چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲
۱۲:۵۹ - ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۳۱۰۱۰
چهره ها در سینما و تلویزیون

دوستان مشهور دنیای سینما که در واقعیت از یکدیگر متنفر هستند

دوستان مشهور دنیای سینما,افراد متنفر از یکدیگر در هالیوود

فیلم ها و سریال ها مملوء از دوستی هایی هستند که گاهی آنچنان باورپذیرند که حتی ممکن است به آن ها غبطه بخوریم. اما در بسیاری از موارد، در پشت صحنه به جای آن دوستی های حسرت برانگیز، اختلاف و حتی تنفر وجود دارد.

فلورنس پیو و اولیویا وایلد

دوستان مشهور دنیای سینما,افراد متنفر از یکدیگر در هالیوود

شایعه ی درگیری فلورنس پیو و اولیویا وایلد در زمان ساخت فیلم «نگران نباش عزیزم» (Don’t Worry Darling) در سال ۲۰۲۲ نقل همه ی محافل شده بود.

اما آنچه از این ماجرا می دانیم این است: پیو که معمولاً درباره ی همه ی فیلم هایی که در آن ها بازی می کند در صفحات مجازی خود صحبت می کند، به طور قابل توجهی از صحبت درباره ی فیلم «نگران نباش عزیزم» خودداری می کرد، فیلمی که وایلد هم یکی از بازیگرانش بود و هم کارگردان آن. پیو در نشست خبری فیلم در جشنواره فیلم ونیز هم شرکت نکرد و هیچ تصویری از خود در کنار وایلد منتشر نکرد. او همچنین از تمرکز بیش از اندازه ی فیلم بر روی سکانس های جنسی انتقاد کرد، تمرکزی که به خواست وایلد هنگام ساخت فیلم صورت گرفته بود.

در این فیلم آلیس (با بازی پیو) از همسایه و دوست صمیمی خود، بانی (با بازی وایلد) راهنمایی می گیرد. بنابراین به نظر می رسد رابطه ی آن ها در واقعیت عکس این بوده است.

وین دیزل و دواین جانسون

دوستان مشهور دنیای سینما,افراد متنفر از یکدیگر در هالیوود

فیلم های «سریع و خشن» (Fast and Furious) شاید تماماً درباره ی خانواده باشند اما رابطه ی دواین جانسون و وین دیزل در پشت صحنه ی آن اصلاً برادرانه نبود.

وقتی در سال ۲۰۱۱ رسماً اعلام شد که جانسون عضو جدید خانواده ی «سریع و خشن» خواهد بود و در پنجمین قسمت آن حضور خواهد داشت، انتخاب بسیار مهیجی به نظر می آمد، چرا که طرفداران این مجموعه فیلم بالاخره می توانستند مبارزه ی شخصیت دومنیک با بازی دیزل را در برابر کسی ببینند که قدرت شکست دادنش را داشت.

دومنیک و شخصیت لوک هابز با بازی دواین جانسون طی روند داستان رفته رفته رابطه ی دوستانه ای با یکدیگر پیدا کردند و این رابطه تا جایی ادامه یافت که دومنیک هابز را برادر خود خطاب می کرد.

در زندگی واقعی اما میان آن ها خبری از رابطه ی برادرانه نبود. در آخرین هفته ی فیلمبرداری قسمت هفتم «سریع و خشن»، جانسون در پستی اینستاگرامی از همبازی های زن خود تقدیر کرد اما برخی از همبازی های مرد خود را «نازک نارنجی و بی ارزش» خواند.

اینطور که گفته می شود اختلاف میان جانسون و دیزل به حدی بود که آن ها در قسمت هشتم «سریع و خشن» هیچ سکانسی را به همراه یکدیگر بازی نکردند.

جانسون بعداً در مصاحبه ای گفت که در زمان بازی در فیلم های «سریع و خشن» او و دیزل چند باری با یکدیگر بحث داشتند که علت آن وجود تفاوت های اساسی در طرز نگاه آن ها به مقوله های فیلمسازی و همکاری بود.

نینا دوبرو و پل وسلی

دوستان مشهور دنیای سینما,افراد متنفر از یکدیگر در هالیوود

نینا دوبرو با اذعان به تنفر او و پل وسلی از یکدیگر در زمان بازی در سریال «خاطرات خون آشام» (The Vampire Diaries) طرفداران این مجموعه تلویزیونی را شوکه کرد.

خوشبختانه آن ها حالا رابطه ی دوستانه ای دارند، اما به گفته ی دوبرو، او و وسلی در چند ماه ابتدایی فیلمبرداری سریال نمی توانستند با یکدیگر کنار بیایند.

دوبرو در سال ۲۰۱۹ در مصاحبه ای گفت: «من به پل احترام می گذاشتم ولی از او خوشم نمی آمد.»

او در ادامه گفت: «حالا ولی احتمالاً از همه ی بازیگران سریال بیشتر پل را می بینیم. احتمالاً از همه بیشتر به هم نزدیک هستیم. خیلی با هم وقت می گذرانیم. واقعاً رابطه دوستی خوبی باهم داریم. همسرش را خیلی دوست دارم. خیلی جالب است که زمان چطور همه چیز را تغییر می دهد، چون هیچوقت فکر نمی کردم پل یک روز یکی از بهترین دوستانم شود.»

شخصیت های آن ها، النا (با بازی دوبرو) و استفان (با بازی وسلی) در سریال هم رابطه ی پرفراز و نشیبی داشتند. النا و استفان ابتدا طی ۳ فصل و نیم از سریال با یکدیگر رابطه عاشقانه داشتند و سپس در فصل چهارم برای همیشه به رابطه خود پایان دادند. بعد از آن تا پایان سریال، با یکدیگر دوست معمولی باقی ماندند.

سارا جسیکا پارکر و کیم کاترال

دوستان مشهور دنیای سینما,افراد متنفر از یکدیگر در هالیوود

اختلاف سارا جسیکا پارکر و کیم کاترال، بازیگران سریال S.e.x and the City در سال ۲۰۱۸ به اوج خود رسید.

کاترال و پارکر اختلافی دیرینه با یکدیگر دارند که در سال ۲۰۱۷ نمایان شد، زمانی که کاترال مقصر ساخته نشدن قست سوم فیلم S.e.x and the City عنوان شد. او در واکنش به این خبر در توییتی نوشت: «تنها خواسته ی من این بود که دلم نمی خواست در فیلم سوم باشم.»

همه چیز زمانی بدتر شد که پس از مرگ برادر کاترال در سال ۲۰۱۸، پارکر در صفحه ی مجازی خود همدردی خود را نسبت به این اتفاق ابراز کرد. کاترال اما در پست مجازی تند و تیزی در پاسخ به پارکر نوشت: «بگذار این موضوع را روشن کنم. تو نه عضو خانواده ی من هستی، نه دوستم. این را برای آخرین بار می نویسم تا دیگر برای خوب نشان دادن خودت، از حادثه تلخی که برای ما اتفاق افتاده سوء استفاده نکنی.»

برخلاف آنچه در واقعیت وجود دارد، شخصیت های سامانتا (با بازی کاترال) و کری (با بازی پارکر) در سریال هنوز با یکدیگر دوست هستند.

بلیک لایولی و لایتون میستر

دوستان مشهور دنیای سینما,افراد متنفر از یکدیگر در هالیوود

بلیک لایولی و لایتون میستر، بازیگران سریال «دختر سخن چین» (Gossip Girl) در زندگی واقعی رابطه دوستانه ای ندارند.

رابطه ی شخصیت های سرنا (با بازی لایولی) و بلر (با بازی میستر) در طول ۶ فصل سریال فراز و نشیب زیادی را تجربه می کرد اما آن ها در نهایت دوست یکدیگر باقی می مانند. این امر اما در مورد خود لایولی و میستر صدق نمی کند.

وقتی شایعاتی مطرح شد درباره ی اینکه آن ها در زمان ساخت سریال نمی توانستند با یکدیگر کنار بیایند، سخنگوی لایولی در سال ۲۰۱۰ در بیانیه ای گفت: «بلیک و لایتون هرگز با یکدیگر دوست صمیمی نبوده اند و هرگز هم چنین ادعایی نکردند. بلیک سر کار می رود و در آنجا کارش را انجام می دهد و به خانه برمی گردد.»

تهیه کننده ی سریال «دختر سخن چین» هم در سال ۲۰۱۷ در مصاحبه ای گفت: «بلیک و لایتون با یکدیگر دوست نبود. رابطه ی آن ها دوستانه بود اما مثل شخصیت های سرنا و بلر باهم دوست نبودند.»

  • 9
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
رسول خطیبی رسول خطیبی سرمربی تیم پیکان

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
جی پی مورگان بیوگرافی جی پی مورگان: مردی که بانکداری را متحول کرد

تاریخ تولد: ۱۷ آوریل ۱۸۳۷

محل تولد: هارتفورد، کنتیکت

ملیت: آمریکایی

حرفه: بانکدار و سرمایه گذار

محل تحصیل: دانشگاه گوتینگن

درگذشت: ۳۱ مارس ۱۹۱۳

ادامه
علی شریفی زارچی بیوگرافی علی شریفی زارچی استادیار اخراج شده شریف

تاریخ تولد: دهه ۶۰ شمسی

محل تولد: تهران

حرفه: استادیار اخراج شده از دانشگاه صنعتی شریف، رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر

تحصیلات: دانش‌آموخته کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف و دکتری بیوانفورماتیک از دانشگاه تهران، دانش آموخته دوره‌های پژوهشی و پسادکتری در ماکس پلانک آلمان و دانشگاه دولتی آمریکا

افتخارات: دریافت مدال طلای المپیاد جهانی کامپیوتر در سال ۲۰۰۰، انتخاب به عنوان رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر انتخاب

ادامه
عمران خان بیوگرافی عمران خان نخست وزیر سابق پاکستان

تاریخ تولد: ۵ اکتبر ۱۹۵۲

محل تولد: لاهور، پاکستان

ملیت: پاکستانی

حرفه: نخست وزیر سابق پاکستان

شروع فعالیت: ۲۵ آوریل ۱۹۹۶

حزب سیاسی: تحریک انصاف پاکستان

ادامه
ژوائو فلیکس ژائو فلیکس سوپراستار نوظهرو فوتبال

تاریخ تولد: ۱۰ نوامبر ۱۹۹۹

محل تولد: ویزئو، پرتغال

حرفه: فوتبالیست

پست: مهاجم / هافبک هجومی / وینگر

باشگاه کنونی: الهلال عربستان

شماره پیراهن: ۱۴ 

ادامه
رضا شکاری رضا شکاری بازیکن با استعداد فوتبال ایران

تاریخ تولد: ۱۰ خرداد ۱۳۷۷

محل تولد: محله خاک سفید، تهرانپارس

اصالت: سراب، آذربایجان شرقی، ایران

حرفه: فوتبالیست

پست: هافبک هجومی

باشگاه کنونی: باشگاه فوبتال سپاهان

ادامه
دیالوگ ونزدی,دیالوگ سریال ونزدی,دیالوگ هایی از ونزدی

دیالوگ ونزدی ونزدی ( Wednesday) مجموعه ای تلویزیونی در ژانر کمدی، ترسناک، ماوراء طبیعی و داستان بلوغ است که بر اساس شخصیت ونزدی آدامز ساخته شده‌ است. جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز، یک دختر ۱۶ ساله که دارای قدرت‌های فرا حسی است. او به دلیل ایجاد شرارت در مدارس دیگر به آکادمی نِوِرمور فرستاده می‌شود. یکی از ویژگی های ونزدی این هست که به هیچ کسی اهمیت نمی دهد و نگرانی های دیگران برای او ارزشی نداره و بسیار حاضر جواب است. در ادامه این مقاله سرپوش  به معروف ترین دیالوگ های سریال ونزدی پرداخته ایم. دیالوگ معروف از ونزدی آدامز: آماتورهایی مثل شما آبروی گروگان گیری را میبرند. دیالوگ های سریال ونزدی: من فکر نمیکنم از همه بهترم، فقط اینکه از تو بهترم دیالوگ ونزدی  به دوستش: هر وقت حالم بهم خورد به تو فکر میکنم. دیالوگ هایی از ونزدی: من طوری رفتار می‌کنم که انگار مهم نیست اگر کسی من رو دوست نداشته باشه. در اعماق وجودم پنهانی از آن لذت می برم. دیالوگ هایی از ونزدی آدامز: من به انتقام باور دارم، معمولا هم خیلی گرم و با درد زیاد درستش می‌کنم. حاضرجوابی های ونزدی: دوست شما بودن باید با یک برچسب هشدار دهنده همراه باشد. دیالوگ های به یاد ماندی ونزدی آدامزی جالب ترین دیالوگ های ونزدی:  احساسات مساوی با ضعف است. دیالوگ هایی مشهور در سریال ونزدی: ونزدی دختر رویاهای شما نیست. او کابوس شماست. دیالوگ جذاب ونزدی: جالب ترین گیاهان در سایه رشد می کنند. پاسخ های ونزدی به دوستانش: من به بهشت یا جهنم اعتقاد ندارم، اما به انتقام اعتقاد دارم! دیالوگ مشهور ونزدی آدامز: هرکس کفش های پاشنه بلند را اختراع کرد، به وضوح یک شکنجه گر در کنارش بوده. دیالوگ های کاراکتر اصلی سریال ونزدی: تو دلیلی هستی که میفهمم چقدر ضروری است که هرگز خود را از دست ندهم. گردآوری: بخش هنر و سینما بیتوته

ویژه سرپوش