جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
۱۴:۰۸ - ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۱۳۱۱۱
سایر ورزشها

یکسری معاند نظام از اینکه این چهره‌های بین‌المللی به ایران آمده‌اند، عصبانی هستند

باشگاه لاکچری تعطیل شد / مالک باشگاه : شهریه ۳۲۰ و ۱۶۰ میلیون تومانی باشگاه دروغ است

باشگاه لاکچری تعطیل شد,تعطیلی باشگاه لاکچری تهران
رییس گروه اماکن و فضاهای ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد: فعالیت باشگاه لاکچری در شمال تهران تعطیل است و هر اقدامی در آن منوط به اخذ مجوز و توجه به تعرفه مصوب این نهاد ورزشی خواهد بود.

رضا خرم روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: با تذکر این نهاد ورزشی به مدیریت باشگاه مبنی بر اینکه باید برای هرگونه فعالیت قانونی، مجوزهای لازم را اخذ کند، این باشگاه در حال حاضر با تعهدی که به این نهاد ورزشی ارائه داده تا زمان سپری شدن شرایط قانونی هیچ فعالیتی را نخواهد داشت.

وی در پاسخ به این سوال پس از اخذ مجوز قانونی، آیا کماکان شهریه این باشگاه لاکچری چند صدمیلیونی خواهد بود یا خیر؟ گفت: به هیچ عنوان این میزان شهریه صحت ندارد، بلکه در ابتدا باید تایید دستگاه‌های مرتبط را دریافت کند و پس از آن با ایجاد پرونده در این اداره کل مجوز فعالیت خود را اخذ کند.

رییس گروه اماکن و فضاهای ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران بیان کرد: در صورت تشکیل پرونده، پیش‌بینی می‌شود که حدود ۱۰ روز سیر مراحل و مجوزهای لازم برای این باشگاه انجام شود. مجموعه‌های ورزشی برمبنای پروانه قانونی فعالیت می‌کنند و مجوزها در کمیسیون ماده پنج این اداره کل صادر می‌شود.

خرم تاکید کرد: هم اینک باشگاه‌های ورزشی استان تهران طبق درجه‌بندی در چهار دسته از جمله یک، ۲، ۳ و ویژه تقسیم‌بندی، می‌شود که تعرفه هر باشگاه نسبت به یکدیگر ۲۰ درصد تفاوت خواهد داشت. باشگاه لاکچری با توجه به امکانات و شرایط به نسبت درجه سه تعرفه آن تا ۶۰ درصد افزایش خواهد یافت.

طبق دسته‌بندی اماکن ورزشی کف قیمت مربوط به باشگاه‌های درجه سه بوده و پس از آن با درجه ۲، یک و ویژه قیمت‌ها ۲۰ درصد نسبت به رتبه قبلی، افزایش خواهد داشت.

وی اظهار کرد: مقدار تعرفه‌های قانونی باشگاه‌های ورزشی سالانه طبق درجه‌بندی توسط نمایندگان اداره کل ورزش استان تهران، تعزیرات، سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و سازمان صمت اعمال می‌شود و قیمت‌هایی که در سایر صفحات مجازی مطرح می‌شود فاقد ارزش لازم است.

مالک باشگاه بدنسازی لوکس شمال تهران: شهریه ۳۲۰ و ۱۶۰ میلیون تومانی باشگاه دروغ است / آقازاده و حکومتی نیستم / با لوتار ماتئوس رفیقم؛ مارکوس مرک، کولینا و برمه را هم ماتئوس دعوت کرد / یکسری معاند نظام از اینکه این چهره‌های بین‌المللی به ایران آمده‌اند، عصبانی هستند

سپهر تاروردیان درباره حواشی گسترده پیرامون افتتاح باشگاه بدنسازی لوکس در شمال تهران، اظهار کرد: ما اصلا این باشگاه را هنوز افتتاح نکرده‌ایم، مراسمی که برگزار شد صرفا بازدید مهمانان خارجی و داخلی دعوت شده از باشگاه بود. همان‌طور که از تصاویر نیز پیدا بود اصلا مراسم هیچ شباهتی به افتتاحیه نداشت چرا که ما هنوز جواز قانونی فعالیت را دریافت نکرده‌ایم و روال قانونی آن در حال طی شدن است. پرونده دریافت جواز در کمیسیون ماده پنج است و قرار است بزودی صادر شود. مراسم افتتاحیه قرار است روز عید فطر برگزار شود و ما از مسئولان وزارت ورزش، شهرداری، اداره کل ورزش و جوانان و چهره‌های ورزشی برای حضور در مراسم دعوت می‌کنیم.

باشگاه لاکچری تعطیل شد,تعطیلی باشگاه لاکچری تهران

مالک این باشگاه بدنسازی درباره دعوت پر سر و صدا از چهره‌های مطرح فوتبال جهان همچون لوتار ماتئوس، گفت: من با ماتئوس رفیق هستم. او برای حضور در مراسم قرعه کشی جام جهانی در قطر بود که به او گفتم لوتار! حالا که نزدیک ایران هستی بیا و از باشگاه بازدید کن. این پیشنهاد با استقبال او همراه شد و مارکوس مرک و پیرلوییجی کولینا نیز که در قطر بودند با پیشنهاد او به ایران آمدند تا از باشگاه بازدید کنند.

وی درباره علت حضور آندریاس برمه ملی‌پوش سابق فوتبال آلمان که در قطر حضور نداشته نیز خاطرنشان کرد: ماتئوس این پیشنهاد را به آندریاس برمه داد و او هم قبول کرد و به ایران آمد.

تاروردیان درباره میزان مبلغ پرداختی به این نفرات برای حضور در این مراسم، خاطرنشان کرد: واقعیت این است که اگر از یک نفر بپرسید حقوقت چقدر است، قطعا ناراحت می‌شود، چرا که این موضوع یک بحث شخصی است و ارتباطی به کسی ندارد. در این‌باره هم من هر چیزی بگویم قطعا یک سری افراد باز هم حاشیه‌سازی می‌کنند. از سوی دیگر اگر من مبلغ را بگویم، لوتار ماتئوس باید مالیات آن را در آلمان بدهد و ممکن است او ناراحت شود و دوستی‌مان قطع شود. به هر حال شاید آن‌ها راضی نباشند که این موضوع را رسانه‌ای کنیم.

وی درباره اینکه عنوان شده، مبالغ ۳۲۰ میلیون و ۱۶۰ میلیون تومانی به صورت سالانه برای استفاده از این باشگاه دریافت می شود، اظهار کرد: این‌ حرف‌ها همه دروغ است و من به شدت آن را تکذیب می‌کنم. یکسری از افراد خارج نشین که معاند نظام هستند از اینکه این چهره‌های بین‌المللی به ایران آمده‌اند و ما با این کار نشان دادیم که از چه میزان امنیتی در کشور برخورداریم، نارحت و عصبانی هستند و دست به حاشیه‌سازی و انتشار اخبار دروغ زدند. اصلا از این خبرها نیست، ما خودمان وقتی این اخبار را می‌شنویم می‌خندیم که چطور این شایعات را درست می کنند.

او ادامه داد: تعرفه ما همان چیزی خواهد بود که وزارت ورزش و جوانان اعلام می‌کند. ما به عنوان یک باشگاه ورزشی زیر نظر وزارت ورزش هستیم و هر تعرفه‌ای که آن‌ها بگذارند ما هم تبعیت می‌کنیم، چرا که اگر بیشتر از تعرفه قانونی دریافت کنیم قطعا باشگاه را پلمپ می‌کنند. ما اگر اینجا قلیان یا غذا می‌فروختیم، خیلی بیشتر سود می‌کردیم. ما آمده‌ایم برای خدمت به سلامت جامعه و ۴ تا تردمیل گذاشته‌ایم تا مردم ورزش کنند، دیگر این حرف‌ها و دروغ‌ها چیست که سر هم می‌کنند؟

تاروردیان در پاسخ به این سوال که آیاد تنها مدیران ارشد و ثروتمند قرار است از امکانات این باشگاه استفاده کنند، گفت: اصلا این‌طور نیست و همه مردم می‌توانند از این باشگاه استفاده کنند. حالا اگر یک فرد سیاسی هم به باشگاه آمد می‌تواند به عنوان یک شهروند ثبت نام کند نه به عنوان وزیر. با توجه به اینکه با افراد سیاسی ارتباطی نداشته‌ام فکر نمی‌کنم چهره خاصی از سیاست به باشگاه بیاید. ظرفیت باشگاه ما ۲۰۰ نفر است و تا این میزان می توانیم ثبت نام کنیم.

وی گفت: من اصلا نه آدم سیاسی بوده‌ام و نه با سیاسی‌ها کاری داشتم و خواهم داشت. من اصلا آقازاده و حکومتی نیستم و هیچوقت هم در دولت و سیاست و نبوده‌ام. من یک نفر از بخش خصوصی هستم که در ورزش سرمایه‌گذاری کردم و اگر این ملک را رستوران می کردم یا در آن قلیان به دست جوانان می‌دادم، خیلی بیشتر از باشگاه هم سودآوری داشت اما هدف ما خدمت به مردم و جوانانی است که می خواهند ورزش کنند. افراد سیاسی بنده‌های خدا از ساعت ۶ صبح تا ۱۱ شب در جلسه هستند و اصلا وقتی برای ورزش کردن ندارند.

مالک این باشگاه ورزشی، درباره سال‌هایی که در وزارت خارجه فعالیت داشته است، گفت: در وزارت خارجه هم مدتی به عنوان مترجم همزمان، آن هم به صورت قراردادی و نه رسمی فعالیت داشتم. من دکترای مدیریت خود را از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز گرفتم و مدرس، سخنران و نویسنده در حوزه مدیریت هستم. شرکتی هم دارم که بالای ۵۰۰ اجلاس بین‌المللی درباره مدیریت را در ایران با حضور اساتید داخلی و خارجی برگزار کرده است. بیزنیس من هستم و هیچ کاری هم با سیاست ندارم.

وی درباره انگیزه خود از راه‌اندازی این باشگاه، گفت: ما در این ۱۸ سال یکسری از مدیران را در سمینارها آموزش دادیم و موفق به توسعه مهارت‌هایشان شدیم. خیلی از این افراد مدیران موفق و خوبی شدند اما اغلب آن‌ها با مشکلاتی مثل اضافه وزن و بیماری روبرو بودند. همان ها از من خواستند که این فضا را مهیا کنیم.

تاروردیان، در پاسخ به این سوال که با این اوصاف قرار است چه مبلغی بابت شهریه دریافت شود، گفت: قطعا زیر ۱۰ میلیون تومان در ماه خواهد بود. خیلی از باشگاه‌های دیگر در تهران هستند که ۶ یا ۷ میلیون در ماه دریافت می‌کنند. ما هم بر اساس قانون عمل می‌کنیم. این مبالغی که عنوان می‌شود شبیه شوخی است و واقعا از شنیدن آن خنده‌مان می‌گیرد. به والله هنوز از کسی ثبت نام نکرده‌ایم چرا که باشگاه هنوز افتتاح نشده است.

وی درباره مبلغ اجازه و امکانات باشگاه نیز خاطرنشان کرد: ملک اجاره‌ای است و من و آقای خردمند که صاحب یک برند ورزشی است مالک این باشگاه هستیم. مبلغ اجاره‌ای که بابت باشگاه می‌دهیم فکر می‌کنم۵۰۰ میلیون تومان در ماه است که قطعا برای سال‌های بعد افزایش پیدا می‌کند چرا که ۶ ماه است در حال بنایی هستیم و هنوز این باشگاه افتتاح نشده است. باشگاه حدود ۱۳۰۰ متر مساحت دارد که شامل حدود ۷۰۰ متر فضای ورزشی و سایر فضا نیز به سونای خشک و بخار، جکوزی،آرایشگاه، رستوران، اتقا فیزیوتراپی و... است، سولاریوم هم اصلا نداریم و باشگاه نیز فقط مختص به آقایان است. مربیان هم همه ایرانی هستند، مثلا گفتند مربیان آلمانی هستند که واقعا خنده‌دار است و اصلا چه لزومی به این کار است؟

تاروردیان در پایان درباره هزینه‌های راه‌اندازی این باشگاه، گفت: چه کسی گفته ۲۵ میلیارد تومان هزینه راه اندازی باشگاه شده است؟ مبلغ دقیق را نمی‌دانم و باید از بخش مالی بپرسم تا با آمار دقیق اعلام کنم.

 • 15
 • 1
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
گوستاوو بلانکو بیوگرافی گوستاوو بلانکو بازیکن مهاجم آرژانتینی

تاریخ تولد: ۵ نوامبر ۱۹۹۱

محل تولد: مندوسا، آرژانتین

حرفه: فوتبالیست

پست: مهاجم

باشگاه کنونی: استقلال

شماره پیراهن: ۹

ادامه
جواد خواجوی بیوگرافی جواد خواجوی کمدین پرطرفدار ایرانی (+تصاویر)

چکیده بیوگرافی جواد خواجوی

نام کامل: جواد خواجوی

تاریخ تولد: ۲۴ خرداد ۱۳۷۱

محل تولد: مشهد

حرفه: کمدین، بازیگر و دوبلور

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: دانشجوی انصرافی رشته سینما

ادامه
کیم تهیونگ کیم تهیونگ از اعضای گروه محبوب BTS

تاریخ تولد: ۳۰ دسامبر ۱۹۹۵

محل تولد: دگو، کره جنوبی

حرفه: خواننده، ترانه سرا، بازیگر و مدل 

ژانر: آراندبی، نئو سول، ایندی پاپ، کی-پاپ

ساز تخصصی: آواز

آغاز فعالیت: ۲۰۱۳ تاکنون

ادامه
زندگینامه لقمان حکیم زندگینامه لقمان حکیم و روایت های قرآنی وی

دوران زندگی: دوران حضرت داوود

محل تولد: حبشه

شهرت: لقمان حکیم

محل دفن: فلسطین یا ناحیه راشدیه در شمال بغداد

زندگینامه لقمان حکیمبیوگرافی لقمان حکیم

ادامه
سروش صحت بیوگرافی سروش صحت بازیگر و مجری پرطرفدار ایرانی

تاریخ تولد: ۸ آذر ۱۳۴۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و مجری

آغاز فعالیت: ۱۳۷۶ تاکنون

تحصیلات: لیسانس آلودگی شیمیایی دریا

ادامه
عبدالقادر گیلانی زندگینامه عبدالقادر گیلانی شاعر و عارف قرن ششم

تاریخ تولد: ۱ رمضان ۴۷۱ هجری قمری

محل تولد: صومعه سرا، گیلان

محل زندگی: گیلان، بغداد

حرفه: عارف، صوفی، محدث، و شاعر

درگذشت: ۸ ربیع الاول ۵۶۱ هجری قمری

محل دفن: محله باب ‌الشیخ بغداد

ادامه
استیو جابز زندگینامه ثروتمند بزرگ استیو جابز و بنیان گذار شرکت اپل (+ تصاویر دوران جوانی)

تاریخ تولد: ۲۴ فوریه ۱۹۵۵

محل تولد: سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

ملیت: آمریکایی

حرفه: کارآفرین، مخترع، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای اپل

سال های فعالیت: ۱۹۷۴ تا ۲۰۱۱

درگذشت: ۵ اکتبر ۲۰۱۱ در پالو آلتو، کالیفرنیا

ادامه
پاتریک دمپسی بیوگرافی پاتریک دمپسی جذابترین مرد ۲۰۲۳

تاریخ تولد: ۱۳ ژانویه ۱۹۶۶

محل تولد: لوئیستون، مین

ملیت: آمریکایی

حرفه: بازیگر، رانندهٔ اتومبیل‌رانی

شروع فعالیت: ۱۹۸۵ تاکنون

ادامه
 محمدرضا حیاتی بیوگرافی محمدرضا حیاتی مجری اسبق صدا و سیما / حواشی زندگی وی

تاریخ تولد: ۲۷ دی ۱۳۳۴

محل تولد: آبادان

محل زندگی: تهران

حرفه: گوینده و مجری صدا و سیما 

شروع فعالیت: ۱۳۵۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس رشته علوم سیاسی

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • پنج شنبه ۱۶ آذر
  -
  ۱۱:۳۰
 • لیگ برتر ایران
  گل گهرسیرجان - تراکتور
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر بسکتبال
  ذوب آهن - مهرام
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر بسکتبال
  کاله - پالایش نفت آبادان
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر فوتسال
  فوتسال مس سونگون - کراپ الوند
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر فوتسال
  فرش آرا - فولاد زرند ایرانیان
  ۱۶:۰۰
 • اسنوکر شوت اوت
  حسین وفایی - رایلی پاول
  ۱۶:۳۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  ضمک - الاتحاد
  ۱۸:۳۰
 • اردیویسه هلند
  آیندهوون - هیرنفین
  ۲۱:۱۵
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الشباب - الاتفاق
  ۲۱:۳۰
 • لیگ یک فرانسه
  برست - استراسبورگ
  ۲۳:۰۰
 • اردیویسه هلند
  فاینورد - وولندام
  ۲۳:۳۰
 • جمعه ۱۷ آذر
  اردیویسه هلند
  -
  ۱۱:۴۵
 • لیگ برتر ایران
  ملوان - شمس آذر قزوین
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  پیکان - ذوب آهن
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  صنعت نفت آبادان - آلومینیوم اراک
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر امارات
  الجزیره امارات - عجمان
  ۱۶:۱۵
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الطائی - الهلال
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر پرتغال
  ویزلا - براگا
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر امارات
  الوحده امارات - الوصل امارات
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر امارات
  شباب الاهلی امارات - الامارات
  ۱۹:۰۰
 • سوپرلیگ ترکیه
  گالاتاسرای - آدانا دمیراسپور
  ۲۰:۳۰
 • لیگ برتر پرتغال
  بنفیکا - فارنسی
  ۲۱:۳۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  النصر - الریاض
  ۲۱:۳۰
 • بوندسلیگا آلمان
  هوفنهایم - بوخوم
  ۲۳:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  یوونتوس - ناپولی
  ۲۳:۱۵
 • شنبه ۱۸ آذر
  لیگ برتر ایران
  نساجی مازندران - استقلال خوزستان
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  سپاهان - مس رفسنجان
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  پرسپولیس - هوادار
  ۱۵:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  کریستال پالاس - لیورپول
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر روسیه
  احمد گروژنی - روستوف
  ۱۶:۳۰
 • لیگ برتر ایران
  فولاد - استقلال
  ۱۷:۴۵
 • بوندسلیگا آلمان
  آینتراخت فرانکفورت - بایرن مونیخ
  ۱۸:۰۰
 • لیگ برتر انگلیس
  منچستریونایتد - بورنموث
  ۱۸:۳۰
 • لالیگا اسپانیا
  رئال بتیس - رئال مادرید
  ۱۸:۴۵
 • لیگ برتر امارات
  الاتحاد کلبا - العین امارات
  ۱۹:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  آتالانتا - آث میلان
  ۲۰:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  استون ویلا - آرسنال
  ۲۱:۰۰
 • بوندسلیگا آلمان
  دورتموند - لایپزیش
  ۲۱:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  اینتر - اودینزه
  ۲۳:۱۵
 • لیگ یک فرانسه
  پاری سن ژرمن - نانت
  ۲۳:۳۰
 • یکشنبه ۱۹ آذر
  لیگ برتر پرتغال
  پورتو - کاساپیا
  ۰۰:۰۰
ویژه سرپوش