پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۵۰۱۶۴

بیوگرافی و عکس های محمد خدابنده لو

محمد خدابنده لو,بیوگرافی محمد خدابنده لو,عکس های محمد خدابنده لومحمد خدابنده لو
یکی از بازیکنان جوان ایرانی محمد خدابنده لو که اکنون در پست هافبک دفاعی برای باشگاه فوتبال گل‌گهر سیرجان در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند. این بازیکن سابقه بازی در تیم ملی زیر ۲۰ سال و زیر ۲۳ سال، همچنین تیم فوتبال پیکان را در کارنامه خود دارد.

چکیده بیوگرافی محمد خدابنده لو:

نام کامل: محمد خدابنده لو

تاریخ تولد: ۱۶ شهریور ۱۳۷۸

محل تولد: تهران

حرفه: فوتبالیست

پست: هافبک دفاعی 

تیم کنونی: گل گهر

محمد خدابنده لو,بیوگرافی محمد خدابنده لو,تصاویر محمد خدابنده لوبیوگرافی محمد خدابنده لو

بیوگرافی محمد خدابنده لو:

محمد خدابنده لو در ۱۶ شهریور ۱۳۷۸ در تهران به دنیا آمد، او فوتبال حرفه ای خود را از دوران کودکی با پیوستن به آکادمی پیکان تهران شروع کرد و زمانی که به ۱۷ سالگی رسید یعنی در سال ۱۳۹۵ به عنوان عضوی به تیم اصلی اضافه شد، بعد از آن تا سال ۱۴۰۰ برای این تیم بازی و پیراهنش را بر تن کرد.

در سال ۱۴۰۰ با رسیدن به سن ۲۲ سالگی به تیم ذوب آهن پیوست ولی با گذشت یکسال با توجه به بند قراردی که در بین آنها نوشته شده بود توانست از ذوب آهن جدا شود. 

بر اساس آنچه خدابنده لو عنوان می کند: حدود هفت سال عضو پیکان بوده است و طبیعی است که جدایی از تیم برایش دشوار باشد اما این تصمیم را همراه با مدیربرنامه های خود گرفته و فکر می کند بعد از آن به باشگاه خوبی وارد شده است، در کنار این موارد از مسئولان باشگاه پیکان تشکر کرد و ادامه داد: قطعا می تواند از طریق ذوب آهن به موقعیت های خوبی برسد و حتی لژیونر شود، در انتها هم برای خودش و این تیم اتفاقات خوبی را آرزو کرد. 

محمد خدابنده لو,بیوگرافی محمد خدابنده لو,زندگینامه محمد خدابنده لومحمد خدابنده لو در گل گهر

تاثیر تارتار در انتقال:

بنابر گفته محمد خدابنده لو تاثیر حضور تارتار موجب انتقال او به ذوب آهن بوده است. مهدی تارتار از خدابنده لو شناخت کاملی داشته و او را در لیست خود قرار داده است. این بازیکن نیز از تارتار شناخت خوبی داشته به همین دلیل با کمال میل پیشنهادش را قبول کرده تا با او کار کند. 

او کار کردن با مهدی تارتار را سخت در عین حال لذت بخش می داند و از علاقه او برای کار کردن دوباره با این مربی اطلاع می دهد که محقق شده است.

محمد خدابنده لو,بیوگرافی محمد خدابنده لو,بازی محمد خدابنده لومحمد خدابنده لو در اهدای پیراهن گل گهر

پس از جدایی از ذوب آهن:

بعد از جدایی از ذوب آهن خدابنده لو ضمن تشکر از باشگاه ذوب آهن و هوادارانش از مربی گرانقدرش آقای تارتار هم تشکر کرد که او را حمایت می کرده و برایش خاطرات خوبی رقم زده است. 

پیوستن محمد خدابنده لو به گل گهر:

زمانی که خدابنده لو به سن ۲۳ سالگی رسید یعنی در سال ۱۴۰۱ توجه امیر قلعه نویی سرمربی تیم گل گهر سیرجان را به خود جلب کرد در نتیجه طی امضای قراردادی یکساله به این تیم پیوست. 

محمد خدابنده لو,بیوگرافی محمد خدابنده لو,بازی های ملی محمد خدابنده لومحمد خدابنده لو در حال بازی فوتبال

بازی های ملی محمد خدابنده لو:

نخستین بازی ملی او به سال ۱۳۹۵ برمی گردد زمانی که ۱۷ ساله بود به تیم ملی زیر ۲۰ سال ایران دعوت شد و در سال ۱۳۹۶ هم با رسیدن به سن ۱۸ سالگی به تیم ملی امید ایران راه پیدا کرد. خدابنده لو تا کنون نتوانسته است به تیم ملی بزرگسالان ایران راه پیدا کند. 

محمد خدابنده لو,بیوگرافی محمد خدابنده لو,عکس های محمد خدابنده لوبازی های محمد خدابنده لو

سبک بازی محمد خدابنده لو:

از خصوصیات مهم این بازیکن می توان به هوش و ذکاوت، تاکتیک پذیری، دوندگی زیاد، ارسال پاس های قطری و قدرت بدنی بالا اشاره کرد. 

اعتماد کمتر به جوانان در لیگ:

بازی کردن در لیگ تاثیرات مثبت زیادی دارد و موجب با تجربه تر شدن می شود، همچنین بدن را از لحاظ آمادگی در اوضاع مناسبی قرار می دهد. گمان می کنم فقط من و یکی دوتا از بچه ها بازی می کنیم. در دوره های قبلی من بازی نمی کردم اما بقیه بازی می کردند و فکر می کنم دلیل حضور آنها در تیم ملی امید هم مربوط به بازی در لیگ بوده است، اکنون اعتماد به جوانان در لیگ بسیار کم شده است.

محمد خدابنده لو,بیوگرافی محمد خدابنده لو,جدیدترین عکس محمد خدابنده لو بازیکن جوان فوتبال محمد خدابنده لو

رد پیشنهاد پرسپولیس توسط محمدخدا بنده لو:

برای فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ پرسپولیس تصمیم گرفت برای تقویت تیم خود با باشگاه ذوب آهن و خدابنده لو وارد مذاکره شود، بر اساس آنچه گفته می شد؛ به نظر می رسید خدابنده لو در پیراهن سرخ پوشان را در فصل جدید بر تن خواهد کرد اما در نهایت به تیم گل گهر سیرجان پیوست.

محمد خدابنده لو,بیوگرافی محمد خدابنده لو,تصاویری از محمد خدابنده لوتکنیک های بازی محمد خدابنده لو

ازدواج محمد خدابنده لو:

این بازیکن هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

علاقه به برنامه نود:

خدابنده لو عنوان می کند که امیدوارم برنامه نود مجددا پخش شود من به شخصه یکی از مشتاقان این برنامه بودم حتی زمانی که مدرسه می رفتم هم هر دوشنبه تا ساعت ۳ صبح بیدار می ماندم.

اینکه چنین برنامه خوب و پرییننده ای بر سر لج و لجبازی کنسل شود کار اشتباهی خواهد بود و امیدوار هستم عادل فردوسی پور مجددا به ۹۰ بازگردد.

محمد خدابنده لو,بیوگرافی محمد خدابنده لو,سبک بازی محمد خدابنده لومحمد خدابنده لو بازیکن خوب ایرانی

محمد خدابنده لو,بیوگرافی محمد خدابنده لو,محمد خدابنده لو عکسمحمد خدابنده لو در پیراهن تیم ملی

گردآوری:بخش بیوگرافی سرپوش

  • 20
  • 4
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش