شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۵۰۰۸۸

بیوگرافی اسکارلت جوهانسون هنرپیشه آمریکایی (+ تصاویر همسرانش)

فیلمهای اسکارلت جوهانسون,اسکارلت جوهانسون بازیگر,عکسهای اسکارلت جوهانسونعکس اسکارلت جوهانسون
اسکارلت جوهانسون بازیگر و هنرپیشه آمریکایی، در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ یکی از پردرآمدترین بازیگران زن جهان شناخته شد.

چکیده ای از بیوگرافی اسکارلت جوهانسون

نام:اسکارلت اینگرید جوهانسون

زاده:۲۲ نوامبر ۱۹۸۴

زادگاه:نیویورک سیتی، نیویورک

والدین:کارستن جوهانسون( پدر) – ملانی اسلون( مادر)

ملیت:ایالات متحده آمریکا

پیشه:بازیگر، مدل، خواننده

سال های فعالیت:۱۹۹۴ – تا کنون

بیوگرافی اسکارلت جوهانسون

اسکارلت اینگرید جوهانسون در بخش منهتن شهر نیویورک در تاریخ ۲۲ نوامبر ۱۹۸۴ دیده به جهان گشود. پدر اسکارلت جوهانسون که کارستن جوهانسون نام داشت یک معمار دانمارکی بود که از شهر کپنهاگ دانمارک به آمریکا نقل مکان کرده بود. پدربزرگ پدریش با نام اینر جوهانسن به عنوان تاریخ نگار ، فیلمنامه نویس و کارگردان مشغول به فعالیت بود. نام مادرش، ملانی اسلون است که به عنوان یک تهیه کننده مشغول به کار است. به عقیده ی جوهانسون، وی شخصی یهودیست. خواهر بزرگ تر او، ونسا نام دارد که در زمینه ی بازیگری فعالیت دارد. او همچنین دارای یک برادر بزرگ تر به نام آدریان و یک برادر دوقلو به نام هانتر دارد. حاصل ازدواج اول پدر جوهانسون یک برادر ناتنی بزرگ تر به نام کریستین بود. جوهانسون تابعیت دوگانه آمریکایی و دانمارکی دارد.

فیلمهای اسکارلت جوهانسون,اسکارلت جوهانسون بازیگر,عکسهای اسکارلت جوهانسونتصاویر اسکارلت جوهانسون

وقتی که اسکارلت جوهانسون ۱۳ ساله بود پدر و مادرش از هم جدا شدند. مادربزرگ مادری اسکارلت جوهانسون که دوروتی اسلون نام داشت در سمت دفتردار و معلم مدرسه کار میکرد، اسکارلت جوهانسون و دوروتی اسلون با هم رابطه ی نزدیکی داشتند و بیشتر وقت ها خود را با هم سپری میکردند. او جوهانسون اسلون را به عنوان بهترین دوست خود می شناخت.

بیوگرافی اسکارلت جوهانسون,ازدواج اسکارلت جوهانسون,جدیدترین عکسهای اسکارلت جوهانسوناسکارلت جوهانسون بازیگر آمریکایی

ازدواج اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون بین سال های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۲ با همکلاسی اش که جک آنتونوف نام داشت، قرار می گذاشت. او تا پایان سال ۲۰۰۶ بمدت دو سال در فیلم Black Dahlia با هم بازی اش به نام جاش هارتنت رابطه داشت. هارتنت دلیل جدایی خود از جوهانسون را این طور بیان کرد که اسکارلت جوهانسون برنامه کاری بسیار شلوغی داشت. اسکارلت جوهانسون در سال ۲۰۰۷ با یک بازیگر کانادایی به نام رایان رینولدز، رابطه ی خود را شروع کرد. به این ترتیب آن ها درماه مه ۲۰۰۸ با هم نامزد کردند و مراسم ازدواجشان در سپتامبر ۲۰۰۸ صورت گرفت ولی ازدواجشان خیلی دوام نداشت و در دسامبر ۲۰۱۰ از هم جدا شدند و طلاقشان در ژوئیه ۲۰۱۱ صورت گرفت.

جدیدترین عکسهای اسکارلت جوهانسون,اسکارلت جوهانسون فیلمها,عکس اسکارلت جوهانسوناسکارلت جوهانسون و همسر سابقش رایان رینولدز

اسکارلت جوهانسون در نوامبر ۲۰۱۲ با شخصی به نام رومین داریاک که صاحب آژانس تبلیغاتی بود، وارد رابطه شد و با هم‌دیگر در سپتامبر سال بعد نامزد کردند. حاصل این ازدواج دختری بود که در سال ۲۰۱۴ متولد شد. این زوج در اکتبر همان سال بطور رسمی با هم ازدواج کردند. ولی ۳ سال بعد یعنی در سپتامبر سال ۲۰۱۷، دومین همسر اسكارلت جوهانسون از او جدا شد.

اسکارلت جوهانسون فیلمها,عکس اسکارلت جوهانسون,اسکارلت جوهانسون قد و وزناسکارلت جوهانسون در کنار رومین داریاک

شایعه ای در دسامبر سال ۲۰۱۷ درخصوص این که جوهانسون با کولین جاست رابطه دارد ، منتشر شد. کولین جاست نویسنده ارشد برنامه Saturday Night Live است. آن ها در مه ۲۰۱۹ با هم نامزد کردند و ازدواجشان در اکتبر سال ۲۰۲۰ صورت گرفت.

اسکارلت جوهانسون,بیوگرافی اسکارلت جوهانسون,ازدواج اسکارلت جوهانسونعکس اسکارلت جوهانسون و همسرش کولین جاست

تحصیلات اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون تحصیلات ابتدایی خود را در منهتن گذراند. او برای ورود به دانشکده هنر دانشگاه نیویورک در پائیز سال ۲۰۰۳ اقدام کرد ولی قبول نشد. به همین خاطر او بر روی حرفه بازیگری اش تمرکز کرد و استعدادش را در این زمینه شکوفا کرد.

اسکارلت جوهانسون,بیوگرافی اسکارلت جوهانسون,ازدواج اسکارلت جوهانسونعکسهای اسکارلت جوهانسون

فعالیت های اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون از زمان کودکی دوست داشت که همه به او توجه کنند، به همین خاطر برای خانواده اش می خواند و می رقصید و همچنین برنامه اجرا می کرد. او علاقه وافری به تئاتر موزیکال داشت. اسکارلت جوهانسون در کلاس های رقص شرکت میکرد و می گفت که والدینش برای حرفه آینده اش از تصمیم او حمایت می کردند. او« خیلی معمولی» دوران کودکی اش را توصیف می کند. اسکارلت جوهانسون وقتی که کودک بود در جلوی آینه تمرین بازیگری انجام میداد.

اسکارلت جوهانسون,بیوگرافی اسکارلت جوهانسون,ازدواج اسکارلت جوهانسونتصاویر اینستاگرامی اسکارلت جوهانسون

وقتی که اسکارلت جوهانسون هفت ساله بود در سرش، رویای بازیگری را داشت و به همین خاطر، تمرین کردن را در سنین کم شروع کرد. نخستین بار برای حضور در چند آگهی تبلیغاتی تست داد ولی بسرعت فهمید که باید بر روی سینما متمرکز شود. اسکارلت جوهانسون برای نخستین بار ، اجرای بسیار کوتاهی روی صحنه داشت که این اجرا شامل دو خط دیالوگ در یک نمایش تئاتر بود. او به خاطر اراده ی محکمی که داشت خیلی زود به اهداف و آرزوهایش رسید و وقتی که ده ساله بود در فیلم North محصول سال ۱۹۹۴ بازی کرد و بدین طریق به حرفه ی بازیگری وارد شد و در سال بعد با بزرگانی همچون شان کانری در فیلم Just Cause حاضر شد تا بتواند موفق شود.

ازدواج اسکارلت جوهانسون,جدیدترین عکسهای اسکارلت جوهانسون,اسکارلت جوهانسون فیلمهااسکارلت جوهانسون بازیگر فیلم امتیاز نهایی

اسکارلت جوهانسون بعد از چند نقش معمولی، در فیلم های نجواگر اسب( ۱۹۹۸) و دنیای روح( ۲۰۰۱) باز کرد و به این ترتیب مشهور شد. در سال ۲۰۰۳ نقش های بزرگسالانه او در فیلم های “گمشده در ترجمه” و “دختری با گوشواره مروارید” شروع شد و با بازی در این فیلم ها توانست نامزدی جایزه گلدن گلاب را از آن خود کند. اسکارلت جوهانسون با بازی در فیلم ترانه عاشقانه ای برای بادی لانگ( ۲۰۰۴) مقابل جان تراولتا موفق شد که سومین نامزد جایزه گلدن گلاب شود و برای چهارمین بار با بازی در فیلم امتیاز نهایی( ۲۰۰۵) به کارگردانی وودی آلن، نامزد دریافت جایزه گلدن گلاب شد.

فیلمهای اسکارلت جوهانسون,اسکارلت جوهانسون بازیگر,عکسهای اسکارلت جوهانسونتصاویری از اسکارلت جوهانسون

فیلم های دیگر اسکارلت جوهانسون شامل پرستیژ( ۲۰۰۶)، کوکب سیاه( ۲۰۰۶)، روح( ۲۰۰۸)، مرد آهنی ۲( ۲۰۱۰)، انتقام جویان( ۲۰۱۲)، کاپیتان آمریکا( ۲۰۱۴)، لوسی( ۲۰۱۴)، انتقام جویان( ۲۰۱۵)، کاپیتان آمریکا( ۲۰۱۶)، شب سخت( ۲۰۱۷)، انتقام جویان( ۲۰۱۸) می باشد.

اسکارلت جوهانسون فیلمها,عکس اسکارلت جوهانسون,اسکارلت جوهانسون قد و وزنتصاویر اسکارلت جوهانسون در اینستاگرام

حرفه خوانندگی اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون در سال ۲۰۰۶ آهنگ Summertime را برای آلبوم ضبط شده توسط بازیگران هالیوودی خواند. وی در موزیک ویدئوی جاستین تیمبرلیک در سال ۲۰۰۸ که What Goes Around… Comes Around نام داشت نقش زن اصلی را بازی کرد. این ویدئو در جوایز موزیک ویدئوی ام تی او به عنوان نامزد جایزه بهترین ویدئوی سال انتخاب شد.

اسکارلت جوهانسون,بیوگرافی اسکارلت جوهانسون,ازدواج اسکارلت جوهانسوناسکارلت جوهانسون هنرپیشه ی فیلم پرستیژ

اسکارلت جوهانسون نخستین آلبوم خود را در مه ۲۰۰۸ با نام Anywhere I Lay My Head به انتشار رساند. این آلبوم دارای ۱۰ آهنگ کاور از آهنگ های تام ویتز و ۱ آهنگ اورجینال بود. منتقدان، واکنش های متفاوتی نسبت به این آلبوم نشان دادند. جوهانسون، آهنگ های ویتز را در سن ۱۱- ۱۲ سالگی گوش می کرد. گفته ی او درباره ویتز این بود که ملودی هایش خیلی زیباست و صدای خیلی متفاوتی دارد. من، آهنگ های ویتز را به سبک خودم خواندم.

فیلمهای اسکارلت جوهانسون,اسکارلت جوهانسون بازیگر,عکسهای اسکارلت جوهانسوناسکارلت جوهانسون و برادر دوقلویش هانتر

اسکارلت جوهانسون با پیت یورن در سپتامبر ۲۰۰۹ آلبوم Break Up را منتشر کرد. رتبه این آلبوم در آمریکا، چهل و یک شد. او در سال ۲۰۱۱ برای فیلم مستند Wretches& Jabberers، آهنگ One Whole Hour را خواند. در سال ۲۰۱۲ هم آهنگ Before My Time را برای فیلم مستند Chasing Ice اجرا کرد.

اسکارلت جوهانسون در فوریه ۲۰۱۵ اقدام به تاسییس گروه موسیقی Singles کرد. وی آهنگ Trust in Me را در سال ۲۰۱۶ برای فیلم The Jungle Book و آهنگ های Set It All Free و I Don’t Wanna را در سال ۲۰۱۸ برای فیلم انیمیشنی Sing اجرا کرد.

بیوگرافی اسکارلت جوهانسون,ازدواج اسکارلت جوهانسون,جدیدترین عکسهای اسکارلت جوهانسوناسکارلت جوهانسون نامزد جایزه گلدن گلاب

علاقه ی مادر اسکارلت جوهانسون به سینما

طبق گفته ها مادر اسکارلت جوهانسون به سینما و فیلم، علاقه فراوانی داشت و به همین خاطر اسکارلت از زمان کودکی اش به این حوزه علاقه مند شد و خودش هم این مسأله را تائید کرد. گفته ی اسکارلت جوهانسون در این مورد این بود که مادرم فیلمهای زیادی را در دوران کودکی به من نشان داد، خصوصا تمام فیلم هایی که خودش دوست داشت. وی به فیلمهای موزیکال و الیا کازان، علاقه ی فراوانی داشت.

فعالیت های اسکارلت جوهانسون در حوزه سیاست

بعضی از سلبریتی ها بعد از این که به شهرت و ثروت می رسند مشغول به فعالیت های سیاسی و اجتماعی می شوند درحالیکه اسکارلت جوهانسون حتی پیش از این که به شهرت برسد در چنین حوزه ای فعالیت داشت. شهرت اسکارلت جوهانسون باعث شد تا فعالیت های اجتماعی اش را در مقیاس بزرگتری انجام دهد و به همین علت در ۲۹ کمپین و بنیاد انسان دوستانه مشارکت داشته اســت. اسکارلت جوهانسون در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ در زمینه فعالیت های سیاسی سخنرانی کرد. او در مراسمی در سال ۲۰۱۸ در مورد بدرفتاری های جیمز فرانکو در محیط کار سخنرانی کرد و به سرزنش او پرداخت.

جدیدترین عکسهای اسکارلت جوهانسون,اسکارلت جوهانسون فیلمها,عکس اسکارلت جوهانسوناسکارلت جوهانسون هنرپیشه ی هالیوودی

یکی از زیباترین زنان هالیوود که تابحال مجله اسکوایر، دو بار از او به عنوان جذاب ترین زن زنده دنیا یاد کرده، اسکارلت جوهانسون می باشد.

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 18
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
مطالب پیشنهادی,وبگردی
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش