صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > تجاوز و خیانت

تجاوز و خیانت

سرپوش - تجاوز و خیانت

التماس ۵ زن به شیطان در جاده تلو راننده ارابه شیطان که تسلیم هوس‌های شوم بود زنان تهرانی را شکار می کرد. مرد جوان در نقش مسافرکش در خیابان های پایتخت پرسه می زد و زنان مسافر را به جاده تلو می کشید.

زن جوان: وقتی داخل خانه شدم دیدم ماساژور یک مرد است! به گزارش خراسان، زن ۳۱ ساله ای که مدعی بود با توسل به حیله و نیرنگ مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، درباره چگونگی وقوع این حادثه تلخ را برای کارشناس و مددکار اجتماعی کلانتری میرزا کوچک خان مشهد بازگو کرد.

‌می‌ترسم از شوهردوستم که به من تجاوز کرده، شکایت کنم! هنگامی که در حال آماده سازی بساط استعمال مواد بودم او ناگهان با چشمانی هوس آلود به سوی من حمله ور شد و مرا مورد تعرض قرار داد.

انتقام از زنان به خاطر خیانت نامزد مرد شروری که به بهانه مسافرکشی زنان و دختران را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد انگیزه خود را از این جرایم انتقام از زنان عنوان کرد. به‌گزارش ایران، اوایل زمستان سال گذشته، زن جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از حادثه تلخی که برایش رقم خورده بود خبر داد.

حیله شیطانی برای دختر دبیرستانی! در بد مخمصه ای گیر افتاده بودم. راه فراری نداشتم مات و مبهوت به آن جوان تازه وارد می نگریستم حتی فرصت پوشیدن یک مانتو را هم نیافتم فقط یک لحظه خودم را با آن جوان ناشناس تنها دیدم و ...

اتهام مفسد فی‌الارض برای مجرم کودک آزار پرونده مرد شروری که با ورود به خانه‌ها ۲۰ کودک و زن را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، به اتهام مفسد فی‌الارض به دادگاه انقلاب فرستاده شد. به‌گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از ۷ دی سال گذشته و با شکایت مرد جوانی به کلانتری ۱۳۰ نازی‌آباد آغاز شد.

چون همسرم به من محل نمی گذاشت با آن دختر دوست شدم/همسرم او را با من دید و حسابی کتکش زد مردی ۴۲ ساله پس از شکایت همسرش به همراه دختر جوانی در یک منزل مسکونی در شهر مشهد دستگیر شد.

پشت پرده درج آگهی استخدام یک تحصیلدار در روزنامه ها/ ۵۰ میلیون تومان دستمزد برای ربودن و تجاوز به یک دختر چندی قبل مرد ثروتمندی در یک روزنامه آگهی استخدام تحصیل دار منتشر کرد. ساعتی بعد پسر جوانی به نام شهرام با او تماس گرفت و بعد از صحبت‌های اولیه با هم به توافق رسیدند.

نویسنده متجاوز به دختران جوان دوباره به اعدام محکوم شد نویسنده متهم به تجاوز به دختران جوان که پیشتر حکم اعدامش به خاطر نقص در تحقیقات از سوی دیوان عالی کشور، نقض شده بود، دوباره از سوی شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شد.

زن خیانت‌کاری که در قتل شوهرش ناکام ماند: یقین دارم، پسرم حاضر نیست اسمم را بیاورد زن جوان رنگ پریده و آشفته روی صندلی اتاق مشاوره پلیس اصفهان کز کرده و به کفپوش رنگ و رو رفته خیره شده بود. دلش برای پسرش پر می‌زد اما روی دیدن او را نداشت.

شوک فضای مجازی از ماجرای دو تجاوز خلاصه یازده روز گذشت. نصرت برای امتحانات نهایی به مدرسه رفت. یکی از دوستانش گفت که کسی در پشت بام مدرسه از او کمک می‌خواهد. نصرت به پشت بام مدرسه رفت. پنج مرد نقابدار در انتظار او بودند.

رسوایی در هلند؛ استفاده پزشکی از اسپرم خود برای بارورکردن زنان نابارور نتیجه آزمایش‌های «دی ان ای» نشان می دهد که رئیس سابق یک بانک اسپرم در هلند پدر ۴۹ کودک است.

محاکمه قاتل سریالی زنان مسافر یک راننده تاکسی که به ۸ زن تعرض کرده و ۴ نفر از آنها را به قتل رسانده بود در اوکراین به حبس ابد محکوم شد.   به‌گزارش میرر، «دیمیتری لوبد» ۳۳ ساله در جلسه دادرسی پرونده‌اش اعتراف کرد که تحت تأثیر مواد مخدر به مسافران زن خود تعرض کرده و حتی ۴ نفر از آنها را کشته است.

توطئه شیطانی کارگر نظافتچی برای زن صاحبخانه زن میانسال که برای نظافت شب عید یک کارگر را از کنار خیابان به خانه‌اش برده بود نمی‌دانست قربانی وسوسه‌های شیطانی او خواهد شد.

تجاوز به پسر نوجوانی که ترقه مجانی می‌خواست شامگاه دوشنبه ۲۷ اسفند مرد جوانی به‌همراه پسرش به اداره پلیس رفت و از مردانی شکایت کرد که پسرش را قربانی نقشه سیاهشان کرده بودند. به گزارش ایران، پسر ۱۲ ساله به مأموران گفت: دلم می‌خواست برای روز چهارشنبه سوری ترقه داشته باشم، اما پول نداشتم.

ماجرای هولناک زن قربانی تجاوز/ همسرم مرا معتاد کرد مرد شیطان صفت از صحنه پلیدش فیلم گرفت و من را تهدید کرد که اگر از این ماجرا به کسی چیزی بگویم بلایی بدتر از این سرم خواهد آورد.

فرار شبانه دختر جوان از دخمه ۳ شرور دختر جوان با سر و وضعی آشفته و در حالی که از ترس می‌لرزید خودش را به کلانتری رسانده بود. آن‌طور که خودش می‌گفت از دست چند جوان شرور فرار کرده و می‌ترسید دوباره گرفتار آنها شود. وقتی مقابل افسر کلانتری نشست دستانش به وضوح می‌لرزید. «تینا» ۱۹ سال بیشتر نداشت.

تجاوز به دختران جوان به بهانه تست بازیگری (+عکس متهمان) معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری ۲ متهم خبر داد که در پوشش تست بازیگری برای تهیه فیلم های تبلیغاتی اقدام به چندین فقره آدم ربایی و آزار و اذیت جنسی خانم های جوان کرده بودند.

تجاوز پسر شیطان صفت به دختر ۱۴ ساله در تهران رییس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری پسر جوانی که با آزار و اذیت جنسی و فیلمبرداری از دختر ۱۴ اقدام به اخاذی از طعمه‌اش می‌کرد خبر داد.

تجاوز به زنان، به بهانه کمک به خیریه توسط دزد شیشه ای به گزارش شرق، شانزدهم تیر فردی به نام «ناصر» با مراجعه به کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد اعلام کرد چند شب پیش برای تخلیه بار به میدان تره‌بار آزادگان رفتم و پس از تخلیه بار موقع برگشتن شخصی که تا آن موقع وی را ندیده بودم، خود را مسافر معرفی کرد و از من درخواست کرد او را تا مسیری برسانم، من هم قبول کردم و وی

۱۲۳۴۵آرشیو
جنایتکار,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
تجاوز به خانم جوان در مشهد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
accident
accident
متهم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
نویسنده متجاوز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
قربانیان تجاوز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
سارق,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
زن قربانی تجاوز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
فرار دختر از دست شروران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری مجرمان تجاوز به دختران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
شاید از دست داده باشید
سخنگوی سپاه شایعه به کما رفتن سردار فضلی را تکذیب کرد
زنگنه: در مقابل حاشیه‌سازی‌ها جا نمی زنم
مورینیو: من اهل پروژه نیوکاسل نیستم
راز جنایت در پارک تهرانپارس فاش شد
دلار عقب نشست/نرخ ارز در صرافی‌های بانکی (۹۸/۰۴/۰۵)
واکنش پلیس به ویدئو مسلحانه محسن افشانی و همسرش
پیشگیری از ریزش مو با روش چاپ ۳بعدی
توضیحات جدید ارشاد در خصوص توزیع کاغذ
پرسپولیس جریمه شد/ حکم محرومیت برای مربی ماشین‌سازی
سریع ترین تراکتور جهان با قدرت ۱۰۰۰ اسب بخار (+عکس)
جزئیات برنامه اقدام ملی تولید مسکن/احتمال پیش‌فروش ۲۰۰ هزار واحد
باشگاه سایپا رسما از دشتی شکایت کرد
کشف ۲۵ کیلو گرم حشیش در سفر خانوادگی
برانکو: فیفا هست؛ مطالباتم را از پرسپولیس می‌گیرم
کنایه هواداران الهلال عربستان به برانکو با یادآوری بازی پرسپولیس