پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۹۰۱۱۰

جیمز رودریگز فوتالیست و مدل کلمبیایی (+تصاویر خانوادگی)

جیمز رودریگز,بیوگرافی جیمز رودریگز,عکس های جیمز رودریگزجیمز رودریگز
جیمز رودریگوز بازیکن فوتبال اهل کلمبیا است که در باشگاه المپیاکوس بازی می کند. وی در تیم های معروف بایرن مونیخ و رئال مادرید هم بازی کرده است. در ادامه این مقاله سرپوش به بیوگرافی این بازیکن فوتبال بیشتر اشاره می شود.

چکیده ای از بیوگرافی جیمز رودریگوز:

نام کامل: خامس داوید رودریگز روبیو

تاریخ تولد: ۱۲ ژوئیه ۱۹۹۱

محل تولد: کوکتا، کلمبیا

ملیت: کلمبیایی

حرفه: فوتبالیست

پست: هافبک هجومی / وینگر

قذ: ۱ متر و ۸۰ سانتی متر

جیمز رودریگز,بیوگرافی جیمز رودریگز,تصاویر جیمز رودریگزبیوگرافی جیمز رودریگز

بیوگرافی جیمز رودریگوز:

خامس داوید رودریگز روبیو در ۲۱ جولای ۱۹۹۱ در کوکتا کلمبیا به دنیا آمد. فوتبال را از سن ۱۴ سالگی اش با شرکت در لیگ دسته دوم کلمبیا در تیم انویگادو آغاز کرد. استعداد این بازیکن به قدری بود که در سال ۲۰۰۸ توانست قراردادی رسمی میان یکی از تیم های آرژانتین به نام بنفیلد امضا کند. ۲ سال بعد از گذشت این موضوع موفقیت بسیار بیشتری در انتظار این بازیکن بود. 

جیمز رودریگز,بیوگرافی جیمز رودریگز,کودکی جیمز رودریگزکودکی جیمز رودریگز

شروع حرفه ای با پورتو:

رودریگوز طی یک قرارداد ۴ ساله با یکی از بهترین باشگاه های اروپایی به نام پورتو قرار داد بست. رودریگوز برای پیروزی این تیم از هیچ تلاشی فروگذار نکرد و تا زمانی که به موناکو منتقل شود توانست موفقیت و عناوین زیادی در پورتو کسب کند. 

سفر به موناکو:

زمانی این این بازیکن کلمبیایی در سال ۲۰۱۳ به موناکو طی یک قرارداد ۴۵ میلیون یورویی منتقل شد، توانست در لیگ ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ به لقب بهترین بازیکن موناکو دست پیدا کند به همین دلیل قرارداد ۵ ساله دیگری را نیز با همین تیم امضا کرد. 

داستان زمانی که اوج خود نزدیک شد که رودریگوز عملکرد فوق العاده ای در این سال ۲۰۱۴ از خود نشان داد و توانست کفش طلایی فیفا را از آن خود کند.

جیمز رودریگز,بیوگرافی جیمز رودریگز,جیمز رودریگز فوتبالیستبازی حرفه ای جیمز رودریگز

پیوستن جیمز رودریگز به رئال مادرید:

بعد از آن طی یک قرارداد ۶ ساله به رئال مادرید منتقل شد. مبلغ این قرارداد بالغ بر ۶۳ میلیون یورو بود. این قیمت رودریگوز را به چهارمین بازیکن گران دنیا در زمان خودش تبدیل کرد. او برای کهکشانی ها عملکرد درخشانی را نمایش داد به طوری که وی همراه با تیمش در جام قهرمانان اروپا در سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ و ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ بسیار خوش درخشیدند. 

در سال ۲۰۱۷ تیم زیرنظر مربی سابقش یعنی زیدان فعالیت می کرد، همین موضوع سبب شده بود که به رودریگوز بازی چندانی داده نشود، به همین دلیل این بازیکن تصمیم گرفت که از تیم رئال جدا شده و از باشگاه اسپانیایی به جمع آلمانی ها در باشگاه بایرن مونیخ منتقل شود. بایرن مونیخ برای رودریگوز یک نردبان موفقیت محسوب می شد در آن زمان وی در اوج خود بود و بهترین عملکرد را از خود به نمایش می گذاشت.

قرار جمیز با بایرن مونیخ ابتدا در مدت ۲ سال برقرار شد و مبلغی بالغ بر ۱۳ میلیون دلار داشت. 

جیمز رودریگز,بیوگرافی جیمز رودریگز,بازی جیمز رودریگزتمرینات جیمز رودریگز در کنار تیمش

حقوق و ارزش دارایی های جیمز رودریگز:

سوپر استار بایرن مونیخ از همان ابتدای کار خود عملکرد درخشانی داشت و البته اکنون هم ادامه دارد. رودریگوز استایل بسیار خاصی دارد شاید همین موضوع هم در طی کردن پله های موفقیت او بسیار تاثیرگذار بوده است، البته بخش اعظمی از درآمدهای این بازیکن از طریق فوتبال و سایر قراردادهایش به دست آمده است. 

در سال ۲۰۱۴ رودریگوز طی یک قرار داد ۸۰ میلیون دلاری به رئال پیوست بعد از آن هم با یک قرار ۲ ساله توانست مبلغ ۱۳ میلیون دلار کسب کرده تا به بایرن مونیخ برود. بایرن مونیخ هم پس از طی این مدت، رودریگز را با پرداخت مبلغ ۴۲ میلیون دلار از رئال خریده است.

رودریگوز به عنوان مدل با برندهای مطرح دنیا مانند آدیداس، کلوین کلین، لیبرتکس، همچنین شرکت چینی تولید موبایل، هواوی قرار دارد پس بخشی از درآمد خود را مدیون این موضوع می باشد. 

ارزش دارایی های این ستاره فوتبال ۳۰ میلیون دلار تخمین زده می شود و او سالانه ۸ میلیون دلار درآمد دارد. در لیستی که برای پولدارترین بازیکنان فوتبال در فوربز در نظر گرفته اند رودریگوز مقام ۹۱ ام را دارد، در صدر این جدول نام لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و لی برون جیمز می درخشد. 

جیمز رودریگز,زندگینامه جیمز رودریگز,عکس های جیمز رودریگزتصاویر جیمز رودریگز

رابطه های خصوصی جیمز رودریگوز:

جیمز فردی بسیار جذاب، خوش تیپ و البته باهوش است، به همین دلیل نظر بسیاری از بانوان را به خود جلب می کند. این موضوع که جیمز با بسیاری از سلبریتی و مدل های دنیا ارتباطی داشته شکی ندارد و این ارتباط تا زمانی که اسیر یکی از سوپر استار های والیبالیست کلمبیایی شد ادامه داشت. دنیلا اوسپینا مدلی بسیار زیبا از کلمبیا است.

این زوج در سال ۲۰۰۸ باهمدیگر آشنا شدند، برادر دانیلا به نام دیوید آسپینا در تیم آرسنال دروازه بان بود همین موضوع هم زمینه آشنایی دانیلا و جیمز فراهم کرد. این زوج موفق در سال ۲۰۱۰ باهمدیگر ازدواج کردند.

۳ سال بعد از اینکه دانیلا و جیمز ازدواج کردند یعنی در سال ۲۰۱۳ صاحب فرزند دختری به نام سالومه شدند. این دختر مانند بندی استحکام رابطه این زوج را بیشتر کرد، البته همه چیز آنگونه که باید پیش می رفت ادامه پیدا نکرد و در نهایت آنها از همدیگر جدا شدند. 

جیمز برای نقل و انتقلات قرضی خود برای مدت ۲ سال به بایرن مونیخ رفت، اما دانیلا از مهاجرت خودداری کرد زیرا می خواست به محل کار و بیزینس خود نزدیک باشد. این فاصله در نهایت تاثیر خود را گذاشت و جیمز و دانیلا در سال ۲۰۱۷ بعد از ۶ سال زندگی مشترک از همدیگر جدا شدند. 

جیمز رودریگز,بیوگرافی جیمز رودریگز,همسر جیمز رودریگزجیمز رودریگز در کنار همسرش

رابطه های حال حاضر رودریگز:

فوتبالیست ها از جمله مردانی هستند که به طی کردن زندگی طولانی با پارتنر خود علاقه ای ندارند، اما اینکه رودریگوز بتواند از این قاعده مستثنی باشد را نمی توان پیش بینی کرد. بی شک هر سوپراستاری درگیر رابطه های زیاد می شود، در این میان نمی توان فشار رسانه و شایعات ایجاد شده را نادیده گرفت. البته این موضوع فقط برای رودریگز صادق نیست و تقریبا هر سوپرمدلی در برهه ای از زندگی خود را این داستان روبرو می شود. در ادامه به یکی از رابطه های رودریگز پس از جدایی اش که توسط رسانه ها لو رفته اشاره می شود. 

جیمز رودریگز,بیوگرافی جیمز رودریگز,مادر جیمز رودریگزجیمز رودریگز در کنار مادرش

مدتی شایعه مبنی بر ارتباط بین جیمز و مدل روسی اینستاگرام هلگا لاوکاتی منتشر شده بود. این دو نفر همدیگر را در مهمانی که توسط کریستیانو رونالدو برگزار شد، دیده بودند و این مدل توانست نظر رودریگوز را به خود جلب کند. در ادامه خبرهایی مبنی بر نزدیک شدن بسیار این زوج به همدیگر پیچیده شد، آنها با همدیگر قرار می گذاشتند و حتی احتمال مهاجرت هلگا بعد از امضای قرارداد رودریگز با لیورپول وجود داشت، در نهایت تمامی این اخبار با ماندگار شدن جیمز در گروه بایرنی ها خاتمه پیدا کرد. 

جیمز رودریگز,بیوگرافی جیمز رودریگز,دختر جیمز رودریگزجیمز رودریگز و دخترش

تولد پسر رودریگوز:

در ۲۸ اوکتبر ۲۰۱۹ جیمز عکسی شوکه کننده در اینستاگرامش منتشر کرد و خبر تولد پسری به نام ساموئل را رسما اعلام کرد. در آن زمان جیمز در صفحه خود بیش از ۴۴ میلیون دنبال کننده داشت. این بازیکن ۲۸  ساله در آن زمان در رئال مادرید بازی می کرد و عکسی از خود در حالی که دست نوزاد را گرفته است با پیامی تحت عنوان: «سلام، می‌خواهم این شادی بی‌نظیر را با شما به اشتراک بگذارم. امروز خدا به من اجازه می دهد که دوباره پدر شوم و ما را با آمدن ساموئل به خانواده مان افتخار می کند. ما در خانه خوشحالیم که این لحظه فوق العاده را زندگی می کنیم.

پیشاپیش از لطف، احترام و تدبیر شما از همه شما سپاسگزارم.» منتشر کرد. 

تا کنون هیچ صحبتی از جانب جیمز رودریگوز درخصوص مادر ساموئل ارائه نشده است. 

جیمز رودریگز,بیوگرافی جیمز رودریگز,پسر جیمز رودریگزجیمز رودریگز در کنار پسرش

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 19
  • 3
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش