شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳
۱۴:۰۸ - ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۱۳۱۱۱
سایر ورزشها

یکسری معاند نظام از اینکه این چهره‌های بین‌المللی به ایران آمده‌اند، عصبانی هستند

باشگاه لاکچری تعطیل شد / مالک باشگاه : شهریه ۳۲۰ و ۱۶۰ میلیون تومانی باشگاه دروغ است

باشگاه لاکچری تعطیل شد,تعطیلی باشگاه لاکچری تهران
رییس گروه اماکن و فضاهای ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد: فعالیت باشگاه لاکچری در شمال تهران تعطیل است و هر اقدامی در آن منوط به اخذ مجوز و توجه به تعرفه مصوب این نهاد ورزشی خواهد بود.

رضا خرم روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: با تذکر این نهاد ورزشی به مدیریت باشگاه مبنی بر اینکه باید برای هرگونه فعالیت قانونی، مجوزهای لازم را اخذ کند، این باشگاه در حال حاضر با تعهدی که به این نهاد ورزشی ارائه داده تا زمان سپری شدن شرایط قانونی هیچ فعالیتی را نخواهد داشت.

وی در پاسخ به این سوال پس از اخذ مجوز قانونی، آیا کماکان شهریه این باشگاه لاکچری چند صدمیلیونی خواهد بود یا خیر؟ گفت: به هیچ عنوان این میزان شهریه صحت ندارد، بلکه در ابتدا باید تایید دستگاه‌های مرتبط را دریافت کند و پس از آن با ایجاد پرونده در این اداره کل مجوز فعالیت خود را اخذ کند.

رییس گروه اماکن و فضاهای ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران بیان کرد: در صورت تشکیل پرونده، پیش‌بینی می‌شود که حدود ۱۰ روز سیر مراحل و مجوزهای لازم برای این باشگاه انجام شود. مجموعه‌های ورزشی برمبنای پروانه قانونی فعالیت می‌کنند و مجوزها در کمیسیون ماده پنج این اداره کل صادر می‌شود.

خرم تاکید کرد: هم اینک باشگاه‌های ورزشی استان تهران طبق درجه‌بندی در چهار دسته از جمله یک، ۲، ۳ و ویژه تقسیم‌بندی، می‌شود که تعرفه هر باشگاه نسبت به یکدیگر ۲۰ درصد تفاوت خواهد داشت. باشگاه لاکچری با توجه به امکانات و شرایط به نسبت درجه سه تعرفه آن تا ۶۰ درصد افزایش خواهد یافت.

طبق دسته‌بندی اماکن ورزشی کف قیمت مربوط به باشگاه‌های درجه سه بوده و پس از آن با درجه ۲، یک و ویژه قیمت‌ها ۲۰ درصد نسبت به رتبه قبلی، افزایش خواهد داشت.

وی اظهار کرد: مقدار تعرفه‌های قانونی باشگاه‌های ورزشی سالانه طبق درجه‌بندی توسط نمایندگان اداره کل ورزش استان تهران، تعزیرات، سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و سازمان صمت اعمال می‌شود و قیمت‌هایی که در سایر صفحات مجازی مطرح می‌شود فاقد ارزش لازم است.

مالک باشگاه بدنسازی لوکس شمال تهران: شهریه ۳۲۰ و ۱۶۰ میلیون تومانی باشگاه دروغ است / آقازاده و حکومتی نیستم / با لوتار ماتئوس رفیقم؛ مارکوس مرک، کولینا و برمه را هم ماتئوس دعوت کرد / یکسری معاند نظام از اینکه این چهره‌های بین‌المللی به ایران آمده‌اند، عصبانی هستند

سپهر تاروردیان درباره حواشی گسترده پیرامون افتتاح باشگاه بدنسازی لوکس در شمال تهران، اظهار کرد: ما اصلا این باشگاه را هنوز افتتاح نکرده‌ایم، مراسمی که برگزار شد صرفا بازدید مهمانان خارجی و داخلی دعوت شده از باشگاه بود. همان‌طور که از تصاویر نیز پیدا بود اصلا مراسم هیچ شباهتی به افتتاحیه نداشت چرا که ما هنوز جواز قانونی فعالیت را دریافت نکرده‌ایم و روال قانونی آن در حال طی شدن است. پرونده دریافت جواز در کمیسیون ماده پنج است و قرار است بزودی صادر شود. مراسم افتتاحیه قرار است روز عید فطر برگزار شود و ما از مسئولان وزارت ورزش، شهرداری، اداره کل ورزش و جوانان و چهره‌های ورزشی برای حضور در مراسم دعوت می‌کنیم.

باشگاه لاکچری تعطیل شد,تعطیلی باشگاه لاکچری تهران

مالک این باشگاه بدنسازی درباره دعوت پر سر و صدا از چهره‌های مطرح فوتبال جهان همچون لوتار ماتئوس، گفت: من با ماتئوس رفیق هستم. او برای حضور در مراسم قرعه کشی جام جهانی در قطر بود که به او گفتم لوتار! حالا که نزدیک ایران هستی بیا و از باشگاه بازدید کن. این پیشنهاد با استقبال او همراه شد و مارکوس مرک و پیرلوییجی کولینا نیز که در قطر بودند با پیشنهاد او به ایران آمدند تا از باشگاه بازدید کنند.

وی درباره علت حضور آندریاس برمه ملی‌پوش سابق فوتبال آلمان که در قطر حضور نداشته نیز خاطرنشان کرد: ماتئوس این پیشنهاد را به آندریاس برمه داد و او هم قبول کرد و به ایران آمد.

تاروردیان درباره میزان مبلغ پرداختی به این نفرات برای حضور در این مراسم، خاطرنشان کرد: واقعیت این است که اگر از یک نفر بپرسید حقوقت چقدر است، قطعا ناراحت می‌شود، چرا که این موضوع یک بحث شخصی است و ارتباطی به کسی ندارد. در این‌باره هم من هر چیزی بگویم قطعا یک سری افراد باز هم حاشیه‌سازی می‌کنند. از سوی دیگر اگر من مبلغ را بگویم، لوتار ماتئوس باید مالیات آن را در آلمان بدهد و ممکن است او ناراحت شود و دوستی‌مان قطع شود. به هر حال شاید آن‌ها راضی نباشند که این موضوع را رسانه‌ای کنیم.

وی درباره اینکه عنوان شده، مبالغ ۳۲۰ میلیون و ۱۶۰ میلیون تومانی به صورت سالانه برای استفاده از این باشگاه دریافت می شود، اظهار کرد: این‌ حرف‌ها همه دروغ است و من به شدت آن را تکذیب می‌کنم. یکسری از افراد خارج نشین که معاند نظام هستند از اینکه این چهره‌های بین‌المللی به ایران آمده‌اند و ما با این کار نشان دادیم که از چه میزان امنیتی در کشور برخورداریم، نارحت و عصبانی هستند و دست به حاشیه‌سازی و انتشار اخبار دروغ زدند. اصلا از این خبرها نیست، ما خودمان وقتی این اخبار را می‌شنویم می‌خندیم که چطور این شایعات را درست می کنند.

او ادامه داد: تعرفه ما همان چیزی خواهد بود که وزارت ورزش و جوانان اعلام می‌کند. ما به عنوان یک باشگاه ورزشی زیر نظر وزارت ورزش هستیم و هر تعرفه‌ای که آن‌ها بگذارند ما هم تبعیت می‌کنیم، چرا که اگر بیشتر از تعرفه قانونی دریافت کنیم قطعا باشگاه را پلمپ می‌کنند. ما اگر اینجا قلیان یا غذا می‌فروختیم، خیلی بیشتر سود می‌کردیم. ما آمده‌ایم برای خدمت به سلامت جامعه و ۴ تا تردمیل گذاشته‌ایم تا مردم ورزش کنند، دیگر این حرف‌ها و دروغ‌ها چیست که سر هم می‌کنند؟

تاروردیان در پاسخ به این سوال که آیاد تنها مدیران ارشد و ثروتمند قرار است از امکانات این باشگاه استفاده کنند، گفت: اصلا این‌طور نیست و همه مردم می‌توانند از این باشگاه استفاده کنند. حالا اگر یک فرد سیاسی هم به باشگاه آمد می‌تواند به عنوان یک شهروند ثبت نام کند نه به عنوان وزیر. با توجه به اینکه با افراد سیاسی ارتباطی نداشته‌ام فکر نمی‌کنم چهره خاصی از سیاست به باشگاه بیاید. ظرفیت باشگاه ما ۲۰۰ نفر است و تا این میزان می توانیم ثبت نام کنیم.

وی گفت: من اصلا نه آدم سیاسی بوده‌ام و نه با سیاسی‌ها کاری داشتم و خواهم داشت. من اصلا آقازاده و حکومتی نیستم و هیچوقت هم در دولت و سیاست و نبوده‌ام. من یک نفر از بخش خصوصی هستم که در ورزش سرمایه‌گذاری کردم و اگر این ملک را رستوران می کردم یا در آن قلیان به دست جوانان می‌دادم، خیلی بیشتر از باشگاه هم سودآوری داشت اما هدف ما خدمت به مردم و جوانانی است که می خواهند ورزش کنند. افراد سیاسی بنده‌های خدا از ساعت ۶ صبح تا ۱۱ شب در جلسه هستند و اصلا وقتی برای ورزش کردن ندارند.

مالک این باشگاه ورزشی، درباره سال‌هایی که در وزارت خارجه فعالیت داشته است، گفت: در وزارت خارجه هم مدتی به عنوان مترجم همزمان، آن هم به صورت قراردادی و نه رسمی فعالیت داشتم. من دکترای مدیریت خود را از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز گرفتم و مدرس، سخنران و نویسنده در حوزه مدیریت هستم. شرکتی هم دارم که بالای ۵۰۰ اجلاس بین‌المللی درباره مدیریت را در ایران با حضور اساتید داخلی و خارجی برگزار کرده است. بیزنیس من هستم و هیچ کاری هم با سیاست ندارم.

وی درباره انگیزه خود از راه‌اندازی این باشگاه، گفت: ما در این ۱۸ سال یکسری از مدیران را در سمینارها آموزش دادیم و موفق به توسعه مهارت‌هایشان شدیم. خیلی از این افراد مدیران موفق و خوبی شدند اما اغلب آن‌ها با مشکلاتی مثل اضافه وزن و بیماری روبرو بودند. همان ها از من خواستند که این فضا را مهیا کنیم.

تاروردیان، در پاسخ به این سوال که با این اوصاف قرار است چه مبلغی بابت شهریه دریافت شود، گفت: قطعا زیر ۱۰ میلیون تومان در ماه خواهد بود. خیلی از باشگاه‌های دیگر در تهران هستند که ۶ یا ۷ میلیون در ماه دریافت می‌کنند. ما هم بر اساس قانون عمل می‌کنیم. این مبالغی که عنوان می‌شود شبیه شوخی است و واقعا از شنیدن آن خنده‌مان می‌گیرد. به والله هنوز از کسی ثبت نام نکرده‌ایم چرا که باشگاه هنوز افتتاح نشده است.

وی درباره مبلغ اجازه و امکانات باشگاه نیز خاطرنشان کرد: ملک اجاره‌ای است و من و آقای خردمند که صاحب یک برند ورزشی است مالک این باشگاه هستیم. مبلغ اجاره‌ای که بابت باشگاه می‌دهیم فکر می‌کنم۵۰۰ میلیون تومان در ماه است که قطعا برای سال‌های بعد افزایش پیدا می‌کند چرا که ۶ ماه است در حال بنایی هستیم و هنوز این باشگاه افتتاح نشده است. باشگاه حدود ۱۳۰۰ متر مساحت دارد که شامل حدود ۷۰۰ متر فضای ورزشی و سایر فضا نیز به سونای خشک و بخار، جکوزی،آرایشگاه، رستوران، اتقا فیزیوتراپی و... است، سولاریوم هم اصلا نداریم و باشگاه نیز فقط مختص به آقایان است. مربیان هم همه ایرانی هستند، مثلا گفتند مربیان آلمانی هستند که واقعا خنده‌دار است و اصلا چه لزومی به این کار است؟

تاروردیان در پایان درباره هزینه‌های راه‌اندازی این باشگاه، گفت: چه کسی گفته ۲۵ میلیارد تومان هزینه راه اندازی باشگاه شده است؟ مبلغ دقیق را نمی‌دانم و باید از بخش مالی بپرسم تا با آمار دقیق اعلام کنم.

 • 15
 • 1
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
ندا قاسمی بیوگرافی ندا قاسمی؛ بازیگر تازه کار و خوش چهره تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی ندا قاسمی

نام کامل: ندا قاسمی

تاریخ تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۰

محل تولد: کرمانشاه

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، مجری و صداپیشه

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: دکترای شیمی آلی

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • شنبه ۲ تیر
  لیگ ملت‌های والیبال
  آلمان - آمریکا
  ۰۶:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  کانادا - هلند
  ۱۰:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  بلغارستان - آرژانتین
  ۱۴:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  فرانسه - ژاپن
  ۱۴:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  گرجستان - جمهوری چک
  ۱۶:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  صربستان - لهستان
  ۱۸:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  ترکیه - پرتغال
  ۱۹:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  اسلوونی - ایتالیا
  ۲۲:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  بلژیک - رومانی
  ۲۲:۳۰
 • یکشنبه ۳ تیر
  کوپا آمریکا
  اکوادور - ونزوئلا
  ۰۱:۳۰
 • کوپا آمریکا
  مکزیک - جامائیکا
  ۰۴:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  آلمان - ایران
  ۰۶:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  فرانسه - برزیل
  ۱۰:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  کوبا - لهستان
  ۱۴:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  ژاپن - آمریکا
  ۱۴:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  ترکیه - ایتالیا
  ۱۸:۰۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  صربستان - اسلوونی
  ۲۲:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  اسکاتلند - مجارستان
  ۲۲:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  سوئیس - آلمان
  ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش