شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
۱۸:۵۳ - ۱۳ آذر ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۹۰۲۸۰۰
لیگ برتر و جام حذفی

منصوریان: اگر نمی‌گذارند، چطور پرسپولیس ۳ سال قهرمان شد؟

علیرضا منصوریان,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: نفر به نفر بازیکنان پرسپولیس را آنالیز کرده‌ایم، وقت مدارا در بازی فردا نداریم و باید به پیروزی برسیم.

به گزارش فارس، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در خصوص این بازی اظهار داشت: به کاروان پرسپولیس به خصوص آقایان باقری و پیروانی که همبازی من در تیم ملی بودند خوشامد می‌گویم. درباره تیم خودمان باید بگویم که وضعیت تیم ما فشرده است و روزمره روی تیم کار کردیم. نفر به نفر تیم پرسپولیس را نسبت به بازی آخر آنالیز کردیم. 

وی ادامه داد: ما اندیشه‌های آقای کالدرون را کاملاً آنالیز و بررسی کردیم و فردا برای هر اتفاقی آماده هستیم. شرایط ما به گونه‌ای است که از فضای تاکتیکی بیرون رفته‌ایم و تبدیل به یک خانواده شده‌ایم. در تیم ما همه برای یکی و یکی برای همه می‌جنگد. 

سرمربی ذوب‌آهن درباره اینکه آمارهای تقابل او با پرسپولیس به سود او بوده است، افزود: ما همه تیم‌ها را خیلی خوب آنالیز می‌کنیم. برخی از تیم‌ها شرایطی دارند که باید ۲-۳ بازیکن آنها را مدنظر داشت اما تیم‌هایی مثل سپاهان، استقلال، پرسپولیس و تراکتور به گونه‌ای هستند که کل تیم آنها نفرات کلیدی هستند و باید همه بازیکنان‌شان را مدنظر داشته باشیم. موفقیت در این بازی‌ها عزم بیشتری می‌خواهد چرا که انرژی مثبت از سوی رسانه‌ها و افکار عمومی برای این بازی وجود دارد و به دلیل پخش مستقیم بازی از تلویزیون خود به خود بچه‌ها انگیزه بیشتری دارند اما باید با تمرکز بازی کنند.

وی افزود: ما باید کارهایی که در طول هفته آن را تمرین کردیم پیش ببریم. فردا با تیمی بازی داریم که سه قهرمانی متوالی دارد و تیم بزرگی است اما ما چه جلو بیفتیم و چه عقب بیفتیم برنامه‌هایی پیش‌بینی کرده‌ایم تا بتوانیم سه امتیاز فردا را بگیریم.

منصوریان درباره حمایت هواداران اصفهانی در بازی با پرسپولیس گفت: ما با سپاهان رقیب هستیم اما باید درد دل‌های آقای قلعه‌نویی را ادامه بدهم و بگویم که تماشاگران به ورزشگاه نمی‌آیند. ما شاید در خیلی از بازی‌ها نتیجه نگرفتیم اما کیفیت خوبی داریم هرچند که تیم سپاهان که در بحث کیفیت و نتیجه خوب عمل کرده هم استادیومش خالی است. این دغدغه من و آقای قلعه‌نویی است. ورزشگاه نقش جهان در داخل شهر قرار دارد اما ورزشگاه ما بیرون از شهر است. هرچند که این شانس را داریم که فردا ۹۰ به ۱۰ از تیم حریف پذیرایی کنیم. امیدوارم با یار دوازدهم بتوانیم به مصاف پرسپولیس برویم. چرا که در این صورت فرقی با تیم‌های صنعتی نداریم. فارغ از رنگ سبز و زرد امیدوارم فردا سپاهانی‌ها هم از جوانان ذوب‌آهن حمایت کنند. 

سرمربی ذوب‌آهن درباره اینکه پرسپولیس مقابل نساجی بازی نکرد و این مسئله باعث شده تا آنها بیشتر استراحت کنند، ادامه داد: طبعاً پرسپولیس با استراحت بیشتری نسبت به ما بازی می‌کند و آنها با تمرین مناسب‌تری به مصاف ما خواهند آمد اما برای ما ۹ بازی در سه روز سخت است. اگر امکانات سخت‌افزاری خوبی داشته باشیم می‌توان هر ۴-۵ روز یکبار بازی کرد اما در این شرایط واقعاً ۳-۴ روز یکبار سخت است که بازی کنیم. من جوان‌های خیلی خوبی دارم و درباره آنها دغدغه‌ای ندارم. اهداف ما پلکانی تعریف شده و برای کل لیگ و برای همه دقایق آن برنامه داریم. 

منصوریان درباره اینکه پرسپولیس بازی آخر خود در لیگ برتر را باخته اما ذوب آهن دو برد به دست آورده است، اظهار داشت:‌ طبعاً‌ در بازی خانگی برد می‌خواهیم و وقت نداریم که بخواهیم مدارا کنیم. در تیم ما همه بازیکنان خوب هستند و باید روبه جلو اما باهوش به مصاف پرسپولیس برویم. نباید بی‌گدار به آب زد چرا که هر آن می‌توان پرسپولیس را برد اما اگر عقب بیفتیم کار سخت می‌شود. مقابل تیم‌هایی مثل پرسپولیس و استقلال نباید بی‌مهابا بازی کرد چرا که آنها با کلی تجربه و بازیکنان کاربلد بازی می‌کنند و ما برای گرفتن سه امتیاز فردا باید با حوصله بازی کنیم. 

وی درباره صعودش در رتبه‌بندی مربیان خاطرنشان کرد: این افتخاری است که امسال تیم ذوب‌آهن بهترین تیم ایرانی در آسیا شد. من در ویترین هستم اما ۱۵ نفر پشت‌سر من مشغول کار هستند که باید از کادر پزشکی، کادر ماساژ، کادر تدارکات، عوامل اجرایی باشگاه و ... بابت زحماتی که می‌کشند تشکر کنم. من به رتبه ۲۱۲ در بین مربیان جهان رسیدم و این افتخار بزرگی است. به نظر من به نسل ۲۰۰۶ به این طرف باید اعتماد کرد چرا که آنها می‌توانند حتی به رتبه ۸۰ در دنیا هم برسند. خوشحالم که با گذرنامه ایرانی به اینجا رسیدم و در شرایط سخت از همسرم خواستم تا امیر فرزندم در تهران به دنیا بیاید تا او هم گذرنامه ایرانی داشته باشد. همان زمان خیلی‌ها می‌خواستند فرزندشان در خارج از کشور به دنیا بیاید اما من این کار را نکردم تا او با گذرنامه ایرانی به جاهای بزرگ برسد.

منصوریان درباره صحبت‌های محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در تلویزیون افزود:‌ آقای انصاری‌فرد بسیار انسان اخلاق‌مداری است اما من به عنوان یک برادر کوچکتر از او گله دارم. به نظر من او در تلویزیون عصبانی شد و گفت که نمی‌گذارند پرسپولیس قهرمان شود. حالا این شائبه پیش می‌آید که آیا در سه بار قبلی پرسپولیس چطور قهرمان شد؟ این مسئله باعث شد تا خستگی به تن بازیکنان و مربیان بماند. ما به دنبال نشان دادن نماد و این کارهای هواداری نیستیم اما به نظر من آقای انصاری‌فرد در تلویزیون عصبانی شد. پرسپولیس زحمت کشید و سه سال قهرمانی آورد و اگر لیاقت داشته باشد امسال هم می‌تواند برای چهارمین بار متوالی قهرمان شود. 

وی تصریح کرد:‌ حرف آقای انصاری‌فرد من را نگران کرد که این حرف‌ها باعث می‌شود داور بازی فردا تحت فشار قرار بگیرد. آقای بیژن حیدری از بهترین داوران ایران است و از او می‌خواهم که فردا بهترین داوری عمرش را انجام دهد. ما چهار روز قبل با نفت مسجدسلیمان بازی کردیم اما همان داور پشت دروازه‌ای که برای نفت پنالتی گرفت پنالتی واضح روی بازیکن ما را نگرفت. اما ما در کنفرانس این حرف‌ها را نزدیم. ما ۱۲ امتیاز از دست دادیم اما همیشه به داوری احترام گذاشتیم. من نگران داوری بازی فردا هستم و امیدوارم که فشار افکار عمومی روی داور بازی اثر نگذارد و هر تیمی که محق است برنده شود.

سرمربی ذوب‌آهن افزود:‌ من از حق تیم خودم دفاع می‌کنم اما ما به دو دلیل نمی‌توانیم درباره داوری حرف بزنیم؛ دلیل اول اینکه ما این کار را انجام نمی‌دهیم و دلیل دوم این است که مدیرعامل باشگاه ما خودش از داوران لیگ برتر بوده است. به نظر من با فشارهایی که به داوران می‌آید و با ادامه این روند باید منتظر باشیم که در نیم‌فصل دوم داوران خارجی به فوتبال ما بیایند چرا که این مسائل کار داوران را سخت می‌کند. من گاهی در مسافرت‌ها با مدیرعامل باشگاه حرف می‌زنم و می‌بینم که داوران چه شرایطی دارند. داوران قشرمظلومی هستند چرا که حق  مصاحبه ندارند و فقط آقای ممبینی باید صحبت کند و موضوع دیگر اینکه در استادیوم‌ها همه به آنها توهین می‌کنند. باید ما هم خودمان را جای داوران بگذاریم. 

منصوریان در پاسخ به این سؤال که تیمش برای بازی مقابل پرسپولیس مصدومی دارد یا نه، گفت: احسان پهلوان از ناحیه همسترینگ دچار درد است اما او بازیکن همه فن‌ حریف ما است و فردا با ما خواهد بود. به محمدرضا خلعتبری هم برای اواخر بازی امیدوارم. امیدوارم که او بتواند جریان بازی را عوض کند و به همین خاطر از نیمه دوم به بازی می‌آید. 

وی درباره ساعت برگزاری بازی ذوب‌آهن مقابل پرسپولیس و سرمای بیش از اندازه در این ساعت خاطرنشان کرد: بازی در این ساعت باعث می‌شود کیفیت چمن بهتر شده و سرعت توپ بالاتر برود. درست است که هوای اصفهان در شرایط عادی ۷-۸درجه با تهران فرق دارد اما ورزشگاه فولادشهر بیرون شهر است و در ارتفاع قرار دارد که این مسئله باعث سرمای بیشتر می‌شد. به نظر من یک جای کار می‌لنگد. بازی سپاهان و استقلال در ساعت ۱۵ بود اما هواداران سخت به ورزشگاه می‌آیند. من از مردم اصفهان می‌خواهم که زاینده‌رود را رها کنند و به ورزشگاه بیایند.

 • 12
 • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
پیر امیدیار,بیوگرافی پیر امیدیار,پیرامیدیار بیوگرافی پیر امیدیار، بنیان گذار و رئیس سایت Ebay (+ تصاویر)

زاده:۲۱ ژوئن ۱۹۶۷ 

محل تولد: پاریس، فرانسه

شغل: بنیانگذار شرکت eBay

مادر: الهه میر جلالی امیدیار

پدر: کوروش امیدیار

همسر: پاملا کر امیدیار

ادامه
برادران رایت,برادران رایت اختراع هواپیما,زندگی نامه ی برادران رایت زندگینامه ی برادران رایت و اختراعات آنها

ویلبر رایت

ارویل رایت

- تاریخ تولد برادران رایت

ویلبر رایت: ۱۶ آوریل ۱۸۶۷

ارویل رایت: ۱۹ آگوست ۱۸۷۱

ادامه
حضرت محمد (ص),تولد حضرت محمد (ص),میلاد حضرت محمد (ص) زندگی نامه حضرت محمد (ص) از ولادت تا رحلتش

نام پدر: عبدالله

نام مادر: آمنه

شهرت: خاتم پیامبران، رسول خدا، امین

كنیه: ابوالقاسم و ابوابراهیم.

القاب حضرت محمد (ص): رسول اللّه، نبى اللّه، مصطفى، محمود، امین، امّى، خاتم، مزّمل، مدّثر، نذیر، بشیر، مبین، كریم، نور، رحمت، نعمت، شاهد، مبشّر، منذر، مذكّر، یس، طه‏ و... 

زمان تولد: ۱۷ ربیع الاول ۵۷۱ میـلادی

ادامه
علی صادقی,فیلم های علی صادقی,علی صادقی و ملیکا زارعی بیوگرافی علی صادقی بازیگر معروف طنز ایرانی (+ مصاحبه)

تولد: ۱۰ آذر ماه ۱۳۵۹ 

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر

مدرک تحصیلی: فوق دیپلم کامپیوتر

ادامه
سهراب سپهری,دبستان سهراب سپهری,زندگینامه سهراب سپهری زندگینامه سهراب سپهری (+ عکس)

زادروز: ۱۵ مهر ۱۳۰۷

محل تولد: کاشان

پیشه: شاعر، نقاش و مدرّس هنرستان هنرهای زیبا

مرگ: ۲۱ ماه آوریل ۱۹۸۰

علت مرگ: سرطان خون 

ادامه
محسن تنابنده,همسر محسن تنابنده,محسن تنابنده عکس بیوگرافی محسن تنابنده، فیلمنامه نویس و بازیگر مطرح ایرانی(+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۶ فروردین ماه ۱۳۵۴

محل تولد: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته بازیگری

همسر: روشنک گلپا

فرزند: یک پسر به نام نامی

ادامه
برد پیت,فیلم های برد پیت,برد پیت و ورزش مورد علاقه اش بیوگرافی برد پیت مشهورترین بازیگر آمریکایی (+ تصاویر همسران برد پیت)

ملیت: آمریکایی

تاریخ تولد: ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳

محل تولد: شانی، اکلاهما، آمریکا

محل زندگی: اسپرینگفیلد، میزوری

زمینه فعالیت: بازیگر سینما و تلویزیون

همسران: جنیفر آنیستون (۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵)، آنجلینا جولی (۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶)

ادامه
پوریا فیاضی,پوریا فیاضی بازیکن والیبال,تصاویر اینستاگرامی پوریا فیاضی بیوگرافی پوریا فیاضی و سوابق ورزشی اش (+ مصاحبه)

تاریخ تولد:۲۲ دی ۱۳۷۱

زادگاه: ارومیه، ایران

قد: ۱۹۵ سانتیمتر

رشته ورزشی: والیبال

پُست: دریافت کننده قدرتی

ادامه
استیو هانکه,زندگینامه استیو هانکه,زندگی نامه استیو هانکه بیوگرافی استیو هانکه، اقتصاددان مشهور آمریکا (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۹ دسامبر ۱۹۴۲

محل تولد: ماکن، جورجیا

ملیت: ایالات متحده آمریکا 

فارغ التحصیل: دانشگاه کلرادو بولدر

مؤسسه: مدرسه معادن کلرادو، دانشگاه برکلی، دانشگاه جانز هاپکینز

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • شنبه ۱۸ مرداد
  لیگ دسته یک ایران
  مس کرمان - آلومینیوم اراک
  ساعت: ۲۰:۰۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  بایرن مونیخ - چلسی
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  بارسلونا - ناپولی
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • یکشنبه ۱۹ مرداد
  لیگ برتر اسکاتلند
  لیلمارناک - سلتیک
  ساعت: ۲۰:۰۰
 • دوشنبه ۲۰ مرداد
  هفته ۲۸ لیگ برتر ایران
  شاهین شهرداری بوشهر - تراکتور
  ساعت: ۲۰:۳۰
 • چهارشنبه ۲۲ مرداد
  لیگ برتر اسکاتلند
  گلاسکو رنجرز - سنت جان استون
  ساعت: ۲۳:۱۵
ویژه سرپوش