چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۱۰۰۹

زندگینامه پیمان اکبری بازیکن والیبال کشور (+ تصاویر)

پیمان اکبری,پیمان اکبری تیم ملی امید,زندگینامه پیمان اکبریپیمان اکبری بازیکن سابق والیبال
پیمان اکبری بازیکن سابق تیم ملی والیبال مردان ایران و مربی والیبال اهل ایران است. پیمان اكبری سابقه قهرمانی در رقابت های باشگاه های آسیا را دارد

چکیده ای از بیوگرافی پیمان اکبری

نام:پیمان اکبری

زاده:۱ آبان ۱۳۵۶

زادگاه:هرسین

ملیت:ایرانی

سمت:والیبال 

پست:بازنشسته

بیوگرافی پیمان اکبری

پیمان اکبری درسال ۱۳۵۶/۰۸/۰۱ در هرسین کرمانشاه متولد شد.

فعالیت های پیمان اکبری

پیمان اکبری بازی والیبال را از ۱۲ سالگی در مسابقات آموزشگاهی آغاز نمود و بازی باشگاهی را نیز از باشگاه بانک تجارت کرمانشاه شروع نمود. بازی باشگاهی را نیز از باشگاه بانک تجارت کرمانشاه شروع نمود.

پیمان اکبری قد,پیمان اکبری,قد پیمان اکبریتصاویر پیمان اکبری

پیمان اکبری برای اولین بار در سال ۱۳۷۳ به تیم ملی جوانان ایران دعوت شد و در سال ۱۳۷۶ به تیم ملی بزرگسالان راه یافت و برای تیم ملی والیبال ایران به مدت ۱۱ سال پی درپی و ثبت رکوردی جالب تلاش نمود.

پیمان اکبری والیبالیست,پیمان اکبری بازیکن والیبال,پیمان اکبریپیمان اکبری در تیم ملی امید ایران

پیمان اکبری با حضور گاییچ در رأس تیم ملی ایران برای جوانترها میدان را خالی نمود و قصد کرد با تجربه از بازی های ملی در رده باشگاهی فعالیت نماید. وی بعد از کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر در سال ۱۳۸۹ در جایگاه کاپیتان تیم والیبال پیکان راهی جام باشگاههای آسیا در کشور چین گردید که موفق شد در پایان این مسابقات بعنوان ارزشمندترین بازیکن آسیا انتخاب گردد و کسب این عنوان پر افتخار پایانی خوش بر روزهای بازیگری این چهره کهنه کار و پر تجربه ی ورزشی گردید.

پیمان اکبری,بیوگرافی پیمان اکبری,تصاویر پیمان اکبریپیمان اکبری بازیکن سابق تیم ملی والیبال مردان

پیمان اکبری بعد از پایان این مسابقات، جامه ی سرمربیگری پرافتخارترین تیم آسیا (پیکان) را بر تن نمود و در همان سال اول موفق شد مربيگری قهرمانی لیگ برتر( ۹۰- ۱۳۸۹)، قهرمانی جام باشگاههای آسیا (۲۰۱۱ اندونزی) کسب عنوان پرافتخار سومی باشگاههای جهان را از آن خود نماید که کسب ۳ مدال رنگین در لیگ ایران، آسیا و جهان در یک سال رکوردی بس بی نظیر و شیرین برای این مربی و تیم والیبال پیکان بود. وی دو عنوان قهرمانی در مسابقات آسیای میانه ( هند) و جام شیخ راشد( امارات) را در رده سرمربیگری تیم ملی( امید) ایران کسب نمود.

عکس های پیمان اکبری,پیمان اکبری,عکسهای پیمان اکبریپیمان اکبری مربی والیبال

پیمان اکبری در طول سالهای بازیگری تجارب گران بهایی به دست آورد که سبب شد در جامه ی سرمربیگری تیم ملی( امید) کشورمان، دو عنوان قهرمانی در مسابقات آسیای میانه ( هند) و جام شیخ راشد( امارات) را کسب نماید و همچنین موفق شد مقام سوم سوپر لیگ کشور را بهمراه تیم پیکان کسب کند تا بر موزه ی افتخارات او افزوده شود.

عکسهای پیمان اکبری,زندگی نامه پیمان اکبری,پیمان اکبریعکسهای پیمان اکبری

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 20
  • 4
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مطالب پیشنهادی,وبگردی
ویژه سرپوش