چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
۱۴:۵۰ - ۲۴ آبان ۱۳۹۶ کد خبر: ۹۶۰۸۰۶۳۰۲
اخبار خواندنی ها و دیدنی ها

رازهای جالب و شگفت انگیز درباره زنان

زنان,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

زنان... این موجوات شگفت انگیز! نه می‌توانید بدون آن‌ها زندگی کنید و نه با آن ها! احتمالا هیچ مردی وجود ندارد که حداقل یک بار آرزو نکرده باشد که کاش می‌توانست ذهن زن‌ها را بخواند. زنان و مردان در برخی جنبه‌ها شبیه هم هستند، اما تفاوت‌های بسیاری با هم دارند. آن‌ها برای اینکه بتوانند با هم زندگی کنند باید تفاوت‌های هم را بپذیرند و سعی کنند با وجود این تفاوت‌ها یکدیگر را درک کنند. مهم نیست چقدر او را بشناسید، همیشه چیزهایی درباره آن‌ها وجود دارد که فراتر از درک شماست، نه به خاطر اینکه نمی‌خواهید آن‌ها را درک کنید، بلکه، چون تفاوت‌های خاصی در دیدگاه‌های اساسی، تفکر و رفتار زنان و مردان وجود دارد.

 

البته، ما نباید این‌ها را عمومیت دهیم و فرض را بر این بگذاریم که همه زنان مثل هم هستند، اما چیزهایی وجود دارد که بین بیشتر آن‌ها مشترک است و برای مردان همیشه یک راز می‌ماند. از آنجا که نمی‌توانید ذهن زن‌ها را بخوانید، حتما دوست دارید چیزهای بیشتری درباره آن‌ها و رفتار و شخصیتشان بدانید. زنان کتابچه راهنمای دستی ندارند ولی ما چند نکته کوچک برایتان آماده کرده ایم که بیشتر آن‌ها را درک کنید.

 

برای زنان آماده شدن برای یک قرار ملاقات مثل کابوس است

حتما برایتان پیش آمده که دوستتان از شما بخواهد با هم بیرون بروید و در دو دقیقه آماده شده باشید. اما اگر زن باشید باید این را حداقل از روز قبل بدانید، چون به زمان زیادی برای آماده شدن نیاز دارید. زنان باید دوش بگیرند، بدن خود را با دو اسکراب مختلف بشویند، فکری به حال موهای بدنشان کنند، سرشان را بشویند، سشوار کنند، ۱۵ محصول مختلف به موهایشان بزنند، آرایش کنند، لباس و کیف و ... مناسب انتخاب کنند و ... این لیست هم چنان ادامه دارد. اساسا وقتی با آن‌ها دیدار می‌کنید نمی‌دانید که بخش زیادی از روزشان را صرف آماده شدن به خاطر شما کرده اند.

 

 

زنان,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

 

شما را در رسانه‌های اجتماعی تعقیب می‌کنند

همسر یا نامزد شما دوست دارد بداند که شما در شبکه‌های اجتماعی چه عکس هایی می‌بینید و چه نظراتی می‌گذارید. مخصوصا در اوایل رابطه احتمالا تمام وقت اینستاگرام و فیسبوک شما را دنبال می‌کند. هم چنین حساب همه کسانی که قبلا با آن‌ها ارتباط یا به آن‌ها علاقه داشتید را کنترل می‌کند تا مطمئن شود دیگر عکس‌های آن‌ها را نمی‌بینید و نظر نمی‌دهید. اگر درباره نامزد قبلیتان صحبت کنید تحقیقات و بازجویی خود را شروع می‌کند تا مطمئن شود از او بهتر است و انتخاب بهتری برای شماست. اگر به رابطه تان علاقه دارید هرگز او را با کسی مقایسه نکنید و به افراد قبلی که در زندگیتان بودند هیچ اشاره‌ای نکنید.

 

زنان,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

 

حجم زیادی کفش و لباس دارند که هرگز استفاده نمی‌کنند

بیشتر زنان از خریدن کفش و لباس لذت می‌برند و بسیاری از چیزهایی که می‌خرند را شاید فقط سالی یک بار بپوشند. شاید به این خاطر باشد که زیباترین کفش‌ها اغلب ناراحت‌ترین کفش‌ها هستند و در حالی که خریدن آن‌ها فکر خوبی به نظر می‌رسد، پوشیدنشان اصلا حس خوبی ندارد. در مورد لباس‌ها هم، ممکن است برخی لباس‌ها را در فروشگاه دوست داشته باشند، اما وقتی دوباره در خانه می‌پوشند متوجه می‌شوند از آن متنفرند و آن‌ها را ته کمد می‌اندازند. مهم نیست که یک زن چقدر کفش داشته باشد و چقدر کمدش پر باشد، همیشه موقعیتی پیش می‌آید که هیچ چیزی برای پوشیدن ندارد و نیاز دارد لباس جدیدی بخرد.

 

زنان,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

 

قانون سندروم پیش از قاعدگی

«چرا اینقدر بداخلاق شدی؟ در دوران قاعدگی هستی؟» این یکی از بدترین چیزهایی است که می‌توانید به یک زن بگویید. یک قانون ساده در این باره وجود دارد: هرگز درباره این باره حرف نزنید. بله، او بداخلاق است، مقدار زیادی بستنی و شکلات می‌خورد، سر موضوعات بی اهمیت گریه می‌کند ولی از شما برای این حرفتان متنفر خواهد شد. بهترین کاری که می‌توانید در این دوران بکنید این است که همه این‌ها را نادیده بگیرید و به او زمان دهید و اگر از شما خواست کنارش باشید. شما احساس دوران قاعدگی را نمی دانید بنابراین نباید او را قضاوت کنید. او درد می‌کشد، هورمون هایش دیوانه می‌شوند و واقعا نیاز ندارد این‌ها را به او یادآوری کنید.

 

زنان,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

 

همه زن‌ها دوست ندارند ازدواج کنند و بچه دار شوند

یک تفکر عمومی وجود دارد که همه مرد‌ها می‌خواهند همیشه مجرد بمانند و همه زن‌ها به دنبال یک پسر خوب می‌گردند که با او ازدواج کنند و بچه دار شوند. اما این ۱۰۰ درصد درست نیست. درواقع زنانی هستند که اصلا دوست ندارند بچه داشته باشند، این افسانه نیست، یک واقعیت است. زنان هم با هم فرق دارند، هرچند برخی ازآن‌ها آرزوی یک عروسی عالی و یک خانواده بزرگ را دارند، دیگران می‌خواهند روی خود و حرفه شان تمرکز کنند. همه زنان قدر زمان گذاشتن برای خودشان را می‌دانند و برخی از آن‌ها دوست ندارند این زمان را شوهر و بچه کنند. مهم این است که بدانید این اشتباه یا غیرطبیعی نیست همان طور که در مورد مردان هم نیست.

 

زنان,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

 

یک کشوی مخفی دارند

تقریبا هر زنی یک کشوی مخفی دارد که برای پنهان کردن چیزهایی استفاده می‌کند که نمی‌خواهد کسی آن‌ها را ببیند؛ و می‌توانید شرط ببندید که در آنجا چیزهایی وجود دارد که از شما مخفی شده است. هرچیزی ممکن است در این کشو باشد از رنگ مو و کرم هموروئید گرفته تا عکس و چیزهای دیگر و می‌توانید مطمئن باشید او چیزهایی دارد که تا به حال کسی ندیده است. این لزوما به این معنا نیست که او می‌خواهد آن‌ها را از شما پنهان کند، چون به اندازه کافی به او نزدیک نیستید یا به شما اعتماد ندارد، بنابراین زیاد در این باره کنجکاوی نکنید. این طبیعی است که هرکسی اسرار کوچک و بی ضرری برای خود داشته باشد.

 

زنان,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

 

مهربانی همیشه جذابیت را مغلوب می‌کند

اگر مرد جذابی هستید شانس این را دارید که یک زن برای مدتی از شما خوشش بیاید حتی اگر واقعا آدم خوبی نباشید. زنان پسران بد را برای مدتی دوست دارند، اما اگر جذابیت و زیبایی تنها دارایی‌های شما باشند آن‌ها هرگز شما را برای ازدواج و بقیه عمرشان انتخاب نمی‌کنند. مهربانی، هوش و خوش اخلاقی همیشه جذابیت ظاهری را مغلوب می‌کند! نه تنها منطقی است، بلکه زنان از نظر زیست شناختی مرد مناسبی را انتخاب می‌کنند که بتوانند با او بچه داشته باشند و در حالی که جذابیت و ظاهر اولین چیزی است که آن‌ها را جذب می‌کند، چیزهای دیگر به مرور زمان اهمیتشان بیشتر می‌شود. اول و مهم‌تر از همه، آن‌ها باید احساس کنند که دوست داشته می‌شوند و نیاز دارند بدانند که شما مراقب آن‌ها هستید و در سختی‌ها از آن‌ها حمایت می‌کنید.

 

زنان,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

 

وانمود می‌کنند همه چیز خوب است

حتما برایتان پیش آمده که یک زن می‌گوید همه چیز خوب است و لحظه‌ای بعد سر یک مسئله کوچک و کاملا بی اهمیت قهر و اوقات تلخی می‌کند. این کار زنان دو دلیل اصلی دارد. اول اینکه او می‌خواهد خودتان بفهمید که چه اشتباهی کرده اید و واقعا از شما انتظار دارد که به جزئیات توجه کنید یا حداقل آنقدر توجه داشته باشید که بفهمید چه چیزی درست نیست. دلیل دیگر این است که نمی‌خواهد فکر کنید بیش از حد حساس یا احساساتی است. متاسفانه این درون ریزی احساسات پایان خوبی ندارد و منجر به یک انفجار بزرگی می‌شود که طی زمان رشد کرده است.

 

زنان,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

 

در تنهایی رفتارهای عجیب دارند

هیچ زنی در دنیا وجود ندارد که وقتی هیچکس اطرافش نیست کارهای عجیب و غریب نکند. البته آن‌ها هیچوقت به این موضوع اعتراف نمی‌کنند. او در تنهایی به تماشای پرنده‌ای می نشیند که روی مبل جمع شده، در حالی که از یک سلطل بستنی یا مقدار زیادی شکلات یا لواشک لذت می‌برد و لازم به ذکر نیست که احتمالا دو سه روز است سرش را نشسته، چون کسی نبوده که او را ببیند. هم چنین می‌توانید روی این واقعیت حساب کنید که برخی مراسم عجیب و غریب دارد که از انجام مخفیانه آن لذت می‌برد مثل گذاشتن پنج نوع ماسک مختلف روی صورتش یا کندن موی قسمت‌های مختلف بدنش.

 

 

زنان,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

 

از اینکه همه برنامه ها را بریزد خسته می شود

ممکن است گاهی اوقات که می‌خواهید با هم وقتتان را بگذرانید، حس کنید که نامزد یا همسرتان یک شخصیت سلطه گر است، ولی حقیقت این است که او فقط این کار را می‌کند، چون شما نمی‌کنید. او واقعا لذت می‌برد که شما پیشقدم شوید و برای یک شام رمانتیک دو نفره برنامه ریزی کنید. او دوست دارد شما بدانید که از چه چیزهایی لذت می‌برد، چه نوع فیلم هایی دوست دارد، غذای مورد علاقه اش چیست و با توجه به همه این‌ها برنامه ریزی کنید. ولی هرکاری که می‌کنید حواستان باشد که همیشه افراد دیگر را هم در برنامه خود شرکت ندهید، مثلا وقتی برای پیاده روی یک روز آفتابی برنامه ریزی می‌کنید، همیشه نیاز نیست همه دوستانتان هم با خود ببرید. شاید وانمود کند که اهمیتی نمی‌دهد، اما او واقعا دوست دارد زمانی را با شما تنها باشد.

زنان,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

 

الهام مظفری

 

 

bartarinha.ir
  • 42
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مارکوس گالپرین بیوگرافی مارکوس گالپرین؛ میلیاردر آرژانتینی

تاریخ تولد: ۳۱ اکتبر ۱۹۷۱

محل تولد: بوینس آیرس، آرژانتین

حرفه: سرمایه گذار، کارآفرین

شناخته شده برای: یکی از بنیانگذاران MercadoLibre

تحصیلات: دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه استنفورد

دارایی: ۵.۳ میلیارد دلار 

ادامه
اردشیر کاظمی بیوگرافی اردشیر کاظمی؛ پیشکسوت سینمای ایران

تاریخ تولد: ۲۹ آبان ۱۳۱۷

محل تولد: بندرانزلی، ایران

محل زندگی: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

آغاز فعالیت: سال ۱۳۴۹ تاکنون

همسر: ندارد

ادامه
ژاوی هرناندز بیوگرافی ژاوی هرناندز؛ فوتبالیست افسانه‌ای و مربی آینده‌دار

تاریخ تولد: ۲۵ ژانویه ۱۹۸۰

محل تولد: تراسا، اسپانیا

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

پست: هافبک میانی

باشگاه: بارسلونا

قد: ۱ متر ۷۰ سانتی متر

ادامه
یورگن کلوپ بیوگرافی یورگن کلوپ، یکی از برجسته‌ترین مربیان فوتبال جهان

تاریخ تولد: ۱۶ ژوئن ۱۹۶۷

محل تولد: اشتوتگارت، آلمان

پست سابق: مهاجم، دفاع راست، مدافع میانی

حرفه: بازیکن سابق فوتبال، مربی فوتبال

قد: ۱ متر ۹۴ سانتی متر

ادامه
گیلدا ویشکی بیوگرافی گیلدا ویشکی بازیگر جوان سینما ایران

تاریخ تولد: ۱۰ مهر ۱۳۷۰

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، نوازنده

تحصیلات: ارشد بازیگر از مدرسه گارجنیدزه لهستان

شروع فعالیت: سال ۱۳۹۳ تاکنون

ادامه
اردلان سرافراز بیوگرافی اردلان سرافراز؛ شاعر آهنگ های پرخاطره

تاریخ تولد: ۲۴ تیر ۱۳۲۹

محل تولد: داراب، استان فارس، ایران

محل زندگی: فرانکفورت، آلمان

ملیت: ایرانی

حرفه: شاعر و ترانه سرا

زمینه کاری: ادبیات فارسی

ادامه
کارلو آنچلوتی بیوگرافی استاد فوتبال کارلو آنچلوتی و تاکتیک های او

تاریخ تولد: ۱۰ ژوئن ۱۹۵۹

محل تولد: رجیولو، ایتالیا

حرفه: فوتبالیست سابق، سرمربی

پست: هافبک

باشگاه کنونی: رئال مادرید

قد: ۱ متر و ۷۹ سانتی متر

ادامه
آناهیتا افشار بیوگرافی آناهیتا افشار، بازیگر سینما، تلویزون و تئاتر (+ تصاویر)

چکیده بیوگرافی آناهیتا افشار

نام کامل: آناهیتا افشار

تاریخ تولد: ۷ مرداد ۱۳۶۵

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: لیسانس نقاشی

ادامه
غلامرضا تختی زندگینامه جهان پهلوان، غلامرضا تختی و ماجرای مرگ او

تاریخ تولد: ۵ شهریور ۱۳۰۹

محل تولد: تهران

حرفه: ورزشکار، کارمند راه‌آهن

حزب سیاسی: جبهه ملی ایران

درگذشت: ۱۷ دی ۱۳۴۶

آرامگاه: گورستان ابن‌بابویه، شهر ری

ادامه
ویژه سرپوش