شنبه ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۵۸ - ۰۶ آذر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۹۰۳۰۲
فیلم و سینمای جهان

فیلم های کمتر شناخته شده برد پیت که باید دید؛ از The Devil’s Own تا Kalifornia

برد پیت,فیلم های کمتر شناخته شده برد پیت

روزیاتو | برد پیت یکی از مشهورترین ستاره های سینما در ۳۰ سال اخیر است. او حتی حالا هم در سال های پایانی دهه ۵۰ زندگی اش، هنوز هم می تواند بازی های فوق العاده ای داشته باشد و کم تر از ۵ سال پیش، اولین اسکار خود را به عنوان بازیگر برای بازی در نقش کلیف بوث در فیلم روزی روزگاری در هالیوود (Once Upon a Time in… Hollywood) به دست آورد. او یک بازیگر بزرگ است که یکی از موفق ترین شرکت های فیلمسازی در این صنعت را نیز دارد و زندگی عاشقانه اش چندین دهه است که رسانه های زرد را در این کسب و کار فعال نگه داشته است.

برد پیت,فیلم های کمتر شناخته شده برد پیت

این بازیگر از بد به نظر رسیدن در فیلم هایش نمی ترسد یا اینکه در نقشی غیر از نقش اصلی بازی کند اگر قرار باشد با یک فیلمنامه نویس، کارگردان و دیگر بازیگران خوب کار کند، که باعث شده دوران حرفه ای این ستاره خوش قیافه هالیوودی بسیار منحصربفرد باشد. این حقیقت که زندگی حرفه ای برد پیت چهار دهه طول کشیده است، نقش های منحصر به فرد بسیاری نیز برایش در پی داشته است، و بازی هایی که به مرور زمان اهمیت خود را از دست داده یا تقریباً فراموش شده اند. در این مطلب قصد داریم شما را با ۱۰ مورد از نقش های کمتر شناخته شده برد پیت آشنا کنیم که نشان می دهد فیلم های کمتر دیده شده این بازیگر نیز ارزش تماشا دارند.

۱۰- By the Sea (2015)‎

برد پیت,فیلم های کمتر شناخته شده برد پیت

کنار دریا داستان زوجی است که به هتلی در فرانسه سفر می کنند تا بتوانند زندگی زناشویی دچار مشکل شده شان را نجات دهند. این دوران استراحت و تنهایی به این زوج اجازه می دهد تا در مورد رابطه شان صحبت کنند (و فریاد بزنند)، و درک کنند که آیا هنوز عشقی برای نجات وجود دارد، یا اینکه فقط به این رابطه سرد عادت کرده و ادای زن و شوهر را در می آورند.

این فیلم به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری آنجلینا جولی که در آن زمان با پیت ازدواج کرده بود، توسط روزنامه ها به عنوان دریچه ای احتمالی برای ازدواج آن ها در نظر گرفته شد. پیت در نقش رولند بازی فوق العاده ای از خود به نمایش می گذارد، چرا که از نشان دادن جنبه های بد شخصیت، پرخاشگری و چشمان سرگردانش باکی نداشته و یک بازی زمخت و غیر ستاره ای و هنرمندانه ارائه می دهد که پس از پایان فیلم برای مدت ها همراه شما می ماند.

۹- Kalifornia (1993)‎

برد پیت,فیلم های کمتر شناخته شده برد پیت

کالیفرنیا یک فیلم تریلر است که در آن پیت در نقش یک قاتل زنجیره ای بازی می کند، در حالی که او و دوست دخترش، ادل (ژولیت لوئیس)، سفری را با خبرنگاری به نام برایان کسلر (دیوید دوچونی)، که در مورد قاتلان زنجیره ای تحقیق می کند، و دوست دخترش کری لاگلین (میشل فوربس) آغاز می کنند.

ترسناک کلمه ای نیست که اغلب برای توصیف کار پیت به کار برود، با این حال در اینجا او به یک قاتل دیوانه و شیطانی تبدیل می شود که می تواند در یک فیلم ترسناک نقش اصلی را بازی کند. شخصیت ارلی گریسی او بسیار ترسناک و شیطانی است، و صحنه به صحنه و آرام آرام، ترسناک تر و ترسناک تر می شود و پیت می تواند این تغییر شخصیتی را به خوبی به مخاطب بقبولاند، در حالی که کشش متقابل باورنکردنی او و لوییس بر جذابیت فیلم می افزاید. هر دوی آن ها به خاطر بازی هایشان در این فیلم مورد تحسین قرار گرفتند و با توجه به چیزی که در فیلم می بینیم، این تمجید کاملاً منطقی به نظر می رسد.

۸- A River Runs Through It (1992)‎

برد پیت,فیلم های کمتر شناخته شده برد پیت

این فیلم که برگرفته از رمانی به همین نام اثر نورمن مک لین است، داستان دو برادر را روایت می کند که در طول جنگ جهانی اول مسیرهای بسیار متفاوتی را در مونتانا در پیش می گیرند. پل (پیت) کسی است که قمار می کند، دعوایی است و با یک زن بومی آمریکایی قرار می گذارد، در حالی که نورمن (کریگ شفر) پسر کامل و بی نقصی است.

این اولین نقش اصلی پیت در یک فیلم استودیویی بود که نقش پسر بد داستان را با قلبی مهربان بازی می کرد. بسیاری از مردم بازیگر یازده یار اوشن را با رابرت ردفورد مقایسه کرده اند، بنابراین جالب است بدانید که ردفورد این فیلم را کارگردانی کرد و اولین نقش بزرگ و ستاره ساز پیت را به این بازیگر داد. پیت با بازی اش در این فیلم همه را شیفته خود کرد و به شخصیت پل عمق بسیار بیشتری نسبت به آن چیزی که این شخصیت ها معمول دارند می دهد.

۷- The Devil’s Own (1997)‎

برد پیت,فیلم های کمتر شناخته شده برد پیت

متعلق به شیطان یکی از نادیده گرفته شده ترین فیلم های هریسون فورد است. این فیلم داستان روری دوانی (پیت)یکی از اعضای ارتش آزادی بخش ایرلند است که برای خرید موشک به آمریکا می رود و در آنجا با یک زوج ایرلندی – آمریکایی زندگی کرده و عضوی از خانواده آن ها می شود. مشکل این است که این خانواده متعلق به تام اومارا (فورد)، یک افسر پلیس است که ممکن است تنها کسی باشد که می تواند روری را متوقف کند.

جدا از لهجه ایرلندی، این فیلم ثابت کرد که پیت می تواند با دیگر ستاره های سینما ارتباط برقرار کند و به سطح آن ها برسد، چرا که جذابیت متقابل بین او و فورد فوق العاده جذاب و دوست داشتنی است. این بازیگر پیش از این فیلم نیز یک ستاره بود و به همان زودی نشان داده بود که می خواهد با کارگردانان بزرگی کار کند، حتی اگر دستمزد زیادی در کار نباشد، و این فیلم بهترین مثال از چنین چیزی است، چون این فیلم آخرین فیلم آلن جی پاکولا بود و همبازی شدن پیت و فورد باعث می شود این فیلم ارزش دیدن داشته باشد.

۶- Cool World (1992)‎

برد پیت,فیلم های کمتر شناخته شده برد پیت

این حقیقت که فیلمی مانند دنیای باحال وجود دارد، ثابت می کند که دهه ۹۰ دوران بسیار عجیبی بود. این فیلم، انیمیشن و افراد واقعی را با استفاده از تکنولوژی فیلم Who Framed Roger Rabbit? با هم ترکیب می کند اما این بار، فیلم مضامین و ایده های بزرگسالانه تری دارد. این فیلم داستان کارتونیستی به نام جک دیبس (گابریل بایرن) است که دنیایی به نام دنیای باحال را خلق کرده است، و یک زن زیبای مرگبار به نام هولی وولد (کیم بسینگر) در داخل خود دارد و جک در نهایت وارد این دنیای کارتونی می شود. هولی او را وسوسه می کند و بر این باور است که اگر با هم رابطه جنسی داشته باشند، او می تواند یک انسان شود و همه چیز از آنجا به هم می ریزد.

پیت نقش یک انسان را در دنیای کارتونی بازی می کند، کارآگاه فرانک هریس، مردی که به دیبس توضیح می دهد که این دنیا چگونه کار می کند و چه کارهایی می تواند و چه کارهایی نمی تواند انجام دهد، به خصوص روابط جنسی بین شخصیت ها. این بازیگر هم به عنوان پلیس و هم به عنوان عاشق می درخشد، چرا که شخصیت او عاشق یکی از شخصیت های داخل دنیای باحال است و در فیلمی که در آن کارتون ها و انسان ها در صمیمی ترین حالت با هم ترکیب می شوند، نقش بسیار عمیقی را ایفا می کند.

۵- Interview With the Vampire (1994)‎

برد پیت,فیلم های کمتر شناخته شده برد پیت

مصاحبه با خون آشام اقتباسی از کتابی به همین نام از آن رایس بود. این فیلم که توسط نیل جردن کارگردانی شده، داستان لویی (پیت) است که چگونگی تبدیل شدنش به خون آشام و داستان کل زندگی اش را برای یک روزنامه نگار مدرن (کریستین اسلیتر) تعریف می کند، از جمله اینکه خالق و مرشدش لستات چه کسی بود (تام کروز، ثابت کرد که باید نقش های شرورانه بیشتری بازی می کرد). این فیلم یک موفقیت تجاری و هنری بود و داستان آن با یک اقتباس تلویزیونی که تغییراتی در منبع اصلی آن ایجاد کرده ، رنگ و بوی تازه ای به خود گرفت.

پیت به عنوان یک خون آشام قادر به انتقال حس خستگی، درماندگی و غمگین بودن شخصیتی است که بیش از ۱۰۰ سال زندگی کرده است. این بازیگر همچنین در فیلمی که پر از شخصیت های پر زرق و برق است، مردی سرراست و صادق است که نقش مهمی در بهبود شخصیت های دیگر دارد. بدون لویی با بازی پیت، نه کروز و نه کرستن دانست در نقش کلودیای جوان نمی توانستند در این فیلم بدرخشند که ثابت می کند این بازیگر همیشه (و هنوز) هم انتخاب بی نقصی برای قرار گرفتن در فهرست بازیگران یک فیلم است.

۴- True Romance (1993)‎

برد پیت,فیلم های کمتر شناخته شده برد پیت

فیلم داستان عاشقانه واقعی داستان کلارنس (کریستین اسلیتر) را روایت می کند که عاشق یک روسپی به نام آلاباما (پاتریشیا آرکت) می شود و در حالی که سعی دارد او را از چنگ مردی که کسب و کار او را مدیریت می کند نجات دهد، باعث مرگ این مرد می شود. دو مرغ عشق همراه با کیسه ای پر از مواد مخدر محل قتل را ترک می کنند و گروهی گانگستری و خلافکار آن ها را تعقیب کرده و تلاش دارند تا آن را پس بگیرند، حتی اگر مجبور شوند آن ها را بکشند.

این فیلم جنبه خطرناک عشق را نشان می دهد، زیرا همه افراد مرتبط با این زوج از جمله فلوید (پیت) که هم اتاقی کلارنس است، کشته می شوند. این بازیگر در صحنه هایی که در آن حضور دارد، فیلم را از آنِ خود کرده و توجهات را به خود جلب می کند، جایی که شخصیت فلوید با بازی او فقط یک آدم لاابالی الکی خوش است که عاشق نشئه کردن است و سهواً به قاچاقچیان کمک می کند تا دوستش را پیدا کنند. این فیلم قبل از دورانی بود که پیت تبدیل به یک ستاره شود، اما در اینجا نیز ثابت می کند که با یک فیلمنامه خوب می تواند باعث شود که دوربین به شکلی دیوانه وار عاشقش باشد.

۳- Killing them Softly (2012)‎

برد پیت,فیلم های کمتر شناخته شده برد پیت

بر اساس رمان تجارت کوگان (Cogan’s Trade) نوشته جورج وی. هیگینز، فیلم کشتار با لطافت در مورد دو نیروی گانگستر به نام های جکی (پیت) و میکی (جیمز گاندولفینی) است که باید سه دله دزد خرده پا را که از یک بازی پوکر با اسپانسری و حفاظت مافیا سرقت کرده اند، را پیدا کرده و بکشند. این فیلم بازیگران بزرگی دارد؛ پیت، گاندولفینی، بن مندلسون، سم شپرد، ری لیوتا و ریچارد جنکینز و طنز سیاهی که آن را از اکثر فیلم های نئو نوآر در مورد قاتل ها متمایز می کند.

پیت پس از فیلم جسی جیمز دوباره با اندرو دومنیک به عنوان کارگردان فیلم همکار می شود و این کارگردان همیشه می داند که چگونه از پیت استفاده کند. در اینجا، شخصیت او هم ترسناک است و هم به نوعی سرگرم کننده، چون فیلم تماماً طنز سیاه است و این لحنی است که پیت بر آن تسلط دارد. او شخصیتی را با ویژگی ها و فلسفه خاص خود به مخاطب عرضه می کند که یک قاتل تبهکار نیز هست و پیت شخصیت او را بسیار باور پذیر می سازد، شخصیتی ۳۶۰ درجه ای با درک منحصربفردی نسبت به جهان.

۲- The Assassination of Jesse James by the Coward of Robert Ford (2007)‎

برد پیت,فیلم های کمتر شناخته شده برد پیت

قتل جسی جیمز به دست رابرت فورد بزدل این داستان را روایت می کند که چگونه رابرت فورد (کیسی افلک) بخشی از گروه جسی جیمز (پیت) می شود و سپس او را می کشد. همچنین این فیلم یک وسترن بی نقص تجدیدنظرگرایانه و کند است که تلاش می کند شخصیت جسی جیمز را از اسطوره و افسانه او جدا کند، در حالی که نشان می دهد زندگی روزمره و روال زندگی او و گروه مردان اطرافش چگونه بوده است.

کاریزمای پیت بخشی از بار سنگین این فیلم را به دوش می کشد، در شرایطی که مخاطبان از قبل تمایل دارند او را به عنوان یک افسانه زنده ببینند. چیزی که این بازی را با بیشتر نقش های دیگر او متفاوت می کند، غم، پوچی و غیرقابل پیش بینی بودن این نسخه از جسی جیمز است که می تواند در هر لحظه به خشن ترین مرد روی زمین تبدیل شود و همچنان احساس کنید که مرگ در بیشتر دقایق زندگی او روی این کره خاکی همراهش بوده است، که یک زندگی درونی نامتعادل و ترسناک را از او نشان می دهد. نکته مهم دیگر درباره پیت در این فیلم این است که او در قراردادش عنوان کرده بود که عنوان این فیلم باید به همین اندازه طولانی باشد و نمی توان آن را تغییر داد، موضوعی که در بخش مارکتینگ با آن مخالفت وجود داشت اما در نهایت برد پیت حرف خود را به کرسی نشاند.

۱- Snatch (2000)‎

برد پیت,فیلم های کمتر شناخته شده برد پیت

قاپ زنی تاییدی بود بر اینکه کارگردان گای ریچی طرز کار منحصر به فردی دارد و برای ماندن در اوج سینما آمده است، با دومین فیلمش درباره گانگسترهای احمق و بدشانس انگلیسی. همانند قفل، انبار و دو بشکه باروت، بسیاری از داستان های فرعی با یکدیگر تداخل دارند و بازیگران همیشگی فیلم های ریچی مانند جیسون استاتهام در آن حضور دارند اما در اینجا ریچی با بودجه بیشتر و بازیگران بهتر این فیلم را ساخته است. پیت، اون برمنر، دنیس فارینا و بنیسیو دل تورو (در یکی از بهترین بازی های دوران حرفه ایش) همگی بخشی از این هرج و مرج هستند.

«او بازیگری با ظاهر یک ستاره سینما است» جمله ای است که بارها درباره پیت گفته شده است و شاید همه این شهرت و ستارگی با بازی او در نقش میکی «یک مشتی» اونیل در این فیلم آغاز شده باشد. شخصیت او لهجه ای تقریباً نامفهوم دارد و هر تعاملی که با هر شخصیت دارد را خنده دار می کند، دندان های به هم ریخته ای دارد (پیت خودش برای بهم ریختن دندان هایش نزد دندانپزشک رفت زیرا فکر می کرد که این شخصیت نمی تواند دندان های بی نقصی داشته باشد) و در نهایت به باهوش ترین شخصیت کل فیلم تبدیل می شود. این بازیگر تمام تعهد و توان خود را برای ایفای این نقش به کار می گیرد و مخاطبان و گای ریچی بسیار از این موضوع منتفع شدند، چرا که این شخصیت تا سرحد ممکن بامزه، وفادار و انتقام جو است.

  • 10
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
رودریگو هرناندز بیوگرافی «رودریگو هرناندز»؛ ستاره ای فراتر از یک فوتبالیست | هوش و تفکر رمز موفقیت رودری

تاریخ تولد: ۲۲ ژوئن ۱۹۹۶

محل تولد: مادرید، اسپانیا

حرفه: فوتبالیست 

پست: هافبک دفاعی

باشگاه: منچسترسیتی

قد: ۱ متر ۹۱ سانتی متر

ادامه
کیلیان امباپه بیوگرافی کیلیان امپاپه؛ اعجوبه جوان فوتبال اروپا

تاریخ تولد: ۲۰ دسامبر ۱۹۹۸

محل تولد: پاریس، فرانسه

حرفه: فوتبالیست

پست: وینگر چپ فوروارد

باشگاه: پاریسن ژرمن

آغاز فعالیت: ۲۰۰۴ تاکنون

ادامه
عین الله دریایی بیوگرافی عین الله دریایی پیشکسوت تئاتر ایران

تاریخ تولد: دهه ۱۳۲۹ 

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر تئاتر و سینما

سال های فعالیت: پیش از انقلاب تاکنون

شهرت: با سریال مگه تموم عمر چندتا بهار

ادامه
مارکوس گالپرین بیوگرافی مارکوس گالپرین؛ میلیاردر آرژانتینی

تاریخ تولد: ۳۱ اکتبر ۱۹۷۱

محل تولد: بوینس آیرس، آرژانتین

حرفه: سرمایه گذار، کارآفرین

شناخته شده برای: یکی از بنیانگذاران MercadoLibre

تحصیلات: دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه استنفورد

دارایی: ۵.۳ میلیارد دلار 

ادامه
اردشیر کاظمی بیوگرافی اردشیر کاظمی؛ پیشکسوت سینمای ایران

تاریخ تولد: ۲۹ آبان ۱۳۱۷

محل تولد: بندرانزلی، ایران

محل زندگی: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

آغاز فعالیت: سال ۱۳۴۹ تاکنون

همسر: ندارد

ادامه
ژاوی هرناندز بیوگرافی ژاوی هرناندز؛ فوتبالیست افسانه‌ای و مربی آینده‌دار

تاریخ تولد: ۲۵ ژانویه ۱۹۸۰

محل تولد: تراسا، اسپانیا

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

پست: هافبک میانی

باشگاه: بارسلونا

قد: ۱ متر ۷۰ سانتی متر

ادامه
یورگن کلوپ بیوگرافی یورگن کلوپ، یکی از برجسته‌ترین مربیان فوتبال جهان

تاریخ تولد: ۱۶ ژوئن ۱۹۶۷

محل تولد: اشتوتگارت، آلمان

پست سابق: مهاجم، دفاع راست، مدافع میانی

حرفه: بازیکن سابق فوتبال، مربی فوتبال

قد: ۱ متر ۹۴ سانتی متر

ادامه
گیلدا ویشکی بیوگرافی گیلدا ویشکی بازیگر جوان سینما ایران

تاریخ تولد: ۱۰ مهر ۱۳۷۰

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، نوازنده

تحصیلات: ارشد بازیگر از مدرسه گارجنیدزه لهستان

شروع فعالیت: سال ۱۳۹۳ تاکنون

ادامه
اردلان سرافراز بیوگرافی اردلان سرافراز؛ شاعر آهنگ های پرخاطره

تاریخ تولد: ۲۴ تیر ۱۳۲۹

محل تولد: داراب، استان فارس، ایران

محل زندگی: فرانکفورت، آلمان

ملیت: ایرانی

حرفه: شاعر و ترانه سرا

زمینه کاری: ادبیات فارسی

ادامه
دیالوگ های آنشرلی

دیالوگ های آنشرلی در این مقاله از سرپوش به بررسی جذابیت های دیالوگ های آنشرلی در سینما و تئاتر می‌پردازیم. آنشرلی، با تاریخچه‌ای غنی در حوزه فرهنگ و هنر، دارای دیالوگ‌هایی است که علاوه بر ارتقاء داستان، به عنوان نمونه‌هایی برجسته از زبان هنری در این صنایع شناخته می‌شوند. اثر آنشرلی  کتاب "آنشرلی" نوشته لوسی ماد مونتگمری، داستان دختری به نام آن شرلی است که در یتیم خانه بزرگ شده و به یک خانواده ثروتمند در شهر مونک هاوس نیو برونزویک در کانادا فروخته می شود. آن شرلی دختری کنجکاو، مهربان و خلاق است که با دیالوگ های خود، شخصیتی دوست داشتنی و ماندگار در ذهن خوانندگان ایجاد کرده است. انیمیشن آنشرلی انیمیشن "آنشرلی" که در سال ۱۹۷۹ در ژاپن ساخته شده است، اقتباسی از رمان "آن در گرین گیبلز" نوشته لوسی ماد مونتگمری است. این انیمیشن، داستان دختری به نام آن شرلی را روایت می کند که در یتیم خانه بزرگ شده و به یک خانواده ثروتمند در شهر مونک هاوس نیو برونزویک در کانادا فروخته می شود. شخصیت های آنشرلی شخصیت های اصلی انیمیشن آنشرلی عبارتند از: آن شرلی: دختری کنجکاو، مهربان و خلاق که با موهای قرمز و شخصیت دوست داشتنی خود، یکی از محبوب ترین شخصیت های ادبیات کودکان است. مریلا کاترین کاتبرت: خواهر بزرگ تر ماتیو کاتبرت که با برادرش در مزرعه گرین گیبلز زندگی می کند. مریلا زنی سخت کوش و جدی است که در ابتدا از حضور آن شرلی در خانه خود خوشحال نیست. ماتیو کاتبرت: برادر کوچک تر مریلا که مردی مهربان و ساده دل است که به سرعت با آن شرلی دوست می شود. دیانا براری: دختر همسایه کاتبرت ها که با آن شرلی دوست می شود. دیانا دختری مهربان و ساده دل است که به سرعت با آن شرلی دوست می شود. دیالوگ های انیمیشن آنشرلی داستان انیمیشن آنشرلی داستان انیمیشن آنشرلی، همانند داستان رمان، از این قرار است که آن شرلی، دختری یتیم که در یتیم خانه بزرگ شده است، توسط خواهر و برادری به نام های مریلا و ماتیو کاتبرت به فرزندخواندگی پذیرفته می شود. مریلا و ماتیو، آن شرلی را برای کمک به انجام کارهای خانه و مزرعه می خواهند. آن شرلی، با موهای قرمز آتشین و شخصیت دوست داشتنی خود، به سرعت با مریلا و ماتیو و همچنین با همسایه آنها، دیانا براری، دوست می شود. آن شرلی، با ماجراجویی ها و شیطنت های خود، زندگی کاتبرت ها را زیر و رو می کند و به آنها یاد می دهد که چگونه از زندگی لذت ببرند. نکات مثبت آنشرلی انیمیشن آنشرلی، از جمله انیمیشن های ماندگار و خاطره انگیزی است که با داستان جذاب و شخصیت های دوست داشتنی خود، مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. از جمله نکات مثبت این انیمیشن می توان به موارد زیر اشاره کرد: - داستان انیمیشن آنشرلی، همانند داستان رمان، داستانی جذاب و پرکشش است که مخاطبان را از ابتدا تا انتها درگیر خود می کند. - شخصیت های انیمیشن آنشرلی، از جمله آن شرلی، مریلا، ماتیو و دیانا، شخصیت هایی دوست داشتنی هستند که مخاطبان با آنها ارتباط برقرار می کنند. - انیمیشن آنشرلی، پیام های مثبتی مانند اهمیت خانواده، دوستی و امید را به مخاطبان خود منتقل می کند. دیالوگ های شخصیت آنشرلی دیالوگ های آنشرلی دیالوگ های آنشرلی، بیانگر شخصیت او هستند. او دختری کنجکاو و ماجراجو است که همیشه به دنبال یادگیری چیزهای جدید است. این ویژگی در دیالوگ های او به وضوح دیده می شود. برای مثال، در یکی از دیالوگ ها، آنشرلی از معلم خود می پرسد: "حتی اگر دنیا بد باشد، همیشه چیزهای خوب هم وجود دارد." " تصور اینکه شما یک ملکه هستید واقعا عالی است. شما بدون هیچ گونه ناراحتی از آن لذت می برید و هر زمان که بخواهید می توانید از ملکه بودن دست بردارید، کاری که در زندگی واقعی نمی توانید انجام دهید." "این یک چیز خوب در مورد این جهان است ... همیشه بهارهای بیشتری وجود دارد." "وقتی فکر می‌کنم قرار است اتفاق خوبی بیفتد، به نظر می‌رسد که بر روی بال‌های انتظار پرواز می‌کنم. و سپس اولین چیزی که متوجه می شوم با یک ضربت به زمین می افتم. اما واقعاً ماریلا، قسمت پرواز تا زمانی که ادامه دارد با شکوه است... مثل اوج گرفتن در غروب خورشید است. من فکر می‌کنم که تقریباً تاوان ضربه را می‌پردازد." "خب، نمی توان یکدفعه عادت دختر بچه بودن را کنار گذاشت." "شاید... شاید... عشق به طور طبیعی از یک دوستی زیبا آشکار شد، مانند گل رز طلایی که از غلاف سبزش می لغزد."  "این یک ایده دوست داشتنی است، دایانا؛ زندگی کردن به گونه ای که نامت را زیبا کنی، حتی اگر در آغاز زیبا نبود... آن را در افکار مردم برای چیزی آنقدر دوست داشتنی و دلپذیر قرار می دهد که هرگز به تنهایی به آن فکر نمی کنند." "شاید، به هر حال، عاشقانه مانند یک شوالیه که سوار اسب می‌شود، با شکوه و هیاهوی وارد زندگی انسان نشده باشد. شاید مثل یک دوست قدیمی از راه‌های آرام به سمت آدم خزید..." "خب، همه ما اشتباه می کنیم، عزیزم، پس فقط آن را پشت سر بگذار. ما باید از اشتباهات خود پشیمان باشیم و از آنها درس بگیریم، اما هرگز آنها را با خود به آینده منتقل نکنیم." "من معتقدم که زیباترین و شیرین ترین روزها، روزهایی نیستند که در آن اتفاقات بسیار باشکوه یا شگفت انگیز یا هیجان انگیزی رخ دهد، بلکه فقط روزهایی هستند که لذت های کوچک ساده ای را به ارمغان می آورند و به آرامی یکدیگر را دنبال می کنند، مانند مرواریدهایی که از یک رشته می لغزند." "من از دوستی بسیار سپاسگزارم. زندگی را بسیار زیبا می کند." "این بدترین دوران بزرگ شدن است و من در حال درک آن هستم. چیزهایی که در دوران کودکی خیلی می‌خواستی، وقتی به آنها دست پیدا می‌کردی، به نظرت چندان شگفت‌انگیز به نظر نمی‌رسند." "آیا خوب نیست که فکر کنیم فردا روز جدیدی است که هنوز هیچ اشتباهی در آن وجود ندارد." دیالوگ های ماندگار آنشرلی "این خیلی خوب است که در مورد غم ها بخوانید و تصور کنید که قهرمانانه از طریق آنها زندگی می کنید، اما وقتی واقعاً آنها را دارید، خیلی خوب نیست" "خیلی آسان است که شرور باشی بدون اینکه بدانی." "اما واقعاً ماریلا، نمی‌توان در چنین دنیای جالبی برای مدت طولانی غمگین ماند، می‌تواند؟" "زندگی ارزش زیستن را دارد تا زمانی که خنده در آن باشد." "تجربه من این بوده است که شما تقریباً همیشه می توانید از چیزهایی لذت ببرید، اگر تصمیم خود را محکم بگیرید که این کار را انجام دهید." "دنیای قدیمی عزیز تو بسیار دوست داشتنی هستی و من خوشحالم که در تو زنده هستم." "چرا مردم باید برای دعا زانو بزنند؟ اگر واقعاً می خواستم دعا کنم به شما می گویم که چه کار می کردم. من به تنهایی یا در جنگل های عمیق و عمیق به یک میدان بزرگ بزرگ می رفتم و به آسمان - بالا - بالا - بالا - به آن آسمان آبی دوست داشتنی نگاه می کردم که انگار پایانی برای آن وجود ندارد. آبی بودن و سپس من فقط یک دعا را احساس می کنم." "این یکی از مزایای سیزده سالگی است که شما خیلی بیشتر از زمانی که فقط دوازده ساله بودید می دانید" "تا زمانی که نمردی هرگز از غافلگیر شدن در امان نیستی" "کیک‌ ها یک عادت وحشتناک دارند که وقتی می‌ خواهید خوب باشند بد می‌ شوند" "آنه تمام عاشقانه هایت را رها نکن اندکی از آن چیز خوبی است البته نه زیاد اما کمی از آن را حفظ کن" دیالوگ های زیبای آنشرلی سخن پایانی درباره دیالوگ های آنشرلی دیالوگ های آنشرلی، بخشی از جذابیت این شخصیت دوست داشتنی هستند. این دیالوگ ها، شخصیت، امید، خوش بینی و عشق به طبیعت آنشرلی را به خوبی بیان می کنند. گردآوری: بخش هنر و سینمای سرپوش

ویژه سرپوش