پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
۱۶:۵۵ - ۱۱ تير ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۴۱۳۰۱
لیگ برتر و جام حذفی

مهدی: تا سه شنبه تقویم نهایی لیگ را اعلام می کنیم/ نظر اسکوچیچ و اردوی تیم ملی از تاریخ سوپرجام مهم تر است

سهیل مهدی,لیگ برتر
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: فکر می کنم تا روز سه‌شنبه بتوانیم تقویم نهایی لیگ را به طور دقیق اعلام کنیم و قرعه‌کشی را نیز متناسب با آن تقویت اعلام خواهیم کرد.

به گزارش فارس، سهیل مهدی در مورد برگزاری نشست هم‌اندیشی سازمان لیگ با مربیان و نمایندگان برخی باشگاه‌های لیگ برتری و غیبت بسیاری از سرمربیان در این نشست اظهار داشت: خوشحال می‌شدیم همه سرمربیان تشریف می‌آوردند. اجازه بدهید من از طرف آنها پاسخگو نباشم زیرا وظیفه ما دعوت از این عزیزان دوست داشتنی بود و دلمان می‌خواست که اکنون که کرونا رفته دور هم جمع شویم و صحبت‌ها را بشنویم تا ایرادها و مشکلات را به ما بگویند.

وی گفت: عزیزانی که تشریف آوردند به ما لطف داشتند و نظرات را اعلام کردند. وقتی وارد اجرا می‌شوید باید سعی کنید حداقل نقص را داشته باشید. ما هم سعی کردیم نظرات اصلاحی دوستان را از ابتدای لیگ داشته باشیم. شاید دوستانی که به جلسه نیامدند نظری نداشتند و قضاوت را برعهده خودشان می‌گذاریم. شاید به خاطر کار واجب‌تری که داشتند نتوانستند به این جلسه بیایند.

مسئول کمیته سازمان لیگ تصریح کرد:‌ برگزاری این جلسات می‌تواند به مربیان، کادرهای فنی، باشگاه‌ها و خود ما کمک کند. در خدمت‌شان هستیم. امروز هم اگر به جلسه نیامدند ایرادی ندارد. هر زمانی تشریف بیاورند سازمان لیگ خانه همه فوتبالی‌ها در تمامی لیگ‌ها است.  خدمتگذار مربیان هستیم و هر وقت تشریف آوردند قدمشان سر چشم.

وی در مورد اینکه آیا زمان شروع لیگ برتر مشخص شد و همچنین زمان قرعه‌کشی فصل جدید عنوان کرد: تاریخ لیگ تقریباً نهایی شده البته دوستان نظراتی داشتند که سعی می‌کنیم آنها را نیز اعمال کنیم. اگر نکته‌ای هم وجود دارد باید سرمربی تیم ملی درمیان بگذاریم. نظر او هم باید جلب شود. فکر می کنم تا روز سه‌شنبه بتوانیم تقویم نهایی لیگ را دقیق اعلام کنیم. قرعه‌کشی را نیز متناسب با آن تقویت اعلام خواهیم کرد.

وی درباره اینکه آیا سوپرجام قبل از لیگ برگزار می‌شود پاسخ داد: اصلی‌ترین نکته ما همین است. به واسطه ایام محرم اگر بتوانیم زمان این بازی را تغییر بدهیم و دیرتر لیگ را شروع کنیم، با توجه به محدودیت کمپ تیم ملی و زمان اضافه‌ای که اسکوچیچ از ما خواسته، باید زمان‌ها را به هم نزدیک کنیم. طبیعی است که سوپرجام باید قبل از لیگ برگزار شود و قشنگ‌ترین حالت همین است.

وی افزود: اگر نتوانیم نظر همه عزیزان به ویژه سرمربی تیم ملی را جلب کنیم و مساعدت او را نداشته باشیم،‌ باید تاریخ دیگری برای سوپرجام درنظر بگیریم زیرا نظر اسکوچیچ و اردوی تیم ملی برای ما خیلی مهم است.

