سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
کد مقاله: ۹۹۰۴۰۰۰۸۸

بیوگرافی برد پیت مشهورترین بازیگر آمریکایی (+ تصاویر همسران برد پیت)

برد پیت,فیلم های برد پیت,برد پیت و ورزش مورد علاقه اشبرد پیت بازیگر مشهور آمریکایی
برد پیت بازیگر آمریکایی که به عنوان ستاره در چند فیلم موفق در اواسط دهه نود ظاهر شده است. برد پیت به خاطر بازی در فیلم درام تاریخی «افسانه های خزان» نامزد برترین بازیگر مرد در مراسم گلدن گلوب سال ۱۹۹۵ شد.

چکیده ای از بیوگرافی برد پیت

نام اصلی: ویلیام بردلی پیت

ملیت: آمریکایی

تاریخ تولد: ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳

محل تولد: شانی، اکلاهما، آمریکا

محل زندگی: اسپرینگفیلد، میزوری

زمینه فعالیت: بازیگر سینما و تلویزیون

همسران: جنیفر آنیستون (۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵)، آنجلینا جولی (۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶)

فرزندان: ۶ (۳ فرزند خوانده)

بیوگرافی برد پیت

ویلیام بردلی «بـِرَد» پیت (William Bradley" Brad" Pitt) ‏18 دسامبر ۱۹۶۳ در شاونی، اوکلاهاما به دنیا آمد. تبار اصلی برد پیت به انگلستان برمی گردد. مادرش جین ریتا مشاور دبیرستان و پدرش ویلیام آلوین پیت مالک کمپانی ماشین های واگن است. برد پیت همراه خواهر و برادرش (راگ و جولی نیل) در اسپرینگ فیلد در ایالت میسوری بزرگ شد جایی که پس از تولد برد پیت خانواده اش به آن جا رفتند. هم چنان که او بزرگ تر می شد بعنوان یک تعمید دهنده جنوبی محافظه کار مشغول بکار شد و سروده های کلیسا را می خواند.

بردپیت,برد پیت,برد پیت و آنجلینا جولیعکس برد پیت

ویلیام بردلی پیت بازیگر آمریکایی که به عنوان ستاره در چندین فیلم موفق در اواسط دهه نود ظاهر شده است  به عنوان یکی از جذاب ترین مردان جهان شناخته شده و تا بحال موفق به دریافت جایزه گلدن گلاب و نامزد جایزه آکادمی هم شده است.

تصاویر از برد پیت,بیوگرافی برد پیت,برد پیتبرد پیت نامزد جایزه آکادمی

دوران کودکی برد پیت

از سال ۱۹۷۸ تا ۱۹۸۲ برد پیت به دبیرستان kickapoo رفت. او به بازی های تنیس و بسکتبال علاقه زیادی داشت و در تمامی مسابقات جایزه اول را می گرفت. برد پیت یک شاگرد نمونه در دبیرستان بود و در تمامی درس هایش چه خواندنی و چه ورزش نمرات بالا می گرفت.

تحصیلات برد پیت

برد پیت از سال ۱۹۸۲- ۱۹۸۶ به دانشگاه میسوری رفت. رشته برد پیت خبرنگاری بود و در زمینه تبلیغات نیز فعالیت می کرد. سال ۱۹۸۶ وارد هالیوود شد. نخستین شغل او کار در یک ساندویچ فروشی بود که باید لباس مرغ می پوشید و بیرون رستوران تبلیغات پخش می کرد. همچنین او راننده لیموزین بود و من جمله کارهای دیگری که انجام می داد خدمتکار رستوران و معلم شنا بود. برد پیت پولی که ازاین کارها به دست می آورد خرج کلاس های هنرپیشگی می کرد.

برد پیت,عکس برد پیت وهمسرش,عکس برد پیتبرد پیت جذاب ترین مرد جهان

برد پیت این دانشجوی جوان دانشگاه، آرزوهای آرام و ساکتی داشت که حاصلش عشق به فیلم و سینما بود. سرانجام وقتی که متوجه شد که با این مسیر رویاهایش رنگ واقعیت بخود نمی گیرد، تصمیم می گیرد که با کمال میل، دانشگاه را ترک و برای رسیدن به رویایش، به لس آنجلس سفر کرده تا در چند آزمون بازیگری شرکت کند.

برد پیت کم کم از کلاس های پایین به کلاس های بالا و از فیلم های کوچک خود را به فیلم های بزرگ رساند. او آموزش بازیگری را نزد روی لندن دیده است.

زندگی شخصی برد پیت,برد پیت,زندگینامه برد پیتتصاویر از برد پیت

فعالیت های حرفه ای برد پیت

برد پیت، بازیگر و تهیه کننده آمریکایی است که دوران حرفه ای بازیگری را با هنرنمایی در فیلم ترسناک Cutting Class شروع کرد و بعد بخاطر بازی در The Legends of The Fall (افسانه های خزان) در سال ۱۹۹۴، جایگاه خود را در سینمای هالیوود تثبیت کرد. او دو بار از طرف مجله People، بعنوان «جذاب ترین مرد جهان» انتخاب شد. پیت با بازی در فیلم های موفقی مانند Seven (هفت)، ۱۲ Monkey (دوازده میمون) و Fight Club (باشگاه مشت زنی)، ثابت کرد که میتواند از پس نقش های متفاوت بربیاید.

فرزندان برد پیت,ویلیام بردلی پیت,برد پیتعکسهای برد پیت

برد پیت در سال ۱۹۹۷ به آرژانتین رفت تا در پروژه بلند مدت هفت سال در تبت ظاهر شود که بعداً این فیلم با نقدها و اظهارنظرهای عجیبی همراه شد. فیلم بعدی او با جو بلک آشنا شوید با زمانی بیش از ۳ ساعت ساخته شد و برد پیت در کنار آنتونی هاپکینز بار دیگر بازی عالی از خود نمایش داد. برد پیت در سال ۱۹۹۹ پس از یک غیبت کوتاه بار دیگر با دیوید فینچر برای بازی در فیلم باشگاه مشت زنی همراه شد. این فیلم با بازی برد و همچنین ادوارد نورتون محبوبیتی دیگر برای برد پیت رقم زد.

برد پیت,عکسهای برد پیت,برد پیت و همسرشتصاویر اینستاگرام برد پیت

سال ۱۹۹۹، برد پیت در فیلم «باشگاه مبارزه» با به تصویر کشاندن نقش تایلور دردن خشن ولی دارای مواهب و قابلیت های بسیار بالای ذهنی توانست شهرتی دو چندان پیدا کند. از آن به بعد جایگاه خود را به عنوان یک بازیگر برجسته بارزتر کرد و بعد هم موفقیت های بزرگ تجاری در فیلم هایی مانند «۱۱ یار اوشن»، «جاسوس بازی»، «تِروی» و یک فیلم جاسوسی کمدی رمانتیک در فیلم «آقا و خانم اسمیت» و «بعد از خواندن بسوزان» کسب نمود.

برد پیت بخاطر نقش آفرینی بی نظیرش در فیلم Babel (بابل) در سال ۲۰۰۶، نامزد جوایز معتبری چون «گلدن گلوب» و «بفتا» شد و تحسین منتقدان را برانگیخت. این بازیگر فعال در حوزه سینما و تلویزیون، طرفداران فراوانی در سراسر دنیا دارد.

برد پیت و همسرش,برد پیت,برد پیت و جنیفر انیستونعکس برد پیت بازیگر

زندگی خصوصی برد پیت

برد پیت، جنیفر انیستون را در سال ۱۹۹۸ ملاقات کرد، در تاریخ ۲۹ جولای ۲۰۰۰ در یک مراسم عروسی در محیطی سربسته در مالیبو با یکدیگر ازدواج کردند، در ژانویۀ ۲۰۰۵ او و همسرش اعلام کردند که پس از ۷ سال زندگی مشترک تصمیم دارند بطور رسمی از یکدیگر جدا شوند و ۲ ماه بعد آنیستون تقاضای طلاق کرد که دلیل آن اختلافات حل نشدنی ذکر شد.

برد پیت و آنجلینا جولی,زندگی شخصی برد پیت,برد پیتبرد پیت و همسر اولش جنیفر انیستون

وقتی که ازدواج برد پیت با آنیستون رو به اتمام بود با آنجلیا جولی درگیر یکسری حواشی شدند که در آن جا جولیا به عنوان "زن دیگر" بیشتر بخاطر فیلم آقا و خانم اسمیت مورد خطاب قرار گرفت در حالیکه هر دوی آن ها (جولی و برد پیت) وجود هر نوع رابطه ای را تکذیب کردند. با این وجود این حدس و گمان ها تا سال ۲۰۰۴ و ابتدای ۲۰۰۵ ادامه پیدا کرد.

برد پیت,زندگینامه برد پیت,برد پیت و همسرشتصاویر جدید برد پیت

پس از آن برد پیت با آنجلینا جولی رابطه برقرار کرد و این دو در سال ۲۰۱۲ رسماً نامزد شدند و در ۲۳ اوت ۲۰۱۴ (۱ شهریور ماه ۱۳۹۳) در یک مراسم خصوصی در فرانسه ازدواج کردند. برد پیت و آنجلینا ۳ فرزند بیولوژیکی به نام های شیلو، ویویان و ناکس و ۳ فرزند خوانده به نام های زهرا، مادوکس و پکس دارند.

عکس برد پیت وهمسرش,برد پیت,فیلم های برد پیتبرد پیت و همسر دومش آنجلینا جولی

آنجلینا جولی و برد پبت محبوب ترین زوج هنری در دنیا شناخته میشدند ولی بعد از ۱۲ سال زندگی مشترک، در ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۶ پیوندشان را شکستند و جولی به علت 'تفاوت های غیرقابل تطبیق' درخواست جدایی از برد پیت را داد و درخواست کرد که خودش سرپرستی شش فرزندشان را بر عهده بگیرد.

بیوگرافی برد پیت,تصاویر از برد پیت,برد پیتعکس برد پیت و فرزندانش

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 13
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش