جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۰۱۱۰۰۰۱

بایدها و نبایدهای نحوه ی انتخاب لباس برای مردان چاق (+ تصاویر)

لباس برای مردان چاق,مد لباس برای مردان چاق,مدل لباس برای مردان چاقانواع لباس برای مردان چاق
افراد چاق، همواره به سختی می توانند نوع پوشش خود را انتخاب کنند. افراد باید به گونه ای پوشش خود را انتخاب کنند که آن ها را لاغرتر نشان دهد.

لباس برای مردان چاق

بهتر است بدانید که چاقی شما باعث زشتی استایلتان نمیشود ولی اگر لباس هایی را بپوشید که اندازه شما نیست؛ مانع از شیک پوشی آقایان چاق می شود. آقایان چاق با مشکلاتی در پیدا کردن لباس سایزشان مواجه می شوند و از این طریق، ناچارا به سراغ لباس هایی که فیت و مناسب بدنشان نیست، میروند و همین مسئله استایلشان را خراب میکند.

مد لباس برای مردان چاق,مدل لباس برای مردان چاق,لباس برای مردان چاقنحوه ی انتخاب لباس برای مردان چاق

اصول انتخاب لباس برای مردان چاق

اگر مردان، کمدی از لباس‌های مناسب داشته باشند؛ جدایی از فرم بدن، در نظر سایرین، تصویر اولیه ی خوبی از خود ایجاد می کنند. اضافه وزن باعث نمیشود که دیگر، خوش پوش نباشید بلکه شما در عین چاق بودن میتوانید شیک باشید. در زیر نکاتی در مورد انتخاب لباس برای مردان چاق آورده شده است که با توجه به آنها می توانید خوش پوش باشید. از این رو باید صرفا بعضی از جزئیات و نکات زیر را مدنظر قرار دهید:

- شما باید لباس هایی که در حال حاضر، اندازه ی شما هستند؛ را بپوشید. احیانا شما چند ماه پیش، چاق تر یا لاغر تر بوده اید. اگر لباسی در حال حاضر ، اندازه ی شما نیست؛ نباید آنرا بپوشید. در چنین شرایطی شما باید لباس‌های بیشتری بخرید تا از این طریق شیک پوش باشید. لباس هایی که بيش از اندازه تنگ باشند؛ صرفا نمایانگر چربی ها و انحناهای بدنتان هستند و لباس‌های گشاد باعث می شوند که شما بزرگتر و چاق تر بنظر برسید.

لباس مردانه چاق شبک,ست لباس برای مردان چاق,بهترین لباس برای مردان چاقمدل های جدید لباس برای مردان چاق

- توصیه ی ما به شما اینست که تی شرت کمتری بپوشید ولی اگر اینکار را می کنید، لااقل یک زیرپوش در زیر تی شرت تان بپوشید و در داخل شلوارتان، آنرا ببرید تا شکم تان را ثابت نگه دارد. بهتر است از یک سویی شرت یا پلیور در روی تی شرت استفاده کنید.

- لباس هایی که انتخاب میکنید؛ بهتر است که از سر تا پا حتی جوراب شلواری و کفشتان، یک رنگ باشند. شما می توانید از لباس‌های همرنگ یا رنگ های نزدیک به هم به جای بلوز و شلواری با رنگ متفاوت استفاده کنید تا اندازه شکم، نشیمنگاه، پهلو و … نمایان نباشد! همچنین برای باریک و بلندتر نشان دادن اندامتان بهتر است از رنگ های تیره استفاده کنید. اندام شما با استفاده از رنگ هایی مانند مشکی، سرمه ای، بنفش پررنگ و سبز یشمی، زیباتر بنظر می رسد.

بهترین لباس برای مردان چاق,مدل لباس اسپرت برای مردان چاق,اصول انتخاب لباس برای مردان چاقتصاویر لباس برای مردان چاق

- شما نباید لباس هایی را بخرید که خیلی گشاد هستند؛ چون ظاهر شما را شلخته تر نشان می دهند. لباس‌های دو سایز، بزرگتر از اندام شما، در ناحیه شانه و گردن برایتان بزرگ هستند و از دو طرف شانه هایتان آویزان می شود و شما را چاق تر نشان میدهد.

- برای پنهان کردن شکم خود می توانید یک ژاکت مناسب و شیک بپوشید و به عنوان یک لباس راحتی و شیک برای رفتن به مهمانی ها و حضور در جمع های خانوادگی محسوب میشود.

- در موقع خرید لباس باید لباسی که سایز بزرگترین قسمت بدن شماست، را انتخاب کنید و بقیه ی قسمت ها آن را خیاط برایتان پروگیری کند. در صورت مناسب بودن سایز شلواری برای شکمتان و گشاد بودن آن در قسمت ران پا، می توانید آن را بخرید؛ چون این مدل شلوار، بهتر از شلواریست که در ران پا تناسب دارد ولی پهلوی شما را به دلیل تنگی نشان می دهد و زیر شکمتان بسته می شود. پس توصیه ی ما به شما اینست که شلوار بزرگتر بخرید و آن را به یک خیاط بدهید تا پاچه ی شلوارتان را تنگ تر کند.

مد لباس برای مردان چاق,مدل لباس برای مردان چاق,لباس برای مردان چاقبهترین لباس برای مردان چاق

- کشیده نشان دادن پاها از ساده ترین و سریع ترین راههای لاغرتر دیده شدن محسوب میشود و ترفندهای متعددی برای این کار وجود دارد که میتوانند آقایان چاق را شیک پوش کند. شلواری، پاهای شما را بلندتر نشان میدهد که علاوه بر این که دارای فاق بلندیست رنگش با رنگ کمربندتان یکی باشد میتواند به عنوان مثال درصورت پوشیدن شلوار جین تیره، بهتر است از کمربند سرمه ای بهمراه آن استفاده کنید و نباید شلوار جین فاق کوتاه بپوشید. سعی کنید در استایلتان از هر نوع خط افقی مخصوصا در قسمت پائین تنه اجتناب کنید به عنوان مثال نباید لبه شلوار جین را به سمت بیرون تا کنید و جورابی بپوشید که رنگ آن متضاد شلوار و کفش شما است.

- وقتی با استفاده از اشیایی مانند گوشی، کیف پول و ... جیب های لباس تان را پر میکنید؛ توجه دیگران را به خود جلب میکنید و حتی امکان دارد چاق تر، نشان داده شوید؛ پس بهتر است همیشه جیب هایتان خالی بماند.

پوشیدن لباس برای مردان چاق,لباس مناسب مردان چاق,لباس مردانه چاق شبکاصول پوشیدن لباس برای مردان چاق

- از پارچه هایی که بدن نما نیست؛ استفاده کنید مثلا جنس های ساتن و لیرا خیلی بد هستند و جنس هایی مناسب شما هستند که پنبه ای باشند مثل پیراهن های کتان.

- شما نباید لباس هایی را بپوشید که مثل جلیقه های بادگیر هستند و یک لایه اضافی دارند. در ضمن باید دقت کنید که سایز دور گردن لباس رسمی شما، دقیقا هم اندازه گردنتان یا حداکثر یک سانتیمتر بزرگتر باشد. سعی کنید که لباس هایی را بخرید که علاوه بر بزرگ بودن دارای بافت های درشت باشند و جلیقه های ایستاده نپوشید.

- قد شما با پوشیدن لباس‌های دارای خطوط عمودی، بلند تر و لاغرتر نشان داده میشود. بهتر است بدانید که لباس هایی با خطوط پهن و افقی، شما را پهن تر نشان می دهند. همچنین نباید از لباس هایی با طرح های برجسته و جالب توجه، استفاده کنید.

- آقایان چاق برای پوشیدن لباس و کت باید دکمه کتشان را ببندند. آقایانی با اندام معمولی و لاغر می توانند دکمه های کتشان را ببندد؛ چون کمی تو پرتر نشان داده می شوند درحالیکه بستن دکمه های کت برای آقایان چاق الزامیست. اگر قادر به بستن دکمه های کت خود نیستید؛ بدین دلیل است که کت مدنظرتان برای شما طراحی نشده و سایزتان نیست. شما باید کتی را بخرید که بتوانید دکمه هایش را ببندید. بستن دکمه های کت به بدنتان فرم صافی می دهد و کم تر چاق دیده میشوید. دکمه شلوار هم علاوه بر دکمه کت از اهمیت زیادی برخوردارست. اگر شلوارشما بیش از یک دکمه دارد؛ لاغرتر بنظر خواهید رسید.

لباس مناسب مردان چاق,لباس مردانه چاق شبک,ست لباس برای مردان چاقعکسهای لباس برای مردان چاق

- اگر شما غبغب دارید برای ایجاد تصور داشتن گردنی لاغرتر می توانید از یقه های هفت استفاده کنید. این نوع یقه موجب جلب قفسه سینه بجای گردن میشود. یک مدل یقه هفت نوکدار تیز برای پیراهن های مردانه، انتخاب کنید تا دیگران به چهره شما جلب شوند. مردان چاق نباید از مدل های یقه اسکی و یقه بلند استفاده کنند، زیرا باعث کوتاهتر و بزرگ تر و پوشاندن گردنشان میشود.

- آقایان چاق صرفا با انتخاب و ترکیب لباس، شیک پوش نمی شوند بلکه جذابیت آن ها را ظاهر چهره و موهایشان تعيين میکند. این نکته را در نظر داشته باشید که مردم همیشه در ابتدا به صورتتان نگاه می کنند و پس از آن به سراغ اندامتان میروند و معمولاً افرادی با صورت های چاق، چاق تر بنظر می رسند. توجه کنید که صورت شما با کوتاه کردن کناره های موهایتان و بلند بودن قسمت بالای آن، لاغر نشان داده میشود. همچنین برای باریک و لاغر دیده شدن صورتتان می توانید ریش هایتان را آراسته و مرتب کنید.

- وضعیت ایستادن در چاق و لاغر نشان دادن افراد، تأثير به سزایی دارد. بنابراین باید وضعیت ایستادنتان را اصلاح کنید. تا جای ممکن صاف بایستید، تا لاغرتر بنظر برسید و استایل خوبی هم داشته باشید.

لباس برای مردان چاق,پوشیدن لباس برای مردان چاق,لباس مناسب مردان چاقلباس شیک و مناسب برای مردان چاق

گردآوری: بخش دنیای مد سرپوش

  • 9
  • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
سارا خادم الشریعه,بیوگرافی سارا خادم الشریعه بیوگرافی سارا سادات خادم الشریعه استاد بزرگ شطرنج

تاریخ تولد: ۲۰ اسفند ۱۳۷۵

محل تولد: تهران

حرفه: شطرنج باز

عناوین: استاد بین‌المللی (۲۰۱۵)، استادبزرگ زنان (۲۰۱۳)، استاد بین‌المللی زنان (۲۰۱۱)، استاد فیده زنان

(۲۰۰۸)

وضعیت تاهل: متاهل 

ادامه
رسول خادم,بیوگرافی رسول خادم,تصاویر رسول خادم رسول خادم ورزشکار و سیاستمدار مردمی

تاریخ تولد: ۲۷ اسفند ۱۳۵۰

محل تولد: مشهد، ایران

حرفه: کشتی گیر، مدیر ورزشی و سیاستمدار

سبک ورزشی: کشتی آزاد

تحصیلات: دکتری جامعه شناسی

ادامه
ژیلا شاهی,بیوگرافی ژیلا شاهی,عکس های ژیلا شاهی بیوگرافی ژیلا شاهی، بازیگر توانمند سینمای ایران (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۲ اسفند ۱۳۶۴

محل تولد: اردبیل، ایران

حرفه: بازیگر سینما و تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۹ تا کنون

آثار برنده جایزه: قصر شیرین، موقعیت مهدی

ادامه
هجویری,زندگینامه هجویری,بیوگرافی هجویری درباره زندگی هجویری دانشمند بزرگ سده پنجم

لقب: داتا گنج بخش

دوره زندگی: سده پنجم هجری

محل تولد: غزنین

نام اثر: کشف المحجوب

درگذشت: ۴۸۱ و ۵۰۰ هجری قمری

محل دفن: میان دروازه بهاتی لاهور

ادامه
گری وینر,بیوگرافی گری وینر,عکس های گری وینر گری وینرچاک کارآفرین و نویسنده موفق آمریکایی

تاریخ تولد: ۱۴ نوامبر ۱۹۷۵

محل تولد: اتحاد جماهیر شوروی

ملیت: آمریکایی- بلاروسی

حرفه: کارآفرینی، رسانه‌های دیجیتال و بازاریابی

شناخته شده برای: کارآفرینی و نویسندگی

دارایی: ۱۶۰ میلیون دلار

ادامه
میترا رفیع,بیوگرافی میترا رفیع,زندگینامه میترا رفیع بیوگرافی میترا رفیع، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران (+ تصاویر)

تولد:۱۲ آذر ۱۳۷۳

زادگاه:تهران

پیشه:بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون

تحصیلات:فوق لیسانس بازیگری

ملیت:ایرانی

ادامه
محمود صادقی,بیوگرافی محمود صادقی,عکس های محمود صادقی بیوگرافی محمود صادقی نماینده مجلس شورای اسلامی

تاریخ تولد: ۲ فروردین ۱۳۴۱

محل تولد: الیگودرز، ایران

حرفه: سیاستمدار ایرانی

تحصیلات: دکترای حقوق خصوصی

حزب سیاسی: روحانیون مبارز

ادامه
زانکو,بیوگرافی زانکو,عکس های زانکو زانکو خواننده محبوب و جوان ایرانی

حرفه: خواننده

سبک فعالیت: پاپ

سال شروع: ۱۳۹۸

ساز تخصصی: گیتار

زانکو,بیوگرافی زانکو,تصاویر زانکوبیوگرافی زانکو

ادامه
میرفندرسکی,ابوالقاسم میرحسینی فندرسکی,زندگینامه میرفندرسکی ابوالقاسم میرحسینی فندرسکی عارف و دانشمند دوران صفوی

تاریخ تولد: ۹۴۲ خورشیدی

محل تولد: فندرسک، گرگان، ایران

دلیل شهرت: دانشمند و حکیم

دوران زندگی: صفویه

وفات: ۱۰۱۹

محل دفن: تخت فولاد اصفهان

ادامه
ویژه سرپوش