شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲
۱۶:۴۸ - ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۲۱۷۹۶
چهره ها در سینما و تلویزیون

۸ مرد مشهور هالیوود که منتقد استانداردهای زیبایی ناسالم بوده اند

در حالی که صنعت سرگرمی کماکان به ایجاد استانداردهای زیبایی غیرواقع بینانه ادامه می دهد، دیدن مردان مشهوری که ابایی از انتقاد از این عمل مخرب ندارند، امیدوارکننده است. سلبریتی هایی که در ادامه از آن ها صحبت خواهیم کرد از شهرت خود برای افزایش آگاهی و ترویج مثبت نگری به بدن استفاده کرده اند.

زک افران

افراد مشهور هالیوود,ظاهر افراد هالیوودی

زک افران یک بار به خاطر حفظ نکردن اندامی در فیلم «گارد ساحلی» (Baywatch) داشت، مورد انتقاد قرار گرفت. با این حال، او حالا معتقد است که کارهای سنگینی که برای حفظ چنین اندامی لازم است، شاید ارزشش را نداشته باشند و او سالم بودن را بیشتر ترجیح می دهد.

او دراینباره گفته: «برای اینکه اندام تان آن شکلی باشد باید آب خیلی کمی در پوست تان باشد. این اندام یک جورهایی غیر واقعی و ساختگی است، انگار که با جلوه های ویژه ی کامپیوتری ساخته شده باشد. ترجیح می دهم بدنم یک کمی چربی داشته باشد.»

فیفتی سنت

افراد مشهور هالیوود,ظاهر افراد هالیوودی

بعد از حضور غافلگیرکننده اش در اجرای میان برنامه ی سوپر بول ۲۰۲۲ (مسابقه سالانه لیگ قهرمانی فوتبال آمریکایی در ایالات متحده)، فیفتی سنت به خاطر افزایش وزنش در شبکه های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفت.

با این حال، او اجازه نداد این اظهارنظرهای منفی او را ناراحت کند. او در پاسخ به این انتقادات گفت: «شرم از چاقی تنها برای زمانی است که از چاق بودن تان شرمنده باشید.»

چنینگ تیتوم

افراد مشهور هالیوود,ظاهر افراد هالیوودی

چنینگ تیتوم وقتی در یک مصاحبه تصویر بدون پیراهنش در فیلم «مایک جادویی ۲» (Magic Mike XXL) را به او نشان دادند، گفت: «شاید دلیل اینکه دیگر نخواستم در قسمت سوم این فیلم باشم، این باشد که باید این شکلی شوم.»

او اذعان کرد: «نمی دانم آن هایی که از ۹ صبح تا ۵ عصر کار می کنند چطور تناسب اندام شان را حفظ می کنند چون این کار تمام وقت من است و به سختی می توانم انجامش دهم. ۲ ماه طول می کشد تا واقعاً لاغر شوید ولی در عرض ۳ روز می توانید دوباره چاق شوید.»

دواین جانسون

افراد مشهور هالیوود,ظاهر افراد هالیوودی

دواین جانسون به توصیه های چهره های تأثیرگذار هالیوود که به او گفته بودند برای موفقیت در سینما خود را لاغر کند و لقب «راک» را کنار بگذارد، گوش نکرد. او با خودش روراست ماند و از هر گونه تغییری برای هر کسی یا چیزی خودداری کرد.

جانسون گفت که به او گفتند دیگر زیاد ورزش نکند، وزن کم کند، خودش را «راک» خطاب نکند و درباره ی کشتی هم صحبت نکند. با این حال، به گفته ی جانسون واکنش او این بود: «این من نیستم که باید خودم را با هالیوود سازگار کنم، هالیوود باید خودش را با من وفق دهد.

ریچارد مدن

افراد مشهور هالیوود,ظاهر افراد هالیوودی

ریچارد مدن علاقه ای به بازی در سکانس های برهنه ای که لزومی به وجود آن ها نیست ندارد، چرا که به عقیده ی او در آن ها تصویر درستی از بدن های واقعی ارائه نمی شود.

او در اینباره گفته: «ما تصویر بسیار غیر واقعی ای از بدن نشان می دهیم. من و دوستان بازیگرم برای بازی در چنین سکانس هایی مجبور می شویم خیلی کم غذا بخوریم، دو بار در روز ورزش کنیم و هیچ کربوهیدراتی مصرف نکنیم.»

ونتورث میلر

افراد مشهور هالیوود,ظاهر افراد هالیوودی

بعد از انتشار گسترده ی تصویری از افزایش وزنش، ونتورث میلر درباره ی تجربه ی خود از مورد انتقاد قرار گرفتن صحبت کرد. او از این فرصت برای صحبت درباره ی وضعیت روانی خود و مبارزه با تن شرمی استفاده کرد.

میلر در اینباره گفت: «در سال ۲۰۱۰ در سخت ترین مقطع از زندگی ام همه جا به دنبال چیزی بودم که به من تسکین و تسلی دهد و حواسم را پرت کند. اینطوری شد که به غذا خوردن روی آوردم. بعد از من عکس گرفتند و آن را گذاشتند کنار عکس های دوره ی دیگری از کارم. از خوش اندام به چاق. جنگیدن برای سلامت روانم آخرین چیزی بود که به آن نیاز داشتم.»

او همچنین گفت: «حالا وقتی آن عکسم را می بینیم یاد کشمکش های آن زمانم می افتم. ایستادگی و تحملم در برابر انواع و اقسام پلیدی ها که بعضی هایشان در درونم بودند و بعضی هایشان در بیرون.»

جیکوب الوردی

افراد مشهور هالیوود,ظاهر افراد هالیوودی

جیکوب الوردی از شئ انگاری مردان در هالیوود انتقاد کرده است. او در اینباره گفته: «خیلی زود می فهمید که چیزی که از فیلم هایتان در خاطر مردم می ماند اندام و قد و قامت شما است. همه جور آدم بالغی را در همه جای دنیا می بینید که فقط در مورد ظاهرتان حرف می زنند.»

جونا هیل

افراد مشهور هالیوود,ظاهر افراد هالیوودی

جونا هیل یک بار در اینستاگرامش خطاب به طرفداران خود نوشت: «می دانم که منظور بدی ندارید ولی صمیمانه درخواست می کنم درباره ی ظاهرم اظهارنظر نکنید. خوب یا بد، می خواهم مؤدبانه به شما بگویم که این کار کمکی نمی کند و حس خوبی نمی دهد.»

  • 11
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
رسول خطیبی بیوگرافی رسول خطیبی + تصاویر

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
گیتی قاسمی بیوگرافی گیتی قاسمی بازیگر خوش سابقه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۶ آذر ۱۳۵۵

محل تولد: ملایر، همدان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ویلهلم رونتگن بیوگرافی ویلهلم رونتگن دانشمند تاثیرگذار صنعت پزشکی

تاریخ تولد: ۲۷ مارس ۱۸۴۵

محل تولد: رمشاید، پادشاهی پروس، کنفدراسیون آلمان

ملیت: آلمانی

حرفه: دانشمند

محل تحصیل: مؤسسه فناوری فدرال زوریخدانشگاه زوریخ

درگذشت: ۱۰ فوریه ۱۹۲۳

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
جی پی مورگان بیوگرافی جی پی مورگان: مردی که بانکداری را متحول کرد

تاریخ تولد: ۱۷ آوریل ۱۸۳۷

محل تولد: هارتفورد، کنتیکت

ملیت: آمریکایی

حرفه: بانکدار و سرمایه گذار

محل تحصیل: دانشگاه گوتینگن

درگذشت: ۳۱ مارس ۱۹۱۳

ادامه
علی شریفی زارچی بیوگرافی علی شریفی زارچی استادیار اخراج شده شریف

تاریخ تولد: دهه ۶۰ شمسی

محل تولد: تهران

حرفه: استادیار اخراج شده از دانشگاه صنعتی شریف، رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر

تحصیلات: دانش‌آموخته کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف و دکتری بیوانفورماتیک از دانشگاه تهران، دانش آموخته دوره‌های پژوهشی و پسادکتری در ماکس پلانک آلمان و دانشگاه دولتی آمریکا

افتخارات: دریافت مدال طلای المپیاد جهانی کامپیوتر در سال ۲۰۰۰، انتخاب به عنوان رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر انتخاب

ادامه
عمران خان بیوگرافی عمران خان نخست وزیر سابق پاکستان

تاریخ تولد: ۵ اکتبر ۱۹۵۲

محل تولد: لاهور، پاکستان

ملیت: پاکستانی

حرفه: نخست وزیر سابق پاکستان

شروع فعالیت: ۲۵ آوریل ۱۹۹۶

حزب سیاسی: تحریک انصاف پاکستان

ادامه
دیالوگ ونزدی,دیالوگ سریال ونزدی,دیالوگ هایی از ونزدی

دیالوگ ونزدی ونزدی ( Wednesday) مجموعه ای تلویزیونی در ژانر کمدی، ترسناک، ماوراء طبیعی و داستان بلوغ است که بر اساس شخصیت ونزدی آدامز ساخته شده‌ است. جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز، یک دختر ۱۶ ساله که دارای قدرت‌های فرا حسی است. او به دلیل ایجاد شرارت در مدارس دیگر به آکادمی نِوِرمور فرستاده می‌شود. یکی از ویژگی های ونزدی این هست که به هیچ کسی اهمیت نمی دهد و نگرانی های دیگران برای او ارزشی نداره و بسیار حاضر جواب است. در ادامه این مقاله سرپوش  به معروف ترین دیالوگ های سریال ونزدی پرداخته ایم. دیالوگ معروف از ونزدی آدامز: آماتورهایی مثل شما آبروی گروگان گیری را میبرند. دیالوگ های سریال ونزدی: من فکر نمیکنم از همه بهترم، فقط اینکه از تو بهترم دیالوگ ونزدی  به دوستش: هر وقت حالم بهم خورد به تو فکر میکنم. دیالوگ هایی از ونزدی: من طوری رفتار می‌کنم که انگار مهم نیست اگر کسی من رو دوست نداشته باشه. در اعماق وجودم پنهانی از آن لذت می برم. دیالوگ هایی از ونزدی آدامز: من به انتقام باور دارم، معمولا هم خیلی گرم و با درد زیاد درستش می‌کنم. حاضرجوابی های ونزدی: دوست شما بودن باید با یک برچسب هشدار دهنده همراه باشد. دیالوگ های به یاد ماندی ونزدی آدامزی جالب ترین دیالوگ های ونزدی:  احساسات مساوی با ضعف است. دیالوگ هایی مشهور در سریال ونزدی: ونزدی دختر رویاهای شما نیست. او کابوس شماست. دیالوگ جذاب ونزدی: جالب ترین گیاهان در سایه رشد می کنند. پاسخ های ونزدی به دوستانش: من به بهشت یا جهنم اعتقاد ندارم، اما به انتقام اعتقاد دارم! دیالوگ مشهور ونزدی آدامز: هرکس کفش های پاشنه بلند را اختراع کرد، به وضوح یک شکنجه گر در کنارش بوده. دیالوگ های کاراکتر اصلی سریال ونزدی: تو دلیلی هستی که میفهمم چقدر ضروری است که هرگز خود را از دست ندهم. گردآوری: بخش هنر و سینما بیتوته

ویژه سرپوش