یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۹:۰۵ - ۰۷ شهریور ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۶۰۴۳۴
لیگ برتر و جام حذفی

جایگاه بانوان در ۱۰دقیقه تکمیل شد!

خرید اینترنتی بلیت دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان از هفته چهارم لیگ برتر در سامانه footballeticket.ir ؛ قطعی شدن حضور بانوان در ورزشگاه آزادی

بلیت‌فروشی و نحوه حضور تماشاگران در دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان,بلیط پرسپولیس
تصاویر اشک‌هایی که از چشم زنانی با پرچم استقلال جاری شده یا تصویر آن سجده بر سکوی آزادی که در روزهای اخیر حسابی وایرال شده، همه از بغض ۴۰ ساله خبر می‌دهد که در حسرت تشویق تیم محبوب خود از روی سکوهای ورزشگاه آزادی، گلوگیر شده بود. حالا این زنان آبی‌پوش بودند که از روی سکوها می‌توانستند نام استقلال را فریاد بزنند و برای پیروزی تیم محبوب‌شان فریاد شادی سر دهند.

حضور زنان در بازی استقلال – مس اما توانست نظر مثبت مسئولان را جلب کند. سهیل مهدی، درباره حضور بی‌حاشیه و بی‌درد زنان در ورزشگاه آزادی می‌گوید: «نکته‌ای که در این بازی برای من قابل توجه بود اینکه آقایان حاضر در استادیوم آزادی هم کمک کردند تا فضای ورزشگاه در ‌شأن خانم‌ها باشد. این همدلی برای حضور زنان و مردان در کنار یکدیگر، بدون اینکه پرخاش و اعتراضی را شاهد باشیم، اتفاق خوشایندی بود. به اعتقاد من حضور زنان در ورزشگاه، باعث شد بفهمیم که همه آماده توسعه فضای ورزشگاه‌ها هستیم.» مهدی نوید این موضوع را داد که ادامه این روند، بتواند منجر به حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها و در کنار یکدیگر شود.

بیشتر بخوانید:

بلیت‌فروشی و نحوه حضور تماشاگران در دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان,بلیط پرسپولیس

این اتفاقات البته از نگاه وزارت ورزش هم پنهان نماند. سینا کلهر، معاون وزیر ورزش و جوانان درباره حضور زنان در ورزشگاه آزادی گفت: «اتفاق خیلی خوبی بود و از قبل گفته بودیم که به‌زودی رخ می‌دهد. امیدوارم این حضور مانند الآن به فضای فرهنگی ورزشگاه کمک کند. حاضر بودن زنان باعث شد اتفاق خوبی در رفتار تماشاگران بیفتد و از این جهت خوشحال هستیم. امیدواریم در آینده، امکانات و خدمات موردنیاز سکوها تأمین شود.»

حضور زنان استقلالی در ورزشگاه آزادی، حالا سؤال‌های بسیاری را به همراه داشته که هنوز تصمیم مشخص و قطعی درباره‌اش گرفته نشده است. حضور زنان در ورزشگاه آزادی تداوم خواهد داشت؟ آیا زنان در سایر استادیوم‌های کشور هم اجازه تماشای بازی‌های تیم شهر خود را پیدا می‌کنند؟ اگر ورزشگاه آزادی اجازه حضور زنان را دارد، آیا از حالا برای حضور زنان در دربی پایتخت تدبیری اندیشیده شده است؟

بلیت‌فروشی و نحوه حضور تماشاگران در دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان,بلیط پرسپولیس

سینا کلهر، درباره حضور زنان در سایر ورزشگاه‌ها می‌گوید: «مطابق چیزی که به‌صورت رسمی اعلام شده است، ورزشگاه آزادی ورزشگاه معیار است و هر شهری استادیومی با این شرایط، یعنی سکوها و ورود و خروج تفکیک‌شده، خدمات ویژه و کانون فعال هواداران داشته باشد، تیم ما شرایطش را بررسی می‌کند، باید ببینیم امکانات لازم در ورزشگاه‌ها فراهم است یا خیر.»

او و سهیل مهدی اما هیچ توضیحی درباره دربی نمی‌دهند تا در زمان خود برای این موضوع تصمیم‌گیری شود. البته شاید هم به یکباره سامانه فروش بلیت در آن روز دچار مشکل شود و زنان موفق به خرید بلیت نشوند!

آنچه باید به آن توجه شود اینکه زنان به ورزشگاه آمدند اما آسمان که به زمین نرسید و فاجعه‌ای که رخ نداد، هیچ؛ به یمن حضور زنان، استقلال هم مسابقه را برد و خبری از فحاشی و نفرت‌پراکنی نبود! حالا چرا با این همه آزمونی که زنان از آن سربلند بیرون آمده‌اند، همچنان روی حضور آنها حساسیت وجود دارد و با بالاترین محدودیت‌ها و کمترین تعداد راهی ورزشگاه می‌شوند، موضوعی است که امیدواریم زودتر حل شود.

مهدی : شورای تامین درباره حضور بانوان در دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان تصمیم گیری می کند

سهیل مهدی،رئیس  کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ  در خصوص ظرفیت ۳۰ درصد استادیوم‌ها برای حضور هواداران گفت: این عدد به آخرین ابلاغ سال گذشته ستاد مقابله با کرونا باز می گردد که به مجموعه فوتبال اعلام شده بود و ما هم هنوز بر همین اساس اقدام می کنیم. هنوز ابلاغ جدیدی به ما اعلام نشده است، اما استانداری‌ها به صلاحدید خود و نسبت به رنگ استان خود با محوریت کرونا می‌توانند تصمیم‌های لازم را اتخاذ کنند و این مسیله را در استادیوم آزادی دیدیم و به نظر می‌رسد به سمت عادی شدن گام برمی‌داریم.

او در خصوص اینکه چرا بازی پرسپولیس و آلومینوم اراک با حضور هواداران برگزار شد، گفت: قرار بر این بود که این بازی بدون حضور تماشاگر باشد و حکم انضباطی هم بر همین اساس صادر شده بود، اما متوجه شدیم که برخی از هواداران در استادیوم بودند و باید گزارش ناظر بازی را مطالعه کنیم تا شرایط بررسی شده و تصمیم‌گیری شود. 

 مهدی در خصوص بازی بعدی پرسپولیس در هفته چهارم و آیا این دیدار با حضور بانوان هوادار پرسپولیس برگزار می‌شود یا خیر، بیان کرد: تصمیم‌گیری در این خصوص به نیروهای انتظامی و شورای تامین باز می‌گردد اما فکر نمی‌کنم منعی در این خصوص وجود داشته باشد. هر فضایی بر اساس ساختار فیزیکی و سازه‌های مربوطه، شرایط متفاوتی دارد و فعلا در حال بررسی هستیم تا روند کار، حضور بانوان، میزبانی شایسته و مسایلی از این دست ارزیابی شود و بعد از مشخص شدن شرایط مساعد در چرخه کار قرار می‌گیرند. فعلا در آزادی این مسئله را مورد ارزیابی قرار داده‌ایم، متاسفانه از بابت زیرساخت‌ها دچار نواقصی هستیم که باید حل و فصل شود و این مسئله در دستور کار خواهد بود.

او ادامه داد: استادیوم‌های شهدای فولاد، نقش جهان، فولادشهر، سردار سلیمانی سیرجان و امام رضا (ع) بهترین ورزشگاه‌هایی هستند که می‌توانند پذیرای بانوان باشند، همچنین ۲ استادیوم نوساز مس کرمان و مس رفسنجان اگر وارد مدار مسابقات شوند، از بهترین‌ها برای میزبانی بانوان و آقایان هستند.

جزئیات بلیت‌فروشی و نحوه حضور تماشاگران در دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان/ تذکر جدی برای رعایت پروتکل‌ها

- سامانه فروش بلیت طبق کد ملی افراد واکسن زده را بررسی می‌کند 

- تماشاگرانی که به ورزشگاه می‌روند نمی‌توانند کنار یکدیگر بنشینند. یعنی سامانه به تماشاگران بلیت با شماره‌ صندلی‌های کنار هم نمی‌فروشد.

- اگر تماشاگران رعایت کنند مطمئنا تعداد آنها برای دیدارهای آینده افزایش پیدا می‌کند در غیر این صورت همین تعداد هم از بازی های آینده مجوز حضور پیدا نخواهند کرد و روال به گذشته باز خواهد گشت. 

خرید اینترنتی بلیت دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان از هفته چهارم لیگ برتر در سامانه footballeticket.ir

به گزارش سرپوش، در چارچوب مسابقات هفته اول لیگ برتر فوتبال، تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان از ساعت ۱۹:۳۰  چهارشنبه نهم شهریورماه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

این مسابقه با دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا با حضور تماشاگران برگزار می شود و حدود ۵۰ درصد از سکوهای ورزشگاه بلیت فروشی انجام می شود.

بلیت فروشی این مسابقه از طریق سایت https://footballeticket.ir انجام خواهد شد.

 ۵۰۰ زن پرسپولیسی وارد استادیوم خواهند شد

در روزهای اخیر اما شایعه شده بود که قرار است ۴ هزار بلیت برای بانوان اختصاص یابد تا آنها بتوانند بازی تیم محبوب خود را از نزدیک تماشا کنند  اما این موضوع مورد موافقت قرار نگرفت.

در همین خصوص جلسه‌ای امروز در شورای تأمین استان تهران برگزار شد و مقرر گردید که برای این بازی همانند بازی استقلال با مس ۵۰۰ بلیت برای بانوان اختصاص یابد. به همین دلیل شایعه ۴ هزار بلیت تکذیب شد. 

در صورتی که تصمیم جدیدی اتخاذ نشود پرسپولیس روز چهارشنبه برای بانوان خود فقط ۵۰۰ قطعه بلیت به فروش خواهند رساند.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره ورود بانوان به ورزشگاه آزادی

بانوان هوادار پرسپولیس که قصد دارند برای تماشای بازی‌های سرخ‌پوشان در ورزشگاه حضور یابند، حتما باید برای جایگاه بانوان و با کد ملی خود نسبت به تهیه بلیت اقدام نمایند.

به گزارش  سایت باشگاه پرسپولیس بانوان هواداری که قصد دارند برای بازی با صنعت نفت آبادان و دیگر بازی‌های پیش رو در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند، حتما باید پس از باز شدن بخش فروش بلیت مربوط به هر مسابقه در سامانه footballeticket.ir نسبت به تهیه بلیت الکترونیک در جایگاه بانوان اقدام نمایند. تهیه بلیت نیز حتما باید با شماره ملی خود فرد انجام شده باشد که در گیت ورود ورزشگاه نیز کنترل خواهد شد. چنانچه نسبت به تهیه بلیت با کد ملی فرد دیگری بشود نیز، دیگر امکان تهیه بلیت مسابقات فوتبال به‌ویژه در ورزشگاه آزادی با آن کد ملی نخواهد بود و آن شماره در لیست سیاه قرار خواهد گرفت.

بر این اساس تاکید می‌شود؛ آقایان با کد ملی خود نسبت به خرید بلیت برای بانوان اقدام ننمایند و هواداران بانو هم احیانا از کد ملی آقایان استفاده نکنند. همچنین بانوان محترم به هیچ‌وجه به خرید بلیت از دیگر جایگاه‌ها مبادرت نورزند چون برای ایشان، جهت ورود به ورزشگاه قابل استفاده نخواهد بود. ضمن آن که فقط در صورتی‌که فرد نسبت به خرید بلیت الکترونیک اقدام کرده باشد، امکان ورود به ورزشگاه خواهد بود. بر همین اساس به‌طور جدی درخواست می‌شود افرادی که بلیت تهیه نکرده‌اند به ورزشگاه مراجعه نکنند.

طبق اعلام سامانه فروش بلیت، بانوان محترم هنگام ثبت نام در سامانه، تمامی اطلاعات فردی را به‌درستی و کامل وارد و حتما جنسیت خود را به‌صورت صحیح انتخاب نمایند. زیرا تنها بانوان امکان استفاده از جایگاه مد نظر را خواهند داشت.

طبق همین اعلام، ورود بانوان از ضلع شرقی ورزشگاه و پارکنیگ شماره ۲۱ است.

لطفا برای عبور از گیت‌های کنترل تردد حتما کارت ملی خود را همراه داشته باشید. توجه کنید که دستگاه تنها با خواندن کارت ملی و در صورت تهیه بلیت الکترونیک از سامانه مذکور، مجوز عبور خواهد داد. در غیر این‌صورت همراه داشتن چاپ بلیت به‌صورتی‌که بارکد آن خوانا باشد الزامی است.

 جزئیات بلیت فروشی پرسپولیس-نفت آبادان/ جایگاه بانوان در ۱۰دقیقه تکمیل شد!

نحوه بلیت فروشی بازی پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر مشخص شد.

به گزارش فارس، نشست هماهنگی پیش از بازی رفت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و صنعت نفت آبادان از هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) امروز به ریاست مهدی ناصحی ناظر این بازی و مسئولان برگزاری این مسابقه در سالن کنفرانس سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد.

در این جلسه، رنگ لباس دو تیم مشخص شد و طی آن؛ تیم پرسپولیس با لباس‌های یکدست قرمز و تیم صنعت نفت آبادان با پیراهن زرد، شورت آبی و جوراب سفید در زمین حاضر خواهند شد.

با اعلام شورای تامین و با توجه به ترمیم و تعمیر سکوهای طبقه دوم ورزشگاه آزادی، برای این بازی جهت حضور هواداران، هیچ سهمیه‌ای در نظر گرفته نشده است و کلیه بلیت‌های در نظر گرفته شده برای طبقه اول اختصاص یافته است.

در جریان این نشست، اعلام گردید که بلیت جایگاه بانوان هم از ساعت ۹ صبح امروز از طریق سامانه مشخص شده باز و در زمان ۱۰ دقیقه ابتدایی، کلیه سهمیه اعلام شده به فروش رفته است.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس برای حضور بانوان در ورزشگاه

بلیت‌فروشی و نحوه حضور تماشاگران در دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان,بلیط پرسپولیس

 • 18
 • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۲۰
در انتظار بررسی: ۳۲
غیر قابل انتشار: ۳۵
جدیدترین
قدیمی ترین
خوبه کیفیت ممنون مرسی
چند نفر میشه بیان
عالی
زن ها میان
بلیت بانوان چه زود تمام شده تا ۶ صبح سایت بسته بود بعد ساعت ۹ بلیت تمام شده بود سایت کی باز شده؟
بلیط فروشی کی شروع میشه
بازی خوبیه ایشالله
عالی
ندارم
بلیط فروشی از کی شروع میشه؟
بلیط فروشی از کی شرو...
ن
خرید اینترنتی بیلیت
چند دز واکسن باید زده شده باشه
الان زن ها می تونن بیان یا نه؟؟
الان زن ها می تونن ب...
بله
الان زن ها می تونن ب...
آره
الان زن ها می تونن ب...
خانوم هاااا...بله
رزرو سالن مشهد برای ورزش های تیمی تونو کجا انجام میدین؟ من که همیشه از اسان اسپرت این کارو میکنم و خیلی ام راضی ام
نظری ندارم
خیلی عالی
مشاهده کامنت های بیشتر
رودریگو هرناندز بیوگرافی «رودریگو هرناندز»؛ ستاره ای فراتر از یک فوتبالیست | هوش و تفکر رمز موفقیت رودری

تاریخ تولد: ۲۲ ژوئن ۱۹۹۶

محل تولد: مادرید، اسپانیا

حرفه: فوتبالیست 

پست: هافبک دفاعی

باشگاه: منچسترسیتی

قد: ۱ متر ۹۱ سانتی متر

ادامه
محمد بن راشد آل مکتوم بیوگرافی محمد بن راشد آل مكتوم حاکم موفق دبی

تاریخ تولد: ۱۵ ژوئیه ۱۹۴۵

محل تولد: دبی

ملیت: امارات متحده عربی

لقب: والاحضرت شیخ محمد

حرفه: حاکم دبی

ادامه
یزدگرد سوم زندگینامه یزدگرد سوم؛ آخرین پادشاه حکومت ساسانی

تاریخ تولد: ۶۲۴ میلادی

محل تولد: استخر، ایران شهر

سلطنت: ۶۳۲ – ۶۵۱ میلادی

خاندان: ساسانی

پدر: پسر شهریار

جانشین: مرگ او همراه با نابودی حکومت ساسانی بود

ادامه
فابیو کاپلو بیوگرافی فابیو کاپلو؛ اسطوره فوتبال جهان

تاریخ تولد: ۱۸ ژوئن ۱۹۴۶

محل تولد: سن کانزیان دیسونزو، ایتالیا

لقب: دن فابیو

حرفه: فوتبالیست پیشین و سرمربی 

پست: هافبک پیشین و مربی 

آغاز فعالیت: ۱۹۶۴ تاکنون

ادامه
ارنست رادرفورد زندگینامه ارنست رادرفورد؛ نابغه‌ای که اتم را دگرگون کرد

تاریخ تولد: ۳۰ اوت ۱۸۷۱

محل تولد: حومه برایت‌واتر شهر نلسون، ساحل شمالی جزیره جنوبی، نیوزیلند

ملیت: بریتانیایی

حرفه: فیزیک دان، استاد دانشگاه

محل تحصیل: دانشگاه کانتربوری، دانشگاه کمبریج

درگذشت: ۱۹ اکتبر ۱۹۳۷

ادامه
مجتبی حیدرپور بیوگرافی مجتبی حیدرپور هندبالیست تیم ملی ایران

تاریخ تولد: ۲۹ شهریور ۱۱۳۶۷

محل تولد: سرخس

حرفه: هندبالیست

پست: گوشه چپ

باشگاه کنونی: سپاهان

قد: ۱ متر ۸۰ سانتی متر

ادامه
کیلیان امباپه بیوگرافی کیلیان امپاپه؛ اعجوبه جوان فوتبال اروپا

تاریخ تولد: ۲۰ دسامبر ۱۹۹۸

محل تولد: پاریس، فرانسه

حرفه: فوتبالیست

پست: وینگر چپ فوروارد

باشگاه: پاریسن ژرمن

آغاز فعالیت: ۲۰۰۴ تاکنون

ادامه
عین الله دریایی بیوگرافی عین الله دریایی پیشکسوت تئاتر ایران

تاریخ تولد: دهه ۱۳۲۹ 

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر تئاتر و سینما

سال های فعالیت: پیش از انقلاب تاکنون

شهرت: با سریال مگه تموم عمر چندتا بهار

ادامه
مارکوس گالپرین بیوگرافی مارکوس گالپرین؛ میلیاردر آرژانتینی

تاریخ تولد: ۳۱ اکتبر ۱۹۷۱

محل تولد: بوینس آیرس، آرژانتین

حرفه: سرمایه گذار، کارآفرین

شناخته شده برای: یکی از بنیانگذاران MercadoLibre

تحصیلات: دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه استنفورد

دارایی: ۵.۳ میلیارد دلار 

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • شنبه ۱۲ اسفند
  بسکتبال حرفه‌ای NBA
  شیکاگو بولز - میلواکی باکس
  ۰۶:۳۰
 • چمپیونشیپ انگلیس
  هادرسفیلد - لیدز
  ۱۶:۰۰
 • لالیگا اسپانیا
  سویا - رئال سوسیداد
  ۱۶:۳۰
 • سوپرلیگ ترکیه
  ریزه اسپور - کایسری اسپور
  ۱۶:۳۰
 • بوندسلیگا آلمان
  یونیون برلین - دورتموند
  ۱۸:۰۰
 • لیگ برتر انگلیس
  برنتفورد - چلسی
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  ناتینگهام فارست - لیورپول
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  تاتنهام - کریستال پالاس
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  فولام - برایتون
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  نیوکسل - ولورهمپتون
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر امارات
  الوحده امارات - الجزیره امارات
  ۱۹:۴۵
 • سری آ ایتالیا
  مونزا - آاس رم
  ۲۰:۳۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الاهلی عربستان - الفتح
  ۲۰:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  لوتون - استون ویلا
  ۲۱:۰۰
 • بوندسلیگا آلمان
  ولفسبورگ - اشتوتگارت
  ۲۱:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  تورینو - فیورنتینا
  ۲۳:۱۵
 • لیگ یک فرانسه
  کلرمون - مارسی
  ۲۳:۳۰
 • لالیگا اسپانیا
  والنسیا - رئال مادرید
  ۲۳:۳۰
 • بسکتبال حرفه‌ای NBA
  بروکلین نتس - آتلانتا هاوکس
  ۲۳:۳۰
 • یکشنبه ۱۳ اسفند
  لیگ برتر انگلیس
  برنلی - بورنموث
  ۱۶:۳۰
 • اردیویسه هلند
  آیندهوون - فاینورد
  ۱۷:۰۰
 • بوندسلیگا آلمان
  کلن - بایرلورکوزن
  ۱۸:۰۰
 • لالیگا اسپانیا
  اتلتیکومادرید - رئال بتیس
  ۱۸:۴۵
 • لیگ برتر انگلیس
  منچسترسیتی - منچستریونایتد
  ۱۹:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  ناپولی - یوونتوس
  ۲۳:۱۵
 • لالیگا اسپانیا
  اتلتیک بیلبائو - بارسلونا
  ۲۳:۳۰
ویژه سرپوش