مهدی درباره اینکه آیا امروز سرمربیان موافق برنامه پیشنهادی‌اش بودند یا مخالف، عنوان کرد:‌این جلسه مربوطه  به موافقت و مخالفت نبود. جلسه جلب نظرات و هم‌اندیشی بود. ما یک نظر داشتیم و دوستان نیز نظر خود را طبق تقویم پیشنهادی اعلام کردند. جمع‌بندی نهایی را روز سه‌شنبه اعلام خواهیم کرد.

وی در خصوص اینکه چند روز یکبار قرار است بازی‌های لیگ برگزار شود، توضیح داد: اگر بازی‌ها را هفته‌ای یکبار برگزار کنیم، مسابقات پایان هفته برگزار خواهد شد. بارها دوستان از من این سؤال را پرسیده‌اند. طبیعی است ۷ روز یکبار بازی نداریم و فواصل مسابقات ۵ یا ۶ روزه است، به همین دلیل برگزاری مسابقات در پایان هفته چرخشی خواهد شد. سعی می‌کنیم تقویم را به روزهایی که تماشاگران بیشتری به ورزشگاه بیایند یا پای گیرنده‌ها بنشیند نزدیک کنیم. اما این موضوع اجتناب‌ناپذیر است که نمی‌توانیم هر جمع بازی برگزار کنیم زیرا برنامه ما قبل از جام جهانی فشرده است و نمی‌توانیم فقط جمعه بازی کنیم. تلاش داریم قبل از جام جهانی نیم‌فصل لیگ را به اتمام برسانیم.

مهدی در خصوص اظهارات میرشاد ماجدی در مورد برنامه لیگ برتر پاسخ داد: اصل ما همین است، قرار نیست در حیطه تیم ملی حرکتی را انجام بدهیم اما باشگاه‌ها نیز مطالباتی دارند. تمام موارد را قبل از اعلم برنامه به سمع و نظر دبیرکل فدراسیون می‌رسانیم زیرا در مورد مکاتبات با فدراسیون فوتبال مسئولیت کامل دارد. هر زمان برنامه به تأیید نهایی کامرانی‌فر برسد برنامه را اعلام خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه آیا تمام ورزشگاه‌ها برای شروع لیگ آماده هستند گفت: متأسفانه خیر، هنوز پنج ورزشگاه وارد چرخه مسابقات ما نشده‌اند. شهید وطنی هنوز نرسیده و احتمال دارد در دو سه هفته اول آماده نشود. البته تلاش شبانه‌روزی می‌کنند این ورزشگاه را به بازی‌ها برسانند. یادگار امام تبریز، تختی آبادان، شهید باهنر کرمان و سیروس قایقران انزلی جزو ورزشگاه‌هایی هستند که هنوز به آمادگی نرسیده‌اند.

وی در مورد اینکه آیا قرار است بازی تیم‌هایی که ورزشگاه‌شان آماده شده در استان‌های همجوار برگزار شود پاسخ داد: یا در همان استان بازی می‌کنند یا در استان‌های همجوار. البته این موضوع تقصیر هیچ‌یک از ما نیست. در تمامی استان‌ها به لحاظ زیرساخت مشکل داریم. در همین کلان‌شهر تهران چهار استادیوم به من بدهید تا بتوانم بازی‌هایم را در آن برگزار کنم اگر این کار را انجام بدهید واقعا ممنون می‌شوم.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره اینکه ظاهرا استادیوم امام خمینی اراک مشکلاتی دارد، گفت: استادیوم اراک در مورد زیرساخت‌هایی مثل گیت الکترونیک، جایگاه وی‌آی‌پی و جایگاه خبرنگاران نواقصی دارد، کرونا تمام شده و ان‌شاءالله بتوانیم خبرنگاران خوبمان را در کنار هواداران روی سکوها داشته باشیم. ورزشگاه امام خمینی ایرادات جزئی دارد اما از لحاظ برگزاری مسابقه مشکلاتی ندارد.

مهدی درباره عکس‌های منتشر شده از ورزشگاه آزادی و اینکه آیا حضور هواداران در این استادیوم با توجه به وضعیت فعلی نگران‌کننده نیست، توضیح داد: سازمان توسعه و تجهیز متولی ورزشگاه آزادی و خیلی از ورزشگاه‌های دیگری کشورمان است. تنها سازمان تخصصی استادیوم‌ساز همین سازمان است. ان‌شاءالله تست‌های لازم را انجام می‌دهند و خیال هواداران را راحت می‌کنند. وظیفه ما برگزاری مسابقات است و تأمین امنیت مردم روی سکوها برعهده مالک استادیوم است. ان‌شاءالله این موضوع از طرف این عزیزان انجام خواهد شد.

 • 14
 • 6
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
قبر حضرت آدم و نوح در کجاست,قبر حضرت آدم در شهر نجف عراق,درباره ی حضرت آدم و حوا قبر حضرت آدم و نوح در کجاست

<p></p>

<p>نجف سرزمینی کهن است، که ارزش تاریخی و باستانی دارد. در داستان حضرت نوح نقل شده است، که پس از طوفان بزرگ کشتی نوح در اینجا در سرزمین نجف توقف کرد و در اینجا محل دفن حضرت آدم و نوح است. </p>

<p></p>

<p>نوح در نجف استقرار خود را آغاز کرد، چاه معروفی که سیل عظیم از آنجا شروع شد نیز در حومه شهر نجف در شهر باستانی معروف به کوفه قرار دارد. می توان گفت که انقراض و احیای سکونتگاه انسانی در شهر نجف رخ داده است.</p>

<p></p>

<p>قبر حضرت نوح در کدام کشور است ؟ حضرت آدم و حضرت نوح هر دو در کنار قبر حضرت علی به همراه هزاران پیامبر در قبرستان باستانی واقع در نجف بزرگ دفن شده اند.</p>

ادامه
گروه بی تی اس,گروه BTS,بیوگرافی گروه بی تی اس بیوگرافی اعضای گروه بی تی اس (BTS)، گروه موسیقی کره ای

تعداد اعضا: هفت نفر

نام اعضا: شوگا، جین، جی-هوپ، آراِم، جیمین، وی، جونگ‌کوک

خواستگاه: کره جنوبی، سئول

تاریخ تشکیل گروه: ۲۰۱۰

تاریخ آغاز فعالیت: ۲۰۱۳

زمینه فعالیت: کی-پاپ،  پاپ ، هیپ هاپ، آراندبی، ئی‌دی‌ام

ادامه
پارسا پیروزفر,بیوگرافی پارسا پیروزفر,عکس های پارسا پیروزفر بیوگرافی و عکس های پارسا پیروزفر

تاریخ تولد: ۲۲ شهریور ۱۳۵۱

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر ،کارگردان نمایش، نقاش، نمایشنامه نویس و مترجم

تحصیلات: کارشناسی در رشته نقاشی

وضعیت تاهل: مجرد

ادامه
ابوالفضل قلی پور,بیوگرافی ابوالفضل قلی پور,عکس ابوالفضل قلی پور بیوگرافی و عکس های ابوالفضل قلی پور
یکی از بازیکنان موفق والیبال تیم ملی ایران؛ ابوالفضل قلی پور است، این بازیکن جوان در سال ۱۴۰۰ وارد تیم ملی ایران شد و در مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۱ به عنوان یکی از اعضا اعزام شد. در ادامه این مطلب سرپوش به بیوگرافی ابوالفضل قلی پور، این بازیکن موفق خواهیم پرداخت.

چکیده ای از بیوگرافی ابوالفضل قلی پور:

نام کامل: ابوالفضل قلی پور

تاریخ تولد: ۱ بهمن ۱۳۷۱

محل تولد: تهران

حرفه: عضو تیم ملی والیبال ایران

پست: لیبرو

شماره پیراهن: ۱۶

ادامه
حضرت لوط,زندگینامه حضرت لوط,زندگی حضرت لوط آشنایی با زندگینامه حضرت لوط

تاریخ تولد: هم دوره حضرت ابراهیم

محل زندگی: بابِل عراق و سرزمین مؤتفکات در کرانه رود اردن نزدیک فلسطین 

تکرار نام در قرآن: ۲۷ مرتبه

دین: یکتاپرستی

محل دفن: شهر بَنی نَعیم در استان الخَلیل در فلسطین

ادامه
پل آلن,بیوگرافی پل آلن,عکس های پل آلن بیوگرافی پل آلن یکی از بنیانگذاران مایکروسافت

تاریخ تولد: ۲۱ ژانویه ۱۹۵۳

محل تولد: سیاتل، واشینگتن ایالت واشینگتن

حرفه: بنیانگذار ماکروسافت

 سرمایه: ۱۶/۷ میلیارد دلار

درگذشت: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۸ در سن ۶۵ سالگی

ادامه
خشایار اعتمادی,زندگینامه خشایار اعتمادی,بیوگرافی خشایار اعتمادی بیوگرافی خشایار اعتمادی خواننده سبک‌ موسیقی پاپ کلاسیک (+ آثار)

نام مستعار : خشایار

تولد : ۱۱ فروردین ۱۳۵۰

ملیت : ایرانی

سبک‌ : موسیقی پاپ کلاسیک

ساز : پیانو، آكاردئون

سال‌های فعالیت : ۱۳۷۴ تا کنون

ادامه
شهره لرستانی,بیوگرافی شهره لرستانی,تغییر جنسیت شهره لرستانی بیوگرافی شهره لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون و ماجرای تغییر جنسیت او(+ تصاویر)

نام خانوادگی:صالحی لرستانی

تاریخ تولد:۳۱ خرداد ۱۳۴۵

تحصیلات:فوق لیسانس فیلمنامه نویسی

سالهای فعالیت:از ۱۳۶۴ تاکنون

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل:مجرد

ادامه
علی قلی زاده,بیوگرافی علی قلی زاده,عکس های علی قلی زاده بیوگرافی و عکس های علی قلی زاده

تاریخ تولد: ۲۰ اسفند ۱۳۷۴

محل تولد: تهران

حرفه: فوتبال

پست: مهاجم، وینگر

قد: ۱ متر ۷۶ سانتی متر

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • یکشنبه ۲۹ خرداد
  قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا
  ازبکستان - عربستان
  ۱۷:۳۰
 • قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا
  -
  ۲۲:۳۰
 • سه شنبه ۳۱ خرداد
  لیگ والیبال ملت‌ها
  اسلوونی - هلند
  ۱۱:۳۰
 • لیگ والیبال ملت‌ها
  آرژانتین - ژاپن
  ۱۵:۳۰
 • لیگ والیبال ملت‌ها
  استرالیا - کانادا
  ۱۸:۳۰
 • لیگ والیبال ملت‌ها
  ایران - بلغارستان
  ۲۱:۳۰
 • چهارشنبه ۱ تیر
  لیگ والیبال ملت‌ها
  چین - فرانسه
  ۱۱:۳۰
 • لیگ والیبال ملت‌ها
  آلمان - ایتالیا
  ۱۵:۳۰
 • لیگ والیبال ملت‌ها
  برزیل - لهستان
  ۱۸:۳۰
 • لیگ والیبال ملت‌ها
  صربستان - آمریکا
  ۲۱:۳۰
 • پنج شنبه ۲ تیر
  لیگ والیبال ملت‌ها
  فرانسه - هلند
  ۰۷:۳۰
 • لیگ والیبال ملت‌ها
  چین - آلمان
  ۱۱:۳۰
 • لیگ والیبال ملت‌ها
  لهستان - کانادا
  ۱۵:۰۰
 • لیگ والیبال ملت‌ها
  صربستان - برزیل
  ۱۸:۰۰
 • لیگ والیبال ملت‌ها
  آمریکا - ایران
  ۲۱:۳۰
 • جمعه ۳ تیر
  لیگ والیبال ملت‌ها
  ایران - برزیل
  ۱۸:۰۰
ویژه سرپوش