پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۹۹۰۴۰۰۱۱۱

روش های ارائه شده کاشت مو و ابرو در کلینیک رز

 کاشت مو، کاشت ابرو،پیوند موبهترین روش کاشت مو

پیش از پشت سر گذاشتن فعالیت هایی نظیر کاشت مو و کاشت ابرو، بهتر است متد های مختلف این فرآیند ها را به خوبی بشناسید. به طور کلی نمی توان از یک روش، به عنوان تنها متد خوب و کامل در زمینه کاشت مو و کاشت ابرو نام برد.

چرا که شرایط ظاهری اولیه هر فرد، با فرد دیگری متفاوت است. در نتیجه انتخاب «سازگارترین» متد برای کاشت طبیعی مو و ابرو، اهمیت بسیار زیادی دارد. این انتخاب تنها وقتی صورت می گیرد که شما در کنار رسیدن به شناخت کافی از این فعالیت ها، با یک پزشک متخصص نیز مشورت کنید.

در گذشته، تنها یک متد برای کاشت مو و کاشت ابرو وجود داشت و افراد چاره ای به جز انتخاب همان روش پیش روی خود نمی دیدند. در واقع این فرآیند ها با محدودیت های بسیار زیادی همراه می شدند و حق انتخاب چندانی پیش روی افراد متقاضی نمی گذاشتند.

حالا اما برای سپری کردن این فعالیت های زیبایی، متد های زیادی وجود دارد و غالبا افراد به دنبال روش های نوین برای این کار هستند. چرا که این روش ها آثار جانبی کم تر و نتایج بهتری را به دنبال دارند.

کلینیک تخصصی پوست و مو رز به عنوان یکی از مراکز پیشرو در زمینه زیبایی، همواره در تلاش است تا با استفاده از به روز ترین تکنولوژی ها و جدیدترین تجهیزات موجود، کاشت مو و کاشت ابرو را به فعالیتی لذت بخش برای شما تبدیل کند.

در این مرکز زیبایی، تلاش می شود تا با فراهم آوردن همه جزئیات مورد نیاز، کاشت طبیعی مو و کاشت طبیعی ابرو به بهترین شکل ممکن برای شما صورت گیرد.

 کاشت مو، کاشت ابرو،پیوند مو کاشت مو

قبل از کاشت مو، چه چیزهایی را در نظر بگیریم؟

حقیقت آن است که از لحظه ای که شما تصمیم به کاشت مو در سر خود می گیرید، این فعالیت برای شما آغاز شده است. در نتیجه باید از همان روز اول، مسائل مهمی را در نظر داشته باشید و نکات خاصی را مد نظر قرار دهید.

شما باید بدانید که با وجود یکسان بودن قوانین اولیه در مورد پیوند مو، همه مراکز قادر نیستند این قوانین را به طور کامل اجرا کنند. در نتیجه عملکرد همه آن ها در زمینه کاشت طبیعی مو، یکسان نخواهد بود.

اولین و مهم ترین قدمی که شما در این زمینه برمی دارید، انتخاب یک کلینیک مجاز و مجهز است. اگر از روی غفلت به یک کلینیک غیرمجاز مراجعه کنید، در درجه اول سلامتی خود را به خطر انداخته اید. چرا که در چنین کلینیک هایی به جای پزشک ماهر و متخصص، از افرادی بدون مدرک و تجربه برای کاشت مو استفاده می شود.

در کلینیک تخصصی پوست و مو رز، شما ابتدا بدون پرداخت هیچ هزینه ای ویزیت می شوید و سپس در جلسه مشاوره شرکت می کنید. بر اساس تمهیدی که در این مرکز زیبایی اندیشیده شده، شما حتی می توانید این جلسه مشاوره را در خانه خود نیز پشت سر بگذارید و آن را به صورت اینترنتی انجام دهید.

پس از بررسی های اولیه، وضعیت شما مشخص می شود و متوجه خواهید شد که آیا گزینه مناسبی برای این فعالیت هستید یا خیر. اگر شما کاندیدای مناسبی برای پیوند مو باشید، پزشک شرایط انجام کار را به شما توضیح می دهد و پس از انتخاب یک زمان دقیق، مراقبت های قبل از انجام کاشت طبیعی مو نیز برای شما شرح داده خواهد شد.

 روش های معمول کاشت مو

شاید تا امروز، چیزهای زیادی در مورد روش های معمول و مرسوم کاشت مو شنیده باشید. در روش سنتی یا همان متد FUT برای برداشت فولیکول ها، یک نوار از منطقه بانک مو جدا می شود. با وجود نتایج نسبتا خوب، مشکل این روش را می توان در باقی ماندن جای زخم و همچنین عارضه های جانبی جستجو کرد.

روش دیگری که معمولا برای پیوند مو مورد توجه قرار دارد، روش FIT است. در این متد، به جای برداشت نواری، هر فولیکول به صورت مجزا برداشته می شود و پس از طی شدن مراحل آماده سازی، در قسمت های میانی و جلویی سر کاشته خواهد شد.

از این متد ها به عنوان متد های پایه ای کاشت طبیعی مو نام برده می شود. این روش ها برای سال ها آزمایش شده اند و طرفداران زیادی هم به دست آورده اند اما برای کاشت مو و ابرو، متد های نوین دیگری نیز وجود دارند.

کاشت مو به روش sut

بر خلاف روش های قدیمی تر پیوند مو که به صورت دستی انجام می شوند، کاشت مو به روش SUT به شکل کاملا اتوماتیک صورت می گیرد. در این متد، فولیکول ها با دقت بسیار زیادی استخراج شده و احتمال صدمه دیدن آن ها در جریان فرآیند، به حداقل می رسد.

تراکم بالای مو و همچنین خط رویش کاملا طبیعی، از مزیت های مهم انتخاب این متد برای پیوند مو محسوب می شوند. نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کرد، این است که در این متد جای زخم و اسکار روی سر شما باقی نمی ماند و عارضه های جانبی، عملا از بین می روند. این روش، جدیدترین و مدرن ترین روش برای کاشت مو به شمار می رود.

در ایران، کلینیک های زیبایی به طور معمول به دلیل نداشتن تجهیزات کافی و دستگاه های اتوماتیک، قادر به کاشت مو به روش SUT نیستند اما کلینیک تخصصی رز با بهره گیری از امکانات مدرن، قادر است تا این متد را نیز به شما ارائه بدهد.

در این متد بدون استفاده از برش، بدون نیاز به جراحی و همچنین برداشتن پوست سر، کاشت طبیعی مو برای شما صورت می گیرد. این روش، نتایجی شگفت انگیز را برای شما به دنبال خواهد داشت.

کاشت مو به روش ترکیبی

برای افرادی که در ناحیه ای گسترده در سر خود دچار طاسی هستند، روش های معمول کاشت مو ممکن است نتیجه بخش نباشد. به همین خاطر به این افراد، استفاده از کاشت مو به روش ترکیبی توصیه می شود. در کاشت مو به روش ترکیبی، از هر دو روش پایه ای پیوند مو استفاده می شود تا بیشترین میزان پوشش برای فرد به وجود بیاید.

وقتی این دو روش با هم ترکیب می شوند، مزایای زیادی برای فرد متقاضی به وجود می آورد و نتایج بهتری را نیز به دنبال دارند. در کلینیک تخصصی رز، کاشت مو به روش ترکیبی یکی از متد هایی است که به افرادی با طاسی وسیع، توصیه می شود. به کمک این فعالیت، می توان انتظارات این افراد از نحوه انجام کار را به خوبی به واقعیت تبدیل کرد.

روش های معمول کاشت ابرو

کاشت ابرو به طور کلی از همان قواعد کاشت مو تبعیت می کند. با این تفاوت که کاشت طبیعی ابرو، کمی حساس تر است و برای انجام این کار، باید ظرافت بیشتری به خرج داده شود. روش های به کار رفته برای این فعالیت نیز، همان متد های کاشت طبیعی مو هستند. با این حال حتی یک اشتباه کوچک، می توانید نتایج پیوند ابرو را به طور کامل تحت تاثیر قرار بدهد.

اگر کاشت ابرو به درستی برای شما صورت نگیرد، فرم نهایی ابرو ها به هیچ وجه خوشایند و دلچسب نخواهد بود. در کلینیک زیبایی رز، شما ابتدا با مشورت پزشک، فرم دلخواه ابرو های نهایی خود را انتخاب می کنید و سپس مطمئن می شوید که همه تلاش ها برای ایجاد این فرم، صورت خواهند گرفت. با این فرآیند، شما صاحب ابرو هایی کاملا طبیعی با ماندگاری همیشگی خواهید شد.

هزینه کاشت مو و کاشت ابرو

فاصله با کلینیک مورد نظر، یکی از عوامل تعیین کننده در هزینه کاشت ابرو و مو به شمار می رود اما کلینیک تخصصی رز با فراهم آوردن امکان مشاوره آنلاین به صورت رایگان، این هزینه ها را برای شما کاهش داده است.

در مجموع در این مرکز زیبایی، با دریافت رقمی بسیار معقول از شما، کاشت طبیعی مو و ابرو به بهترین شکل پیاده می شود تا نتیجه دلخواه و مطلوب را پشت سر بگذارید و از این فعالیت ها، کاملا راضی باشید.

  • 14
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه لقمان حکیم زندگینامه لقمان حکیم و روایت های قرآنی وی

دوران زندگی: دوران حضرت داوود

محل تولد: حبشه

شهرت: لقمان حکیم

محل دفن: فلسطین یا ناحیه راشدیه در شمال بغداد

زندگینامه لقمان حکیمبیوگرافی لقمان حکیم

ادامه
سروش صحت بیوگرافی سروش صحت بازیگر و مجری پرطرفدار ایرانی

تاریخ تولد: ۸ آذر ۱۳۴۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و مجری

آغاز فعالیت: ۱۳۷۶ تاکنون

تحصیلات: لیسانس آلودگی شیمیایی دریا

ادامه
عبدالقادر گیلانی زندگینامه عبدالقادر گیلانی شاعر و عارف قرن ششم

تاریخ تولد: ۱ رمضان ۴۷۱ هجری قمری

محل تولد: صومعه سرا، گیلان

محل زندگی: گیلان، بغداد

حرفه: عارف، صوفی، محدث، و شاعر

درگذشت: ۸ ربیع الاول ۵۶۱ هجری قمری

محل دفن: محله باب ‌الشیخ بغداد

ادامه
استیو جابز زندگینامه ثروتمند بزرگ استیو جابز و بنیان گذار شرکت اپل (+ تصاویر دوران جوانی)

تاریخ تولد: ۲۴ فوریه ۱۹۵۵

محل تولد: سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

ملیت: آمریکایی

حرفه: کارآفرین، مخترع، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای اپل

سال های فعالیت: ۱۹۷۴ تا ۲۰۱۱

درگذشت: ۵ اکتبر ۲۰۱۱ در پالو آلتو، کالیفرنیا

ادامه
پاتریک دمپسی بیوگرافی پاتریک دمپسی جذابترین مرد ۲۰۲۳

تاریخ تولد: ۱۳ ژانویه ۱۹۶۶

محل تولد: لوئیستون، مین

ملیت: آمریکایی

حرفه: بازیگر، رانندهٔ اتومبیل‌رانی

شروع فعالیت: ۱۹۸۵ تاکنون

ادامه
 محمدرضا حیاتی بیوگرافی محمدرضا حیاتی مجری اسبق صدا و سیما / حواشی زندگی وی

تاریخ تولد: ۲۷ دی ۱۳۳۴

محل تولد: آبادان

محل زندگی: تهران

حرفه: گوینده و مجری صدا و سیما 

شروع فعالیت: ۱۳۵۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس رشته علوم سیاسی

ادامه
زندگینامه آرتمیس یکم زندگینامه آرتمیس یکم نخستین بانوی دریاسالار ایرانی

تولد: سده ۵ (پیش از میلاد)، هالیکارناس

سلطنت: ۴۶۰–۴۸۴ پیش از میلاد

جانشین: ۴۸۴ پیش از میلاد

تاجگذاری: پیسیندلیس

درگذشت: سده ۵ (پیش از میلاد)

ادامه
یسنا میرطهماسب بیوگرافی یسنا میرطهماسب بازیگر نوظهور سینما

تاریخ تولد: ۲۸ فروردین ۱۳۷۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت:  سال ۱۳۹۱ تاکنون

تحصیلات: دانشجوی رشته معماری

ادامه
زر امیرابراهیمی بیوگرافی زر امیرابراهیمی و حواشی زندگی او (+تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۸ تیر ۱۳۶۰ 

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: سال ۱۳۷۸ تاکنون

تحصیلات: فارغ‌التحصیل رشته بازیگری تئاتر

ادامه
ویژه سرپوش