دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۷۰۰۴۹

درباره عارف آقاسی؛ بازیکن تیم فولاد خوزستان

عارف آقاسی,بیوگرافی عارف آغاسی,عارف آغاسیعارف آقاسی
عارف آقاسی به عنوان یکی از فوتبالیست های ایرانی شناخته می شود که برای باشگاه فوتبال فولاد خوزستان در لیگ برتر خلیج فارس در پست مدافع میانی بازی می کند. آغاسی از اهالی ایذه خوزستان می باشد و در سال ۱۳۷۵ به دنیا آمده است.

چکیده ای از بیوگرافی عارف آقاسی:

نام کامل: عارف آقاسی

تاریخ تولد: ۱۳ دی ۱۳۷۵

محل تولد: ایذه، خوزستان

حرفه: فوتبالیست

پست: مدافع میانی

قد: یک متر و ۸۴ سانتی متر

عارف آقاسی,بیوگرافی عارف آغاسی,زندگینامه عارف آغاسیبیوگرافی عارف آقاسی

بیوگرافی عارف آقاسی:

عارف آقاسی در ۱۳ دی ۱۳۷۵ در ایذه استان خوزستان به دنیا آمد. این فوتبالیست از همان دوران کودکی به فوتبال علاقه زیادی داشت و از همان زمان رشته ورزشی خود را انتخاب کرده بود. این بازیکن با ۱۸۴ سانتی متر قد و ۸۸ کیلوگرم وزن اکنون پیراهن فولاد را با شما ۴۵ بر تن می کند.

بازی عارف آقاسی به صورت حرفه ای:

عارف آقاسی فوتبال را از تیم های محلی ایذه آغاز کرد تا اینکه در سال ۱۳۹۳ زمانی که ۱۷ ساله بود توسط تیم فولاد نوین دعوت شد و تا سال ۱۳۹۴ برای این تیم بازی کرد. 

عارف آقاسی,بیوگرافی عارف آغاسی,عکس های عارف آقاسیعارف آقاسی و شروع فوتبال حرفه ای

پیوستن عارف آقاسی به فولاد خوزستان:

آغاسی با رسیدن به سن ۱۸ سالگی یعنی در سال ۱۳۹۴ توجه تیم فولاد خوزستان را به خود جلب کرد و توانست برای مدت ۶ سال یعنی تا سال ۱۴۰۰ برای این تیم پرافتخار جنوبی بازی کند. ایشان برای این باشگاه ۵۱ بار داخل زمین رفته و یک گل به ثمر رساند.

در این مدت عارف آقاسی توانست با فولاد خوزستان یک قهرمانی جام حذفی را به دست بیاورد. 

دوران سربازی عارف آقاسی:

در سال ۱۳۹۵ زمانی که به سن ۱۹ سالگی رسید برای گذراندن دوران سربازی خود به مدت ۲ سال به تیم تراکتورسازی تبریز اضافه شد. او در طی دو سال بازی ۱۱ بار به میدان رفت.

پیوستن عارف آقاسی به استقلال تهران:

در تابستان ۱۴۰۰ زمانی که عارف آقاسی به ۲۵ سالگی رسید، بنابر نظر مثبت فرهاد مجیدی، قراردادی ۲ ساله با این فوتبالیست نوشته شد تا به تیم استقلال تهران منتقل شود، این همکاری تنها تا نیم فصل ادامه پیدا کرد در نهایت آغاسی به دلیل مشکلات خانوادگی از استقلال تهران جدا شد و با قراردادی یک و نیم ساله مجددا به تیم فولاد خوزستان پیوست. 

عارف آقاسی درباره پیوستن خود به باشگاه استقلال تهران عنوان می کند: خیلی خوشحالم که عضوی از باشگاه بزرگ استقلال شدم و تمام تلاشم را می‌کنم تا با عملکرد خوب دل هواداران را شاد کنیم.

به طورکلی می توان گفت عارف آقاسی با باشگاه هایی مانند تراکتور، فولاد خوزستان، استقلال همکاری داشته است  و قبل از پیوستن به باشگاه تراکتور، در تیم‌هایی مانند سپاهان ایذه، فولاد نوین خوزستان و فولاد خوزستان سابقه حضور داشته است.

عارف آقاسی,بیوگرافی عارف آغاسی,تصاویرعارف آغاسیعارف آقاسی بازیکن فوتبال چند تاکتیکه

حواشی عارف آقاسی:

در سال ۱۳۹۶ در لیگ برتر ۱۷ ام قبل از اینکه تراکتور در برابر پارس جنوبی قرار بگیرد، مهدی کیانی با یک چاقو تغذیه ای با آغاسی در رختکن شوخی کرده است، آغاسی نیز این شوخی را دامن می زند و با قصد گرفتن چاقو از دست کیانی کف دستش دچار بریدگی می شود، همین موضوع در سایت های خبری این گونه گزارش شد که مهدی کیانی و عارف آقاسی با یکدیگر دعوا کرده اند. 

این بازیکن از طرف کمیته اخلاقی دچار محرومیت شد همچنین تیم تراکتور او را جریمه کرد. این حواشی از طرف آغاسی کاملا بی اعتبار عنوان شد و آنها را یک شوخی و اتفاقی کاملا پیش پا افتاده عنوان کرد. در مصاحبه خود دلخوری اش را بیان کرد:

 “همه می‌گویند شوخی، اما اصلاً شوخی هم نبود، یک اتفاق ساده بود که نمی‌دانم چرا تا این حد بزرگش کردند. «حاج مهدی» بزرگتر تیم است و هوای همه بچه‌ها را دارد. او از بزرگترین تیم تا کوچکترین بازیکن تیم که من هستم، با همه شوخی می‌کند و رابطه خوبی دارد.”

“همان روزی که دست من زخمی شد، “حاج مهدی” تا آخر شب با من بود. او حتی می‌گفت که بیا برویم بیمارستان تا از دستت عکس‌برداری کنیم که من هم گفتم چیزی نیست و نرفتم. به هر حال اتفاق خاصی نبود. یک چیزی از خودشان در آوردند و ساختند. هیچ فوتبالیستی این کارها را نمی‌کند. هرکسی برای خودش شخصیت دارد، این‌طور نیست که چاقو در جیبش داشته باشد. کیانی ۲۰ سال در این فوتبال است و این وصله‌ها به او نمی‌ چسبد.”

عارف آقاسی,بیوگرافی عارف آغاسی,عارف آغاسی بازیکن فوتبالحواشی مربوط به عارف آقاسی

پیوستن عارف آقاسی به تیم ملی:

عارف آقاسی از اعضای تیم ملی فوتبال جوانان ایران زیر ۲۱ سال بوده است، همچنین اخیرا در اردوی تیم ملی فوتبال ایران از طرف اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران نیز دعوت شده است. آغاسی در بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در دو بازی ایران مقابل تیم های سوریه و عراق حضور داشت.

ازدواج عارف آقاسی:

بنابر آنچه گزارش شده است، این بازیکن مجرد می باشد و تا به حال ازدواج نکرده. 

عارف آقاسی,بیوگرافی عارف آغاسی,فوتبال عارف آغاسیعارف آقاسی در کنار ووریا غفوری

سبک بازی عارف آقاسی:

آغاسی از جمله بازیکنان چند پسته و تاکتیک پذیر محسوب می شود، از خصوصیات بارز این بازیکن می توان به پوشش های مناسب، توانایی بازی سازی از عقب زمین و جایگیری های خوب اشاره کرد. 

باشگاه مانع تیم امید بود:

عارف آقاسی در مصاحبه ای عنوان کرده است: رفت و برگشت من از اردوی تیم امید موضوعی بود که به باشگاه بستگی داشت، هر بازیکن فوتبالی دوست دارد که پیراهن تیم ملی کشورش را به تن کند، اما در آن زمان ما سربازان تراکتورسازی محسوب می شدیم و باید هرآنچه باشگاه می گفت را انجام می دادیم. در آن دوران تعاملی بیت باشگاه تراکتورسازی و فدراسیون صورت گرفت و من به تبریز برگشتم. 

عارف آقاسی,بیوگرافی عارف آغاسی,بازی عارف آقاسیهمه چیز درباره عارف آقاسی

پیشنهاد  پیوستن عارف آقاسی به پرسپولیس:

قبل از پیوستن آغاسی به استقلال در فصل نقل  انتقلات تابستان ۱۴۰۰ پیشنهادی را از جانب یحیی گل محمدی دریافت کرد تا به پرسپولیس اضافه شود. البته گل محمدی نیز بعد از گرفتن علی نعمتی، قید پیوستن آغاسی به تیم را زد و این بازیکن خوزستانی هم به استقلال پیوست. 

مجیدی و‌ نکونام بزرگان فوتبال:

آغاسی عنوان می کند: جواد نکونام و فرهاد مجیدی هردو نفر از بزرگان فوتبال ایران چه در عرصه بازیکنی و چه در عصره مربیگری محسوب می شوند و باعث افتخار من است که با آنها کار می کنم. 

هدف عارف آقاسی:

بر اساس آنچه در مصاحبه عنوان کرده است هدفش از ادامه دادن لژیونر شدن می باشد، دوست دارد در لیگ های اسپانیا بازی کند، این لیگ برایش آوردگاه بزرگی است و تمام دنیا تماشاگر او خواهند بود. 

عارف آقاسی,بیوگرافی عارف آغاسی,سبک بازی عارف آقاسیاهداف بلند مدت عارف آقاسی

استقلال مانع تیم ملی:

بر اساس گفته های عارف آقاسی: جدا شدن از تیم استقلال برایش تصمیم سختی بوده است اما واقعیت این است که از روی اجبار از این تیم جدا شده و افرادی بوده اند که از دعوت شدن او به تیم ملی جلوگیری می کردند. 

در آن بازه زمانی نامه از طرف باشگاه به کادر پزشکی و فنی تیم ملی مبنی بر مصدوم شدن عارف آقاسی و عدم توانایی بازی برای چند هفته ارسال شده بود، همین موضوع باعث شده بود تا از دعوت ایشان جلوگیری شود.

عارف آقاسی,بیوگرافی عارف آغاسی,بیوگرافی عارف آقاسیعارف آقاسی و قرارداد با تیم استقلال

عارف آقاسی,بیوگرافی عارف آغاسی,عارف آغاسی فوتبالیستبازی های عارف آقاسی

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 15
  • 3
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش