دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۳۰۰۲۱

روشهای تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

تشخیص فالوور فیک اینستاگرام،روشهای تشخیص فالوور فیک اینستاگرام،نحوه تشخیص فالوور فیک اینستاگرام چگونه استهر فردی می تواند با خرید فالوور اینستاگرام تعداد فالوورهای خود را بالا ببرد
 پس از شروع پروسه افزایش فالوور اینستاگرام باید بتوانید با تشخیص فالوور فیک از درستی روند افزایش فالوورتان اطمینان حاصل کنید. در این مطلب از سرپوش درباره ی راههای تشخیص فالوور فیک اینستاگرام با شما صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید.

تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

هر فردی میتواند تعداد فالوورهای خود را با خرید فالوور اینستاگرام بالا ببرد ولی همیشه تعداد فالوور بالا در اینستاگرام به معنی موفقیت نیست. شما صرفا با داشتن فالوور واقعی می توانید پیج اینستاگرامتان را فعال و پویا نگه دارید. بهتر است بدانید که فالوور فیک، به فالوور غیر واقعی گفته نمیشود بلکه به فالوور هایی گفته میشود که برای کسب و کار یا پیج شما ارزش بالایی ندارند و با شما هیچ تعاملی ندارند.

درواقع اغلب ربات های سازنده، از فالوور فیک استفاده می کنند تا لایک و کامنت، افزایش یابد؛ بدین دلیل که اکانت های مذکور، قابلیت دایرکت دادن به مخاطبین و چک کردن استوری ها را به سادگی و بر اساس برنامه ریزی انجام شده دارند ولی در نهایت تعامل سازنده ای نخواهند داشت و بی سود هستند. تقریباً در اکثر پیج های اینستاگرامی، فالوورهای فیک وجود دارند و اینستاگرام میتواند به خاطر عدم فعالیتشان، غیرواقعی بودن آنها را تشخیص دهد. در این صورت، احتمال افت شدید پیج های اینستاگرامی وجود دارد.

روش های شناسایی پیج فیک اینستاگرام

۱. تشخیص فیک بودن فالوور اینستاگرام با استفاده از ابزارهای اتوماتیک:

شما معمولاً برای این که بتوانید با بررسی معیارهای مختلف به صورت دستی، فالوورهای جعلی را بشناسید باید زمان زیادی را اختصاص دهید. این مشکل در زمانیکه تعداد فالوورهای پیجتان زیاد باشد بیشتر احساس می شود. در چنین شرایطی باید زمان زیادی را برای شناسایی تک به تک فالوورهای فیکتان صرف کنید. همچنین احتمال دارد که در آنالیز فیک بودن فالوورها اشتباه کرده باشید. 

۲. شناسایی فالوور فیک به صورت دستی:

برای تشخیص فالوورهای جعلی از واقعی، باید حتماً ویژگی های پیج های فیک را بشناسید. بنابراین باید هدفتان از بررسی یک اکانت را مشخص کنید، یا تمامی فالوورهای یک پیج را آنالیز کنید. 

- روش تشخیص فالوور فیک با نام کاربری پیج:

به این خاطر اکانت های فیک اینستاگرام، نام های واقعی ندارند که با سرعت بالا و توسط سرور ساخته می شوند. یعنی به صورت رندوم، نام کاربری پروفایل های فیک اینستاگرام انتخاب می شود. معمولاً در نام کاربری پیج هایی غیر واقعی به صورت غیر طبیعی از اعداد و حروف استفاده می کنند و همچنین احتمال طولانی و بی معنی بودنش وجود دارد. البته فیک بودن اکانت اینستاگرام را می توانید از روی نام کاربری پروفایل موردنظر ، تشخیص دهید.

- روش تشخیص فالوور فیک با نسبت تعداد فالوورها به فالووینگ ها:

 بیشتر پیج های فیکی که در اینستاگرام می بینید؛ عکس پروفایل و پست ندارند. به همین دلیل آنها توسط افراد بسیار کمی فالو می شوند. از طرفی دیگر، فالووینگ های این پیج ها معمولاً زیاد است. بنابراین پیجی که فالوورهایش کم تر از فالووینگ های آن است؛ احتمال دهید که فیک است.

نحوه تشخیص فالوور فیک اینستاگرام چگونه است,روش های شناسایی پیج فیک اینستاگرام,روشهای تشخیص فیک بودن فالوور اینستاگرامروش تشخیص فالوور فیک با نسبت تعداد فالوورها به فالووینگ‌ها

- روش تشخیص فالوور فیک با بررسی پست ها :

در صورت ورود به پیجی که تاریخ آخرین پستش مربوط به سال گذشته است و دارای ۵۰۰K فالوور می باشد؛ یعنی فالوور های پیج، فیک هستند.

همچنین در صورت استفاده از محتواهای تکراری و بدون جذابیت برای پیجی که ۶۰۰K فالوور دارد میتوانید بفهمید که فالوور های این پیج، واقعی نیستند.

