۰۸:۴۰ - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۲۰۸۱۶۷
سایر ورزشها

صعود ۴ کاراته‌کای ایران به فینال سری آ ترکیه/ ۸ نماینده ایران حذف شدند

کاراته‌,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
در پایان روز نخست لیگ سری آ ترکیه، تیم ایران ۴ فینالیست داشت، کاتای تیمی بانوان و نماینده وزن منهای ۸۴ کیلوگرم به دیدار رده‌بندی راه یافتند و هشت نماینده ایران نیز حذف شدند.

به گزارش ایسنا، در اولین روز از دومین مرحله لیگ سری آ که در شهر استانبول ترکیه با حضور  ۱۸۱۳کاراته‌کا از ۱۰۲۲ کشور برگزار شد، طراوت خاکسار در وزن منهای ۵۵۵ کیلوگرم، کاتای تیمی بانوان با ترکیب پریسا رحمانی، مائده نصیری پی و مهری یزدانی، مهدی قراری زاده در وزن منهای ۸۴ کیلوگرم و صالح اباذری در وزن به اضافه ۸۴ کیلوگرم فینالیست شدند.

 

مهدی خدابخشی در وزن منهای ۸۴ کیلوگرم و دیگر تیم کاتای بانوان با ترکیب مظفری نژاد، حسینی نصب و صادقی به دیدار رده بندی راه یافتند.

 

رقابت‌های فینال و رده بندی روز یکشنبه برگزار خواهد شد.

 

نتایج کسب شده روز نخست به ترتیب زیر است:

در وزن ۸۴- کیلوگرم، مهدی قراری زاده ۴ بر ۳ میشل دورهام از استرالیا را مغلوب کرد. در ادامه یک بر صفر بر دانیل دیانتته از بلژیک غلبه کرد. او در بازی سوم ۲ بر صفر مارسل بائن از آلمان را شکست داد.

 

او در بازی چهارم ۲ بر یک از سد صمد گوک از ترکیه گذشت. سپس ۵ بر صفر ایوان وسیچ از کرواسی را برد و سپس ۳ بر ۲ آلوین کارال از کوزوو را شکست داد.

 

قراری زاده در نیمه نهایی پس از تساوی صفر بر صفر مقابل آنتون ایساکائو از بلاروس در هانتی برنده میدان شد و  به فینال راه یافت.

 

در همین وزن، مهدی خدابخشی ابتدا با نتیجه ۹ بر صفر از سد رسپ گز از ترکیه گذشت. سپس ۶ بر صفر مقابل خاویر دلستال از اسپانیا پیروز شد. در مبارزه سوم ۴ بر یک محمد الکتبی از مصر را مغلوب کرد. درادامه ۸۸ بر صفرجولین شین از سوئیس را شکست داد. در بازی پنجم ۳ بر ۲ آلوین کارال از کوزوو را برد.

 

او در ادامه ۹ بر یک مقابل برات جاکوپی از مقدونیه به برتری رسید. سپس ۲ بر یک وی وو چون از چین تایپه را برد  و به نیمه نهایی رسید.

 

خدابخشی در نیمه نهایی ۲ بر صفر مقابل اوگور آکتاش از ترکیه نتیجه را واگذار کرد و به دیدار رده بندی راه یافت.

 

ذبیح‌الله پورشیب دیگر نماینده این وزن، در اولین مبارزه ۵ بر یک سهیل مستاری از مراکش را برد. در بازی دوم ۴ بر ۲ نیکولا مالویچ از مونته نگرو را شکست داد. در سومین بازی ۹ بر یک تورگوت حسنوف از آذربایجان را از پیش  رو برداشت.

 

او در مبارزه چهارم ۴ بر ۲ نتیجه را به دنیس دنیسنکو از روسیه واگذار کرد و از ادامه مسابقات بازماند.

 

در وزن ۸۴+ کیلوگرم، صالح اباذری در اولین دیدار خود ۲ بر صفر آنجلا وسیچ از کرواسی را شکست داد. در بازی دوم ۳ بر صفر بوگدان تریکوز از صربستان را برد. سپس یک بر صفر از سد سیمونه مارینو از ایتالیا گذشت.

 

در ادامه صالح اباذری ۳ بر صفر صادق سنچولی از ایران را مغلوب کرد. در پنجمین مبارزه ۳ بر صفر الکساندرکولوکوف از روسیه را شکست داد و در نیمه نهایی با نتیجه ۷۷ بر صفر بر ایمان سنچولی از ایرلند شمالی غلبه کرد و به دیدار فینال راه یافت و روز یکشنبه به مصاف گوگیتا آرکانیا از گرجستان می‌رود.

 

در همین وزن، سجاد گنج زاده پس از تساوی ۳ بر ۳ در اولین بازی اش مقابل ردا الاسمر از مراکش به دلیلهانسوکو شدن حریف برنده تاتامی شد.

 

او در بازی دوم یک بر صفر آندرس اوزروس از لتونی را برد و در سومین دیدار مقابل ایمان سنچولی از ایرلند شمالی ۵ بر ۳۳ نتیجه را واگذار کرد و از ادامه مسابقات بازماند.

 

در وزن ۵۵- کیلوگرم، طراوت خاکسار ابتدا مقابل سیمونا زابورسکا از مقدونیه بعد از تساوی صفر بر صفر در هانتی برنده شد. سپس گلمیرا اوسانوآ از قزاقستان را ۴ بر یک برد. در ادامه با نتیجه ۴ بر صفر لائورن فورباتو فرانسوی را  از پیش رو برداشت.

 

در مبارزه چهارم ۵ بر صفر شیوری ناکامورای ژاپنی را مغلوب کرد و در دور پنجم ۳ بر صفر از سد الساندرا حسنی از  کرواسی گذشت.

 

خاکسار در نیمه نهایی ۹ بر ۴ جانا بیتس آلمانی دارنده نقره و برنز جهان را شکست داد و فینالیست شد.

 

او روز یکشنبه برای کسب مدال طلا به مصاف ژو ون از چین تایپه خواهد رفت.

 

در همین وزن فاطمه چالاکی دور اول ۳ بر صفر مایری کرین ایرلندی را برد. سپس با همین نتیجه از سد سنزیابوروگنری از ایتالیا گذشت. او در سومین دیدار پس از تساوی یک بر یک مقابل تی تانگ دین ویتنامی با قانونسنشو برنده شد و به دور چهارم رفت. در بازی چهارم با نتیجه ۳ بر صفر بر سوینچ راخیموآ از ازبکستان غلبه کرد. وی در ادامه ۴ بر صفر نتیجه را به جانا بیتس آلمانی واگذار کرد و از حضور در ادامه رقابتها بازماند.

 

در کاتای تیمی بانوان، تیم ایران با ترکیب پریسا رحمانی، مائده نصیری پی و مهری یزدانی امتیازات ۲۳.۲۸ و ۲۴.۶ را در دورهای اول و دوم بدست آورد و فینالیست شد.

 

 این تیم روز یکشنبه برای کسب مدال طلا مقابل تیم استرالیا صف آرایی خواهد کرد.

 

دیگر تیم ایرانی با ترکیب مظفری نژاد، حسینی نصب و صادقی امتیازات ۲۳.۸ و ۲۳.۲۸ را در دورهای اول و دوم کسب کرد و به عنوان تیم سوم به دیدار رده بندی رفت.

 

 این تیم روز یکشنبه برای کسب مدال برنز با تیم پرو دیدار می‌کند.

 

در وزن منهای ۵۰ کیلوگرم، سارا بهمنیار ابتدا بورسا توران از ترکیه را یک بر صفر مغلوب کرد. سپس ۹ بر ۲ آنا ماریادامولیدو ایتالیایی را شکست داد. در بازی سوم مقابل حریف فیلیپینی با توجه به هانسوکو شدن حریف به برتری  رسید و گام به دور بعد گذاشت.

 

او در چهارمین مبارزه بعد از تساوی مقابل آیکا تادونو ژاپنی در هانتی شکست خورد و از حضور در ادامه مسابقات  بازماند.

 

در وزن ۶۱- کیلوگرم، رزیتا علیپور در اولین مبارزه مقابل آنا رودینا از روسیه پس از تساوی ۲ بر ۲ با قانون سنشو نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

 

در همین وزن شیما آل سعدی ابتدا ۳ بر صفر کرینا آتویان از روسیه را شکست داد. سپس ۷ بر صفر از سد اشرف محمد از مصر گذشت. او در ادامه موفق شد پس از تساوی یک بر یک مقابل چایما مدی الجزایزی با قانون سنشو برنده تاتامی شود.

 

آل سعدی در چهارمین مبارزه ۱۲ بر ۲ اینگریدا سوچانکوا از اسلواکی را مغلوب کرد و سپس ۳ بر ۲ مقابل مایومیسومیا از ژاپن شکست خورد و از ادامه رقابت‌ها بازماند.

 

در کاتای انفرادی مردان، ابوالفضل شهرجردی در گروه ۱۶ با حریفانی از ایتالیا، اسپانیا، فنلاند، الجزایر، اسلوونی، ژاپن، سوئیس، مقدونیه، چین تایپه، هلند، آذربایجان و روسیه مبارزه کرد و بعد از کسب امتیاز ۲۳.۸۶۶ از گردونه رقابت‌ها کنار رفت و نتوانست به دور بعد صعود کند.

 

  • 13
  • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.6 stars from 14 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
وب گردی
آندره آ استراماچونی,بیوگرافی آندره آ استراماچونی,استراماچونی بیوگرافی آندره آ استراماچونی، سرمربی جدید استقلال (+عکس همسر)

نام کامل: آندره آ استراماچونی

تاریخ تولد: ۱۸ ژوئن ۱۹۷۶

محل تولد: رم، ایتالیا

حرفه: مربیگری فوتبال

باشگاه فعلی: استقلال تهران

 

ادامه
مارک ویلموتس,بیوگرافی مارک ویلموتس,ویلموتس بیوگرافی مارک ویلموتس (+سوابق فوتبالی)

گزیده‌ای از بیوگرافی مارک ویلموتس

نام کامل: مارک روبر ویلموتس

تاریخ تولد: ۲۲ فوریهٔ ۱۹۶۹ ‏(۵۰ سال)

محل تولد: ژودوآنی، بلژیک

قد: ۱ متر و ۸۳ سانتی متر

 

ادامه
فرهاد مجیدی,بیوگرافی فرهاد مجیدی،اخبار فرهاد مجیدی بیوگرافی فرهاد مجیدی + مصاحبه جدید فرهاد مجیدی (عکس همسر و فرزندانش)

نان کامل: فرهاد مجیدی قادیکلایی

تاریخ تولد: ۱۳ خرداد ۱۳۵۵ (۳ ژوِئن ۱۹۷۷)

محل تولد: تهران

پیشه: فوتبالیست

پست: مهاجم 

باشگاه :استقلال

ادامه
ترلان پروانه,بیوگرافی ترلان پروانه,عکس های ترلان پروانه بیوگرافی ترلان پروانه و حواشی جنجالی ازدواجش + جدیدترین عکس‌های ترلان پروانه

نام کامل: ترلان پروانه

تاریخ تولد: ۱۸ تیر ۱۳۷۷

محل تولد: شیراز

حرفه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما، تلویزیون و تئاتر

تحصیلات:  لیسانس رشته گرافیک

ادامه
مهرداد صدیقیان,بیوگرافی مهرداد صدیقیان,عکس های مهرداد صدیقیان بیوگرافی مهرداد صدیقیان + عکس‌های جدید و جذاب مهرداد صدیقیان

نام کامل: مهرداد صدیقیان

تاریخ تولد:۳۰ بهمن ماه ۱۳۶۷

محل تولد: شهر تهران

تحصیلات: دیپلم ریاضی

پیشه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما، تئاتر و تلویزیون

ادامه
نوید محمدزاده,بیوگرافی نوید محمدزاده,عکس های نوید محمدزاده بیوگرافی نوید محمدزاده + جدیدترین عکس‌ها و مصاحبه جذاب او

نام کامل:نوید محمدزاده

تاریخ تولد: ۱۷ فروردین ۱۳۶۵

محل تولد: ایلام

پیشه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما و تئاتر

مدت فعالیت: ۱۳۸۷ تاکنون

ادامه
شیلا خداداد,بیوگرافی شیلا خداداد,عکس های شیلا خداداد بیوگرافی شیلا خداداد + جدیترین عکسهای خانواده ۴ نفره‌اش

نام کامل: شیلا خداداد

تاریخ تولد: ۱۴ آبان ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

مدرک تحصیلی: لیسانس شیمی محض

پیشه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما و تلویزیون

ادامه
نیما شعبان نژاد,بیوگرافی نیما شعبان نژاد,عکس های نیما شعبان نژاد بیوگرافی نیما شعبان نژاد (بازیگر و کمدین) + جدیدترین تصاویر

نام کامل: نیما شعبان نژاد

زمینه فعالیت: تئاتر و تلویزیون

تاریخ تولد: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۶۶ 

محل تولد: شهر کلن در آلمان

محل زندگی: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته کارگردانی

ادامه
سوگل طهماسبی,بیوگرافی سوگل طهماسبی,عکسهای سوگل طهماسبی بیوگرافی سوگل طهماسبی + مصاحبه و علت ازدواج نکردنش

نام کامل: سوگل طهماسبی

تاریخ تولد: ۲۵ بهمن ۱۳۶۴ 

محل تولد: اهواز

پیشه :بازیگر

زمینه فعالیت: تئاتر، سینما و تلویزیون

سال‌های فعالیت: ۱۳۸۱ تا کنون

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
  • سه‌شنبه ۲۸ خرداد
    قهرمانی کمتر از ۲۱ سال اروپا
    انگلیس - فرانسه
    ساعت: ۲۳:۳۰
  • چهارشنبه ۲۹ خرداد
    کوپا آمریکا
    بولیوی - پرو
    ساعت: ۰۲:۰۰
  • کوپا آمریکا
    برزیل - ونزوئلا
    ساعت: ۰۵:۰۰
  • قهرمانی کمتر از ۲۱ سال اروپا
    اسپانیا - بلژیک
    ساعت: ۲۱:۰۰
  • قهرمانی کمتر از ۲۱ سال اروپا
    ایتالیا - لهستان
    ساعت: ۲۳:۳۰
  • پنجشنبه ۳۰ خرداد
    کوپا آمریکا
    کلمبیا - قطر
    ساعت: ۰۲:۰۰
  • کوپا آمریکا
    آرژانتین - پاراگوئه
    ساعت: ۰۵:۰۰
  • قهرمانی کمتر از ۲۱ سال اروپا
    دانمارک - اتریش
    ساعت: ۲۱:۰۰
  • قهرمانی کمتر از ۲۱ سال اروپا
    آلمان - صربستان
    ساعت: ۲۳:۳۰
  • جمعه ۳۱ خرداد
    کوپا آمریکا
    اروگوئه - ژاپن
    ساعت: ۰۳:۳۰
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید