جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰
۲۱:۲۰ - ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۳۰۸۷۰
لیگ برتر و جام حذفی

اظهارات مهم گل محمدی درباره پیشنهاد قطری‌ها، تحریم صدا و سیما و جدایی رادو/ انتقاد تند از زمان سوپرجام

یحیی گل محمدی,سرمربی پرسپولیس
یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس گفت: یک سال است که در برنامه‌ریزی اذیت شده‌ایم و به هر سازی که سازمان لیگ زده رقصیده‌ایم.

به گزارش خبرورزشی، یحیی گل‌ محمدی در حاشیه تمرین تیم پرسپولیس گفت: تعطیلی یک هفته‌ای داشتیم و خیلی هم لازم بود. بعد از یکسال توانستیم بازیکنان را یک هفته تعطیل کنیم. آن هم اجباری بود و بخاطر بازی‌های تیم ملی بود. فشار زیادی را بازیکنان در این یکسال متحمل شدند و برنامه فشرده‌ای را پشت سر گذاشته بودند. هم بازی‌های فصل قبل، لیگ، جام حذفی، لیگ قهرمانان آسیا و اکنون سومین جلسه تمرین است که دنبال می‌کنیم و برنامه خوبی داریم که به شرایط مسابقات برگردیم. ان شاءالله خودمان را برای لیگ آماده کنیم.

وی در مورد مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس و پرونده‌های خارجی که وجود دارد، اظهار داشت: ما دوست داریم تمام تمرکزمان روی مسابقات و تمرینات باشد اما این مسائل بازیکنان، مربیان و همه ما را آزار می‌دهد این مشکلات قبلاً بوده، الان هم هست و بیشتر هم شده هم از نظر مبلغ و هم از نظر تعداد پرونده‌ها؛ این مسائل فشار مستقیمی روی تیم وارد می‌کند. خیلی از این مشکلات را بازیکنان در ماه‌های قبل تحمل کرده بودند و پول نگرفته بودند تا باشگاه بدهی‌هایش را بدهد. خیلی از خودگذشتگی داشتند و فشار زیادی را تحمل کردند تا مشکلات باشگاه مرتفع شود. باید از آنها تشکر کرد که این مشکلات را متحمل شدند. اما هر چیزی حد و حدودی دارد و بازیکنان هم ظرفیتی دارند. به خصوص آنکه در آخر فصل هستیم هم حساسیت و هم فشار بازی‌ها بیشتر شده است باید یک فکر اساسی برای حل این مشکلات داشته باشیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چند بازیکن این تیم پیشنهادهایی از باشگاه‌های خارجی به ویژه باشگاه‌های قطری دارند، گفت: ما باید یک برنامه خوب داشته باشیم تا فصل بعد هم بتوانیم یک تیم خوب را مهیا کنیم. لیگ قهرمانان آسیا شوخی‌بردار نیست. حساسیت و سختی کار مسابقات آسیایی بیشتر از مسابقات دیگر است و باید با تیمی کامل و آماده به میدان برویم تا بتوانیم انتظارات را برآورده کنیم. از همین الان باید به فکر آن بازی‌ها باشیم و برنامه داشته باشیم. 

گل‌محمدی خاطرنشان کرد:‌ با بازیکنان برای تمدید قرارداد هم صحبت‌ کرده‌ایم و هم به آنها نامه زده‌ایم؛ صحبت‌های خوبی انجام شده و خیلی از این بازیکنان دوست دارند در تیم حضور داشته باشند اما آنها هم مشکلاتی دارند که باید رفع شود و باید بین بازیکن و باشگاه تعامل باشد تا تیم خوبی را راهی مسابقات کنیم. هرچند کار دشواری است زیرا همه این بازیکنان باکیفیت و خوب هستند و تیم‌های زیادی از داخل و خارج از ایران خواهان آنها هستند. پیشنهادهای خوبی در جلسات داشته‌ایم تا این همکاری‌ها ادامه داشته باشد.

وی در مورد برگزاری سوپرجام و مسابقه با تراکتور تبریز در تاریخ ۳۰ خرداد گفت: یک سال است که در برنامه‌ریزی اذیت شده‌ایم و به هر سازی که سازمان لیگ زده رقصیده‌ایم. مسابقات پرفشاری انجام داده‌ایم هر برنامه‌ریزی که آنها داشته‌اند انجام داده‌ایم. در باتلاق نساجی بازی کرده‌ایم. اکنون انتظار داریم مسابقات برقرار باشد و برابری وجود داشته باشد. نمی‌خواهیم در لیگ همیشه همه چیز به نفع ما باشد اما نباید مسائل هم همیشه به ضرر ما باشد. پرسپولیس ۵-۶ بازیکن ملی پوش دارد و بعد برای ما ۳۰ خرداد برای ما بازی گذاشتند در حالیکه تیم دیگر ۳۱ خرداد بازی دارد. ملی‌پوشان خیلی زود به ما برسند ۲۶ خرداد است. آنها خسته و کوفته به تمرینات ما اضافه می‌شوند. اما تیم‌های دیگر بازیکنانش یک هفته استراحت کرده‌اند. بازیکنان ما بعد از تعطیلی مسابقات در تمرین تیم ملی حضور داشته‌اند و فشار زیادی را تحمل می‌کنند. 

سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: آیا آنها استراحت نمی‌خواهند، اصلاً نمی‌گویم استراحت، آنها نباید با ما تمرین داشته باشند؟ چرا همیشه تیم‌ ما باید از تیم‌های دیگر زودتر بازی کند؟ نمی‌خواهم از کلماتی استفاده کنم تا جریمه شوم، جریمه کردن‌شان هم خوب است. ۱۰ میلیون، ۲۰ میلیون، ۷۵ میلیون و ۱۰۰ میلیون تومان جریمه می‌کنند. نمی‌دانم چطور حرف بزنیم که جریمه نشویم و حق‌مان را هم بگیریم.

گل‌محمدی در مورد اینکه گفته می‌شود برخی نتایج داخل زمین رقم نمی‌خورد، عنوان کرد:‌ نمی‌خواهم ماهیت فوتبال و لیگ را زیر سؤال ببرم. ما همواره دنبال عدالت بوده‌ایم، ما می‌گوییم مسابقات و داوری‌ها عادلانه باشد. همه چیز عادلانه باشد دنبال داستان نبوده‌ایم. همواره به هواداران و فوتبال احترام گذاشته‌ایم. به برنامه‌ریزی مسابقات هم احترام گذاشته‌ایم اما باید عدالت برقرار باشد. چرا همیشه فشار روی تیم ما است. اگر اکنون حرفی بزنم برجسته می‌شود و داستان درست می‌کنند.

وی با اشاره به سهیل مهدی مدیر مسابقات سازمان لیگ عنوان کرد: روی سخن من با سهیل مهدی است. تو را به خدا در برنامه‌ریزی‌ها نگاه کنید که تیم‌های مدعی کدامیک زودتر و کدامیک دیرتر بازی کرده‌اند. در برنامه‌ریزی‌ها مساوات و عدالت برقرار باشد. شرایط ما و رقیب ما یکی باشد. این انتظار زیادی نیست. وقتی هم صحبت می‌کنیم دوستان می‌گویند فلانی شلوغش کرده اما  اینگونه نیست ما فقط به دنبال عدالت هستیم. 

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه از لیگ ستارگان قطر پیشنهاد داشته است، گفت: نمی‌خواهم زیاد در مورد این مسئله حرف بزنم. پیشنهادی بود که در هر صورت با توجه به شرایط حساس تیم و مسابقاتی که داشتیم از آنها تشکر کردم و جوابم منفی بود. 

گل‌محمدی در مورد اینکه می‌تواند از پرسپولیس جدا شود و به قطر برود، عنوان کرد: زیاد راجع‌به آن حرف نزنیم بهتر است، بماند. 

وی در مورد وضعیت رادوشوویچ دروازه‌بان ناراضی پرسپولیس خاطرنشان کرد: او دیروز و پریروز اجازه داشت در تمرینات حضور نداشته باشد اما امروز باید می‌آمد. ما پیگیر قضیه هم هستیم اکنون یک دروازه‌بان جوان از بیرون آمده و با ما تمرین می‌کند. مشکلات هست و باید در داخل باشگاه حل شود. رادوشوویچ دروازه‌بان خوب و مهره مهمی برای ما است. او باید برگردد و با تیم تمرین کند. باید این مشکلات حل شود. من به سمیعی هم گفته‌ام که این مشکلات را داریم و با او صحبت می‌کنم تا زودتر برگردد. 

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه صداوسیما را تحریم کرده است، اظهار داشت: من خودم با صداوسیما مشکلی ندارم. آنها دوستان قابل احترامی هستند و زحمت زیادی هم برای ساخت برنامه می‌کشند. مشکلی با این قضیه و صداوسیما ندارم ما با چند برنامه خاص که شمشیر را از رو برای ما بسته‌اند مشکل داریم. شب‌های فوتبالی، فوتبال برتر و برنامه شبکه پنج که اسمش را نمی‌دانم. با این برنامه‌ها مشکل داریم اما با سایر دوستان هیچ مشکل خاصی نداریم احترام‌ها سر جای خودش هست و هر وقت هم تشریف آوردند در خدمت‌شان بوده‌ایم.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در مورد بازی‌های تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی در بحرین عنوان کرد: تیم خوبی داریم. دست‌مان پر است و می‌توان تاکتیک‌ها و سیستم‌های مختلفی داشته باشیم تنها نگرانی که در مورد تیم ملی دارم این است که بازی تدارکاتی نداشتیم و تیم ملی از این نظر عقب است. خوشبختانه بازی اول ما با هنگ‌کنگ است و این مسابقه می‌تواند بازی تدارکاتی باشد تا از آن خوب استفاده کنیم اما نمی‌دانم تیم ملی چرا بدون بازی تدارکاتی به بحرین رفت این برای من جای سؤال دارد. امیدوارم تیم ملی با اسکوچیچ از این مرحله صعود کند زیرا صعود و موفقیت تیم ملی برای ما فوتبالی‌ها و همه کسانی که کنار فوتبال هستیم خوب است.

  • 10
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
مطالب پیشنهادی,وبگردی
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
فرشته حسینی,عکس فرشته حسینی,بیوگرافی فرشته حسینی بیوگرافی فرشته حسینی بازیگر افغانستانی ساکن ایران (+ تصاویر خانوادگی)

زاده:۶ اردیبهشت ۱۳۷۶

زادگاه:تهران، ایران

سال های فعالیت:۱۳۸۸–تاکنون

پیشه:بازیگر

جایزه( ها):برندهٔ تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنوارهٔ فیلم مراکش

ادامه
 نواک جوکوویچ,زندگینامه نواک جوکوویچ,بیوگرافی نواک جوکوویچ بیوگرافی نواک جوکوویچ تنیس باز حرفه ای (+ تصاویر خانوادگی)

نام مستعار: نولی

کشور: صربستان

تاریخ تولد: ۲۲ مهٔ ۱۹۸۷

محل تولد: بلگراد، صربستان( یوگوسلاوی سابق)

قد: ۱/۸۸ متر

ادامه
مجید تخت روانچی,بیوگرافی مجید تخت روانچی,عکس مجید تخت‌روانچی بیوگرافی مجید تخت روانچی سیاستمدار و دیپلمات ایران (+ تصاویر)

زاده:۲۳ مهر ۱۳۳۷

زادگاه:تهران

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل:متاهل

پیشه:دیپلمات

ادامه
عبید زاکانی,زندگینامه عبید زاکانی,سبک و ویژگی عبید زاکانی زندگینامه عبید زاکانی، شاعر و نویسنده ی قرن هشتم هجری

زاده:۷۰۱ ه.ق

زادگاه:توابع قزوین

ملیت:ایرانی

مذهب:اسلام سنی شافعی

لقب:ارباب الصدور

بیوگرافی عبید زاکانی

طبق قرینه هاى موجود، ولادت عبید زاکانی در پایان قرن هفتم و آغاز قرن هشتم رخ داده است. او برخاسته از خاندان زاکانیان قزوینی است که برای خود، نام عبیداللّه زاکانی را انتخاب کرده است ( گر کنی با دگران جور و جفا/ با عبیدالله زاکانی مکن). خاندان زاکان از اعرابی محسوب میشدند که به ایران مهاجرت کرده بودند و در نزدیکی شهر همدان زندگی کردند و از آنجا در دیگر نقاط ایران پراکنده شدند.

ادامه
 سرخیو راموس,بیوگرافی سرخیو راموس,زندگینامه سرخیو راموس بیوگرافی سرخیو راموس و ماجرای ازدواجش (+ تصاویر خانوادگی)

زادروز:۳۰ مارس ۱۹۸۶

زادگاه: کاماس، Flag of Spain.svg اسپانیا

قد:۱ ٬ ۸۳ متر

پُست: دفاع راست و دفاع وسط

ملیت:اسپانیایی

ادامه
بیوگرافی رعنا آزادی ور,همسر رعنا آزادی ور,رعنا آزادی ور و همسرش مهدی پاکدل بیوگرافی رعنا آزادی ور و ماجرای ازدواجش با مهدی پاکدل (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۱۷ فروردین ماه ۱۳۶۲

محل تولد:تهران

پیشه:بازیگر

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل:متاهل

ادامه
جواد عزتی,بیوگرافی جواد عزتی,عکس جواد عزتی بیوگرافی جواد عزتی بازیگر سینما و تلویزیون (+ تصاویر همسرش)

تاریخ تولد: ۲۰ دی ۱۳۶۰

تحصیلات:فارغ التحصیل تئاتر از هنرستان سوره

زمینه فعالیت:بازیگر

همسر:مه لقا باقری

ملیت:ایرانی

ادامه
دارا خسروشاهی کیست,بیوگرافی دارا خسروشاهی,عکس دارا خسرو شاهی بیوگرافی دارا خسروشاهی مدیر عامل اجرایی اوبر (+ تصاویر)

زاده:۷ خرداد ۱۳۴۸

زادگاه:تهران

ملیت:ایرانی

پیشه:بیزینس ایرانی آمریکایی و مدیر عامل اجرایی اوبر و  مدیر عامل اجرایی سابق اکسپیدیا 

وضعیت تاهل:متاهل

ادامه
 ناصر خسرو,بیوگرافی ناصر خسرو,ناصر خسرو قبادیانی زندگینامه ناصر خسرو یکی از شاعران و فیلسوفان خراسان

زمینه فعالیت:شاعر، فیلسوف، حکیم، جهانگرد و مبلغ ۹ذیقعده ۳۹۴ قمری مذهب اسماعیلی

تولد:۹ ذیقعده ۳۹۴ قمری

وفات:۴۶۷ شمسی

محل زندگی:شهر قبادیان و شهر بدخشان در افغانستان

زمان حکومت:غزنویان و سلجوقیان

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
  • شنبه ۱۶ مرداد
    جام خیریه انگلیس
    لسترسیتی - منچسترسیتی
    ساعت: ۲۰:۳۰
ویژه سرپوش