صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > تجاوز و خیانت

تجاوز و خیانت

سرپوش - تجاوز و خیانت

تجاوز مرد شیطان صفت به ۲۰ کودک/شیطان پایتخت چگونه به سراغ طعمه های خود می رفت؟ مرد شیطان صفت که در سناریوهای سیاه ۲۰ کودک را هدف نیت شوم خود قرار داده بود راز مخوف دیگری داشت. این ابلیس پس از حدود یک سال در برابر اتهام قتل یک زن قرار گرفت.

اسارت دختر ۱۴ساله در زیرزمین شیطان پسری که دختر نوجوان را ۲۰ روز در زیرزمین خانه اش تسلیم نیت شیطانی خود کرده بود، از او خواستگاری کرد. اوایل شهریور امسال، مردی  به همراه دختر ۱۴ ساله‌اش به نام پری به پلیس آگاهی تهران رفت و از  یک پسر ۲۵ ساله که دخترش را ربوده بود، شکایت کرد.

دسیسه شیاطین اینستاگرامی برای زن مطلقه دو مرد شیطان صفت زن مطلقه ای را به بیابان های حاشیه پایتخت کشاندند و تسلیم نیت شوم خود کردند. قضات دادگاه  کیفری استان تهران دیروز با شنیدن سرنوشت تلخ زن تنها دستور بازداشت شیاطین را صادر کردند.

فیلم سیاه نسخه مرگ زن را پیچید زن جوان وقتی فیلم سیاه خود با مردی آشنا را در دستان شوهرش دید دست به اقدام مرگباری زد. این زن بعد از افشای راز تلخ خود شبانه قرص خورد و به کام مرگ فرو رفت. نقض حکم اعدام با شکسته شدن حکم اعدام مردی که متهم بود زن همکارش را آزار داده است، وی دیروز با حکم قضایی  به زندان و تبعید محکوم شد .

تجاوز هفت مرد شیطان صفت به یک زن متاهل در خانه باغ! زنی جوان که در باغ شیطانی تهران به تله هفت مرد افتاده بود دست به افشاگری تازه ای زد. این زن دیروز در دادگاه پرده از یک قتل فجیع برداشت. رسیدگی به این پرونده از اول مهر امسال به دنبال شکایت یک زن جوان به نام سپیده آغاز شد که به پلیس آگاهی تهران رفته بود.

سایه شیطان در سرنوشت دختر ۱۴ ساله مرد ۳۴ ساله  در گاوداری دایی اش به دختر نوجوان رحم نکرد و به دام وسوسه شیطانی افتاد.

حبس و شلاق مجازات تجاوز به پسر ۱۴ ساله تهرانی! دو مرد ترقه فروش که شب چهارشنبه سوری پسر ۱۴ ساله‌ای را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، در دادگاه محاکمه شدند.‌ به گزارش ایران، شب چهارشنبه آخر سال ۹۶ بود که پسری نوجوان به‌نام میلاد همراه پدرش به پلیس آگاهی رفت و از دو مرد جوان که وی را در خانه متروکی حوالی میدان گمرک تهران مورد آزار و اذیت قرار

تعرض به دختر دانشجو در گاوداری دختر تهرانی برای دیدار با مردی که در اینترنت با هم آشنا شده بودند پای در گاوداری شوم گذاشت.

سرنوشت تلخ دختر ۱۴ ساله در دام شیطانی ۲ پسرخاله دوپسرخاله  دختر ۱۴ ساله ای را ربودند و وی را تسلیم نیت شوم خود کردند. این دو شیطان  دیروز پای میز محاکمه ایستادند و ادعای عجیبی را مطرح کردند. رسیدگی به این پرونده از سه ماه قبل به دنبال شکایت پدر دختر ۱۴ ساله ای به نام لیلا آغاز شد .

ماجرای هولناک ۴ ابلیـس و اشک های ۲ زن چهار ابلیس که در دو سناریوی جداگانه دو زن را تسلیم نیت های شوم خود کرده بودند در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند. زن خانه دار نخستین پرونده مربوط به آزار و اذیت یک زن ۲۶ ساله به نام شهلاست که از سوی مرد همسایه مورد آزار قرار گرفته است.

تجاوز پدرخوانده شیطان صفت به دختر ۱۱ ساله (+ عکس) مرد شیطان صفت در تصمیمی شوم دختر خوانده ۱۱ ساله اش را آزار داد. این ابلیس صبح دیروز در دادگاه کیفری استان تهران اصرار بر بی گناهی کرد.  یک ماه قبل رسیدگی به این پرونده از یک ماه قبل به دنبال شکایت یک زن جوان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

ثانیه های وحشت ۳ دختر در بزرگراه کردستان کارگر بازار تره بار که سه دختر را در میان شمشادهای کنار بزرگراه کردستان مورد آزار و اذیت قرار داده در حالی منکر این اتهام بود که آثار چاقو روی بدنش او را لو داد.

تصمیم بزرگ دختر فراری در خانه فساد دخترنوجوانی که با فرار از خانه به پاتوق فساد یک زن پا گذاشته بود خیلی زود خودش را نجات داد. این دختر نزد پلیس رفت و خواست او را از سرنوشت شومی که دارد، نجات دهد.

اعدام برای عامل تعرض به خانم پرستار مرد شرور که به بهانه تزریق آمپول و سرم یک خانم پرستار را به خانه‌اش کشانده و مورد آزار و اذیت قرار داده بود پس از محاکمه غیرعلنی در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به اعدام محکوم شد.

اعدام برای شیطان، زندان برای فرشته پسری که از سوی یک زن انتقامجو برای آزار دوستش اجیر  شده بود  از سوی قضات دادگاه به اعدام ،زندان و شلاق محکوم شد.   شیطان در خانه شامگاه بیستم شهریور سال ۹۷ با شکایت یک زن ۳۵ ساله به نام مهسا، موضوع  در دستور کار پلیس  ورامین قرار گرفت .

تجاوز ۱۰ روزه ۷ مرد به زن پاکستانی زن جوانی در خانه یک رمال مورد تجاوز هفت مرد قرار گرفت.  زن جوانی در مظفرآباد پاکستان مورد تجاوز هفت مرد قرار گرفت. فهیمه ۳۵ ساله با مراجعه به اداره پلیس پرده از این جنایت برداشت و گفت که به مدت ۱۰ روز مورد تجاوز هفت مرد قرار گرفت و شکنجه شد.

حکم اعدام مرد شیطان صفت شکست مرد خیاط که به اتهام تعرض به زنی جوان به اعدام محکوم شده بود صبح دیروز به‌دنبال شکسته شدن حکمش از سوی قضات دیوانعالی کشور بار دیگر در شعبه هشتم دادگاه کیفری محاکمه شد. به‌گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از سال ۹۶ به‌دنبال خودکشی زن جوانی آغاز شد.

خواهرانی که پدرشان را در خواب کشتند در ژوئیه سال ۲۰۱۸، سه خواهر نو‌جوان با ضربه‌های چاقو و چکش پدرشان را در خواب در آپارتمان‌شان در مسکو به قتل رساندند. در زمان کشتن پدرشان آنجلینا  ۱۸ ساله، ماریا ۱۷ ساله و کریستینا ۱۹ ساله بود. بازپرسان تأیید کردند که پدر این دختران سال‌ها آنها را مورد آزار جسمی و روانی قرار می‌داده است.

به خاطر توبه و حفظ قرآن؛ حکم اعدام مرد متجاوز به حبس و شلاق تبدیل شد مرد مسافربرنما که به اتهام تعرض به زنان زندانی شده بود با توجه به اینکه در زندان توبه و از اعمال پلیدش ابراز پشیمانی کرد از سوی قاضی با تخفیف در مجازات رو به رو شد وسرانجام صبح دیروز حکم وی مورد تأیید قضات شعبه ۲۹دیوانعالی کشورقرار گرفت.‌ به‌گزارش ایران، اوایل آذر سال ۹۶ زن جوانی با مراجعه به اداره

گرفتار در چنگ هوسران از روزی که در یکی از رشته های پرطرفدار زیرمجموعه پزشکی در دانشگاه پذیرفته شدم کاملا خودم را گم کردم به طوری که نه تنها وضعیت ظاهری بلکه رفتارها و عقایدم نیز تغییر کرد.

۱۲۳۴۵آرشیو
تجاوز مرد ی به چند کودک,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مجرم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
متهم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مجرم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قاتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
متهمان پرونده آزار و اذیت,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
متهم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
متهمان پرونده آزار و اذیت,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
پدر متجاوز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
کارگر بازار تره بار,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
اظهارات دختر فراری,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
عامل آزار و اذیت پرستار,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری پسر جوان در ورامین,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
دادگاه مرد شیطان صفت,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
خشونت های خانگی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مرد متجاوز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
شاید از دست داده باشید
توضیحات سخنگوی قوه قضاییه در مورد علت تغییر عنوان اتهامی متهمان پرونده محیط زیستی‌ها
همدان «کلانشهر» شد
شاخص بورس ۶۳۱۹ واحد افت کرد
بایدن: ترامپ به شرکایمان یعنی نیروهای دموکراتیک سوریه خیانت کرده / او به عنوان فرمانده کل قوا شکست خورده
نتایج آزمون Ept دانشگاه آزاد اعلام شد
سفر مشاور نخست‌وزیر ژاپن به تهران برای پی‌گیری ابتکارات آبه
حمله نظامی به ايران منافع ملی هيچ كشوری را تامين نمی‌كند
۱۵ حقیقت جالب درباره آداب و رسوم عجیب کشورهای مختلف دنیا
این کندو با همه کندوهایی که دیده اید، فرق دارد!
درخشش ایرانی‌ها در مسابقات جهانی اختراعات انگلستان
۷ تکنولوژی نگران کننده مبتنی بر هوش مصنوعی که باید به اثرات منفی آن‌ها توجه داشت
ابلاغ دستورالعمل اخذ حداکثر ۱۲ واحد درسی برای دانشجویان دکتری تخصصی غیرپزشکی
اطلاعیه سازمان سنجش درباره کدقبولی نهایی داوطلبان برخی کدرشته‌های کنکور
رئیس‌کل بانک مرکزی‌: نرخ ارز کنترل شد‌ / شاهد ثبات در بازار هستیم
محرومان یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال اعلام شدند