صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > گفتگو ورزشی

گفتگو ورزشی

سرپوش - گفتگو ورزشی

سلیمی: یکی از دوستان، آدرس خانه و تلفنم را پخش کرد! قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک گفت: شفاف می‌گویم اینطور نبود که رضازاده نخواهد رکوردش را بشکنم. به گزارش خبرورزشی، سعید اکبری، در برنامه «صبح بخیر» میزبان بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک بود تا در گفتگو با او به بررسی وضعیت این ورزش محبوب و مرور خاطرات این قهرمان بپردازد.

ملی‌پوش فوتسال بانوان: بعد از قهرمانی در آسیا دو سال استراحت کردیم!/ خبری از پاداش نیست بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان می‌گوید اردوهای تیم ملی خیلی دیر شروع شده و اکنون باید به دور از کم کاری بهترین شرایط را برای تیم فراهم کرد تا سومین قهرمانی آسیا به دست آید. به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال بانوان ایران تیرماه ۱۳۹۹ جام ملت‌های آسیا را پیش رو دارد.

بهداد سلیمی: دور از خانواده سختی کشیدم تا مربی شوم/ کیانوش تا المپیک ٢٠٢٤ هست بدون یک نام بهداد سلیمی در تاریخ وزنه‌برداری ثبت شده؛ وزنه‌برداری که تا قبل از به وجود آمدن مصدومیت شدید از ناحیه زانو در ایران و جهان رقیب نداشت، آن آسیب‌دیدگی کذایی باعث شد تا جایگاه خود را از دست بدهد و درنهایت مجبور به خداحافظی زودهنگام از دنیای ورزش شود.

احسان حدادی: می‌خواستم دروازه‌بان پرسپولیس شوم احسان حدادی با حضور در آنتن اتفاقات جذابی از زندگی‌اش را تشریح کرد و به ابهام‌ها و انتقادها هم پاسخ داد. به گزارش ورزش سه، به احسان حدادی می‌توان لقب مرد خستگی ناپذیر داد.

مهماندوست: بعد از المپیک به تمام پیشنهاد‌هایم فکرمی‌کنم/ بازیکنانم حریف ببر و شیر هستند سرمربی ایرانی تیم ملی تکواندوی آذربایجان گفت: قطعا بعد از المپیک توکیو ۲۰۲۰ به پیشنهاد کروات‌ها و دیگر گزینه‌ها فکرخواهم کرد. به گزارش فارس، مراسم انتخاب و معرفی بهترین های جهان معروف به گالا در پایان فینال گرندپری مسکو ۲۰۱۹ در هتل لوته پلازا شهر مسکو برگزار شد.

قراردادم در لیگ ایران فقط ٣٠‌میلیون بود دوست دارم برای پرسپولیس در لیگ شطرنج بازی کنم. بدون ‌شک حتی اگر شطرنج را هم دنبال نکنید، نام سارا خادم‌الشریعه به گوش‌تان خورده است.

گرایی: هر مسابقه حکم فینال داشت/ به المپیک فکر می‌کنم تیم ملی کشتی فرنگی امید در مسابقات جهانی مجارستان سه مدال طلا کسب کرد اما در این بین طلایی که محمد‌رضا گرایی کسب کرد، چیز دیگری بود. گرایی برای رسیدن به این مدال طلا تقریباً ۵ قهرمان جهان را شکست داد و با شایستگی تمام توانست به مدال طلا برسد.

سیدمحمد موسوی: حیف بود لژیونر نمی‌شدم سرعتی‌زن ملی‌پوش والیبال گفت: فکر می‌کنم به آن بلوغ رسیده‌ام که در لیگ پلاس‌لیگا بازی کنم. فکر می‌کنم حیف بود در رزومه‌ام لژیونری نباشد. به گزارش خبرورزشی، سیدمحمد موسوی سرعتی‌زن ملی‌پوش، رسماً لباس تیم اولشتین را پوشید.

سعید علی حسینی:حسرت المپیک تا ابد به دلم ماند فیزیوتراپ داشتیم کادرفنی دردم را می‌فهمید. انگار قسمت نبود وزنه‌برداری و المپیک روی خوشش را به سعید علی‌حسینی نشان دهد.

بهداد سلیمی: استراتژی کیانوش یا طلا یا هیچ بود/ عملکرد کادرفنی در فوق سنگین جای سوال داشت قهرمان سابق وزنه برداری جهان و المپیک گفت: در ماجرای کیانوش رستمی و سعید علی حسینی هر دو یعنی هم فدراسیون و هم خود ورزشکار را باید مقصر دانست.

حسن یزدانی:می‌خواهم امپراتورکشتی دنیا باشم همه ما یک حسن یزدانی درون خود داریم که گمش کرده‌ایم، برای همین وقتی او روی تشک مبارزه سلحشورانه بر حریف یورش برده و از چپ و راست او را به پل می‌برد، احساس یک فاتح به ما دست می‌دهد که دارد تمام بی‌عدالتی‌هایی که در حقش شده را با خمیر کردن رقیب جبران می‌کند.

خادم: یک ریال هم برای خبرنگار خارج‌نشین هزینه نکردم رئیس سابق فدراسیون کشتی گفت: به دروغ می‌گویند مکاتبات ما برای مبارزه کردن با ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس بوده است.

بولت‌: مربی‌ام بگوید به دوومیدانی برمی‌گردم! روزنامه اکیپ به بهانه شروع رقابت‌های دوحه گفت‌وگوی بلندی با سریع‌ترین دونده دنیا ترتیب داده است. یوسین بولت سریع‌ترین دونده دنیا با وجود خداحافظی اش از دنیای دوومیدانی هنوز چهره جذابی در این رشته است.

کولاکوویچ: باید به من جایزه نوبل بدهند!/ انتقاد؟ اول باید در سطح من باشند سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: احساس می‌کنم گاهی حسادت‌هایی نسبت به تیم ملی والیبال ایران وجود داشته باشد. کسی که می‌خواهد انتقاد کند باید حداقل در سطح من باشد تا من بتوانم به وی توضیح دهم. به گزارش فارس، تیم ملی والیبال ایران توانست مدال طلای رقابت‌های قهرمانی آسیا را کسب کند.

موسوی: گاهی دوست داشتم نیمکت‌نشین باشم!/ مصدوم نیستم، به استراحت نیاز دارم سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران گفت: نه مصدوم هستم و نه موضوع دیگری مطرح است؛ فقط موضوع این است که بدنم به استراحت نیاز دارد. به گزارش فارس، تیم ملی والیبال ایران توانست برای سومین بار عنوان قهرمانی آسیا را کسب کند.

داستان زنی که زندگی‌اش تنیس است؛ از مهندسی در کارخانه ولوو تا مسابقه در زمین‌های دورافتاده مسابقه طولانی شد و من در سه ست باختم و بعد جنون‌آمیزترین سفر تمام زندگی‌ام را انجام دادم. بدون دوش گرفتن از زمین رفتم و با تاکسی، قطار، قطار، هواپیما، هواپیما رفتم تا رسیدم، ۲۴ ساعت بعد هنوز لباس تنیس تنم بود و وارد سرمای زیر صفر و برف در کپنهاگ شدم که با قطار چهار ساعت راه تا خانه بود.

مدال برنز رهایم نمی‌کند مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۲۰۱۹ و گزینشی المپیک در قزاقستان برگزار شد و پیش از آغاز ۳ وزن آخر سعید عبدولی، تنها مدال‌آور کشتی فرنگی ایران بود.

هادی چوپان:همه چیزم را حراج کردم/تکه‌ای از خاک ایران را به دشت الماس نمی‌فروشم مسابقات بدنسازی مسترالمپیای ۲۰۱۹ با شگفتی‌سازی بزرگ ‌هادی چوپان و کسب عنوان سومی به همراه دریافت جایزه «قهرمان مردم» به پایان رسید.‌ هادی که برای اولین بار حضور در معتبرترین رویداد بدنسازی حرفه‌ای جهان را تجربه می‌کرد، در بخش پرورش اندام و در رقابت با بهترین بدنسازان حال حاضر جهان روی سکوی سومی قرا

هادی چویان: بدون حمایت در مسترالمپیا حاضر شدم/ تا گردن زیر بدهی‌ام! بدنساز نابغه ایرانی که در رقابت‌های مسترالمپیا ۲۰۱۹ برای نخستین بار در تاریخ ورزش ایران به عنوان ارزشمند سومی رسید، می‌گوید، بدون کمترین حمایتی عازم آمریکا شده و ۱۵۰ هزار دلار برای گرفتن ویزای آمریکا، بلیط، هتل و غیره هزینه کرده است.

از كشتی دنيا عقب افتاده‌ايم با نگاهي كلي به روز اول مسابقات جام جهاني كشتي فرنگي، مي‌توانيم همه‌چيز را در يك جمله خلاصه كنيم: اينكه فاصله كشتي ما با كشتي دنيا روز به روز بيشتر و بيشتر مي‌شود. اين فاصله در سه بخش فني، روحي و فيزيكي به وجود آمده. ما در سه بخش عمده كشتي از دنيا عقب افتاده‌ايم.

۱۲۳۴۵آرشیو
بهداد سلیمی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
سارا شیربیگی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش بانوان
بهداد سلیمی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
احسان حدادی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
رضا مهماندوست,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
سارا خادم‌الشریعه,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش بانوان
محمد‌رضا گرایی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
سیدمحمد موسوی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,والیبال و بسکتبال
سعید علی حسینی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
بهداد سلیمی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
حسن یزدانی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
رسول خادم,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
یوسین بولت,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
ایگور کولاکوویچ,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,والیبال و بسکتبال
سیدمحمد موسوی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,والیبال و بسکتبال
مارینا یودانوف,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش بانوان
سعید عبدولی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
هادی چوپان,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,اخبار ورزشکاران
هادی چویان,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش
مسابقات کشتی در قزاقستان,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
شاید از دست داده باشید
کشف «ابوالهول» جدید در مصر
چرا برنامه‌های تلویزیون مانند گذشته، مجری‌های موفق و ماندگار ندارند؟
مجلس تصویب کرد: شهرداری‌ها دیگر مجاز به تراکم‌فروشی نیستند
ترامپ، چهارشنبه استیضاح می‌شود
راغفر: قیمت گازوئیل را هم افزایش خواهند داد/ نابرابری و فقر در جامعه افزایش پیدا می‌کند
مقتدی صدر صفحه فیس‌بوک خود را بست
جزییات جدید از علاقه ترابوزان به ستاره استقلال
ثبت کیانو ریوز در تقویم‌ها/ تلاش جالب هواداران ستاره 'ماتریکس'
حضور بازیگر هلندی در سریال تازه HBO/‎ بازی جادوگر مو قرمز در پیش درآمد 'بازی تاج و تخت'
تهرانی‌ها چقدر از بقیه ایرانی‌ها پولدارترند؟
ردپای دی‌اکسید گوگرد در بوی نامطبوع تهران
اتفاقی عجیب در لیگ ۲/ کارون اروند با ۷ بازیکن به میدان رفت
شیشه جلویی خودرو نمایشگر واقعیت افزوده می شود
گزش عنکبوتی که گوشت انسان را فاسد می کند
واکنش مشاور تاج به اظهارات نماینده مجلس درباره ویلموتس