پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲
۱۴:۲۰ - ۰۳ مهر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۷۰۱۲۹
سایر ورزشها

روز دوم بازی‌های آسیایی هانگژو

کسب مدال نقره حاجی‌موسایی و نعمت‌زاده در تکواندو و تیم ملی روئینگ/ برنز تنیس روی میز، شمشیربازی و دوچرخه سواری

روز دوم بازی‌های آسیایی هانگژو,مدال نقره دوچرخه‌سواری بانوان
روز دوم بازی‌های آسیایی هانگژو در چین در حالی برگزار شد که کاروان ایران صاحب ۶ مدال رنگارنگ شد.

به گزارش تسنیم، روز دوم بازی‌های آسیایی امروز (دوشنبه سوم مهرماه) پیگیری شد و ورزشکاران کشورمان در رشته‌های مختلف به مصاف رقبای خود رفتند.

در مسابقات امروز نمایندگان ایران ۶ مدال گرفتند که بر این اساس تیم روئینگ چهار نفره بانوان با ترکیب فاطمه مجلل، نازنین ملایی، مهسا جاور و زینب نوروزیو مهدی حاجی موساییدر تکواندو به مدال نقره و فرانک پرتوآذر در دوچرخه‌سواری کوهستان، مبینا نعمت‌زاده در تکواندو، محمد رهبری در شمشیربازی و تیم ملی تنیس روی میز به مدال برنز رسیدند.

نتایج لحظه به لحظه ورزشکاران و تیم‌های ایرانی در روز دوم بازی‌های آسیایی به شرح زیر است:

ووشو:

* در روز دوم پیکارهای ووشو بازی‌های ووشو بازی‌های آسیایی هانگژو، شهربانو منصوریان نماینده وزن ۶۰- کیلوگرم ساندا زنان ایران به مصاف گوزل رحمدوفا از ترکمنستان رفت و در کمتر از یک دقیقه حریفش را ناک اوت کند و راهی مرحله نیمه‌نهایی این وزن شود. منصوریان با این برد نیز مدال برنز خود را قطعی کرد.

* یوسف صبری نماینده وزن ۷۵-کیلوگرم ووشو ساندا مردان ایران با ناک اوت کردن حریف ازبکستانی به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات ووشو بازی‌های آسیایی راه یافت و مدال برنزش را قطعی کرد.

والیبال ساحلی:

* تیم والیبال ساحلی ایران ب در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۲ بر یک از سد اندونزی یک گذشت و به جمع ۴ تیم برتر مسابقات راه یافت. ملی‌پوشان ساحلی کشورمان در ست نخست ۲۱ بر ۱۴ مغلوب حریف خود شدند، اما در دو ست بعدی این مسابقه با امتیازهای ۲۱ بر ۱۵ و ۱۵ بر ۱۲ به پیروزی رسید و به مرحله نیمه‌نهایی و چهار تیم برتر راه یافت. تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران فردا (سه‌شنبه چهارم مهرماه) در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف چین یک می‌رود.

* تیم والیبال ساحلی ایران ب (بهمن سالمی – سینا شوکتی) در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۲ بر صفر و با امتیازات ۲۱-۱۷ و ۲۱-۱۹ مغلوب تیم قطر شد و از صعود به نیمه‌نهایی بازماند و در رده پنجم قرار گرفت.

هندبال:

تیم ملی هندبال ایران در دومین بازی خود در این مسابقات با نتیجه ۳۳ بر ۲۱ مقابل ژاپن شکست خورد. تیم ایران چهارشنبه به مصاف تیم عربستان می‌رود.

تنیس روی میز:

تیم ملی مردان ایران در مرحله نیمه نهایی به مصاف کره جنوبی رفت و مقابل این حریف با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد و به مدال ارزشمند برنز دست یافت تا پس از ۶۵ سال، یکی از سکوهای بازی‌های آسیایی را به خود اختصاص بدهد.

نتایج این دیدار به شرح زیر است:

- نیما عالمیان (رنکینگ ۲۰۸ دنیا) ۲ - جونگ هون لیم (رنکینگ ۱۷ دنیا) ۳

- نوشاد عالمیان (رنکینگ ۵۳ دنیا) ۲ - وو جین جانگ (رنکینگ ۱۳ دنیا) ۳

- امیرحسین هدایی (رنکینگ ۱۳۰ دنیا) صفر - گانگ هیون پارک (رنکینگ ۱۷۶ دنیا) ۳

بسکتبال ۳ نفره

تیم ملی بسکتبال سه نفره با ترکیب علیرضا شریفی، احسان دلیرزهان، محمد مهدی رحیمی و امیرحسین یازرلو در اولین مسابقه خود برابر کره جنوبی نتیجه را  ۲۱ - ۱۲ واگذار کرد. ایران فردا با مالدیو بازی خواهد کرد. لوکا رامیرز کاروالیوی برزیلی هدایت ایران را برعهده دارد.

شطرنج:

* در دور سوم رقابت‌های شطرنج بازی‌های آسیایی هانگژو سوپر استاد بزرگ پرهام مقصودلو مقابل نگربک کلزی بک از قزاقستان به تساوی دست یافت.

* استاد بزرگ مبینا علی‌نسب در همین دور مقابل سکاندار ارنه از اندونزی متحمل شکست شد.

* سید محمدامین طباطبایی مقابل عبدالستاروف از ازبکستان مغلوب شد.

در دور چهارم پرهام مقصودلو مقابل یامادا از ژاپن پیروز شد، محمدامین طباطبایی برابر آرجون اریگاسی از هند به تساوی رسید و مبینا علی نسب در جدال با چواهم ساکول از تایلند به برتری دست یافت.

والیبال:

تیم ملی والیبال ایران در دیدار نیمه‌هایی بازی‌های آسیایی در سه گیم متوالی و با نتایج ۲۵-۲۱، ۲۵-۲۰ و ۲۵-۲۲ مقابل قطر به پیروزی رسید و برای ششمین بار راهی فینال این مسابقات شد. تیم ایران در دیدار پایانی به مصاف برنده تیم‌های چین و ژاپن می‌رود.

تنیس:

سینا مقیمی، ملی‌پوش تنیس مردان کشورمان در نخستین دیدارش در بازی‌های آسیایی هانگژو به مصاف وو تانگ لین از چین تایپه رفت که در ۲ ست متوالی و با نتایج ۶ بر ۲ و ۶ بر یک شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

جودو:

* مهدی فتحی‌پور در وزن ۸۱- کیلوگرم، در مبارزه نخست خود به مصاف «سحن سجاد قانم» از عراق رفت و موفق شد در مقابل حریف خود به برتری دست یابد. در این مسابقه سنگین امتیازی رد و بدل نشد، اما حریف عراقی با دریافت سه اخطار کم‌کاری بازنده مسابقه شد. فتحی‌پور در مرحله یک‌هشتم نهایی به مصاف «اگور نوول گربکوف» از بحرین رفت و ایپون شد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

* مریم بربط در وزن ۷۰- کیلوگرم بانوان در دیدار نخست از سد «آناستازیا مایاکوا» از قزاقستان گذشت. بربط در این دیدار با دو امتیاز وازاری موفق به ایپون حریف خود شد. بربط در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف «گلنازا ماتنیازوا» دیگر نماینده ازبکستان رفت  و ایپون شد و به جدول شانس مجدد رفت.

وی در شانس مجدد، مقابل نیام باتسوری از مغولستان در حالی که با امتیاز وازاری از حریف جلو بود  ضربه فنی شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

دوچرخه سواری:

فرانک پرتوآذر بانوی ملی‌پوش دوچرخه‌سواری ایران در بخش کوهستان با حریفانش رقابت کرد. او در این رقابت که به مسافت ۲۰.۵۶۰ کیلومتر برگزار شد، با زمان ۱:۴۲:۴۴ ساعت به مقام سوم دست یافت و صاحب مدال ارزشمند برنز شد. این اولین مدال دوچرخه‌سواری بانوان ایران در تاریخ بازی‌های آسیایی است که توسط پرتوآذر بدست آمد. در پایان این مسابقه دو رکابزن از کشور چین به مدال‌های طلا و نقره رسیدند.

روز دوم بازی‌های آسیایی هانگژو,مدال نقره دوچرخه‌سواری بانوان

قایقرانی:

در روئینگ چهار نفره بانوان، تیم ایران با ترکیب فاطمه مجلل، نازنین ملایی، مهسا جاور و زینب نوروزی با زمان ۶:۵۱.۸۲ دقیقه به مقام دوم رسید و پس از تیم چین، صاحب مدال نقره شد.

شنا:

* هومر عباسی در مقدماتی ماده ۵۰ متر کرال پشت مدت زمان ۲۶.۳۲ ثانیه شنا کرد و با ایستادن در جایگاه ۱۵ به کار خود پایان داد.

* سامیار عبدلی در ماده ۵۰ متر آزاد با ثبت زمان ۲۲.۸۰ ثانیه رکورد ملی این ماده را جابجا کرد و در مجموع در رده ۱۰ قرار گرفت.

* متین سهران دیگر نماینده ایران در ماده ۵۰ متر آزاد با زمان ۲۳.۷۰ در جایگاه ۱۵ قرار گرفت.

تیراندازی:

امیرمحمدنکونام، پوریا نوروزیان و مهیار صداقت نمایندگان ایران در تفنگ بادی ۱۰ متر مردان بودند که در پایان رقابت‌های مقدماتی پوریا نوروزیان با ۶۲۹.۲ امتیاز در جایگاه دهم قرار گرفت، امیر محمد نکونام با ٦٢٨.٨ امتیاز در جایگاه دوازدهم ایستاد و مهیار صداقت هم ٦٢٧.٦ امتیاز صاحب رده هفدهم شد. بدین ترتیب ملی‌پوشان تیراندازی ایران از صعود به مرحله نهایی بازماندند.

در رده بندی تیمی هم تیم تفنگ بادی ۱۰ متر مردان با مجموع ١٨٨٥.٦ امتیاز بعد از چین، هند و کره جنوبی در رده چهارم ایستاد.

تکواندو:

* مهدی حاجی‌موسایی در وزن ۵۸- کیلوگرم، در نخستین دیدار خود به مصاف الیاس بن از بنگلادش رفت و در دو راند متوالی با نتایج مشابه ۱۴ بر صفر  از سد حریف خود گذشت و به مرحله بعد راه یافت.

وی در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف امونجون اوتاجانوف دارنده مدال برنز قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۳ از ازبکستان رفت و در دیداری نزدیک در دو راند متوالی و با نتایج ۸ بر ۷ و ۷ بر ۶  به برتری رسید و به مرحله یک‌چهارم نهایی صعود کرد.

حاجی‌موسایی در سومین دیدار خود در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف آیدین آلتی‌بایف از قرقیزستان رفت و در دو راند متوالی و با نتایج ۱۱ بر صفر و ۱۶ بر ۸ به پیروزی رسید و ضمن صعود به مرحله نیمه‌نهایی، مدال برنز خود را قطعی کرد. او در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف کای چنگ از چین می‌رود.

در دیدار نیمه‌نهایی، حاجی‌موسایی به مصاف کای چنگ رفت و با برتری ۲ بر یک در راند شماری به دیدار نهایی صعود کرد. راند نخست این دیدار با برتری ۱۹ بر ۱۶ حریف چینی به پایان رسید، اما در راند دوم حاجی‌موسایی با عملکردی بسیار خوب با نتیجه ۱۹ بر ۵ حریف خود را شکست داد تا سرنوشت این دیدار به راند سوم کشیده شود. در راند سوم نیز حاجی‌موسایی در دیداری یک طرفه ۱۷ بر ۲ حریف خود را شکست داد تا به دیدار فینال صعود کند.

مهدی حاجی‌موسایی در دیدار نهایی وزن ۵۸- کیلوگرم به مصاف جون جانگ دارنده یک مدال طلا و نقره جهان، برنز المپیک توکیو و هفت مدال طلا، یک نقره و یک برنز گرندپری از کره‌جنوبی رفت  و در پایان با نتیجه  ۲ بر صفر و با نتایج ۵ بر ۴ و ۴ بر ۴ مغلوب حریف خود شد و به مدال نقره رسید.

* در وزن ۴۹- کیلوگرم بانوان، مبینا نعمت‌زاده پس از استراحت در دور نخست، در دو راند متوالی و با نتایج ۹ بر ۵ و ۱۴ بر ۲ از سد ورونیکا گارسس از فیلیپین عبور کرد.

نعمت‌زاده در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف باتاکوز کاپانووا از قرقیزستان رفت و با نتیجه ۲ بر صفر و با نتایج ۱۳ بر ۴ و ۲۰ بر ۸ به برتری رسید و ضمن صعود به دیدار نیمه‌نهایی، مدال برنز خود را قطعی کرد.

نعمت‌زاده در دیدار نیمه‌نهایی به مصاف ژینگ گو از چین رفت و در دو راند متوالی با نتایج  ۱۴ بر ۱۰ و ۲۵ بر ۸  مغلوب حریف چینی شد و به مدال برنز رسید.

قایقرانی روئینگ:

امیرحسین محمودپور در فینال A قایقرانی روئینگ یک‌نفره سنگین وزن مردان با زمان ۷ دقیقه و ۲۳ ثانیه و ۹۷ صدم ثانیه ششم شد و به مدال نرسید. قایق‌های چین، ژاپن و هنگ‌کنگ به ترتیب اول تا سوم شدند. 

شمشیربازی:

* علی پاکدامن کاپیتان تیم ملی شمشیربازی کشورمان با ۴ برد و یک باخت مرحله مقدماتی را پشت سرگذاشت. او در نخستین مبارزه برابر ممدوف از ازبکستان ۵ بر ۴ صاحب برتری شد، سپس به حریف عربستانی ۵ بر ۲ باخت. پاکدامن به مصاف هوتین از هنگ کنگ رفت و ۵ بر ۳ پیروز شد. وی حریف قزاقستانی و نپالی را ۵ بر ۲ شکست داد و به جمع ۳۲ ورزشکار برتر این مسابقات راه یافت.

روز دوم بازی‌های آسیایی هانگژو,مدال نقره دوچرخه‌سواری بانوان

پاکدامن با قرار گرفتن در رده هفتم جدول رنکینگ در مرحله حذفی با قرعه استراحت روبرو شد. او در جمع ۱۶ بازیکن برتر با نفر دهم این جدول «شین چن پنگ» از چین روبرو شد و ۱۵ بر ۸ باخت و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

* محمد رهبری در اولین بازی با نتیجه ۵ بر صفر مقابل نماینده کره شکست خورد. سپس مقابل نماینده ازبکستان با نتیجه ۵-۴ به برتری رسید. رهبری نماینده تایلند را نیز ۵-۲ مغلوب کرد و مقابل ویتنام هم ۵-۲ به پیروزی رسید. او در آخرین بازی مقابل حریف اردنی هم با نتیجه ۵ بر یک به پیروزی رسید تا هر دو شمشیرباز کشورمان به جدول ۳۲ نفره صعود کنند.

رهبری در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف یانگ ینگ یو از چین رفت و در حالی که از ناحیه زانو کمی آسیب دیده و از حریف خود عقب بود،  ۱۵ بر ۱۲ صاحب برتری شد و به جمع چهار نفر پایانی راه یافت و مدال برنزش را قطعی کرد.

رهبری در دیدار نیمه‌نهایی برابر اوه سان گوک از کره‌جنوبی با نتیجه ۱۵ بر ۱۱ شکست خورد و به مدال برنز دست یافت.

