صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > تجاوز و خیانت

تجاوز و خیانت

سرپوش - تجاوز و خیانت

ماجرای رابطه نامشروع و زنی که با همکاری دو مرد، شوهرش را کشت زنی که با همدستی دو مرد شوهرش را به قتلگاه کشانده بود، به ۳۵ سال حبس محکوم شد. این در حالی است که همدستانش یکی به قصاص و دیگری به حبس محکوم شدند. به گزارش شرق، مردی فروردین سال گذشته به مأموران پلیس گزارش داد برادرش به نام هوشنگ گم شده است.

۱۹ سال حبس مجازات راننده متجاوز راننده خودرو پراید که به بهانه مسافربری دو زن جوان را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده بود از سوی قضات دادگاه کیفری به ۱۹ سال حبس محکوم شد.  به‌گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از سال گذشته به‌دنبال شکایت مشابه دو زن جوان که در ارابه شیطانی پسرجوان گرفتار شده بودند آغاز شد.

رفتار شیطانی مرد جوان؛ از تجاوز به دخترش تا رابطه با خواهرزاده مردی در پایتخت به اتهام اقدام شیطانی با دخترش و همچنین دختر همسایه و خواهرزاده اش از خود دفاع کرد. همسر این مرد راز تکان دهنده ای را فاش کرد، این درحالی است که او اصرار بر بی گناهی دارد.

توبه شیطان در سرنوشت سیاه زن همسایه مرد شیطان صفت که زن همسایه را هدف نیت شوم خود قرار داده بود، نامه عجیبی برای قضات نوشت. این مرد شیشه ای پس از توبه، تسلیم به رای و با  محکومیت قطعی هشت سال زندان و شلاق روبه رو شد. یک سال پیش رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

نقشه پلید شیاطین باغ برای ۲ دختردانش آموز دو دختر نوجوان در باغ خلوتی به دام سه جوان شیطان صفت افتادند و به سرنوشت شومی گرفتار شدند. آیدا که تصور می کرد در دنیای عاشق پیشگی به مرد رویاهایش می رسد، وقتی غافلگیر شد چاره ای جز التماس ندید اما هیچ گوشی شنوا نبود.

جزئیات جنایت در خانه فساد مرد جوانی که در خانه فساد دست به جنایت زد ادعا کرد هنگام قتل مست بوده است. شامگاه ششم آذر ماه سال ۹۶ وقوع درگیری خونینی در خانه  ای حوالی ورامین به پلیس اعلام شد.

سرقت در دنیای عاشق پیشگی پسر جوان که عاشق یک زن مطلقه شده بود، وقتی در برابر مخالفت خانواده اش برای ازدواج قرار گرفت دست به اقدام عجیبی زد.

ماجرای تجاوز فوتبالیست شیطان صفت به دختر ۱۸ ساله/ محاصره شیطان فراری پایتخت شیطان فراری پایتخت درحالی بازداشت شد که همدست فوتبالیست او به شلاق و تبعید محکوم شده است.دخترجوان بعد از این که هدف نیت شوم قرار گرفت باردار شد و از لحاظ روحی و روانی به هم ریخت. تراژدی تلخ دختر ۱۸ساله رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر  جوانی به نام دنیا آغاز شد.

۲ ماجرای تکان‌دهنده از ۲ شیطان فامیلی پرده اول: زن جوان وقتی با خواستگاری مردی مواجه شد، اصلا تصور نمی کرد روزی دختر نوجوانش هدف نیت شیطانی پدر ناتنی اش قرار بگیرد و باردار شود.

سرنوشت تلخ ۲ زن تهرانی در ارابه شیطان راننده شیطان صفت در پوشش مسافر بر در ورامین زنان جوان را به دام انداخته است. به گزارش خراسان، پسرجوان با خودروی مسافرکشی دو زن جوان را به دام شیطانی اش کشاند. این ابلیس پس از اجرای توطئه شوم خود اموال آن‌ها را نیز به سرقت برد.

شکایت به اتهام آزار و اذیت پس از ۱۸ سال! مرد ۴۵ ساله به اتهام آزار و اذیت دختری در ۱۸ سال قبل در دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد. این مرد  ادعا کرد که  دختر جوان قصد اخاذی از وی را داشته است.

پسرجوان در دام گردانندگان باند شیاطین حکم سنگین زندان و شلاق پسر جوان که در آزار شیطانی  دوست نوجوانش گناهکار شناخته شده است در دیوان عالی کشور شکسته شد. رسیدگی به این پرونده با شکایت یک پسر نوجوان به نام مهیار آغاز شد که همراه پدرش به پلیس آگاهی پاکدشت رفته بود .

سرنوشت متفاوت ۲ اعدامی در دسیسه شوم دختر جوان که در نوجوانی هدف نیت شوم دو پسر قرار گرفته بود بعد از اعدام یکی از آنان، خواستار توقف حکم اعدام دیگری شد. اوایل تابستان سال ۹۲ دختر نوجوانی به پلیس آگاهی تهران رفت و از دو پسر شیطان صفت  که به زور او را سوار خودرو کرده و در بیابان‌های شهرک زینبیه آزار داده بودند شکایت کرد.

۱۴۰ سال زندان برای شیطان شرق پایتخت مرد جوان که پنج زن را در شرق تهران در ارابه شیطانی اش گرفتار کرده و آن ها را آزار داده بود، دیروز به ۱۴۰ سال زندان محکوم شد. این شیطان وقتی پای میز محاکمه ایستاد، از زنان تهرانی طلب بخشش کرد.

دسیسه شیطانی آقای دکتربرای خانم نخبه داروساز خانم دکتر داروساز وقتی به مهمانی هم دانشگاهی اش دعوت شد، نمی دانست توسط دو مرد شیطان صفت هدف نیت شیطانی قرار می گیرد. مهمانی شوم شامگاه بیستم تیر امسال دختر جوانی به نام پریسا به پلیس آگاهی رفت و از هم دانشگاهی سابقش که وی را آزار داده بود، شکایت کرد .

تله شیطانی ۳ پسر برای زن تنها سه پسر جوان که زنی تنها را پس از ربودن  در بیابان های مسگرآباد آزار داده‌اند  دیروز در دادگاه از خود دفاع کردند.  رسیدگی به این پرونده به دنبال شکایت یک زن ۵۵ ساله به نام رویا آغاز شد. وی  به ماموران گفت: شوهرم چند سال قبل فوت کرد و من با دختر ۲۲ ساله ام زندگی می کردم.

تجاوز جنسی به دختر تهرانی در خانه مادری/ او با میل خودش آمد! (+عکس) مرد جوانی که چهار سال قبل یک دختر را آزار داده است دیروز پای میز محاکمه اصرار بر بی گناهی کرد . اوایل تابستان امسال دختر جوانی به نام پوپک به پلیس آگاهی تهران رفت و از یک مرد ۳۰ ساله به نام هومن شکایت کرد . وی گفت: چهار سال قبل  با پسرجوانی به نام هومن آشنا شدم.

زندگی خاکستری یک زن در خیانت همسر زن جوان که به خاطر خیانت شوهرش تن به طلاق داده بود با سرنوشت پیچیده ای روبه رو شد. او برای سرپرستی دخترش که در ازای بخشیدن مهریه آن را برعهده داشت به دادگاه خانواده شهید محلاتی تهران رفت و به طرح شکایت پرداخت. روزهای گمشده شیوا به آینه نگاه کرد. چقدر پیر و شکسته شده بود. انگار هزار سال داشت.

دسیسه شیطانی همسایه برای کودک تهرانی  پسرهمسایه به بهانه نشان دادن حیوان خانگی به پسر ۱۰ ساله ،او را به خانه شان کشاند تا تسلیم نیت شیطانی خود کند. وقتی راز شوم این جوان فاش شد، او با حکم دادگاه خود را در برابر مجازات زندان و شلاق دید .  رسیدگی به این پرونده از اوایل پاییز سال ۹۶ به دنبال شکایت یک مرد جوان آغاز شد .

دسیسه شیطانی پسر بدنساز برای دختر دانشجو پسر بدنساز که در ماجرای شکار شیطانی دختر دانشجو تحت تعقیب قضایی قرار دارد، دوباره محاکمه می شود. حکم شلاق و تبعید این بدنساز شکسته شد و او باز باید از خود دفاع کند.  رسیدگی به این پرونده از دو سال قبل به دنبال شکایت یک دختر دانشجو به نام سارا آغاز شد.

۱۲۳۴۵آرشیو
accident
accident
اظهارات مرد جوان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مجرم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مجرم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
سارق,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مجرم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مجرم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
آزار جنسی و تجاوز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دختر قربانی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مجرم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
متهم به تجاوز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مجرم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
مجرم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دادگاه طلاق,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مرد متجاوز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری پسر بدنساز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
شاید از دست داده باشید
چرا برنامه‌های تلویزیون مانند گذشته، مجری‌های موفق و ماندگار ندارند؟
مجلس تصویب کرد: شهرداری‌ها دیگر مجاز به تراکم‌فروشی نیستند
ترامپ، چهارشنبه استیضاح می‌شود
ردپای دی‌اکسید گوگرد در بوی نامطبوع تهران
کشف «ابوالهول» جدید در مصر
راغفر: قیمت گازوئیل را هم افزایش خواهند داد/ نابرابری و فقر در جامعه افزایش پیدا می‌کند
ثبت کیانو ریوز در تقویم‌ها/ تلاش جالب هواداران ستاره 'ماتریکس'
حضور بازیگر هلندی در سریال تازه HBO/‎ بازی جادوگر مو قرمز در پیش درآمد 'بازی تاج و تخت'
تهرانی‌ها چقدر از بقیه ایرانی‌ها پولدارترند؟
مقتدی صدر صفحه فیس‌بوک خود را بست
اتفاقی عجیب در لیگ ۲/ کارون اروند با ۷ بازیکن به میدان رفت
عکس تست گریم بازیگران «موچین»
گزش عنکبوتی که گوشت انسان را فاسد می کند
واکنش مشاور تاج به اظهارات نماینده مجلس درباره ویلموتس
پیدا شدن نقاشی ۵۰ میلیون پوندی، ۲۳ سال پس از سرقت