سه شنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۱
کد مقاله: ۱۴۰۰۱۱۰۰۱۷

آموزش های دیدن استوری دیگران بدون سین شدن در اینستاگرام (+ تصاویر)

دیدن استوری بدون سین خوردن,مخفی دیدن استوری اینستاگرام,آموزش دیدن مخفیانه استوری اینستاگرامدیدن استوری دیگران بدون سین شدن در اینستاگرام یکی از قابلیتهای آن است
گاهی اوقات به تماشای استوری دوستان و کانتکت های اینستاگرام خود تمایل دارید ولی نمی خواهید که دوستتان نسبت به این موضوع که استوری او را دیده اید؛ باخبر شود. در چنین شرایطی باید از ترفند های دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن و آموزش دیدن مخفیانه استوری استفاده کنید.

دیدن استوری دیگران بدون سین شدن در اینستاگرام

افراد بسیاری، امروزه در اوقات فراغتشان استوری های متنوع می بینند که البته غیر فعال کردن حلقه رنگی استوری یکی از جنبه های روانی استوری است و همین امر باعث میشود که به استوری جذب شوید و آن را باز کنید و برای محو شدن آن حلقه رنگی از بالای صفحه تایم لاین اینستاگرام به سرعت نور، اسلاید بزنید.

تعداد محتواهای به اشتراک گذاشته شده در استوری های روزانه، بیشتر از تعداد پست هاست. همان طور که شما قابلیت مشاهده ی تعداد افراد بیننده ی پست هایتان را دارید؛ قابلیت دیدن مخاطبینی که استوری شما را دیده اند نیز در استوری، وجود دارد.

گاهی وقت ها شما قصد دارید استوری دیگران را از سر کنجکاوی، بدون اطلاع آن ها ببینید و به خاطر غیرفعال کردن آخرین بازدید اینستاگرام( لست سین اینستاگرام)، اشخاص به این تصور می رسند که شما فعالیتی در اینستاگرام ندارید. در ادامه شما را با اموزش هایی برای مخفی دیدن استوری اشنا می کنیم:

>>  دیدن استوری دیگران بدون سین شدن در اینستاگرام با ترفند قطع اینترنت:

نخستین ترفند مخفی دیدن استوری به این صورت است که بعد از ورود به اینستاگرام باید صفحه اصلی اینستا را رفرش کنید؛ به این طریق که صفحه هوم اینستا را پائین بکشید. بلافاصله پس از این که در بخش هوم، پست و استوری های جدید بارگذاری شد؛ باید اتصال اینترنتی خود را قطع کنید. سپس استوری مورد نظرتان را در بخش استوری اینستاگرام ، باز کنید. در این موقع ، برنامه ی اینستاگرام را پس از این که استوری مورد نظر را دیدید؛ ببندید. با انجام اینکار، نام شما در بخش بازدید استوری دیده شده نشان داده نمی شود. کاربرد این روش تنها برای ۴ استوری آخر اینستاگرام، قابل اجراست که در نوار استوری ها می بینید و قابلیت گرفتن اسکرین شات از آن ها را دارید. شما باید آخرین ورژن اینستاگرام را برای استفاده از این روش، دانلود کنید.

راههای دیدن استوری دیگران بدون سین شدن در اینستاگرام,سایت دیدن استوری بدون سین,دیدن استوری دیگران بدون سین شدن در اینستاگرامیکی از روشهای دیدن استوری دیگران بدون سین شدن در اینستاگرام، ترفند قطع اینترنت میباشد

>>  دیدن استوری دیگران بدون سین شدن در اینستاگرام با داشتن چند حساب در اینستاگرام:

برای این که چند حساب در اینستاگرام داشته باشید؛ بهتر است که این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت شخصی بودن یا نبودن پیج اینستاگرام، متفاوت است. ایجاد یک پیج دیگر، نخستین راهکاریست که افراد برای این که استوری اینستاگرام را ببینند ولی سین نشود، به سراغ آن می روند. در نظر داشته باشید که درصورت شخصی یا پرایوت نبودن پیچ افراد، شما به آسانی میتوانید استوری شخصی را با ساختن یک پیج دیگر مشاهده کنید و در لیست بازدیدگنندگان استوری، اسم شما نشان داده نمیشود. بهتر ایت که شما پروفایل خود را در زمان ساخت اکانت با موضوعات مورد علاقه ی آن شخص، هماهنگ کنید. بنابراین درصورت خصوصی بودن حساب فرد مورد نظرتان، احتمال این که به شما اجازه ی نمایش پست‌ها و استوری هایش را بدهد؛ بیشتر می شود و دیگر نیازی نیست که برای دیدن استوری های او مراحل اضافی را طی کنید.

>>  دیدن استوری دیگران بدون سین شدن در اینستاگرام با اپلیکیشن اینبو:

قابلیت های اپلیکیشن اینبو به حدی زیاد است که برطرف کننده ی نیازهای کاربران اینستاگرام است؛ به این معنی که اینبو دارای یک حلقه ی زاپاس برای هر حلقه ی گمشده از نیازهای کاربران میباشد و علاوه بر آن به تعداد این حلقه ها در برنامه های توسعه ی اپلیکیشن افزوده میشود. اپلیکیشن اینبو دارای امکاناتی نظیر دانلود پست و دانلود عکس پروفایل، دانلود استوری و دیدن استوری بدون سین خوردن و در نهایت قابلیت حذف پیام دایرکت نظیر حذف تماس های صوتی و تصویری داخل چت می باشد.

برای این که استوری اینستاگرام را بدون سین خوردن، تماشا کنید؛ باید اپلیکیشن اینبو را نصب کنید و با اضافه کردن اکانت اینستاگرام خود، استوری هر شخصی را بدون سین خوردن، دانلود کنید. برای دانلود استوری باید گزینه ی دانلود را انتخاب کنید و مسیر ذخیره ی آنرا در گالری گوشی خود مشخص کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که پ این برنامه، قابلیت مشاهده ی استوری پیج های خصوصی را برای شما فراهم می کند، صرفا باید آن پیج را فالو کنید.

برنامه مخفی دیدن استوری اینستاگرام,ترفند دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن,دیدن استوری در اینستاگرامیکی از قابلیتهای برنامه اینبو، دیدن استوری دیگران بدون سین شدن در اینستاگرام میباشد

>> دیدن استوری با استفاده از قابلیت روح اینستاگرام غیررسمی:

کاربران اینستاگرم با استفاده از این برنامه به علت داشتن قابلیت روح می توانند استوری دیگران را بدون این که سین شود؛ ببینند. چنانچه برای نصب کردن اینستاگرام های غیررسمی بر روی گوشی خود مشکلی ندارید؛ توصیه میشود که بعد از نصب، از آن استفاده کنید.

>>  دیدن استوری دیگران بدون سین شدن در اینستاگرام با اینترنت خاموش یا استفاده از حالت هواپیما:

مستقیم ترین روش برای دیدن استوری اینستاگرام بدون سین شدن، اینست که از حالت هواپیما یا Airplane mode گوشی استفاده کنید. قابلیت حالت هواپیما در گوشی اندروید یا آیفون، وجود دارد. برای انجام اینکار، صرفا کافیست که با اجرای برنامه اینستاگرامتان وارد حساب کاربری خود شوید. سپس تمام استوری های موجود در گوشی شما پس از گذشت چند ثانیه بارگیری میشوند. در این زمان باید با روشن کردن حالت هواپیما برای دیدن استوری ها مجددا به اینستاگرام بروید.

با توجه به دانلود شدن تمام استوری ها بر روی گوشی خود میتوانید بدون نیاز به اینترنت، آن ها را ببینید. به خاطر روشن بودن حالت هوایپما، پروفایل شما در لیست استوری دیگران نشان داده نمی شود. درصورت تمایل به افزایش سطح امنیت دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن، باید برنامه اینستاگرام را بعداز دیدن استوری ها بطور کامل ببندید به گونه ای که در پس زمینه اجرا نشود.

>>  دیدن استوری دیگران بدون سین شدن در اینستاگرام  با استفاده از سایت instastoryviewer.com:

در صورت عدم تمایل به فعالسازی حالت هواپیمای گوشی خود میتوانید هر نوع استوری موردنظر خود را با استفاده از ابزارهای آنلاین به صورت مخفیانه ببینید. برای این کار، روش های آنلاین زیادی وجود دارد که علاوه بر رایگان بودنش، برای دیدن استوری ها با استفاده از چنین ابزاری الزامی به ورود در حساب کاربری نیست. شما می توانید با استفاده از سایت Instagram Storiy Viewer استوری اینستاگرام دیگران را بدون این که بفهمند، ببینید.

این سایت، قابلیت دانلود استوری های عکس یا فیلم در اینستاگرام را برای شما فراهم می کند. برای انجام این کار، باید در کادر جستجوی این ابزار، نام کاربری موردنظر فردی که قصد تماشای استوری هایش را دارید؛ وارد کنید. بلافاصله بعد از وارد کردن این نام، تمام استوری های منتشر شده ی این کاربر در طی ۲۴ ساعت گذشته را مشاهده می کنید.

 مخفی دیدن استوری اینستاگرام,ترفند دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن,دیدن استوری در اینستاگراماستفاده از سایتهای آنلاین، از دیگر راههای دیدن استوری دیگران بدون سین شدن در اینستاگرام میباشد

ابزار آنلاین دیگری به نام سایت Instagram Stories Data برای تماشای استوری های گذشته ی این فرد وجود دارد. یکی از معایب این سایت اینست که صرفا قابلیت تماشای استوری های حساب های عمومی( public accounts) را برایتان فراهم می کند. و درصورت تمایل به تماشای استوری های یک اکانت خصوصی یا پرایوت باید به سراغ سایت های دیگر بروید.

>>  دیدن استوری دیگران بدون سین شدن در اینستاگرام با نگاه کردن استوری سپس بلاک کردن:

برای این که استوری اینستاگرام دیگران را بدون سین خوردن، مشاهده کنید؛ باید ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا کنید و پس از مشاهده ی استوری شخص موردنظرتان او را بمدت ۵ دقیقه بلاک کنید، سپس او را از بلاک خارج کنید. نام شما دیگر با بلاک کردن کردن پیج مورد نظرتان، در لیست بازدیدکننده های استوری آن شخص نیست. یکی از مشکلات این روش اینست که شما نمیتوانید پست‌ها و استوری های بعدی آن شخص را بعد از بلاک کردنش ببینید. همچنین در صورت پرایویت بودن پیجش، باید مجددا درخواست فالو به او بدهید. این روش برای اکانتی قابل استفاده است که دارای اکانت عمومیست و او را دنبال نمی کنید.

در پایان بد نیست بدانید در صورتی که مایل به اشتراک گذاری پست یا استوری دیگران هستید مقاله استوری کردن پست و استوری دیگران را مطالعه کنید.

گردآوری: بخش دیجیتال سرپوش

  • 10
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
افسانه بایگان,بیوگرافی افسانه بایگان,عکس افسانه بایگان بیوگرافی افسانه بایگان بازیگر و ماجرای کشف حجابش (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۱۳۴۰/۱۰/۲۶

محل تولد:تهران

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل:متاهل

پیشه:هنرپیشه

ادامه
میریام فارس,بیوگرافی میریام فارس,میریام فارس خواننده لبنانی بیوگرافی میریام فارس خواننده، رقاص و بازیگر لبنانی (+ تصاویر)

متولد:۳ مهٔ ۱۹۸۳ روستای كفر شلال٫ جنوب لبنان

ملیت:لبنانی

سبک( ها):پاپ عربی

حرفه( ها):خواننده، رقاص، بازیگر

زمینهٔ فعالیت:موسیقی

ادامه
داوود عابدی,بیوگرافی داوود عابدی,داوود عابدی مجری بیوگرافی داوود عابدی، گوینده و مجری سابق صدا و سیمای ایران (+ تصاویر)

زاده:یک تیر ۱۳۵۴

زادگاه:تهران

تحصیلات:کارشناسی روزنامه نگاری

پیشه:مجری و گوینده خبر

ملیت:ایرانی

ادامه
سحر زکریا,بیوگرافی سحر زکریا,عکس سحر زکریا بیوگرافی سحر زکریا و ماجرای کشف حجابش (+ تصاویر)

زمینه فعالیت:بازیگر

تولد:۲۸ آذر ۱۳۵۲

محل تولد:اراک 

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل: مجرد

ادامه
المیرا شریفی مقدم,عکس المیرا شریفی,تصاویر خانم المیرا شریفی مقدم المیرا شریفی مقدم، گوینده و مجری ایرانی (+تصاویر خانوادگی)

سال تولد:۱۳۶۰

محل تولد:تبریز

تحصیلات:دانشجوی رشته میکروبیولوژی

پیشه:گویندگی خبر

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل:متاهل

ادامه
کتانه افشاری نژاد,بیوگرافی کتانه افشاری نژاد,زندگینامه کتانه افشاری نژاد بیوگرافی کتانه افشاری نژاد، بازیگر سینما و تئاتر (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۳ مرداد ۱۳۵۲

محل تولد:تهران

فعالیت:بازیگر و گوینده

سالهای فعالیت:۱۳۷۰- تاکنون

ملیت:ایرانی

ادامه
شقایق دهقان,بیوگرافی شقایق دهقان,عکس شقایق دهقان بیوگرافی شقایق دهقان بازیگر و نویسندهٔ ایرانی (+ تصاویر)

زاده:۴ اسفند ۱۳۵۷

زادگاه:آلمان

وضعیت تاهل:متاهل

ملیت:ایرانی

سمت:بازیگر و نویسندهٔ ایرانی

ادامه
خزر معصومی,بیوگرافی خزر معصومی,عکس های خزر معصومی بیوگرافی خزر معصومی و ماجرای کشف حجاب او (+ تصاویر)

زاده:۱۳۶۰

زادگاه:تهران

ملیت:ایرانی

سمت:بازیگر

تحصیلات:فارغ التحصیل رشته حقوق

ادامه
دنیا مدنی,بیوگرافی دنیا مدنی,عکس های دنیا مدنی بیوگرافی دنیا مدنی بازیگر سینما و تئاتر (+ تصاویر)

زمینه فعالیت:سینما، تلویزیون، تئاتر

متولد:۱۳ تیرماه ۱۳۶۹ تهران

پیشه:بازیگر

سال های فعالیت:۱۳۹۱- تاکنون

تحصیلات:طراحی لباس

ادامه
ویژه سرپوش