شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۳۰۰۲۱

روشهای تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

تشخیص فالوور فیک اینستاگرام،روشهای تشخیص فالوور فیک اینستاگرام،نحوه تشخیص فالوور فیک اینستاگرام چگونه استهر فردی می تواند با خرید فالوور اینستاگرام تعداد فالوورهای خود را بالا ببرد
 پس از شروع پروسه افزایش فالوور اینستاگرام باید بتوانید با تشخیص فالوور فیک از درستی روند افزایش فالوورتان اطمینان حاصل کنید. در این مطلب از سرپوش درباره ی راههای تشخیص فالوور فیک اینستاگرام با شما صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید.

تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

هر فردی میتواند تعداد فالوورهای خود را با خرید فالوور اینستاگرام بالا ببرد ولی همیشه تعداد فالوور بالا در اینستاگرام به معنی موفقیت نیست. شما صرفا با داشتن فالوور واقعی می توانید پیج اینستاگرامتان را فعال و پویا نگه دارید. بهتر است بدانید که فالوور فیک، به فالوور غیر واقعی گفته نمیشود بلکه به فالوور هایی گفته میشود که برای کسب و کار یا پیج شما ارزش بالایی ندارند و با شما هیچ تعاملی ندارند.

درواقع اغلب ربات های سازنده، از فالوور فیک استفاده می کنند تا لایک و کامنت، افزایش یابد؛ بدین دلیل که اکانت های مذکور، قابلیت دایرکت دادن به مخاطبین و چک کردن استوری ها را به سادگی و بر اساس برنامه ریزی انجام شده دارند ولی در نهایت تعامل سازنده ای نخواهند داشت و بی سود هستند. تقریباً در اکثر پیج های اینستاگرامی، فالوورهای فیک وجود دارند و اینستاگرام میتواند به خاطر عدم فعالیتشان، غیرواقعی بودن آنها را تشخیص دهد. در این صورت، احتمال افت شدید پیج های اینستاگرامی وجود دارد.

روش های شناسایی پیج فیک اینستاگرام

۱. تشخیص فیک بودن فالوور اینستاگرام با استفاده از ابزارهای اتوماتیک:

شما معمولاً برای این که بتوانید با بررسی معیارهای مختلف به صورت دستی، فالوورهای جعلی را بشناسید باید زمان زیادی را اختصاص دهید. این مشکل در زمانیکه تعداد فالوورهای پیجتان زیاد باشد بیشتر احساس می شود. در چنین شرایطی باید زمان زیادی را برای شناسایی تک به تک فالوورهای فیکتان صرف کنید. همچنین احتمال دارد که در آنالیز فیک بودن فالوورها اشتباه کرده باشید. 

۲. شناسایی فالوور فیک به صورت دستی:

برای تشخیص فالوورهای جعلی از واقعی، باید حتماً ویژگی های پیج های فیک را بشناسید. بنابراین باید هدفتان از بررسی یک اکانت را مشخص کنید، یا تمامی فالوورهای یک پیج را آنالیز کنید. 

- روش تشخیص فالوور فیک با نام کاربری پیج:

به این خاطر اکانت های فیک اینستاگرام، نام های واقعی ندارند که با سرعت بالا و توسط سرور ساخته می شوند. یعنی به صورت رندوم، نام کاربری پروفایل های فیک اینستاگرام انتخاب می شود. معمولاً در نام کاربری پیج هایی غیر واقعی به صورت غیر طبیعی از اعداد و حروف استفاده می کنند و همچنین احتمال طولانی و بی معنی بودنش وجود دارد. البته فیک بودن اکانت اینستاگرام را می توانید از روی نام کاربری پروفایل موردنظر ، تشخیص دهید.

- روش تشخیص فالوور فیک با نسبت تعداد فالوورها به فالووینگ ها:

 بیشتر پیج های فیکی که در اینستاگرام می بینید؛ عکس پروفایل و پست ندارند. به همین دلیل آنها توسط افراد بسیار کمی فالو می شوند. از طرفی دیگر، فالووینگ های این پیج ها معمولاً زیاد است. بنابراین پیجی که فالوورهایش کم تر از فالووینگ های آن است؛ احتمال دهید که فیک است.

