صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > تجاوز و خیانت

تجاوز و خیانت

سرپوش - تجاوز و خیانت

تعرض به دختر ۳/۵ ساله در بیمارستان عامل تعرض به دختر ۵/۳ساله در یکی از بیمارستان‌های شیراز، ۴۸ ساعت پس از اقدام شیطانی‌اش در مخفیگاه خود دستگیر شد. به گزارش ایران، عصر شنبه ۱۲ مرداد خبر ناپدید شدن دختر کوچولویی در یکی از بیمارستان‌های شلوغ شیراز به پلیس اعلام شد.

تجاوز به دختران در جوی آب/پسر شیطان صفت در یک قدمی اعدام پسری که با کشاندن سه دختر به تله شیطانی اش ، آن ها را در جوی آب تسلیم نیت شوم خود کرده است به اعدام محکوم شد. پانزدهم مرداد  ماه ۹۶  با شکایت مردی  که همراه دختر ۱۶ساله اش  به نام نیلوفر به  پلیس آگاهی رفته بود تحقیقات در این زمینه آغاز شد.

دردسر سیاه عشق تلگرامی برای یک زن مرد نمی خواست باور کند اما همسرش خیانت کرده بود و مرد غریبه در غیاب او مهمان خانه اش بود. به گزارش پرونده، اسفند سال ۹۷ مرد جوانی به نام محمد فیلم رابطه پنهانی شقایق با یک مرد غریبه را نزد پلیس رو کرد.

سرقتی که راز جنایت‌های سیاه را فاش کرد مرد طلافروش که چند پسر نوجوان را قربانی نیت شوم خود کرده بود با حکم قضات به دار مجازات آویخته شد. به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده سیاه اوایل آذر سال ۹۶ و همزمان با ارسال یک پاکت مهر و موم شده به اداره آگاهی در دستور کار پلیس قرار گرفت. روی پاکت نوشته شده بود فوری و مهم.

التماس ۵ زن به شیطان در جاده تلو راننده ارابه شیطان که تسلیم هوس‌های شوم بود زنان تهرانی را شکار می کرد. مرد جوان در نقش مسافرکش در خیابان های پایتخت پرسه می زد و زنان مسافر را به جاده تلو می کشید.

زن جوان: وقتی داخل خانه شدم دیدم ماساژور یک مرد است! به گزارش خراسان، زن ۳۱ ساله ای که مدعی بود با توسل به حیله و نیرنگ مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، درباره چگونگی وقوع این حادثه تلخ را برای کارشناس و مددکار اجتماعی کلانتری میرزا کوچک خان مشهد بازگو کرد.

‌می‌ترسم از شوهردوستم که به من تجاوز کرده، شکایت کنم! هنگامی که در حال آماده سازی بساط استعمال مواد بودم او ناگهان با چشمانی هوس آلود به سوی من حمله ور شد و مرا مورد تعرض قرار داد.

انتقام از زنان به خاطر خیانت نامزد مرد شروری که به بهانه مسافرکشی زنان و دختران را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد انگیزه خود را از این جرایم انتقام از زنان عنوان کرد. به‌گزارش ایران، اوایل زمستان سال گذشته، زن جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از حادثه تلخی که برایش رقم خورده بود خبر داد.

حیله شیطانی برای دختر دبیرستانی! در بد مخمصه ای گیر افتاده بودم. راه فراری نداشتم مات و مبهوت به آن جوان تازه وارد می نگریستم حتی فرصت پوشیدن یک مانتو را هم نیافتم فقط یک لحظه خودم را با آن جوان ناشناس تنها دیدم و ...

اتهام مفسد فی‌الارض برای مجرم کودک آزار پرونده مرد شروری که با ورود به خانه‌ها ۲۰ کودک و زن را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، به اتهام مفسد فی‌الارض به دادگاه انقلاب فرستاده شد. به‌گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از ۷ دی سال گذشته و با شکایت مرد جوانی به کلانتری ۱۳۰ نازی‌آباد آغاز شد.

چون همسرم به من محل نمی گذاشت با آن دختر دوست شدم/همسرم او را با من دید و حسابی کتکش زد مردی ۴۲ ساله پس از شکایت همسرش به همراه دختر جوانی در یک منزل مسکونی در شهر مشهد دستگیر شد.

پشت پرده درج آگهی استخدام یک تحصیلدار در روزنامه ها/ ۵۰ میلیون تومان دستمزد برای ربودن و تجاوز به یک دختر چندی قبل مرد ثروتمندی در یک روزنامه آگهی استخدام تحصیل دار منتشر کرد. ساعتی بعد پسر جوانی به نام شهرام با او تماس گرفت و بعد از صحبت‌های اولیه با هم به توافق رسیدند.

نویسنده متجاوز به دختران جوان دوباره به اعدام محکوم شد نویسنده متهم به تجاوز به دختران جوان که پیشتر حکم اعدامش به خاطر نقص در تحقیقات از سوی دیوان عالی کشور، نقض شده بود، دوباره از سوی شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شد.

زن خیانت‌کاری که در قتل شوهرش ناکام ماند: یقین دارم، پسرم حاضر نیست اسمم را بیاورد زن جوان رنگ پریده و آشفته روی صندلی اتاق مشاوره پلیس اصفهان کز کرده و به کفپوش رنگ و رو رفته خیره شده بود. دلش برای پسرش پر می‌زد اما روی دیدن او را نداشت.

شوک فضای مجازی از ماجرای دو تجاوز خلاصه یازده روز گذشت. نصرت برای امتحانات نهایی به مدرسه رفت. یکی از دوستانش گفت که کسی در پشت بام مدرسه از او کمک می‌خواهد. نصرت به پشت بام مدرسه رفت. پنج مرد نقابدار در انتظار او بودند.

رسوایی در هلند؛ استفاده پزشکی از اسپرم خود برای بارورکردن زنان نابارور نتیجه آزمایش‌های «دی ان ای» نشان می دهد که رئیس سابق یک بانک اسپرم در هلند پدر ۴۹ کودک است.

محاکمه قاتل سریالی زنان مسافر یک راننده تاکسی که به ۸ زن تعرض کرده و ۴ نفر از آنها را به قتل رسانده بود در اوکراین به حبس ابد محکوم شد.   به‌گزارش میرر، «دیمیتری لوبد» ۳۳ ساله در جلسه دادرسی پرونده‌اش اعتراف کرد که تحت تأثیر مواد مخدر به مسافران زن خود تعرض کرده و حتی ۴ نفر از آنها را کشته است.

توطئه شیطانی کارگر نظافتچی برای زن صاحبخانه زن میانسال که برای نظافت شب عید یک کارگر را از کنار خیابان به خانه‌اش برده بود نمی‌دانست قربانی وسوسه‌های شیطانی او خواهد شد.

تجاوز به پسر نوجوانی که ترقه مجانی می‌خواست شامگاه دوشنبه ۲۷ اسفند مرد جوانی به‌همراه پسرش به اداره پلیس رفت و از مردانی شکایت کرد که پسرش را قربانی نقشه سیاهشان کرده بودند. به گزارش ایران، پسر ۱۲ ساله به مأموران گفت: دلم می‌خواست برای روز چهارشنبه سوری ترقه داشته باشم، اما پول نداشتم.

ماجرای هولناک زن قربانی تجاوز/ همسرم مرا معتاد کرد مرد شیطان صفت از صحنه پلیدش فیلم گرفت و من را تهدید کرد که اگر از این ماجرا به کسی چیزی بگویم بلایی بدتر از این سرم خواهد آورد.

۱۲۳۴۵آرشیو
بیمارستان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
حکم اعدام مرد جوان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دادگاه رسیدگی به پرونده های خانوادگی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
جنایتکار,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
تجاوز به خانم جوان در مشهد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
accident
accident
متهم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
نویسنده متجاوز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
قربانیان تجاوز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
سارق,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
زن قربانی تجاوز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
شاید از دست داده باشید
سامسونگ اسمارت‌فون‌های سری گلکسی M را با ۳ عضو جدید به‌روز می‌کند
اعلام زمان آغاز اردوی جدید شاگردان ویلموتس/پیام ویلموتس به مناسبت آغاز فصل جدید لیگ برتر
اعلام محل دقیق قطع فیبرهای نوری شرکت اینترروت در ششم تیرماه ۹۸
خودرو آئودی E-Tron ایمن‌ترین اتومبیل الکتریکی جهان +تصاویر
بگذارید گمنام بمانم
پورشه کاین Turbo S E-Hybrid معرفی شد؛ کراس اووری سبز با قدرت یک سوپر اسپرت
صفر تا صد تحصیل دندانپزشکی در اتریش
دستورالعمل صدور جواز استخراج رمز ارزها به‌زودی نهایی می‌شود
حریق هتلی در اوکراین با ۱۸ کشته و زخمی
وزیر اسرائیلی متهم به فساد استعفا داد
رونمایی از اولین مستند به تهیه‌کنندگی اوباما
توضیحات تهیه‌كننده خندوانه درباره شروع پیش تولید ساخت فصل هفتم
محکومیت ۴ میلیاردی تراکتور
پخش زنده بازی تیم‌ملی والیبال بانوان در شبکه ایران اینترنشنال
ویرانه‌ای در یزد که ۲۰۰ دانش‎آموز دارد!