صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > تجاوز و خیانت

تجاوز و خیانت

سرپوش - تجاوز و خیانت

رسوایی در هلند؛ استفاده پزشکی از اسپرم خود برای بارورکردن زنان نابارور نتیجه آزمایش‌های «دی ان ای» نشان می دهد که رئیس سابق یک بانک اسپرم در هلند پدر ۴۹ کودک است.

محاکمه قاتل سریالی زنان مسافر یک راننده تاکسی که به ۸ زن تعرض کرده و ۴ نفر از آنها را به قتل رسانده بود در اوکراین به حبس ابد محکوم شد.   به‌گزارش میرر، «دیمیتری لوبد» ۳۳ ساله در جلسه دادرسی پرونده‌اش اعتراف کرد که تحت تأثیر مواد مخدر به مسافران زن خود تعرض کرده و حتی ۴ نفر از آنها را کشته است.

توطئه شیطانی کارگر نظافتچی برای زن صاحبخانه زن میانسال که برای نظافت شب عید یک کارگر را از کنار خیابان به خانه‌اش برده بود نمی‌دانست قربانی وسوسه‌های شیطانی او خواهد شد.

تجاوز به پسر نوجوانی که ترقه مجانی می‌خواست شامگاه دوشنبه ۲۷ اسفند مرد جوانی به‌همراه پسرش به اداره پلیس رفت و از مردانی شکایت کرد که پسرش را قربانی نقشه سیاهشان کرده بودند. به گزارش ایران، پسر ۱۲ ساله به مأموران گفت: دلم می‌خواست برای روز چهارشنبه سوری ترقه داشته باشم، اما پول نداشتم.

ماجرای هولناک زن قربانی تجاوز/ همسرم مرا معتاد کرد مرد شیطان صفت از صحنه پلیدش فیلم گرفت و من را تهدید کرد که اگر از این ماجرا به کسی چیزی بگویم بلایی بدتر از این سرم خواهد آورد.

فرار شبانه دختر جوان از دخمه ۳ شرور دختر جوان با سر و وضعی آشفته و در حالی که از ترس می‌لرزید خودش را به کلانتری رسانده بود. آن‌طور که خودش می‌گفت از دست چند جوان شرور فرار کرده و می‌ترسید دوباره گرفتار آنها شود. وقتی مقابل افسر کلانتری نشست دستانش به وضوح می‌لرزید. «تینا» ۱۹ سال بیشتر نداشت.

تجاوز به دختران جوان به بهانه تست بازیگری (+عکس متهمان) معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری ۲ متهم خبر داد که در پوشش تست بازیگری برای تهیه فیلم های تبلیغاتی اقدام به چندین فقره آدم ربایی و آزار و اذیت جنسی خانم های جوان کرده بودند.

تجاوز پسر شیطان صفت به دختر ۱۴ ساله در تهران رییس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری پسر جوانی که با آزار و اذیت جنسی و فیلمبرداری از دختر ۱۴ اقدام به اخاذی از طعمه‌اش می‌کرد خبر داد.

تجاوز به زنان، به بهانه کمک به خیریه توسط دزد شیشه ای به گزارش شرق، شانزدهم تیر فردی به نام «ناصر» با مراجعه به کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد اعلام کرد چند شب پیش برای تخلیه بار به میدان تره‌بار آزادگان رفتم و پس از تخلیه بار موقع برگشتن شخصی که تا آن موقع وی را ندیده بودم، خود را مسافر معرفی کرد و از من درخواست کرد او را تا مسیری برسانم، من هم قبول کردم و وی

ماجرای دختر شایسته ای که فریب یک مغازه دار را خورد و به دام او افتاد روزنامه ایران در یادداشتی به قلم یک سرهنگ بازنشسته نیروی انتظامی نوشت، سال‌های قبل از انقلاب در ایران هر سال برنامه‌ای با عنوان دختر شایسته در کشور برگزار می‌شد که طرفداران زیادی هم داشت و هر ساله دختران شرکت در این مراسم شانس خود را برای برگزیده شدن می‌آزمودند تا شاید به‌عنوان شایسته‌ترین دختر این

دستگیری متهم در پرونده بارداری زنی که در کما بود در پرونده پرسروصدای زایمان زنی که در کما بود ، یک پرستار مرد بازداشت شد. به گزارش اسپوتنیک، رئیس پلیس شهر فینیکس در آریزونا در این خصوص اطلاع داد. به گفته وی ، پلیس یک پرستار ۳۶ ساله با نام ناتان سازرلند را به خاطر تجاوز دستگیر کرده است.

ایجاد مزاحمت برای زن جوان با آیدی جعلی/انتشار تصاویر زن جوان در فضای مجازی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری فردی که با ساخت آیدی جعلی و تهدید به انتشار تصاویر شخصی و مزاحمت تلفنی ، از شاکیه درخواست مبلغ یکصد میلیون ریال کرده بود ، خبر داد.

نقشه عجیب خواستگاردختر۲۵ ساله به منظورپاپوش درست کردن برای رقیب مالی/ دختر خودش را ماساژور معرفی کرد و... مدتی قبل مردی میانسال با مراجعه به دادسرای جنایی از یک زن و دو مرد شکایت کرد و گفت آنها مرا به خانه‌ای کشاندند و پس از کتک‌زدن از من فیلم گرفتند، بعد هم با استفاده از آن ۳۵۰ میلیون اخاذی کردند.

اخاذی پسر جوان و انتشار تصاویر دختر مورد علاقه‌اش رئیس پلیس فتای تهران از دستگیری پسر جوانی که اقدام به انتشار تصاویر دختر جوان کرده بود و قصد اخاذی داشت خبر داد.

تجاوز وحشیانه ۳ پسر به دو دختر جوان دو دختر جوانی که مورد تجاوز وحشیانه، گفتند: با پای خودمان وارد تله شیطانی آرش شدیم/ آن ۳ پسر من و سمیه را بی عفت کردند!

بازی در یک سریال تلویزیونی، وعده دروغین مرد فریبکار به دختر جوان بود عشق هنرپیشگی، کار دست نیوشای ۱۹ساله داد و او را از شهرستانی راهی تهران کرد؛ غافل از دام سیاهی که برایش پهن شده است. به گزارش همشهری، چند شب پیش اهالی خیابانی در شرق تهران صدای فریادهای دختری جوان را شنیدند که از مردم کمک می‌خواست. صدا از داخل خودروی پژویی به گوش می‌رسید که آن حوالی پارک شده بود.

پسری که با فریب دختر نوجوان به او تجاوز و از وی فیلمبرداری کرد رییس پلیس فتای تهران از دستگیری پسر جوانی که با فریب دادن یک دختر نوجوان با فیلمبرداری از یک رابطه شوم اقدام به اخاذی میلیونی کرده بود خبر داد.

مرد شیطان‌صفت را شناسایی کنید (+عکس) چهره بدون پوشش مرد شیطان‌صفت که تعدادی کودک و زن را مورد آزار و اذیت قرار داده، منتشر شد. به گزارش تسنیم، با دستور مقام قضایی چهره بدون پوشش مرد شیطان صفتی که تعدادی کودک و چند زن را مورد آزار و اذیت قرار داده، منتشر می‌شود.

تعرض به ۱۲ زن و کودک تنها در خانه (+فیلم) شرور سابقه‌دار که ۱۵ بار به اتهام جرایم مختلف به زندان افتاده بود وقتی چند ماه قبل برای آخرین بار آزاد شد این بار به شکار کودکان و زنان رفت. این مرد شیطان صفت با ورود به خانه ۱۲ زن و کودک آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود.

انتقام هولناک از شوهر بی معرفت / تازه عروس رضا ندانسته سوخت ! باورش نمی‌شد چطور شوهرش پس از آن همه ابراز محبت و عشق، پس از آن همه اصرار و رفت و آمد برای ازدواج با او حالا به تمام آن عشق و قلب پر تب و تاب پشت کرده بود. به گزارش رکنا، روزها و شب‌هایش را نمی‌توانست از هم تشخیص دهد.

۱۲۳۴۵آرشیو
accident
accident
سارق,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
زن قربانی تجاوز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
فرار دختر از دست شروران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری مجرمان تجاوز به دختران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
accident
تجاوز به بیمار در کما,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
دستگیری,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
تجاوز وحشیانه به دو دختر جوان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
متهم فریب دختر جوان برای بازیگری,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
پسر فریبکار,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مرد شیطان صفت,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
آزار جنسی و سرقت,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
شاید از دست داده باشید
محرومیت مادام‌العمر ۷ بازیکن به دلیل شرط‌بندی
فعالیت خودروسازان زیر ذره‌بین مجلس
خزانه‌داری آمریکا ۲ شخص و ۳ نهاد وابسته به حزب‌الله را تحریم کرد
ظریف: برای دفاع از چندجانبه گرایی مانع از اقدامات غیرقانونی آمریکا شویم
پایان دوومیدانی قهرمانی آسیا/ مرادی، کیهانی و قنبرزاده هم به مدال نرسیدند
چهل و یک هزارعنوان کتاب شامل ارز نیمایی می‌‌‌شوند
رئیس پلیس و وزیر دفاع سریلانکا برکنار شدند/ احتمال ممنوعیت برقع در سریلانکا
یک نفر در تیراندازی اشرار مسلح در کامیاران به شهادت رسید
واکنش آمریکا به سخنان ظریف درباره تبادل زندانیان
ترامپ اوباما را به جاسوسی متهم کرد/ ارسال نیرو به مرز مکزیک
حقوق های زیر ۲ میلیون تومان، ۴۴ درصد افزایش می یابد
دولت آمریکا برای تحریم‌ها علیه سپاه معافیت صادر کرد
بازیکن تیم کلمبیایی به دلیل چیپ زدن پنالتی اخراج شد
حذف برنامه نود توجیه منطقی ندارد
نادال: مشکلات زیادی در زندگی‌ام دارم