامه مارکوپولو,کتاب سفرهای مارکوپولو بیوگرافی مارکوپولو و کتاب سفرهای او (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۵ سپتامبر ۱۲۵۴

زادگاه: ونیز، ایتالیا

تاریخ مرگ: ۹ ژانویهٔ ۱۳۲۴

ملیت: ونیزی

حرفه: تاجر و جهانگرد

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • چهارشنبه ۳۰ مهر
  لیگ قهرمانان اروپا
  رئال‌مادرید - شاختار
  ساعت: ۲۰:۲۵
 • لیگ قهرمانان اروپا
  آژاکس - لیورپول
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  بایرن مونیخ - اتلتیکومادرید
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • پنجشنبه ۱ آبان
  لیگ اروپا
  راپید وین - آرسنال
  ساعت: ۲۰:۲۵
 • لیگ اروپا
  سلتیک - آث میلان
  ساعت: ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش