پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
۱۷:۰۱ - ۱۷ تير ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۴۰۱۰۹۱
لیگ برتر و جام حذفی

رسول‌پناه: یک خط هم از برانکو شکایت نکردیم، در حق او بی‌مهری شد/ دریافت پالس های مثبت از کالدرون

رسول پناه,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
  سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: برخی‌ می‌گویند پرسپولیس علیه برانکو ۱۳۰۰ صفحه شکایت نوشته در حالی که یک خط هم شکایت نکرده است.

رسول‌پناه: یک خط هم از برانکو شکایت نکردیم، در حق او بی‌مهری شد/ عضو هیات‌مدیره استقلال بی‌تجربگی کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی رسول‌پناه درباره به دست آوردن سلامتی خود پس از ابتلا به ویروس کرونا اظهار داشت: خوشبختانه با دعای خیر مردم و به لطف خداوند سلامتی من برگشت.

*درباره کالدرون منتظر ابلاغ رای بودیم

وی درباره محکوم شدن باشگاه پرسپولیس به پرداخت بیش از ۷۵۰ هزار دلار به گابریل کالدرون و دستیارانش توضیح داد: همانگونه که پیش این مصاحبه کردم درباره پرونده کالدرون منتظر صدور رای بودیم و این رای روز گذشته به ما ابلاغ شد.

* برای پرداخت طلب کالدرون ۵ روز تاخیر صورت گرفت

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره احتمال تجدید نظرخواهی این باشگاه در دادگاه CAS نسبت به پرونده کالدرون گفت: این موضوع یک روند قضایی است، متاسفانه در پرداخت دستمزد کالدرون ۵ روز تاخیر افتاد و همین موضوع برای ما مشکل درست کرد. وقتی کالدرون روز اول ژانویه اعلام فسخ کرد برای پرداخت دستمزد اولیه‌اش ۲۰ روز مهلت داشتیم و می‌توانستیم با او به توافق برسیم اما متاسفانه پرداخت پول او تا ۲۵ ژانویه به تاخیر افتاد و منجر به صدور این حکم شد.

*کالدرون اعلام کرده امکان تفاهم وجود دارد

رسول‌پناه درباره منابع مالی باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات کالدرون و دستیارانش گفت:‌ ما قرار است به زودی با کالدرون صحبت کرده و انشاالله به توافق می‌رسیم. خودش هم اعلام کرده امکان تفاهم وجود دارد.

* به برانکو بی مهری شد

وی درباره اینکه آیا بدقولی‌های باشگاه پرسپولیس سبب نمی‌شود کالدرون هم مانند برانکو با پرسپولیس دچار چالش‌های اساسی شود، بیان کرد: برانکو مربی بزرگی است که به گردن پرسپولیس حق دارد اما واقعا به برانکو بی‌مهری شد. باشگاه باید در زمان مقرر مطالبات برانکو را پرداخت می‌کرد که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

*یک خط هم از برانکو شکایت نکردیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به لایحه ۱۳۰۰ صفحه ای این باشگاه در پرونده برانکو ادامه داد: باید بگویم ما به هیچ وجه یک خط هم از برانکو شکایت نکردیم ولی برخی‌ها که نسبت به لایحه ۱۳۰۰ صفحه اطلاعات حقوقی نداشتند صحبت‌های دیگری کردند. باید مدارک مربوط به پرونده برانکو و ۳ دستیارش را ۶ سری کپی کرده و به دادگاه CAS می‌فرستادیم. در این حالت رسیدن به لایحه ۱۳۳۰ صفحه ای برای ۴ نفر طبیعی است. برانکو و دستیارانش ۴ نفر هستند و اگر مدارک آنها را ۶ بار کپی کرده و به دادگاه CAS می‌فرستادیم چنین عددی درمی‌آید. برخی‌ها می‌گویند پرسپولیس علیه برانکو ۱۳۰۰ صفحه شکایت نوشته در حالی که یک خط هم شکایت نکرده است.

رسول پناه عنوان کرد: چهار نفر هم باشیم این عدد در می آید. دیدم بعضی ها شیطنت کردند که ما ۱۳۰۰ صفحه شکایت کردیم اما ما یک خط هم از ‌آن‌ها شکایت نکردیم. چیزی که دادگاه CAS‌ از ما خواست به عنوان لایحه کپی و ارسال کردیم.

* در مورد فولاد و استقلال باید ملاحظاتی انجام می‌شد

وی در مورد شرایط لیگ و آینده پرسپولیس گفت: در مدتی که مبتلا به کرونا بودم دورکاری داشتم و امرو پرسپولیس را رتق و فتق می کردم. در مورد اتفاقی که برای استقلال و فولاد افتاده باید ملاحظاتی انجام می‌شد. الحمدالله برای پرسپولیس این اتفاق نیفتاد. فکر می‌کنم با ۲ -۳ بازی دیگر قهرمانی مسجل می شود. متولی ادامه یا توقف لیگ، سازمان لیگ است و هرچه بگوید ما هم تمکین می‌کنیم.

*عضو هیات مدیره استقلال بی تجربگی کرده است

رسول پناه در مورد اظهارات عضو هیات مدیره استقلال در مورد خرید جام از منیریه، عنوان کرد: هم افشین پیروانی جواب ایشان را داد هم دوستان دیگر. صلاح نبود او چنین حرفی را بزند و علت این حرف را نمی دانم. حجت نظری عضو شورای شهر است. چون تازه وارد هیات مدیره شده بی تجربگی کرده است.

* از نظر کارشناسی ارزش ورزشگاه کاظمی خیلی بیشتر از ورزشگاه استقلال است

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت ورزشگاه‌های این تیم، تصریح کرد: باید عرض کنم در بحث خصوصی سازی قرار شد دو ورزشگاه به نام پرسپولیس و دو ورزشگاه به نام استقلال باشد. ورزشگاه درفشی فر مشکلاتی داشت و توانستیم با پیگیری خواجه‌وند سند آنجا را بگیریم. قرار است به نام باشگاه شود و در مراحل سند زدن است. استقرار مکانی درفشی فر قابل مقایسه با هیچ ورزشگاهی نیست. ورزشگاه با ارزشی است که احیا شده و از لحاظ کارشناسی قیمت بالایی دارد.

وی افزود:ورزشگاه شهدای گمنام را هم به ما دادند که موقعیت خاص خودش را دارد. ورزشگاه شهید کاظمی هم اوقافی است و سند ندارد. ارزش شهدای گمنام بالاتر از کاظمی است اما حق انتفاع از شهید کاظمی را هم داریم. در اصل دو ورزشگاه به طور ثابت برای پرسپولیس و دو ورزشگاه هم برای استقلال است. یک ورشگاه هم با حق انتفاع یعنی شهیدکاظمی برای پرسپولیس و امام رضا(ع) برای استقلال است. از لحاظ کارشناسی، ورزشگاه پرسپولیس خیلی با ارزش‌تر است.

*بازیکنان هفتاد درصد مطالباتشان را گرفته‌اند

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص حضور حسینی در محل باشگاه و عقب افتادن پرداخت پاداش بازیکنان عنوان کرد:تا الان در حدود ۷۰ درصد دستمزد بازیکنان پرسپولیس پرداخت شده و پاداش‌های آنها امروز به حساب آنها واریز شده است. برخی بازیکنان مطالباتی از  بابت پاداش‌های دوره قبل از باشگاه طلب دارند که من دستور پرداخت آن را هم صادر کردم.

* بیرانوند از صحبت‌های مدیر مالی برداشت اشتباه کرده است

وی در خصوص اینکه ظاهرا در باشگاه به بیرانوند عنوان کردند اگر پرسپولیس دوم شود به بازیکنان پاداش داده می‌شود گفت:به نظر من این برداشت اشتباه بوده و چنین نقل قولی صورت نگرفته است. این موضوع را پیگیری کردم و مدیر مالی باشگاه اعلام کرد چنین صحبتی با بیرانوند نکرده است.

*از استوکس شکایت رسمی کردیم

رسول پناه در خصوص وضعیت اوساگونا و استوکس عنوان کرد: برای اوساگونا هنوز نتوانستیم بلیت تهیه کنیم. در مورد استوکس نیز نامه رسمی به مدیر حقوقی باشگاه زدیم که از این بازیکن شکایت رسمی صورت بگیرد.

* بیرانوند بازیکن آنتورپ است

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص جدایی علیرضا بیرانوند از این تیم خاطر نشان کرد: دقیقا همینطور است. با توجه به مکاتباتی که با باشگاه آنتورپ داشتیم اعلام کردیم وی از ۱۱ تیر بازیکن تیم شما محسوب می‌شود و حق و حقوق این بازیکن بر عهده آنها است. منتظر هستیم تا مقدمات سفر بیراوند حل فراهم شود. بیرانوند بازیکن بزرگ کشورمان است که از این پس در خدمت باشگاه بلژیکی خواهد بود.

* بابت اینستاگرام پرسپولیس تذکر کتبی دادیم

وی در خصوص انتقاداتی که از  نحوه فعالیت صفحه اینستاگرام باشگاه پرسپولیس می‌شودو این نوضع فعالیت صدای خیلی‌ها را درآورده است گفت: ما حق تبلیغات در ایسنتارگام باشگاه را به شرکت آتیه داد پرداز واگذار کردیم و آنها هم به یک شرکت دیگر واگذار کرده‌اند.البته یک سری مسائل وجود داشت که باعث نگرانی هواداران شد که ما این مساله را به صورت کتبی تذکر دادیم که این مساله حل و فصل شود.

معاون حقوقی پرسپولیس: پالس های مثبتی از کالدرون دریافت کرده ایم/ نگران تصمیم کمیته انضباطی فیفا نیستیم

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: پالس های مثبتی از کالدرون دریافت کرده ایم و می خواهیم با او مصالحه کنیم.

رسول پناه,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

معاون حقوقی پرسپولیس:  پالس های مثبتی از کالدرون دریافت کرده ایم/ نگران تصمیم کمیته انضباطی فیفا نیستیم

به گزارش فارس، مهدی خواجوند درباره محکومیت باشگاه پرسپولیس به پرداخت بیش از ۷۵۰ هزار دلار در پرونده شکایت گابریل کالدرون و دستیارانش اظهار داشت: باید دلیل صدور این احکام آسیب‌شناسی شود. خوشبختانه برخی برنامه‌های صدا و سیما چندان مقصر این مسائل را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ امور حقوقی باشگاه‌ها نمی‌دانند. بدون تعارف انجام تعهدات قرارداد در زمان خود اهمیت زیادی دارد.

وی افزود: آقایانِ مدیر پیش از امضای قرارداد باید پیش بینی امکان پرداخت مبلغ آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم داشته باشند. من وظیفه حقوقی دارم که طبق آن وقتی دعوایی به من ابلاغ می‌شود باید پاسخ مناسبی به آن داده و پروسه قانونی اش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ طی کنم. در زمان خود و در فرجه‌های پیش بینی شده چنین اتفاقی می‌افتد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس که با بخش خبری ساعت ۱۴:۳۰ صحبت می‌کرد ادامه داد: مراحل مربوط به انعقاد قرارداد، پیش بینی بودجه، اتمام همکاری با یک بازیکن، مربی و فسخ قرارداد، در پروسه خود باید اتفاق بیفتد. تصمیم به اتمام همکاری می‌تواند با مذاکرات مناسب و پرداخت حداقلی حق و حقوق به سرانجام برسد اما به دلایل متعدد در فوتبال ایران چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد.

خواجوند تصریح کرد: حکم پرونده کالدرون صادر شده است و من به عنوان یک شخص حقوقی در فرجه مناسب قانونی آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیگیری می‌کنم اما خوشبختانه پالس های مثبتی از کالدرون دریافت کردم. رسول پناه مدیریت باشگاه هم به صورت جدی پیگیر حل و فصل این پرونده‌ها است تا بتوانیم همزمان با پیگیری مراحل حقوقی، مصالحه خوب و مناسبی هم با این آقایان داشته باشیم که ان‌شاءالله این اتفاق می‌افتد.

وی درباره زمان باشگاه پرسپولیس برای پرداخت طلب کالدرون بیان کرد: این پرونده و تمام پرونده‌های دیگر ما از لحاظ زمان به خوبی مدیریت شدند. برای این پرونده فرجه یا مهلت خاصی تعیین نشده و باید در مهلت مقرر شرح تفصیلی حکم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دریافت کنیم تا ببینیم استدلال فیفا برای محکومیت باشگاه پرسپولیس چه بوده است.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: پس از ابلاغ گرندز حکم، ۲۱ روز برای اعتراض به حکم و استیناف نظر داریم که این موضوع در دادگاه CAS انجام می‌شود. اگر طبق مذاکراتمان به صلح برسیم، تجدیدنظرخواهی در دادگاه CAS منتفی می‌شود اما امیدوارم با جدیت رسول پناه در پیگیری پرونده‌ها قبل از این که باشگاه دچار مشکلی شود آنها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تمام کنیم. هرچند اکنون ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نگرانی خاصی در مورد تصمیم کمیته انضباطی فیفا نداریم.

 • 11
 • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
پیر امیدیار,بیوگرافی پیر امیدیار,پیرامیدیار بیوگرافی پیر امیدیار، بنیان گذار و رئیس سایت Ebay (+ تصاویر)

زاده:۲۱ ژوئن ۱۹۶۷ 

محل تولد: پاریس، فرانسه

شغل: بنیانگذار شرکت eBay

مادر: الهه میر جلالی امیدیار

پدر: کوروش امیدیار

همسر: پاملا کر امیدیار

ادامه
برادران رایت,برادران رایت اختراع هواپیما,زندگی نامه ی برادران رایت زندگینامه ی برادران رایت و اختراعات آنها

ویلبر رایت

ارویل رایت

- تاریخ تولد برادران رایت

ویلبر رایت: ۱۶ آوریل ۱۸۶۷

ارویل رایت: ۱۹ آگوست ۱۸۷۱

ادامه
حضرت محمد (ص),تولد حضرت محمد (ص),میلاد حضرت محمد (ص) زندگی نامه حضرت محمد (ص) از ولادت تا رحلتش

نام پدر: عبدالله

نام مادر: آمنه

شهرت: خاتم پیامبران، رسول خدا، امین

كنیه: ابوالقاسم و ابوابراهیم.

القاب حضرت محمد (ص): رسول اللّه، نبى اللّه، مصطفى، محمود، امین، امّى، خاتم، مزّمل، مدّثر، نذیر، بشیر، مبین، كریم، نور، رحمت، نعمت، شاهد، مبشّر، منذر، مذكّر، یس، طه‏ و... 

زمان تولد: ۱۷ ربیع الاول ۵۷۱ میـلادی

ادامه
علی صادقی,فیلم های علی صادقی,علی صادقی و ملیکا زارعی بیوگرافی علی صادقی بازیگر معروف طنز ایرانی (+ مصاحبه)

تولد: ۱۰ آذر ماه ۱۳۵۹ 

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر

مدرک تحصیلی: فوق دیپلم کامپیوتر

ادامه
سهراب سپهری,دبستان سهراب سپهری,زندگینامه سهراب سپهری زندگینامه سهراب سپهری (+ عکس)

زادروز: ۱۵ مهر ۱۳۰۷

محل تولد: کاشان

پیشه: شاعر، نقاش و مدرّس هنرستان هنرهای زیبا

مرگ: ۲۱ ماه آوریل ۱۹۸۰

علت مرگ: سرطان خون 

ادامه
محسن تنابنده,همسر محسن تنابنده,محسن تنابنده عکس بیوگرافی محسن تنابنده، فیلمنامه نویس و بازیگر مطرح ایرانی(+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۶ فروردین ماه ۱۳۵۴

محل تولد: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته بازیگری

همسر: روشنک گلپا

فرزند: یک پسر به نام نامی

ادامه
برد پیت,فیلم های برد پیت,برد پیت و ورزش مورد علاقه اش بیوگرافی برد پیت مشهورترین بازیگر آمریکایی (+ تصاویر همسران برد پیت)

ملیت: آمریکایی

تاریخ تولد: ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳

محل تولد: شانی، اکلاهما، آمریکا

محل زندگی: اسپرینگفیلد، میزوری

زمینه فعالیت: بازیگر سینما و تلویزیون

همسران: جنیفر آنیستون (۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵)، آنجلینا جولی (۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶)

ادامه
پوریا فیاضی,پوریا فیاضی بازیکن والیبال,تصاویر اینستاگرامی پوریا فیاضی بیوگرافی پوریا فیاضی و سوابق ورزشی اش (+ مصاحبه)

تاریخ تولد:۲۲ دی ۱۳۷۱

زادگاه: ارومیه، ایران

قد: ۱۹۵ سانتیمتر

رشته ورزشی: والیبال

پُست: دریافت کننده قدرتی

ادامه
استیو هانکه,زندگینامه استیو هانکه,زندگی نامه استیو هانکه بیوگرافی استیو هانکه، اقتصاددان مشهور آمریکا (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۹ دسامبر ۱۹۴۲

محل تولد: ماکن، جورجیا

ملیت: ایالات متحده آمریکا 

فارغ التحصیل: دانشگاه کلرادو بولدر

مؤسسه: مدرسه معادن کلرادو، دانشگاه برکلی، دانشگاه جانز هاپکینز

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • پنجشنبه ۱۶ مرداد
  هفته ۲۸ لیگ برتر ایران
  شهر خودرو - استقلال
  ساعت: ۲۰:۰۰
 • لیگ اروپا
  سویا - آاس رم
  ساعت: ۲۱:۲۵
 • جمعه ۱۷ مرداد
  لیگ قهرمانان اروپا
  یوونتوس - لیون
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  منچسترسیتی - رئال‌مادرید
  ساعت: ۲۳:۳۰
ویژه سرپوش