جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲
۱۳:۵۵ - ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۱۰۰۶۱
فیلم و سینمای ایران

دانلود سریال سرگیجه قسمت دوم ۲ با بازی حامد بهداد رعنا آزادی ور

اپیزود ۲ از سریال جذاب و تماشایی سرگیجه در آستانه پخش قرار گرفته است. در این پست شیوه های دانلود قسمت ۴۴ جیران، قسمت دوم سریال سرگیجه، قسمت ۱۴ پوست شیرو قسمت ۴ سریال سقوط را برای استفاده کاربران گرامی مهیا کرده ایم. سریال های های مگه تموم عمر چندتا بهاره، نیوکمپ نیز از دیگر محصولاتی هستند که در کول دانلود پخش می شوند.

-    قسمت ۲ سریال سرگیجه

سریال سرگیجه – Sargijeh محصول سال ۱۴۰۱ که از ۲۶ دی ماه ۱۴۰۱ به وسیله وبسایت کول دانلود در شبکه نمایش خانگی پخش شد، به تهیه کنندگی: مهدی بدرلو، نویسندگی: محمد منعم و کارگردانی: بهرنگ توفیقی تولید و ساخته شده است. این سریال که در سکوت کامل خبری مراحل ساخت را سپری کرده بود، بدون تبلیغات و اخبار از پیش تعیین شده، به یک باره آغاز به پخش کرد. جهت دانلود و یا تماشای این سریال می توانید به وبسایت کول دانلود، از طریق لینک هایی که در ادامه می آید، مراجعه کنید.

دانلود سریال سرگیجه، سریال سرگیجه، قسمت دوم سریال سرگیجهدانلود سریال سرگیجه

•    شما می توانید قسمت ۲ سریال سرگیجه را از لینک زیر:

قسمت دوم سریال سرگیجه

•    و همچنین سایر قسمت های این سریال جذاب را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

دانلود سریال سرگیجه

چه بازیگرانی در سرگیجه حضور دارند؟

رعنا آزادی ور , شبنم مقدمی , علی عمرانی , مهراوه شریفی نیا , هادی حجازی فر ,هومن سیدی , پیام دهکردی, ژرژ هاشم زاده, فرید سجادی حسینی، عرفان ناصری، مریم شیرازی با معرفی میلاد معیری، شایسته سجادی در این سریال به هنرآفرینی پرداخته اند.

موضوع و خط داستانی سریال سرگیجه درباره چه چیزی ست؟

پیمان (حامد بهداد) پس از یک سوتفاهم خانوادگی با کامران (هادی حجازی فر) درگیر می شود. درگیری که اگرچه به واسطه وکیل شرکت یعنی فریبا (رعنا آزادی ور) بوده است، ولی داستان را به سمت و سویی دیگر می برد که بی بازگشت است. گمان ها به این سمت می رود که پیمان کامران را کشته. ماجرایی که شاید به قیمت زندگی پیمان تمام شود.

سریال سرگیجه چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال سرگیجه ساعت ۲۰:۰۰ دوشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

-    قسمت ۱۴ سریال پوست شیر!

سریال پوست شیر – Pooste Shir  محصول سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به تهیه کنندگی نوید محمودی و کارگردانی جمشید محمودی از جمله سریال های موفق امسال بود که از چند هفته پیش در وبسایت کول دانلود، آغاز به پخش کرد. فصل اول این سریال که حدود ۵ هفته پیش با پخش قسمت ۸ به پایان رسیده بود، با یک فصل ۸ قسمتی دیگر در قالب فصل دوم از این هفته منتشر می شود. شایان توجه است که پوست شیر در نهایت در طی سه فصل ۸ قسمتی در سایت کول دانلود پخش خواهد شد. این که بین فصل ۲ و ۳ نیز وقفه ای رخ خواهد داد یا نه، هنوز به طور قطع مشخص نشده است ولی با توجه به این که ساخت و تولید این سریال همچنان در حال انجام است و به پایان نرسیده است، می توان این گونه نتیجه گیری کرد که علاقمندان و مخاطبان برای تماشای فصل سوم نیز باید چند هفته ای را منتظر بمانند. در هر حال فعلا بهتر است که به تماشای فصل دوم یا همان قسمت نهم پوست شیر بنشینیم. کول دانلود بستری امن، مطمین و سهل الوصول برای این کار را فراهم کرده است. توصیه می کنیم که حتما از این وبسایت بازدید به عمل بیاورید.

 قسمت 14 سریال پوست شیر، دانلود قسمت 14 سریال پوست شیر، بازیگران سریال پوست شیردانلود قسمت ۱۴ سریال پوست شیر

•    شما می توانید قسمت ۱۴ و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب پوست شیر را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

•    دانلود قانونی: قسمت ۱۴ سریال پوست شیر

هنرپیشه های سریال پوست شیر چه کسانی هستند؟

شهاب حسینی، پردیس احمدیه، هادی حجازی‌ فر، پانته‌ آ بهرام، بابک کریمی , بانیپال شومون , مهرداد صدیقیان , نیلوفر کوخانی ، علیرضا کمالی ، علی اوسیوند ، احسان امانی ، بهزاد خلج در سریال پوست شیر بازی کرده اند!

داستان و موضوع پوست شیر درباره حول چه محوری است؟

نعیم که پانزده سال زندان را به عشق دیدن دخترش تاب آورده پس از رهایی، برای دیدار با او دچار بحرانی بزرگ می‌شود. این سریال که داستان یک پلیس آگاهی را با بازی شهاب حسینی روایت می کند در ژانر درام ملتهب ساخته شده است.

در اپیزودهای گذشته پوست شیر چه دیدیم؟

در اپیزود ۱۲ پوست شیر، نعیم و رضا پروانه به دنبال فرد اصلی این جنایت  که شخصی به نام صمد می باشد، بودند. نعیم و رضا نیمه شب جنازه نریمان را خاک می کنند و نعیم با گریه و داد و فریاد رضا را بغل گرفته و از اینکه ساحل بخاطر جان پدرش حاضر به هیچ تقلایی نبوده خود را مورد سرزنش قرار می دهد. از اینکه جوانی و زندگی همسر سابقش را خراب کرده،دخترش را ازش گرفته و باعث مرگ او شده و زندگی ای که بعد از جدایی با هزار امید و آرزو ساخته را خراب کرده است آرزوی مرگ دارد و فریاد سر می دهد که چرا نمی‌میرد. نعیم به لیلا قول می‌دهد هر طوری شده صمد که نفر اصلی این جنایت است را پیدا کند. رضا و نعیم و صدرا از یکدیگر جدا می‌شود و هر کدام با دردسر هایی مواجه می‌شوند.

قسمت پنجم از فصل دوم یا همان اپیزود سیزدهم پوست شیر در حالی آغاز می شود که صدرا در حال مرور خاطراتش است. صدارا قبل از آشنایی با ساحل با دختری به نام تینا در ارتباط بوده اما چون همیشه با یکدیگر دعوا داشتن و روی مغز همدیگر بودند این رابطه از طرف صدارا تمام می‌شود اما تینا که دیوانه وار صدرا را دوست دارد به قصد خودکشی رگ دستش را میزند، دوستان صدرا او را از این اتفاق مطلع می‌کنند. صدرا رو به روی تینا قرار می گیرد و صراحتا از رابطه ی جدیدش با ساحل حرف می‌زند و می‌گوید اگر دوستت داشتم این رابطه را تمام نمی کردم،خشم و بغض و کینه و زجه و گریه و زاری های تینا ذهن ببینده را درگیر و به این سمت و سو می‌برد که نکند پشت قضیه ی قتل ساحل، تینا قرار دارد با انگیزه واضح و مشخص انتقام.

صدرا به قهوه خانه ای که پاتوق اسماعیل که تنها سر نخ رسیدن آنها به صمد که نفر اول قتل ساحل است رفته و مصرانه از او می‌خواهد که آدرس صمد را به او بدهد اما با تمسخر اسماعیل و بکار بردن واژه ی بچه خونگی و دست انداختنش رو به رو می‌شود و از قهوه خانه بیرونش می اندازند اما صدارا برای دوم تقاضایش را تکرار می‌کند که این بار مورد ضرب و شتم اسماعیل قرار میگرد و برای بار سوم توسط دوستان اسماعیل کتک مفصلی می‌خورد. صدارا در حالی که خون بالا می آورد و با سر و صورتی زخمی به شبی فکر می‌کند که باز هم اسیر دیوانه بازی های تینا قرار گرفته است،حضورش در یک مهمانی با زور و اجبار تینا. ساحل مدام با گوشی صدرا تماس می‌گیرد اما بر خلاف میل باطنی اش در حضور تینا قادر به پاسخگویی نیست.

سیگار کشیدن های مدام و استفاده از مشروبات زیاد صدرا را از حالت طبیعی خود خارج کرده است. صدرا در همان حالت مستی و از خود بیخود شدن در خانه ی تینا به خواب می‌رود. تینا که فرصت را برای تخریب صدرا مهیا کرده است با ساحل تماس می‌گیرد و او را برای دیدن وضعیت و شرایطی که خواسته ی قلبی صدرا نیست به آنجا می کشاند. حضور ساحل در آنجا با باز شدن در اتاق خوابی که تینا از آن خارج می شود و دیدن صدارا چنان حال ساحل را دگرگون و منقلب می‌کند که شوکه و اشک ریزان مات و مبهوت صدرا را تماشا می‌کند. آخ که عشق چه ها که نمی کند. عشق چنان قدرتی دارد که هیچ نیرویی یارای مقابله با آن را ندارد. صدرا در حالی که غرق خون است با خالی کردن بنزین بر روی خودش و آماده کردن فندک به اسماعیل می‌گوید دختری که عاشقش بوده را صمد دزدیده و خفت کرده و کشته اند و حالا چیزی برای از دست دادن ندارد این حرکت صدرا چنان اسماعیل رو منقلب می‌کند که به او قول می دهد آدرس صمد را برایش پیدا کند.(چه سکانس بی نظیری، حرفهای صدرا اشک از دیده فرود می آورد) صدرا تا صبح درب قهوه خانه با سر و صورتی زخمی به انتظار اسماعیل می‌ماند اسماعیل آدرس صمد را صدرا می‌دهد و با گفتن دمت گرم که پای عشقت موندی بچه خونگی لحظه ی دلنشینی را برای ببینده رقم می‌زند.

صدرا آدرس به دست خود را به نعیم می رساند و آماده و مهیا می‌شوند که سراغ صمد بروند. از آن طرف افسر پرونده سرگرد مشکات باز به صحنه ی جرم بر گشته است که شاید بتواند ردی از بقیه ی مهره های گردنبندی که تکمیل کننده ی نام صمد است بیابد. مشکات از روی دستبندی که بر روی دست پسر بچه ای که در آنجا در حال بازی است به دو مهره ی باقی مانده پی میبرد(سکانسی پر از هیجان و التهاب و استرس) پلیس با پیگیری نام صمد و چندین نکته در بین سابقه داران به آدرس صمد دست پیدا می‌کند،حضور همزمان اکیپ نعیم و پلیس در محل زندگی صمد اوج شور و هیجان سریال را نشان می‌دهد. اما حضور زودتر نیروهای پلیس در محل زندگی صمد دست نعیم را در رسیدن به صمد کوتاه می کند. این قسمت از سریال پوست شیر مثل همیشه فوق العاده زیبا و جذاب و دیدنی بود.

پیشنهاد می کنیم که قسمت ۱۴ چهاردهم سریال پوست شیر را به هیچ وجه از دست ندهید و حتما از طریق سایت کول دانلود به تماشای آن بنشینید!

سریال پوست شیر چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال پوست شیر ساعت ۰۸:۰۰ چهارشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

-    قسمت ۴ سریال سقوط!

سریال سقوط – Soghot محصول سال ۱۴۰۱ که از ۱۴ دی ۱۴۰۱ در شبکه نمایش خانگی آغاز به پخش کرد، به تهیه کنندگی: محمد منصوری، نویسندگی: اعظم بهروز و کارگردانی مشترک: سجاد پهلوان زاده و محمدحسین مهدویان تهیه و تولید شده است. این سریال همینک در وبسایت کول دانلود، آماده جهت دانلود و یا تماشا می باشد.

قسمت 4 سریال سقوط، سریال سقوط، سریال سقوط چندشنبهدانلود قسمت ۴ سریال سقوط

•    شما می توانید قسمت ۴ سریال سقوط و همچنین سایر قسمت های این سریال را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

•    دریافت لینک: قسمت چهارم سریال سقوط

چه بازیگرانی در سقوط حضور دارند؟

الناز ملک (آیسان) , سجاد بابابی (ژاکان) , پدرام شریفی , حمید فرخ نژاد و عباس جمشیدی فر در این سریال حضور دارند.

موضوع و خط داستانی سریال سقوط درباره چه چیزی ست؟

داستان سقوط درباره یک درام عاشقانه کردی است. بخش هایی از این سریال در شهر سقز در استان کردستان ایران و بخش هایی در اطراف آنتالیای ترکیه فیلمبرداری شد. گفته می شود که محمدحسین مهدویان و سجاد پهلوان زاده به گونه مشترک، کارگردانی این اثر را بر عهده دارند! سریال سقوط یک داستان عاشقانه را بر بستر یک رخداد سیاسی و جاسوسی روایت می کند . سرگردی در کردستان (حمید فرخ نژاد) به همراهی دستیارش (سجاد بابایی) ماموریت دارد تا دختری را (الناز ملک) که دل در گروی عشق همکلاسی اش (پدرام شریفی) دارد از اسارت داعشی ها نجات دهد! پیوند عاشقانه آیسان و ژاکان در عبور از روزهای سخت آغازین زندگی مشترک شان، جانی دوباره می گیرد. آن ها برای آبیاری درخت عشق شان راهی ماه عسل می شوند… سفری که پایان اش تاریکی است.

در قسمت های پیشین سقوط چه گذشت؟

موصل پاییز ۲۰۱۶ آیسان در شرایط سخت وضع حمل قرار گرفته و به همراه دوستش عطیه با سختی فراوان در حال رفتن به بیمارستان است. شهری که جنگ و کشتار و خونریزی سراسر آن را فرا گرفته است. ماشین های نظامی سربازان مسلح شرایط نابسامان شهر آشفته و درهم و صدای انفجار های پی در پی سر بریدن هایی به نام مخالفان حکومت اسلامی در ملا عام روح زخمی آیسان را دستخوش ناملایمات سختی قرار داده است. فرزند آیسان به دنیا می آید در حالی که یک ماه است که از ژاکان خبری نیست. آیسان که به همراه دوستش عطیه در یک پناهگاه عمومی است (پناهگاهی که محل نگهداری زن و بچه های مردانی است که به  نظر خودشان به جنگ با کفار رفته اند)خسته و نگران می‌گوید که باید به سنندج برگردد.

سریال سقوط در اپیزود سوم با ادامه لحظه بمباران شهر و کشته شدن ژاکان شروع می‌شود. آیسان بهت زده و اشک ریزان و کودکی در آغوش به ژاکان کشته شده و غرق در خون خیره شده است. آیسان دوباره به پناهگاهی که محل نگهداری زنانی است که همسرانشان به جنگ رفته اند برگشته است و در بدو ورود شاهد خودکشی زنی است که در حمام رگ دستش را زده و حاضر به ازدواج با شخص دیگری نشده است. خودکشی این زن فرمانده را عصبانی می‌کند اما رئیس خوابگاه با فهمیدن کشته شدن همسر آیسان این فکر به ذهنش می رسد که آیسان بهترین گزینه برای همسری یکی دیگر از فرماندهان نظامی داعش است.

آیسان که اکنون موبایلی را که از طریق عطیه به دست آورده را به همراه دارد در فرصتی مناسب دوباره با ایران تماس می‌گیرد و آنها قول می‌ دهند هر طوری شده او را نجات دهند.موبایلی که هر لحظه بیم لو رفتنش استرس خاصی را به ببینده منتقل می‌کند. ابوخالد برای دیدن آیسان به خوابگاه آمده اما مقاومت و عدم تمایل آیسان او را عصبانی می‌کند و به مسئول خوابگاه فرصتی کوتاه می‌دهد که بتواند آیسان را مهیا و آماده ی ازدواج کند. پیگیری نیروی اطلاعات ایران از روی تماس های آیسان برای پیدا کردن و نجاتش شروع شده است. تماس آیسان با مادرش بسیار دردناک و غم انگیز است. آیسان اکنون لحظاتی پر از غم و اندوه را سپری می‌کند،یک جهنم واقعی. باید در قسمت بعد دید چه در انتظار آیسان است و آیا کمک و قدمی برای نجاتش برداشته می‌شود؟؟؟

سریال سقوط چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال سقوط ساعت ۰۸:۰۰ چهارشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

-    قسمت ۴۴ سریال جیران

سریال جیران جدیدترین اثر حسن فتحی است که از بهمن ماه آغاز به پخش کرد. این سریال در ژانر عاشقانه/تاریخی و با حضور جمعی از بهترین و مشهورترین بازیگران ایرانی ساخته شده است. به گفته منتقدین، جیران در ادامه عاشقانه های دیگر حسن فتحی یعنی مدار صفر درجه، شب دهم، میوه ممنوعه و شهرزاد بوده است و بنابراین پیش بینی می شود که یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین سریال های امسال باشد. تا این جا واکنش ها بسیار متفاوت بوده است. برخی از منتقدین تاکید بر تکراری بودن و عدم خلق فضای تازه از حسن فتحی داشتند و برخی دیگر نیز قلم به تحسین این اثر زده اند. در هر حال، همانند همیشه بهترین قاضی، بینندگان و مخاطبین هستند کا باید نظر خود را اعلام کنند.

