دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
۰۸:۳۲ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۱۱۰۰۴۰۱
لیگ برتر و جام حذفی

گل‌محمدی: دوستان هرچه بگویند سازمان لیگ می‌گوید چشم!/ برای ما یک روز در میان هم بازی بگذارند مشکلی نداریم

یحیی گل محمدی,سرمربی پرسپولیس
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که تیمش حتی آماده است یک روز در میان به مصاف حریفان برود، به شرط اینکه سازمان لیگ عدالت را رعایت کند و اقتدار داشته باشد.

به گزارش تسنیم، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ارتباط تلفنی با برنامه فوتبال برتر اظهار داشت: ما بازی مقابل آلومینیوم را خیلی خوب شروع کردیم و در ۱۰ دقیقه اول بازی به گل رسیدیم و می‌توانستیم بعد از آن هم به گل دوم برسیم، ولی نتوانستیم از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم و در ادامه روی یک صحنه که اعتقاد داشتم خطا نبود گل را دریافت کردیم و گل دوم را هم مثل همان گل اول دریافت کردیم.

«برای ما شکست مقابل آلومینیوم خیلی سنگین بود.»، وی با بیان این جمله افزود: در نیمه دوم هم سعی کردیم فشار بیشتری بیاوریم و سه چهار موقعیت خوب داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم و در نهایت بازنده شدیم. آلومینیوم هم جانانه دفاع کرد و به آنها تبریک می‌گویم. در هر صورت با یکسری مشکلات در خط دفاعی روبه‌رو بودیم و نتوانستیم خوب دفاع کنیم و متأسفانه بازی را واگذار کردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: ما باید بیشتر تمرین کنیم و روی کارمان تمرکز داشته باشیم. این باخت یک تلنگر خوب باید برای ما باشد تا نقاط ضعف‌مان را پوشش دهیم و بهتر و بیشتر تمرین کنیم. ما کار سختی را در پیش داریم، ولی شخصاً به بازیکنانم ایمان کامل دارم و حمایت خوبی از هواداران داریم و می‌دانیم که می‌توانیم امسال هم قهرمان شویم و تا آخرین لحظه برای رسیدن به این هدف می‌جنگیم. ان‌شاءالله نتایجی بگیریم که در خور شأن پرسپولیس باشد.

یحیی گل محمدی,سرمربی پرسپولیس

وی درباره استفاده از مهدی شیری در دفاع وسط مقابل آلومینیوم گفت: بله، مهدی شیری را کنار احسان حسینی بازی دادیم و در نیمه دوم از کمال کامیابی‌نیا استفاده کردیم و شیری را به دفاع راست بردیم. در خط دفاعی مشکلاتی داشتیم، ولی در هر صورت با اتفاقاتی که در بازی با فولاد خوزستان افتاد تیم ما خیلی در استرس قرار گرفت و خیلی اعلام پنالتی به سود فولاد به ضررمان شد و بازیکنان ما در فضای سنگینی بازی کردند و همین مسئله باعث شد که دو سه بازیکن مصدوم داشته باشیم. ما بازیکن کم داریم و سیدجلال (حسینی) و کنعانی‌زادگان را هم از دست دادیم، ولی با همین مشکلات باید مقابله کنیم.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: ما بعد از جدایی بازیکنان‌مان نتوانستیم دفاع وسطی که در شأن پرسپولیس باشد جذب کنیم. با بازیکنان و باشگاه‌های زیادی صحبت کردیم، ولی از باشگاه‌های دیگر هم توقعی نداریم. آنها هم به فکر تیم خودشان هستند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد صحبت‌هایش در نشست خبری بعد از بازی با آلومینیوم که گفته بود تغییرات در هیئت مدیره خیلی دیر رخ داده است، عنوان کرد: اجازه دهید دیگر درباره این مسائل صحبتی نشود، چون همه می‌دانند که چه اتفاقاتی افتاده است. در هر صورت این شرایط وجود دارد و با تلاش هم و با اتحاد باید از پس همه مشکلات بر بیاییم. دیروز هم مهندس صدری به هیئت مدیره اضافه شد و آقای سمیعی نیز تلاش می‌کند. باید به آینده امیدوار باشیم و مشکلات را حل کنیم. مشکلاتی که از قبل بوده ممکن است اثراتی داشته باشد، ولی باید با همه آنها مبارزه کنیم.

وی ادامه داد: اشتباهات داوری برای ما نگران‌کننده شده است. ما به داوران احترام می‌گذاریم، ولی در چند بازی آخر صحنه‌هایی رخ داده که خیلی نگران‌کننده بوده است و باید بررسی و بحث شود. موضوعی که درباره انتخابات فدراسیون و انتخاب داوران مطرح شده است اگر درست باشد، باید یک تأسف زیادی برای فدراسیون بخوریم که به خاطر انتخابات داوران را انتخاب می‌کنند. نمی‌دانم چه چیزی درباره این مسائل بگویم. آنچه که مشخص است داوران ما انسان‌های شریفی هستند و نسبت به آنها من بدبین نبوده و نخواهم بود. امیدوارم اتفاقات داوری از روی عمد نبوده و سهوی باشد. ما به عملکرد داوارن خوش‌بین هستیم، ولی برای ما صحنه‌هایی رخ داده است که خیلی علیه ما تأثیرگذار بوده است. در بازی با استقلال عارف غلامی باید اخراج می‌شد که داور خیلی راحت از آن گذشت. در بازی با فولاد یک پنالتی به ضررمان اعلام شد. در بازی با آلومینیوم هم دو صحنه به ضرر ما رخ داد که این مسائل نگران‌کننده است. داوران باید تمرکز زیادی روی بحث داوری داشته باشند. آنها کار سختی دارند. بازی‌ها فشرده است و شاید آنها اشتباه کنند، ولی اینکه اشتباهات تکرار شود و روی نتایج بازی‌ها تاثیرگذار باشد، درست نیست.

گل‌محمدی درباره برگزاری مسابقات لیگ که خیلی از مربیان می‌گویند به نفع پرسپولیس است، خاطرنشان کرد: ما از فینال آسیا که برگشتیم دوستان گفتند که باید پرسپولیس دو بازی عقب‌افتاده‌اش را برگزار کند بعد از آن ما در دربی بازی می‌کنیم. سازمان لیگ هم گفت چشم، انجام می‌دهیم. بعد از آن گفتند نه، اگر این اتفاق بیفتد از شرایط بازی دور می‌شویم، سازمان لیگ گفت چشم و بازی‌شان برگزار شد. دوباره گفتند که بازی‌های پرسپولیس با فاصله بیشتری انجام می‌شود و بازی‌های ما فشرده است و سازمان لیگ دوباره گفت چشم. بفرمایید این هم برنامه بازی‌ها و در ۲۰ روز ما باید فشرده بازی کنیم. برای ما یک روز در میان هم بازی بگذارند مشکلی نداریم، ولی یک چیزی از سازمان لیگ می‌خواهم که عدالت را برقرار کنند و اقتدار داشته باشند و هرچه که دوستان می‌گویند گوش نکنند.

وی در همین زمینه ادامه داد: باید یک برنامه‌ریزی خوب و جامع تدوین کنند و پایش بایستند. اگر قرار باشد که هر باشگاهی هر چیزی بگوید که درست نیست. ما از اوایل خرداد ماه کارمان را شروع کردیم، لیگ را با قدرت به پایان رساندیم و قهرمان شدیم و بعد از آن جام حذفی را داشتیم و  سپس در لیگ قهرمانان آسیا بودیم و به فینال هم رسیدیم. ما هفت ماه است که پشت سر تمرین می‌کنیم و مسابقه می‌دهیم و نتوانستیم چهار روز به بازیکنان‌مان استراحت بدهیم و شرایط سختی داریم. در این چند سال اخیر پرسپولیس آبرو و اعتبار فوتبال ایران بوده است و اگر باشگاهی هم توانسته به آسیا و حتی به پلی‌آف برسد به خاطر عملکرد خوب پرسپولیس بوده است. اینقدر به پای پرسپولیس نپیچند. ما این همه بازیکن از دست دادیم و مشکلات عجیب و غریب مدیریتی داشتیم. مگر یک تیم چقدر تحمل دارد؟ نباید اینقدر به تیم ما فشار بیاورند و هجمه‌های بی‌مورد وارد کنند. برخی تیم‌ها کمپین تشکیل دادند و به ما تیم خاص می‌گویند تا فشارهای داوری را علیه ما بگذارند! با این کارها چه اتفاقی می‌افتد؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه گفت: متأسفانه یک چیزی باب شده است که همه اعتراض می‌کنند. در کنار زمین، نیمکت تیم‌ها فاجعه است و هر تیمی که اعتراض بیشتری می‌کند سوت داوری‌ها به سمت آنها می‌چرخد. به این شکل نمی‌شود کار کرد. من از کمیته داوران می‌خواهم اگر خود من اعتراض کردم کارت قرمز نشان دهند و خودم می‌گویم دست شما درد نکند. ما در کنار زمین از فوتبال لذتی نمی‌بریم. فقط اعتراض می‌کنیم. متأسفانه برخی تیم‌ها چون سود می‌برند، از این کار خوش‌شان می‌آید. داوران در این زمینه باید با اقتدار بیشتری کار کنند و اجازه ندهند که این همه اعتراض در کنار زمین باشد. ما تمام تمرکزمان را از دست می‌دهیم و باید حواس‌مان به نیمکت حریف باشد که چه می‌گویند. برخی اتفاقات در شأن فوتبال و لیگ برتر ما نیست.

وی ادامه داد: من احساس می‌کنم که از لحاظ کیفی تیم‌ها نسبت به سال قبل کیفیت کمتری دارند. نداشتن امکانات و عدم تمرکز روی کارهای فوتبالی‌ها اثر گذاشته است. تا دلمان بخواهد در فوتبال حاشیه داریم و اتفاقاتی می‌افتد که در خور شأن بازیکنان، مربیان و فوتبال ایران نیست. بعد از کادر پزشکی که خیلی زحمت می‌کشند و باید قدردان آنها باشیم، باید از اهالی فوتبال هم تشکر کنیم که باعث شدند مردم در خانه‌ها از فوتبال لذت ببرند، ولی خودمان این کار ارزشمندی که می‌توانیم انجام دهیم را  زیر سؤال می‌بریم. من از همه دوستان می‌خواهم که بیشتر تمرکزشان روی بحث‌های فنی باشد و کارمان را بهتر انجام دهیم تا جلوه بهتری داشته باشد.

 • 9
 • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مازیار فلاحی,ازدواج مازیار فلاحی,عکس دختر مازیار فلاحی بیوگرافی مازیار فلاحی خواننده معروف ایرانی + تصاویر

تاریخ تولد: ۲۶ مهر ۱۳۵۳

سبک( ها): پاپ

ساز( ها): گیتار، پیانو

سال های فعالیت: ۱۳۸۶ تا کنون

ملیت: ایرانی

پیشه: خواننده، نوازنده، آهنگساز، تنظیم کننده، ترانه سرا

ادامه
امام موسی کاظم (ع),فرزندان امام موسی کاظم (ع),امام موسی کاظم شهادت (ع) زندگی نامه امام موسی کاظم (ع) هفتمین امام شیعیان دوازده امامی

زاده: ۲۰ ذی الحجه ۱۲۸ قمری

زادگاه: ابواء منطقه ای در میان مکه و مدینه

مذهب: شیعه

وفات: ۲۵ رجب ۱۸۳ قمری

محل دفن: کاظمین

ادامه
حامد حدادى,بیوگرافی حامد حدادى,عکس از حامد حدادى بیوگرافی حامد حدادى بسکتبالیست ایرانی + تصاویر

تولد: ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۳۶۴

زادگاه: اهواز

قد: ۲۱۸سانتی متر

ملیت: ایرانی

سمت: بسکتبالیست

ادامه
اردشیر بابکان,اردشیر بابکان جوان ترین پسر پاپک,درگذشت اردشیر بابکان زندگی نامه اردشیر بابکان بنیانگذار سلسله ساسانیان

زادگاه: اصطخر، پارس

سلطنت: ۲۲۴ – ۲۴۲

جانشین: شاپور یکم

درگذشت: ۲۴۲ میلادی

دین و مذهب: مزدیسنا

ادامه
امید عالیشاه,امید عالیشاه تراکتور سازی,امید عالیشاه به ذوب آهن بیوگرافی امید عالیشاه بازیکن فوتبال مارندرانی + تصاویر

محل تولد: ساری

متولد: ۲۰ دی ماه ۱۳۷۰

پست: هافبک- مهاجم سایه

ملیت: ایرانی

 قد: ۱۷۰ سانتیمتر

ادامه
تراویس کالانیک,زندگی نامه تراویس کالانیک,تصاویر تراویس کالانیک بیوگرافی تراویس کالانیک برنامه نویس مشهور آمریکایی (+ تصاویر)

زاده:۶ اوت ۱۹۷۶ 

زادگاه: لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

ملیت: آمریکایی

ییشه: از بنیانگذاران اوبر و رد سوش

شهرت: مدیرعامل اوبر

ادامه
دیبا زاهدی,عکس از دیبا زاهدی,بیوگرافی دیبا زاهدی بیوگرافی دیبا زاهدی بازیگر جوان سینمای ایران (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۷ آذر ماه ۱۳۶۸ در تهران

پیشه: بازیگر

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته معماری

وضعیت تأهل: مجرد

ملیت: ایرانی

سالهای فعالیت: از سال ۱۳۹۲ تاکنون

ادامه
ادوارد اسنودن,محکومیت ادوارد اسنودن,بیوگرافی ادوارد اسنودن زندگینامه ادوارد اسنودن یکی از مشهوررترین هکرهای تاریخ

زاده: ۲۱ ژوئن ۱۹۸۳

زادگاه: ایلیزبت سیتی، کارولینای شمالی، ایالات متحده آمریکا

ملیت: آمریکایی

سمت: مدیر سیستمهای رایانه ای و شبکه ای

دین: مسیحی

ادامه
وانگ جیانلین,سربازی وانگ جیانلین,عکس از وانگ جیانلین زندگینامه وانگ جیانلین تاجر و سیاست مدار چینی + تصاویر

زاده: ۲۴ اکتبر ۱۹۵۴

زادگاه: میانیانگ، سیچوآن

ملیت: چینی

تحصیلات: دانشگاه لیاولینگ

وضعیت تاهل: متاهل

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • دوشنبه ۴ اسفند
  پریمیر لیگ پرتغال
  ماریتیمو - پورتو
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • ﺳﻪشنبه ۵ اسفند
  لیگ قهرمانان اروپا
  لاتزیو - بایرن مونیخ
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  اتلتیکومادرید - چلسی
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • چهارشنبه ۶ اسفند
  معوقه هفته اول لالیگا اسپانیا
  بارسلونا - الچه
  ساعت: ۲۱:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  مونشن گلادباخ - منچسترسیتی
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  آتالانتا - رئال‌مادرید
  ساعت: ۲۳:۳۰
ویژه سرپوش