۱۴:۲۳ - ۱۳ تير ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۴۰۳۸۴۲
تاپ طنز

طنز/ به‌خاطر یک بالشت قیصریه را به آتش نکشید!

ویدئویی از عصبانیت وزیر محترم بهداشت منتشر شد که ایشان به‌خاطر نبود بالشت در یک بیمارستان گفت: «به‌خاطر یه بالشت آبروی مملکت رو می‌برین!» که نشان می‌دهد ایشان چه اهمیتی به مساله بالشت می‌دهند، هرچند نباید برای یک بالشت قیصریه را به آتش کشید، اما چون ما در سیستم درمانی کشور هیچ مشکلی (تاکید می‌کنم هیچ مشکلی!) نداریم، فقط همین بالشت ممکن است آبروی ما را ببرد.

درست است که دفترچه‌های بیمه در بیمارستان‌های کشور در حد دفترچه نقاشی فیلی هم بعضا کاربرد ندارند اما امکان ندارد آبروی ما سر این مساله پیش‌پاافتاده برود.

اینکه در مساله امکانات درمانی در بیمارستان‌ها دستمان در حد ابوعلی‌سینا و دکتر ژیواگو باز است و به‌زودی ممکن است به جای برانکارد، از فرغان برای حمل‌ونقل بیماران استفاده کنیم. پزشکی هم بیاید و چون این روزها همه بحق طنزپرداز و استندآپ کمدین شده‌ایم، جلوی در بیمارستان همین‌طور که بشکن می‌زند، به صورت ریتمیک بخواند: «فرغان بیارین، اینو توش بذارین، مریض خرد و خمیره، همین الان می‌میره!» برخی هم که دست به دوربین موبایل‌شان عالی است از این اتفاق فیلم می‌گیرند و بیمار و پزشک هر دو با یکدیگر معروف و سلبریتی می‌شوند (اگه معنی سلبریتی رو نمی‌دونید باید بگم احمد ایراندوست و محسن افشانی، سلبریتی هستند!)

خلاصه کاری نکنید وزیر بهداشت عصبانی شوند. خدا را شکر از نظر نیروی متخصص، پرداخت حقوق پزشکان، پیراپزشکان و پرستار و پرسنل بیمارستانی، بیمه درمانی، دارو و قیمت آن و... مشکلی نداریم و ایشان هم ناراحت نمی‌شوند. لطفا یا به صورت خودجوش از بالشت‌ها و پتوهایی که به مناطق سیل‌زده و زلزله‌زده فرستادیم، کمک گرفته و آنها را به بیمارستان‌ها بفرستیم، یا هرکس مریض می‌شود خودش، بالشتش را با خودش ببرد، چون آدم فقط با بالشت خودش خوابش می‌برد. کافی است یا بازهم توضیح بدهم؟!

armandail​y.‎​ir
  • 10
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر

مجلس

دولت

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید