چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
۱۲:۴۸ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۳۰۲۱۸
چهره ها در سینما و تلویزیون

زوج های عاشق سینما که در زندگی واقعی دوستان صمیمی هستند

بازیگران هالیوود,زوج های عاشق سینما

بازیگران هالیوودی که در ادامه از آن ها صحبت خواهیم کرد در برابر دوربین نقش عاشق و معشوق ایفا کرده اند و در پشت صحنه دوستان نزدیک یکدیگر بوده اند، رابطه ای که گاهی دلیل شیمی قوی آن ها در برابر دوربین به عنوان یک زوج عاشق بوده و گاهی هم برعکس، بازی به عنوان عاشق و معشوق را برایشان دشوار کرده است.

کریس ایوانز و آنا دی آرماس

بازیگران هالیوود,زوج های عاشق سینما

کریس ایوانز و آنا دی آرماس اولین بار در سال ۲۰۱۹ در زمان بازی در فیلم «چاقوکشی» (Knives Out) با یکدیگر آشنا شدند. آن ها پس از آن دو فیلم دیگر هم با یکدیگر کار کردند که آخرین آن ها فیلم «روح شده» (Ghosted) در سال ۲۰۲۳ بود که در آن نقش یک زوج عاشق داشتند.

ایوانز و دی آرماس دوستی نزدیکی با یکدیگر دارند و در حقیقت، این ایوانز بود که از دی آرماس برای بازی در فیلم «روح شده» دعوت کرد. دی آرماس در مصاحبه ای گفته ایوانز هر زمان برای هر پروژه ای با او تماس بگیرد حتماً آن را خواهد پذیرفت.

ایوانز هم دی آرماس را دوستی عالی توصیف کرده است.

جورج کلونی و جولیا رابرتز

بازیگران هالیوود,زوج های عاشق سینما

جورج کلونی و جولیا رابرتز از زمان بازی در فیلم «یازده یار اوشن» (Ocean’s Eleven) با یکدیگر دوست هستند.

آن ها در سال ۲۰۰۱ در فیلم «یازده یار اوشن» و در سال ۲۰۰۴ در فیلم «دوازده یار اوشن» (Ocean’s Twelve) نقش عاشق و معشوق داشتند. کلونی و رابرتز همچنین در سال ۲۰۲۲ در فیلم «بلیتی به بهشت» (Ticket To Paradise) نقش یک زوج جدا شده را ایفا کردند.

رابرتز در سال ۲۰۱۶ در مصاحبه ای گفت که رابطه ی دوستی او و کلونی نه از نوع هالیوودی، بلکه واقعی است.

زویی دشانل و جوزف گوردون لویت

بازیگران هالیوود,زوج های عاشق سینما

قدمت دوستی زویی دشانل و جوزف گوردون لویت، بازیگران اصلی فیلم عاشقانه ی «۵۰۰ روز سامر» (۵۰۰ Days of Summer) به سال ۲۰۰۱ بازمی گردد، زمانی که آن ها در فیلم «دیوانه» (Manic) با یکدیگر همبازی شدند.

دشانل و گوردون لویت در فیم «۵۰۰ روز سامر» که در سال ۲۰۰۹ ساخته شد، از چنان شیمی ای در برابر دوربین برخوردار بودند که شایعاتی درباره ی وجود رابطه عاشقانه میان این دو بازیگر در زندگی واقعی به وجود آمد. اما گوردون لویت در مصاحبه ای سال ۲۰۱۲ این شایعات را رد کرد. او این شایعات را خنده دار خواند و گفت که او و دشانل بیشتر از ۱۰ سال است که با یکدیگر دوست اند.

اِما واتسون و روپرت گرینت

بازیگران هالیوود,زوج های عاشق سینما

اِما واتسون و روپرت گرینت دوستان بسیار صمیمی یکدیگر هستند و همین موضوع سکانس های بوسه ی شخصیت هایشان در فیلم های «هری پاتر» را برایشان دشوار کرده بود.

واتسون و گرینت از کودکی و طی روند ساخت فیلم های «هری پاتر» با یکدیگر بزرگ شده اند. واتسون در سال ۲۰۰۹ در مصاحبه ای سکانس های بوسه ی هرماینی و رون را تجربه ای ناخوشایند برای او و گرینت به دلیل رابطه ی دوستی نزدیک شان توصیف کرد.

جنیفر آنیستون و پل راد

بازیگران هالیوود,زوج های عاشق سینما

جنیفر آنیستون و پل راد در سال ۱۹۹۸ در زمان بازی در فیلم کمدی رمانتیک The Object of My Affection با یکدیگر آشنا شدند که نقش های اصلی آن را برعهده داشتند.

آن ها بار دیگر در سال ۲۰۱۲ در فیلم «عشق سفر» (Wanderlust) در نقش عاشق و معشوق ظاهر شدند.

آنیستون در مصاحبه ای درباره ی تجربه ی همکاری با راد گفت: «پل دوست عزیز من است. واقعاً دوستش دارم. یک محبت واقعی بین ما وجود دارد و هر زمان که فرصت همکاری با او را پیدا کنم برایم یک افتخار خواهد بود.»

لئوناردو دیکاپریو و کیت وینسلت

بازیگران هالیوود,زوج های عاشق سینما

کیت وینسلت و لئوناردو دیکاپریو بیشتر از ۲۰ سال است که با یکدیگر دوست هستند.

آن ها از همان بازی در نقش های اصلی فیلم عاشقانه «تایتانیک» (Titanic) که در سال ۱۹۹۷ ساخته شد، دوستی نزدیکی با یکدیگر پیدا کردند. وینسلت و دیکاپریو بعداً در سال ۲۰۰۸ نیز در فیلم «جاده انقلابی» (Revolutionary Road) نقش یک زن و شوهر را ایفا کردند.

وینسلت دوستی خود با دیکاپریو را بسیار نزدیک و صمیمانه دانسته و  دوست قدیمی خود را «فردی باوفا و قابل اعتماد» توصیف کرده است.

شایلین وودلی و مایلز تلر

بازیگران هالیوود,زوج های عاشق سینما

شایلین وودلی و مایلز تلر در سال ۲۰۱۳ در فیلم «اکنون شگفت انگیز» (The Spectacular Now) نقش عاشق و معشوق داشتند. آن ها حالا بسیاری از اوقات به همراه همسران خود باهم وقت می گذارند و به مسافرت می روند. وودلی در سال ۲۰۱۳ در مصاحبه ای گفت: «ما به طور خودکار باهم دوست شدیم و مایلز برادرم شد. دوست دارم سالی یک فیلم با او کار کنم.»

کریس ایوانز و اسکارلت جوهانسون

بازیگران هالیوود,زوج های عاشق سینما

قدمت دوستی کریس ایوانز و اسکارلت جوهانسون به اولین فیلم مشترک شان در سال ۲۰۰۴ به نام «بالاترین نمره» (The Perfect Score) بازمی گردد. آن ها در سال ۲۰۰۷ در فیلم «خاطرات پرستار بچه» (The Nanny Diaries) نقش عاشق و معشوق را ایفا کردند.

ایوانز و جوهانسون که تاکنون درمجموع ۸ فیلم با یکدیگر بازی کرده اند، از چنان شیمی قوی ای در برابر دوربین برخوردارند که حتی شایعاتی درباره ی وجود رابطه ی عاشقانه میان آن ها به وجود آمد. ایوانز در سال ۲۰۲۰ شیمی قوی میان خود و جوهانسون را ناشی از سال ها دوستی نزدیک شان با یکدیگر دانست.

جالب آنکه جوهانسون ایوانز را راضی به قبول پیشنهاد بازی در نقش کاپیتان آمریکا کرد، نقشی که زندگی حرفه ای ایوانز را زیر و رو کرد.

جنیفر لارنس و بردلی کوپر

بازیگران هالیوود,زوج های عاشق سینما

جنیفر لارنس و بردلی کوپر در سال ۲۰۱۲ در زمان بازی در اولین فیلم مشترک شان، «دفترچه امیدبخش» (Silver Linings Playbook) باهم آشنا شدند که در آن نقش دو دلداده داشتند. آن ها یک بار نیز در سال ۲۰۱۴ در فیلم «سرنا» (Serena) نقش یک زوج عاشق را ایفا کردند.

لارنس و کوپر در مجموع ۴ فیلم مشترک دارند.

کوپر در سال ۲۰۱۲ در مصاحبه ای درباره ی لارنس گفت: «جنیفر همان بازیگری است که وقتی ۴ صبح دارید سر صحنه عقل تان را از دست می دهید دل تان می خواهید با او بازی داشته باشید.»

لارنس هم در سال ۲۰۱۳ بعد از دریافت جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر زن برای بازی خود در فیلم «دفترچه امیدبخش» خطاب به همبازی اش گفت: «بردلی تو فوق العاده ای و هر روز در کار مرا بهتر کردی.»

آدام سندلر و درو بریمور

بازیگران هالیوود,زوج های عاشق سینما

درو بریمور و آدام سندلر ۳ فیلم مشترک دارند که همگی آن ها کمدی رمانتیک هستند و در نقش اصلی آن ها بوده اند: «خواننده عروسی»(The Wedding Singer) محصول ۱۹۹۸، «۵۰ قرار اول» (Fifty First Dates) محصول ۲۰۰۴ و «مخلوط» (Blended) محصول ۲۰۱۴.

بریمور درباره ی تأثیر مهمی که سندلر در موفقیت حرفه‌ای اش داشته به صراحت صحبت کرده و اذعان کرده سندلر با قبول همکاری با او ریسک کرده بود. بریمور حتی یک فصل از کتاب خاطراتش را به سندلر اختصاص داده است.

کریستن استوارت و تیلور لاتنر

بازیگران هالیوود,زوج های عاشق سینما

تیلور لاتنر در مجموعه فیلم «گرگ و میش» (Twilight) که از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ منتشر شد، نقش جیکوب را برعهده داشت که به بلا با بازی کریستن استورات دل باخت اما بلا در نهایت ادوارد را به او ترجیح داد.

با این حال، استوارت و لاتنر در زندگی واقعی دوستی نزدیکی با یکدیگر دارند. استورات لاتنر را یکی از بهترین دوستان خود توصیف کرده است.

rooziato.com
  • 18
  • 3
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مهران احمدی بیوگرافی مهران احمدی؛ بازیگر حرفه سینما تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۹ اسفند ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان، مدیر تولید، برنامه ریز

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی بازیگری از دانشگاه هنر و معماری تهران

ادامه
سراج قمری زندگینامه سراج قمری، شاعر هجو گوی سده شش و هفت

شهرت: سراج قمری، قمری آملی

دوران زندگی: سده ششم و هفتم قمری

محل تولد: خوارزم یا گلستان

حرفه: شاعر پارسی گو

آثار: دیوان اشعار سراج قمری

وفات: ۶۲۵ قمری

ادامه
زندگینامه کیان ایرانی زندگینامه دلیر ایرانی؛ کیان و نقش او در قیام مختار

از فعالیت ها و سوابق کیان ایرانی قبل از قیام مختار اطلاعاتی در دسترس نیست البته بعد از اضافه شدن به لشکر مختار از جمله افراد تاثیرگذار و بسیار مهم وقایع قیام شناخته شد. 

در سال ۶۶ قمری مختار با هدف گرفتن انقام از عاملان واقعه کربلا و شکست قاتلان امام حسین در کوفه، کیان ایرانی را به عنوان حرس به عبارتی رئیس نگهبانان خود انتخاب کرد. 

اعتماد و اطمینان مختار به کیان به قدری بود که ریاست انتظامات کوفه و فرماندهی شرطه های کوفه به وی سپرده شد. اموال بسیاری از افراد حین برخورد با جنایتکاران کربلا با فرمان مختار مصادره شد. کیان این موال را بین ایرانیان مسلمانی که عملیات را به عهده داشتند، تقسیم کرد. این موضوع از جمله خدمات بسیار مهمی بود که کیان نسبت به حکومت مختار انجام داد.

کیان ایرانی در جریان دستگیری و هلاکت جنایتکاران کربلا، همچنین اشراف جائن کوفه نقش اصلی را برعهده داشت به طوریکه جنایتکاران اصلی کربلا بعد از شنیدن نام ایشان به وحشت می افتادند. 

ادامه
رسول خطیبی بیوگرافی رسول خطیبی + تصاویر

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
گیتی قاسمی بیوگرافی گیتی قاسمی بازیگر خوش سابقه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۶ آذر ۱۳۵۵

محل تولد: ملایر، همدان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ویلهلم رونتگن بیوگرافی ویلهلم رونتگن دانشمند تاثیرگذار صنعت پزشکی

تاریخ تولد: ۲۷ مارس ۱۸۴۵

محل تولد: رمشاید، پادشاهی پروس، کنفدراسیون آلمان

ملیت: آلمانی

حرفه: دانشمند

محل تحصیل: مؤسسه فناوری فدرال زوریخدانشگاه زوریخ

درگذشت: ۱۰ فوریه ۱۹۲۳

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
دیالوگ ونزدی,دیالوگ سریال ونزدی,دیالوگ هایی از ونزدی

دیالوگ ونزدی ونزدی ( Wednesday) مجموعه ای تلویزیونی در ژانر کمدی، ترسناک، ماوراء طبیعی و داستان بلوغ است که بر اساس شخصیت ونزدی آدامز ساخته شده‌ است. جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز، یک دختر ۱۶ ساله که دارای قدرت‌های فرا حسی است. او به دلیل ایجاد شرارت در مدارس دیگر به آکادمی نِوِرمور فرستاده می‌شود. یکی از ویژگی های ونزدی این هست که به هیچ کسی اهمیت نمی دهد و نگرانی های دیگران برای او ارزشی نداره و بسیار حاضر جواب است. در ادامه این مقاله سرپوش  به معروف ترین دیالوگ های سریال ونزدی پرداخته ایم. دیالوگ معروف از ونزدی آدامز: آماتورهایی مثل شما آبروی گروگان گیری را میبرند. دیالوگ های سریال ونزدی: من فکر نمیکنم از همه بهترم، فقط اینکه از تو بهترم دیالوگ ونزدی  به دوستش: هر وقت حالم بهم خورد به تو فکر میکنم. دیالوگ هایی از ونزدی: من طوری رفتار می‌کنم که انگار مهم نیست اگر کسی من رو دوست نداشته باشه. در اعماق وجودم پنهانی از آن لذت می برم. دیالوگ هایی از ونزدی آدامز: من به انتقام باور دارم، معمولا هم خیلی گرم و با درد زیاد درستش می‌کنم. حاضرجوابی های ونزدی: دوست شما بودن باید با یک برچسب هشدار دهنده همراه باشد. دیالوگ های به یاد ماندی ونزدی آدامزی جالب ترین دیالوگ های ونزدی:  احساسات مساوی با ضعف است. دیالوگ هایی مشهور در سریال ونزدی: ونزدی دختر رویاهای شما نیست. او کابوس شماست. دیالوگ جذاب ونزدی: جالب ترین گیاهان در سایه رشد می کنند. پاسخ های ونزدی به دوستانش: من به بهشت یا جهنم اعتقاد ندارم، اما به انتقام اعتقاد دارم! دیالوگ مشهور ونزدی آدامز: هرکس کفش های پاشنه بلند را اختراع کرد، به وضوح یک شکنجه گر در کنارش بوده. دیالوگ های کاراکتر اصلی سریال ونزدی: تو دلیلی هستی که میفهمم چقدر ضروری است که هرگز خود را از دست ندهم. گردآوری: بخش هنر و سینما بیتوته

ویژه سرپوش