 • 16
 • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه لقمان حکیم زندگینامه لقمان حکیم و روایت های قرآنی وی

دوران زندگی: دوران حضرت داوود

محل تولد: حبشه

شهرت: لقمان حکیم

محل دفن: فلسطین یا ناحیه راشدیه در شمال بغداد

زندگینامه لقمان حکیمبیوگرافی لقمان حکیم

ادامه
 محمدرضا حیاتی بیوگرافی محمدرضا حیاتی مجری اسبق صدا و سیما / حواشی زندگی وی

تاریخ تولد: ۲۷ دی ۱۳۳۴

محل تولد: آبادان

محل زندگی: تهران

حرفه: گوینده و مجری صدا و سیما 

شروع فعالیت: ۱۳۵۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس رشته علوم سیاسی

ادامه
زندگینامه آرتمیس یکم زندگینامه آرتمیس یکم نخستین بانوی دریاسالار ایرانی

تولد: سده ۵ (پیش از میلاد)، هالیکارناس

سلطنت: ۴۶۰–۴۸۴ پیش از میلاد

جانشین: ۴۸۴ پیش از میلاد

تاجگذاری: پیسیندلیس

درگذشت: سده ۵ (پیش از میلاد)

ادامه
یسنا میرطهماسب بیوگرافی یسنا میرطهماسب بازیگر نوظهور سینما

تاریخ تولد: ۲۸ فروردین ۱۳۷۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت:  سال ۱۳۹۱ تاکنون

تحصیلات: دانشجوی رشته معماری

ادامه
زر امیرابراهیمی بیوگرافی زر امیرابراهیمی و حواشی زندگی او (+تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۸ تیر ۱۳۶۰ 

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: سال ۱۳۷۸ تاکنون

تحصیلات: فارغ‌التحصیل رشته بازیگری تئاتر

ادامه
جرمی دوکو بیوگرافی جرمی دوکو فوتبالیست تازه نفس

تاریخ تولد: ۲۷ می ۲۰۰۲

محل تولد: آنتورپ، بلژیک

حرفه: فوتبالیست

باشگاه کنونی: منچستر سیتی، تیم ملی بلژیک

پست: مهاجم

ادامه
صدیقه وسمقی بیوگرافی صدیقه وسمقی فعال سیاسی اجتماعی

تاریخ تولد: سال ۱۳۴۰

محل تولد: تهران

محل زندگی: ایران

حرفه: شاعر، نویسنده، مترجم، اسلام‌پژوه، حقوق‌دان، تحلیل‌گر مسائل سیاسی و اجتماعی، استاد دانشگاه

تحصیلات: دکترای فقه و مبانی حقوق اسلامی در دانشگاه تهران

آثار: «زن، فقه، اسلام» - «حتماً راهی هست» و …

ادامه
جوزف جان تامسون زندگینامه جوزف جان تامسون

تاریخ تولد: منچستر، منچستر بزرگ

محل تولد: ۳۰ اوت ۱۹۴۰

ملیت: بریتانایی

حرفه: فیزیکدان

شهرت: مدل تامسون، کشف الکترون و ایزوتوپ، پراکندگی تامسون، طیف‌سنجی جرمی، کار بر روی خواص الکتریکی گازها

محل تحصیل: دانشگاه منچستر، دانشگاه کمبریج

ادامه
احسان قائم مقامی بیوگرافی احسان قائم مقامی اولین استاد بزرگ شطرنج ایران

تاریخ تولد: ۲۰ مرداد ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

حرفه: شطرنج باز

عنوان: استاد شطرنج ایران

بهترین ریتنیگ: ۲۶۸۹

رنکینگ: ۳۸۷

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • چهارشنبه ۸ آذر
  لیگ قهرمانان آسیا
  کیچه هنگ کنگ - چونبوک موتورز
  ۱۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  پوهانگ استیلرز - هانوی اف سی
  ۱۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  اوراوا ردز - ووهان تری تاونز
  ۱۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  ونتفورت کوفو - ملبورن سیتی
  ۱۳:۳۰
 • لیگ آزادگان
  شهر راز شیراز - سایپا
  ۱۴:۳۰
 • لیگ برتر والیبال
  مس رفسنجان - هورسان رامسر
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  پاس گرگان - شهرداری ارومیه
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  ایفاسرام اردکان - پیکان تهران
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  شهرداری گنبد - طبیعت
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  گیتی پسند - شهداب یزد
  ۱۶:۲۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  بانکوک یونایتد - لاین سیتی سیلرز
  ۱۷:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  گالاتاسرای - منچستریونایتد
  ۲۱:۱۵
 • لیگ قهرمانان اروپا
  سویا - آیندهوون
  ۲۱:۱۵
 • لیگ قهرمانان اروپا
  رئال سوسیداد - سالزبورگ
  ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  بنفیکا - اینتر
  ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  براگا - یونیون برلین
  ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  رئال مادرید - ناپولی
  ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  آرسنال - لانس
  ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  بایرن مونیخ - کپنهاگن
  ۲۳:۳۰
 • پنج شنبه ۹ آذر
  بسکتبال حرفه‌ای NBA
  دیترویت پیستونز - لس آنجلس لیکرز
  ۰۳:۳۰
 • بسکتبال حرفه‌ای NBA
  تورنتو رپترز - فنیکس سانز
  ۰۴:۰۰
 • بسکتبال حرفه‌ای NBA
  ساکرامنتو کینگز - لس آنجلس کلیپرز
  ۰۶:۳۰
 • سوپرلیگ فوتسال زنان
  زنان سایپا - پالایش نفت آبادان
  ۱۱:۰۰
 • لیگ برتر بسکتبال
  مس رفسنجان - لیموندیس فارس
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر بسکتبال
  فولاد هرمزگان - طبیعت
  ۱۶:۰۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  ابها - الاهلی عربستان
  ۱۸:۳۰
 • لیگ کنفرانس اروپا
  آستانه - دیناموزاگرب
  ۱۹:۰۰
 • لیگ اروپا
  باکا توپولا - وستهم
  ۲۱:۱۵
 • لیگ اروپا
  آ ا ک آتن - برایتون
  ۲۱:۱۵
 • لیگ اروپا
  اسپارتا پراگ - رئال بتیس
  ۲۱:۱۵
 • لیگ اروپا
  آتالانتا - اسپورتینگ
  ۲۱:۱۵
 • لیگ کنفرانس اروپا
  بشیکتاش - کلوب بروژ
  ۲۱:۱۵
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الاتحاد - الخلیج
  ۲۱:۳۰
 • لیگ اروپا
  لیورپول - لاسک
  ۲۳:۳۰
 • لیگ اروپا
  سروت - آاس رم
  ۲۳:۳۰
 • لیگ کنفرانس اروپا
  استون ویلا - لژیا
  ۲۳:۳۰
 • لیگ اروپا
  مارسی - آژاکس
  ۲۳:۳۰
 • جمعه ۱۰ آذر
  هفته ۶ لیگ برتر والیبال زنان
  مس رفسنجان - ذوب آهن اصفهان
  ۱۱:۰۰
 • هفته ۶ لیگ برتر والیبال زنان
  سایپا تهران - سپاهان اصفهان
  ۱۱:۰۰
 • هفته ۶ لیگ برتر والیبال زنان
  مهرسان تهران - پیکان تهران
  ۱۴:۳۰
 • جام جهانی نوجوانان
  نوجوانان آرژانتین - نوجوانان مالی
  ۱۵:۳۰
 • لیگ برتر فوتسال
  سفیر گفتمان - فرش آرا
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر فوتسال
  گیتی پسند - گهر زمین سیرجان
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر امارات
  الامارات - الاتحاد کلبا
  ۱۶:۱۵
ویژه سرپوش