دانلود قسمت 44 سریال جیران، دانلود سریال های ایرانی,قسمت 44 سریال جیراندانلود قسمت ۴۴ سریال جیران

•    شما می توانید قسمت ۴۴ و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب جیران را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

•    لینک دانلود: قسمت ۴۴ سریال جیران

موضوع سریال جیران درباره چه چیزی است؟

زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌ خواهد. قلعه ‌ای می‌خواهد که جان ‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه ‌جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد… ناصرالدین شاه جوان، به تازگی فرمان قتل صدراعظم محبوبش امیرکبیر را صادر کرده و دربار و حرم و دولت و مملکت دستخوش تحولات مهمی شده اند. در همین زمان و در روستای کوهسار تجریش، خدیجه دختر محمدعلی نجار، عشق شورانگیز جوانی به نام سیاوش را در سینه پنهان کرده است.

چه هنرپیشه هایی در جیران حضور دارند؟

امیر جعفری , امیرحسین فتحی , بابک حمیدیان , بهرام رادان , پریناز ایزدیار , رعنا آزادی ور , گلاره عباسی , مریلا زارعی , الهام نامی , پاشا جمالی , رویا تیموریان , ستاره پسیانی , سمیرا حسن پور , غزل شاکری , مهدی پاکدل , نهال دشتی , هومن برق نورد , کتانه افشاری نژاد، مرتضی اسماعیل کاشی، مهدی کوشکی، فاطمه مسعودی‌فر،بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، سینا رازانی، بهنام شرفی، انوش معظمی، حسن موذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، عباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی

  • 12
  • 1
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
میثم تمار,زندگینامه میثم تمار,بیوگرافی میثم تمار زندگینامه میثم تمار از یاران باوفای امام علی (ع)

محل زندگی: عراق، کوفه

دلیل شهرت: صحابه امام علی، اما حسن و امام حسین (ع)

لقب: ابوسالم، ابوصالح

شهادت: ۲۲ ذی‌الحجه ۶۰ق، کوفه

محل دفن: مسجد کوفه

آثار: تفسیر قرآن، کتابی در حدیث

ادامه
دمیتری مدودف,بیوگرافی دمیتری مدودف,زندگینامه دمیتری مدودف دمیتری مدودف سیاستمدار روس

تاریخ تولد: ۱۴ سپتامبر ۱۹۶۵ 

محل تولد: سن پترزبورگ

ملیت: روسیه

حرفه: رئیس جمهور و نخست وزیر

حزب سیاسی: حزب کمونیست اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی (قبل از ۱۹۹۱)، مستقل (۱۹۹۱-۲۰۱۱)، حزب روسیه واحد (از ۲۰۱۲)

ادامه
پاکو خمز,بیوگرافی پاکو خمز,زندگینامه پاکو خمز بیوگرافی و عکس های پاکو خمز همراه با موفقیت های وی

تاریخ تولد: ۱۸ آوریل ۱۹۷۰

محل تولد: لاس پالماس، اسپانیا

حرفه: فوتبالیست، سرمربی 

پست: مدافع میانی

باشگاه کنونی: تراکتور

ادامه
ایگور کاتاتو,زندگینامه ایگور کاتاتو,بیوگرافی ایگور کاتاتو بیوگرافی ایگور کاتاتو برزیلی؛ بازیکن فوتبال اهل برزیل

تاریخ تولد: ۱ ژوئیه ۱۹۹۵

محل تولد: ریو دو ژانیرو، برزیل

حرفه: فوتبالیست

پست: وینگر، هافبک هجومی

باشگاه کنونی: سپاهان اصفهان

قد: ۱ متر ۸۳ سانتی متر

ادامه
حضرت شعیا,زندگینامه حضرت شعیا,بیوگرافی حضرت شعیا حضرت شعیا پیامبر بنی اسرائیل

تاریخ تولد: سده ۸ پیش از میلاد

محل زندگی: بیت المقدس

مدت پیامبری: ۴۰ سال

نسبت:حضرت یعقوب

درگذشت: سده ۷ پیش از میلاد

ستایش شده در: یهودیت، کلیسای کاتولیک، کلیسای ارتدکس شرقی، ارتدوکسی مشرقی، اسلام

ادامه
سارا خادم الشریعه,بیوگرافی سارا خادم الشریعه بیوگرافی سارا سادات خادم الشریعه استاد بزرگ شطرنج

تاریخ تولد: ۲۰ اسفند ۱۳۷۵

محل تولد: تهران

حرفه: شطرنج باز

عناوین: استاد بین‌المللی (۲۰۱۵)، استادبزرگ زنان (۲۰۱۳)، استاد بین‌المللی زنان (۲۰۱۱)، استاد فیده زنان

(۲۰۰۸)

وضعیت تاهل: متاهل 

ادامه
رسول خادم,بیوگرافی رسول خادم,تصاویر رسول خادم رسول خادم ورزشکار و سیاستمدار مردمی

تاریخ تولد: ۲۷ اسفند ۱۳۵۰

محل تولد: مشهد، ایران

حرفه: کشتی گیر، مدیر ورزشی و سیاستمدار

سبک ورزشی: کشتی آزاد

تحصیلات: دکتری جامعه شناسی

ادامه
ژیلا شاهی,بیوگرافی ژیلا شاهی,عکس های ژیلا شاهی بیوگرافی ژیلا شاهی، بازیگر توانمند سینمای ایران (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۲ اسفند ۱۳۶۴

محل تولد: اردبیل، ایران

حرفه: بازیگر سینما و تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۹ تا کنون

آثار برنده جایزه: قصر شیرین، موقعیت مهدی

ادامه
هجویری,زندگینامه هجویری,بیوگرافی هجویری درباره زندگی هجویری دانشمند بزرگ سده پنجم

لقب: داتا گنج بخش

دوره زندگی: سده پنجم هجری

محل تولد: غزنین

نام اثر: کشف المحجوب

درگذشت: ۴۸۱ و ۵۰۰ هجری قمری

محل دفن: میان دروازه بهاتی لاهور

ادامه
دیالوگ ونزدی,دیالوگ سریال ونزدی,دیالوگ هایی از ونزدی

دیالوگ ونزدی ونزدی ( Wednesday) مجموعه ای تلویزیونی در ژانر کمدی، ترسناک، ماوراء طبیعی و داستان بلوغ است که بر اساس شخصیت ونزدی آدامز ساخته شده‌ است. جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز، یک دختر ۱۶ ساله که دارای قدرت‌های فرا حسی است. او به دلیل ایجاد شرارت در مدارس دیگر به آکادمی نِوِرمور فرستاده می‌شود. یکی از ویژگی های ونزدی این هست که به هیچ کسی اهمیت نمی دهد و نگرانی های دیگران برای او ارزشی نداره و بسیار حاضر جواب است. در ادامه این مقاله سرپوش  به معروف ترین دیالوگ های سریال ونزدی پرداخته ایم. دیالوگ معروف از ونزدی آدامز: آماتورهایی مثل شما آبروی گروگان گیری را میبرند. دیالوگ های سریال ونزدی: من فکر نمیکنم از همه بهترم، فقط اینکه از تو بهترم دیالوگ ونزدی  به دوستش: هر وقت حالم بهم خورد به تو فکر میکنم. دیالوگ هایی از ونزدی: من طوری رفتار می‌کنم که انگار مهم نیست اگر کسی من رو دوست نداشته باشه. در اعماق وجودم پنهانی از آن لذت می برم. دیالوگ هایی از ونزدی آدامز: من به انتقام باور دارم، معمولا هم خیلی گرم و با درد زیاد درستش می‌کنم. حاضرجوابی های ونزدی: دوست شما بودن باید با یک برچسب هشدار دهنده همراه باشد. دیالوگ های به یاد ماندی ونزدی آدامزی جالب ترین دیالوگ های ونزدی:  احساسات مساوی با ضعف است. دیالوگ هایی مشهور در سریال ونزدی: ونزدی دختر رویاهای شما نیست. او کابوس شماست. دیالوگ جذاب ونزدی: جالب ترین گیاهان در سایه رشد می کنند. پاسخ های ونزدی به دوستانش: من به بهشت یا جهنم اعتقاد ندارم، اما به انتقام اعتقاد دارم! دیالوگ مشهور ونزدی آدامز: هرکس کفش های پاشنه بلند را اختراع کرد، به وضوح یک شکنجه گر در کنارش بوده. دیالوگ های کاراکتر اصلی سریال ونزدی: تو دلیلی هستی که میفهمم چقدر ضروری است که هرگز خود را از دست ندهم. گردآوری: بخش هنر و سینما بیتوته

ویژه سرپوش