۰۹:۴۱ - ۱۹ مهر ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۷۰۴۹۱۰
فیلم و سینمای ایران

«مغزهای کوچک زنگ زده» برای دومین هفته صد نشین جدول فروش شد/ افزایش فروش «هشتگ» در هفته دوم اکران

فیلم هشتگ,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,سینمای ایران
با آغاز فصل پاییز تاکنون حدود هفت فیلم به چرخه اکران اضافه شده اند. از امروز نیز دو فیلم جدید دیگر روی پرده می روند تا تقریباً ترکیب اکران سینماها شکلی جدید به خود بگیرد.

«آهوی پیشونی سفید ۲» به کارگردانی سیدجواد هاشمی یکی از فیلم های جدید محسوب می شود که قرار است از امروز در گروه زندگی و همزمان با آغاز هفته کودک به نمایش درآید.

 

با آغاز اکران «آهوی پیشونی سفید ۲»، تعداد آثار روی پرده که مضمون کودک و نوجوان دارند به دو فیلم می رسد.نکته عجیب در مورد «خاله قورباغه» دیگر فیلم در حال اکران ژانر کودک این است که پس از گذشت یکصد روز از اکرانش هنوز در ۱۸ سینمای کشور نمایش دارد!؟

 

«لس آنجلس – تهران» دیگر فیلم جدیدی است که گویا مضمونی کمدی دارد و از امروز در گروه کورش روی پرده خواهد رفت. این فیلم به جای «سوفی و دیوانه» می آید که قرارداد اکرانش تنها دو هفته بود.

 

در میان فیلم های در حال اکران «مغزهای کوچک زنگ زده» با اختلاف بسیار نسبت به سایر فیلم ها در صدر جدول فروش هفتگی قرار دارد. ساخته هومن سیدی در دو هفته چهار میلیاردی شده و پیشتاز گیشه است. این فیلم با نمایش در ۱۱۶ سینما – ۳۷ سینما در تهران و ۷۹ سالن در شهرستان ها – به این فروش دست یافته است.

 

«هشتگ» دیگر فیلم کمدی که این روزها خوب می فروشد در هفته دوم اکرانش افزایش فروش قابل توجهی داشته است. تعداد سینماهای این فیلم در مقایسه با هفته قبل هم در تهران و هم در شهرستان ها اضافه شده است. در حال حاضر این فیلم حدود ۱۰۰ سینما در کشور در اختیار دارد و حدود ۸۹۴ میلیون تومان فروش کرده است.

 

«هزارپا» مقداری افزایش گیشه داشت اما با استقبال مخاطبان از «هشتگ»، حالا به رتبه سوم جدول فروش هفتگی رسیده.

 

۸۲ روز از نمایش «هزارپا» می گذرد و همچنان اکرانش در ۵۴ سینما ادامه دارد. فروش این فیلم در مجموع سینماهای تهران و شهرستان ها ۳۷ میلیاردی شد.

 

«لازانیا»ی تازه اکران شده با اختلاف جزئی نسبت به «هزارپا» در رتبه چهارم جدول فروش هفتگی قرار گرفته است.ساخته جدید حسین قناعت در تهران ۳۱ و در شهرستان ها ۴۴ سینما در اختیار دارد. مجموع گیشه این فیلم کمدی به گفته پخش کننده اش حدود ۵۸۰ میلیون تومان است.

 

«عرق سرد» با وجود تحریم های حوزه هنری گیشه چندان بدی نداشته و نسبت به هفته اول اکران بیشتر فروخته است. این فیلم اجتماعی ۳۰ سینما در تهران دارد و به طور همزمان در ۲۸ سینمای شهرستان ها در حال نمایش است. ساخته سهیل بیرقی در عرض ۱۳ روز نمایش حدود ۶۸۶ میلیون تومان فروش داشته.

 

«تنگه ابوقریب» که هم اکنون وارد هفته نهم اکرانش شده، تعدادی از سالن هایش را از دست داده است. فروش کل ساخته بهرام توکلی با ۲۱ سینما در پایتخت و ۴۴ سینما در شهرستان ها طبق اعلام پخش کننده اش به مبلغی حدود چهار میلیارد و ۹۳۹ میلیون تومان رسیده است. این فیلم از هفته گذشته سینمای سرگروهش (استقلال) را در اختیار «ماهورا» قرار داد.

 

«جاده قدیم» در هفته دوم اکران افزایش فروش داشت اما نه به اندازه ای که بتواند در رتبه های بالایی جدول هفتگی قرار بگیرد. تعداد سینماهای تهران ساخته جدید منیژه حکمت نسبت به هفته اول اکرانش تغییر خاصی نداشت. در شهرستان ها نیز تنها در حد چند سالن به تعداد سینماهای نمایش دهنده این فیلم اضافه شد. فروش کل «جاده قدیم» در عرض ۱۳ روز نمایش مبلغی حدود ۲۷۸ میلیون تومان است.

 

«سوفی و دیوانه» تقریباً دو برابر هفته اول اکرانش فروخت. سینماهای ساخته جدید مهدی کرم پور تغییر چندانی نکرده اما با توجه به قرارداد دو هفته ای این فیلم، از امروز سینمای سرگروه آن یعنی کورش در اختیار «لس آنجلس – تهران» قرار می گیرد.

 

مجموع گیشه «سوفی و دیوانه» رقمی حدود ۱۲۱ میلیون تومان است.

 

«ماهورا»ی تازه به نمایش درآمده با ۱۵ سینما در تهران و ۱۵ سینما در شهرستان ها تاکنون ۵۲ میلیون تومان فروخته است. یعنی حدود ۹ میلیون تومان در روز.

 

در چند روز آینده قرار است ساخته حمید زرگرنژاد در چندین سینمای شهرهای دیگر نیز روی پرده رود.

 

فروش هفتگی «کاتیوشا» و «دم سرخ ها» تقریباً یکسان بود.

 

«کاتیوشا» ۷۲ روز از اکرانش می گذرد و این روزها در تهران پنج و در شهرهای مختلف هشت سینما در اختیار دارد. این فیلم کمدی در مجموع سینماهای کشور به گفته پخش کننده اش حدود دو میلیارد و ۵۳۸ میلیون تومان فروش داشته است.

 

«دم سرخ ها» که ظرف یکی – دو روز آتی وارد هفته نهم نمایش خود می شود، در حال حاضر دو سینما در تهران و ۱۱ سینما در شهرستان ها دارد. مجموع گیشه این فیلم کمدی به دو میلیارد و ۷۶۵ میلیون تومان رسیده است.

 

«شعله ور» این روزها در تهران در پردیس های آزادی، ملت و باغ کتاب در حال نمایش است. ساخته حمید نعمت ا… به جز پایتخت در هفت سینمای شهرهای مختلف نیز نمایش دارد. این فیلم پس از ۵۱ روز نمایش به گفته پخش کننده اش حدود یک میلیارد و ۳۶ میلیون تومان فروخته است.

 

اکران «داش آکل» در تهران به طور کامل به پایان رسیده و در حال حاضر ۱۰ سینما در کشور نمایش ساخته محمد عرب را برعهده دارند. از اکران این فیلم ۳۷ روز می گذرد و فروش کل آن نیز مبلغی حدود ۳۵۱ میلیون تومان است.

 

«خاله قورباغه» ۱۸ سینما در کشور دارد و به گفته پخش کننده اش مجموع گیشه آن به مبلغی حدود دو میلیارد و ۳۶۱ میلیون تومان رسیده. این فیلم عروسکی حدود ۱۰۰ روز تاکنون در سینماها نمایش داشته است.

 

امین اعتمادی مجد

 

banifi​lm.‎​ir
  • 16
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
3.8 stars from 21 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
وب گردی
ترلان پروانه,بیوگرافی ترلان پروانه,عکس های ترلان پروانه بیوگرافی ترلان پروانه و حواشی جنجالی ازدواجش + جدیدترین عکس‌های ترلان پروانه

نام کامل: ترلان پروانه

تاریخ تولد: ۱۸ تیر ۱۳۷۷

محل تولد: شیراز

حرفه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما، تلویزیون و تئاتر

تحصیلات:  لیسانس رشته گرافیک

ادامه
مهرداد صدیقیان,بیوگرافی مهرداد صدیقیان,عکس های مهرداد صدیقیان بیوگرافی مهرداد صدیقیان + عکس‌های جدید و جذاب مهرداد صدیقیان

نام کامل: مهرداد صدیقیان

تاریخ تولد:۳۰ بهمن ماه ۱۳۶۷

محل تولد: شهر تهران

تحصیلات: دیپلم ریاضی

پیشه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما، تئاتر و تلویزیون

ادامه
نوید محمدزاده,بیوگرافی نوید محمدزاده,عکس های نوید محمدزاده بیوگرافی نوید محمدزاده + جدیدترین عکس‌ها و مصاحبه جذاب او

نام کامل:نوید محمدزاده

تاریخ تولد: ۱۷ فروردین ۱۳۶۵

محل تولد: ایلام

پیشه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما و تئاتر

مدت فعالیت: ۱۳۸۷ تاکنون

ادامه
شیلا خداداد,بیوگرافی شیلا خداداد,عکس های شیلا خداداد بیوگرافی شیلا خداداد + جدیترین عکسهای خانواده ۴ نفره‌اش

نام کامل: شیلا خداداد

تاریخ تولد: ۱۴ آبان ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

مدرک تحصیلی: لیسانس شیمی محض

پیشه: بازیگری

زمینه فعالیت: سینما و تلویزیون

ادامه
نیما شعبان نژاد,بیوگرافی نیما شعبان نژاد,عکس های نیما شعبان نژاد بیوگرافی نیما شعبان نژاد (بازیگر و کمدین) + جدیدترین تصاویر

نام کامل: نیما شعبان نژاد

زمینه فعالیت: تئاتر و تلویزیون

تاریخ تولد: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۶۶ 

محل تولد: شهر کلن در آلمان

محل زندگی: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته کارگردانی

ادامه
سوگل طهماسبی,بیوگرافی سوگل طهماسبی,عکسهای سوگل طهماسبی بیوگرافی سوگل طهماسبی + مصاحبه و علت ازدواج نکردنش

نام کامل: سوگل طهماسبی

تاریخ تولد: ۲۵ بهمن ۱۳۶۴ 

محل تولد: اهواز

پیشه :بازیگر

زمینه فعالیت: تئاتر، سینما و تلویزیون

سال‌های فعالیت: ۱۳۸۱ تا کنون

ادامه
شیدا یوسفی,بیوگرافی شیدا یوسفی,عکس‌های شیدا یوسفی بیوگرافی شیدا یوسفی، بازیگر نقش نگین در 'ممنوعه'

نام کامل: شیدا یوسفی

تاریخ تولد: ۲۰ آذر ۱۳۶۵

محل تولد: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته کارگردانی

فعالیت: بازیگر، دستیار کارگردان و منشی صحنه

وضعیت تاهل:مجرد

ادامه
محسن ابراهیم‌ زاده,بیوگرافی محسن ابراهیم‌ زاده,عکس‌های محسن ابراهیم‌ زاده بیوگرافی محسن ابراهیم‌ زاده + عکس‌های فوق العاده جذاب از او

نام کامل: محسن ابراهیم‌زاده

تاریخ تولد: ۱۷ شهریور ۱۳۶۶

محل تولد: تربت حیدریه

تحصیلات: دیپلم

پیشه: خواننده و آهنگساز و ترانه سرا

سبک: پاپ

ادامه
مریم معصومی,بیوگرافی مریم معصومی,عکس های مریم معصومی بیوگرافی مریم معصومی + عکس‌های جدید و مصاحبه جذاب او

نام کامل: مریم معصومی

تاریخ تولد:۲۴ اسفندماه ۱۳۶۵

محل تولد: تهران

تحصیلات: لیسانس علوم سیاسی

پیشه: بازیگر

زمینه فعالیت: سینما، تئاتر، تلویزیون

ادامه
دیالوگ ماندگار فیلم هفت,فیلم هفت,دیالوگ های ماندگار

نویسنده و کارگردان: دیوید فینچر محصول: ۲۰۰۴     جان دو(کوین اسپیسی): اگه بخوای مردم به حرفات گوش بدن،به شونه اونا بزنی کافی نیست… باید از یه چکش استفاده کنی…! اونوقت میبینی که کاملا بهت توجه میکنن…!  

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید