یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰
۱۵:۴۵ - ۳۰ آبان ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۸۲۷۹۰
لیگ برتر و جام حذفی

جزئیات خرید بلیط الکترونیکی بازی گل گهر سیرجان و استقلال تهران از هفته ششم لیگ برتر در سایت footballeticket.ir

خرید بلیط آنلاین گل گهر استقلال, footballeticket.ir
در صورت موافقت وزارت بهداشت همه بازی های هفته ششم لیگ برتر با حضور تماشاگر برگزار می شود. همچنین مشاور پزشکی فدراسیون فوتبال گفت که اگر پروتکل ها رعایت شود، برای ادامه حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها مشکل خاصی نیست.

آخرین اخبار از ورود هواداران به ورزشگاه در سیرجان در بازی گل گهر سیرجان و استقلال تهران از هفته ششم لیگ برتر را در اینجا دنبال کنید.

بعد از شیوع ویروس کرونا در کشور برای نخستین بار دیدار استقلال – نساجی با حضورآزمایشی ۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی برگزار شد. در راستای حضور تماشاگر در این بازی ناهماهنگی هایی به وجود آمد که باشگاه استقلال بابت آن از تماشاگرانش معذرت خواهی کرد اما این حضور با استقبال همه تیم ها مواجه شد بطوریکه دیگر تیم های لیگ برتری هم از فدراسیون فوتبال تقاضا کرده اند دیدار هفته ششم خود را با حضور تماشاگر میزبانی کنند.

در صورت موافقت وزارت بهداشت دیدارهای هفته ششم لیگ برتر با حضور ۳۰ درصدی تماشاگر برگزار می شود. باشگاه ها موظف هستند برای بازی های خود ۳۰ درصد آنهم به صورت الکترونیکی بلیط فروشی کنند واز سویی ورود تماشاگر به استادیوم باید از طریق گیت های الکترونیکی صورت گیرد. یکی از شرط های مهم تماشاگر برای ورود به استادیوم تزریق هر دو دوز واکسن است. البته در بازی استقلال – نساجی بعضی از تماشاگرانی که هر دو دوز واکسن را تزریق کرده بودند موفق به خرید بلیط آنلاین  نشده بودند به این خاطر که نامشان در لیست وزارت بهداشت ثبت نشده بود که نواقص در این مسیر در حال برطرف شدن است.

تماشاگران استقلال در بدو ورود به استادیوم آزادی بارها و بارها با این خواهش مواجه شدند که باتوجه به ظرفیت ورزشگاه با فاصله کنار هم بنشینند که این مسئله را رعایت نکردند و این یکی از چالش های برگزاری بازی های هفته ششم با حضور تماشاگر است. البته این مسئله در فوتبال اروپا هم مرسوم است و در ورزشگاه های اروپا هم تماشاگران کنار هم می نشینند تا به اتفاق تیم مورد علاقه خود را تشویق کنند.

تصمیم حضور تماشاگران در بازی های لیگ برتر در هفته ششم روز دوشنبه نهایی خواهد شد.

 شرط ادامه حضور تماشاگران در استادیوم

خرید بلیط آنلاین گل گهر استقلال, footballeticket.ir

امین نوروزی مشاور پزشکی فدراسیون فوتبال در گفتگو با رادیو تهران درباره حضور هواداران در دیدار استقلال و نساجی گفت: از مدت‌ها قبل پیگیر بودیم که شاهد حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها باشیم. جلساتی با وزارت بهداشت برگزار شد و به ما قول دادند که از اول آذرماه این اتفاق بیفتد. آنها کمک کردند و سازوکار این کار آماده شد تا با رعایت اصولی مثل رعایت پروتکل‌ها و شرط داشتن کارت واکسیناسیون و همچنین کنترل هوشمند، تماشاگران در ورزشگاه‌ها حضور پیدا کنند. حضور تماشاگران در بازی استقلال و نساجی را به فال نیک می‌گیریم. همانطور که همه شاهد بودند تماشاگران خیلی خوشحال بودند و بعد از مدت‌ها دوری از فوتبال با شوق خاصی به ورزشگاه آمدند.

وی ادامه داد: از طرف برگزارکنندگان ایرادهایی هم وجود داشت و با صحبت‌هایی که انجام شد قول دادند که اصول این کار رعایت شود. باید این کار را از جایی شروع می‌کردیم. در این موضوع از دنیا عقب ماندیم و همه تماشاگران در دنیا در ورزشگاه‌ها حضور پیدا می‌کنند. با توجه به اینکه نزدیک به ۷۰ درصد از مردم واکسیناسیون شده‌اند، فکر نمی‌کنم مشکل خاصی باشد به شرط اینکه پروتکل‌ها رعایت شود تا مسئولان دلگرم‌تر شوند و شاهد حضور  تعداد بیشتری از تماشاگران در ورزشگاه‌ها باشیم. همه این مواردی که گفته می‌شود به خاطر سلامت مردم است.

مشاور پزشکی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که فدراسیون فوتبال با وزارت بهداشت و فدراسیون پزشکی ورزشی در ارتباط است؟ عنوان کرد: همه می‌دانند که فوتبال یک ساختار جداگانه دارد ولی در بحث پزشکی تصمیمات ما با هماهنگی با وزارت بهداشت گرفته می‌شود. 

نوروزی در خصوص اینکه نگرانی از حضور تماشاگران وجود ندارد، خاطرنشان کرد: خیر، با توجه به اینکه بازی استقلال و نساجی با حضور تماشاگران انجام شد، نواقص کار دیده شد. مشکلی وجود ندارد و ان‌شاءالله در بازی‌های بعدی با همکاری با وزارت بهداشت این روند ادامه خواهد داشت. مهم سیستم هوشمند است که بتوانیم کارت‌های شناسایی واکسن افراد را کنترل کنیم. باز هم پیگیری می‌کنیم تا شاهد حضور بیشتر هواداران در ورزشگاه‌ها باشیم. 

وی در پاسخ به این سوال که فدراسیون فوتبال موافق حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها البته به شرط رعایت استانداردها است، گفت: صددرصد موافق حضور تماشاگران هستیم.

جزئیات خرید بلیط الکترونیکی بازی گل گهر سیرجان و استقلال تهران از هفته ششم لیگ برتر در سایت footballeticket.ir

سامانه فروش بلیت (footballeticket.ir)طبق کد ملی افراد واکسن زده را بررسی می‌کند.

تماشاگرانی که به ورزشگاه می‌روند نمی‌توانند کنار یکدیگر بنشینند. یعنی سامانه به تماشاگران بلیت با شماره‌ صندلی‌های کنار هم نمی‌فروشد.

مسئول مسابقات لیگ برتر در پاسخ به این سوال که آیا نظارتی روی حضور تماشاگران روی سکوها وجود دارد یا خیر گفت: اگر تماشاگران رعایت کنند مطمئنا تعداد آنها برای دیدارهای آینده افزایش پیدا می‌کند در غیر این صورت همین تعداد هم از بازی های آینده مجوز حضور پیدا نخواهند کرد و روال به گذشته باز خواهد گشت.

وی تاکید کرد: بستر لازم در استادیوم آزادی از مدت‌ها قبل فراهم شده و به تماشاگران تذکر هم داده خواهد شد اما امیدواریم تماشاگران رعایت کنند تا بتوانیم از این فرصت نهایت استفاده را ببریم.

گل گهر - استقلال بدون حضور تماشاگران

بازی آبی پوشان پایتخت در سیرجان بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، دیدار هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر میان دو تیم استقلال و نساجی در ورزشگاه آزادی با حضور محدود تماشاگران برگزار شد و علاقه مندان به دو تیم پس از حدود دو سال دوری توانستند به تماشای دیدار تیم محبوب خود بروند. 

این اتفاق نوید بازگشت هواداران سایر تیم‌ها به ورزشگاه‌ها را داد ولی دیدار این هفته استقلال که در سیرجان مقابل گل گهر برگزار می‌شود شامل چنین موردی نیست. 

رئیس هیات فوتبال سیرجان گفت: علی رغم تلاش های صورت گرفته برای حضور هواداران در ورزشگاه، اما دیدار گل‌گهر _ استقلال قطعا بدون تماشاگر برگزار می‌شود. 

رسول بلوردی افزود: با توجه به اینکه وضعیت شهرستان سیرجان در بحث کرونا "نارنجی پر خطر" است، مطمئنا با مخالفت ستاد کرونا و شورای تامین شهرستان، بازی روز چهارشنبه گل‌گهر و استقلال که قرار است در ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر برگزار شود، بدون تماشاگر بر‌گزار می‌شود. وی از علاقمندان به فوتبال خواست از حضور در خیابان‌های منتهی به ورزشگاه شهید سلیمانی خودداری کنند تا این بازی با امنیت و آرامش برگزار شود.

بلوردی در مورد زمان باز شدن درِ ورزشگاه ها به روی هواداران گفت: طبق اعلامی که به هیأت فوتبال سیرجان صورت گرفته از ۲۰ آذر ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها بدون ممانعت خواهد بود.

 • 11
 • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: ۱۱
غیر قابل انتشار: ۸
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مطالب پیشنهادی,وبگردی
زندگی نامه غلامحسین اسماعیلی,غلامحسین اسماعیلی,تحصیلات غلامحسین اسماعیلی بیوگرافی غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس‌جمهور (+ تصاویر)

زاده:۱۳۴۴ بیرجند

زادگااه:بیرجند

ملیت:ایرانی

حزب سیاسی:مستقل

بیوگرافی غلامحسین اسماعیلی

غلامحسین اسماعیلی در شهر بیرجند در سال ۱۳۴۴ دیده به جهان گشود. پدر او که در حال حاضر در قید حیات نیست؛ در حوزه ی کشاورزی فعالیت داشت و در دروس حوزه به صورت مقدماتی تحصیل کرده بود و به عنوان روحانی محل شناخته میشد. وی دارای سه برادر میباشد که یکی از آن ها درگذشته است.

ادامه
مزدک میرعابدینی,بیوگرافی مزدک میرعابدینی,زندگینامه مزدک میرعابدینی بیوگرافی مزدک میرعابدینی، بازیگر و کارگردان سینمای کشور (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۲۹ فروردین ۱۳۵۵

محل تولد:تهران

پیشه:بازیگر سینما و تلوزیون، کارگردان، تهیه کننده، نویسنده

سالهای فعالیت:۱۳۸۷- تاکنون

همسر:ندا صارمی منفرد

ادامه
ابوالعباس نیریزی,بیوگرافی ابوالعباس نیریزی,زندگینامه ابوالعباس نیریزی زندگینامه ابوالعباس نیریزی ستاره شناس و اخترشناس ایرانی

زاده:نیمه اول سده سوم هجری قمری

زادگاه:نیریز، شهری کوچک در جنوب شیراز فعلی

پیشه:ریاضی دان و اخترشناس ایرانی

ملیت:ایرانی

وفات:۳۱۰ هجری

ادامه
حامد قدوسی,فعالیت های حامد قدوسی,تحصیلات حامد قدوسی بیوگرافی حامد قدوسی و فعالیت های این اقتصاددان (+ تصاویر)

نام خانوادگی:قدوسی

زاده:۱۳۵۶

زادگاه:ارومیه

تحصیلات:مدرک کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد مدیریت

سمت:عضو دپارتمان اقتصاد دانشگاه( موسسه) تکنولوژی استیونس

ادامه
 همام تبریزی,بیوگرافی همام تبریزی,آثار همام تبریزی زندگینامه ی همام تبریزی شاعر پارسی‌سرا و تاتی‌سرای ایران

زاده:۶۳۶ هجری

زادگاه:تبریز

درگذشته:صفر ۷۱۴

سمت:شاعر پارسی سرا و تاتی سرای( آذری سرای)

سده:هشتم هجری

ادامه
سیاوش یزدانی,بیوگرافی سیاوش یزدانی,زندگینامه سیاوش یزدانی بیوگرافی سیاوش یزدانی فوتبالیست مدافع میانی کشور (+ تصاویر)

متولد:۱۲ اسفند ۱۳۷۰

زادگاه: مشهد

پیشه: بازیکن فوتبال

پست: مدافع میانی/ دفاع چپ

مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد

قد: ۱۹۲ سانتیمتر

ادامه
علي مصفا همسر لیلا حاتمی,عکس پرتره علی مصفا,بیوگرافی علی مصفا بیوگرافی علی مصفا و ماجرای ازدواجش (+ تصاویر خانوادگی)

نام خانوادگی:مصفا

تاریخ تولد:۱۱/۹/۱۳۴۵

فعالیت:در بخش های کارگردان، دستیار کارگردان، نویسنده، بازیگر، تهیه کننده.

مدرک تحصیلی:فارغ التحصیل عمران

نام همسر:لیلا حاتمی

ادامه
زهره کودایی,بیوگرافی زهره کودایی,زندگینامه زهره کودایی بیوگرافی زهره کودایی، گلر تیم ملی فوتبال زنان (+ تصاویر )

متولد:۳ آذر ۱۳۶۸

زادگاه:خوزستان

زمینه فعالیت:ورزش فوتبال

پیشه:دروازه بان فوتبال

ملیت:ایرانی

ادامه
افتخارات یوسف نوری,تحصیلات یوسف نوری,سوابق علمی و پژوهشی یوسف نوری بیوگرافی یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش کشور (+ تصاویر)

زاده:۱۳۴۰

زادگاه:ایلام

ملیت:ایرانی

سمت:سیاست مدار و مدیر اجرایی

دین:اسلام

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • شنبه ۲ بهمن
  هفته ۲۳ سری آ ایتالیا
  لاتزیو - آتالانتا
  ساعت: ۲۳:۱۵
 • هفته ۲۲ لالیگا اسپانیا
  اتلتیکومادرید - والنسیا
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • یکشنبه ۳ بهمن
  هفته ۲۳ سری آ ایتالیا
  آث میلان - یوونتوس
  ساعت: ۲۳:۱۵
ویژه سرپوش