نحوه تشخیص فالوور فیک اینستاگرام چگونه است,روش های شناسایی پیج فیک اینستاگرام,روشهای تشخیص فیک بودن فالوور اینستاگرامروش تشخیص فالوور فیک با نسبت تعداد فالوورها به فالووینگ‌ها

- روش تشخیص فالوور فیک با بررسی پست ها :

در صورت ورود به پیجی که تاریخ آخرین پستش مربوط به سال گذشته است و دارای ۵۰۰K فالوور می باشد؛ یعنی فالوور های پیج، فیک هستند.

همچنین در صورت استفاده از محتواهای تکراری و بدون جذابیت برای پیجی که ۶۰۰K فالوور دارد میتوانید بفهمید که فالوور های این پیج، واقعی نیستند.

- روش تشخیص فالوور فیک با تصویر پروفایل:

پیج هایی که علاوه بر استفاده از عکس های نامربوط برای پیجشان، فاقد عکس پروفایل و فالوورهای چند صد هزارتایی هستند؛ از پیج هایی محسوب میشوند که دارای فالوور فیک می باشند.

- روش تشخیص فالوور فیک با بیو پیج:

به قسمت پایینی عکس پروفایل، بیو پیج اینستاگرام می گویند که معمولاً کاربران، برخی از اطلاعات خود را( مثل تاریخ تولد، محل زندگی و …)  در این بخش می نویسند. این بخش در تشخیص فالوور فیک، کمک بزرگی به ما کند. به دلیل این که سیستم های خودکار، فالوورهای فیک را می سازند؛ معمولاً بیو ندارند. درصورت وجود بیو در این پیج ها، معمولاً از کلمات شانسی و بی معنی استفاده شده است؛ بنابر این یکی دیگر از راه‌های بررسی فالوورهای فیک، چک کردن بیو است.

- روش تشخیص فالوور فیک با میزان تعامل فالوور مورد نظر در پیج ما:

نرخ تعامل پیج از دیگر معیارهای مهم برای شناسایی فالوور فیک از واقعی به شمار می رود. یک انسان، اکانت های فیک را با هم اداره نمی کند؛ طبیعتاً قادر به تعامل در یک پیج، مانند شخص واقعی نیست. حتی درصورت لایک کردن پست های شما و کامنت گذاشتن برای شما، از متنی استفاده می کنند که یک نمونه ی آماده است؛ به همین دلیل کامنت هایی که دریافت می کنید در برخی مواقع، مرتبط با محتوای پست نیستند؛ بنابر این اگر برخی از فالوورهایتان در پیج شما هیچ فعالیتی ندارند، به احتمال زیاد، فیک هستند.

- تشخیص فالوور فیک با بررسی دریافت لایک و کامنت در پیج: 

پس از فالو کردن پیج مورد نظرتان صبر کنید تا پست ارسال کنند. اگر دیدید که تعداد لایک کامنت ها در یک ساعت اول، بسیار کم است و به ندرت بر تعدادش اضافه می شود یا تعداد لایک و کامنت ها به صورت ناگهانی زیاد میشود؛ احتمالا این پیج، فالور فیک دارد. همچنین می توانید با مشاهده ی ساعت کامنت ها ببینید که در چه فاصله ای کامنت های پست ارسال شده اند. به عنوان مثال در کم تر از ۱۵ دقیقه ۱۰۰ کامنت ارسال شده و پس از آن کامنت دیگری به جز چند مورد ارسال نشده است که در این صورت باید شک کنید! با بررسی این موارد می توانید به فیک بودن پیج مربوطه تا ۹۵ درصد پی ببرید.

دلایل عدم استفاده از فالوور فیک در اینستاگرام,روشهای تشخیص فیک بودن فالوور اینستاگرام,تشخیص فالوور تقلبی اینستاگرامتشخیص فالوور فیک با بررسی دریافت لایک و کامنت در پیج

نحوه ی حذف فالوورهای فیک

در ابتدا فالوورهای فیک را به صورت دستی حذف کنید ولی باتوجه به زمان بر بودن اینکار، نرم افزارهایی که فالوورهای فیک و ربات ها را از لیستتان حذف کند؛ وجود دارند.

دلایل عدم استفاده از فالوور فیک در اینستاگرام

> به این دلیل نباید از فالوور فیک در اینستاگرام استفاده کنید که روز به روز باعث کاهش تعامل یا اینگیجمنت پیجتان می شود.

> درآمد شما با استفاده از فالوور فیک، تغییر چندانی از جهت تبلیغات یا فروش محصولات نمی کند.

> یکی از دلایل عدم استفاده از فالوور فیک در اینستاگرام اینست که اعتبار پیج شما بعنوان صاحب یک فروشگاه اینترنتی، بلاگر، اینفلوئنسر و … در مقابل فالوورها و الگوریتم های اینستاگرام، کاهش پیدا می کند.

> اینستاگرام، فالوورهای فیک یا تقلبی را با استفاده از الگوریتم های خود شناسایی می کند و به یک باره تعداد فالوورهای پیجتان کم میشود.

> شما در صورت داشتن فالوورهای فیک، بعنوان یک اینفلوئنسر یا بلاگر نمیتوانید تأثير زیادی روی فالوورها و مخاطبانتان بگذارید.

> پیج شما برای دریافت ورودی از اکسپلور درصورت کم تر شدن تعامل، لایک، کامنت، سیو و شیر، شانسی نخواهد داشت و چنانچه این موارد، کاهش یابد به ضرر شماست.

نحوه ی حذف فالوورهای فیک اینستاگرام,روشهای تشخیص فالوور فیک اینستاگرام,نحوه تشخیص فالوور فیک اینستاگرامفالوورهای فیک در اکثر پیج های اینستاگرامی وجود دارند

معایب فالوور فیک اینستاگرام

 از معایب فالوور فیک اینستاگرام می توان به موارد زیر اشاره کرد :

* یکی از معایب فالوور فیک اینستاگرام، نرخ تعامل بسیار پائین و افزایش نرخ پرش می باشد.

* اعتماد نکردن فالوورها به پیج، از دیگر معایب فالوور فیک اینستاگرام به شمار می رود.

* فالوورهای فیک از صفحات اینستاگرامی، حذف میشوند.

گردآوری: بخش دیجیتال سرپوش

  • 12
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱۰
غیر قابل انتشار: ۸
جدیدترین
قدیمی ترین
ممنونم از مطالب مفیدتون واقعا به درد بخور بود. من هم با سایت متا فالوور کار می کنم و واقعا از خدماتشون راضیم و پیشنهاد می کنم اگر قصد خرید فالوور اینستاگرام دارید حتما یه سر بزنید.
مشاهده کامنت های بیشتر
رسول خطیبی بیوگرافی رسول خطیبی + تصاویر

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
گیتی قاسمی بیوگرافی گیتی قاسمی بازیگر خوش سابقه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۶ آذر ۱۳۵۵

محل تولد: ملایر، همدان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ویلهلم رونتگن بیوگرافی ویلهلم رونتگن دانشمند تاثیرگذار صنعت پزشکی

تاریخ تولد: ۲۷ مارس ۱۸۴۵

محل تولد: رمشاید، پادشاهی پروس، کنفدراسیون آلمان

ملیت: آلمانی

حرفه: دانشمند

محل تحصیل: مؤسسه فناوری فدرال زوریخدانشگاه زوریخ

درگذشت: ۱۰ فوریه ۱۹۲۳

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
جی پی مورگان بیوگرافی جی پی مورگان: مردی که بانکداری را متحول کرد

تاریخ تولد: ۱۷ آوریل ۱۸۳۷

محل تولد: هارتفورد، کنتیکت

ملیت: آمریکایی

حرفه: بانکدار و سرمایه گذار

محل تحصیل: دانشگاه گوتینگن

درگذشت: ۳۱ مارس ۱۹۱۳

ادامه
علی شریفی زارچی بیوگرافی علی شریفی زارچی استادیار اخراج شده شریف

تاریخ تولد: دهه ۶۰ شمسی

محل تولد: تهران

حرفه: استادیار اخراج شده از دانشگاه صنعتی شریف، رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر

تحصیلات: دانش‌آموخته کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف و دکتری بیوانفورماتیک از دانشگاه تهران، دانش آموخته دوره‌های پژوهشی و پسادکتری در ماکس پلانک آلمان و دانشگاه دولتی آمریکا

افتخارات: دریافت مدال طلای المپیاد جهانی کامپیوتر در سال ۲۰۰۰، انتخاب به عنوان رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر انتخاب

ادامه
عمران خان بیوگرافی عمران خان نخست وزیر سابق پاکستان

تاریخ تولد: ۵ اکتبر ۱۹۵۲

محل تولد: لاهور، پاکستان

ملیت: پاکستانی

حرفه: نخست وزیر سابق پاکستان

شروع فعالیت: ۲۵ آوریل ۱۹۹۶

حزب سیاسی: تحریک انصاف پاکستان

ادامه
ویژه سرپوش