۱۲:۴۳ - ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۶۰۵۰۵۶
موسیقی

طرفدار کدام یک هستید؛ سلنا گومز یا آریانا گرانده؟

سلنا گومز و آریانا,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,موسیقی

این روزها تصاویر سلنا گومز و آریانا گرانده در اینترنت میان کاربران دست به دست می‌چرخد و رقابت خاصی بین این دو سلبریتی شکل گرفته است تا ثابت کنند که ملکه بی چون‌و‌چرای شبکه‌های اجتماعی هستند.

 

این دو سلبریتی به خوبی از قدرت شبکه‌های اجتماعی باخبر هستند و با گذاشتن تصاویر و پست‌های مختلف توانسته‌‌اند بیشترین هواداران را در اینستاگرام از آن خود کنند. جالب است بدانید هر دو به لحاظ هوادار باجی به یکدیگر نمی‌دهند و آریانا گرانده ۱۱۸ میلیون دنبال‌کننده دارد و ۱‍۳۷ میلیون طرفدار در اینستاگرام پست‌های سلنا گومز را دنبال می‌کنند.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی سلنا گومز

 

تمامی این موارد دست به دست هم داده تا قضاوت در خصوص محبوبیت این سلبریتی‌ها کار دشواری باشد و انصافاً هم باید اعتراف کرد این دو سلبریتی به اندازه‌ای جذابیت دارند که مقایسه بین آن‌‌ها کار چندان ساده‌ای نیست. سلنا گومز دوست‌داشتنی تنها ۲۵ سال دارد و آریانا گرانده ۲۴ ساله است که این امر نیز قضاوت در خصوص جذابیت‌های این سلبریتی‌ها را دشوارتر می‌کند.

 

در نتیجه پیشنهاد میکنیم اگر شما هم از طرفداران سلنا گومز هستید یا اینکه در گروه هواداران آریانا گرانده قرار دارید در ادامه با ما همراه باشید تا ببینیم کدامیک از این دو سلبریتی توانسته جای خودش را بیشتر در دل هواداران باز کند.

 

سلنا گومز و آریانا,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,موسیقی

 

دوران نوجوانی

همان‌گونه که شما بهتر از ما می‌دانید بهترین زمان برای شکوفایی استعداد دوران نوجوانی است و در نتیجه در ابتدا بد نیست ببینیم سلنا گومز و آریانا گرانده نوجوانی خود را چگونه گذرانده‌اند.

 

سلنا گومز از کودکی سودای حضور بر روی صحنه را داشت و در سال ۲۰۰۷ با حضور در شبکه دیزنی حسابی خوش درخشید و درهای موفقیت را پیدا کرد. جالب است بدانید گومز در آن زمان تنها ۱۳ سال بیشتر نداشت.

 

از طرف دیگر آریانا گرانده نیز دقیقاً در سن ۱۳ سالگی عزم خود را برای حضور بر روی صحنه‌های موسیقی نشان داد و با این حساب می‌توان گفت هر دو سلبریتی‌ سرشناس به‌رغم سن کمی که دارند باز هم بیشتر از یک دهه است که در دنیای حرفه‌ای موسیقی و هنر حضور دارند.

 

سلنا گومز و آریانا,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,موسیقی

 

حضور در شبکه‌های اجتماعی

این دو سلبریتی حضور بسیار پررنگی در شبکه‌‌های اجتماعی دارند و قسمتی از محبوبیت خود را مدیون دنیای مجازی هستند. همان‌گونه که اشاره شد سلنا گومز حدود ۲۰ میلیون دنبال‌کننده بیشتری در اینستاگرام نسبت به آریانا گرانده دارد، اما تعداد دفعاتی که گرانده در شبکه‌های اجتماعی منشن شده است نسبت به سلنا گومز بیشتر است.

 

از طرف دیگر در سال ۲۰۱۷ دفعات مشاهده استوری‌های آریانا گرانده در شبکه اینستاگرام نسبت به سلنا گومز با اختلاف محسوسی بیشتر بوده است. به این ترتیب با یک حساب سرانگشتی می‌توان گفت این دو سلبریتی‌ سرشناس در شبکه‌های اجتماعی بسیار موفق عمل کرده‌اند و باجی به یکدیگر نمی‌دهند.

 

سلنا گومز و آریانا,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,موسیقی

 

ثروت و دارایی

امکان ندارد جایی صحبت از دنیای سلبریتی‌ها داشته باشیم و حرفی از پول و ثروت به میان نیاید. سلنا گومز و آریانا گرانده هر دو غرق در ثروت دارایی هستند اما اگر بخواهیم از روی ظاهر و سبک زندگی درباره این دو چهره‌سرشناس قضاوت کنیم احتمال دارد این‌گونه برداشت شود که آریانا گرانده ثروت بیشتری نسبت به سلنا گومز دارد.

 

سلنا گومز و آریانا,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,موسیقی

با نگاهی به تصاویر اینستاگرام گرانده متوجه خواهید شد که این دختر زیبارو غرق در ناز و نعمت است و همیشه لباس‌های برند بر تن دارد. از طرف دیگر سلنا گومز نیز به عنوان سلبریتی جوانی که پولش از پارو بالا می‌رود سبک زندگی ساد‌ه‌تری نسبت به سایر همرده‌های خود دارد.

 

این امر باعث شده تا سلنا گومز را در شبکه‌های اجتماعی با ظاهری معمولی‌تر از آریانا گرانده ببینیم اما واقعیت چیزی دیگری است و ثروت خالص گومز تقریباً دوبرابر گرانده برآورد شده است.

 

بر اساس آماری که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، دارایی‌های خالص گومز به ۵۰ میلیون دلار می‌رسد اما دارایی‌های خالص گرانده تنها ۳۵ میلیون دلار تخمین زده می‌شود.

 

سلنا گومز و آریانا,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,موسیقی

 

صدای جذاب و تاثیرگذار

این دو سلبریتی‌ در زمینه‌های مختلفی در دنیای هنر فعالیت می‌کنند اما آن‌ها را بیشتر در عرصه موسیقی و خوانندگی می‌شناسیم، به این ترتیب در کنار تمامی مقایسه‌هایی که می‌توان بین گومز و گرانده داشت، بررسی کیفیت صدای این خواننده‌ها اهمیت بیشتری دارد.

 

اهالی موسیقی نظریه‌های متفاوتی در خصوص کیفیت صدا و نحوه اجرای گرانده و گومز دارند. بسیاری از کارشناسان بر این باورند که گرانده به خوبی با تکنیک‌های خوانندگی آشناست و صدایی بهتر از گومز دارد.

 

از طرف دیگر سلنا گومز تجربه بیشتری در خوانندگی نسبت به آریانا دارد و به لطف این تجربه تسلط بیشتر گومز را در صحنه‌ و اجرای زنده موسیقی شاهد هستیم.

 

با در نظر گرفتن این موارد می‌توان گفت اگر سلنا و آریانا همچنان در عرصه موسیقی حضور فعال داشته‌ باشند احتمال می‌رود با توجه به عمق صدای آریانا در آینده وی بتواند هنرمندی‌اش را در خوانندگی نسبت به سلنا بیشتر ثابت کند.

 

سلنا گومز و آریانا,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,موسیقی

 

زیبایی ظاهری

بدون شک این دو سلبریتی‌ قسمت زیادی از محبوبیت خود را مدیون زیبایی هستند که مادر طبیعت به آن‌ها عطا کرده است. سلنا گومز چهره‌ای دوست‌داشتنی و جذاب دارد و پشت این چهره‌ معصوم و مهربان، شادابی و نشاط یک دختر نوجوان کاملاً پیداست.

 

زیبایی‌های آریانا گرانده نیز به اندازه‌ای است که به راحتی جای خود را در دل هواداران باز کرده \، آریانا نگاهی جذاب و بانمک دارد و پشت این نگاه شیطنت‌ و شیرین‌کاری‌های دختران نوجوان را می‌توان پیدا کرد.

 

این دو سلبریتی خوش‌سیما، اندامی تراش‌خورده و متناسب دارند اما به لحاظ قد و بالا سلنا حدود ۱۰ سانتی‌متر از آریانا گرانده بلند‌تر است. جالب است بدانید آریانا گرانده قدی برابر ۱.۵۳ سانتی‌متر دارد و قد و قامت سلنا گومز ۱.۶۵ سانتی‌متر است.

 

به لحاظ وزن نیز این دو الهه‌ زیبایی اندام مناسبی دارند و سلنا گومز ۵۹ کیلو وزن دارد که نسبت به قدش، این وزن کاملاً مناسب است. از طرف دیگر آریانا گرانده نسبت به گومز لاغرتر است و تنها ۴۷ کیلوگرم وزن دارد. ناگفته پیداست این وزن از رژیم‌های جدید غذایی گرانده حکایت می‌کند.

 

در این بین به پوشش و انتخاب‌ لباس‌های این دو نیز باید اشاره کرد که به نظر می‌رسد آریانا گرانده نسبت به سلنا گومز سلیقه بهتری در انتخاب لباس دارد.

 

سلنا گومز و آریانا,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,موسیقی

 

سبک زندگی

سلبریتی‌ها به انداز‌ه‌ای در پول و شهرت غرق شده‌اند که گاهی اوقات سبک زندگی آن‌ها از قلم می‌افتد اما این چهره‌های سرشناس نیز مانند تمامی انسان‌ها رفتارهای انسان‌دوستانه و گاهی اوقات غیرانسانی دارند.

 

در این زمینه اگر بخواهیم بین سلنا گومز و آریانا گرانده قضاوت کنیم باید گفت انصافاً حضور سلنا گومز در رویدادهای انسان‌دوستانه بیشتر است و نسبت به هواداران نیز گومز دید ویژه‌ای دارد و دختری مهربان و مسئول نشان می‌دهد.

 

این سکه روی دیگری نیز دارد و آریانا گرانده آنچنان که باید و شاید به هواداران رو نمی‌دهد و برخوردهای خوبی با آن‌ها ندارد.

 

با در نظر گرفتن این موارد می‌توان گفت انصافاً نمی‌توان میان آریانا گرانده و سلنا گومز فرق چندانی قائل شد، از طرف دیگر هر دو سلبریتی به عنوان هنرمند شناخته می‌شود و وقتی صحبت از هنر به میان می‌آید بدون شک پای سلیقه هواداران نیز در میان است و بعضی افراد یک سبک خاص از موسیقی را می‌پسندند که ممکن است به مذاق بقیه خوش نیاید.

 

در پایان پیشنهاد می‌‌کنیم اگر شما هم نظر از هواداران آریانا گرانده یا سلنا گومز هستید و چیزهای جالبی در این دو سلبریتی دیده‌اید که ممکن است برای بقیه هم جالب باشد در قسمت نظرات این موارد را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

 

محمد کاملان

 

bartarinha​.‎​ir
  • 62
  • 24
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۱۰
غیر قابل انتشار: ۱۷
جدیدترین
قدیمی ترین
چه مطلب بی ارزشی گذاشتید!!!!
  • 3
  • 6
قطعا سلام بهتره
  • 0
  • 6
آريانا را بيشتر دوست دارم. البته سلنا را هم خيلي دوست دارم.
  • 7
  • 7
سلام واقعا چه لطفی داره که یک ایرانی طرفدار کدوم باشه بهتر نیست یک مقدار به واقعیات جامعه بپردازید.متشکرم
  • 8
  • 63
مشاهده کامنت های بیشتر
وب گردی
گری هوپر,بیوگرافی گری هوپر,زندگینامه گری هوپر بیوگرافی گری هوپر، مهاجم انگلیسی

نام کامل:گری هوپر

زادروز:۲۶ ژانویهٔ ۱۹۸۸

زادگاه:هارلو، انگلستان

قد:۱٫۷۷ متر

پست:مهاجم

ادامه
مهران مدیری,بیوگرافی مهران مدیری,عکس مهران مدیری بیوگرافی مهران مدیری بازیگر توانمند ایرانی (+ عکس فرزندان)

نام اصلی: مهران مدیری

تولد: ۱۸ فروردین ۱۳۴۶

تهران، ایران

زمینه فعالیت: هنرپیشه، کارگردان، تهیه‌کننده

طراح صحنه و مجری

محل زندگی: تهران

ادامه
هانده ارچل,بیوگرافی هانده ارچل,عکس هانده ارچل بیوگرافی هانده ارچل و علت مشهور شدنش (+عکس)

چکیده ای از بیوگرافی هانده ارچل:

تولد : ۲۴ نوامبر ۱۹۹۳

محل تولد: استانبول (ترکیه)

محل زندگی: استانبول، ترکیه

ملیت: پدر (ترکیه) مادر (آلمان)

پیشه: بازیگر و مجری و مدل (ستاره سینمای ترکیه و بهترین مدل ترکیه)

ادامه
گروه سون,بیوگرافی گروه سون,عکس گروه سون بیوگرافی گروه سون (+ نحوه تشکیل گروه سون)

گزیده ای از بیوگرافی گروه سون:

نام مستعار: سون

سبک‌: پاپ

ساز: گیتار و پیانو

اعضای کنونی:

ادامه
هرویه میلیچ,هروویه میلیچ,بیوگرافی هرویه میلیچ بیوگرافی هروویه میلیچ، مدافع جدید استقلال

نام اصلی:   هروویه میلیچ

زادروز:   ۱۰ مهٔ ۱۹۸۹ ‏

زادگاه:  اوسییک، کرواسی

قد:  ۱٫۸۳ متر (۶ فوت ۰ اینچ)

 وزن:  ۷۴ کیلو

پست:  مدافع چپ / وینگر

ادامه
مانوئل پوکیارلی,بیوگرافی مانوئل پوکیارلی,عکس های مانوئل پوکیارلی بیوگرافی مانوئل پوکیارلی + تصاویر مراسم ازدواجش

بیوگرافی مانوئل پوکیارلی

نام کامل: مانوئل پوکیارلی (manuel pucciarelli)

تاریخ تولد: ۱۷ ژوئن ۱۹۹۱ ‏

زادگاه: پراتو

قد: ۱٫۷۴ متر (۵ فوت ۸ ۱⁄۲ اینچ)

پست : مهاجم دوم/هافبک هجومی

ادامه
مودیبو مایگا,بیوگرافی مودیبو مایگا بیوگرافی مودیبو مایگا، بازیکن جدید پرسپولیس

نام کامل:مودیبو مایگا

تولد:۳ سپتامبر ۱۹۸۷ ‏

زادگاه:باماکو، مالی

قد:۱٫۸۵ متر( ۶ فوت ۱ اینچ)

پست:مهاجم، هافبک

ادامه
فرناندو کانسین,بیوگرافی فرناندو کانسین,عکس های فرناندو کانسین بیوگرافی فرناندو کانسین + عکس همسرش

نام کامل: فرناندو کانسین ماتوس

نام  به انگلیسی: Fernando Canesin Matos

زادروز: ۲۷ فوریهٔ ۱۹۹۲ ‏

زادگاه: ریبرآ پرتو، برزیل

قد: ۱٫۷۶ متر

پست: هافبک

ادامه
شیخ دیاباته,بیوگرافی شیخ دیاباته,بازیکن جدید استقلال بیوگرافی شیخ دیاباته مهاجم جدید استقلال

نام کامل: شیخ تیدیانه دیاباته( فرانسوی:Cheick Tidiane Diabaté)

تاریخ تولد: ۱۹۸۸

محل تولد: باماکو، مالی

قد: ۱٫۹۴ متر

پست: مهاجم

باشگاه سابق: الامارات

ادامه
دیالوگ های فیلم سینمایی,بررسی بهترین دیالوگ ها,دیالوگ های باارزش

سخنوری یکی از ارکان ادبیات ایران و جهان است و نغزگویی و جمله‌های تاثیرگذار دو بن مایه اصیل در زبان محاوره تمامی ملل هستند. با توجه به همین اصل یکی از پایه‌های ماندگاری فیلم‌های سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی را باید در دیالوگ‌هایی جستجو کرد که در حافظه تاریخی مخاطبانشان نقش بسته‌اند. با توجه به استقبال و درخواست شما عزیزان تصمیم گرفتیم دیالوگ‌های ماندگار سینمای جهان و ایران و همچنین سریال‌های تلویزیونی را بازنشر کنیم. از این که همراه ما هستید و نظرات خود را با ما در میان می‌گذارید، سپاسگزاریم.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید