۱۳:۴۸ - ۰۷ آبان ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۸۰۱۸۶۵
خارج از گود سیاست

جنجال‌ها بر سر ازدواج دوم شهردار سابق تهران ادامه دارد

همسر دوم نجفی: عاشق شدیم و ازدواج کردیم

محمد علی نجفی و میترا نجفی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,سیاست
همسر دوم شهردار سابق تهران گفت: هر فردی می تواند عاشق شود و ازدواج کند، بنده عقد نامه دارم و حتی اگر صیغه هم بودم مشکلی نداشت. فاطمه دانشور عضو اصلاح طلب شورای چهارم در واکنش به این سخنان گفت همان بهتر که نجفی استعفا داد.

به گزارش فارس، محمد علی نجفی در شهریور ماه سال ۹۶ شهردار تهران شد و اواخر اسفند به دلیل بیماری استعفا داد و در ابتدای سال ۹۷ بهشت را ترک کرد.

 

در همان ایام موضوعات زیادی درباره استعفای نجفی مطرح شد. اما همسر جدید شهردار سابق تهران بعد از ۸ ماه پرده از حواشی برداشت و گفت: هر فردی می تواند عاشق شود و ازدواج کند ،همه انسان ها تا زمانی که جان دارند حس دوست داشتن در وجودشان است.

 

وی در گفت و گو با کانال خبری امید مردم افزود:هر انسانی یک زندگی خصوص دارد؛ چه آقای دکتر نجفی و چه هر شخصیت دیگری ؛درست نیست با کسی که واقعا اینقدر برای کشور و نظام زحمت کشیده است ،اینطور رفتار کنند؛ با تمسخر صحبت کنند که ایشان چرا ازدواج کرده است .

 

خانم جدید آقای نجفی ادامه می دهد: یه عده می گویند اینها طلاق می گیرند و اختلاف سنی دارند، این حرف ها چیست؟ این سخنان را می گویند  تا به زعم خود برای تخریب دکتر نجفی نظرها را جلب کنند، متاسفانه به من تهمت زدند که من زن صیغه ای دکتر نجفی هستم در حالیکه من عقد نامه دارم و حتی اگر صیغه هم باشد هیچ مشکلی نداشت.

 

 

وی با اشاره به تهمت هایی که به او و همسرش زده‌اند تاکید می کند: به ما تهمت زدند که ایشان روابط نامشروع داشته است، من قول می دهم به همه مردم تا الان من هیچ چیز بدی از دکتر نجفی ندیدم ؛اگر رسانه ای که ادعای شفاف سازی دارد و به همسر من تهمت زده اند که رابطه نامشروع داشته ،من می گویم؛ اولا ایشان شاکی خصوصی ندارد و در ضمن من خودم قول می دهم اگر هر مشکلی بود ؛شفاف سازی کنم؛ ولی حق دیگران نیست در حریم زندگی خصوصی ما وارد شوند.

 

متیرا نجفی با اشاره به انتشار کلیپ صوتی از وی در فضای مجازی می گوید: تقریبا چند ماه پیش یک کلیپ در خارج از کشور ساخته شد که صداهای من را تقطیع کرده اند و بریده بریده به هم وصل کرده اند تا مرا تخریب کنند در حالیکه واقعیت چیز دیگری بود.

 

محمد علی نجفی و میترا نجفی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,سیاست

همسر دکتر نجفی ادامه می دهد:تمام حساب های بانکی من و آقای دکتر نجفی قابل بررسی است و اینقدر شفاف هستیم بیایند بررسی کنند.ما هیچ چیز سیاهی در زندگی نداریم.

 

وی با اشاره به نحوه ازدواجش با دکتر نجفی تاکید کرد: آقای دکتر نجفی از من خیلی محترمانه خواستگاری کردند و من هم بعد از مشورت با خانواده به ایشان جواب مثبت دادم، این زندگی سر گرفته است، دلیلی ندارد که عده ای دنبال حواشی باشند؛ هر موضوعی و مسئله ای پیش بیاید با مدرک و سند از آقای دکتر نجفی در رسانه ها اعلام می کنم؛ ما اردیبهشت ۹۷ با هم ازدواج کردیم و متاسفانه بر اساس عکس زناشویی ما گفته اند چون رابطه نامشروع داشته با او ازدواج کرده است.تهمت زننده ها را به خدا واگذار میکنیم.

 

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: واقعا اگر مردم منتظر اتفاقی هستند؛ هر مسئله ای از طرف اقای نجفی بعنوان خلاف باشد، من در رسانه ها اعلام میکنم.

 

بعد از انتشار این خبر فاطمه دانشور عضو سابق شورای شهر به صحبت های همسر دوم نجفی در ایسنتاگرام واکنش نشان داد و گفت: همان بهتر که نجفی استعفا داد.

 

فاطمه دانشور عضو اصلاح طلب سابق شورای شهر تهران گفت: امروز در میان انبوه اخبار در رسانه های اجتماعی؛اظهارات خانم میترا نجفی همسر آقای نجفی شهردار پیشین تهران توجهم را جلب کرد؛ برخی استعفاء جنجالی و پر از ابهام شهردار سابق تهران را به این خانم مربوط می دانند؛ خانمی که به گفته ایشان و با استناد به متن منتشر شده ظاهراً اردیبهشت امسال به عقد دائم آقای نجفی در آمده اند؛ خب من خیلی به ارتباط این ماجرا و استعفای شهردار سابق وارد نمیشوم اما چیزی که برایم بعنوان یک زن و فعال اجتماعی حوزه توانمند سازی زنان و کودکان آسیب دیده مهم است نادیده گرفتن همسر اول آقای دکتر نجفی و هزاران زن همچون ایشان است که احساسات،  نجابت ،  وفاداری و مهربانی شان نادیده گرفته می شود ،زنانی که بیشتر عمر و جوانی خود را پای همسرانشان گذاشته اند و اکنون در میانه مصاحبه خانم میترا من مجال یافته ام تا در میانه این غوغا از سکوت آنها بگویم! متاسفانه این قصه سر دراز دارد و بسیار در سطح مدیران دولتی و خصوصی کشور دیده میشود، آشکار یا پنهان، موقت یا دائم ! درد سهمگینی که هر چقدر به لایه های پایین تر جامعه می رویم اثراتش سخت تر و خرد کننده تر است.

 

 

وی بیان کرد: من با اثر این مصاحبه در حوزه سیاست و ... کاری ندارم؛ این مصاحبه بسیار بی باکانه به قبح زدایی از ازدواج مجدد و چند همسری پرداخته است؛ امری که هر چند از نظر شرع و قانون پذیرفته است اما طرح این گونه اش در رسانه ها به هیچ وجه پذیرفته نیست و گویی ما در ایران می خواهیم همچون کشورهای حاشیه خلیج فارس باشیم!

 

دانشور گفت:متاسفانه این مصاحبه هرچند در دفاع از ازدواج رسمی و قانونی خانم و آقای نجفی در رسانه های اجتماعی منعکس شده و دفاع از این پیوند حق ایشان است؛ اما ظاهراً خانم نجفی دو نکته را فراموش کرده اند:

اول؛ یادشان رفته که به ترویج تعدد زوجات و قبح زدایی از آن پرداخته اند که در فرهنگ حاکم بر جامعه ما علی رغم عدم اشکال شرعی و قانونی، چندان پذیرفته نیست.

 

دوم؛ از تکریم و یاد کردن از همسر اول دکتر نجفی غافل شده اند و ظاهراً می خواهند خانه خوشبختی شان را که حقشان هست بر روی ویرانه های زندگی زنی دیگر از جنس خودشان بسازند و این عین بی اخلاقی است!

 

محمد علی نجفی و میترا نجفی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,سیاست

 

عضو سابق شورای شهر تهران گفت: همسر اول آقای دکتر نجفی و هزاران زن همچون ایشان که درگیر ماجرای ازدواج مجدد همسرشان شده اند شاید چیزی نگویند؛ بسازند و دم نزنند اما من می گویم اولین حس و تجربه تلخی که برای این زنان و مادران رخ می‌دهد حس ناخوشایندی است؛ می شکنند و شاید به روی خودش نیاورند اما آنها زن هستند و مملو از احساسات، کنار آمدن زن هم از جنس صبوری و مهربانی است؛ ازدواج دوم ، سوم و ... تا زمانی که همسر اول وفادار ایستاده است را عین بی اخلاقی میدانم و دوست ندارم این مصاحبه زمینه ساز ترویج این رفتار در جامعه شود؛ پس میترا خانم از شما به عنوان یک زن می خواهم کمتر مصاحبه کنید؛ چون دیدم خیلی با افتخار مصاحبه کرده اید و از کار خودتان و دکتر دفاع کرده اید،این حق شماست اما ای کاش به اثرات ویرانگر این مصاحبه و اثری که بر جامعه می گذارد هم فکر می کردید؛ نمی خواهم این ماجرا دلیلی شود برای دیگر آقایانی که آنها هم بخواهند چند همسری پیشه کنند، و فردا جامعه و ما گرفتار اثرات آن در میان همسران و فرزندانشان باشیم، شاید بگویید من سیاه نمایی میکنم یا با شما مشکلی دارم؛ نه این روایت را اگر مثل من پای درد مددجویان و آسیب دیدگان در مهرآفرین بنشینید دیگر قضاوت بدی نخواهید کرد...

 

 

دانشور افزود: اما به عنوان عضو سابق شورای شهر تهران با جناب دکتر نجفی سخنی دارم؛ آقای دکتر! کار خوبی کردید که استعفا دادید! چون مردی که پای عهد با همسری که یک عمر به پایش نشسته نایستد پای عهدش با مردم و شهروندان شهرش هرگز نمی ایستد...

 

 

 • 154
 • 23
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.4 stars from 177 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۳۵
در انتظار بررسی: ۶۷
غیر قابل انتشار: ۶۷
جدیدترین
قدیمی ترین
شمافکرمیکنید زن اول اجازه داده؟ این آقا وامثال اینها کاری به شرع وقانون ندارند.دنبال هوس هستندوتنوع طلب وبی وفا هستند.
 • 1
 • 0
واقعا چه خلافی کرده که اینقدر مورد همه رسانه ها قرار گرفته محمدعلی جان نوش جانت بهترین کار را کردی
 • 1
 • 2
آقا تا می توانید از دنیا لذت ببرید
 • 1
 • 2
کارخوبی کرده , خلاف شرع نبوده بالاخره سیاست مداران ما هم دل دارند . مهم دو نفرن که هم دیگه رو می‌خوان
 • 2
 • 3
خانم دانشور مثل اینکه بامسائل اسلام عزیز آشنا نیستید توکه دم ازمسلمانی میزنی بهترکه کمی مطالعه بکنی بعد قضاوت کنید متاسفم
 • 3
 • 6
واقعا جایه تعجیه۰!یک سیاستمدار با وضعیت مالی آنچنانی با یک دختر خانم جوان ازدواج میکنه و با عکسهای مختلف این لذتبخشی رو نشون میده بعد یک عده طرفدار این تز هستند!! پس جوانانی که آتش شهوت در آنها شعله میکشه و قدرت ازدواج ندارند چه گناهی دارند؟ و با دیدن این مسائل با خودشان چه فکر میکنن؟ دکتر نجفی کاش همچون پیامبر با بزرگتر از خودش ازدواج میکرد!! متاسفانه جامعه عجیبی شده!!
 • 4
 • 1
ای فمینیست
 • 1
 • 3
از دیدگاه امثال خانم دانشور همه باید از راه های خلاف شرع و قانون اقدام کنند. آیا شما از خدا بالاترید خانم دانشور؟ آیا از قانون ایران بالاترید؟ آیا راه حلی دارید؟ هم شرع و هم قانون مدنی اجازه همسر اول را شرط می داند. هیچ ظلمی در حکم خدا نیست. اجازه با رضایت معنا پیدا می کند نه با اجبار! پس به جای ترویج افکار غربزده خودتان به وظایفتان به عنوان نماینده شورای شهر بپردازید تا دوره تان تمام شود ان شاءالله و مردم از شرتان خلاص!
 • 17
 • 19
باسخنان خانم دانشور موافقم و جای تامل دارد
 • 49
 • 32
من با ازدواج دوم آقاي نجفي موافقم ، بالاخره خيلي از ازدواج در طلاق عاطفي هستند در نتيجه از روشنفكري و اقدام آقاي نجفي كه گوياي شفافيت و طرفداري از عشق واقعي هستند آرزوي سلامتي و موفقيت دارم
 • 17
 • 15
من با ازدواج دوم آقا...
تکلیف زن موقع طلاق عاطفی چیه؟ عشق؟؟؟ به قول سعدی: "زن جوان را تیری در پهلو نشیند به که پیری"
 • 1
 • 1
به نظر منکه دلیلی نداره وقتی باهمسر اولش خوش نبوده تا اخر عمرش تحمل کنه چه بسا درس عبرتی برای بقیه خانومها بشه که بیشتر به همسرانشون توجه کنن تا اونا هم سراغ یکی دیگه نرن
 • 17
 • 20
به نظر منکه دلیلی ند...
قطعا خانم نیستید و اسمتون جعلیه. درس عبرت برای مردا راه حل شرعی نداره. جامعه رو نمیبینید؟
 • 2
 • 0
به نظر منکه دلیلی ند...
افرین برشما شیرزن فهمیده با اینکه خانم هستی بدون تعصب نظر منطقی خودت را بیان نمودی
 • 4
 • 13
افرین برشما شیرزن فه...
همه میگن عاشقپولش شده ای کاش مردها که که دم از عقل میزنندتمام حیثیت و مال و... را به عشق پول ی دختر نفروشن زنی که عیبی نداره و همسرش دنبال زن دیگه میره نهتنها درس عبرت نیست بلکه سرش بلند است که با چه آدم حق نشناسی یک عمر زندگی را تحمل کرده
 • 2
 • 0
سلام خانم دانشورمچکرم ازتجزیه تحلیل جالب شماوخوشحالم که همچون زنان دلسوزی فرهیخته ی درجامعه ازهم کسخته ی ماوجوددارددستان دردنکندبرای شماآرزوی موقعیت می کنم.
 • 17
 • 20
از نظر دین حتی اگر خاطر همسر اول مکدر شود ازدواج بعدی حتی با موافقت اجباری همسر اول محل اشکال است این بابا از رنگ و لعاب همسر اول استفاده نموده و قطعا" با فداکاری همسر اول به نوایی رسیده نهایت قدرناشناسی است که الآن خودش به اختیار خودش به نام عشق (ولی من میگم با وسوسه ی شیطان هوس را عشق نامیده چون شیطان کار زشت را زیبا جلوه میدهد ) چشمش را بر تمامی زحمات و فداکاری های همسر اول بسته است . حالا بررسی عواقب ازدواج مجدد با کارشناسان مجرب و مشاوران گرامی است که اطلاعات بیشتری از قربانیان ازدواج مجدد دارند . همسر دوم! شما سعی نکنید که با لوندی که خاص همسران بعدی هست به کارتان وجهه ی پاکی بدهید شاید آقایان فریب بخورند که این واقعا" عاشقه ولی زنان می دانند شما بخاطر عوامل دیگری قاتل یک زندگی هستید .
 • 21
 • 23
از نظر دین حتی اگر خ...
سلام همه خوشبخت باشین ولطفا کلام خدا رو در سوره نسا ایه ۳ و۴ با دقت معنی شو بخونید خواهش می کنم امید وارم بر هیچ زن ومردی ستم نرود امین نسا ایه ۳ و۴ کلامه عادلانه خدا رو پخش کنید
 • 4
 • 0
از نظر دین حتی اگر خ...
اینگونه بی پرده در باره مسایل شرعی صحبت کردن کریه و حتی وقیح است.مصداق شاه شاه می‌بخشد غلام نمی‌بخشد.تا چهار زوج هم‌زمان بشرط خواهران تنی نباشند.منع شرعی ندارد...
 • 15
 • 14
بازم خداروشکر کاری که انجام دادن علنی به پاش وایستادن خداروشکر دورورخودمون چندنفرومیشناسیم که غیر اخلاقی باهم رابطه دادن ومااجازه نمیدیم اب تودلشون تکون بخوره؟
 • 5
 • 8
باعرض سلام به نظر من هرانسانی درهرسن وسالی حق زندگی دارره دلیلی ندارد که کسی بازندگی اولش مشکل داشته رفته ازدواج دوم انجام داده ازش ایرادی گرفته بشه ودرموردشون چنین چیزایی گفته بشه من فکر میکنم حس حسادت زنانه باعث میشه که خیلیا به خودشون اجازه بدن درزندگی خصوصی دیگران دخالت کنن ایشاله که همیشه خوش باشن چه ایشون چه هر کسی که این کاروانجام داد ومیده وخواهدداد مرسی ازشما
 • 5
 • 11
باعرض سلام به نظر من...
حق زندگی؟ حق زندگی به بهای در هم شکستن زندی زن اول تو حتما خودت زن دومی که اینجوری از این آدم دفاع می کنی؟ خجالت بکش و راجع به همجنسان خودت اینجوری صحبت نکن. حس حسادت زنانه یعنی چی؟ این حسادته که میگن طرف بی وفا بوده؟
 • 0
 • 0
باعرض سلام به نظر من...
باعرض سلام بر فرض اينكه اين اقا با خانم اول مشكل داشته يا به هر دليل ديگه اي تصميم به ازدواج مجدد داشته بايد به راحتي موضوع را با همسر اول خود در ميان ميگذاشتن و با توافق از ايشان اول جدا ميشدند و بعد سراغ ازدواج دوم ميرفتن دو ضمن اگر مشكل ايشان اين قدر غير قابل حل شدن وحاد بودهچطور در اين سي چهل سال متوجه اين موضوع نشده بودند اينها همه رذالت وبي وجدانيه در ضمن به اون زن دوم كه روي خرابه هاي زندگي ديگري زندگي خودشو ساخته بايد بگم كه خيلي بدبختي كه عرضه نداشتي خودت يه زندگي نو بسازي مطمئن باش روزي نَفَر سوم ديگه اي هم در نظر شوهر بوالهوس تو زيباتر و بهتر به چشم مياد و تاوان كار تو رو بهت ميده انشاالله
 • 4
 • 5
خواهشااسم این کارعشق نگذارید
 • 10
 • 9
با سخنان خانم فاطمه دانشور موافقم ایشان مگر عاشق زن اول خود نبوده که در دوران پیری عاشق زن دیگری شده . مبارک باشه ولی جامعه ما ان را نمی پذرد .
 • 5
 • 8
اقایی که دم از عشق و عاشقی می زند مگر عاشق زن اول خود نبوده که بعدا عاشق زن دیگری شده این حرکت نام زیبای عاشقی را زیر سئول برده است .
 • 5
 • 6
بله من هم با صحبتهای خانم دانشور موافقم وقتی یک مدیر هوس زن دوم به سرش میزند تااخرش باید خوند
 • 5
 • 7
باسخنان خانم دانشورموافقم
 • 6
 • 15
باسخنان خانم دانشورم...
مخالفم.بدلیل آنکه.در جامعه ما پست ها جابجا شده اند.لذا خانمها فکر میکنند.که مرد خانه در همه چیز با زن برابر ندارد.حتی تصمیم ازدواج واین پا از گلیم خود فراتر گذاشتن است.
 • 0
 • 0
زندگی خصوصی هر فردی به خودش ربط دارد و نظر دادن درباره آن عین بی اخلاقی است. یک چیزی که بین همه ی انسان ها مشترک است این است که هر انسانی در نظرات خود و بی اخلاق خواندن دیگران منافع خود را لحاظ می کند. در زمانی همین به اصطلاح بی اخلاقی اگر به نفع خودش باشد عین اخلاق است. در ضمن مدیر خووب بودن هیچ ارتباطی به مسائل شخصی فرد ندارد. نمونه های بارز را در کشورهای دیگر ببینید.
 • 16
 • 5
زندگی خصوصی هر فردی ...
والا یک سری اصول در چارچوب زندگی وجود دارد که برای دوام جامعه لازمه یکی از این اصول وقتی در زندگی تعهدی رو قبول میکنی باید به سر انجام برسانی این اینکه آقای نجفی عاشق می‌شوند و زن دیگری اختیار میکنند شکستن این اصل هست ترویج عشق و‌عاشقی خیانت به همسر ترویج این اصل در جامعه اختلاف در خانواده ها از همه مهمتر بیمار کردن فکر و روح همسر کلا من در مورد مردان هوس باز دید خوبی ندارم
 • 1
 • 6
والا یک سری اصول در ...
چرند نگو این چرت و پرتا چیه نوشتی اینجا
 • 0
 • 1
اشتباه نکنید زن گرفتن از نظر قران هیچ مشکلی ندارد واین اقا و خانم حق ازدواج دارند وهیچ کار خلاف شرع هم نکردند و من از عشق اونها به ازدواجشون لذت میبرم مبارکشون باشند حسادت نکنید زنهای حسود همیشه حسادت دارند
 • 14
 • 6
حرفهای خانم فاطمه دانشور کاملا منطقی میباشد وهمان بهتر که نجفی استعفا داد چون همانطور که گفته شد کسی که به خانواده وهمسر اول وفادار نباشد نمیتوان بر او اعتماد کرد.
 • 11
 • 19
حرفهای خانم فاطمه دا...
این زندگیه خصوصی طرفه چه ربطی به اعتماد کردن داره آخه کمی تآمل بد نیست به خدا
 • 0
 • 1
مشاهده کامنت های بیشتر
وب گردی
بهنام صفوی,بیوگرافی بهنام صفوی,عکس‌های بهنام صفوی بیوگرافی بهنام صفوی + عکس همسر و پسرش

نام کامل: بهنام صفوی

تاریخ تولد: ۱۵ تیرماه ۱۳۶۲

محل تولد: شیراز

تحصیلات: مدرک کارشناسی رشتهٔ مهندسی عمران

فعالیت: خوانندگی، نوازندگی،تنظیم کننده و آهنگساز

سبک موسیقی: پاپ

ادامه
شیدا یوسفی,بیوگرافی شیدا یوسفی,عکس‌های شیدا یوسفی بیوگرافی شیدا یوسفی، بازیگر نقش نگین در 'ممنوعه'

نام کامل: شیدا یوسفی

تاریخ تولد: ۲۰ آذر ۱۳۶۵

محل تولد: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته کارگردانی

فعالیت: بازیگر، دستیار کارگردان و منشی صحنه

وضعیت تاهل:مجرد

ادامه
محسن ابراهیم‌زاده,بیوگرافی محسن ابراهیم‌زاده,عکس‌های محسن ابراهیم‌زاده بیوگرافی محسن ابراهیم‌زاده + عکس‌های فوق العاده جذاب از او

نام کامل: محسن ابراهیم‌زاده

تاریخ تولد: ۱۷ شهریور ۱۳۶۶

محل تولد: تربت حیدریه

تحصیلات: دیپلم

پیشه: خواننده و آهنگساز و ترانه سرا

سبک: پاپ

ادامه
میلاد کی‌مرام,بیوگرافی میلاد کی‌مرام,عکس های میلاد کی‌مرام بیوگرافی میلاد کی‌مرام + مصاحبه و عکس‌های جدید

نام کامل: میلاد کی مرام

تاریخ تولد: ۴ اردیبهشت ۱۳۶۵ 

زادگاه: بندر انزلی، گیلان 

سال های فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون 

مدرک تحصیلی: مهندس الکترونیک 

وضعیت تاهل: مجرد

ادامه
بهنام بانی,بیوگرافی بهنام بانی,عکس‌های بهنام بانی بیوگرافی بهنام بانی + رمز موفقیت او در عرصه موسیقی

نام کامل: بهنام بانی

تولد: ۱۱ مهر ۱۳۶۶  

ملیت: ایران

سبک‌: پاپ

حرفه: خوانندگی

سال‌های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

ادامه
فاطمه گودرزی,بیوگرافی فاطمه گودرزی,عکس فاطمه گودرزی بیوگرافی فاطمه گودرزی + مصاحبه

نام کامل: فاطمه گودرزی

تاریخ تولد:۱۳۴۲/۴/۱۹

محل تولد:تهران

تحصیلات: دیپلم اقتصاد

فعالیت: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

همسر:عبدالرضا گنجی

ادامه
بیوگرافی شهره سلطانی,شهره سلطانی,عکس‌های شهره سلطانی بیوگرافی شهره سلطانی + ماجرای کافه پر حاشیه‌اش

نام کامل: شهره سلطانی

سال تولد: ۱۳۴۸

محل تولد :بجنورد

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر، خواننده، نوازنده سنتور و پیانو

وضعیت تاهل: متاهل

ادامه
بهنوش بختیاری,بیوگرافی بهنوش بختیاری,عکس بهنوش بختیاری بیوگرافی بهنوش بختیاری + جزئیاتی از زندگی شخصی

نام: بهنوش

نام خانوادگی: بختیاری

تاریخ تولد: ۱۳۵۴/۲/۲۹

محل تولد: تهران

مدرک تحصیلی: لیسانس زبان فرانسه

وضعیت تاهل: متاهل

ادامه
الیزابت دوم,ملکه سلطنتی بریتانیا,ملکه انگلیس الیزابت دوم (ملکه انگلیس)

نام کامل: الیزابت الکسندرا مری

سلطنت: ۶ فوریه ۱۹۵۲ – تاکنون

تاجگذاری: ۲ ژوئن ۱۹۵۳

همسر: شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبرو

پدر: جرج ششم

 

ادامه
اندیشه فولادوند,بیوگرافی اندیشه فولادوند,عکس های اندیشه فولادوند بیوگرافی اندیشه فولادوند + مصاحبه

نام کامل: اندیشه فولادوند

تاریخ تولد: ۷ /۷/ ۱۳۶۲

محل تولد: تهران

زمینه فعالیت: بازیگر، شاعر، موسیقی‌دان

مدرک تحصیلی: لیسانس فلسفه 

نام پدر: فرهاد فولادوند (شاعر)

ادامه
پرستو صالحی,بیوگرافی پرستو صالحی,عکس‌های جدید پرستو صالحی بیوگرافی پرستو صالحی + عکس‌های جدید

نام: پرستو صالحی

نام اصلی: الهام صالحی سیاوشانی

تاریخ تولد: ۹/۹/۱۳۵۶

محل تولد: تهران

زمینه فعالیت: بازیگری

تحصیلات: دانشجوی انصرافی رشته نمایش

ادامه
حافظ،زندگینامه حافظ،بیوگرافی حافظ زندگینامه حافظ + تصاویری از حافظیه

نام کامل: خواجه شمس الدين محمد بن بهاءالدّين حافظ شيرازي

محل تولد: شيراز

تاريخ تولد: ۷۲۷ قمري

تاريخ فوت: ۷۹۲ قمري

لقب: حافظ، لسان الغيب، ترجمان الاسرار، لسان العرفا و ناظم الاوليا

عنوان: شاعر

ادامه
بیوگرافی محسن چاوشی,عکس‌های جدید محسن چاوشی,محسن چاوشی بیوگرافی محسن چاوشی + عکس همسر و پسرش

نام و نام خانوادگی : محسن چاوشی حسینی

تاریخ تولد : ۸ مرداد ۱۳۵۸

محل تولد : خرمشهر

پیشه: خواننده، آهنگساز، تنظیم کننده، ترانه‌سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۸۲

سبک: پاپ، راک، الکترونیک، ترنس، رگی و...

ادامه

مجلس

دولت

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید