چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
۱۵:۰۵ - ۲۰ آبان ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۸۰۴۴۱۵
چهره ها در سینما و تلویزیون

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹ بچه‌دار شدند

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
 بچه‌دار شدن برای سلبریتی‌های هالیوود هم مثل سلبریتی‌های هرجای دیگر، مسئله بحث‌برانگیزی است؛ بیشتر سلبریتی‌های هالیوود، علاقه زیادی به بچه‌دار شدن دارند و اغلب بیش از یک فرزند را به جمع خانواده خود اضافه می‌کنند، هرچند که برخی سلبریتی‌ها هم مانند «جنیفر آنیستون» هستند که تا سن ۵۰ سالگی بچه‌دار نشده‌اند و حرف‌وحدیث‌های زیادی در اینباره ایجاد شده، مبنی براینکه جنیفر به مادر شدن علاقه‌ای ندارد (البته خود جنیفر این مسئله را تکذیب کرده).

در سال ۲۰۱۹ هم مانند سال‌های دیگر، شاهد به‌دنیا آمدن فرزندان سلبریتی‌های زیادی بودیم و البته برخی نیز هنوز دوران بارداری را طی می‌کنند و فرزندشان در سال ۲۰۲۰ به‌دنیا می‌آید. در این مطلب، با سلبریتی‌هایی که فرزندشان در سال ۲۰۱۹ متولد شده یا منتظر تولد فرزندشان هستند، آشنا می‌شویم. با ما همراه باشید.

الکس مورگان و همسرش

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

«الکس مورگان»، بازیکن معروف تیم ملی فوتبال زنان آمریکا در توییتر اعلام کرد که او و همسرش، «سرواندو کاراسکو» منتظر به‌دنیا آمدن فرزند دخترشان در ماه آپریل هستند. مورگان، عکسی از خودش و همسرش منتشر کرد که در آن تابلویی حاوی اعلام خبر حاملگی را در دست داشت. او در کپشن نوشت: «ما هنوز همدیگر را ملاقات نکردیم، اما عاشق هم هستیم».

اشلی گراهام و همسرش

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

«اشلی گراهام» و همسرش «جاستین اروین» با انتشار عکسی از خودشان که به همدیگر نگاه می‌کردند و دستشان را برروی شکم اشلی گذاشته بودند، در پستی اینستاگرامی خبر از تولد فرزندشان در آینده‌ای نزدیک دادند. این مدل پلاس‌سایز در کپشن نوشت: «نه سال پیش در چنین روزی، من با عشق زندگی‌ام ازدواج کردم و سفر زندگی‌ام همراه با عزیزترین شخص عمرم بسیار عالی بود. امروز، خانواده ما بزرگتر شد و ما هیجان‌زده‌ایم و احساس خوبی داریم و این اتفاق را جشن می‌گیریم. زندگی از این هم بهتر می‌شود». این اولین فرزند اشلی و جاستین محسوب می‌شود.

میلا یوویچ و همسرش

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

میلا بازهم باردار است. این بازیگر در پستی اینستاگرامی، با انتشار عکسی از خودش، نوشت: «دوباره باردارم». میلا نوشته که بخاطر سقط جنینی که در آخرین حاملگی‌اش داشته، ازاینکه به‌همین زودی به فرزندش وابسته شود، می‌ترسد؛ البته گویا فرزند میلا که دختر نیز هست، در سلامت کامل به‌سر می‌برد. این سومین فرزند میلا یوویچ و همسرش، «پائول دبلیو. اس. آندرسون» است و این زوج، دو فرزند ۱۲ و ۵ ساله دارند.

آن هاتوی و همسرش

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

«آن هاتوی» منتظر تولد فرزند دومش است. بازیگر برنده اسکار و همسرش، «آدام شولمن»، یک پسر ۳ ساله به‌نام «جاناتان روزنبنکز» دارند. آن با انتشار عکسی از خودش در اینستاگرام نوشت: «این استایل مربوط به فیلم سینمایی نیست. از شوخی گذشته، می‌خواهم همه افرادی که دوران سخت نازایی را تجربه کرده‌اند، بدانند که هیچکدام از حاملگی‌های من هم به‌راحتی نبوده است. عاشقتان هستم».

بلیک لایولی و رایان رینولدز

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

خانواده رایان بازیگر و بلیک مدل، پنج نفره شد. آن‌ها در روز ۴ اکتبر، در گفت‌وگویی با مجله پیپل، این خبر را تایید کردند که منتظر تولد یک دختر هستند که فرزند سومشان به‌شمار می‌آید. این زوج، یک دختر ۳ ساله و یک پسر ۵ ساله دارند.

مایکل فلپس و همسرش

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

خانواده مایکل فلپس، «قهرمان شنای آمریکایی»، با تولد فرزند سوم بزرگتر شد؛ پسری به‌نام «ماوریک نیکولاس» که در تاریخ ۹ سپتامبر به‌دنیا آمد. فلپس، عکسی از خانواده پنج نفره‌شان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و در کپشن نوشت: «به دنیا خوش آمدی ماوریک فلپس. خانواده پنج نفره. تاریخ تولد: ۹.۹.۱۹. مادر و فرزند، سالم هستند و پسر‌ها از اینکه برادر بزرگتر شدند، خیلی خوشحالند. #خانه‌ای پر از پسر».

نیکوله، همسر فلپس، هم همان عکس را در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: «ماوریک بعد از ۳۶ هفته و ۲ روز در تاریخ ۹.۹.۱۹ به‌دنیا آمد و ما به او خوش‌آمد می‌گوییم. مرد بزرگ ما حدود سه کیلو بود و قدش هم نیم متر. او به‌سرعت قلب ما را ربود و من از اینکه مادر سه پسر هستم، به وجد آمده‌ام. شدیدا منتظرم که سفر زندگی را در میان مرد‌های زندگی‌ام ادامه دهم. #خانواده ۵ نفره».

دیگر فرزندان فلپس و نیکوله، «بکت ریچارد» و «بومر رابرت» نام دارند.

کیت مارا و جیمی بل

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

«کیت مارا» و «جیمی بل»، بازیگران فیلم سینمایی «چهار شگفت‌انگیز» (Fantastic Four)، صاحب اولین فرزندشان شدند. مارای ۳۶ ساله در کپشن عکسی که از پا‌های دختر تازه متولدشده‌اش منتشر کرد، نوشت: «ما چند هفته پیش بچه‌دار شدیم. این هم پا‌های دخترمان». نام این کودک هنوز اعلام نشده است. این اولین فرزند کیت ماراست، اما جیمی بل ۳۳ ساله، از ازدواج قبلی‌اش با «ایوان ریچل وود»، پسری ۶ ساله دارد.

اریک ون‌داتن و همسرش

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

اریک ون‎داتن، بازیگر فیلم سینمایی «خاطرات یک شاهزاده خانم» (The Princess Diaries) و همسرش، آنجلا، صاحب اولین فرزندشان شدند. دختر این زوج در تاریخ ۱۷ می‌متولد شد. آنجلا، عکسی از دخترشان در اینستاگرام منتشر کرد و در کپشت نوشت که قد نوزاد، ۴۹ سانتی‌متر و وزنش، حدودا ۵.۵ کیلوگرم است.

او همچنین اضافه کرد: «به زمین خوش آمدی عزیزکم. به‌دنیا آوردن یک انسان، جادویی‌ترین تجربه زندگی‌ام تا به اینجا بوده. من هیچوقت فکر نمی‌کردم بتوان کسی را تا این حد دوست داشت. جدی می‌گویم. دخترکم، کلیر، من تو را از زندگی هم بیشتر دوست دارم. من و بابایی از اینکه تو ما را به‌عنوان پدر و مادرت انتخاب کردی، خیلی خوشحالیم. ممنون که عزیزترین گنج زندگی و ماجراجویی پیش‌روی ما هستی».

کیم کارداشیان و کانیه وست

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

تیم کارداشیان‌ها باز بزرگتر شد. کیم کارداشیان-وست در تاریخ ۱۰ می‌در توییترش اعلام کرد که او و همسر رپرش، کانیه، صاحب چهارمین فرزند مشترکشان شدند. این فرزند ازطریق رحم اجاره‌ای به‌دنیا آمد.

کیم در توییترش نوشت: «او به‌دنیا آمده و همه‌چیز تمام است. او انگار که برادر دوقلوی شیکاگو (دختر دیگر کیم) است. من مطئنم که چهره‌اش تغییر می‌کند، اما در حال حاضر به‌شدت شبیه شیکاگوست».

نام این کودک «سالم» (با سکون روی حرف لام) است و «کریس جنر»، مادر کیم، در برنامه‌ای عنوان کرد که دلیل انتخاب نام سالم این بوده که این نام در کتاب انجیل وجود دارد.

دلیل استفاده از رحم اجاره‌ای برای این فرزند و فرزند قبلی کیم و کانیه، این است که پزشکان پس از بارداری دوم کیم به او گفته بودند که دوباره باردار شدن برای او بسیار خطرناک است.

زوج کارداشیان-وست، پیش از این، دو فرزند دختر با نام‌های شیکاگو ۱۵ ماهه و نُرث ۶ ساله و یک پسر به‌نام سَنت ۳ ساله داشتند.

شاهزاده هری و مگان مارکل

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

جدیدترین عضو خانواده سلطنتی بریتانیا هم در تاریخ ۶ می‌در ساعت ۵:۲۶ صبح به‌دنیا آمد؛ اولین فرزند «شاهزاده هری» و «مگان مارکل»؛ پسری به‌نام «آرچی هریسون». زوج سلطنتی، این خبر را برروی پیج اینستاگرامشان منتشر کردند. در کپشن تصویر عنوان شده که وزن بچه، حدود ۳.۳ کیلوگرم است و گفتند که نام فرزند، دو روز پس از تولدش اعلام می‌شود.

شاهزاده هری، پس از تولد فرزندش (برخلاف رسم سلطنتی که پدر و مادر بایکدیگر حاضر می‌شوند)، به‌تن‌هایی در جلوی دوربین‌ها حاضر شد و با لبخندی به پهنای صورت گفت: «بسیار خوشحالم که اعلام کنم مگان و من در صبح امروز صاحب پسربچه‌ای شدیم؛ پسری بسیار سالم. مادر و فرزند هردو بسیار سالم هستند. این شگفت‌انگیزترین تجربه‌ای است که من تصورش را می‌کردم. کاری که مادران انجام می‌دهند، قابل توصیف نیست، اما ما هردو کاملا خوشحالیم و از تمامی کسانی که به ما محبت کردند و از ما حمایت کردند، سپاسگزاریم. این تجربه واقعا شگفت‌انگیز است و ما دوست داشتیم که آن را با همه به اشتراک بگذاریم».

وینسنت کسل و همسرش

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

وینسنت بازیگر و همسرش، «تینا کوناکی»، در روز ۱۹ آپریل اعلام کردند که صاحب اولین فرزند مشترکشان شدند؛ دختری به‌نام «آمازونی».

بازیگر فیلم سینمایی «قوی سیاه» (Black Swan) با انتشار عکسی از آبشاری در جنگل‌های استوایی در کپشن نوشت: «آمازونی متولد شد».

ظاهرا نام کودک به بخشی از کشور برزیل اشاره دارد که این زوج، بخشی از سال را در آن منطقه زندگی می‌کنند.

کسل از همسر سابق خود، «مونیکا بلوچی»، دو دختر دارد؛ لئونی ۹ ساله و دوا ۱۴ ساله.

جیمی دورنان و آملیا وارنر

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

جیمی بازیگر و همسرش، آملیای بازیگر و موزیسین، در تاریخ ۳۱ مارس در اینستاگرام خود اعلام کردند که صاحب سومین فرزندشان شدند. آملیا در روز مادر در انگلستان، عکسی از سه جفت کفش بچه‌گانه منتشر کرد و در کپشن نوشت: «بسیار به سه دختر بی‌نظیرم افتخار می‌کنم. مادر سه دختر بودن واقعا غرورآفرین است. من امروز به‌شدت احساس خوش‌شانسی می‌کنم. #روزمادرمبارک».

خانواده دورنان، هنوز نام دخترشان را اعلام نکردند. آن‌ها دو دختر با نام‌های الوا ۳ ساله و دولسی ۵ ساله دارند.

کلیر هولت و همسرش

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

بازیگر سریال «اصیل‌ها» (Originals)، «کلیر هولت» و همسرش، «اندرو جوبلون»، صاحب اولین فرزندشان شدند. هولت با انتشار عکسی از پسرشان که خواب بود و در پتوی بیمارستان پیچیده شده بود، در تاریخ ۲۹ مارس در اینستاگرامش اعلام کرد که پسرشان با نام «جیمز هولت جوبلون» متولد شده است. او در کپشن نوشت: «هرچیزی که دیگران در اینباره می‌گویند، درست است. هیچ عشقی مانند این عشق وجود ندارد».

هولت در ماه اکتبر در اینستاگرامش، اعلام کرد که حامله است؛ او هفت ماه پیش از آن گفته بود که جنینش سقط شده و مجبور شده کورتاژ کند و درحال حاضر دچار عواقب آن شده است.

گرتا گرویک و نوآ بامباچ

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

بازیگر، نویسنده و کارگردان نامزد جایزه اسکار و کارگردان فیلم «لیدی برد» (Lady Bird)، «گرتا گرویگ» و نامزدش، «نوآ بامباچ» که او هم کارگردان نامزد جایزه اسکار است، صاحب اولین فرزندشان شدند. آن‌ها این خبر را در تاریخ ۲۰ مارس در اینستاگرام تایید کردند.

این زوج هنوز هیچ جزئیات دیگری در اینباره بروز ندادند؛ ازجمله جنسیت و نام فرزندشان. این اولین فرزند گرتاست، اما نوآی ۴۹ ساله، از همسر سابق خود، «جنیفر جیسون لی» بازیگر، پسری به‌نام «رومر» دارد.

جسیکا سیمپسون و همسرش

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

بالاخره فرزند سوم «جسیکا سیمپسون»، پس از اینکه جسیکا مشکلات زیادی ازجمله بیماری برونشیت را پشت‌سر گذاشت، در تاریخ ۱۹ مارس به‌دنیا آمد. جسیکا و همسرش، «اریک جانسون»، این خبر را در تاریخ ۱۹ مارس به‌طور انحصاری به مجله پیپل اعلام کردند.

این کودک که نامش، «بِردی» است، هنگام تولد، حدود پنج کیلو وزن داشت.

سیمپسون با انتشار عکسی سیاه و سفید از دختر بزرگش که به ملاقات فرزند کوچکشان رفته بود، در اینستاگرام، در کپشن نوشت: «ما خیلی خوشحال و مفتخریم که تولد دختر همه‌چیز تماممان، بردی مائه جانسون، را اعلام کنیم».

جسیکا از همسر سابقش، یک پسر ۵ ساله به‌نام ایس و یک دختر ۷ ساله به‌نام ماکسول دارد.

ریچارد گر و همسرش

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

بازیگر ۶۹ ساله فیلم سینمایی «زن زیبا» (Pretty Woman) و همسر ۳۵ ساله‌اش، «آلخاندرو سیلوا» در اوایل ماه فوریه، صاحب اولین فرزند مشترکشان شدند؛ یک پسر. گر از همسر سابقش، «کری لاول»، یک پسر ۱۹ ساله به‌نام هومر جیمز دارد و سیلوا نیز از ازدواج سابقش، صاحب یک پسر ۶ ساله به‌نام آلبرت است.

تام هاردی

سلبریتی‌های مشهور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

«تام هاردی»، بازیگر فیلم سینمایی «ونوم» (Venom) برای سومین بار بچه‌دار شد. هاردی ۴۱ ساله و همسر ۳۷ ساله‌اش، «شارلوت ریلی»، در اوایل ماه ژانویه، صاحب دومین فرزند مشترکشان شدند و هنوز نام کودک را اعلام نکردند.

این زوج، یک فرزند ۳ ساله هم دارند که در اکتبر سال ۲۰۱۵ متولد شد. هاردی از رابطه قبلی‌اش، یک پسر ۱۰ ساله به‌نام لوییز توماس نیز دارد.

bart​arinha.‎​ir
  • 14
  • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
پیر امیدیار,بیوگرافی پیر امیدیار,پیرامیدیار بیوگرافی پیر امیدیار، بنیان گذار و رئیس سایت Ebay (+ تصاویر)

زاده:۲۱ ژوئن ۱۹۶۷ 

محل تولد: پاریس، فرانسه

شغل: بنیانگذار شرکت eBay

مادر: الهه میر جلالی امیدیار

پدر: کوروش امیدیار

همسر: پاملا کر امیدیار

ادامه
برادران رایت,برادران رایت اختراع هواپیما,زندگی نامه ی برادران رایت زندگینامه ی برادران رایت و اختراعات آنها

ویلبر رایت

ارویل رایت

- تاریخ تولد برادران رایت

ویلبر رایت: ۱۶ آوریل ۱۸۶۷

ارویل رایت: ۱۹ آگوست ۱۸۷۱

ادامه
حضرت محمد (ص),تولد حضرت محمد (ص),میلاد حضرت محمد (ص) زندگی نامه حضرت محمد (ص) از ولادت تا رحلتش

نام پدر: عبدالله

نام مادر: آمنه

شهرت: خاتم پیامبران، رسول خدا، امین

كنیه: ابوالقاسم و ابوابراهیم.

القاب حضرت محمد (ص): رسول اللّه، نبى اللّه، مصطفى، محمود، امین، امّى، خاتم، مزّمل، مدّثر، نذیر، بشیر، مبین، كریم، نور، رحمت، نعمت، شاهد، مبشّر، منذر، مذكّر، یس، طه‏ و... 

زمان تولد: ۱۷ ربیع الاول ۵۷۱ میـلادی

ادامه
علی صادقی,فیلم های علی صادقی,علی صادقی و ملیکا زارعی بیوگرافی علی صادقی بازیگر معروف طنز ایرانی (+ مصاحبه)

تولد: ۱۰ آذر ماه ۱۳۵۹ 

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر

مدرک تحصیلی: فوق دیپلم کامپیوتر

ادامه
سهراب سپهری,دبستان سهراب سپهری,زندگینامه سهراب سپهری زندگینامه سهراب سپهری (+ عکس)

زادروز: ۱۵ مهر ۱۳۰۷

محل تولد: کاشان

پیشه: شاعر، نقاش و مدرّس هنرستان هنرهای زیبا

مرگ: ۲۱ ماه آوریل ۱۹۸۰

علت مرگ: سرطان خون 

ادامه
محسن تنابنده,همسر محسن تنابنده,محسن تنابنده عکس بیوگرافی محسن تنابنده، فیلمنامه نویس و بازیگر مطرح ایرانی(+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۶ فروردین ماه ۱۳۵۴

محل تولد: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته بازیگری

همسر: روشنک گلپا

فرزند: یک پسر به نام نامی

ادامه
برد پیت,فیلم های برد پیت,برد پیت و ورزش مورد علاقه اش بیوگرافی برد پیت مشهورترین بازیگر آمریکایی (+ تصاویر همسران برد پیت)

ملیت: آمریکایی

تاریخ تولد: ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳

محل تولد: شانی، اکلاهما، آمریکا

محل زندگی: اسپرینگفیلد، میزوری

زمینه فعالیت: بازیگر سینما و تلویزیون

همسران: جنیفر آنیستون (۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵)، آنجلینا جولی (۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶)

ادامه
پوریا فیاضی,پوریا فیاضی بازیکن والیبال,تصاویر اینستاگرامی پوریا فیاضی بیوگرافی پوریا فیاضی و سوابق ورزشی اش (+ مصاحبه)

تاریخ تولد:۲۲ دی ۱۳۷۱

زادگاه: ارومیه، ایران

قد: ۱۹۵ سانتیمتر

رشته ورزشی: والیبال

پُست: دریافت کننده قدرتی

ادامه
استیو هانکه,زندگینامه استیو هانکه,زندگی نامه استیو هانکه بیوگرافی استیو هانکه، اقتصاددان مشهور آمریکا (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۹ دسامبر ۱۹۴۲

محل تولد: ماکن، جورجیا

ملیت: ایالات متحده آمریکا 

فارغ التحصیل: دانشگاه کلرادو بولدر

مؤسسه: مدرسه معادن کلرادو، دانشگاه برکلی، دانشگاه جانز هاپکینز

ادامه
دیالوگ های فیلم سینمایی,بررسی بهترین دیالوگ ها,دیالوگ های باارزش

سخنوری یکی از ارکان ادبیات ایران و جهان است و نغزگویی و جمله‌های تاثیرگذار دو بن مایه اصیل در زبان محاوره تمامی ملل هستند. با توجه به همین اصل یکی از پایه‌های ماندگاری فیلم‌های سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی را باید در دیالوگ‌هایی جستجو کرد که در حافظه تاریخی مخاطبانشان نقش بسته‌اند. با توجه به استقبال و درخواست شما عزیزان تصمیم گرفتیم دیالوگ‌های ماندگار سینمای جهان و ایران و همچنین سریال‌های تلویزیونی را بازنشر کنیم. از این که همراه ما هستید و نظرات خود را با ما در میان می‌گذارید، سپاسگزاریم.

ویژه سرپوش