- روش تشخیص فالوور فیک با تصویر پروفایل:

پیج هایی که علاوه بر استفاده از عکس های نامربوط برای پیجشان، فاقد عکس پروفایل و فالوورهای چند صد هزارتایی هستند؛ از پیج هایی محسوب میشوند که دارای فالوور فیک می باشند.

- روش تشخیص فالوور فیک با بیو پیج:

به قسمت پایینی عکس پروفایل، بیو پیج اینستاگرام می گویند که معمولاً کاربران، برخی از اطلاعات خود را( مثل تاریخ تولد، محل زندگی و …)  در این بخش می نویسند. این بخش در تشخیص فالوور فیک، کمک بزرگی به ما کند. به دلیل این که سیستم های خودکار، فالوورهای فیک را می سازند؛ معمولاً بیو ندارند. درصورت وجود بیو در این پیج ها، معمولاً از کلمات شانسی و بی معنی استفاده شده است؛ بنابر این یکی دیگر از راه‌های بررسی فالوورهای فیک، چک کردن بیو است.

- روش تشخیص فالوور فیک با میزان تعامل فالوور مورد نظر در پیج ما:

نرخ تعامل پیج از دیگر معیارهای مهم برای شناسایی فالوور فیک از واقعی به شمار می رود. یک انسان، اکانت های فیک را با هم اداره نمی کند؛ طبیعتاً قادر به تعامل در یک پیج، مانند شخص واقعی نیست. حتی درصورت لایک کردن پست های شما و کامنت گذاشتن برای شما، از متنی استفاده می کنند که یک نمونه ی آماده است؛ به همین دلیل کامنت هایی که دریافت می کنید در برخی مواقع، مرتبط با محتوای پست نیستند؛ بنابر این اگر برخی از فالوورهایتان در پیج شما هیچ فعالیتی ندارند، به احتمال زیاد، فیک هستند.

- تشخیص فالوور فیک با بررسی دریافت لایک و کامنت در پیج: 

پس از فالو کردن پیج مورد نظرتان صبر کنید تا پست ارسال کنند. اگر دیدید که تعداد لایک کامنت ها در یک ساعت اول، بسیار کم است و به ندرت بر تعدادش اضافه می شود یا تعداد لایک و کامنت ها به صورت ناگهانی زیاد میشود؛ احتمالا این پیج، فالور فیک دارد. همچنین می توانید با مشاهده ی ساعت کامنت ها ببینید که در چه فاصله ای کامنت های پست ارسال شده اند. به عنوان مثال در کم تر از ۱۵ دقیقه ۱۰۰ کامنت ارسال شده و پس از آن کامنت دیگری به جز چند مورد ارسال نشده است که در این صورت باید شک کنید! با بررسی این موارد می توانید به فیک بودن پیج مربوطه تا ۹۵ درصد پی ببرید.

دلایل عدم استفاده از فالوور فیک در اینستاگرام,روشهای تشخیص فیک بودن فالوور اینستاگرام,تشخیص فالوور تقلبی اینستاگرامتشخیص فالوور فیک با بررسی دریافت لایک و کامنت در پیج

نحوه ی حذف فالوورهای فیک

در ابتدا فالوورهای فیک را به صورت دستی حذف کنید ولی باتوجه به زمان بر بودن اینکار، نرم افزارهایی که فالوورهای فیک و ربات ها را از لیستتان حذف کند؛ وجود دارند.

دلایل عدم استفاده از فالوور فیک در اینستاگرام

> به این دلیل نباید از فالوور فیک در اینستاگرام استفاده کنید که روز به روز باعث کاهش تعامل یا اینگیجمنت پیجتان می شود.

> درآمد شما با استفاده از فالوور فیک، تغییر چندانی از جهت تبلیغات یا فروش محصولات نمی کند.

> یکی از دلایل عدم استفاده از فالوور فیک در اینستاگرام اینست که اعتبار پیج شما بعنوان صاحب یک فروشگاه اینترنتی، بلاگر، اینفلوئنسر و … در مقابل فالوورها و الگوریتم های اینستاگرام، کاهش پیدا می کند.

> اینستاگرام، فالوورهای فیک یا تقلبی را با استفاده از الگوریتم های خود شناسایی می کند و به یک باره تعداد فالوورهای پیجتان کم میشود.

> شما در صورت داشتن فالوورهای فیک، بعنوان یک اینفلوئنسر یا بلاگر نمیتوانید تأثير زیادی روی فالوورها و مخاطبانتان بگذارید.

> پیج شما برای دریافت ورودی از اکسپلور درصورت کم تر شدن تعامل، لایک، کامنت، سیو و شیر، شانسی نخواهد داشت و چنانچه این موارد، کاهش یابد به ضرر شماست.

نحوه ی حذف فالوورهای فیک اینستاگرام,روشهای تشخیص فالوور فیک اینستاگرام,نحوه تشخیص فالوور فیک اینستاگرامفالوورهای فیک در اکثر پیج های اینستاگرامی وجود دارند

معایب فالوور فیک اینستاگرام

 از معایب فالوور فیک اینستاگرام می توان به موارد زیر اشاره کرد :

* یکی از معایب فالوور فیک اینستاگرام، نرخ تعامل بسیار پائین و افزایش نرخ پرش می باشد.

* اعتماد نکردن فالوورها به پیج، از دیگر معایب فالوور فیک اینستاگرام به شمار می رود.

* فالوورهای فیک از صفحات اینستاگرامی، حذف میشوند.

گردآوری: بخش دیجیتال سرپوش

  • 12
  • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
گروه بی تی اس,گروه BTS,بیوگرافی گروه بی تی اس بیوگرافی اعضای گروه بی تی اس (BTS)، گروه موسیقی کره ای

تعداد اعضا: هفت نفر

نام اعضا: شوگا، جین، جی-هوپ، آراِم، جیمین، وی، جونگ‌کوک

خواستگاه: کره جنوبی، سئول

تاریخ تشکیل گروه: ۲۰۱۰

تاریخ آغاز فعالیت: ۲۰۱۳

زمینه فعالیت: کی-پاپ،  پاپ ، هیپ هاپ، آراندبی، ئی‌دی‌ام

ادامه
پارسا پیروزفر,بیوگرافی پارسا پیروزفر,عکس های پارسا پیروزفر بیوگرافی و عکس های پارسا پیروزفر

تاریخ تولد: ۲۲ شهریور ۱۳۵۱

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر ،کارگردان نمایش، نقاش، نمایشنامه نویس و مترجم

تحصیلات: کارشناسی در رشته نقاشی

وضعیت تاهل: مجرد

ادامه
خشایار اعتمادی,زندگینامه خشایار اعتمادی,بیوگرافی خشایار اعتمادی بیوگرافی خشایار اعتمادی خواننده سبک‌ موسیقی پاپ کلاسیک (+ آثار)

نام مستعار : خشایار

تولد : ۱۱ فروردین ۱۳۵۰

ملیت : ایرانی

سبک‌ : موسیقی پاپ کلاسیک

ساز : پیانو، آكاردئون

سال‌های فعالیت : ۱۳۷۴ تا کنون

ادامه
شهره لرستانی,بیوگرافی شهره لرستانی,تغییر جنسیت شهره لرستانی بیوگرافی شهره لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون و ماجرای تغییر جنسیت او(+ تصاویر)

نام خانوادگی:صالحی لرستانی

تاریخ تولد:۳۱ خرداد ۱۳۴۵

تحصیلات:فوق لیسانس فیلمنامه نویسی

سالهای فعالیت:از ۱۳۶۴ تاکنون

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل:مجرد

ادامه
علی قلی زاده,بیوگرافی علی قلی زاده,عکس های علی قلی زاده بیوگرافی و عکس های علی قلی زاده

تاریخ تولد: ۲۰ اسفند ۱۳۷۴

محل تولد: تهران

حرفه: فوتبال

پست: مهاجم، وینگر

قد: ۱ متر ۷۶ سانتی متر

ادامه
محمدرضا آشتیانی,محمدرضا قرایی آشتیانی,بیوگرافی محمدرضا آشتیانی بیوگرافی محمدرضا آشتیانی (+عکس)

تاریخ تولد: زاده ۱۳۳۹

محل تولد: تهران

تحصیلات: دکتری مدیریت دفاعی را نیز از دانشگاه عالی دفاع ملی

سمت: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

درجه: سرتیپ

ادامه
عزیر نبی,زندگینامه حضرت عزیر نبی,حضرت عزیر نبی زندگینامه حضرت عزیر نبی

نام پدر: خلقیا

خویشاوندان مهم: هارون

دین: یکتاپرستی

سن: ۵۰ سال

تکرار نام در قرآن: یکبار در آیه ۳۰ سوره توبه

نسب: بنی اسرائیل و حضرت یعقوب

ادامه
عکس های امیرحسین اسفندیار,امیرحسین اسفندیار والیبالیست,امیرحسین اسفندیار در پاریس بیوگرافی امیرحسین اسفندیار؛ بازیکنن حرفه ای والیبال ایران

تاریخ تولد: ۴ بهمن ۱۳۷۷

محل تولد: ایران، آمل

حرفه: بازیکن حرفه ای والیبال

قد: دو متر و ۹ سانتی متر

وزن: ۱۱۰ کیلوگرم

ادامه
ریکاردو ساپینتو,بیوگرافی ریکاردو ساپینتو,تصاویر ریکاردو ساپینتو بیوگرافی ریکاردو ساپینتو، بازیکن سابق و مربی فوتبال (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۱۰ اکتبر ۱۹۷۲( ۱۸ مهر ۱۳۵۱)

محل تولد:پرتغال

حرفه:بازیکن و مربی فوتبال

وضعیت تاهل:متاهل

قد:۱٫۷۸ متر

ادامه
ویژه سرپوش